Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2019. május 16. csütörtök
következő nap
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Balatonfüredi KSE U21 - Telekom Veszprém U21 26 - 21 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Ceglédi KKSE 28 - 24 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
16:00 DVTK-Eger - Orosházi FKSE-LINAMAR 31 - 29 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
18:00 DEAC NK KFT - Dabasi KC VSE 20 - 25 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - Csurgói KK 25 - 27 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
17:30 Szigetszentmiklósi KSK - Sport36-Komló 34 - 35 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
18:30 Várpalotai Bányász Sportkör - NEKA 27 - 38 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Pick Szeged II. - VS Dunakeszi 34 - 34 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Siófok KTC KFT II. 37 - 26 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
19:30 Csömöri SSZN KFT - Rákosmenti KSK 40 - 27 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Szalézi DSE Kazincbarcika 25 - 34 Városi Sportház
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 PEAC - Kalocsai Kézilabda Club 32 - 41 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
19:00 Szolnoki KCSE - Dunaharaszti MTK 39 - 31 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
19:00 KSE Bősárkány - Egerszegi KK 22 - 31 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Makói KC - Békési NKTE 37 - 17 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 DVTK-Eger - Orosházi FKSE-LINAMAR 34 - 28 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
16:30 DEAC NK KFT - Dabasi KC VSE 29 - 19 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Ceglédi KKSE 21 - 18 Móra Ferenc Ált. Isk.
4400 Nyíregyháza Fazekas János tér 8.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Csurgói KK 23 - 21 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Dorogi Egyetértés Sportegyesület 25 - 20 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
18:00 Pénzügyőr SE - Alba Fehérvár KC 9 - 26 Kruj Iván spcs.
1202 Budapest Mártírok útja 205
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Telekom Veszprém II. 27 - 24 Lóczy Gimnázium
8230 Balatonfüred Ady Endre utca 40
18:00 FTC KN KFT II. - Éles KISE 21 - 30 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
18:30 Budai Farkasok NKFT - Bp. Elektromos SE 25 - 34 Bálint Márton Ált. és Középisk.
2045 Törökbálint Köztársaság tér 8
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 33 - 26 König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Komárom VSE - Móri KSC 42 - 30 Városi Sportcsarnok
2900 Komárom Czuczor utca 62
18:00 Csömöri SSZN KFT - Budakalászi SC 29 - 23 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
18:00 Angyalföldi Sportiskola - Solymári SC 40 - 24 Angyalföldi Sportközpont
1138 Budapest Rozsnyai utca 4
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Közép férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Domony KSE - Mogyoródi KSK 25 - 25 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Pécsi VSE-KE-SE - Satelit FC Somogytarnóca 0 - 10 Egyetemi Sportcsarnok
7400 Kaposvár Guba Sándor utca 40.
17:15 Kiskőrösi KS Kft - Türr István DSE Baja 41 - 20 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Angyalföldi Sportiskola 12 - 39 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Hajdúböszörményi TE 18 - 22 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
15:00 Füzesabonyi Sport Club - Nyíradony VVTK 34 - 20 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
17:30 Bőcs Községi Sport Club - Lóci DSE 22 - 22 Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
Magyar Éptek Fejér megyei női női felnőtt kézilabda Fejér
18:30 Dunaújvárosi AC - Rácalmás SE 32 - 26 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
2019. május
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Telt ház a Női junior Eb-döntőn
2019.07.21. Női junior válogatott
Minden jegy elkelt az U19-es Európa-bajnokság vasárnapi versenynapjára, így kérjük, jegy nélkül senki ne induljon el az Audi Aréna Győrbe! Megértésüket köszönjük.
A Női junior Európa-bajnokság All Star-csapata
2019.07.21. Női junior válogatott
A győri Női junior Európa-bajnokság zárásaként az Európai Kézilabda Szövetség kihirdette a torna All Star-csapatát.
Férfi U21-es vb: kikapott a magyar válogatott Portugáliától
2019.07.21. Férfi junior válogatott
Nyolc gólos vereséget szenvedett a férfi U21-es válogatott Portugália ellen a spanyolországi világbajnokság csoportmérkőzésén.
Európa-bajnok a magyar női junior válogatott!
2019.07.21. Női junior válogatott
Hibátlan mérleggel lett junior Európa-bajnok a magyar válogatott, Golovin Vlagyimir együttese magabiztos játékkal, hét góllal győzte le Hollandiát a döntőben.
Kétszer is legyőzte Norvégiát a női ifjúsági válogatott
2019.07.20. Női ifjúsági válogatott
Felkészülési mérkőzésen győzte le Norvégiát a magyar együttes, pénteken tizenöt, szombaton hét találattal.
EYOF: elutazott a női U17-es válogatott Bakuba
2019.07.19. Női ifjúsági válogatott
Péntekien elutazott a női U17-es válogatott Bakuba az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválra.
Eb-döntőben a magyar junior válogatott!
2019.07.19. Női junior válogatott
Óriási izgalmak után, két góllal győzte le a magyar válogatott Oroszországot és jutott a döntőbe.
Férfi junior vb: vereség a horvátok ellen
2019.07.19. Férfi junior válogatott
Öt gólos vereséget szenvedett a férfi U21-es válogatott a horvátok ellen a spanyolországi korosztályos világbajnokságon.
Női junior Eb: a zárónapok programja
2019.07.18. Női junior válogatott
Az Európai Kézilabda Szövetség a középdöntők lezárultával elkészítette a Női junior Európa-bajnokság pénteki versenynapjának programját.
Változások a Játékvezetői Albizottságban
2019.07.18. Szövetségi élet
A Magyar Kézilabda Szövetség Elnökségének döntése értelmében 2019. augusztus 1-től az aktív játékvezetői pályafutását befejező Herczeg Péter lesz az MKSZ Játékvezetői Albizottságának elnöke.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó