Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2019. május 16. csütörtök
következő nap
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Balatonfüredi KSE U21 - Telekom Veszprém U21 26 - 21 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Ceglédi KKSE 28 - 24 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
16:00 DVTK-Eger - Orosházi FKSE-LINAMAR 31 - 29 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
18:00 DEAC NK KFT - Dabasi KC VSE 20 - 25 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - Csurgói KK 25 - 27 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
17:30 Szigetszentmiklósi KSK - Sport36-Komló 34 - 35 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
18:30 Várpalotai Bányász Sportkör - NEKA 27 - 38 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Pick Szeged II. - VS Dunakeszi 34 - 34 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Siófok KTC KFT II. 37 - 26 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Észak férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
19:30 Csömöri SSZN KFT - Rákosmenti KSK 40 - 27 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Hajdúszoboszlói KSKE - Szalézi DSE Kazincbarcika 25 - 34 Városi Sportház
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 PEAC - Kalocsai Kézilabda Club 32 - 41 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-Dél férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
19:00 Szolnoki KCSE - Dunaharaszti MTK 39 - 31 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Észak-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
19:00 KSE Bősárkány - Egerszegi KK 22 - 31 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-Dél-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Makói KC - Békési NKTE 37 - 17 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 DVTK-Eger - Orosházi FKSE-LINAMAR 34 - 28 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
16:30 DEAC NK KFT - Dabasi KC VSE 29 - 19 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Ceglédi KKSE 21 - 18 Móra Ferenc Ált. Isk.
4400 Nyíregyháza Fazekas János tér 8.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Csurgói KK 23 - 21 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Dorogi Egyetértés Sportegyesület 25 - 20 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
18:00 Pénzügyőr SE - Alba Fehérvár KC 9 - 26 Kruj Iván spcs.
1202 Budapest Mártírok útja 205
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Telekom Veszprém II. 27 - 24 Lóczy Gimnázium
8230 Balatonfüred Ady Endre utca 40
18:00 FTC KN KFT II. - Éles KISE 21 - 30 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
18:30 Budai Farkasok NKFT - Bp. Elektromos SE 25 - 34 Bálint Márton Ált. és Középisk.
2045 Törökbálint Köztársaság tér 8
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Balmazújvárosi LKSE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 33 - 26 König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Észak férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Komárom VSE - Móri KSC Városi Sportcsarnok
2900 Komárom Czuczor utca 62
18:00 Csömöri SSZN KFT - Budakalászi SC 29 - 23 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
18:00 Angyalföldi Sportiskola - Solymári SC 40 - 24 Angyalföldi Sportközpont
1138 Budapest Rozsnyai utca 4
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Közép férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Domony KSE - Mogyoródi KSK 25 - 25 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-Dél-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Pécsi VSE-KE-SE - Satelit FC Somogytarnóca 27 - 24 Egyetemi Sportcsarnok
7400 Kaposvár Guba Sándor utca 40.
17:15 Kiskőrösi KS Kft - Türr István DSE Baja 41 - 20 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Angyalföldi Sportiskola 12 - 39 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-Észak-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Hajdúböszörményi TE 18 - 22 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
15:00 Füzesabonyi Sport Club - Nyíradony VVTK 34 - 20 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
17:30 Bőcs Községi Sport Club - Lóci DSE 22 - 22 Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
Magyar Éptek Fejér megyei női női felnőtt kézilabda Fejér
18:30 Dunaújvárosi AC - Rácalmás SE 32 - 26 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
2019. május
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
K&H női liga: negyedik az Érd
2019.05.18. Női NB I.
Az Érd együttese szerezte meg a negyedik helyet a K&H női kézilabdaligában.
K&H férfi liga: bennmaradt a Mezőkövesd
2019.05.18. Férfi NB I.
Az utolsó fordulóban aratott győzelmével kerülte el a kiesést a Mezőkövesdi KC együttese K&H férfi kézilabdaligában.
TÁRSASÁGI ADÓ MEGÁLLAPODÁSOK
2019.05.17. TAO
TÁRSASÁGI ADÓ MEGÁLLAPODÁSOK
Interjú Kovács Lászlóval
2019.05.17. Szövetségi élet
Beszélgetés Kovács László mesteredzővel, az MKSZ Török Bódog életműdíjának friss kitüntetettjével.
Győztes meccsel zárt az Eger
2019.05.17. Férfi NB I.
A K&H férfi liga utolsó fordulójának pénteki mérkőzésén az Eger hét góllal legyőzte a Komlót.
Hibátlan mérleggel bajnok a Győri Audi ETO
2019.05.17. Női NB I.
Utolsó, idei 26. bajnoki mérkőzését is megnyerte a friss BL-győztes, valamint Magyar Kupa-győztes és magyar bajnok Győri Audi ETO.
Rózsaszín síp rendezvény Érden
2019.05.16. Játékvezető tanfolyam
8. alkalommal került megrendezésre az Érdi kézilabda egyesület és az MKSZ közös rendezvénye, amely a női játékvezetés létjogosultságát és népszerűsítését kívánja szolgálni.
Játékvezetői tanfolyam indul Pécsett
2019.05.16. Játékvezető tanfolyam
A Baranya Megyei Kézilabda Szövetség Játékvezetői Bizottsága intenzív alapfokú játékvezetői tanfolyamot indít.
Jegyek a Magyarország-Ausztria vb-selejtezőre
2019.05.15. Női `A` válogatott
Fontos selejtező előtt a női válogatott, ezúttal Ausztria ellen.
Játékvezetés a férfi bajnoki döntőn
2019.05.15. Férfi NB I.
A Magyar Kézilabda Szövetség döntése értelmében a K&H férfi kézilabda liga döntőjének mérkőzésein videó információs rendszer (VIR) segíti a találkozók játékvezetőit.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó