Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. február 19. szerda
következő nap
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Váci NKSE - Győri Audi ETO KC 28 - 35 Városi Sportcsarnok
online
2600 Vác Bán Márton út 3.
Liga Kupa női Liga Kupa női-Negyeddöntő női felnőtt kézilabda MKSZ
18:15 Kozármisleny Sportegyesület - Kispest NKK 33 - 26 Városi Sportcsarnok
online
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:15 Ceglédi KKSE - KTE-Piroska szörp 13 - 42 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Sport36-Komló - Csurgói KK 32 - 24 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Váci NKSE - PC Trade Szeged 25 - 28 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
18:20 Szentendrei NKE - MTK Budapest 26 - 36 Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 DKKA - Budaörs KSN KFT I. 33 - 26 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
16:00 ALBA Fehérvár KC - Szombathelyi KKA 30 - 25 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny Sportegyesület 25 - 30 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 KK Ajka - Pécsi VSE 30 - 31 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:45 Győri Audi ETO KC II. - PEAC 32 - 28 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
17:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Siófok KTC KFT II 45 - 20 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:45 ALBA-MÁV-ELŐRE - Cunder TU Kézisuli 23 - 33 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 Pénzügyőr SE-Budafok - Üllői VKSK 27 - 44 BMTE sportcsarnok (Törley)
1222 Budapest Promontor utca 89/a
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:45 Százhalombattai KE - BVSC - Zugló I. 20 - 36 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:20 Bp. Elektromos SE - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 11 - 46 Elektromos csarnok
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:20 KSA Budapest - PLER-Budapest 20 - 35 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:00 NEKA II. - Telekom Veszprém 30 - 20 NEKA Csarnok
online
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
16:30 Sport36-Komló - Csurgói KK 20 - 22 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
14:15 Váci NKSE - PC Trade Szeged 20 - 23 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
16:00 FTC KN KFT I. - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 42 - 26 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
13:30 DKKA - Budaörs KSN KFT 37 - 17 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
14:00 ALBA Fehérvár KC - Szombathelyi KKA 25 - 21 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny Sportegyesület 15 - 29 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Gödöllői KC - Balassagyarmati Kábel SE 39 - 22 Hajós Alfréd Ált.Isk.
2100 Gödöllő Légszesz utca 10
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:30 PLER-Budapest - Szigetszentmiklósi KSK 30 - 31 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
17:15 Pénzügyőr SE - Budai Farkasok NKFT 30 - 20 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Győri Audi ETO KC IV. - Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület 33 - 25 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
17:30 Gyömrői Kézilabda Akadémia - PSN Zrt. 23 - 21 Ignácz Ilona Sportcsarnok
2230 Gyömrő Fő tér 2.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Móri KSC - Várpalotai BSK II. 29 - 37 Wekerle S. Szabadidő Kp.
8060 Mór Táncsics M utca 25
18:00 Szentgotthárdi VSE - Szombathelyi Egyetemi SE 38 - 21 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
19:30 Pápai Vasas SE - Lipóti SKFT 26 - 46 Városi Sportcsarnok
8500 Pápa Várkert utca 4
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Kecskeméti Junior SN KFT - Százhalombattai KE 31 - 22 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
online
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Tigrisek Csongrádi KSE - Orosházi FKSE-Linamar II. 19 - 24 Sághy Mihály Szakképző Isk. spcs.
6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B csoport női serdülő kézilabda MKSZ
15:20 Mikolik Sport School KFT - VS Dunakeszi 28 - 24 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:30 DVSC SCHAEFFLER III. - Egri Városi Sportiskola 17 - 19 Gizella utcai spcs.
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
16:30 Berettyó MSE - Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub 27 - 12 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
17:00 Gyöngyösi KK - Debreceni Sportcentrum KN KFT 23 - 30 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D csoport női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Nyíregyházi SN KFT - Villanyász-Füzesabonyi SC 24 - 24 Kertvárosi Ált.Isk.
4400 Nyíregyháza Könyök utca 1-3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 FTC KN KFT II. - Malév Sport Club 35 - 16 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 DKKA - Érd 25 - 33 Főiskolai spcs.
2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
18:00 Dunaújvárosi AC - Kecskeméti Junior SN KFT 14 - 27 Arany János Ált.Isk. spcs.
2400 Dunaújváros Március 15 tér 6
Csongrád megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Csongrád
19:20 Makói KC II. - Újszegedi TE 37 - 39 Erdei János sportcsarnok
6900 Makó Csanád Vezér tér 6
20:30 Szentesi FKC - ESK Kiskundorozsma 25 - 39 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
2020. február
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
FRISS HÍREK
Kovács Péter 65 éves
2020.04.08. Szövetségi élet
Születésnapján köszöntjük Ballai Attila írásával Kovács Pétert, a XX. század legjobb magyar kézilabdázóját, a sportág vb-ezüstérmes, vb-gólkirály, BEK-győztes legendáját!
Búcsú Hemela Zsolttól
2020.04.06. Szövetségi élet
Április 14-én 9 órakor az Új köztemető szóróparcellájánál helyezik végső nyugalomra Hemela Zsoltot.
Elhunyt Füzesi Ferenc
2020.04.06. Szövetségi élet
Hosszan tartó, súlyos betegség után 60 esztendős korában elhunyt Füzesi Ferenc, korábbi válogatott játékos, edző, a Mohács női csapatának szakvezetője.
Online szeminárium edzőknek
2020.04.02. Szövetségi élet
A jelenlegi járványügyi helyzet miatt az EHF kézilabda edzőknek, testnevelő oktatóknak és minden más kézilabda oktatásban érdeklődő személynek online tanfolyamot hirdet.
Kézilabda-játékvezetők figyelmébe!
2020.04.01. Játékvezető tanfolyam
Herczeg Péter, a Magyar Kézilabda Szövetség Játékvezetői Albizottságának elnöke fogalmazta meg gondolatait a magyar kézilabda-játékvezetők számára a koronavírus-járvány idején.
Női kézilabda az olimpiákon – 5. rész: 2008
2020.03.29. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. Az ötödik, záró epizódban a 2008-as olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Női kézilabda az olimpiákon – 4. rész: 2004
2020.03.28. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A negyedik epizódban a 2004-es olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Női kézilabda az olimpiákon – 3. rész: 2000
2020.03.27. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A harmadik epizódban a 2000-es olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Válogatott játékosok - edzések és család
2020.03.26. Férfi `A` válogatott
A koronavírus okozta rendkívüli helyzetben kíváncsiak voltunk, hogy a magyar férfi kézilabda-válogatott kulcsjátékosai és szövetségi kapitánya hogyan vészelik át a járvány okozta megpróbáltatásokat.
Fontos tudnivalók a sportszervezetek részére
2020.03.26. TAO
Az EMMI által a látvány-csapatsportági szakszövetségek részére megküldött információk nyomán, a következők szerint tájékoztatjuk a Sportszervezeteket.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó