Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. szeptember 26. szombat
következő nap
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Váci NKSE - ÉRD 33 - 20 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
19:15 MTK Budapest - Hungast Szombathelyi KKA 32 - 29 Elektromos csarnok
M4 SPORT
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Hatvani KSZSE - KTE-Piroska szörp 27 - 24 Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
zárt kapu 3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2.
18:00 ÓAM-Ózdi KC - Mizse KC 31 - 27 Marosi István Városi Sportcsarnok
3600 Ózd Brassói út 2
18:00 DEAC NK KFT - Mezőkövesdi KC 25 - 24 Debreceni Egyetem Sporttudományi Oktatóközpont
4032 Debrecen Egyetem tér 1.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 PC Trade SZNKE - Pénzügyőr SE 26 - 24 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
18:00 Tempo KSE - Eszterházy SC 21 - 32 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
2360 Gyál Ady Endre utca
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Mohácsi TE 1888 - Csurgói NKC 24 - 24 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7700 Mohács Sport utca 1.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Kisbér KC - Ácsi Kinizsi 30 - 29 Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
2870 Kisbér Vásártér utca 1
18:00 Tarján SE - Szentgotthárdi VSE 39 - 27 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 15
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 VS Dunakeszi - Rákosmenti KSK 20 - 27 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
18:00 Pénzügyőr SE - Budapesti Honvéd SE 27 - 28 Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Füzesabonyi Sport Club - Kisvárdai KC 30 - 20 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
18:00 Bőcs Községi Sport Club - NYBSC-TVP 24 - 44 Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
18:00 Kazincbarcikai KSE - HSE-Hungarospa Nádudvar 38 - 27 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Bajai KSE - Expressz Zálog Mnádasd 22 - 32 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
16:00 Rinyamenti Kézilabda Club SE - Dunaújvárosi AC 36 - 29 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
18:00 Kalocsai Kézilabda Club - Hőgyészi SC 33 - 26 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
18:00 Kiskőrösi KS Kft - MK Pelikán-Siklós KC 32 - 25 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
18:00 Tungsram SE-Nagykanizsa - Satelit FC Somogytarnóca 45 - 14 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
18:00 Holler UnFC - Kiskunhalas UKSC 30 - 22 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Üllői Városi Kézillabda Sport Klub Sportegyesület - Dunaharaszti MTK 26 - 23 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
18:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli Egyesület 23 - 17 Videoton Oktatási Központ
8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
18:00 Csepel DSE - Százhalombattai KE 22 - 19 Laurencz László Sportcsarnok
1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
13:30 Békéscsaba DKSE - QSM Algyő 26 - 29 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
18:00 Kunszentmárton KSK - Tigrisek Csongrádi KSE 26 - 24 Sportcsarnok
5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
18:00 Köröstarcsai KSK - Békéscsabai BDSK 19 - 16 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
18:00 Makói Kézilabda Club - Mezőtúri AFC-Syngenta 26 - 22 Erdei János sportcsarnok
zárt kapu 6900 Makó Csanád Vezér tér 6
18:00 Túrkevei VSE - Törökszentmiklósi Székács KE 25 - 38 Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Túrkeve József A. utca 23
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Mosonmagyaróvári KC U22 - VKL SE Győr 34 - 33 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 Vasas SC U22 - Solymári SC 35 - 18 Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58.
15:00 Tatabányai SC - Dunakanyar Kézilabda Akadémia-Vác 32 - 36 Földi Imre Sportcsarnok
2800 Tatabánya Szent Borbála út 19
16:00 Dorogi ESE - Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club 24 - 27 Városi Sportcsarnok
2510 Dorog Iskola utca 1.
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Budakalászi SC 28 - 25 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
10:00 Hatvani KSZSE - Lóci DSE 35 - 26 Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
zárt kapu 3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Bajnok DSE Nemesvámos - BVSC - Zugló 29 - 24 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
15:00 DKKA U22 - Veszprém Pannon Sport Egyesület 34 - 25 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
15:00 Hévízi SK - Tungsram SE Nagykanizsa 24 - 20 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8380 Hévíz Széchenyi utca
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
13:30 Ceglédi KCSE - Csepel DSE 21 - 21 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Fiatal Kézilabdások SE - Hódmezővásárhelyi LKC 39 - 25 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
16:00 Bácsalmási PVSE - K. Szeged SE 23 - 28 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
16:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Gyomaendrődi NKSE 26 - 28 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
18:00 CORNER-GYULASPORT NKFT. - Szeghalmi NKC 37 - 31 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
zárt kapu 5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Optimum-Solar Békési FKC - FTC-Diagnosticum 22 - 36 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5630 Békés Csikos utca 4
16:00 Ceglédi KKSE - Pick Szeged I. 22 - 37 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 NEKA - Várpalotai BSK 38 - 18 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Hatvani KSZSE - Fiatal Kézilabdások SE 41 - 24 Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
zárt kapu 3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2.
16:00 ÓAM-Ózdi KC - Mizse KC 34 - 27 Marosi István Városi Sportcsarnok
3600 Ózd Brassói út 2
16:00 VS Dunakeszi - KIKI SKFT 25 - 32 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:30 Fiatal Kézilabdások SE - DVSC SCHAEFFLER II. 31 - 32 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 DKKA II. - Szigetszentmiklós NKSE 46 - 23 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Pápai Vasas SE - Alsóörsi SE 38 - 37 Városi Sportcsarnok
8500 Pápa Várkert utca 4
15:00 Győrújbaráti TK - Georgikon DSE 27 - 32 Sportcsarnok
9081 Győrújbarát Veres P. utca 98
16:00 Kisbér KC - Ácsi Kinizsi 14 - 35 Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
2870 Kisbér Vásártér utca 1
16:00 Tarján SE - Szentgotthárdi VSE 37 - 28 Községi Sportcsarnok
2831 Tarján Rákóczi út 15
16:00 Lipóti SKFT - Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 28 - 27 Lipóti Sportcsarnok
9233 Lipót 653/4 hrsz.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:45 Veresegyház VSK - Rákosmenti KSK 41 - 20 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Eger Eszterházy SZSE II - Miskolci VSI SC 34 - 14 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
16:00 Sárospataki TC - Borsodi Sport Klub 41 - 31 Árpád Vezér Gimn.
zárt kapu 3950 Sárospatak Arany utca 3-7.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Stavmat Füzesabonyi SC - Kisvárdai KC 41 - 32 Teleki Blanka Ált.Isk.
3390 Füzesabony Szabadság utca 33
16:00 Bőcs KSC - NYBSC-TVP 32 - 36 Sportcsarnok
3574 Bőcs Delta köz 1
16:00 Kazincbarcikai KSE - HSE-Hungarospa Nádudvar 23 - 38 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-E. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Bajai KSE - Expressz Zálog Mnádasd 11 - 33 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
16:00 Kalocsai Kézilabda Club - Hőgyészi SC 35 - 27 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
16:00 Kiskőrösi KS Kft - MK Pelikán-Siklós KC 19 - 32 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
16:00 Tungsram SE-Nagykanizsa - Satelit FC Somogytarnóca 36 - 15 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
16:00 Holler UNFC - Kiskunhalas UKSC 22 - 29 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
18:00 Rinyamenti Kézilabda Club SE - Dunaújvárosi AC 41 - 40 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Tiszakécske VSE - KTE-Piroska szörp 20 - 45 Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok
zárt kapu 6060 Tiszakécske Babits Mihály utca 42.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-H. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Kunszentmárton KSK - Tigrisek Csongrádi KSE 25 - 36 Sportcsarnok
5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
16:00 Köröstarcsai KSK - Békéscsabai BDSK 26 - 37 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
16:00 Makói Kézilabda Club - Mezőtúri AFC-Syngenta 33 - 44 Erdei János sportcsarnok
zárt kapu 6900 Makó Csanád Vezér tér 6
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Főnix ISE - Dunavarsányi TE GEAC Sportcsarnok
2100 Gödöllő Páter Károly utca 1
15:00 Százhalombattai KE - Aranyszarvas SE 26 - 38 Városi Szabadidő Központ
zárt kapu 2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Vasas SC II. - Solymári SC 26 - 28 Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58.
14:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Budakalászi SC 40 - 21 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Miskolci VSC - Borsodi Sport Klub 26 - 41 Hermann Gimnázium
zárt kapu 3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21
18:00 Mezőkeresztes VSE - Balmazújvárosi LKSE 18 - 38 Általános Iskola Sportcsarnok
3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-E. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Hatvani KSZSE - Lóci DSE 35 - 15 Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
zárt kapu 3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 BBSC Balatonboglár - Rinyamenti Kézilabda Club SE 22 - 27 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
17:00 Hévízi SK - Tungsram SE Nagykanizsa 36 - 31 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8380 Hévíz Széchenyi utca
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-G. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Jászberényi TF DSE - Kiskunmajsai KC 22 - 23 LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
11:00 Kiskőrösi NKSZSE - Kiskunhalas UKSC 22 - 22 Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Ceglédi KCSE 38 - 37 Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
18:00 VSK Tököl - Vecsési SE 23 - 26 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Bácsalmási PVSE - Felföldi István SE 14 - 43 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
18:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Gyomaendrődi NKSE 34 - 37 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Optimum-Solar Békési FKC - Ferencvárosi TC 22 - 28 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5630 Békés Csikos utca 4
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Hatvani KSZSE - Fiatal Kézilabdások SE 24 - 26 Kodály Zoltán Ált.Isk. sportcsarnok
zárt kapu 3000 Hatvan Géza Fejedelem utca 2.
14:00 ÓAM-Ózdi KC - Kiskunhalas UKSC 25 - 25 Marosi István Városi Sportcsarnok
3600 Ózd Brassói út 2
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 AGROFEED ETO-SZESE II. - Budai Farkasok 23 - 34 Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Veresegyház VSK - Rákosmenti KSK 47 - 6 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
11:15 Kántor Anikó SE - Mogyoródi KSK 36 - 29 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 HORT SE - KIKI SKFT 37 - 33 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
11:30 FTC KN KFT - Diósdi DSE 22 - 21 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
13:00 Tempo KSE - Százhalombattai KE 25 - 18 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
16:00 Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület - Dunaharaszti MTK 30 - 19 Városi Sportcsarnok
2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Bácska Szabadidősport Egyesület - Türr István DSE Baja 40 - 16 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
11:00 Soltvadkerti KUSE - Tisza Volán SC 27 - 31 Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Lébényi KSE - Csornai SE 37 - 7 Sportcsarnok
9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
11:00 Máriaujfalui SE - VKL SE Győr II 15 - 29 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
15:00 Komárom VSE - Répcelaki SE 24 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2900 Komárom Czuczor utca 62
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
09:30 Kántor Anikó SE - HORT SE 35 - 12 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
10:00 Tempo KSE - Budafoki KSE 34 - 20 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
17:20 Mikolik Sport School KFT - Bicskei TC 40 - 19 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Sülysápi SE - Emericus KSE Tornacsarnok
2252 Tóalmás Béke utca 27
15:00 Mogyoródi KSK - Bugyi SE 18 - 13 Szent László Ált.Isk. spcs.
2146 Mogyoród Iskola utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Nyíradony Város Versney- és Tömegsport Klub - Hevesi SE 21 - 31 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Gyáli BKSE - Gárdony-Pázmánd NKK 20 - 19 Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
2360 Gyál Ady Endre utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-K. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Bácsalmási PVSE - Makói Kézilabda Club 8 - 24 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
Fiú U16 Fiú U16 C-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
10:00 XVI.kerületi KMSE - Műegyetemi Atlétikai és Football Club 33 - 28 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
16:30 Körte HVSE - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 12 - 47 ELTE csarnok
zárt kapu 1117 Budapest Bogdánfy utca 10
Gyermekbajnokság FU15 I. osztály (2006-2007) FU15 1.osztály Nyugat férfi U-15 kézilabda MKSZ
PSN ZRT - Budaörsi KSE Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
ELHALASZTVA 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Éles KISE - PSN ZRT Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
ELHALASZTVA 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
10:00 Budaörsi KSE - Pénzügyőr SE 18 - 20 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
11:00 Telekom Veszprém - Éles KISE 38 - 14 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
12:00 Pénzügyőr SE - Grundfos Tatabánya KC 23 - 12 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
13:00 ETO-SZESE Győr - Telekom Veszprém 15 - 36 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
14:00 Grundfos Tatabánya KC - Várpalotai BSK 29 - 19 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
15:00 Várpalotai BSK - ETO-SZESE Győr 19 - 30 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Gyermekbajnokság LU15 I. osztály (2006-2007) LU15 1.osztály Nyugat női U-15 kézilabda MKSZ
10:00 Kozármisleny Sportegyesület - DKKA NKFT 21 - 12 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
11:00 Szombathelyi KKA - Kozármisleny Sportegyesület 15 - 20 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
12:00 DKKA NKFT - Győri ETO KC 17 - 21 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
13:00 Szombathelyi KKA - Siófok KC 16 - 24 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
14:00 Győri ETO KC - Alba Fehérvár KC 29 - 8 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
15:00 Alba Fehérvár KC - Siófok KC 15 - 27 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
Gyermekbajnokság LU15 I. osztály (2006-2007) LU15 1.osztály Közép női U-15 kézilabda MKSZ
Dabasi KC VSE - FTC KN KFT Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
FTC KN KFT - Budaörs KSN KFT Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
10:00 Váci NKSE - Gyöngyösi KK 15 - 13 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
11:00 Váci NKSE - Kecskeméti Sportiskola 18 - 17 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
12:00 Budaörs KSN KFT - Gyöngyösi KK 15 - 14 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
13:00 Kecskeméti Sportiskola - Dabasi KC VSE 18 - 26 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 I/A csoport (Hajdú, Szabolcs) férfi U-15 kézilabda MKSZ
Mátészalkai MTK - Kállósemjéni SZSE Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4320 Nagykálló Nagybalkáni út 6
Kállósemjéni SZSE - Balmazújvárosi KK Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4320 Nagykálló Nagybalkáni út 6
11:00 Mátészalkai MTK - Hajdúszoboszlói SE 32 - 9 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4320 Nagykálló Nagybalkáni út 6
12:00 Balmazújvárosi KK - DEAC NK KFT 16 - 16 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4320 Nagykálló Nagybalkáni út 6
13:00 Balkányi Ifjúsági SE - Hajdúszoboszlói SE 16 - 14 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4320 Nagykálló Nagybalkáni út 6
14:00 DEAC NK KFT - Balkányi Ifjúsági SE 26 - 7 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4320 Nagykálló Nagybalkáni út 6
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 I/B csoport (Borsod, Heves, Szabolcs) férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Alsózsolcai KSC - Sárospataki TC 23 - 23 Sportcsarnok
zárt kapu 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
10:00 Nyíregyházi SN KFT - Alsózsolcai KSC 20 - 15 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
11:00 Tiszavasvári SE - Sárospataki TC 28 - 22 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
12:00 Mezőkövesdi KC - Nyíregyházi SN KFT 21 - 18 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
13:00 Tiszavasvári SE - SBS Eger 14 - 23 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
14:00 SBS Eger - Mezőkövesdi KC 16 - 22 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 IV/B csoport (Somogy, Vas, Zala) férfi U-15 kézilabda MKSZ
Georgikon DSE - Rinyamenti Kézilabda Club SE Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
ELHALASZTVA 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Tungsram SE Nagykanizsa - Rinyamenti Kézilabda Club SE Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
ELHALASZTVA 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
16:00 Tungsram SE Nagykanizsa - Haladás VSE 14 - 21 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
17:00 Máriaujfalui SE - Georgikon DSE 20 - 23 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
18:00 Haladás VSE - Máriaujfalui SE 19 - 11 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 V/A csoport (Budapest, Komárom, Pest) férfi U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Kőkúti Sasok DSE 26 - 18 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
10:00 Kőkúti Sasok DSE - Budakalász Kézilabda Zrt. 13 - 32 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
11:00 ÓKSI SE - Esztergomi Vitézek RAFC 25 - 20 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
12:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Mikolik Sport School KFT 10 - 0 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
13:00 Pilisvörösvári KSK - ÓKSI SE 24 - 29 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
14:00 Pilisvörösvári KSK - Mikolik Sport School KFT 10 - 0 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 VI/B csoport (Budapest, Pest) férfi U-15 kézilabda MKSZ
Kézisuli Alapítvány Budapest - Angyalföldi Sportiskola Kruj Iván spcs.
ELHALASZTVA 1202 Budapest Mártírok útja 205
BVSC - Zugló - Kézisuli Alapítvány Budapest Kruj Iván spcs.
ELHALASZTVA 1202 Budapest Mártírok útja 205
11:30 Angyalföldi Sportiskola - HORT SE II 23 - 19 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
12:30 HORT SE II - HORT SE 35 - 21 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
13:30 Tempo KSE - BVSC - Zugló 22 - 13 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
14:30 HORT SE - Gyáli BKSE 26 - 38 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
15:30 Gyáli BKSE - Tempo KSE 10 - 28 Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 I. csoport (Borsod, Heves, Jász, Nógrád) női U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Mezőkövesdi KC - Mezőkeresztes VSE 17 - 6 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
10:00 Füzesabonyi Sport Club - Mezőkövesdi KC 29 - 16 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
11:00 Mezőkeresztes VSE - TFSE - Vámosgyörk 13 - 34 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
12:00 Pásztói KC - Füzesabonyi Sport Club 15 - 38 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
13:00 TFSE - Vámosgyörk - Lóci DSE 24 - 25 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
14:00 Jászberényi TF DSE - Pásztói KC 14 - 21 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
15:00 Lóci DSE - Salgótarjáni Strandépítők KC 16 - 23 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
16:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Jászberényi TF DSE 32 - 10 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 II/A csoport (Hajdú, Szabolcs) női U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Vitka SE-Nyírbátor - Mátészalkai MTK 13 - 32 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
10:00 Mátészalkai MTK - Balmazújvárosi LKSE 24 - 22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
11:00 Vitka SE-Nyírbátor - Kállósemjéni SZSE 15 - 12 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
12:00 Balmazújvárosi LKSE - Csenger Városi Kézilabda és Sport Club 34 - 19 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
13:00 Balkányi Ifjúsági SE - Kállósemjéni SZSE 8 - 19 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
14:00 Csenger Városi Kézilabda és Sport Club - Balkányi Ifjúsági SE 37 - 10 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 II/B csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) női U-15 kézilabda MKSZ
Hajdúnánás SK - Miskolci VSC Kazinczy Sportcsarnok
ELHALASZTVA 3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
Tokaji DSE - Miskolci VSC Kazinczy Sportcsarnok
ELHALASZTVA 3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
09:00 Kazincbarcikai KSE - Hajdúnánás SK 5 - 28 Kazinczy Sportcsarnok
zárt kapu 3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
10:00 Sárospataki USI - Kazincbarcikai KSE 21 - 20 Kazinczy Sportcsarnok
zárt kapu 3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
11:00 Tiszavasvári SE - Sárospataki USI 11 - 9 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
12:00 Tokaji DSE - Tiszavasvári SE 12 - 10 Kazinczy Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 IV/A csoport (Bács, Baranya, Csongrád) női U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Kisteleki KK - Tisza Volán SC 10 - 16 Móradombi Sportcsarnok
zárt kapu 6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
10:00 Tisza Volán SC - Kiskunmajsai KC 16 - 22 Móradombi Sportcsarnok
6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
11:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kisteleki KK 30 - 13 Móradombi Sportcsarnok
6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
12:00 Kiskunmajsai KC - PSN Zrt. 10 - 20 Móradombi Sportcsarnok
6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
13:00 PC Trade Szegedi NKE - MK Pelikán-Siklós KC 30 - 16 Móradombi Sportcsarnok
6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
14:00 PSN Zrt. - Kiskunhalas UKSC 21 - 8 Móradombi Sportcsarnok
6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
15:00 Kiskunhalas UKSC - PC Trade Szegedi NKE 8 - 30 Móradombi Sportcsarnok
6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 IV/B csoport (Bács, Fejér, Tolna) női U-15 kézilabda MKSZ
09:00 Dunaújvárosi AC - AFKC1 13 - 13 Széna téri Sportcsarnok
zárt kapu 8000 Székesfehérvár Széna tér 10.
10:00 AFKC1 - Holler UFC 29 - 6 Széna téri Sportcsarnok
zárt kapu 8000 Székesfehérvár Széna tér 10.
11:00 AFKC2-Soponya - Dunaújvárosi AC 8 - 14 Széna téri Sportcsarnok
zárt kapu 8000 Székesfehérvár Széna tér 10.
12:00 Tamási KC - Holler UFC 37 - 4 Széna téri Sportcsarnok
zárt kapu 8000 Székesfehérvár Széna tér 10.
13:00 Miklós KC - AFKC2-Soponya 6 - 19 Széna téri Sportcsarnok
zárt kapu 8000 Székesfehérvár Széna tér 10.
14:00 Tamási KC - Miklós KC 44 - 1 Széna téri Sportcsarnok
zárt kapu 8000 Székesfehérvár Széna tér 10.
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 V/A csoport (Somogy, Zala) női U-15 kézilabda MKSZ
Csurgói NKC - Marcali VSZSE Sótonyi László Sportcsarnok
ELHALASZTVA 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Hévízi SK - Csurgói NKC Sótonyi László Sportcsarnok
ELHALASZTVA 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
10:00 GÓNA SZKKE - Hévízi SK 23 - 20 Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
11:00 Siófok KC - Marcali VSZSE 26 - 25 Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
12:00 NIKÉ SE Fonyód - GÓNA SZKKE 8 - 25 Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
13:00 Siófok KC - NIKÉ SE Fonyód 30 - 8 Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 VII/A csoport (Budapest, Nógrád, Pest) női U-15 kézilabda MKSZ
09:00 NOVA Kézisuli KFT - Farkasvár DSE 11 - 30 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
10:00 Balassa SE Balassagyarmat - NOVA Kézisuli KFT 27 - 11 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
11:00 Farkasvár DSE - Budai Farkasok NKFT 37 - 23 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
12:00 Vasas SC - Balassa SE Balassagyarmat 18 - 12 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
13:00 Budai Farkasok NKFT - Domony KSE 30 - 8 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
14:00 Budakalászi SC - Vasas SC 12 - 28 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
15:00 Domony KSE - XVI.kerületi KMSE 5 - 25 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
16:00 XVI.kerületi KMSE - Budakalászi SC 26 - 21 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) I. csoport (Borsod, Heves, Jász, Nógrád) női U-13 kézilabda MKSZ
Hevesi SE - Jászberényi TF DSE Városi Sport-és Rendcs.
ELHALASZTVA 3360 Heves Deák Ferenc út 62
Jászberényi TF DSE - Gyöngyösi KK Városi Sport-és Rendcs.
ELHALASZTVA 3360 Heves Deák Ferenc út 62
08:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Madách Imre DSE 31 - 5 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
09:00 Eszterházy SC - Salgótarjáni Strandépítők KC 26 - 9 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
09:00 Hevesi SE - Gyöngyösi KK 6 - 24 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
09:55 Hatvani KSZSE - Hevesi SE 0 - 10 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
09:55 Madách Imre DSE - Kiss és Társa - Mezőkövesdi KC 2 - 42 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
10:50 Gyöngyösi KK - TFSE-Vámosgyörk 26 - 11 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
10:50 Mezőkeresztes VSE - Eszterházy SC 3 - 33 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
11:45 TFSE-Vámosgyörk - Hatvani KSZSE 10 - 0 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
11:45 Kiss és Társa - Mezőkövesdi KC - Mezőkeresztes VSE 17 - 22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) II. csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) női U-13 kézilabda MKSZ
Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub - Vitka SE Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4765 Csenger Ady Endre út 19-23
Kállósemjéni SZSE - Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4765 Csenger Ady Endre út 19-23
Csenger Városi Kézilabda és Sport Club - Kállósemjéni SZSE Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4765 Csenger Ady Endre út 19-23
Csenger Városi Kézilabda és Sport Club - Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4765 Csenger Ady Endre út 19-23
09:00 Mátészalkai MTK - Csenger Városi Kézilabda és Sport Club 9 - 16 Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23
09:00 Kisvárda - Sárospataki RKG Alapítvány 7 - 10 SRK Wáberer Sportcentrum
zárt kapu 3950 Sárospatak Tompa M. út 1
09:55 Sárospataki RKG Alapítvány - Hajdúnánás SK 4 - 26 SRK Wáberer Sportcentrum
3950 Sárospatak Tompa M. út 1
09:55 Csenger Városi Kézilabda és Sport Club - Vitka SE 26 - 5 Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23
10:50 Vitka SE - Mátészalkai MTK 6 - 25 Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23
10:50 Dombrádi MOBIL DSE - Kisvárda 9 - 20 SRK Wáberer Sportcentrum
3950 Sárospatak Tompa M. út 1
11:45 Hajdúnánás SK - Tiszalöki VSE 28 - 10 SRK Wáberer Sportcentrum
3950 Sárospatak Tompa M. út 1
12:40 Buji DSE - Dombrádi MOBIL DSE 19 - 5 SRK Wáberer Sportcentrum
3950 Sárospatak Tompa M. út 1
13:35 Tiszalöki VSE - Buji DSE 18 - 16 SRK Wáberer Sportcentrum
3950 Sárospatak Tompa M. út 1
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) III. csoport (Békés, Jász, Hajdú) női U-13 kézilabda MKSZ
Szeghalmi NKC - Sárréti GYGYSE Városi sportcsarnok
ELHALASZTVA 5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
Sárréti GYGYSE - Gyulasport NKFT Városi sportcsarnok
ELHALASZTVA 5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
Törökszentmiklósi Székács KE I. - Törökszentmiklósi Székács KE II. Városi sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5540 Szarvas Alkotmány utca
Túrkevei VSE - Törökszentmiklósi Székács KE II. Városi sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5540 Szarvas Alkotmány utca
09:00 Gyomaendrődi NKSE - Szeghalmi NKC 6 - 20 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
09:00 Törökszentmiklósi Székács KE I. - Szarvasi NKK 20 - 10 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
09:55 Békéscsabai BDSK - Gyomaendrődi NKSE 21 - 10 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
09:55 Szarvasi NKK - Sütő Kézisuli 8 - 24 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
10:50 Gyulasport NKFT - Szeghalmi NKC 11 - 29 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
10:50 Túrkevei VSE - Törökszentmiklósi Székács KE I. 6 - 12 Városi sportcsarnok
5540 Szarvas Alkotmány utca
11:45 Békéscsabai ENKSE - Békéscsabai BDSK 18 - 7 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
11:45 Sütő Kézisuli - Mezőtúri AFC - Syngenta 23 - 3 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
12:40 Gyulasport NKFT - Békéscsabai ENKSE 11 - 21 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
12:40 Mezőtúri AFC - Syngenta - Túrkevei VSE 9 - 13 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) IV. csoport (Bács, Fejér, Pest) női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Kecskeméti Sportiskola 1 - Tiszakécske VSE 21 - 6 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
09:55 EURONOVEX USE II - Kecskeméti Sportiskola 1 4 - 29 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
10:50 Tiszakécske VSE - Kecskeméti Sportiskola 2 15 - 11 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
11:45 Abonyi KC - EURONOVEX USE II 11 - 6 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
12:40 Kecskeméti Sportiskola 2 - EURONOVEX USE 8 - 19 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
13:35 EURONOVEX USE - Abonyi KC 28 - 9 Messzi István Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Olimpia utca 1/A
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) VI. csoport (Bács, Baranya, Tolna) női U-13 kézilabda MKSZ
Tamási KC - Holler UFC Városi Sportcsarnok,
ELHALASZTVA 6237 Kecel Szabadság tér 17
Holler UFC - Gézengúz UKC Városi Sportcsarnok,
ELHALASZTVA 6237 Kecel Szabadság tér 17
09:00 Pécsváradi Spartacus SE - PSN Zrt. 13 - 11 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
09:00 D-V SE Csávoly - Kecel KC 4 - 16 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6237 Kecel Szabadság tér 17
09:55 Harkányfürdő SE - Pécsváradi Spartacus SE 14 - 7 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
09:55 Kecel KC - Tamási KC 5 - 17 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6237 Kecel Szabadság tér 17
10:50 PSN Zrt. - Kozármisleny Sportegyesület - Kék 9 - 23 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
10:50 Gézengúz UKC - D-V SE Csávoly 31 - 1 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6237 Kecel Szabadság tér 17
11:45 Kozármisleny Sportegyesület - Fehér - Harkányfürdő SE 13 - 12 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
11:45 Tamási KC - Gézengúz UKC 11 - 20 Városi Sportcsarnok,
6237 Kecel Szabadság tér 17
12:40 Kozármisleny Sportegyesület - Kék - Kozármisleny Sportegyesület - Fehér 30 - 13 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) VIII. csoport (Győr, Komárom, Somogy, Vas, Veszprém) női U-13 kézilabda MKSZ
DEVM Kézilabda Alapítvány Zirc - Bajnok DSE Nemesvámos Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
Siófok KTC KFT - DEVM Kézilabda Alapítvány Zirc Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
09:00 Szombathelyi KKA I. - Répcelaki SE 26 - 11 Répce Sportcsarnok
9653 Répcelak Arany János utca 9.
09:00 Veszprém Pannon Sport Egyesület - Start SE Szentkirályszabadja 25 - 2 Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
09:55 Répcelaki SE - Ajkai Trampolin SE 15 - 11 Répce Sportcsarnok
9653 Répcelak Arany János utca 9.
09:55 Start SE Szentkirályszabadja - Siófok KTC KFT 10 - 15 Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
10:50 Szombathelyi KKA II. - Szombathelyi KKA I. 16 - 31 Répce Sportcsarnok
9653 Répcelak Arany János utca 9.
10:50 Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprém Pannon Sport Egyesület 20 - 13 Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
11:45 Ajkai Trampolin SE - Csornai SE 10 - 12 Répce Sportcsarnok
9653 Répcelak Arany János utca 9.
11:45 Siófok KTC KFT - Bajnok DSE Nemesvámos 9 - 22 Wartha sportcsarnok
8200 Veszprém Wartha V utca 3
12:40 Csornai SE - Szombathelyi KKA II. 20 - 21 Répce Sportcsarnok
9653 Répcelak Arany János utca 9.
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) IX. csoport (Budapest, Komárom, Nógrád, Pest) női U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Váci NKSE - Dunakanyar Kézilabda Akadémia 33 - 5 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
09:55 Dunakanyar Kézilabda Akadémia - Balassa SE Balassagyarmat 3 - 35 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
10:00 Emericus KSE - ÓKSI SE 17 - 13 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
zárt kapu 1036 Budapest Kerék utca 18-20
10:50 Farkasvár DSE - Váci NKSE 8 - 14 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
10:55 ÓKSI SE - Budaörsi KSE 22 - 5 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
zárt kapu 1036 Budapest Kerék utca 18-20
11:45 Balassa SE Balassagyarmat - Dunakanyar Kézilabda Akadémia II. 29 - 5 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
11:50 Solymári SC - Emericus KSE 31 - 6 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
zárt kapu 1036 Budapest Kerék utca 18-20
12:40 Dunakanyar Kézilabda Akadémia II. - Farkasvár DSE 8 - 24 DKA Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Téglaház út 1.
12:45 Budaörsi KSE - Budai Farkasok NKFT 3 - 13 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
zárt kapu 1036 Budapest Kerék utca 18-20
13:40 Budai Farkasok NKFT - Solymári SC 10 - 39 Kerék u. Ált. Isk. spcs.
zárt kapu 1036 Budapest Kerék utca 18-20
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) X. csoport (Budapest, Fejér, Pest) női U-13 kézilabda MKSZ
Kőrösi KDSE Érd - Érdi Sport KFT II. Ált. Isk. Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
Érdi Sport KFT - Kőrösi KDSE Érd Ált. Isk. Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
09:00 Szigetszentmiklós NKSE - VSK Tököl 34 - 6 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
09:00 AFKC - Pázmánd NKSE 13 - 12 Ált. Isk. Sportcsarnok
2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
09:55 Csepel DSE - Szigetszentmiklós NKSE 12 - 19 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
09:55 Érdi Sport KFT II. - Pázmánd NKSE 28 - 5 Ált. Isk. Sportcsarnok
2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
10:50 VSK Tököl - Bugyi SE 11 - 25 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
10:50 Budafoki KSE - AFKC 4 - 28 Ált. Isk. Sportcsarnok
2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
11:45 Dunavarsányi TE - Csepel DSE 27 - 9 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
11:45 Érdi Sport KFT - Érdi Sport KFT II. 16 - 15 Ált. Isk. Sportcsarnok
2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
12:40 Bugyi SE - Alsónémedi SE 18 - 17 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
12:40 Érdi Sport KFT - Budafoki KSE 25 - 8 Ált. Isk. Sportcsarnok
2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
13:35 Alsónémedi SE - Dunavarsányi TE 6 - 31 Városi Sportcsarnok
2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) XI. csoport (Budapest, Pest) női U-13 kézilabda MKSZ
Gödöllői SE-Dány - Angyalföldi Sportiskola Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu ELHALASZTVA 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
BVSC - Zugló - Gödöllői SE-Dány Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu ELHALASZTVA 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
10:00 Gyömrői Kézilabda Akadémia - Gyáli BKSE 21 - 8 Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
10:55 Kézilabda Utánpótlás KFT - Gyömrői Kézilabda Akadémia 24 - 8 Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
11:30 XVI.kerületi KMSE - Gödöllői SE 42 - 8 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
11:50 Gyáli BKSE - Vecsési SE 14 - 11 Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
12:25 Gödöllői SE - BVSC - Zugló 5 - 21 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
12:45 Kókai Községi Sportkör - Kézilabda Utánpótlás KFT 12 - 27 Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
13:20 XVI.kerületi KMSE - Angyalföldi Sportiskola 24 - 20 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
13:40 Vecsési SE - Kókai Községi Sportkör 10 - 23 Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
14:15 BVSC - Zugló - Angyalföldi Sportiskola 8 - 28 Kistarcsa Városi Sportközpont
2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) III. csoport( Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) férfi U-13 kézilabda MKSZ
Szentesi FKC - Makói KC Sportcsarnok
ELHALASZTVA 5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
Pick Szeged II. - Makói KC Sportcsarnok
ELHALASZTVA 5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
09:00 P P Kiskunfélegyházi HTK - Kiskunmajsai KC 17 - 14 KÉSZ ARÉNA sportcsarnok
zárt kapu 6100 Kiskunfélegyháza Kossuth utca 35
09:00 Kunszentmárton KSK - Szentesi FKC 22 - 13 Sportcsarnok
zárt kapu 5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
09:55 P P Kiskunfélegyházi HTK - Mizse KC 10 - 20 KÉSZ ARÉNA sportcsarnok
zárt kapu 6100 Kiskunfélegyháza Kossuth utca 35
09:55 Kunszentmárton KSK - Pick Szeged I. 1 - 48 Sportcsarnok
zárt kapu 5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
10:50 Kiskunmajsai KC - KIKI SKFT 18 - 19 KÉSZ ARÉNA sportcsarnok
6100 Kiskunfélegyháza Kossuth utca 35
10:50 Szentesi FKC - Pick Szeged II. 5 - 29 Sportcsarnok
zárt kapu 5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
11:45 Mizse KC - Tiszaföldvár VSE 21 - 28 KÉSZ ARÉNA sportcsarnok
6100 Kiskunfélegyháza Kossuth utca 35
11:45 Pick Szeged I. - Sütő Kézisuli 36 - 7 Sportcsarnok
zárt kapu 5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
12:40 KIKI SKFT - Tiszaföldvár VSE 18 - 26 KÉSZ ARÉNA sportcsarnok
6100 Kiskunfélegyháza Kossuth utca 35
12:40 Sütő Kézisuli - Pick Szeged II. 12 - 18 Sportcsarnok
zárt kapu 5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) V. csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) férfi U-13 kézilabda MKSZ
Haladás VSE - DEVM Kézilabda Alapítvány Csabrendek ÉKI sportcsarnok
ELHALASZTVA 8200 Veszprém Házgyári út 22.
DEVM Kézilabda Alapítvány Csabrendek - Ajkai Trampolin SE ÉKI sportcsarnok
ELHALASZTVA 8200 Veszprém Házgyári út 22.
Veszprémi KKFT - DEVM Kézilabda Alapítvány Zirc ÉKI sportcsarnok
ELHALASZTVA 8200 Veszprém Házgyári út 22.
DEVM Kézilabda Alapítvány Zirc - Ajkai Trampolin SE ÉKI sportcsarnok
ELHALASZTVA 8200 Veszprém Házgyári út 22.
09:00 Tapolca VSE - Georgikon DSE 14 - 26 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
09:00 Éles KISE 1 - Telekom Veszprém A U13 11 - 29 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
09:55 Tapolca VSE - Csurgói KK 2 20 - 15 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
09:55 Telekom Veszprém B U13 - Éles KISE 1 15 - 23 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
10:50 Georgikon DSE - Csurgói KK 1 22 - 17 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
10:50 Telekom Veszprém A U13 - Ajkai Trampolin SE 53 - 7 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
11:45 BBSC Balatonboglár - Csurgói KK 2 8 - 27 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
11:45 Telekom Veszprém B U13 - Haladás VSE 13 - 18 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
12:40 Tungsram SE Nagykanizsa - Csurgói KK 1 21 - 14 Csermák József Rendezvénycsarnok
zárt kapu 8300 Tapolca Alkotmány utca 7
12:40 Ajkai Trampolin SE - Éles KISE 2 17 - 22 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
13:35 Tungsram SE Nagykanizsa - BBSC Balatonboglár 37 - 8 Csermák József Rendezvénycsarnok
8300 Tapolca Alkotmány utca 7
13:35 Haladás VSE - Veszprémi KKFT 14 - 17 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
14:30 Veszprémi KKFT - Éles KISE 2 34 - 13 ÉKI sportcsarnok
8200 Veszprém Házgyári út 22.
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom) férfi U-13 kézilabda MKSZ
09:00 Várpalotai BSK - Alba Regia KSE 13 - 14 Gál Gyula Sportcsarnok
zárt kapu 8100 Várpalota Fehérvári út 9
09:55 Várpalotai BSK - Esztergomi Vitézek RAFC 17 - 24 Gál Gyula Sportcsarnok
zárt kapu 8100 Várpalota Fehérvári út 9
10:50 Alba Regia KSE - Grundfos Tatabánya KC 13 - 31 Gál Gyula Sportcsarnok
zárt kapu 8100 Várpalota Fehérvári út 9
11:45 Cunder TU Kézisuli Egyesület - Esztergomi Vitézek RAFC 19 - 17 Gál Gyula Sportcsarnok
zárt kapu