Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. február 22. szombat
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - SBS-Eger 26 - 20 Városi Sportcsarnok
online
5900 Orosháza Eötvös tér 2
18:00 Balatonfüredi KSE - Dabasi KC VSE 34 - 22 Szabadidőközpont
online
8230 Balatonfüred Horváth Mihály út
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 30 - 31 Sportcsarnok
online
2011 Budakalász Omszk park 1.
18:00 Sport36-Komló - Csurgói Kézilabda Klub 23 - 27 Sportközpont
online
7300 Komló Eszperantó tér 1
18:30 VKSE KFT Vác - MOL-PICK SZEGED 28 - 46 Városi Sportcsarnok
online
2600 Vác Bán Márton út 3.
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Szent István SE - Kisvárda Master Good SE 26 - 31 Monor Városi Sportcsarnok
online
2200 Monor Balassi Bálint utca 25.
18:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - DVSC SCHAEFFLER 25 - 33 Városi Sportcsarnok
online
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
18:00 Érd - Motherson-Mosonmagyaróvár 39 - 24 Érd Aréna
online
2030 Érd Velencei út 39-41
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Mizse KC - FTC U21-Diagnosticum 25 - 26 Polyák Imre Sportcsarnok
online
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - ÓAM-Ózdi KC 18 - 20 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
online
6750 Algyő Sport utca 5
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Telekom Veszprém U21 - Veszprémi KKFT Felsőörs 23 - 26 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
online
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
17:00 Rév TSC - Balatonfüredi KSE U21 17 - 30 Elektromos csarnok
online
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
18:00 PLER-Budapest - Szigetszentmiklósi KSK 26 - 21 Sportkastély
online
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Tempo KSE - VS Dunakeszi 31 - 29 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
online
2360 Gyál Ady Endre utca
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Mohácsi Torna Egylet 1888 - Szombathelyi KKA U19 28 - 27 Városi Sportcsarnok
online
7700 Mohács Sport utca 1.
17:00 Vasas SC - Budaörs KSN KFT 26 - 26 Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)
online
1139 Budapest Fáy utca 58.
18:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület 25 - 27 Ált. Isk. Sportcsarnok
online
2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
18:00 Csurgói NKC - NEKA 25 - 31 Sótonyi László Sportcsarnok
online
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Szentgotthárdi VSE - Veszprémi KKFT Felsőörs U23 30 - 29 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
18:00 Tarján SE - Várpalotai BSK 25 - 21 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 15
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Cunder TU Kézisuli 27 - 26 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
19:00 BSC Budakalász - VS Dunakeszi 31 - 17 Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 NYBSC-TVP - Fenstherm-Future Füzesabonyi SC 33 - 23 Oktatási Centrum
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
17:00 Szolnoki KCSE - DEAC NK KFT 18 - 34 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
17:00 Tiszavasvári SE - Túrkevei VSE 34 - 28 Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
18:00 Kisvárdai KC - Hajdúnánás KSE 33 - 32 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Expressz Zálog Mecseknádasd 25 - 30 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
18:00 Holler UFC - MK Pelikán-Siklós KC 36 - 21 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
18:00 Kalocsai KC - Satelit SE Somogytarnóca 40 - 25 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
18:00 Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület - Nagykanizsai Izzó SE 21 - 33 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 TFSE - VSK Tököl 32 - 41 Semmelweis Egyetem
1107 Budapest Zágrábi utca 14
18:00 Csepel DSE - Üllői VKSK 24 - 25 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
18:30 Pénzügyőr SE - Abonyi KC 26 - 32 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
NB II férfi felnőtt NB II férfi felnőtt-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Bácsalmási PVSE - Békéscsabai BDSK 22 - 37 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
18:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Pick Szeged U23 27 - 33 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
18:00 Katona Transsped Kunszentmárton KSK - Makói KC 21 - 24 Sportcsarnok
5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
18:00 Kondorosi KK - Köröstarcsai KSK 26 - 24 Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
5553 Kondoros Iskola utca 2
18:00 Békéscsaba DKSE - Kiskunmajsai KC 31 - 26 Kazinczy Iskola sportcsarnok
5600 Békéscsaba Irányi utca 7
18:00 Tigrisek Csongrádi KSE - Törökszentmiklósi Székács KE 28 - 24 Sághy Mihály Szakképző Isk. spcs.
6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Celldömölki VSE - Vulkán Fürdő - Körmendi DMTE 31 - 27 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
17:00 Sárvári Kinizsi SE - KK Ajka 24 - 25 Sárvár Aréna
9600 Sárvár Nádasdy utca 30.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
10:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia - Szentendrei NKE 27 - 38 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
15:00 Tatabányai SC - BSC Budakalász 26 - 35 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
18:00 XVI.kerületi KMSE - Kántor Anikó SE 21 - 22 Kistarcsa Városi Sportközpont
2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
12:00 Kazincbarcikai KSE - Mátészalkai MTK 31 - 27 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
12:00 Szepa KSE - Dabasi KC VSE 23 - 56 Egyetemi Körcsarnok
3515 Miskolc Egyetemváros
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Tam-Bau Tamási KC - Kozármisleny Sportegyesület U22 23 - 35 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
17:00 Marcali VSZSE - Tolna KC 29 - 24 Városi Sportcsarnok
8700 Marcali Park utca 16
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Csepel DSE - ÓKSI-Rév 30 - 27 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
18:00 TFSE - Inárcs-Örkény KC 34 - 31 Semmelweis Egyetem
1107 Budapest Zágrábi utca 14
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Gyomaendrődi Női Kézilabda Sportegyesület - Csorvási SK 29 - 20 Városi sportcsarnok
5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
16:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Szeghalmi NKC 37 - 30 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
16:00 Ferroép-Szer Deszk - Hódmezővásárhelyi LKC 37 - 45 Sportcsarnok
6772 Deszk Móra utca 2
16:00 K. Szeged SE - Levendula Hotel FKSE-Algyő 19 - 29 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
18:00 CORNER-GYULASPORT NKFT. - Szarvasi NKK 30 - 29 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia I. - FTC KN KFT 29 - 31 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
15:45 Szent István SE - Kisvárda 19 - 29 Monor Városi Sportcsarnok
2200 Monor Balassi Bálint utca 25.
16:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - DVSC SCHAEFFLER 38 - 24 Városi Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
16:00 Hajdúnánás SK - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 29 - 23 Hódos Imre Városi sport és Rendezvénycsarnok
4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 KSA Budapest - Győri Audi ETO KC 13 - 50 Semmelweis Egyetem
1107 Budapest Zágrábi utca 14
15:30 Érd - Mosonmagyaróvári KC 21 - 20 Érd Aréna
2030 Érd Velencei út 39-41
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Mizse KC - BVSC - Zugló 30 - 34 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
14:00 FKSE-Algyő - Bp. Elektromos SE 47 - 17 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 BSC Budakalász - Veszprémi KKFT Felsőörs II. 28 - 31 Móricz Zsigmond Gimnázium
2000 Szentendre Kálvária utca 16.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Kispest NKK - NKK Balmazújváros 21 - 35 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
2360 Gyál Ady Endre utca
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 Gárdony-Pázmánd NKK - Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület 25 - 11 Ált. Isk. Sportcsarnok
2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Tarján SE - Lipóti SKFT 26 - 23 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 15
16:00 Szentgotthárdi VSE - Szombathelyi Egyetemi SE 35 - 26 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Grundfos Tatabánya KC II. - Csépe Salgótarjáni SKC 39 - 24 Árpád Gimnázium Tornacsarnok
2800 Tatabánya Fő tér 1.
13:00 Solymári SC - Csömöri SSZN KFT 32 - 37 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Bőcs KSC - Sárospataki TC 28 - 42 Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
16:00 Fehérgyarmati VSE - Miskolci VSI SC 30 - 30 Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 NYBSC-TVP - Fenstherm-Future Füzesabonyi SC 34 - 32 Oktatási Centrum
4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
16:00 Kisvárdai KC - Hajdúnánás KSE 48 - 38 Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
19:00 Tiszavasvári SE - Túrkevei VSE 42 - 29 Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-E csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Kiskőrösi KS Kft - Expressz Zálog Mecseknádasd 23 - 27 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
16:00 Holler UFC - MK Pelikán-Siklós KC 17 - 26 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
16:00 Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület - Nagykanizsai Izzó SE 15 - 35 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
16:00 Kalocsai KC - Satelit FC Somogytarnóca 33 - 25 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:30 Domony KSE - Mogyoródi KSK 42 - 33 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
13:15 Főnix ISE - Pásztói KC 27 - 30 Hajós Alfréd Ált.Isk.
2100 Gödöllő Légszesz utca 10
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Pénzügyőr SE - Abonyi KC 42 - 27 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-I csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Bácsalmási PVSE - Békéscsabai BDSK 16 - 40 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
16:00 Kondorosi KK - Köröstarcsai KSK 25 - 33 Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
5553 Kondoros Iskola utca 2
16:00 Kunszentmárton KSK - Makói KC 22 - 26 Sportcsarnok
5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
16:00 Tigrisek Csongrádi KSE - Törökszentmiklósi Székács KE 30 - 21 Sághy Mihály Szakképző Isk. spcs.
6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Celldömölki VSE - Vulkán Fürdő - Körmendi DMTE 19 - 27 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
15:00 Sárvári Kinizsi SE - KK Ajka 34 - 22 Sárvár Aréna
9600 Sárvár Nádasdy utca 30.
16:00 Petőfi SK Lipót - Büki TK 29 - 35 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:30 Csömöri SSZN KFT - Domony KSE 24 - 35 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
14:40 Főnix ISE - Pásztói KC 32 - 23 Hajós Alfréd Ált.Isk.
2100 Gödöllő Légszesz utca 10
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Dunakanyar Kézilabda Akadémia II. - Tatai AC 34 - 25 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
16:10 XVI.kerületi KMSE - Kántor Anikó SE 24 - 24 Kistarcsa Városi Sportközpont
2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
17:00 Tatabányai SC - BSC Budakalász 44 - 24 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Miskolci VSC - Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub 37 - 19 Hermann Gimnázium
3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21
16:00 Mezőkeresztes VSE - Alsózsolcai KSC-BOKA 25 - 26 Általános Iskola Sportcsarnok
3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-E csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Kazincbarcikai KSE - Mátészalkai MTK 34 - 27 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Marcali VSZSE - Tolna KC 30 - 21 Városi Sportcsarnok
8700 Marcali Park utca 16
18:00 Tam-Bau Tamási KC - Kozármisleny Sportegyesület 32 - 34 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Szabadság utca 38-40
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-G csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Sülysápi SE - Emericus KSE 29 - 54 Tornacsarnok
2252 Tóalmás Béke utca 27
11:00 Mizse KC - Malév Sport Club 22 - 23 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
17:00 Mogyoródi KSK - Jászberényi TF DSE 21 - 31 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Abonyi KC - Dunaújvárosi AC 19 - 38 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Tigrisek Csongrádi KSE - Kiskunmajsai KC 19 - 25 Sághy Mihály Szakképző Isk. spcs.
6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-J csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Köröstarcsai DSE 31 - 21 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
16:00 CORNER-GYULASPORT NKFT. - Szarvasi NKK 28 - 37 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
18:00 Gyomaendrődi Női Kézilabda Sportegyesület - Csorvási SK 22 - 37 Városi sportcsarnok
5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
18:00 Ferroép-Szer Deszk - PC Trade Szeged II. 23 - 38 Sportcsarnok
6772 Deszk Móra utca 2
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Szent István SE - Kisvárda 17 - 26 Monor Városi Sportcsarnok
2200 Monor Balassi Bálint utca 25.
14:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - DVSC SCHAEFFLER 25 - 27 Városi Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 KSA Budapest - Győri Audi ETO KC I. 19 - 48 Semmelweis Egyetem
1107 Budapest Zágrábi utca 14
13:30 Érd - Győri Audi ETO KC II. 32 - 28 Érd Aréna
2030 Érd Velencei út 39-41
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Budapesti Honvéd SE - Csepel DSE 31 - 29 Elektromos csarnok
1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
16:00 FKSE-Algyő - ÓAM-Ózdi KC 24 - 29 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Budakalász Kézilabda ZRT - Várpalotai BSK I. 21 - 18 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 FKSE-Algyő - Szentendrei NKE 29 - 8 Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
6750 Algyő Sport utca 5
16:00 Kispest NKK - NKK Balmazújváros 24 - 18 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
2360 Gyál Ady Endre utca
17:00 BVSC - Zugló - Balmazújvárosi LKSE 15 - 26 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 BSC Budakalász - VS Dunakeszi II. 19 - 30 Sportcsarnok
2011 Budakalász Omszk park 1.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Rinyamenti Kézilabda Sportegyesület - TUNGSRAM SE 31 - 25 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Domony KSE - Velencei SE 37 - 18 Sportcsarnok
2173 Kartal Iskola tér 1
10:00 Kőrösi KDSE Érd - Ercsi SE 50 - 15 Treff Sportcsarnok
2030 Érd Piroska utca 6.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Lébényi KSE - VKL SE Győr II. 34 - 16 Sportcsarnok
9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
11:00 Máriaujfalui SE - Répcelaki SE 15 - 19 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B csoport női serdülő kézilabda MKSZ
10:00 HORT SE - Alsónémedi SE 16 - 24 Kruj Iván spcs.
1202 Budapest Mártírok útja 205
14:30 XVI.kerületi KMSE - Kántor Anikó SE 20 - 18 Kistarcsa Városi Sportközpont
2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C csoport női serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Kézilabda Klub Hajdúszoboszló - Alsózsolcai KSC-BOKA 24 - 33 Városi Sportház
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 DVSC SCHAEFFLER II. - Hajdúböszörményi TE 29 - 22 Gizella utcai spcs.
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Siófok KTC KFT Fekete - Kozármisleny Sportegyesület 25 - 24 Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
13:00 GÓNA SZKKE - Siófok KCSE 42 - 9 Arany J. Ált.Isk. spcs.*
8960 Lenti Gyöngyvirág utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:45 Sülysápi SE - Emericus KSE 15 - 41 Tornacsarnok
2252 Tóalmás Béke utca 27
15:30 Mogyoródi KSK - Jászberényi TF DSE 17 - 24 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I csoport női serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Bácsalmási PVSE - Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club II. 16 - 27 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
12:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Gyomaendrődi Női Kézilabda Sportegyesület 15 - 14 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
Gyermekbajnokság FU14 1.osztály (2006-2007) Felsőház (1-6) férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Optimum Solar - Békés-Drén KC - Pick Szeged 26 - 24 Városi Sportcsarnok
online
6726 Szeged Temesvári körút 33
11:00 Grundfos Tatabánya KC - Kézilabda UP Bidwonder 12 - 27 Városi Sportcsarnok
online
6726 Szeged Temesvári körút 33
12:00 Éles KISE - Optimum Solar - Békés-Drén KC 28 - 22 Városi Sportcsarnok
online
6726 Szeged Temesvári körút 33
13:00 Simontornyai KK - Grundfos Tatabánya KC 21 - 15 Városi Sportcsarnok
online
6726 Szeged Temesvári körút 33
14:00 Kézilabda UP Bidwonder - Pick Szeged 21 - 22 Városi Sportcsarnok
online
6726 Szeged Temesvári körút 33
15:00 Éles KISE - Simontornyai KK 20 - 23 Városi Sportcsarnok
online
6726 Szeged Temesvári körút 33
Gyermekbajnokság FU14 1.osztály (2006-2007) Középház (7-12) férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Telekom Veszprém - Gyömrői Kézilabda Akadémia 23 - 21 Ignácz Ilona Sportcsarnok
online
2230 Gyömrő Fő tér 2.
11:00 Budaörsi KSE - PSN ZRT 21 - 17 Ignácz Ilona Sportcsarnok
online
2230 Gyömrő Fő tér 2.
12:00 Gyöngyösi KK - Telekom Veszprém 29 - 27 Ignácz Ilona Sportcsarnok
online
2230 Gyömrő Fő tér 2.
13:00 Várpalotai BSK - Budaörsi KSE 23 - 34 Ignácz Ilona Sportcsarnok
online
2230 Gyömrő Fő tér 2.
14:00 Gyömrői Kézilabda Akadémia - PSN ZRT 36 - 27 Ignácz Ilona Sportcsarnok
online
2230 Gyömrő Fő tér 2.
15:00 Várpalotai BSK - Gyöngyösi KK 0 - 10 Ignácz Ilona Sportcsarnok
online
2230 Gyömrő Fő tér 2.
Gyermekbajnokság FU14 1.osztály (2006-2007) Alsóház (13-17) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 FTC KN KFT - Pénzügyőr SE 20 - 15 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
10:00 Balmazújvárosi KK - SZESE Győr 27 - 28 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
11:00 Kecskeméti Junior SN KFT - FTC KN KFT 12 - 24 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
12:00 Pénzügyőr SE - Balmazújvárosi KK 27 - 26 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
13:00 SZESE Győr - Kecskeméti Junior SN KFT 19 - 18 Pénzügyőr Sportcsarnok
online
1103 Budapest Kőér utca 1/A
Gyermekbajnokság LU14 1. osztály (2006-2007) LU14 1.osztály Alsóház Középszakasz Kelet női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Hódmezővásárhelyi LKC - FTC KN KFT 23 - 16 Balogh Imsi spcs.
online
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
11:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Váci NKSE 27 - 12 Balogh Imsi spcs.
online
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
12:00 Kecskeméti Junior SN KFT - FTC KN KFT 25 - 27 Balogh Imsi spcs.
online
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
13:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Kisvárda 31 - 16 Balogh Imsi spcs.
online
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
14:00 Váci NKSE - Hódmezővásárhelyi LKC 13 - 34 Balogh Imsi spcs.
online
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
15:00 Kisvárda - Kecskeméti Junior SN KFT 11 - 39 Balogh Imsi spcs.
online
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
Gyermekbajnokság FU14 Terület II. (2006-2007) Terület A-B csoport Felsőház férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 PC Aréna Mezőkövesdi KC - Debreceni Sportcentrum KN KFT 12 - 25 Gizella utcai spcs.
online
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
10:00 Mátészalkai MTK - Nyíregyházi SN KFT 20 - 14 Gizella utcai spcs.
online
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
11:00 PC Aréna Mezőkövesdi KC - Eger SZSE 9 - 20 Gizella utcai spcs.
online
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
12:00 Nyíregyházi SN KFT - Tiszavasvári SE 23 - 19 Gizella utcai spcs.
online
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
13:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Mátészalkai MTK 23 - 18 Gizella utcai spcs.
online
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
14:00 Eger SZSE - Tiszavasvári SE 21 - 18 Gizella utcai spcs.
online
4030 Debrecen Gizella utca 4/b
Gyermekbajnokság FU14 Terület II. (2006-2007) Gyermekbajnokság FU14 E csoport férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Hőgyészi SC - Rácalmás SE 25 - 27 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
10:00 Komló Sport KC - Gézengúz UKC 27 - 9 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
11:00 Virág SE Dunaújváros - Hőgyészi SC 33 - 13 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
12:00 Gézengúz UKC - Holler UFC 42 - 14 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
13:00 Bácska SZSE - Virág SE Dunaújváros 21 - 21 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
14:00 Hosszúhetényi Sport KFT - Komló Sport KC 16 - 25 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
15:00 Holler UFC - Bácska SZSE 24 - 39 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
16:00 Rácalmás SE - Hosszúhetényi Sport KFT 13 - 36 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
online
2459 Rácalmás Sport utca 1
Gyermekbajnokság FU14 Terület II. (2006-2007) Terület F-G csoport Felsőház férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Éles KISE - Haladás VSE 19 - 32 Haladás Sportkomplexum
online
9700 Szombathely Rohonci út 3.
11:00 Nagykanizsai Izzó SE - Cunder TU Kézisuli 1. 26 - 23 Haladás Sportkomplexum
online
9700 Szombathely Rohonci út 3.
12:00 Georgikon DSE - Éles KISE 28 - 29 Haladás Sportkomplexum
online
9700 Szombathely Rohonci út 3.
13:00 Alba Regia KSE - Nagykanizsai Izzó SE 25 - 36 Haladás Sportkomplexum
online
9700 Szombathely Rohonci út 3.
14:00 Haladás VSE - Cunder TU Kézisuli 1. 28 - 22 Haladás Sportkomplexum
online
9700 Szombathely Rohonci út 3.
15:00 Alba Regia KSE - Georgikon DSE 17 - 31 Haladás Sportkomplexum
online
9700 Szombathely Rohonci út 3.
Gyermekbajnokság FU14 Terület II. (2006-2007) Gyermekbajnokság FU14 I csoport férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 VS Dunakeszi - Hatvani KSZSE 28 - 19 Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
online
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2.
11:00 Főnix ISE - Balassagyarmati Kábel SE 6 - 39 Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
online
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2.
12:00 Kántor Anikó SE - VS Dunakeszi 37 - 20 Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
online
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2.
13:00 Balassagyarmati Kábel SE - Veresegyház VSK 29 - 17 Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
online
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2.
14:00 Váci KSE - Főnix ISE 18 - 18 Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
online
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2.
15:00 Veresegyház VSK - Kántor Anikó SE 17 - 36 Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
online
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2.
16:00 Hatvani KSZSE - Váci KSE 18 - 23 Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
online
3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2.
Gyermekbajnokság FU14 Terület II. (2006-2007) Gyermekbajnokság FU14 H csoport férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Kőkúti Sasok DSE 19 - 20 Güntner Aréna
online
2890 Tata Kőkút köz 2.
11:00 Tatai AC - Budakalász KZRT 16 - 20 Güntner Aréna
online
2890 Tata Kőkút köz 2.
12:00 Móri KSC - Esztergomi Vitézek RAFC 23 - 34 Güntner Aréna
online
2890 Tata Kőkút köz 2.
13:00 Budakalász KZRT - Pilisvörösvári KSK 20 - 26 Güntner Aréna
online
2890 Tata Kőkút köz 2.
14:00 Győri FKKA - Móri KSC 24 - 28 Güntner Aréna
online
2890 Tata Kőkút köz 2.
15:00 Budakalászi SC - Tatai AC 15 - 17 Güntner Aréna
online
2890 Tata Kőkút köz 2.
16:00 Pilisvörösvári KSK - Győri FKKA 34 - 20 Güntner Aréna
online
2890 Tata Kőkút köz 2.
17:00 Kőkúti Sasok DSE - Budakalászi SC 24 - 25 Güntner Aréna
online
2890 Tata Kőkút köz 2.
Gyermekbajnokság FU14 Terület II. (2006-2007) Terület L-M Felsőház férfi U-14 kézilabda MKSZ
13:30 Angyalföldi Sportiskola 1 - HORT SE 15 - 23 Sportcsarnok
online
2347 Bugyi Sport út 8.
14:25 Mikolik Sport School KFT - Bp. Elektromos SE 18 - 17 Sportcsarnok
online
2347 Bugyi Sport út 8.
15:20 Angyalföldi Sportiskola 1 - ÓKSI SE 16 - 20 Sportcsarnok
online
2347 Bugyi Sport út 8.
16:15 HORT SE - Angyalföldi Sportiskola 2 24 - 25 Sportcsarnok
online
2347 Bugyi Sport út 8.
17:10 ÓKSI SE - Bp. Elektromos SE 31 - 19 Sportcsarnok
online
2347 Bugyi Sport út 8.
18:05 Angyalföldi Sportiskola 2 - Mikolik Sport School KFT 30 - 23 Sportcsarnok
online
2347 Bugyi Sport út 8.
Gyermekbajnokság FU14 Terület II. (2006-2007) Terület L-M Alsóház férfi U-14 kézilabda MKSZ
08:00 XVI.kerületi KMSE - Kézisuli Alapítvány Budapest 19 - 22 Sportcsarnok
online
2347 Bugyi Sport út 8.
08:55 BVSC - Zugló - Körte HVSE 17 - 12 Sportcsarnok
online
2347 Bugyi Sport út 8.
09:50 XVI.kerületi KMSE - MAFC 31 - 26 Sportcsarnok
online
2347 Bugyi Sport út 8.
10:45 Körte HVSE - Utánpótlás Akadémia Kistext Sportegyesület 22 - 16 Sportcsarnok
online
2347 Bugyi Sport út 8.
11:40 Kézisuli Alapítvány Budapest - BVSC - Zugló 20 - 24 Sportcsarnok
online
2347 Bugyi Sport út 8.
12:35 MAFC - Utánpótlás Akadémia Kistext Sportegyesület 21 - 24 Sportcsarnok
online
2347 Bugyi Sport út 8.
Gyermekbajnokság LU14 Terület II. (2006-2007) Terület A-B csoport Alsóház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Sárospataki USI - Kállósemjéni SZSE 8 - 22 Városi Sportcsarnok
online
4320 Nagykálló Nagybalkáni út 6
11:00 Csenger VKC - Balkányi Ifjúsági SE 20 - 17 Városi Sportcsarnok
online
4320 Nagykálló Nagybalkáni út 6
12:00 Sárospataki USI - Hajdúböszörményi TE 5 - 24 Városi Sportcsarnok
online
4320 Nagykálló Nagybalkáni út 6
13:00 Balkányi Ifjúsági SE - Tokaji DSE 24 - 24 Városi Sportcsarnok
online
4320 Nagykálló Nagybalkáni út 6
14:00 Kállósemjéni SZSE - Csenger VKC 15 - 22 Városi Sportcsarnok
online
4320 Nagykálló Nagybalkáni út 6
15:00 Hajdúböszörményi TE - Tokaji DSE 13 - 19 Városi Sportcsarnok
online
4320 Nagykálló Nagybalkáni út 6
Gyermekbajnokság LU14 Terület II. (2006-2007) Terület E-F csoport Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Balassa SE Balassagyarmat 20 - 21 Balassa SE Sportcsarnok
online
2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
11:00 TFSE - Vámosgyörk - Miskolci VSC 22 - 18 Balassa SE Sportcsarnok
online
2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
12:00 Lóci DSE - Balassa SE Balassagyarmat 16 - 26 Balassa SE Sportcsarnok
online
2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
13:00 Miskolci VSC - Kazincbarcikai KSE 20 - 27 Balassa SE Sportcsarnok
online
2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
14:00 TFSE - Vámosgyörk - Salgótarjáni Strandépítők KC 11 - 25 Balassa SE Sportcsarnok
online
2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
15:00 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE 22 - 20 Balassa SE Sportcsarnok
online
2660 Balassagyarmat Fáy András utca 9.
Gyermekbajnokság LU14 Terület II. (2006-2007) Terület E-F csoport Alsóház női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Hevesi SE - Füzesabonyi Sport Club 17 - 19 Városi Sport-és Rendcs.
online
3360 Heves Deák Ferenc út 62
10:00 Pásztói KC - Szerencs VSE 10 - 21 Városi Sport-és Rendcs.
online
3360 Heves Deák Ferenc út 62
11:00 Mezőkövesdi KC - Füzesabonyi Sport Club 18 - 28 Városi Sport-és Rendcs.
online
3360 Heves Deák Ferenc út 62
12:00 Szerencs VSE - Eszterházy SC 9 - 16 Városi Sport-és Rendcs.
online
3360 Heves Deák Ferenc út 62
13:00 Pásztói KC - Hevesi SE 14 - 26 Városi Sport-és Rendcs.
online
3360 Heves Deák Ferenc út 62
14:00 Eszterházy SC - Mezőkövesdi KC 28 - 15 Városi Sport-és Rendcs.
online
3360 Heves Deák Ferenc út 62
Gyermekbajnokság LU14 Terület II. (2006-2007) Terület H-I Terület Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Tamási KC - Dömsödi USE 23 - 8 Dömsöd Sportközpont
online
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
11:00 Szekszárdi FGKC - PSN Zrt. 35 - 28 Dömsöd Sportközpont
online
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
12:00 KIKI SKFT - Tamási KC 13 - 26 Dömsöd Sportközpont
online
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
13:00 MK Pelikán-Siklós KC - Szekszárdi FGKC 25 - 33 Dömsöd Sportközpont
online
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
14:00 PSN Zrt. - Dömsödi USE 24 - 20 Dömsöd Sportközpont
online
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
15:00 KIKI SKFT - MK Pelikán-Siklós KC 20 - 25 Dömsöd Sportközpont
online
2344 Dömsöd Széchenyi utca 9
Gyermekbajnokság LU14 Terület II. (2006-2007) Terület J-K csoport Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Büki TK - Zalaszentgróti KC 9 - 27 Városi Sportcsarnok
online
8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
10:00 RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB - Szombathelyi KKA 15 - 14 Városi Sportcsarnok
online
8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
11:00 Büki TK - TUNGSRAM SE 16 - 18 Városi Sportcsarnok
online
8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
12:00 GÓNA SZKKE - RINYAMENTI KÉZILABDA CLUB 16 - 11 Városi Sportcsarnok
online
8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
13:00 Zalaszentgróti KC - Szombathelyi KKA 27 - 7 Városi Sportcsarnok
online
8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
14:00 TUNGSRAM SE - GÓNA SZKKE 11 - 16 Városi Sportcsarnok
online
8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
Gyermekbajnokság LU14 Terület II. (2006-2007) Terület G-Q csoport Alsóház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Albertirsa SE - Nagykáta SE 21 - 11 Városi Sportcsarnok
online
2730 Albertirsa Dolina utca
11:00 Szolnoki KCSE - Jászberényi TF DSE 11 - 15 Városi Sportcsarnok
online
2730 Albertirsa Dolina utca
12:00 Nagykáta SE - Túrkevei VSE 19 - 9 Városi Sportcsarnok
online
2730 Albertirsa Dolina utca
13:00 Szolnoki KCSE - Abonyi KC 11 - 27 Városi Sportcsarnok
online
2730 Albertirsa Dolina utca
14:00 Jászberényi TF DSE - Albertirsa SE 10 - 27 Városi Sportcsarnok
online
2730 Albertirsa Dolina utca
15:00 Abonyi KC - Túrkevei VSE 28 - 10 Városi Sportcsarnok
online
2730 Albertirsa Dolina utca
Gyermekbajnokság LU14 Terület II. (2006-2007) Terület L-M csoport Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Győri ETO KC I - Győri ETO KC II 26 - 16 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
10:00 Emericus KSE - Dorogi ESE 12 - 13 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
11:00 ALBA FEHÉRVÁR KC - Csákvár - Győri ETO KC I 10 - 31 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
12:00 Százhalombattai VUK SE - Emericus KSE 16 - 20 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
13:00 Dorogi ESE - Győri ETO KC II 30 - 20 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
14:00 ALBA FEHÉRVÁR KC - Csákvár - Százhalombattai VUK SE 15 - 33 Magvassy Mihály Sportcsarnok
online
9027 Győr Kiskút liget
Gyermekbajnokság LU14 Terület II. (2006-2007) Terület N-O csoport Felsőház női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 NOVA Kézisuli KFT - Angyalföldi Sportiskola 9 - 24 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
11:00 Vecsési SE - XVI.kerületi KMSE 16 - 22 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
12:00 NOVA Kézisuli KFT - Szigetszentmiklós NKSE 20 - 19 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
13:00 Csepel DSE - Vecsési SE 26 - 11 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
14:00 Angyalföldi Sportiskola - XVI.kerületi KMSE 14 - 12 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
15:00 Szigetszentmiklós NKSE - Csepel DSE 11 - 33 Vasas edzőcsarnok
online
1139 Budapest Fáy utca 58
Gyermekbajnokság FU12 (2008-2009) Gyermekbajnokság FU12 C csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
10:00 Ceglédi KKSE I. - Mizse KC 27 - 12 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
10:00 Tiszaföldvár VSE II. - Mezőtúri AFC-Syngenta 15 - 21 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
10:55 KIKI SKFT I. - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
10:55 Tiszaföldvár VSE I. - Optimum Solar - Békési FKC 10 - 32 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
11:50 Kunszentmárton KSK - Mizse KC 16 - 32 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
11:50 Mezőtúri AFC-Syngenta - Békéscsabai BDSK 36 - 13 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
12:45 Ceglédi KKSE II. - KIKI SKFT I. Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
12:45 Tiszaföldvár VSE II. - Optimum Solar - Békési FKC 6 - 24 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
13:40 Ceglédi KKSE I. - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület 21 - 15 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
13:40 Tiszaföldvár VSE I. - Békéscsabai BDSK 40 - 20 Homoki Sportcsarnok
5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
14:35 Ceglédi KKSE II. - Kunszentmárton KSK 29 - 17 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
Gyermekbajnokság FU12 (2008-2009) Gyermekbajnokság FU12 D csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Kiskunmajsai KC - Kiskőrösi KS Kft 8 - 19 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
09:55 Tigrisek Csongrádi KSE - P P Kiskunfélegyházi HTK 10 - 13 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
10:50 Kiskőrösi KS Kft - KIKI SKFT IZSÁK 22 - 14 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
11:45 Kiskunmajsai KC - Tigrisek Csongrádi KSE 25 - 12 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
12:40 P P Kiskunfélegyházi HTK - KIKI SKFT IZSÁK 11 - 26 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
Gyermekbajnokság FU12 (2008-2009) Gyermekbajnokság FU12 E csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
10:00 Komló Sport KC - PSN ZRT 25 - 18 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
10:55 Nagykanizsai Izzó SE - Eötvös DSE Csurgó 19 - 13 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
11:50 PSN ZRT - Csurgói KK 21 - 20 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
12:45 Komló Sport KC - Nagykanizsai Izzó SE 23 - 8 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
13:40 Csurgói KK - Eötvös DSE Csurgó 19 - 14 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Gyermekbajnokság FU12 (2008-2009) Gyermekbajnokság FU12 F csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Éles KISE 2 28 - 23 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
09:55 Éles KISE 1 - Veszprémi KKFT Felsőörs 23 - 17 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
10:50 Telekom Veszprém - Éles KISE 2 41 - 5 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
11:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Cunder TU Kézisuli 1. 19 - 10 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
12:40 Telekom Veszprém/Tapolca - Éles KISE 1 19 - 17 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
13:35 Cunder TU Kézisuli 1. - Ajkai Trampolin SE 22 - 13 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
14:30 Telekom Veszprém/Tapolca - Telekom Veszprém 16 - 22 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
15:25 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Ajkai Trampolin SE 28 - 22 Eötvös Sportcsarnok
8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
Gyermekbajnokság FU12 (2008-2009) Gyermekbajnokság FU12 I csoport férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Szigetszentmiklósi KSK I. - Budaörs KSN KFT 22 - 19 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
09:00 Kőrösi KDSE Érd - Budai Farkasok NKFT 24 - 27 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
09:55 Kézilabda UP I Bidwonder - PLER-Budapest 22 - 4 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
09:55 Gyáli BKSE - MAFC 22 - 25 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
10:50 Százhalombattai VUK SE - Budaörs KSN KFT 26 - 22 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
10:50 Budai Farkasok NKFT - Ráckeve VKSK 20 - 34 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
11:45 PLER-Budapest - Csepel DSE 25 - 15 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
11:45 MAFC - Diósdi DSE 14 - 29 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
12:40 Százhalombattai VUK SE - Kézilabda UP II Bidwonder 15 - 31 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
12:40 Tempo KSE - Gyáli BKSE 16 - 21 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
13:35 Kézilabda UP I Bidwonder - Csepel DSE 28 - 12 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
13:35 Ráckeve VKSK - Diósdi DSE 18 - 34 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
14:30 Szigetszentmiklósi KSK I. - Kézilabda UP II Bidwonder 14 - 21 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
14:30 Kőrösi KDSE Érd - Tempo KSE 19 - 13 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Gyermekbajnokság LU12 (2008-2009) Gyermekbajnokság LU12 A csoport női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Vitka SE - Kisvárdai KC 16 - 23 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 3.
09:55 Sárospataki USI - Mátészalkai MTK 6 - 25 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 3.
10:00 Csenger VKC - Hajdúnánás SK Szatmár 18 - 17 Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23
10:50 Vitka SE - Dombrádi MOBIL DSE 16 - 10 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 3.
10:55 Szatmár USE Fehérgyarmat I. - Sárospataki RKG Alapítvány 20 - 9 Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23
11:45 Kállósemjéni SZSE - Sárospataki USI 22 - 23 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 3.
11:50 Nyíregyházi SN KFT - Hajdúnánás SK Szatmár 10 - 25 Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23
12:40 Buji DSE - Mátészalkai MTK 12 - 15 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 3.
12:45 Szatmár USE Fehérgyarmat I. - Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE 36 - 24 Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23
13:35 Kállósemjéni SZSE - Dombrádi MOBIL DSE 15 - 11 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 3.
13:40 Csenger VKC - Sárospataki RKG Alapítvány 18 - 7 Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23
14:30 Buji DSE - Kisvárdai KC 16 - 21 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 3.
14:35 Nyíregyházi SN KFT - Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE 19 - 19 Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23
Gyermekbajnokság LU12 (2008-2009) Gyermekbajnokság LU12 B csoport női U-12 kézilabda MKSZ
10:00 Hajdúnánás SK I. - Balmazújvárosi LKSE 23 - 18 König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
10:00 Hajdúnánás SK II. - Tiszafüredi VSE 16 - 9 Benedek Gábor Városi Sportcsarnok és Szabadidőközp
5350 Tiszafüred Petőfi út 17-19.
10:55 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúböszörményi TE I. 24 - 4 König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
10:55 Kézilabda Klub Hajdúszoboszló - Nyíradony VVTK 10 - 0 Benedek Gábor Városi Sportcsarnok és Szabadidőközp
5350 Tiszafüred Petőfi út 17-19.
11:50 Hajdúnánás SK I. - Sütő Kézisuli 16 - 11 König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
11:50 Hajdúnánás SK II. - Debreceni Sportcentrum KN KFT II. 6 - 26 Benedek Gábor Városi Sportcsarnok és Szabadidőközp
5350 Tiszafüred Petőfi út 17-19.
12:45 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúböszörményi TE II. 28 - 13 König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
12:45 Debreceni Sportcentrum KN KFT I. - Kézilabda Klub Hajdúszoboszló 26 - 14 Benedek Gábor Városi Sportcsarnok és Szabadidőközp
5350 Tiszafüred Petőfi út 17-19.
13:40 Hajdúböszörményi TE I. - Balmazújvárosi LKSE 9 - 24 König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
13:40 Nyíradony VVTK - Tiszafüredi VSE 0 - 10 Benedek Gábor Városi Sportcsarnok és Szabadidőközp
5350 Tiszafüred Petőfi út 17-19.
14:35 Sütő Kézisuli - Hajdúböszörményi TE II. 39 - 21 König Rendezvényközpont
4060 Balmazújváros Kastélykert utca 1-2
14:35 Debreceni Sportcentrum KN KFT I. - Debreceni Sportcentrum KN KFT II. 26 - 31 Benedek Gábor Városi Sportcsarnok és Szabadidőközp
5350 Tiszafüred Petőfi út 17-19.
Gyermekbajnokság LU12 (2008-2009) Gyermekbajnokság LU12 C csoport női U-12 kézilabda MKSZ
10:00 Eszterházy SC - Mezőkövesdi KC 28 - 18 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
10:00 Miskolci VSC - Alsózsolcai KSC-Borsodi Kézilabda Iskola 18 - 8 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
10:00 Lóci DSE - Borsodi USE Ziliz Városi Uszoda és Sportcsarnok
3800 Szikszó Malom utca 5-7.
10:55 TFSE-Vámosgyörk - Kazincbarcikai KSE 25 - 13 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
10:55 Balassa SE Balassagyarmat - Bőcs KSC 29 - 13 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
10:55 Hatvani KSZSE - Hevesi SE Városi Uszoda és Sportcsarnok
3800 Szikszó Malom utca 5-7.
11:50 Gyöngyösi KK - Eszterházy SC 18 - 17 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
11:50 Miskolci VSC - Tiszalöki VSE 15 - 12 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
12:25 Hevesi SE - Borsodi USE Ziliz Városi Uszoda és Sportcsarnok
3800 Szikszó Malom utca 5-7.
12:45 TFSE-Vámosgyörk - Tiszavasvári SE 15 - 18 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
12:45 Salgótarjáni Strandépítők KC - Balassa SE Balassagyarmat 13 - 21 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
13:20 Hatvani KSZSE - Lóci DSE Városi Uszoda és Sportcsarnok
3800 Szikszó Malom utca 5-7.
13:40 Kazincbarcikai KSE - Mezőkövesdi KC 23 - 21 Városi Sportcsarnok