Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. szeptember 24. csütörtök
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 FTC KN KFT - Orosházi FKSE - LINAMAR 36 - 18 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - Alba Fehérvár KC 34 - 24 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 FTC KN KFT U22 - TFSE 37 - 30 Népligeti Faház
1101 Budapest Vajda Péter utca
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
18:45 Rákosmenti KSK - Szigetszentmiklós NKSE 23 - 24 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 1173 Budapest Újlak utca 110
19:30 Inárcs-Örkény KC - Gárdony-Pázmánd NKK U22 23 - 23 Kossuth Zsuzsanna Szakképző
2370 Dabas József A. utca 107
19:30 Érdi Sport KFT U22 - EURONOVEX USE 32 - 31 Érd Aréna
zárt kapu 2030 Érd Velencei út 39-41
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Grundfos Tatabánya KC - PLER-Budapest 32 - 37 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
17:30 Tatai AC - Budakalász Kézilabda Zrt. 22 - 27 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Pénzügyőr SE - PC Trade Szegedi NKE 33 - 28 Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:45 Vasas SC - Bajnok DSE Nemesvámos 35 - 25 Vasas edzőcsarnok
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Nyíregyházi SN KFT - Bp. Elektromos SE 29 - 25 Wesselényi M. Szakközépi.
4400 Nyíregyháza Dugonics utca 10-12
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:30 Győri Audi ETO KC II. - KSA Budapest 38 - 27 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
17:00 Mohácsi TE 1888 - BVSC - Zugló 30 - 24 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7700 Mohács Sport utca 1.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:30 Érdi Sport KFT - EURONOVEX USE 39 - 28 Érd Aréna
zárt kapu 2030 Érd Velencei út 39-41
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Grundfos Tatabánya KC - PLER-Budapest 22 - 27 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Pénzügyőr SE - PC Trade SZNKE 23 - 31 Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Vasas SC - Bajnok DSE Nemesvámos 29 - 30 Vasas edzőcsarnok
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58
16:00 Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC I. 21 - 32 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:25 Csepel DSE - Budapesti Honvéd SE 25 - 39 ÁMK sportcsarnok
1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Cunder TU Kézisuli - PLER-Budapest II. 27 - 28 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Hódmezővásárhelyi LKC - Fiatal Kézilabdások SE 22 - 28 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
13:30 Győri Audi ETO KC III. - Százhalombattai VUK SE 47 - 7 Audi Aréna
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
15:00 Mohácsi TE 1888 - BVSC - Zugló 23 - 13 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7700 Mohács Sport utca 1.
16:45 DKKA II. - PSN Zrt. 23 - 17 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Füzesabonyi Sport Club - Eger Eszterházy SZSE II 28 - 34 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-D. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Enjoy Robotics F.Gyarmat - Kazincbarcikai KSE 27 - 34 Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
17:00 Kisvárdai KC - Kispályás Műfüves NKFT 35 - 33 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 3.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Kaposvölgye LUE - Dunaújvárosi AC 30 - 24 Egyetemi Sportcsarnok
7400 Kaposvár Guba Sándor utca 40.
17:30 Kiskőrösi KS Kft - BBSC Balatonboglár 38 - 31 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Kiskunmajsai KC - P P Kiskunfélegyházi HTK 28 - 9 Városi Sportcsarnok,
6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:15 KK Ajka - Kilián DSE Pápa 35 - 18 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:30 Szalézi DSE Kazincbarcika - Eszterházy SC 11 - 38 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
17:00 Szerencs VSE - Borsodi Sport Klub II. 10 - 25 Kulcsár Anita spcs.
3900 Szerencs Rákóczi út 100
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
00:00 Satelit FC Somogytarnóca - PSN Zrt. II. Dráva Völgy Középiskola
7570 Barcs Szent László utca 13.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Siófok Kézilabda Club Kft. I. - Tolna KC 25 - 19 Munkacsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Déli utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:15 Rákosmenti KSK - Szigetszentmiklós NKSE 8 - 52 Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 1173 Budapest Újlak utca 110
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-K. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 Békési NKTE - Tigrisek Csongrádi KSE 24 - 25 Szent István Egyetem sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Bajza utca 33
17:30 Köröstarcsai DSE - PC Trade Szegedi NKE 5 - 45 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
18:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Gyomaendrődi NKSE 23 - 24 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
Fiú U16 Fiú U16 B-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
16:45 Budakalász Kézilabda Zrt. - Esztergomi Vitézek RAFC 32 - 22 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
Fiú U16 Fiú U16 D-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
16:30 Hajdúszoboszlói SE - Miskolci VSI SC 26 - 16 Városi Sportház
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
17:30 Berettyó MSE - DEAC NK KFT 19 - 25 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
Fiú U16 Fiú U16 F-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
18:00 Dabasi KC VSE - HORT SE 24 - 28 OBO Aréna
zárt kapu 2370 Dabas Iskola utca 5
Fiú U16 Fiú U16 G-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
16:15 Kiskőrösi KS Kft - Kecskeméti Sportiskola 20 - 29 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
2020. szeptember
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Női BL: hazai pályán nyert az FTC
2020.10.24. Női BL
A női Bajnokok Ligája A csoportjának találkozóján hullámzó teljesítményt mutatva, de a második félidő végén magabiztosan kézilabdázva tudott hazai pályán nyerni az FTC az RK Krim Mercator ellen.
Bő keret a női Eb-re
2020.10.22. Női `A` válogatott
Danyi Gábor és Elek Gábor szövetségi kapitányok kijelölték a női válogatott bő, 35 fős keretét az év végi, norvég-dán közös rendezésű Európa-bajnokságra.
Izgalmak Csurgón
2020.10.22. Férfi NB I.
Izgalmas találkozón, kiélezett végjátékban döntetlen született Csurgón a Balatonfüred vendégjátéka alkalmával a K&H férfi liga csütörtöki találkozóján.
Nem tudott pontot szerezni a Szeged
2020.10.22. Férfi BL
Hiába szerzett a hajrában zsinórban öt gólt a Szeged Bresztben, visszatérő játékosai reaktiválása ellenére két gólos vereséget szenvedett.
Jegyek a spanyolok elleni férfi mérkőzésre
2020.10.21. Férfi `A` válogatott
Megkezdődött a jegyárusítás a november 4-i, veszprémi Magyarország-Spanyolország férfi válogatott EHF EURO CUP-mérkőzésre.
Sorsoltak a női EKL-re
2020.10.20. Női EHF
Bécsben kisorsolták a női Európai Kézilabda Liga (EKL) 3. selejtezőfordulójának párosítását. A magyar együttesek közül a DVSC török, a Vác cseh, míg a Fehérvár norvég riválist kapott.
Cserepes Béla 70 éves
2020.10.20. Oktatás, képzés
Közelmúltban ünnepelte 70. születésnapját Cserepes Béla, egykori NBI-es játékvezető, JB elnök.
Női BL: idegenben veszített a Fradi
2020.10.18. Női BL
A női Bajnokok Ligájában az FTC harmadik alkalommal lépett pályára. Az ellenfél a CSM Bucuresti volt, amely ellen az elsp félidőben jól tartotta magát Elek Gábor csapata, de végül 25-19-re kikapott.
K&H női liga: három vereség után győzött a Siófok
2020.10.17. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 10. fordulójának szombati játéknapjána Siófok három vereséget követően tudott hazai pályán, 28-22-re nyerni a Vác ellen.
Női BL: tarolt a Győr
2020.10.17. Női BL
A női Bajnokok Ligája 5. fordulójában hazai pályán fogadta a Győr a Valcea együttesét. Szoros első félidő után a második játékrészben tarolt a magyar csapat és végül 38-31-re megnyerte a találkozót.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó