Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. február 26. szerda
következő nap
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
15:30 DKKA U19 - Győri Audi ETO KC U 19 30 - 28 Városi Sportcsarnok
online
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Női Felnőtt Edzőmérkőzések női felnőtt kézilabda MKSZ
10:00 DKKA NKFT - KÖFÉM SC Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:45 SBS-Eger - Balmazújvárosi KK 27 - 25 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
19:00 KTE-Piroska szörp - Orosházi FKSE- LINAMAR 35 - 24 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Sport36-Komló - VKSE KFT Vác 23 - 22 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
19:45 Rév TSC - Várpalotai BSK 27 - 28 Soroksári Sportcsarnok
online
1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 PC Trade Szeged - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 23 - 36 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 Csepel DSE - Mikolik Sport School KFT 21 - 36 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
18:45 VS Dunakeszi - FKSE-Algyő 33 - 33 Radnóti Miklós Gimn.
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Dabasi KC VSE - Szigetszentmiklós NKSE 34 - 31 OBO Aréna
2370 Dabas Iskola utca 5
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:30 DKKA - Győri Audi ETO KC II. 31 - 25 Városi Sportcsarnok
2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:45 ALBA-MÁV-ELŐRE - Solymári SC 29 - 39 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Utánpótlás Akadémia Kistext Sportegyesület - Veresegyház VSK 34 - 31 Kruj Iván spcs.
1202 Budapest Mártírok útja 205
18:00 FTC KN KFT II. - Budaörsi KSE 32 - 24 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
18:30 Mogyoródi KSK - Főnix ISE 22 - 29 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
18:30 Pásztói KC - Kézisuli Alapítvány Budapest 21 - 26 Épít-Díszmű SzKI spcs.
1149 Budapest Várna utca 21/b
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:30 Vecsési SE - Szolnoki KCSE 37 - 20 Városi Sportcsarnok
2220 Vecsés Fő út 90-92
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 SBS-Eger - Balmazújvárosi KK 23 - 16 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
17:00 KTE-Piroska szörp - Orosházi FKSE- LINAMAR 19 - 17 II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Éles KISE - NEKA II. 18 - 29 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
16:30 Sport36-Komló - VKSE KFT Vác 31 - 13 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
18:30 PC Trade Szeged - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 21 - 34 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Érd - Győri Audi ETO KC I. 25 - 29 Batthyányi Ált.Isk. spcs.
2030 Érd Fácán köz 2
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:15 VS Dunakeszi - FKSE-Algyő 23 - 32 Radnóti Miklós Gimn.
2120 Dunakeszi Bazsanth Vince utca 10
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Cunder TU Kézisuli - Pénzügyőr SE 25 - 31 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:45 Angyalföldi Sportiskola - Szekszárdi FGKC 24 - 31 Vasas edzőcsarnok
1139 Budapest Fáy utca 58
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:15 Várpalotai BSK II. - Egerszegi KK 31 - 18 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
18:30 Lipóti SKFT - Móri KSC 46 - 28 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:45 Mikolik Sport School KFT - Rév-ÓKSI 17 - 29 MOM Sport
1123 Budapest Csörsz utca 12-14
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-D csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Túrkevei VSE - Kisvárdai KC 23 - 26 Sportcsarnok
online
5400 Túrkeve József A. utca 23
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:30 Orosházi FKSE-Linamar II. - Gézengúz UKC 20 - 30 Városi Sportcsarnok
5900 Orosháza Eötvös tér 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub - Kézilabda Klub Hajdúszoboszló 23 - 19 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Szepa KSE - Nyíregyházi SN KFT 19 - 29 Egyetemi Körcsarnok
3515 Miskolc Egyetemváros
16:30 Villanyász-Füzesabonyi SC - Kazincbarcikai KSE 32 - 40 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F csoport női serdülő kézilabda MKSZ
19:00 Budai Farkasok NKFT - Szent István SE II. 13 - 27 Bálint Márton Ált. és Középisk.
2045 Törökbálint Köztársaság tér 8
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Ceglédi KCSE - TFSE - Vámosgyörk 32 - 17 Gál József Sportcsarnok
2700 Cegléd Rákóczi út 33.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 PC Trade Szeged II. - Bácsalmási PVSE 38 - 3 Fodor József Élelmiszeripari Szkisk. Spcs.
6725 Szeged Szabadka út 3
18:00 Ferroép-Szer Deszk - Makói KC 17 - 29 Sportcsarnok
6772 Deszk Móra utca 2
Csongrád megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Csongrád
20:20 ESK Kiskundorozsma - SZTE EHÖK SE 41 - 27 Sportcsarnok
6781 Domaszék Petőfi utca 2
20:30 Szentesi FKC - Makói KC II. 26 - 55 Városi Sportcsarnok
6600 Szentes Jövendő utca 1
2020. február
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
FRISS HÍREK
Kovács Péter 65 éves
2020.04.08. Szövetségi élet
Születésnapján köszöntjük Ballai Attila írásával Kovács Pétert, a XX. század legjobb magyar kézilabdázóját, a sportág vb-ezüstérmes, vb-gólkirály, BEK-győztes legendáját!
Búcsú Hemela Zsolttól
2020.04.06. Szövetségi élet
Április 14-én 9 órakor az Új köztemető szóróparcellájánál helyezik végső nyugalomra Hemela Zsoltot.
Elhunyt Füzesi Ferenc
2020.04.06. Szövetségi élet
Hosszan tartó, súlyos betegség után 60 esztendős korában elhunyt Füzesi Ferenc, korábbi válogatott játékos, edző, a Mohács női csapatának szakvezetője.
Online szeminárium edzőknek
2020.04.02. Szövetségi élet
A jelenlegi járványügyi helyzet miatt az EHF kézilabda edzőknek, testnevelő oktatóknak és minden más kézilabda oktatásban érdeklődő személynek online tanfolyamot hirdet.
Kézilabda-játékvezetők figyelmébe!
2020.04.01. Játékvezető tanfolyam
Herczeg Péter, a Magyar Kézilabda Szövetség Játékvezetői Albizottságának elnöke fogalmazta meg gondolatait a magyar kézilabda-játékvezetők számára a koronavírus-járvány idején.
Női kézilabda az olimpiákon – 5. rész: 2008
2020.03.29. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. Az ötödik, záró epizódban a 2008-as olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Női kézilabda az olimpiákon – 4. rész: 2004
2020.03.28. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A negyedik epizódban a 2004-es olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Női kézilabda az olimpiákon – 3. rész: 2000
2020.03.27. Női `A` válogatott
A koronavírus-járvány miatti mérkőzés-hiány idején öt részes sorozatban tekintünk vissza a női olimpiai tornákra. A harmadik epizódban a 2000-es olimpia történéseit vette sorra Ballai Attila.
Válogatott játékosok - edzések és család
2020.03.26. Férfi `A` válogatott
A koronavírus okozta rendkívüli helyzetben kíváncsiak voltunk, hogy a magyar férfi kézilabda-válogatott kulcsjátékosai és szövetségi kapitánya hogyan vészelik át a járvány okozta megpróbáltatásokat.
Fontos tudnivalók a sportszervezetek részére
2020.03.26. TAO
Az EMMI által a látvány-csapatsportági szakszövetségek részére megküldött információk nyomán, a következők szerint tájékoztatjuk a Sportszervezeteket.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó