Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. október 24. szombat
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Dabasi KC VSE - FTC KN KFT OBO Aréna
ELHALASZTVA 2370 Dabas Iskola utca 5
Veszprémi KKFT - Grundfos Tatabánya KC Veszprém Aréna
ELHALASZTVA 8200 Veszprém Külső Kádártai út
Budakalász Kézilabda Zrt. - SBS-Eger Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2011 Budakalász Omszk park 1.
18:00 Ceglédi KKSE - Orosházi FKSE - LINAMAR 22 - 22 Varga István Városi Sportcsarnok
2740 Abony Kossuth tér 18
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
DVSC SCHAEFFLER - MTK Budapest Hódos Imre Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Siófok KC - Kisvárda Master Good SE Kiss Szilárd Sportcsarnok
ELHALASZTVA 8600 Siófok Szekrényessy Kálmán utca 1.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Nyíregyházi SN KFT - DEAC NK KFT Continental Aréna
ELHALASZTVA 4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16
Optimum-Solar Békési FKC - Hatvani KSZSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5630 Békés Csikos utca 4
18:00 Mizse KC - KTE-Piroska szörp 28 - 33 Polyák Imre Sportcsarnok
zárt kapu 6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Budai Farkasok NKFT - PLER-Budapest Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
ELHALASZTVA 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
14:30 Pécsi VSE - BFKA-Balatonfüred U22 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Vasas SC - PC Trade SZNKE 38 - 22 Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58.
18:00 VS Dunakeszi - Kispest NKK-Vajk 21 - 25 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
18:00 Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club - Pénzügyőr SE 28 - 31 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5900 Orosháza Eötvös tér 2
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Rinyamenti KC SE - Moyra-Budaörs Handball Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 7500 Nagyatád Szent István park 2
16:00 Mohácsi TE 1888 - Szentendrei NKE 31 - 26 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
18:30 Gárdony-Pázmánd NKK - NEKA 21 - 25 Ált. Isk. Sportcsarnok
zárt kapu 2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Komárom VSE - Veszprémi KKFT U23 29 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2900 Komárom Czuczor utca 62
18:00 Várpalotai BSK - Kisbér KC 25 - 23 Gál Gyula Sportcsarnok
8100 Várpalota Fehérvári út 9
18:00 Szentgotthárdi VSE - Győrújbaráti TK 28 - 28 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 TFSE - Csömör KSK 22 - 29 Semmelweis Egyetem
zárt kapu 1107 Budapest Zágrábi utca 14
18:30 Pilisvörösvári KSK - Gödöllői KC 26 - 29 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Tiszavasvári SE - Berettyó MSE 26 - 25 Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
18:00 Kazincbarcikai KSE - Bőcs Községi Sport Club 37 - 25 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
18:00 HSE-Hungarospa Nádudvar - Füzesabonyi Sport Club 30 - 17 Városi Sportház
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Bajai KSE - Rinyamenti Kézilabda Club SE 28 - 23 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
17:00 Kiskunhalas UKSC - Kiskőrösi KS Kft 24 - 26 Dékáni Árpád Sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
17:00 Satelit FC Somogytarnóca - Dunaújvárosi AC 22 - 32 Városi Sportcsarnok,
7900 Szigetvár Olay L utca 6
18:00 Holler UnFC - Tungsram SE-Nagykanizsa 23 - 18 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Kistext SKFT. - ALBA-MÁV-ELŐRE 28 - 29 Kistext Sportcsarnok
1095 Budapest Soroksári út 123.
18:00 Csepel DSE - Szigetszentmiklósi KSK U23 26 - 25 Laurencz László Sportcsarnok
1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
18:00 Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli Egyesület - Dunaharaszti MTK 24 - 32 Széna téri Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Széna tér 10.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Tigrisek Csongrádi KSE - Törökszentmiklósi Székács KE Városi Sportcsarnok,
ELHALASZTVA 6060 Tiszakécske Templom tér 3
Kiskunmajsai KC - QSM Algyő Városi Sportcsarnok,
ELHALASZTVA 6120 Kiskunmajsa Iskola utca 17
17:00 Makói Kézilabda Club - Kunszentmárton KSK 42 - 21 Erdei János sportcsarnok
zárt kapu 6900 Makó Csanád Vezér tér 6
18:00 Köröstarcsai KSK - Túrkevei VSE 37 - 18 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
18:00 Mezőtúri AFC-Syngenta - Kondorosi KK 32 - 24 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
18:00 Békéscsabai BDSK - Békéscsaba DKSE 24 - 27 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Student Comfort SKFT - Győri Audi ETO KC U22 Egyetemi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
16:00 Celldömölki VSE - Pénzügyőr SE U22 25 - 25 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
17:30 VKL SE Győr - Büki TK 23 - 32 Kulturális és Sportközpont
9141 Ikrény Vasút sor 6
18:00 KK Ajka - Sárvárfürdő Kinizsi SE 24 - 28 Városi Sportcentrum
8400 Ajka Sport utca 23.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
FTC KN KFT U22 - ÓKSI Kézilabda KFT. Elek Gyula Aréna
ELHALASZTVA 1101 Budapest Kőbányai út 47/B
15:00 Dorogi ESE - XVI.kerületi KMSE 33 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2510 Dorog Iskola utca 1.
15:00 Budakalászi SC - Tatabányai SC 30 - 23 Honvéd kézilabda csarnok
zárt kapu 1134 Budapest Klapka utca 12
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - TFSE 39 - 24 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
12:00 Kazincbarcikai KSE - OKTAT60 Hatvani KSZSE 23 - 29 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok Kézilabda Club Kft. U22 32 - 25 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
11:00 BBSC Balatonboglár - Hévízi SK 17 - 37 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
11:00 BVSC - Zugló - Egerszegi KK 30 - 25 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
13:00 PEAC - DKKA U22 32 - 28 Egyetemi sportcsarnok
zárt kapu 7624 Pécs Ifjúság utca 6
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
11:00 Alba Fehérvár KC U22 - Rákosmenti KSK 34 - 22 KÖFÉM Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
17:00 VSK Tököl - Érdi Sport KFT U22 28 - 28 Sportcsarnok
2316 Tököl Aradi utca 56
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
Bácsalmási PVSE - Kecskeméti NKSE Kelebia Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
12:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - CORNER-GYULASPORT NKFT. 23 - 35 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
16:00 Szarvasi NKK - Hódmezővásárhelyi LKC 26 - 38 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
18:00 K. Szeged SE - Fiatal Kézilabdások SE 34 - 39 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - NEKA 24 - 33 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
MTK Budapest - GBB ZRT Kecskeméti NKSE Elektromos csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
16:00 DVSC SCHAEFFLER - Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club 46 - 28 Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
16:00 Váci NKSE - Hajdúnánás SK 35 - 18 Városi Sportcsarnok
2600 Vác Bán Márton út 3.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Mizse KC - Fiatal Kézilabdások SE 37 - 40 Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:45 KSA Budapest - Üllői VKSK 23 - 22 Sportcsarnok
2347 Bugyi Sport út 8.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
Szeghalmi NKC - Eszterházy SC Városi sportcsarnok
ELHALASZTVA 5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
14:00 Kazincbarcikai KSE - Fiatal Kézilabdások SE 28 - 24 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
Gárdony-Pázmánd NKK - ÓKSI Kézilabda KFT. Ált. Isk. Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2483 Gárdony Bóné Kálmán u. 14.
11:00 PEAC - DKKA II. 21 - 23 Egyetemi sportcsarnok
zárt kapu 7624 Pécs Ifjúság utca 6
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Komárom VSE - Pápai Vasas SE 48 - 31 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2900 Komárom Czuczor utca 62
16:00 Szentgotthárdi VSE - Győrújbaráti TK 46 - 31 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Pilisvörösvári KSK - Gödöllői KC 32 - 51 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Eger Eszterházy SZSE II - Acélváros KS KFT Miskolc 26 - 22 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Kazincbarcikai KSE - Bőcs KSC 31 - 19 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
16:00 HSE-Hungarospa Nádudvar - Stavmat Füzesabonyi SC 39 - 29 Városi Sportház
4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
19:00 Tiszavasvári SE - Berettyó MSE 40 - 27 Városi Sportcsarnok
4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-E. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Kiskunhalas UKSC - Kiskőrösi KS Kft 34 - 12 Dékáni Árpád Sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
14:00 Bajai KSE - Rinyamenti Kézilabda Club SE 11 - 37 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
15:00 Satelit FC Somogytarnóca - Dunaújvárosi AC 29 - 38 Városi Sportcsarnok,
7900 Szigetvár Olay L utca 6
16:00 Holler UNFC - Tungsram SE-Nagykanizsa 25 - 23 Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:30 Martonvásári KSE - Körte HVSE 31 - 51 Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu 2462 Martonvásár Szent László út 2.
16:00 Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli Egyesület - Dunaharaszti MTK 43 - 24 Széna téri Sportcsarnok
8000 Székesfehérvár Széna tér 10.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Bácsalmási PVSE - DALA Szeged 20 - 49 Kelebia Városi Sportcsarnok
6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-H. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Tigrisek Csongrádi KSE - Törökszentmiklósi Székács KE Városi Sportcsarnok,
ELHALASZTVA 6060 Tiszakécske Templom tér 3
15:00 Makói Kézilabda Club - Kunszentmárton KSK 45 - 34 Erdei János sportcsarnok
zárt kapu 6900 Makó Csanád Vezér tér 6
16:00 Köröstarcsai KSK - Túrkevei VSE 27 - 29 Iskola sportcsarnok
5650 Mezőberény Luther tér 1
16:00 Mezőtúri AFC-Syngenta - Kondorosi KK 52 - 24 Városi Sportcsarnok
5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
16:00 Békéscsabai BDSK - Szolnoki KCSE 24 - 32 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Student Comfort SKFT - Lébényi KSE 28 - 37 Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
15:30 VKL SE Győr - Büki TK 29 - 45 Kulturális és Sportközpont
9141 Ikrény Vasút sor 6
18:00 Celldömölki VSE - Petőfi SK Lipót 34 - 25 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Csömöri SSZN KFT - Dunavarsányi TE Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2141 Csömör Major utca 7-9.
Százhalombattai KE - Malév Sport Club Városi Szabadidő Központ
ELHALASZTVA 2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Esztergomi Vitézek RAFC - Váci NKSE II. Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
ELHALASZTVA 2500 Esztergom Helischer utca 5
11:00 Budakalászi SC - Tatabányai SC 24 - 34 Honvéd kézilabda csarnok
zárt kapu 1134 Budapest Klapka utca 12
17:00 Dorogi ESE - XVI.kerületi KMSE 27 - 51 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2510 Dorog Iskola utca 1.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Mezőkeresztes VSE - Sárospataki USI Általános Iskola Sportcsarnok
ELHALASZTVA 3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 BBSC Balatonboglár - Hévízi SK 30 - 28 Urányi János Sportcsarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
13:00 BVSC - Zugló - Egerszegi KK 26 - 31 BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu 1142 Budapest Szőnyi út 2.
15:30 Csurgói NKC - Siófok Kézilabda Club Kft. III. 30 - 32 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-G. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Kiskunhalas UKSC - Abonyi KC 33 - 20 Dékáni Árpád Sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
15:00 Nemesnádudvari NKSZE - Bajai KSE 45 - 5 Nemesnádudvar Sportcsarnok
6345 Nemesnádudvar Petőfi utca 42.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:30 Martonvásári KSE - Rákosmenti KSK 29 - 40 Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu 2462 Martonvásár Szent László út 2.
16:00 VS Dunakeszi - Inárcs-Örkény KC 51 - 4 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Bácsalmási PVSE - Köröstarcsai DSE Kelebia Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
11:00 Túrkevei VSE - Csorvási SK 32 - 33 Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Túrkeve József A. utca 23
16:00 Gyomaendrődi NKSE - EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 38 - 24 Városi sportcsarnok
5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
16:00 Felföldi István SE - Szentesi FKC 52 - 28 Felföldi I. tornaterem
zárt kapu 5661 Újkígyós Petőfi út 45
18:00 Szarvasi NKK - Hódmezővásárhelyi LKC 26 - 24 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - NEKA 20 - 28 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
Váci NKSE - Dabasi KC VSE Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2600 Vác Bán Márton út 3.
14:00 MTK Budapest - K. Szeged SE 26 - 18 Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
14:00 DVSC SCHAEFFLER - Oxxo Energy Orosházi NKC 39 - 19 Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 KSA Budapest - ÉRD 19 - 34 Sportcsarnok
2347 Bugyi Sport út 8.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
Budai Farkasok - PLER-Budapest II. Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu ELHALASZTVA 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
12:00 KSA Budapest - Tatai AC 17 - 33 Sportcsarnok
zárt kapu 2347 Bugyi Sport út 8.
16:00 Szent István SE - MAC - Éles KISE II. 31 - 38 Kistext Sportcsarnok
1095 Budapest Soroksári út 123.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
12:30 Ferencvárosi TC II. - Eszterházy SC 30 - 19 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Szent István SE II. - DKKA II. 16 - 30 Építők Sportcsarnok
1101 Budapest Vajda Péter utca
11:00 PSN Zrt. - Százhalombattai VUK SE 22 - 16 Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
18:00 Mohácsi TE 1888 - Szentendrei NKE 39 - 7 Városi Sportcsarnok
7700 Mohács Sport utca 1.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Szentgotthárdi VSE - Tópart KN KFT Velence 47 - 27 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Hevesi SE - Eger Eszterházy SZSE II 20 - 24 Városi Sport-és Rendcs.
3360 Heves Deák Ferenc út 62
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Pécsi VSE-Tamási - Kiskőrösi KS Kft 31 - 27 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
7900 Tamási Bocskai köz 2/A.
13:00 Satelit FC Somogytarnóca - Dunaújvárosi AC 14 - 35 Városi Sportcsarnok,
7900 Szigetvár Olay L utca 6
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Martonvásári KSE - Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület 31 - 18 Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu 2462 Martonvásár Szent László út 2.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:00 P P Kiskunfélegyházi HTK - Türr István DSE Baja 28 - 21 KÉSZ ARÉNA sportcsarnok
zárt kapu 6100 Kiskunfélegyháza Kossuth utca 35
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
13:30 VKL SE Győr II - Büki TK 19 - 26 Kulturális és Sportközpont
9141 Ikrény Vasút sor 6
14:00 Celldömölki VSE - Csornai SE 23 - 11 CVSE-Swietelsky Aréna
9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Tempo KSE - Budai Farkasok NKFT 30 - 21 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
10:30 Budafoki KSE - Kántor Anikó SE 29 - 36 BMTE sportcsarnok (Törley)
1222 Budapest Promontor utca 89/a
13:15 Pilisvörösvári KSK - Mikolik Sport School KFT PEMÜ Sportcsanok
ELHALASZTVA 2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
14:00 Budaörs KSN KFT - Bicskei TC 55 - 13 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Sülysápi SE - Mogyoródi KSK 13 - 39 Tornacsarnok
2252 Tóalmás Béke utca 27
13:30 NOVA Kézisuli KFT - Malév Sport Club 20 - 33 Építők Sportcsarnok
zárt kapu 1101 Budapest Vajda Péter utca
15:00 Kókai Községi Sportkör - Domony KSE 22 - 11 Sportcsarnok
zárt kapu 2243 Kóka Dózsa Gy
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Ácsi Kinizsi - TFSE - Vámosgyörk 21 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2941 Ács Igmándi út 1.
12:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Váci NKSE II. 24 - 29 Pézsa Tibor Városi sportcsarnok
2500 Esztergom Helischer utca 5
18:30 Budakalászi SC - Tatabányai SC 28 - 13 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 DVSC SCHAEFFLER II. - Nyíradony Város Versney- és Tömegsport Klub Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Csurgói NKC - Satelit FC Somogytarnóca 51 - 7 Sótonyi László Sportcsarnok
8400 Csurgó Sárgáti út 18.
15:00 Rinyamenti Kézilabda Club SE - Tam-Bau Tamási KC 23 - 21 Városi Sportcsarnok
7500 Nagyatád Szent István park 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Éles KISE - Siófok Kézilabda Club Kft. I. 24 - 22 ÉKI sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Házgyári út 22.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Gárdony-Pázmánd NKK - Vecsési SE 18 - 18 Pázmánd Sportcsarnok
zárt kapu 2476 Pázmánd Fő utca 27.
14:00 VS Dunakeszi - Gyáli BKSE 29 - 21 Szent István Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu 2120 Dunakeszi Repülőtéri út 3.
Fiú U16 Fiú U16 B-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
11:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - FTC KN KFT 11 - 39 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
11:30 Pilisvörösvári KSK - Bp. Elektromos SE 25 - 17 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Fiú U16 Fiú U16 C-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
16:15 Körte HVSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület 17 - 32 Semmelweis Egyetem
zárt kapu 1107 Budapest Zágrábi utca 14
Bács-Kiskun megyei férfi I. osztály férfi felnőtt kézilabda Bács
17:00 Gézengúz UKC - Balogh Tészta TVSE 36 - 24 Városi Sportcsarnok,
6300 Kalocsa Martinovics utca 2
Baranya megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Baranya
11:00 Bácska SZSE - DÖKE Komlói KC 27 - 35 Városi Sportcsarnok,
6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Békés megyei női női felnőtt kézilabda Békés
18:00 Füzesgyarmat SK - Kondorosi KK 17 - 27 Városi sportcsarnok
5525 Füzesgyarmat Széchenyi utca 1-3.
B-A-Z - Heves megyei férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Borsod
18:00 HanyiTravel Hevesi SE - Acélváros KS KFT Miskolc 25 - 27 Városi Sport-és Rendcs.
3360 Heves Deák Ferenc út 62
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei női női felnőtt kézilabda Borsod
16:00 Tiszaújvárosi SC - MEAFC 25 - 25 Tiszaújváros Városi Sportcentrum-Játékcsarnok
3581 Tiszaújváros Teleki Blanka u. 6.
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt II. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
16:00 Csepel DSE II. - Emericus KSE 38 - 36 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
17:00 Pénzügyőr SE II. - HÍD-UNIO SE `Varánuszok` 26 - 24 Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
FMKSZ-KEM megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Fejér
18:30 Martonvásári KSE - Rácalmás SE 33 - 24 Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu 2462 Martonvásár Szent László út 2.
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Nyalkai SK 47 - 10 UFM Aréna
9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
18:00 Fertőmenti KC - Győrszemere KSK 22 - 43 Sportcsarnok*
9437 Hegykő Szent Mihály út 26.
18:00 KSE Bősárkány - Fertőszentmiklósi KC 28 - 32 Sportcsarnok
9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
Hajdú-Bihar megyei női női felnőtt kézilabda Hajdú
Létavértes SC - Berettyó MSE Arany J. Ált.Isk. spcs.
ELHALASZTVA 4281 Létavértes Árpád tér 10
12:00 Kézilabda Klub Hajdúszoboszló - Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub 17 - 45 Városi Sportház
zárt kapu 4200 Hajdúszoboszló Rákóczi utca 44
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt I. osztály férfi felnőtt kézilabda Pest
12:30 Veresegyház VSK - SZKE III 32 - 30 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
14:30 Csömör KSK II. - Domony KSE 22 - 21 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
19:00 Aranyszarvas SE - Mogyoródi KSK 23 - 25 Sport és Tanuszoda
2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt II. osztály férfi felnőtt kézilabda Pest
18:00 Kőrösi KDSE Érd - Pásztói KC 28 - 30 Treff Sportcsarnok
2030 Érd Piroska utca 6.
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt I. osztály női felnőtt kézilabda Pest
Gyömrő VSK - Dunavarsányi TE Ignácz Ilona Sportcsarnok
2230 Gyömrő Fő tér 2.
16:00 Százhalombattai KE - Bugyi SE 34 - 29 Városi Szabadidő Központ
2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Pest megyei női felnőtt Pest megyei női felnőtt II. osztály női felnőtt kézilabda Pest
10:00 Vácrátót KSE - Gyáli BKSE 21 - 35 Sportcsarnok*
2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Szabolcs
Balkányi Ifjúsági SE - Ópályi KSE Harangi Imre Rendezvénycsarnok
ELHALASZTVA 4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei női női felnőtt kézilabda Szabolcs
17:00 Csenger Városi Kézilabda és Sport Club - Tiszavasvári SE 23 - 22 Városi Sportcsarnok
4765 Csenger Ady Endre út 19-23
17:30 Balkányi Ifjúsági SE - Motocorp FehérgyarmatiVSE 27 - 27 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
2020. október
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
Dánia egyedül rendezi a női Eb-t
2020.11.23. Női `A` válogatott
Az Európai Kézilabda Szövetség és a dániai szervezőbizottság közlése szerint Dánia egyedüli helyszíne lesz a december 3-20. között sorra kerülő kontinenstornának.
Megújul a Magyar Kézilabda Szövetség webshopja
2020.11.22. Szövetségi élet
Örömmel értesítjük a kézilabdabarátokat, hogy megújul és új helyre költözik a Magyar Kézilabda Szövetség webshopja: a jövőben a handballshop.hu címen lesz elérhető.
Szűkebb kerettel kezdi az Eb-felkészülést a magyar válogatott
2020.11.22. Női `A` válogatott
November 23-án estétől együtt készül a dániai Európa-bajnokságra a magyar női válogatott, amelynek keretébe 20 játékost hívott be a két szövetségi kapitány, Danyi Gábor és Elek Gábor.
Női EKL: kiesett a DVSC
2020.11.21. Női EHF
A női EKL 3. selejtezőkörében a DVSC a török Kastamonu Belediyesi GSK-val csapott össze idegenben. A találkozón végig egymás sarkában voltak a csapatok, de 31-30-ra a törökök nyertek.
Női BL: Ljubljanában nyert az FTC
2020.11.21. Női BL
A női Bajnokok Ligája 9. fordulójában az RK Krim Mercator otthonában lépett pályára az FTC. Elek Gábor együttese eleinte hullámzó teljesítményt nyújtott, de végül 32-26-ra nyerni tudott.
K&H férfi liga: kilenc góllal nyert az FTC ellen a Veszprémi KKFT
2020.11.21. Férfi NB I.
A K&H férfi liga szombati játéknapján a Szeged a Budakalász otthonában, a Veszprémi KKFT hazai pályán az FTC ellen aratott kilencgólos győzelmet. A Gyöngyös és a Komló idegenben nyert.
Női BL: öttel nyert a szűkös kerettel kiálló Győr
2020.11.21. Női BL
A női Bajnokok Ligája B-csoportjának szombati találkozóján a Győr a Buducsnosztot fogadta. A mérkőzés nehezen indult a hazaiak számára, de minden nehézség ellenére ötgólos győzelmet arattak.
K&H női liga: tizenegy góllal volt jobb a Siófok
2020.11.21. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga 13. fordulójának mérkőzésén a Békéscsaba otthonában lépett pályára a Siófok. A félidei háromgólos siófoki előny a mérkőzés végére 11-re (31-20) nőtt.
Női EKL: a Vác bejutott a csoportkörbe
2020.11.21. Női EHF
A női EKL 3. selejtezőkörében a Vác a cseh Banik Most otthonában lépett pályára. A ritkán látható gólzáporos mérkőzésen egy utolsó percben esett gól döntötte el a továbbjutást, méghozzá a Vác javára.
SZERVERKARBANTARTÁS
2020.11.20. TAO
Tao EKR szerverkarbantartás
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó