Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. szeptember 17. csütörtök
következő nap
Magyar Kupa női Magyar Kupa női-I.forduló női felnőtt kézilabda MKSZ
18:30 Szigetszentmiklós NKSE - Vasas SC 18 - 40 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 DEAC NK KFT - KTE-Piroska szörp 29 - 28 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Vasas SC 19 - 42 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 Kazincbarcikai KSE - Dabasi KC VSE 27 - 36 Városi Sportcsarnok
3630 Putnok Kossuth Lajos utca 25.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Miskolci VSI SC - Borsodi Sport Klub 51 - 46 Hermann Gimnázium
zárt kapu 3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
19:30 Bugyi SE - Százhalombattai KE 29 - 27 Sportcsarnok
2347 Bugyi Sport út 8.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 DEAC NK KFT - KTE-Piroska szörp 27 - 26 Agrártudományi Egy. Spcs.
4032 Debrecen Böszörményi út 138.
17:00 Mezőkövesdi KC - Gödöllői KC 27 - 19 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Éles KISE - Veszprémi KKFT DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Kiskunhalas UKSC - VS Dunakeszi 27 - 24 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Bőcs Községi Sport Club - Eger Eszterházy SZSE II 25 - 38 Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-D. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Enjoy Robotics F.Gyarmat - Hajdúböszörményi TE 31 - 35 Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Kaposvölgye LUE - Pécsi VSE 37 - 27 Egyetemi Sportcsarnok
7400 Kaposvár Guba Sándor utca 40.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Dunaharaszti MTK - XVI.kerületi KMSE 21 - 27 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Kiskunmajsai KC - Tisza Volán SC 20 - 29 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:30 HC Szarvas - Szentesi FKC 35 - 28 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Bugyi SE - NOVA Kézisuli KFT 19 - 23 Sportcsarnok
2347 Bugyi Sport út 8.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:45 Solymári SC - Tatabányai SC 11 - 24 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Szerencs VSE - Borsodi Sport Klub I. 20 - 12 Kulcsár Anita spcs.
3900 Szerencs Rákóczi út 100
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Berettyó MSE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 19 - 19 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 MK Pelikán-Siklós KC - Tam-Bau Tamási KC 21 - 28 Táncsics M. Gimn. sportcsarnok
7800 Siklós Gyüdi út 2
17:00 Satelit FC Somogytarnóca - Rinyamenti Kézilabda Club SE 2 - 61 Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Tungsram SE Nagykanizsa - Éles KISE 35 - 29 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
17:00 Siófok Kézilabda Club Kft. I. - DKKA III 26 - 20 Munkacsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Déli utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:45 Szigetszentmiklós NKSE - Gyáli BKSE 36 - 19 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-K. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Makói Kézilabda Club - Mezőtúri AFC - Syngenta 21 - 24 Erdei János sportcsarnok
zárt kapu 6900 Makó Csanád Vezér tér 6
17:30 Békési NKTE - Mezőhegyesi SE 26 - 15 Szent István Egyetem sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Bajza utca 33
Fiú U16 Fiú U16 B-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
17:30 Angyalföldi Sportiskola - Budakalász Kézilabda Zrt. 28 - 30 Vasas edzőcsarnok
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58
Fiú U16 Fiú U16 C-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
18:00 Veresegyház VSK - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 18 - 32 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Fiú U16 Fiú U16 D-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
17:30 Berettyó MSE - Nyíregyházi SN KFT 21 - 42 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
Fiú U16 Fiú U16 G-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
16:15 Kiskőrösi KS Kft - Gézengúz UKC 25 - 32 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei női női felnőtt kézilabda Borsod
18:00 Alsózsolcai KSC - Sárospataki USI 35 - 27 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
18:45 MEAFC - Albrecht-MISKOLCI VSC 26 - 33 Egyetemi Körcsarnok
3515 Miskolc Egyetemváros
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt I. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
18:30 BVSC - Zugló - Bp. Elektromos SE 32 - 27 BVSC-Zugló edzőcsarnok
1142 Budapest Szőnyi út 2.
2020. szeptember
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Sorsoltak a férfi MK-ban
2020.09.22. Versenyek
A Magyar Kézilabda Szövetségben kisorsolták a férfi Magyar Kupa II. fordulójának párosítását.
Halasztások a K&H női ligában
2020.09.21. Női NB I.
Halasztásra került a szeptember 23-i időpontra kiírt EUbility Group Békéscsabai ENKSE-Váci NKSE és a Hungast Szombathelyi KKA-FTC-Rail Cargo Hungaria és a női NB I-es mérkőzés.
Szeptember 25-e a Magyar Edzők Napja
2020.09.21. NEK - Edzőképzés
A Magyar Edzők Társasága egy online konferencia keretében ünnepli meg az eseményt szeptember 25-én 10 órakor, valamint a jeles alkalom kapcsán a Magyar Edzők folyóirat különszámát is megjelenteti.
K&H női liga: ismét győzött a Mosonmagyaróvár
2020.09.20. Női NB I.
A K&H női liga 5. fordulójának vasárnapi találkozóján a Mosonmagyaróvár izgalmas mérkőzésen a végjátékban bebiztosította sikerét Székesfehérvárott.
Női BL: szoros első félidő után gólzáporos győri győzelem
2020.09.19. Női BL
A Győri Audi ETO KC hazai pályán, a szoros, 17-16-ra végződő első félidőt követően gólzáporos sikert aratott a horvát bajnok HC Podravka Vegeta ellen.
K&H női liga: a Vác két góllal, a Debrecen nyolccal nyert
2020.09.19. Női NB I.
A K&H női liga 5. fordulójának szombati játéknapján a Váci NKSE hazai pályán 28-26-ra legyőzte a Kisvárdát, a DVSC pedig 32-24-re nyert a Szombathely ellen.
Két halasztás a K&H férfi ligában
2020.09.18. Férfi NB I.
Hatósági karantén-intézkedés miatt halasztásra került két NB I-es férfi mérkőzés.
K&H női liga: fölényes siófoki győzelem
2020.09.18. Női NB I.
A K&H női liga 5. fordulójában a Siófok KC fölényes, 34-24-es győzelmet aratott idegenben a Boglári Akadémia-SZISE ellen.
K&H férfi liga: Gyöngyös és FTC diadal
2020.09.18. Férfi NB I.
A Gyöngyös a Budakalász ellen hazai pályán, míg az FTC idegenben diadalmaskodott a Tatabánya felett a K&H férfi liga negyedik fordulójának pénteki játéknapján.
Halasztás a K&H női ligában
2020.09.18. Női NB I.
Koronavírus-gyanú miatt halasztásra került a szeptember 19-i időpontra kiírt MTK Budapest-EUbility Group Békéscsabai ENKSE női NB I-es mérkőzés.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó