Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2019. március 16. szombat
következő nap
NB I férfi felnőtt NB I férfi felnőtt-Alapszakasz férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Mezőkövesdi KC - Ferencvárosi TC 23 - 22 Városi Sportcsarnok
online
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
18:00 Vecsési SE - DVTK-Eger 26 - 35 Monor Városi Sportcsarnok
online
2200 Monor Balassi Bálint utca 25.
18:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Balatonfüredi KSE 20 - 26 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
online
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
18:00 RotaChrom Dabas - CYEB Budakalász 27 - 23 OBO Aréna
online
2370 Dabas Iskola utca 5
18:00 Ceglédi KKSE - Csurgói Kézilabda Klub 22 - 27 Gál József Sportcsarnok
online
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Alba Fehérvár KC - MTK Budapest 30 - 29 KÖFÉM Sportcsarnok
online
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Ózdi Kézilabda Club - Békés-Drén KC 27 - 22 Marosi István Városi Sportcsarnok
3600 Ózd Brassói út 2
18:00 Törökszentmiklósi Székács Kézilabda Egyesület - Nyíregyházi SN KFT 25 - 37 Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
18:00 PLER-Budapest - Balmazújvárosi KK 27 - 20 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Pécsi VSE - Váci KSE 24 - 24 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
17:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Szigetszentmiklósi KSK 25 - 26 Tungsram SE Sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
18:00 Százhalombattai KE - AGROFEED ETO-SZESE 27 - 26 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
18:00 Budai Farkasok NKFT - Balatonfüredi KSE U21 21 - 18 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
18:00 Tatai AC - NEKA 23 - 20 Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok
2890 Tata Tanoda tér 5
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 NKK Balmazújváros - Vasas SC 26 - 27 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
11:00 Szentendrei NKE - Kecskeméti NKSE 29 - 36 Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
17:00 Nyíradony VVTK - Kispest NKK Endo + Service 32 - 32 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
17:00 Szent István SE-OTP Bank - PC Trade Szeged KKSE 35 - 36 Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
17:00 Levendula Hotel FKSE-Algyő - Oxxo Energy Orosházi NKC 24 - 21 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
18:00 Hajdúnánás SK - Gödi SE 23 - 24 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Pénzügyőr SE - NEKA 18 - 19 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
16:00 Dorogi Egyetértés Sportegyesület - Győri Audi ETO KC U 19 34 - 28 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
17:00 Pázmánd NK KFT - Mohácsi Torna Egylet 1888 24 - 30 Ált. Isk. Sportcsarnok
2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
18:00 Szombathelyi Haladás - Szombathelyi KKA 22 - 37 Haladás Sportkomplexum
9700 Szombathely Rohonci út 3.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Kézilabda Klub Ajka - Várpalotai Bányász Sportkör 23 - 17 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
18:00 Szentgotthárdi VSE - Bajnok DSE Nemesvámos 18 - 28 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
18:00 Tarján SE - Bakonyerdő Pápa 37 - 29 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
18:00 Ácsi Kinizsi Sport Club - Győrújbaráti `FaDo` TK 37 - 24 Városi Sportcsarnok
2941 Ács Fő út 90
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület - Nyírbátori SC 26 - 27 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
18:00 Tiszavasvári SE - Berettyó MSE 22 - 26 Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
18:00 Kazincbarcikai KSE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 30 - 31 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Kiskunhalas UKSC - Sport36-Komló U23 25 - 35 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
18:00 Rinyamenti Kézilabda Club - Satelit FC Somogytarnóca 29 - 29 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
15:30 PLER-Budapest U23 - Tempo KSE 31 - 32 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
16:00 Rév TSC - Szolnoki KCSE 26 - 15 Szentlőrinc Tempo Kézilabda Csarnok
1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
16:00 VSK Tököl - Dunaújvárosi AC 32 - 30 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
16:30 Pénzügyőr SE - Dabasi KC VSE U23 29 - 25 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
17:00 Kiskunfélegyházi HTK - Dunaharaszti MTK 28 - 30 KÉSZ ARÉNA sportcsarnok
6100 Kiskunfélegyháza Kossuth utca 35
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Makói KC - Kiskunmajsai KC 24 - 30 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
18:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Pick Szeged U23 32 - 28 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
18:00 Köröstarcsai KSK - Békéscsaba DKSE 29 - 21 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
18:00 UniTurn Kunszentmárton - Túrkevei VSE 29 - 23 Sportcsarnok
5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
18:15 Kondorosi KK - Felföldi István SE 37 - 26 Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
5553 Kondoros Iskola utca 2
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Büki TK - Egerszegi KK 35 - 17 Városi Sportcsarnok
9737 Bük Eötvös utca 7
17:00 Sárvári Kinizsi SE - Körmendi DMTE 24 - 28 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
18:00 Vady Mosonszolnok - Szombathelyi KKA U22 24 - 27 Sportcsarnok
9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Kántor Anikó SE 31 - 26 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Kazincbarcikai KSE - Mátészalkai MTK 33 - 33 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
18:00 Juventus-Panoráma Hevesi SE - Vitka SE 25 - 20 Városi Sport-és Rendcs.
3360 Heves Deák Ferenc út 62
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 BBSC Balatonboglár - Siófok KTC KFT U22 30 - 41 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
13:00 PEAC - Hévízi SK 28 - 19 Egyetemi sportcsarnok
7624 Pécs Ifjúság utca 6
16:00 Tamási KC - Tolna KC 23 - 29 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
16:00 Kozármisleny SE U22 - Duna-Pent NKSE 28 - 25 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
17:00 Marcali VSZSE - Csurgói NKC 20 - 24 Városi Sportcsarnok
8700 Marcali Park utca 16
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 Tempo KSE - EURONOVEX USE 44 - 26 Szentlőrinc Tempo Kézilabda Csarnok
1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
18:00 Szigetszentmiklós NKSE - Csepel DSE 25 - 39 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Csorvási SK - Makói KC 27 - 12 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
18:00 Felföldi István SE - Mezőtúri AFC - Syngenta 22 - 23 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
18:00 K. Szeged SE - Gyulasport NKFT 28 - 35 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Magyar Kupa női Magyar Kupa női Final Four-Elődöntő női felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 DKKA - FTC - Rail Cargo Hungaria 26 - 33 Főnix csarnok
M4 SPORT
online
4028 Debrecen Kassai út 28
15:15 ÉRD - Győri Audi ETO KC 26 - 39 Főnix csarnok
M4 SPORT
online
4028 Debrecen Kassai út 28
Női edzőmérkőzések női felnőtt kézilabda MKSZ
12:00 Kína - Eszterházy KFSC Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Békés-Drén KC 32 - 28 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Rév TSC - Csurgói KK 27 - 28 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
2351 Alsónémedi Iskola utca 1
18:00 Váci KSE - FTC - Diagnosticum 22 - 30 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Szent István SE - PC Trade Szeged KKSE 27 - 29 Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Törökszentmiklósi Székács Kézilabda Egyesület - Budapesti Honvéd SE 21 - 39 Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Budai Farkasok NKFT - Balatonfüredi KSE II. 25 - 30 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
16:00 Százhalombattai KE - Kézilabda Klub Ajka 32 - 29 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
16:00 Tatai AC - NEKA II. 20 - 27 Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok
2890 Tata Tanoda tér 5
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - Gödi SE 33 - 29 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Pénzügyőr SE - Siófok KTC KFT II. 34 - 31 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
15:00 Pázmánd NK KFT - Mohácsi Torna Egylet 1888 35 - 25 Ált. Isk. Sportcsarnok
2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
16:00 Szombathelyi Haladás - Szombathelyi KKA 26 - 17 Haladás Sportkomplexum
9700 Szombathely Rohonci út 3.
18:00 Dorogi Egyetértés Sportegyesület - Győri Audi ETO KC III. 42 - 18 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Szentgotthárdi VSE - Cunder TU Kézisuli 15 - 36 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
16:00 Tarján SE - Bakonyerdő Pápa 39 - 29 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 13
16:00 Ácsi Kinizsi - Győrújbaráti `FaDo` TK 18 - 35 Városi Sportcsarnok
2941 Ács Fő út 90
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Solymári SC - Gödöllői KC 34 - 44 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
16:00 Budakalászi SC - Pásztói KC 41 - 21 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Tiszavasvári SE - Berettyó MSE 25 - 29 Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
16:00 Kazincbarcikai KSE - Juhász `99 Füzesabonyi SC 23 - 45 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
16:00 Kisvárdai Kézilabda Club Sportegyesület - Nyírbátori SC 48 - 36 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Közép férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Martonvásári KSE - Kézilabda Sportakadémia Budapest 34 - 19 Tóth Iván sportcsarnok
2462 Martonvásár Szent László út 2.
13:00 Albertirsa SE - Üllői VKSK 24 - 46 Huszka Hermina Ált. Isk. Tornacsarnoka
2377 Örkény Bartók Béla utca 43
16:00 Csepel DSE - Bp. Elektromos SE 21 - 23 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Kiskunhalas UKSC - Sport36-Komló 29 - 34 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
15:00 MEZDEPO Holler UFC - Kalocsai Kézilabda Club 0 - 10 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
16:00 Rinyamenti Kézilabda Club - Satelit FC Somogytarnóca 32 - 28 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 VSK Tököl - Dunaújvárosi AC 22 - 24 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
15:00 Kiskunfélegyházi HTK - Dunaharaszti MTK 28 - 29 KÉSZ ARÉNA sportcsarnok
6100 Kiskunfélegyháza Kossuth utca 35
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - FKSE-Algyő 26 - 35 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
16:00 Kunszentmárton KSK - Túrkevei VSE 16 - 32 Sportcsarnok
5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
16:15 Kondorosi KK - Felföldi István SE 29 - 43 Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
5553 Kondoros Iskola utca 2
18:00 Makói KC - Kiskunmajsai KC 26 - 14 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
Petőfi SK Lipót - KSE Bősárkány Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
15:00 Sárvári Kinizsi SE - Körmendi DMTE 30 - 22 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
9600 Sárvár Alkotmány utca 22
16:00 Vady Mosonszolnok - KSE Bősárkány 31 - 27 Sportcsarnok
9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
18:00 Büki TK - Egerszegi KK 35 - 29 Városi Sportcsarnok
9737 Bük Eötvös utca 7
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Kántor Anikó SE 17 - 45 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Kazincbarcikai KSE - Mátészalkai MTK 43 - 33 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
16:00 Juventus-Panoráma Hevesi SE - Vitka SE 34 - 15 Városi Sport-és Rendcs.
3360 Heves Deák Ferenc út 62
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 VKK Nyírbátor - Jászberényi TF DSE 22 - 40 Oktatási Centrum
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Dunaújvárosi AC 36 - 16 Tungsram SE Sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
15:00 GÓNA SZKKE - Kaposvári ESE 40 - 22 Arany J. Ált.Isk. spcs.*
8960 Lenti Gyöngyvirág utca 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Kóka KSK - Martonvásári KSE 36 - 18 Sportcsarnok
2243 Kóka Dózsa Gy
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Közép-Dél női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Kiskunhalas UKSC - Nemesnádudvari NKSZE 44 - 34 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
15:00 Levendula Hotel FKSE-Algyő - Bajai KSE 49 - 13 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 PEAC - Hévízi SK 44 - 10 Egyetemi sportcsarnok
7624 Pécs Ifjúság utca 6
14:15 Kozármisleny SE II. - Duna-Pent NKSE 29 - 34 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
15:00 Marcali VSZSE - Csurgói NKC 27 - 23 Városi Sportcsarnok
8700 Marcali Park utca 16
18:00 Tamási KC - Tolna KC 28 - 23 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:15 ÓKSI SE - Inárcs-Örkény KC 45 - 27 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Felföldi István SE - Mezőtúri AFC - Syngenta 21 - 33 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
17:00 Csorvási SK - Makói KC 33 - 20 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 HE-DO B. Braun Gyöngyös - Békés-Drén KC 29 - 34 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Váci KSE - FTC KN KFT 18 - 28 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Szent István SE - PC Trade Szeged KKSE 18 - 23 Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Törökszentmiklósi Székács Kézilabda Egyesület - Budapesti Honvéd SE 23 - 33 Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
14:15 Mizse KC - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület 25 - 22 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
16:00 Ózdi Kézilabda Club - Gézengúz UKC 25 - 17 Marosi István Városi Sportcsarnok
3600 Ózd Brassói út 2
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Százhalombattai KE - Kézilabda Klub Ajka 23 - 33 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Szentendrei NKE - Eszterházy SC 13 - 21 Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
16:00 Hajdúnánás SK - Gödi SE 29 - 24 Somorjai László Sportcsarnok
4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Pázmánd NK KFT - Mohácsi Torna Egylet 1888 26 - 21 Ált. Isk. Sportcsarnok
2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Kántor Anikó SE - Gödöllői KC 17 - 30 Balázsovits János spcs.
2132 Göd József utca 3
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:30 TUNGSRAM SE-Nagykanizsa - Kiskőrösi KS Kft 24 - 26 Tungsram SE Sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
14:00 Pécsi VSE-KE-SE - PSN Zrt. 28 - 31 Egyetemi Sportcsarnok
7400 Kaposvár Guba Sándor utca 40.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Rév-OKSI - Szolnoki KCSE 27 - 27 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
1036 Budapest Kerék utca 18-20
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Büki TK - Egerszegi KK 22 - 33 Városi Sportcsarnok
9737 Bük Eötvös utca 7
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Balkányi Ifjúsági SE - Kézilabda Klub Hajdúszoboszló 20 - 26 Városi Sportcsarnok
4233 Balkány Kossuth utca 5
14:00 Lóci DSE - Szalézi DSE Kazincbarcika 23 - 16 Marosi István Városi Sportcsarnok
3600 Ózd Brassói út 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Közép-Dél női serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Sülysápi SE - Jászberényi TF DSE 11 - 21 Tornacsarnok
2252 Tóalmás Béke utca 27
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
12:30 Kozármisleny Sportegyesület II. - Duna-Pent NKSE 46 - 11 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
13:00 Komló Sport KC - Tolna KC 26 - 24 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Bács-Kiskun megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Bács
17:00 STE-BS PLASTIC - Bácsalmási PVSE 30 - 31 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
Baranya megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Baranya
16:00 Pécsi VSE II. - Bácska SZSE 34 - 29 Egyetemi Sportcsarnok
7400 Kaposvár Guba Sándor utca 40.
16:00 DÖKE Komlói KC - Szigetvári KSE 30 - 34 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Békés megyei női felnőtt női felnőtt kézilabda Békés
14:00 Kétsopronyi Rákóczi SE - Füzesgyarmat SK 29 - 23 Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
5553 Kondoros Iskola utca 2
B-A-Z - Heves megyei férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Borsod
13:00 Hatvani KSZSE II. - Hanyi Travel Hevesi SE 18 - 22 Kodály Z. Ált.Isk.
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2
14:30 Balassagyarmati Kábel SE II. - Hanyi Travel Hevesi SE 9 - 21 Kodály Z. Ált.Isk.
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2
16:00 Balassagyarmati Kábel SE II. - Hatvani KSZSE II. 28 - 27 Kodály Z. Ált.Isk.
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2
Magyar Éptek Fejér megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Fejér
18:00 Rácalmás SE - Martonvásári KSE 28 - 31 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
18:00 VAX KE Sárbogárd - Velencei SE 21 - 25 Mészöly Géza Ált. Isk. sportcsarnok*
online
7000 Sárbogárd József A út 14
Magyar Éptek Fejér megyei női női felnőtt kézilabda Fejér
14:00 Martonvásári KSE - FKC Senior 25 - 25 Tóth Iván sportcsarnok
online
2462 Martonvásár Szent László út 2.
16:00 Rácalmás SE - Bicskei TC 33 - 24 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
2459 Rácalmás Sport utca 1
Győr-Moson-Sopron megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Győr
17:00 Dunaszerdahelyi SK - Koroncó KSSZE
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
18:00 FKC Hegykő - Fertőszentmiklósi KC 28 - 24 Sportcsarnok*
9437 Hegykő Iskola út 1.
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei női női felnőtt kézilabda Szabolcs
17:00 Balkányi Ifjúsági SE - Kállósemjéni SZSE 21 - 18 Városi Sportcsarnok
4233 Balkány Kossuth utca 5
2019. március
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Női junior Négy nemzet-torna: tornagyőztes a magyar válogatott
2019.03.24. Női junior válogatott
Hibátlan mérleggel zárta a négyes tornán a magyar együttes.
Tizenkét gólos magyar győzelem Japán ellen
2019.03.24. Női `A` válogatott
A Japán elleni felkészülési mérkőzéssel zárta az egy hetes összetartást a magyar női válogatott Siófokon.
Férfi BL: idegenben nyert a Veszprém is
2019.03.24. Férfi BL
A Szegedhez hasonlóan a Veszprém is két góllal nyert a férfi Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének 1. mérkőzésén, Nagy Lászlóék Portugáliában győztek, így közel kerültek a legjobb nyolc közé jutáshoz.
Férfi BL: idegenben győzött a Szeged
2019.03.24. Férfi BL
Szoros mérkőzésen, remek védekezéssel két gólos győzelmet aratott a Szeged Plockban a férfi Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének 1. mérkőzésén, így nagy esélye van a legjobb nyolc közé jutásra.
Női ifi: első helyen végzett a magyar válogatott Szlovákiában
2019.03.24. Női ifjúsági válogatott
Az első helyen végzett Szlovákiában a négycsapatos felkészülési tornán az EYOF-ra készülő leány ifjúsági válogatott.
Férfi EHF-kupa: első győzelmét aratta a Füred
2019.03.24. EHF Kupa férfi
Először győzött a férfi EHF-kupa csoportkörében a Balatonfüred, a magyar csapat egy góllal győzte le a spanyol La Rioját.
Magyarország-Japán: minden jegy elkelt!
2019.03.23. Női `A` válogatott
Minden jegy elkelt a március 24-i siófoki Magyarország-Japán mérkőzésre, így kérjük, csak az induljon el a találkozóra, aki már megváltotta belépőjét. A találkozót az M4 Sport élőben közvetíti.
Leány ifi válogatott: dupla szombati siker Párizsban
2019.03.23. Női ifjúsági válogatott
Délelőtt a franciákat, délután a finneket múlta felül magabiztosan a leány ifjúsági válogatott a párizsi edzőtáborban.
K&H férfi liga: simán nyert hazai pályán az FTC
2019.03.23. Férfi NB I.
Egy döntetlen mellett hazai győzelmek születtek a K&H férfi liga szombati játéknapján.
Női junior Négy Nemzet-torna: a dánok ellen is fölényesen győzött a válogatott
2019.03.23. Női junior válogatott
Végig irányította a mérkőzést, s 29-22-es győzelmet aratott a dánok ellen a női juniorválogatott a siófoki Négy Nemzet-tornán.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó