Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. november 25. szerda
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Orosházi FKSE - LINAMAR - HE-DO B.BRAUN Gyöngyös Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5900 Orosháza Eötvös tér 2
18:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Veszprémi KKFT 24 - 27 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
18:00 Ceglédi KKSE - FTC KN KFT 26 - 24 Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2740 Abony Kossuth tér 18
18:00 SBS-Eger - Sport36-Komló 33 - 26 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Szent István SE - NEKA I. 30 - 39 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Moyra-Budaörs Handball 35 - 19 Sportcsarnok
zárt kapu 8248 Nemesvámos Malom út 8.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Agrinox Market - Mezőkövesdi KC - Pick Szeged II. Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-H. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Mezőtúri AFC-Syngenta - Törökszentmiklósi Székács KE 50 - 32 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
17:00 Tatai AC - Salgótarjáni Strandépítők KC 42 - 20 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Gödöllői KC - Békéscsaba DKSE 26 - 21 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Éles KISE - PLER-Budapest 30 - 28 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Március 15. út 5.
17:20 Bp. Elektromos SE - Grundfos Tatabánya KC 29 - 21 Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
11:00 Szent István SE - NEKA 22 - 30 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Moyra-Budaörs Handball 28 - 24 Sportcsarnok
zárt kapu 8248 Nemesvámos Malom út 8.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Éles KISE II. - Várpalotai BSK 34 - 27 ÉKI sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Házgyári út 22.
16:00 Cunder TU Kézisuli - Budai Farkasok 26 - 35 Videoton Oktatási Központ
zárt kapu 8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
19:00 Tisza Volán SC - Kiskunmajsai KC 41 - 15 Móradombi Sportcsarnok
zárt kapu 6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Pilisvörösvári KSK - Bicskei TC PEMÜ Sportcsanok
zárt kapu ELHALASZTVA 2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Gyöngyösi KK - Miskolci VSC 23 - 13 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Villanyász Füzesabonyi SC - DVSC SCHAEFFLER III. 21 - 20 Teleki Blanka Ált.Isk.
zárt kapu 3390 Füzesabony Szabadság utca 33
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Tam-Bau Tamási KC - Satelit FC Somogytarnóca Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
zárt kapu 7900 Tamási Bocskai köz 2/A.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:30 BBSC Balatonboglár - Egerszegi KK 35 - 27 Urányi János Sportcsarnok
zárt kapu 8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-K. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Gyomaendrődi NKSE - Tigrisek Csongrádi KSE 27 - 23 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
Fiú U16 Fiú U16 D-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
Miskolci VSI SC - Hajdúszoboszlói SE Hermann Gimnázium
zárt kapu ELHALASZTVA 3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21
Fiú U16 Fiú U16 G-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
Kiskunhalas UKSC - Gézengúz UKC Bibó István Gimnázium sportcsarnok
ELHALASZTVA 6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
2020. november
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Női BL: győri döntetlen Odensében
2021.01.17. Női BL
A női Bajnokok Ligája B-csoportjának 11. fordulójában a Győri Audi ETO KC az Oddenseh együtteséhez látogatott. A végeredmény 32-32-es döntetlen lett.
Női EKL: egyoldalú mérkőzésen nyert a Siófok
2021.01.17. Női EHF
Női EKL D-csoportjának második fordulójában a Fleury Loiret Handball otthonába látogatott a Siófok csapata.A Zdravko Zovko vezette magyar alakulat egyoldalú mérkőzésen 24-35-re nyert.
Középdöntőben a válogatott
2021.01.17. Férfi `A` válogatott
Férfi válogatottunk második csoportmérkőzésén 26 gólos győzelmet aratott a vb-újonc Uruguay nemzeti együttese ellen. A mérkőzés legeredményesebb játékosa a 8 gólig jutó Máthé Dominik volt.
Női EKL: idegenben nyert a Vác
2021.01.16. Női EHF
A női EKL A-csoportjában második alaklommal lépett pályára a Vác együttese. Az ellenfél ezúttal az orosz Zvezda Zvenyigorod volt, amelyet 33-29-re sikerült legyőznie Szilágyi Zoltán csapatának.
Női BL: kikapott a Fradi
2021.01.16. Női BL
A női BL 11. fordulójában az FTC-Rail Cargo Hungaria a Team Esbjerg csapatát fogadta. A dán együttes szinte végig vezetett a találkozón, amelyen végül 28-24-re, négy góllal tudott diadalmaskodni.
K&H női liga: végletekig kiélezett meccsen nyert az MTK
2021.01.16. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga szombati játéknapján a Kisvárda otthonából tudta elhozni a győzelemért járó két pontot az MTK Budapest, egy végletekig kiélezett, utolsó pillanatban megnyert találkozóval.
Két pozitív eset a zöld-foki csapatban
2021.01.16. Férfi `A` válogatott
Az IHF arról tájékoztatta a magyar válogatottat, hogy a Zöld-foki Köztársaság két játékosa a mérkőzést követően pozitív eredményt produkált. A magyar csapat azonnali tájékoztatást kért az IHF-től.
Mérkőzésre várva
2021.01.15. Férfi `A` válogatott
Csak közvetlenül a találkozó (péntek, 20:30) előtt derül ki, megrendezik-e a Magyarország-Zöld-foki köztársaság találkozót a férfi világbajnokságon.
Kétséges a magyar válogatott nyitómérkőzésének megrendezése
2021.01.15. Férfi `A` válogatott
Miután a Zöld-foki Köztársaság Egyiptomban tartózkodó csapatában négy újabb COVID-pozitív eset történt, kétséges, sorra kerülhet-e pénteken este a magyar válogatott nyitómérkőzése.
Győzelemmel kezdett válogatottunk
2021.01.15. Férfi `A` válogatott
Férfi válogatottunk 34-27-es győzelemmel kezdett az egyiptomi világbajnokság A-csoportjának első fordulójában a Zöld-foki Köztársaság ellen. A mérkőzés legjobbja a 7 gólig jutó Ancsin Gábor lett.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó