Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. február 14. péntek
következő nap
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Kisvárda Master Good SE - Siófok KTC KFT 20 - 32 Városi Sportcsarnok
online
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
18:30 Motherson-Mosonmagyaróvár - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 29 - 28 UFM Aréna
online
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
18:30 DKKA - FTC-Rail Cargo Hungaria 24 - 30 Városi Sport és Szabadidőközpont
M4 SPORT
online
7100 Szekszárd Keselyűsi út 3
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:30 ÓAM-Ózdi KC - Nyíregyházi SN KFT 30 - 30 Marosi István Városi Sportcsarnok
online
3600 Ózd Brassói út 2
19:00 KTE-Piroska szörp - Hatvani KSZSE 38 - 32 Messzi István Sportcsarnok
online
6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 Pécsi VSE - PLER-Budapest 18 - 22 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
online
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
14:30 Szombathelyi KKA U19 - Gárdony-Pázmánd NKK 25 - 29 Egyetemi Sportcsarnok
online
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Nagykanizsai Izzó SE - Csurgói Kézilabda Klub U23 34 - 21 Tungsram SE Sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
Magyar Kupa férfi Magyar Kupa férfi V. forduló férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Balatonfüredi KSE - Mezőkövesdi KC 38 - 24 Szabadidőközpont
online
8230 Balatonfüred Horváth Mihály út
Liga Kupa férfi Liga Kupa férfi-Negyeddöntő férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:30 Dabasi KC VSE - Sport36-Komló 35 - 30 OBO Aréna
online
2370 Dabas Iskola utca 5
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
20:00 VKSE KFT Vác - Veszprémi KKFT Felsőörs I. 37 - 37 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 Kisvárda - Dunakanyar Kézilabda Akadémia I. 30 - 38 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
16:00 DVSC SCHAEFFLER - Váci NKSE 33 - 22 Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Balatonfüredi KSE II. - NEKA II. 26 - 29 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 DVSC SCHAEFFLER II. - NKK Balmazújváros 19 - 17 Gizella utcai spcs.
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
19:15 Eszterházy SC - K. Szeged SE 27 - 26 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
online
3300 Eger Leányka út 6.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 Kézisuli Alapítvány Budapest - Utánpótlás Akadémia Kistext Sportegyesület 28 - 32 Épít-Díszmű SzKI spcs.
1149 Budapest Várna utca 21/b
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Martonvásári KSE - Csömöri SSZN KFT 38 - 39 Tóth Iván sportcsarnok
2462 Martonvásár Szent László út 2.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-G csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Jászberényi TF DSE - Sülysápi SE 38 - 17 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Érd - Dunavarsányi TE 35 - 31 Batthyányi Ált.Isk. spcs.
2030 Érd Fácán köz 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Felföldi István SE - Tigrisek Csongrádi KSE 32 - 23 Felföldi I. tornaterem
5661 Újkígyós Petőfi út 45
18:30 Bajai KSE II. - Bajai KSE I. 20 - 22 Sportcsarnok,
6440 Jánoshalma Bernáth Z. utca 1
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:30 VKSE KFT Vác - Veszprémi KKFT Felsőörs I. 11 - 42 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
13:30 Kisvárda - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 30 - 24 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
14:00 DVSC SCHAEFFLER - Váci NKSE 33 - 19 Hódos Imre Sportcsarnok
4028 Debrecen Kassai út 32-34.
16:00 EURONOVEX USE - FTC KN KFT I. 20 - 40 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Törökszentmiklósi Székács KE - Budapesti Honvéd SE Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:50 Budai Farkasok NKFT - AGROFEED ETO-SZESE II. 21 - 27 Bálint Márton Ált. és Középisk.
2045 Törökbálint Köztársaság tér 8
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Mosonmagyaróvári KC - Mohácsi Torna Egylet 1888 25 - 22 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Sárospataki TC - Szalézi DSE Kazincbarcika 34 - 17 Árpád Vezér Gimn.
3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-D csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:30 Szolnoki KCSE - Nyírbátori SU NKFT 32 - 16 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
15:00 Kisvárdai KC - Hajdúböszörményi TE 31 - 28 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 3.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 HORT SE - Veresegyház VSK 30 - 26 Kistarcsa Városi Sportközpont
2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:45 Százhalombattai KE - Gyömrői Kézilabda Akadémia 26 - 28 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
18:00 Dunaújvárosi AC - Pénzügyőr SE II. 35 - 26 Arany János Ált.Isk. spcs.
2400 Dunaújváros Március 15 tér 6
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Soltvadkerti KUSE 32 - 26 Városi Sportcsarnok
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 51
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E csoport női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Csurgói NKC - Éles KISE 30 - 23 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Jászberényi TF DSE - Sülysápi SE 31 - 21 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
18:30 Malév Sport Club - Mogyoródi KSK 31 - 20 Kassa Ált. Isk. spcs.*
1185 Budapest Kassa utca 173
Baranya megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Baranya
19:30 Hosszúhetényi Sport KFT - DÖKE Komlói KC 23 - 24 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt-B csoport férfi felnőtt kézilabda Pest
20:00 Aranyszarvas SE - Üllői VKSK II. 28 - 35 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt-B csoport női felnőtt kézilabda Pest
19:00 Jászberényi NKE - Sülysápi SE 38 - 16 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
20:00 Mogyoródi KSK - Százhalombattai KE 22 - 25 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
2020. február
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
FRISS HÍREK
Borsos Olivér temetése
2020.08.08. Szövetségi élet
Borsos Olivér búcsúztatására 2020. augusztus 13-án, csütörtökön 14 órától kerül sor a Farkasréti temető központi ravatalozójában.
Beszélgetés Jurák Lászlóval
2020.08.06. Szövetségi élet
Interjú az amerikai kézilabdázás megalapozójával.
Segítség Szabadits Zoltánnak
2020.08.04. MKSZ Szociális Alapítvány
A Magyar Kézilabda Szövetség, a Ferencvárosi Torna Club és a Tisza Volán SC közösen nyújt segítséget az egykori válogatott játékosnak, Szabadits Zoltánnak, aki súlyos betegséggel küzd.
Elhunyt Gárdai Ferenc
2020.08.04. Szövetségi élet
Hosszan tartó, súlyos betegség után, életének 89. évében hunyt el Gárdai Ferenc, testnevelő tanár, edző, a székesfehérvári kézilabda ikonja, a Magyar Kézilabda Szövetség egykori elnökségi tagja.
A sportági kiválasztás tudományos háttere
2020.08.03. Férfi serdülő válogatott
A Magyar Kézilabda Szövetség 2016-ban indította el központi kiválasztási programját.
Strandkézilabda: az országos döntő végeredménye és a különdíjasok
2020.08.03. Strandkézi - verseny
A hétvégén véget ért a Nemzeti Strandkézilabda Bajnokság. A férfiaknál a DINAMIT BHC, míg a nőknél az LV Sport Multichem Szentendre diadalmaskodott. Az All Star-csapatot is kihirdették.
Strandkézilabda: bajnok a DINAMIT BHC és az LV Sport Multichem Szentendre
2020.08.02. Strandkézi - verseny
Hétvégén rendezték a Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság országos döntőjét Salgótarjánban. A férfiaknál a DINAMIT BHC, a nőknél pedig az LV Sport Multichem Szentendre lett a bajnok.
Strandkézilabda bajnoki döntő Salgótarjánban
2020.08.01. Strandkézi - verseny
Augusztus 1-2-án kerül sor Salgótarjánban a 2020. évi Strandkézilabda Nemzeti Bajnokság döntőjére.
Az EHF kihirdette a 2021/22-es szezon kupahelyeit
2020.07.31. Versenyek
A női mezőnyt, a tavalyi rangsorhoz hasonlóan, ismét Magyarország vezeti, míg a férfiaknál továbbra is a negyedikek vagyunk a besorolásban.
III. osztályú ifjúsági és serdülőbajnokságok, valamint a fiú U16-os bajnokságok csoportbeosztásai
2020.07.29. Versenyek
A Szakmai- és Versenybizottság elfogadta a III. osztályú ifjúsági és a III. osztályú serdülőbajnokságok, valamint a fiú U16-os bajnokságok csoportbeosztásait.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó