Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. november 21. szombat
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Budakalász Kézilabda Zrt. - Grundfos Tatabánya KC Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
17:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - MOL-Pick Szeged 24 - 33 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
18:00 SBS-Eger - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös 25 - 26 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
18:00 Ceglédi KKSE - Sport36-Komló 25 - 27 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
18:00 Veszprémi KKFT - FTC KN KFT 33 - 24 Veszprém Aréna
M4 SPORT+
zárt kapu 8200 Veszprém Külső Kádártai út
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Siófok KC 20 - 31 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Optimum-Solar Békési FKC - KTE-Piroska szörp Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5630 Békés Csikos utca 4
Mizse KC - Vecsési SE Polyák Imre Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
18:00 FTC-Diagnosticum U22 - DEAC NK KFT 23 - 24 Elek Gyula Aréna
zárt kapu 1101 Budapest Kőbányai út 47/B
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Szigetszentmiklósi KSK - NEKA Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Rév TSC - Tatai AC Elektromos csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
BFKA-Veszprém U22 - BFKA-Balatonfüred U22 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
Pénzügyőr SE - GBB ZRT Kecskeméti NKSE Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1103 Budapest Kőér utca 1/A
15:30 Ferencvárosi TC U20 - Tempo KSE 27 - 31 Elek Gyula Aréna
zárt kapu 1101 Budapest Kőbányai út 47/B
18:00 PC Trade SZNKE - Gödi SE 34 - 31 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
18:00 Hajdúnánás SK - Kispest NKK-Vajk 25 - 31 Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
18:00 Eszterházy SC - VS Dunakeszi 38 - 18 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Leányka út 6.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
DKKA U20 - Kozármisleny SE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Várpalotai BSK - Győrújbaráti TK Gál Gyula Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8100 Várpalota Fehérvári út 9
Komárom VSE - AGROFEED ETO-SZESE U23 Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2900 Komárom Czuczor utca 62
Ácsi Kinizsi - Alsóörsi SE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2941 Ács Igmándi út 1.
18:00 Kisbér KC - Lipóti SKFT 32 - 32 Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
zárt kapu 2870 Kisbér Vásártér utca 1
18:00 Szentgotthárdi VSE - BFKA-Balatonfüred U23 29 - 32 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club - Csömör KSK 25 - 18 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
18:00 Rákosmenti KSK - TFSE 24 - 27 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Bőcs Községi Sport Club - Berettyó MSE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3574 Bőcs Delta köz 1
Tiszavasvári SE - Füzesabonyi Sport Club Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
18:00 Kazincbarcikai KSE - Enjoy Robotics F.Gyarmat 34 - 28 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
zárt kapu 3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
18:00 Kisvárdai KC - NYBSC-TVP 31 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 6.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Bajai KSE - Kiskőrösi KS Kft Városi Sportcsarnok,
zárt kapu ELHALASZTVA 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Kiskunhalas UKSC - Dunaújvárosi AC Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
Satelit FC Somogytarnóca - MK Pelikán-Siklós KC Dráva Völgy Középiskola
zárt kapu ELHALASZTVA 7570 Barcs Szent László utca 13.
18:00 Holler UnFC - Kalocsai Kézilabda Club 22 - 20 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Szigetszentmiklósi KSK U23 - ALBA-MÁV-ELŐRE SZKSK Kézilabda Csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2310 Szigetszentmiklós Temesvári utca 1
Dabasi KC VSE U23 - Dunaharaszti MTK OBO Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 2370 Dabas Iskola utca 5
13:00 Abonyi KC - Csepel DSE 27 - 30 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Kunszentmárton KSK - Túrkevei VSE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
Köröstarcsai KSK - Kondorosi KK Iskola sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5650 Mezőberény Luther tér 1
Békéscsabai BDSK - QSM Algyő Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5600 Békéscsaba Gyulai út 44.
Tigrisek Csongrádi KSE - Kiskunmajsai KC Sághy Mihály Szakképző Isk. spcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18
15:00 Makói Kézilabda Club - Békéscsaba DKSE 46 - 28 Erdei János sportcsarnok
zárt kapu 6900 Makó Csanád Vezér tér 6
18:00 Mezőtúri AFC-Syngenta - Törökszentmiklósi Székács KE 28 - 33 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Celldömölki VSE - Student Comfort SKFT CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Pénzügyőr SE U22 - Körmendi DMTE Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1103 Budapest Kőér utca 1/A
Büki TK - Komárom VSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 9737 Bük Eötvös utca 7
18:00 Sárvárfürdő Kinizsi SE - VKL SE Győr 30 - 21 Sárvár Aréna
zárt kapu 9600 Sárvár Nádasdy utca 30.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
13:00 Vasas SC U22 - Dorogi ESE 41 - 37 Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
Lóci DSE - Füzesabonyi Sport Club Marosi István Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3600 Ózd Brassói út 2
Hevesi SE - Vitka SE Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 3360 Heves Deák Ferenc út 62
17:00 OKTAT60 Hatvani KSZSE - DVSC SCHAEFFLER U22 24 - 23 Teleki Blanka Ált.Isk.
zárt kapu 3390 Füzesabony Szabadság utca 33
17:00 Mátészalkai MTK - Hajdúböszörményi TE 35 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Tolna KC - BBSC Balatonboglár Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 7130 Tolna Sport utca 15/a
Siófok Kézilabda Club Kft. U22 - Tungsram SE Nagykanizsa Munkacsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8600 Siófok Déli utca 2
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
Dabasi KC VSE - Vecsési SE OBO Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 2370 Dabas Iskola utca 5
VSK Tököl - Gárdony-Pázmánd NKK U22 Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2316 Tököl Aradi utca 56
16:00 Csepel DSE - Érdi Sport KFT U22 28 - 16 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
18:30 Rákosmenti KSK - Inárcs-Örkény KC 30 - 29 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
Fiatal Kézilabdások SE - Bácsalmási PVSE Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6750 Algyő Sport utca 5
10:30 Csorvási SK - Mezőtúri AFC - Syngenta 37 - 16 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
16:00 Szarvasi NKK - K. Szeged SE 31 - 27 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
16:00 Hódmezővásárhelyi LKC - Gyomaendrődi NKSE 39 - 29 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Optimum-Solar Békési FKC - Ceglédi KKSE 33 - 14 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5630 Békés Csikos utca 4
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 KSA Budapest - Éles KISE 21 - 29 Sportcsarnok
zárt kapu 2347 Bugyi Sport út 8.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
Fiatal Kézilabdások SE - Gödi SE Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6750 Algyő Sport utca 5
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
DKKA II. - Kozármisleny SE II. Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
14:00 KSA Budapest - PEAC 22 - 23 Sportcsarnok
zárt kapu 2347 Bugyi Sport út 8.
16:00 ÓKSI Kézilabda KFT. - Szekszárdi FGKC 27 - 31 Honvéd kézilabda csarnok
zárt kapu 1134 Budapest Klapka utca 12
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Komárom VSE - Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2900 Komárom Czuczor utca 62
Ácsi Kinizsi - Alsóörsi SE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2941 Ács Igmándi út 1.
16:00 Kisbér KC - Lipóti SKFT 14 - 48 Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
zárt kapu 2870 Kisbér Vásártér utca 1
16:00 Szentgotthárdi VSE - Georgikon DSE 48 - 32 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Solymári SC - PLER KKFT PEMÜ Sportcsanok
zárt kapu ELHALASZTVA 2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Rákosmenti KSK - Szent István SE - MAC Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
10:00 Veresegyház VSK - Pénzügyőr SE 27 - 36 Szent László Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 2146 Mogyoród Iskola utca
18:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Csömör KSK 31 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Bőcs KSC - Berettyó MSE Sportcsarnok
ELHALASZTVA 3574 Bőcs Delta köz 1
Tiszavasvári SE - Stavmat Füzesabonyi SC Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
16:00 Kazincbarcikai KSE - Enjoy Robotics F.Gyarmat 41 - 37 Don Bosco Szalézi Sportcsarnok
zárt kapu 3700 Kazincbarcika Szent Erzsébet sétány 2.
16:00 Kisvárdai KC - NYBSC-TVP 40 - 33 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 6.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-E. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Bajai KSE - Kiskőrösi KS Kft Városi Sportcsarnok,
zárt kapu ELHALASZTVA 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Kiskunhalas UKSC - Dunaújvárosi AC Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
15:00 Satelit FC Somogytarnóca - MK Pelikán-Siklós KC 12 - 44 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 7900 Szigetvár Olay L utca 6
16:00 Holler UNFC - Kalocsai Kézilabda Club 21 - 43 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Vecsési SE - ALBA-MÁV-ELŐRE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
11:00 Abonyi KC - Tempo KSE 56 - 30 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
14:30 Martonvásári KSE - Dunaharaszti MTK 33 - 45 Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu 2462 Martonvásár Szent László út 2.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
10:00 Tiszakécske VSE - Felföldi István SE 27 - 57 Tiszakécskei Kosárlabda Sportcsarnok
zárt kapu 6060 Tiszakécske Babits Mihály utca 42.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-H. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Köröstarcsai KSK - Kondorosi KK Iskola sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5650 Mezőberény Luther tér 1
Tigrisek Csongrádi KSE - Kiskunmajsai KC Sághy Mihály Szakképző Isk. spcs.
zárt kapu 6640 Csongrád Gyöngyvirág utca 18
16:00 Kunszentmárton KSK - Túrkevei VSE 36 - 39 Sportcsarnok
zárt kapu 5440 Kunszentmárton Kossuth utca 40
17:00 Makói Kézilabda Club - Szolnoki KCSE 28 - 40 Erdei János sportcsarnok
zárt kapu 6900 Makó Csanád Vezér tér 6
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Büki TK - Komárom VSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 9737 Bük Eötvös utca 7
16:00 Sárvárfürdő Kinizsi SE - VKL SE Győr 26 - 27 Sárvár Aréna
zárt kapu 9600 Sárvár Nádasdy utca 30.
18:00 Celldömölki VSE - Student Comfort SKFT 23 - 28 CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Dunavarsányi TE - Százhalombattai KE Árpád Fejedelem Ált.Isk.
zárt kapu ELHALASZTVA 2336 Dunavarsány Árpád utca 12
14:30 Szent István SE - Malév Sport Club 31 - 20 Soroksári Sportcsarnok
zárt kapu 1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Tatai AC - Esztergomi Vitézek RAFC Güntner Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 2890 Tata Kőkút köz 2.
11:00 Vasas SC II. - Dorogi ESE 50 - 26 Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Mezőkeresztes VSE - Kézilabda Klub Hajdúszoboszló Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3441 Mezőkeresztes Összekötő út 28.
11:00 Miskolci VSC - Sárospataki USI 22 - 31 Hermann Gimnázium
zárt kapu 3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-E. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Hatvani KSZSE - DVSC SCHAEFFLER IV. Teleki Blanka Ált.Isk.
zárt kapu ELHALASZTVA 3390 Füzesabony Szabadság utca 33
Mátészalkai MTK - Hajdúböszörményi TE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
Lóci DSE - Füzesabonyi Sport Club Marosi István Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3600 Ózd Brassói út 2
Hevesi SE - Vitka SE Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 3360 Heves Deák Ferenc út 62
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Tolna KC - BBSC Balatonboglár Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 7130 Tolna Sport utca 15/a
Siófok Kézilabda Club Kft. III. - Tungsram SE Nagykanizsa Munkacsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8600 Siófok Déli utca 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Gyömrői Kézilabda Akadémia - Érdi Sport KFT Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
Rákosmenti KSK - Inárcs-Örkény KC Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
Vecsési SE - VS Dunakeszi Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
VSK Tököl - Dunaújvárosi AC Sportcsarnok
zárt kapu 2316 Tököl Aradi utca 56
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Csorvási SK - Mezőtúri AFC - Syngenta Kazinczy Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Irányi utca 7
13:30 Hódmezővásárhelyi LKC - Gyomaendrődi NKSE 28 - 21 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
Optimum-Solar Békési FKC - Gödöllői KC Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5630 Békés Csikos utca 4
13:30 Ferencvárosi TC - Mezőkövesdi KC 21 - 22 Elek Gyula Aréna
zárt kapu 1101 Budapest Kőbányai út 47/B
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
Szigetszentmiklósi KSK - Körte HVSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
10:00 KSA Budapest - Éles KISE II. 17 - 44 Sportcsarnok
zárt kapu 2347 Bugyi Sport út 8.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
Fiatal Kézilabdások SE - Gödi SE Fehér Ignác Ált. Isk. Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6750 Algyő Sport utca 5
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Esztergomi Vitézek RAFC - Tópart KN KFT Velence Dobó Katalin Gimn. spcs.
2500 Esztergom Bánomi út 8
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Veresegyház VSK - Mikolik Sport School KFT Szent László Ált.Isk. spcs.
ELHALASZTVA 2146 Mogyoród Iskola utca
10:30 Solymári SC - Budakalászi SC 22 - 20 PEMÜ Sportcsanok
2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
15:00 Rákosmenti KSK - Mogyoródi KSK 24 - 39 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
13:00 Satelit FC Somogytarnóca - BBSC Balatonboglár 24 - 29 Városi Sportcsarnok,
7900 Szigetvár Olay L utca 6
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Vecsési SE - XVI.kerületi KMSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
KIKI SKFT - Százhalombattai KE Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
12:30 Martonvásári KSE - Dunaharaszti MTK 24 - 39 Tóth Iván sportcsarnok
zárt kapu 2462 Martonvásár Szent László út 2.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Bácska Szabadidősport Egyesület - P P Kiskunfélegyházi HTK 28 - 27 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6453 Bácsbokod Hősök tere 5
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Csornai SE - Répcelaki SE Kulturális és Sportközpont
zárt kapu 9141 Ikrény Vasút sor 6
14:00 Sárvári Kinizsi SE - VKL SE Győr II 20 - 21 Nádasdy Tamás Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 9600 Sárvár Alkotmány utca 22
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Kántor Anikó SE - Budai Farkasok NKFT Balázsovits János spcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 2132 Göd József utca 3
Bicskei TC - Tempo KSE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2066 Szár Forrás út 1
Mikolik Sport School KFT - Budaörs KSN KFT Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Mogyoródi KSK - Kókai Községi Sportkör Szent László Ált.Isk. spcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 2146 Mogyoród Iskola utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
13:30 ÓKSI SE - Salgótarjáni Strandépítők KC 24 - 31 Honvéd kézilabda csarnok
zárt kapu 1134 Budapest Klapka utca 12
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Hatvani KSZSE - DVSC SCHAEFFLER II. Hatvani Sport -és Rendezvénycsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3000 Hatvan Radnóti tér 2.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Satelit FC Somogytarnóca - Sport36-Komló Városi Sportcsarnok,
zárt kapu ELHALASZTVA 7900 Szigetvár Olay L utca 6
11:00 Csurgói NKC - Hosszúhetényi Sport KFT 22 - 18 Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Siófok Kézilabda Club Kft. II. - Tapolca VSE Munkacsarnok
zárt kapu 8600 Siófok Déli utca 2
12:00 Egerszegi KK - Éles KISE 24 - 25 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Vecsési SE - VS Dunakeszi 22 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-J. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Jászfényszaru VSE - KIKI SKFT 21 - 38 Tornacsarnok
zárt kapu 2252 Tóalmás Béke utca 27
Fiú U16 Fiú U16 C-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
XVI.kerületi KMSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu ELHALASZTVA 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
Gyermekbajnokság FU15 I. osztály (2006-2007) FU15 1.osztály Nyugat férfi U-15 kézilabda MKSZ
Budaörsi KSE - PSN ZRT
Éles KISE - Telekom Veszprém
ETO-SZESE Győr - Várpalotai BSK
Budaörsi KSE - Telekom Veszprém
Budaörsi KSE - Éles KISE
Éles KISE - Várpalotai BSK
11:00 Grundfos Tatabánya KC - PSN ZRT 30 - 28 Széchenyi csarnok
zárt kapu 7626 Pécs Koller utca 4
12:00 PSN ZRT - Éles KISE 37 - 34 Széchenyi csarnok
zárt kapu 7626 Pécs Koller utca 4
13:00 Grundfos Tatabánya KC - Pénzügyőr SE 24 - 23 Széchenyi csarnok
zárt kapu 7626 Pécs Koller utca 4
14:00 Éles KISE - ETO-SZESE Győr 29 - 28 Széchenyi csarnok
zárt kapu 7626 Pécs Koller utca 4
15:00 ETO-SZESE Győr - Pénzügyőr SE 33 - 29 Széchenyi csarnok
zárt kapu 7626 Pécs Koller utca 4
Gyermekbajnokság LU15 I. osztály (2006-2007) LU15 1.osztály Nyugat női U-15 kézilabda MKSZ
DKKA NKFT - Kozármisleny Sportegyesület
Siófok KC - Szombathelyi KKA
Alba Fehérvár KC - Győri ETO KC
DKKA NKFT - Alba Fehérvár KC
Kozármisleny Sportegyesület - Szombathelyi KKA
Szombathelyi KKA - Győri ETO KC
Alba Fehérvár KC - Kozármisleny Sportegyesület
Kozármisleny Sportegyesület - Siófok KC
Gyermekbajnokság LU15 I. osztály (2006-2007) LU15 1.osztály Kelet női U-15 kézilabda MKSZ
Kisvárda - Hódmezővásárhelyi LKC
Hódmezővásárhelyi LKC - Debreceni Sportcentrum KN KFT
Kisvárda - Békéscsabai ENKSE
Hódmezővásárhelyi LKC - Békéscsabai ENKSE
10:00 Békéscsabai ENKSE - PC Trade Szegedi NKE 14 - 14 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
11:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Békéscsabai ENKSE 13 - 15 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
12:00 Debreceni Sportcentrum KN KFT - PC Trade Szegedi NKE 21 - 19 Városi stadion
zárt kapu 6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 I/A csoport (Hajdú, Szabolcs) férfi U-15 kézilabda MKSZ
DEAC NK KFT - Kállósemjéni SZSE
Hajdúszoboszlói SE - Mátészalkai MTK
Balkányi Ifjúsági SE - DEAC NK KFT
Balmazújvárosi KK - Balkányi Ifjúsági SE
Kállósemjéni SZSE - Hajdúszoboszlói SE
Mátészalkai MTK - DEAC NK KFT
Balmazújvárosi KK - DEAC NK KFT
Balmazújvárosi KK - Kállósemjéni SZSE
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 I/B csoport (Borsod, Heves, Szabolcs) férfi U-15 kézilabda MKSZ
Mezőkövesdi KC - SBS Eger
SBS Eger - Sárospataki TC
Sárospataki TC - Tiszavasvári SE
Mezőkövesdi KC - Alsózsolcai KSC
09:00 Tiszavasvári SE - Nyíregyházi SN KFT 16 - 17 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
10:00 Alsózsolcai KSC - Nyíregyházi SN KFT 11 - 22 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
11:00 SBS Eger - Tiszavasvári SE 20 - 22 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
12:00 SBS Eger - Alsózsolcai KSC 29 - 26 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 II/A csoport (Hajdú, Jász, Pest) férfi U-15 kézilabda MKSZ
Nádudvari ASK - Tiszaföldvár VSE
Szolnoki KCSE - Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület
Nádudvari ASK - Sütő Kézisuli
Nádudvari ASK - Dabasi KC VSE
Tiszaföldvár VSE - Sütő Kézisuli
Szolnoki KCSE - Sütő Kézisuli
Dabasi KC VSE - Sütő Kézisuli
Törökszentmiklósi Kézilabda Egyesület - Sütő Kézisuli
Tiszaföldvár VSE - Szolnoki KCSE
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 V/A csoport (Budapest, Komárom, Pest) férfi U-15 kézilabda MKSZ
Esztergomi Vitézek RAFC - ÓKSI SE
Mikolik Sport School KFT - Pilisvörösvári KSK
Budakalász Kézilabda Zrt. - Pilisvörösvári KSK
Esztergomi Vitézek RAFC - Budakalász Kézilabda Zrt.
ÓKSI SE - Mikolik Sport School KFT
Pilisvörösvári KSK - Kőkúti Sasok DSE
Budakalász Kézilabda Zrt. - Mikolik Sport School KFT
Budakalász Kézilabda Zrt. - Kőkúti Sasok DSE
Esztergomi Vitézek RAFC - Mikolik Sport School KFT
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 V/B csoport (Budapest, Pest) férfi U-15 kézilabda MKSZ
Diósdi DSE - Százhalombattai VUK SE
Műegyetemi Atlétikai és Football Club - VSK Tököl
Csepel DSE - VSK Tököl
Százhalombattai VUK SE - Csepel DSE
Százhalombattai VUK SE - VSK Tököl
VSK Tököl - Körte HVSE
Csepel DSE - Körte HVSE
Diósdi DSE - Százhalombattai VUK SE
Százhalombattai VUK SE - Műegyetemi Atlétikai és Football Club
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) FU15 VI/A csoport (Heves, Nógrád, Pest) férfi U-15 kézilabda MKSZ
Balassagyarmati Kábel SE - Veresegyház VSK
Hatvani KSZSE - Salgótarjáni Strandépítők KC
Kántor Anikó SE - Vecsési SE
Balassagyarmati Kábel SE - Vecsési SE
Gödöllői SE - Balassagyarmati Kábel SE
Kántor Anikó SE - Salgótarjáni Strandépítők KC
Salgótarjáni Strandépítők KC - Gödöllői SE
Balassagyarmati Kábel SE - Salgótarjáni Strandépítők KC
Gödöllői SE - Veresegyház VSK
Hatvani KSZSE - Gödöllői SE
Kántor Anikó SE - Balassagyarmati Kábel SE
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 II/A csoport (Hajdú, Szabolcs) női U-15 kézilabda MKSZ
Kállósemjéni SZSE - Vitka SE-Nyírbátor
zárt kapu
Mátészalkai MTK - Kállósemjéni SZSE
zárt kapu
Vitka SE-Nyírbátor - Mátészalkai MTK
zárt kapu
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 III. csoport (Békés, Csongrád, Jász, Pest) női U-15 kézilabda MKSZ
Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club - Békéscsabai BDSK
EURONOVEX USE - Törökszentmiklósi Székács KE
Békéscsabai BDSK - Szarvasi NKK
Békéscsabai BDSK - Szentesi FKC
Szentesi FKC - Mezőtúri AFC - Syngenta
EURONOVEX USE - Törökszentmiklósi Székács KE
Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club - Szarvasi NKK
10:00 Mezőtúri AFC - Syngenta - Törökszentmiklósi Székács KE 22 - 16 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5340 Kunhegyes Kunmadarasi út 1.
11:00 Törökszentmiklósi Székács KE - Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club 13 - 13 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5340 Kunhegyes Kunmadarasi út 1.
12:00 Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club - Mezőtúri AFC - Syngenta 15 - 28 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5340 Kunhegyes Kunmadarasi út 1.
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) női U-15 kézilabda MKSZ
10:00 Mosonmagyaróvári KC SE - Dorogi ESE 11 - 18 UFM Aréna
zárt kapu 9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
11:00 Érdi Sport KFT - Mosonmagyaróvári KC SE 21 - 18 UFM Aréna
zárt kapu 9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
12:00 Solymári SC - Dorogi ESE 9 - 27 UFM Aréna
zárt kapu 9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
13:00 Móri KSC - Érdi Sport KFT 16 - 27 UFM Aréna
zárt kapu 9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
14:00 VKL SE Győr - Solymári SC 16 - 21 UFM Aréna
zárt kapu 9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
15:00 VKL SE Győr - Móri KSC 12 - 27 UFM Aréna
zárt kapu 9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 VII/A csoport (Budapest, Nógrád, Pest) női U-15 kézilabda MKSZ
Domony KSE - NOVA Kézisuli KFT
Farkasvár DSE - Vasas SC
Balassa SE Balassagyarmat - Vasas SC
Budakalászi SC - XVI.kerületi KMSE
Domony KSE - Budai Farkasok NKFT
NOVA Kézisuli KFT - Budai Farkasok NKFT
Balassa SE Balassagyarmat - XVI.kerületi KMSE
Vasas SC - XVI.kerületi KMSE
Budakalászi SC - XVI.kerületi KMSE
09:00 Farkasvár DSE - Budakalászi SC 30 - 18 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
10:00 Budakalászi SC - NOVA Kézisuli KFT 20 - 17 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
11:00 Farkasvár DSE - NOVA Kézisuli KFT 37 - 13 Kistarcsa Városi Sportközpont
zárt kapu 2143 Kistarcsa Ifjúság tér 3.
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) LU15 VII/B csoport (Budapest, Pest) női U-15 kézilabda MKSZ
Emericus KSE - Malév SC
Malév SC - Inárcs-Örkény KC
Emericus KSE - Inárcs-Örkény KC
Inárcs-Örkény KC - Malév SC
09:00 Csepel DSE - Budafoki KSE 17 - 17 BMTE sportcsarnok (Törley)
zárt kapu 1222 Budapest Promontor utca 89/a
10:00 Budafoki KSE - Százhalombattai VUK SE 18 - 17 BMTE sportcsarnok (Törley)
zárt kapu 1222 Budapest Promontor utca 89/a
11:00 Csepel DSE - Malév SC 26 - 11 BMTE sportcsarnok (Törley)
zárt kapu 1222 Budapest Promontor utca 89/a
12:00 Albertirsa SE - Százhalombattai VUK SE 15 - 27 BMTE sportcsarnok (Törley)
zárt kapu 1222 Budapest Promontor utca 89/a
13:00 Albertirsa SE - Malév SC 15 - 26 BMTE sportcsarnok (Törley)
zárt kapu 1222 Budapest Promontor utca 89/a
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) I. csoport (Borsod, Heves, Jász, Nógrád) női U-13 kézilabda MKSZ
Gyöngyösi KK - Madách Imre DSE
Kazincbarcikai KSE - Hatvani KSZSE
TFSE-Vámosgyörk - Hatvani KSZSE
Lóci DSE Ózd - Madách Imre DSE
Kazincbarcikai KSE - TFSE-Vámosgyörk
Hatvani KSZSE - TFSE-Vámosgyörk
09:00 Hevesi SE - Jászberényi TF DSE 22 - 5 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
09:55 Gyöngyösi KK - Lóci DSE Ózd 23 - 6 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
09:55 Kazincbarcikai KSE - Hevesi SE 22 - 19 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
10:50 Lóci DSE Putnok - Gyöngyösi KK 10 - 31 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
10:50 Jászberényi TF DSE - Kazincbarcikai KSE 7 - 28 Városi Sport-és Rendcs.
zárt kapu 3360 Heves Deák Ferenc út 62
11:45 Lóci DSE Ózd - Salgótarjáni Strandépítők KC 10 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
12:40 Lóci DSE Putnok - Salgótarjáni Strandépítők KC 11 - 23 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) II. csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) női U-13 kézilabda MKSZ
Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub - Csenger Városi Kézilabda és Sport Club Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub - Kalmár Zoltán DSE B Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Csenger Városi Kézilabda és Sport Club - Kalmár Zoltán DSE A Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Mátészalkai MTK - Kalmár Zoltán DSE B Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Mátészalkai MTK - Hajdúböszörményi TE Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Kalmár Zoltán DSE A - Hajdúböszörményi TE Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Balmazújvárosi LKSE - Buji DSE Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
Kállósemjéni SZSE - Vitka SE Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
Tiszavasvári SE - Vitka SE Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
Nyíradony Város Verseny- és Tömegsport Klub - Hajdúböszörményi TE Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Hajdúböszörményi TE - Kézilabda Klub Hajdúszoboszló Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Mátészalkai MTK - Kézilabda Klub Hajdúszoboszló Harangi Imre Rendezvénycsarnok
4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Buji DSE - Kállósemjéni SZSE Városi Sportcsarnok
4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
09:00 Sárospataki RKG Alapítvány - Tiszalöki VSE 13 - 20 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
09:00 Kisvárda - Kállósemjéni SZSE 20 - 14 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
09:55 Balmazújvárosi LKSE - Kállósemjéni SZSE 26 - 6 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
09:55 Tiszalöki VSE - Dombrádi MOBIL DSE 13 - 8 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
10:50 Balmazújvárosi LKSE - Kisvárda 20 - 16 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4800 Vásárosnamény Kossuth út 19.
10:50 Sárospataki RKG Alapítvány - Dombrádi MOBIL DSE 10 - 11 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
11:45 Hajdúnánás SK - Debreceni Sportcentrum KN KFT 25 - 7 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
12:40 Hajdúnánás SK - Tiszavasvári SE 18 - 8 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
13:35 Tiszavasvári SE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 16 - 9 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4440 Tiszavasvári Petőfi utca 1-3.
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) III. csoport (Békés, Jász, Hajdú) női U-13 kézilabda MKSZ
Törökszentmiklósi Székács KE II. - Sárréti GYGYSE
Békéscsabai BDSK - Sütő Kézisuli
Törökszentmiklósi Székács KE II. - Sütő Kézisuli
Szeghalmi NKC - Békéscsabai BDSK
09:00 Szeghalmi NKC - Törökszentmiklósi Székács KE I. 25 - 17 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
09:55 Szeghalmi NKC - Sütő Kézisuli 11 - 29 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
10:50 Törökszentmiklósi Székács KE I. - Sütő Kézisuli 10 - 18 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) IV. csoport (Bács, Fejér, Pest) női U-13 kézilabda MKSZ
EURONOVEX USE - Inárcs-Örkény KC. I.
Inárcs-Örkény KC II. - Mizse KC
EURONOVEX USE II - Inárcs-Örkény KC. I.
EURONOVEX USE II - Inárcs-Örkény KC. I.
Abonyi KC - EURONOVEX USE
Abonyi KC - Mizse KC
Kecskeméti Sportiskola 1 - DKKA NKFT
Kecskeméti Sportiskola 1 - Tiszakécske VSE
DKKA NKFT - Tiszakécske VSE
DKKA NKFT - Dabasi KC VSE
09:00 Dabasi KC VSE - Kecskeméti Sportiskola 2 30 - 5 OBO Aréna
zárt kapu 2370 Dabas Iskola utca 5
09:55 Kecskeméti Sportiskola 1 - Dabasi KC VSE 26 - 31 OBO Aréna
zárt kapu 2370 Dabas Iskola utca 5
10:50 Kecskeméti Sportiskola 1 - Kecskeméti Sportiskola 2 37 - 9 OBO Aréna
zárt kapu 2370 Dabas Iskola utca 5
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) V. csoport (Bács, Békés, Csongrád) női U-13 kézilabda MKSZ
K. Szeged SE - Szentesi FKC
K. Szeged SE - Tisza Volán SC S-B-M
Kiskunmajsai KC - Tisza Volán SC S-B-M
Tompai SE - Szentesi FKC
Tompai SE - K. Szeged SE
09:00 Tompai SE - Makói KC 6 - 15 Apátfalvai Sportcsarnok
zárt kapu 6931 Apátfalva Templom utca 68.
09:55 Kiskunmajsai KC - Makói KC 11 - 3 Apátfalvai Sportcsarnok
zárt kapu 6931 Apátfalva Templom utca 68.
10:50 Tompai SE - Kiskunmajsai KC 11 - 15 Apátfalvai Sportcsarnok
zárt kapu 6931 Apátfalva Templom utca 68.
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) VI. csoport (Bács, Baranya, Tolna) női U-13 kézilabda MKSZ
Bajai KSE - Kecel KC
Bajai KSE - D-V SE Csávoly
09:00 Holler UFC - Gézengúz UKC 0 - 30 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
09:55 Kecel KC - Gézengúz UKC 2 - 22 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
10:50 Holler UFC - D-V SE Csávoly 11 - 13 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
11:45 D-V SE Csávoly - Kecel KC 4 - 23 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) VII. csoport (Somogy, Veszprém, Zala) női U-13 kézilabda MKSZ
Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület - Tapolca VSE
Rinyamenti Kézilabda Club Sportegyesület - Satelit FC Somogytarnóca
Hévízi SK - NIKÉ SE Fonyód
Hévízi SK - Satelit FC Somogytarnóca
Tapolca VSE - NIKÉ SE Fonyód
DEVM Kézilabda Alapítvány Csabrendek - GÓNA SZKKE
Tungsram SE - Nagykanizsa - GÓNA SZKKE
Eötvös DSE Csurgó - DEVM Kézilabda Alapítvány Csabrendek
09:00 Tungsram SE - Nagykanizsa - Egerszegi KK 15 - 4 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
09:55 Satelit FC Somogytarnóca - Tungsram SE - Nagykanizsa 2 - 20 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
10:50 Páterdomb LSC Zalaegerszeg - Egerszegi KK 9 - 17 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
11:45 Páterdomb LSC Zalaegerszeg - Satelit FC Somogytarnóca 14 - 10 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) VIII. csoport (Győr, Komárom, Somogy, Vas, Veszprém) női U-13 kézilabda MKSZ
DEVM Kézilabda Alapítvány Zirc - Ajkai Trampolin SE
DEVM Kézilabda Alapítvány Zirc - Siófok KTC KFT
Start SE Szentkirályszabadja - Veszprém Pannon Sport Egyesület
Csornai SE - Mosonmagyaróvári KC
Csornai SE - Szombathelyi KKA II.