Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. február 20. csütörtök
következő nap
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 GBB ZRT Kecskemét U22 - Érd U22 20 - 29 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Optimum Solar-Békési FKC - Pick Szeged 25 - 23 Városi Sportcsarnok
5630 Békés Csikos utca 4
15:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - SBS-Eger 20 - 21 Táncsics sportcsarnok
5900 Orosháza Táncsics utca 2-8.
15:00 Balmazújvárosi KK - Dabasi KC VSE 28 - 36 König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
18:00 DEAC NK KFT - Budapesti Honvéd SE 18 - 17 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
18:15 FTC-Diagnosticum I. - Békéscsaba DKSE 51 - 32 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Balatonfüredi KSE - AGROFEED ETO-SZESE 36 - 32 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
18:30 Várpalotai BSK - Telekom Veszprém 18 - 30 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
18:30 Szigetszentmiklósi KSK - PLER-Budapest 30 - 29 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 NEKA I. - Vasas SC 41 - 32 NEKA Csarnok
online
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Nyíregyházi SN KFT - VS Dunakeszi 42 - 31 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
17:30 Mikolik Sport School KFT - Mezőkövesdi KC 29 - 30 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
18:00 Pick Szeged II. - Csepel DSE 23 - 22 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Budai Farkasok NKFT 26 - 24 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 Gödi Sportegyesület - Dabasi KC VSE 34 - 36 Balázsovits János spcs.
2132 Göd József utca 3
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:15 Budakalász Kézilabda ZRT II. - VS Dunakeszi II. 26 - 30 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:15 Kölcsey DSE Nyíregyháza - Szerencs VSE 28 - 34 Continental Aréna
4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:45 Kiskunhalas UKSC - Nemesnádudvari NKSZE 32 - 39 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
16:00 Szentesi FKC - Túrkevei VSE 21 - 31 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Optimum Solar-Békési FKC - Pick Szeged I. 19 - 23 Városi Sportcsarnok
5630 Békés Csikos utca 4
16:30 FTC KN KFT I. - Békéscsaba DKSE 28 - 23 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
17:00 Orosházi FKSE- LINAMAR - SBS-Eger 18 - 19 Táncsics sportcsarnok
5900 Orosháza Táncsics utca 2-8.
17:00 Balmazújvárosi KK - Dabasi KC VSE 28 - 25 König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Balatonfüredi KSE - AGROFEED ETO-SZESE 26 - 17 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Pénzügyőr SE - Siófok KTC KFT 17 - 22 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
18:00 NEKA - Vasas SC 29 - 21 NEKA Csarnok
online
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Kiskunhalas UKSC - FTC KN KFT II. 27 - 34 Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
18:00 Nyíregyházi SN KFT - VS Dunakeszi 31 - 18 Móra Ferenc Ált. Isk.
4400 Nyíregyháza Fazekas János tér 8.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
17:25 Csepel DSE - Hódmezővásárhelyi LKC 26 - 14 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:15 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Angyalföldi Sportiskola 16 - 18 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Bőcs KSC - Alsózsolcai KSC-BOKA 34 - 24 Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-D csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Nyírbátori SU NKFT - Stavmat- Füzesabonyi SC 21 - 34 Oktatási Centrum
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:15 Kiskőrösi KS Kft - Pécsi VSE-KE-SE 36 - 22 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:15 KK Ajka - Sárvári Kinizsi SE 21 - 15 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:15 Budaörsi KSE - Komárom VSE 41 - 20 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
17:00 Balassa SE Balassagyarmat - BSC Budakalász 22 - 18 Balassa SE Sportcsarnok
2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
17:45 Solymári SC - Esztergomi Vitézek RAFC 18 - 14 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Kazincbarcikai KSE - Kisvárda 55 - 14 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 MK Pelikán-Siklós KC - BBSC Balatonboglár 16 - 28 Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
online
7800 Siklós Gyüdi út 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 KIKI SKFT - Holler UFC 43 - 12 Városi Sportcsarnok,
6060 Tiszakécske Templom tér 3
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Gézengúz UKC - Kiskunhalas UKSC 29 - 21 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
17:00 Törökszentmiklósi Székács KE - Bácsbokodi NKSE 33 - 10 Székács spcs.
5200 Törökszentmiklós Almássy utca 50
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Köröstarcsai DSE - Makói KC 7 - 40 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
Csongrád megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Csongrád
19:45 Hódmezővásárhelyi KE - SZTE EHÖK SE 26 - 20 Porcelán sportcsarnok *
6800 Hódmezővásárhely Erszébeti út 1.
Csongrád megyei női női felnőtt kézilabda Csongrád
18:15 Hódmezővásárhelyi KE - Deszki SC 34 - 21 Porcelán sportcsarnok *
6800 Hódmezővásárhely Erszébeti út 1.
Fejér megyei női női felnőtt kézilabda Fejér
18:00 Móri KSC - Martonvásári KSE 21 - 24 Wekerle S. Szabadidő Kp.
online
8060 Mór Táncsics M utca 25
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
18:30 Lébényi KSE - Győrszemere KSK 21 - 32 Ált. Isk. sportcsarnok*
9155 Lébény Iskola köz 1.
2020. február
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
FRISS HÍREK
Kovács Péter 65 éves
2020.04.08. Szövetségi élet
Születésnapján köszöntjük Ballai Attila írásával Kovács Pétert, a XX. század legjobb magyar kézilabdázóját, a sportág vb-ezüstérmes, vb-gólkirály, BEK-győztes legendáját!
Búcsú Hemela Zsolttól
2020.04.06. Szövetségi élet
Április 14-én 9 órakor az Új köztemető szóróparcellájánál helyezik végső nyugalomra Hemela Zsoltot.
Elhunyt Füzesi Ferenc
2020.04.06. Szövetségi élet
Hosszan tartó, súlyos betegség után 60 esztendős korában elhunyt Füzesi Ferenc, korábbi válogatott játékos, edző, a Mohács női csapatának szakvezetője.
Online szeminárium edzőknek
2020.04.02. Szövetségi élet
A jelenlegi járványügyi helyzet miatt az EHF kézilabda edzőknek, testnevelő oktatóknak és minden más kézilabda oktatásban érdeklődő személynek online tanfolyamot hirdet.
Kézilabda-játékvezetők figyelmébe!
2020.04.01. Játékvezető tanfolyam
Herczeg Péter, a Magyar Kézilabda Szövetség Játékvezetői Albizottságának elnöke fogalmazta meg gondolatait a magyar kézilabda-játékvezetők számára a koronavírus-járvány idején.
Női kézilabda az olimpiákon – 5. rész: 2008
2020.03.29. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. Az ötödik, záró epizódban a 2008-as olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Női kézilabda az olimpiákon – 4. rész: 2004
2020.03.28. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A negyedik epizódban a 2004-es olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Női kézilabda az olimpiákon – 3. rész: 2000
2020.03.27. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A harmadik epizódban a 2000-es olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Válogatott játékosok - edzések és család
2020.03.26. Férfi `A` válogatott
A koronavírus okozta rendkívüli helyzetben kíváncsiak voltunk, hogy a magyar férfi kézilabda-válogatott kulcsjátékosai és szövetségi kapitánya hogyan vészelik át a járvány okozta megpróbáltatásokat.
Fontos tudnivalók a sportszervezetek részére
2020.03.26. TAO
Az EMMI által a látvány-csapatsportági szakszövetségek részére megküldött információk nyomán, a következők szerint tájékoztatjuk a Sportszervezeteket.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó