Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. szeptember 16. szerda
következő nap
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
Kisvárda Master Good SE - MTK Budapest Városi Sportcsarnok
4600 Kisvárda Flórián tér 6.
17:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 37 - 18 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
18:00 Dunaújvárosi KKA - Boglári Akadémia-SZISE 30 - 28 Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
zárt kapu 2459 Rácalmás Sport utca 1
18:00 Hungast Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC 22 - 43 Aréna Savaria
9700 Szombathely Sugár út 18
18:00 ÉRD - DVSC SCHAEFFLER 24 - 31 Érd Aréna
2030 Érd Velencei út 39-41
18:30 Motherson Mosonmagyaróvári KC - Váci NKSE 28 - 27 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
Magyar Kupa férfi Magyar Kupa férfi-I. forduló férfi felnőtt kézilabda MKSZ
DEAC NK KFT - Nyíregyházi SN KFT Debreceni Egyetem Sporttudományi Oktatóközpont
4032 Debrecen Egyetem tér 1.
KIKI SKFT - Mizse KC Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
19:30 Szigetszentmiklósi KSK - Hatvani KSZSE 30 - 32 SZKSK Kézilabda Csarnok
2310 Szigetszentmiklós Temesvári utca 1
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
19:45 Rév TSC - Ceglédi KKSE 32 - 24 Soroksári Sportcsarnok
zárt kapu 1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:15 FTC KN KFT - Kisvárda 40 - 19 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
16:30 PC Trade Szegedi NKE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE 35 - 25 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:45 Győri Audi ETO KC - ÉRD 47 - 17 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
14:00 Siófok KC - DKKA I. 29 - 40 Kiss Szilárd Sportcsarnok
8600 Siófok Szekrényessy Kálmán utca 1.
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny SE 33 - 26 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
18:00 NEKA I. - Mosonmagyaróvári KC 48 - 13 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 Tungsram SE Nagykanizsa - Csurgói NKC 21 - 17 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
12:30 Ferencvárosi TC - Kisvárda 33 - 12 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
18:15 PC Trade SZNKE - K. Szeged SE 40 - 14 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny SE 22 - 30 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
15:45 Győri Audi ETO KC I. - ÉRD 34 - 19 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
16:00 NEKA - Győri Audi ETO KC II. 25 - 23 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
16:00 Siófok KC - DKKA I. 25 - 28 Kiss Szilárd Sportcsarnok
8600 Siófok Szekrényessy Kálmán utca 1.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Éles KISE - Körte HVSE 26 - 27 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
16:00 Cunder TU Kézisuli - Várpalotai BSK 25 - 28 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Szentgotthárdi VSE - Esztergomi Vitézek RAFC 37 - 32 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
19:30 Füzesabonyi Sport Club - Miskolci VSI SC 25 - 25 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:30 BVSC - Zugló - Százhalombattai KE 28 - 38 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Mizse KC - P P Kiskunfélegyházi HTK 35 - 10 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:30 Szolnoki KCSE - Békéscsabai BDSK 25 - 28 Tiszavirág Aréna
5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Malév Sport Club - Emericus KSE 25 - 17 Kassa utcai Általános Iskola sportsátor *
1185 Budapest Kassai utca 175.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 VSK Tököl - Rácalmás SE 19 - 15 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-J. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:15 Kiskőrösi NKSZSE - Kiskunhalas UKSC 20 - 24 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
16:30 Bácsbokodi Női Kézilabda Sport Egyesület - Aranyszarvas SE 14 - 25 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-K. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Gyulasport NKFT - Köröstarcsai DSE 45 - 4 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
2020. szeptember
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Női BL: újra döntetlent játszott a Győr
2020.09.27. Női BL
A női Bajnokok Ligája harmadik fordulójában a Győri Audi ETO KC a Brest Bretagne Handball otthonába látogatott, ahonnan ismét egy ponttal térhet haza, miután 25-25-ös döntetlent ért el.
K&H női liga: a Debrecen legyőzte a Siófokot
2020.09.27. Női NB I.
A K&H női liga 7. fordulójában a DVSC hazai pályán győzte le a Siófokot. A Mosonmagyaróvár a Békéscsaba együttese ellen diadalmaskodott.
K&H férfi liga: 17 góllal nyert a Veszprém
2020.09.27. Férfi NB I.
A K&H férfi liga 5. fordulójában a Telekom Veszprém 37-20-ra nyert az Orosháza ellen.
Halasztás a K&H női ligában
2020.09.26. Női NB I.
Halasztásra került a szeptember 26-i időpontra kiírt Alba-Fehérvár KC-Kisvárda Master Good SE női NB I-es mérkőzés.
Nem hibázott a Vác
2020.09.26. Női NB I.
A K&H női liga szombati játéknapján a Vác több mint tíz góllal győzött az Érd ellen.
Válogatott összetartás keddtől
2020.09.25. Női `A` válogatott
Szeptember 29-étől edzőtáborozik Budapesten a magyar női válogatott, az összetartáson 19 játékos vehet részt.
K&H női liga: könnyedén nyert a Boglári Akadémia-SZISE
2020.09.24. Női NB I.
A K&H női liga 6. fordulójában a Boglári Akadémi-SZISE hazai pályán könnyedén, tíz góllal tudott nyerni az Alba Fehérvár KC ellen.
K&H férfi liga: az FTC kétszer annyi gólt szerzett, mint az Orosháza
2020.09.24. Férfi NB I.
A K&H férfi liga 3. fordulójában az FTC kétszer annyi gólt lőtt, mint az Orosháza, ezzel parádés hazai, 36-18-as győzelmet aratva.
Férfi BL: újabb veszprémi győzelem
2020.09.24. Férfi BL
A Férfi Bajnokok Ligája második fordulójában a Tekekom Veszprém hazai pályán mérkőzött meg a horvát bajnok HC PPD Zagrebbel. A B-csoport összecsapását ismét a Veszprém nyerte, 37-25-re.
OSEI-állásfoglalás: gyakori kérdések és válaszok
2020.09.24. Versenyek
A leggyakoribb kérdések az OSEI-ajánlás kapcsán és a válaszok.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó