Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. november 28. szombat
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 FTC KN KFT - SBS-Eger 33 - 34 Elek Gyula Aréna
zárt kapu 1101 Budapest Kőbányai út 47/B
19:00 MOL-Pick Szeged - Csurgói KK 30 - 33 Városi Sportcsarnok
M4 SPORT+
zárt kapu 6726 Szeged Temesvári körút 33
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Hatvani KSZSE - Nyíregyházi SN KFT 34 - 28 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
18:00 ÓAM-Ózdi KC - FTC-Diagnosticum U22 28 - 20 Marosi István Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3600 Ózd Brassói út 2
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
NEKA - AGROFEED ETO-SZESE NEKA Csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
PLER-Budapest - Rév TSC Sportkastély
zárt kapu ELHALASZTVA 1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Hajdúnánás SK - Tempo KSE 26 - 26 Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
18:00 Kispest NKK-Vajk - PC Trade SZNKE 27 - 26 Soroksári Sportcsarnok
zárt kapu 1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
15:00 Sylver OPS SzombathelyU20 - Rinyamenti KC SE 39 - 26 Egyetemi Sportcsarnok
zárt kapu 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
16:00 Mohácsi TE 1888 - NEKA 18 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7700 Mohács Sport utca 1.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Győrújbaráti TK - Tarján SE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 9081 Győrújbarát Veres P. utca 98
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:30 Budapesti Honvéd SE - Budakalászi SC 20 - 23 Honvéd kézilabda csarnok
zárt kapu 1134 Budapest Klapka utca 12
18:00 TFSE - Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club 32 - 40 Semmelweis Egyetem
zárt kapu 1107 Budapest Zágrábi utca 14
18:00 Pénzügyőr SE - Rákosmenti KSK 21 - 30 Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu 1103 Budapest Kőér utca 1/A
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Füzesabonyi Sport Club - Bőcs Községi Sport Club Teleki Blanka Ált.Isk.
zárt kapu ELHALASZTVA 3390 Füzesabony Szabadság utca 33
18:00 Enjoy Robotics F.Gyarmat - Tiszavasvári SE 21 - 34 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
18:00 Berettyó MSE - NYBSC-TVP 27 - 40 Kabos Endre spcs.
zárt kapu 4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Kiskőrösi KS Kft - Tungsram SE-Nagykanizsa Városi Sportcsarnok,
zárt kapu ELHALASZTVA 6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Rinyamenti Kézilabda Club SE - Satelit FC Somogytarnóca Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 7500 Nagyatád Szent István park 2
16:30 MK Pelikán-Siklós KC - Expressz Zálog Mnádasd 23 - 32 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 7815 Harkány Petőfi utca 42
18:00 Kalocsai Kézilabda Club - Bajai KSE 27 - 26 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
18:00 Hőgyészi SC - Kiskunhalas UKSC 34 - 24 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
zárt kapu 7900 Tamási Bocskai köz 2/A.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
ALBA-MÁV-ELŐRE - Abonyi KC Videoton Oktatási Központ
zárt kapu ELHALASZTVA 8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Cunder Tömegsport és Utánpótlás Kézisuli Egyesület - Dabasi KC VSE U23 KÖFÉM Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8000 Székesfehérvár Verseci út 1-15.
Csepel DSE - KIKI SKFT Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
18:00 Üllői Városi Kézillabda Sport Klub Sportegyesület - Szigetszentmiklósi KSK U23 21 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
18:00 Százhalombattai KE - VSK Tököl 32 - 31 Városi Szabadidő Központ
zárt kapu 2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Kondorosi KK - Kunszentmárton KSK Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5553 Kondoros Iskola utca 2
18:00 Békéscsaba DKSE - Köröstarcsai KSK 25 - 25 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
18:00 QSM Algyő - Mezőtúri AFC-Syngenta 40 - 28 Sportcsarnok
zárt kapu 6781 Domaszék Petőfi utca 2
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Celldömölki VSE - Körmendi DMTE CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 TFSE - Vasas SC U22 30 - 31 Semmelweis Egyetem
zárt kapu 1107 Budapest Zágrábi utca 14
16:00 Dorogi ESE - ÓKSI Kézilabda KFT. 30 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2510 Dorog Iskola utca 1.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Hajdúböszörményi TE - OKTAT60 Hatvani KSZSE 23 - 22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Hévízi SK - Egerszegi KK Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8380 Hévíz Széchenyi utca
BBSC Balatonboglár - Marcali VSZSE Urányi János Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
11:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Tolna KC 26 - 27 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
11:00 PEAC - Veszprém Pannon Sport Egyesület 26 - 22 Egyetemi sportcsarnok
zárt kapu 7624 Pécs Ifjúság utca 6
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Csepel DSE - Inárcs-Örkény KC 44 - 20 Laurencz László Sportcsarnok
zárt kapu 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
Bácsalmási PVSE - Csorvási SK Kelebia Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
Szeghalmi NKC - K. Szeged SE Városi sportcsarnok
zárt kapu 5520 Szeghalom Szabolcs utca 3
15:30 Csorvási SK - K. Szeged SE 24 - 27 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
5600 Békéscsaba Luther utca 1.
18:00 Gyomaendrődi NKSE - Szarvasi NKK 36 - 22 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - AGROFEED ETO-SZESE 33 - 30 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Hatvani KSZSE - Nyíregyházi SN KFT Hatvani Sport -és Rendezvénycsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3000 Hatvan Radnóti tér 2.
ÓAM-Ózdi KC - VS Dunakeszi Marosi István Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3600 Ózd Brassói út 2
FKSE-Algyő - Balassagyarmati Kábel SE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6781 Domaszék Petőfi utca 2
15:30 Mizse KC - Bp. Elektromos SE 27 - 27 Polyák Imre Sportcsarnok
zárt kapu 6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
15:00 Százhalombattai KE - Budakalászi SC 28 - 23 Városi Szabadidő Központ
zárt kapu 2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
Kispest NKK - FKSE-Algyő Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu ELHALASZTVA 2360 Gyál Ady Endre utca
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Győrújbaráti TK - Tarján SE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 9081 Győrújbarát Veres P. utca 98
13:00 Pápai Vasas SE - Kisbér KC 38 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8500 Pápa Várkert utca 4
16:00 Lipóti SKFT - Ácsi Kinizsi 31 - 33 Lipóti Sportcsarnok
zárt kapu 9233 Lipót 653/4 hrsz.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Pénzügyőr SE - Rákosmenti KSK Pénzügyőr Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1103 Budapest Kőér utca 1/A
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Eger Eszterházy SZSE II - Borsodi Sport Klub 36 - 22 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Stavmat Füzesabonyi SC - Bőcs KSC Teleki Blanka Ált.Isk.
ELHALASZTVA 3390 Füzesabony Szabadság utca 33
16:00 Enjoy Robotics F.Gyarmat - Tiszavasvári SE 37 - 28 Városi Sportcsarnok
4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
16:00 Berettyó MSE - NYBSC-TVP 25 - 43 Kabos Endre spcs.
4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-E. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Kiskőrösi KS Kft - Tungsram SE-Nagykanizsa Városi Sportcsarnok,
zárt kapu ELHALASZTVA 6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Hőgyészi SC - Kiskunhalas UKSC Vályi P. SzKI
zárt kapu ELHALASZTVA 7900 Tamási Deák Ferenc utca 6-8.
Rinyamenti Kézilabda Club SE - Satelit FC Somogytarnóca Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 7500 Nagyatád Szent István park 2
14:30 MK Pelikán-Siklós KC - Expressz Zálog Mnádasd 18 - 17 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 7815 Harkány Petőfi utca 42
16:00 Kalocsai Kézilabda Club - Bajai KSE 37 - 11 Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6300 Kalocsa Martinovics utca 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 ALBA-MÁV-ELŐRE - Abonyi KC 21 - 45 Videoton Oktatási Központ
zárt kapu 8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-H. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Kondorosi KK - Kunszentmárton KSK Petőfi István Ált.Isk. sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5553 Kondoros Iskola utca 2
11:00 Szolnoki KCSE - Köröstarcsai KSK 31 - 24 Tiszavirág Aréna
zárt kapu 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
16:00 Túrkevei VSE - Tigrisek Csongrádi KSE 20 - 35 Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Túrkeve József A. utca 23
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Celldömölki VSE - Körmendi DMTE CVSE-Swietelsky Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 9500 Celldömölk József Attila utca 2.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-B. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Százhalombattai KE - Csömöri SSZN KFT Városi Szabadidő Központ
zárt kapu ELHALASZTVA 2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
Malév Sport Club - Emericus KSE Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
Szent István SE - Főnix ISE Soroksári Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Dorogi ESE - Tatai AC 27 - 47 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2510 Dorog Iskola utca 1.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Hévízi SK - Egerszegi KK Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8380 Hévíz Széchenyi utca
BBSC Balatonboglár - Marcali VSZSE Urányi János Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-G. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Jászberényi TF DSE - Bajai KSE LEHEL spcs
5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Inárcs-Örkény KC - Gyömrői Kézilabda Akadémia Kossuth Zsuzsanna Szakképző
zárt kapu 2370 Dabas József A. utca 107
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Bácsalmási PVSE - Csorvási SK Kelebia Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
16:00 Gyomaendrődi NKSE - Szarvasi NKK 29 - 32 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
Budakalász Kézilabda Zrt. - AGROFEED ETO-SZESE I. Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2011 Budakalász Omszk park 1.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
10:00 KSA Budapest - Szent István SE 26 - 36 Sportcsarnok
zárt kapu 2347 Bugyi Sport út 8.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
Hatvani KSZSE - Nyíregyházi SN KFT Hatvani Sport -és Rendezvénycsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3000 Hatvan Radnóti tér 2.
ÓAM-Ózdi KC - VS Dunakeszi Marosi István Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3600 Ózd Brassói út 2
FKSE-Algyő - Balassagyarmati Kábel SE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6781 Domaszék Petőfi utca 2
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
Kispest NKK - FKSE-Algyő Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
zárt kapu ELHALASZTVA 2360 Gyál Ady Endre utca
14:30 Hajdúnánás SK - FKSE-Algyő 26 - 22 Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
14:00 Szent István SE II. - PSN Zrt. 15 - 27 Soroksári Sportcsarnok
zárt kapu 1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Tópart KN KFT Velence - KK Ajka Pázmánd Sportcsarnok
2476 Pázmánd Fő utca 27.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Kántor Anikó SE - Veresegyház VSK Balázsovits János spcs.
ELHALASZTVA 2132 Göd József utca 3
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Hevesi SE - Szalézi DSE Kazincbarcika 28 - 21 Városi Sport-és Rendcs.
3360 Heves Deák Ferenc út 62
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Dunaújvárosi AC - PEAC Rácalmási Rendezvényközpont és Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2459 Rácalmás Sport utca 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület - Vecsési SE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Százhalombattai KE - HORT SE Városi Szabadidő Központ
zárt kapu ELHALASZTVA 2440 Százhalombatta Vasút utca 42.
16:00 Kőrösi KDSE Érd - Martonvásári KSE 40 - 24 Treff Sportcsarnok
zárt kapu 2030 Érd Piroska utca 6.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-A. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Kilián DSE Pápa - VKL SE Győr II 27 - 24 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8500 Pápa Várkert utca 4
17:30 Máriaujfalui SE - Lébényi KSE 18 - 29 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Kántor Anikó SE - Mikolik Sport School KFT Balázsovits János spcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 2132 Göd József utca 3
Budai Farkasok NKFT - REAC Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
16:30 Budafoki KSE - HORT SE 31 - 17 BMTE sportcsarnok (Törley)
zárt kapu 1222 Budapest Promontor utca 89/a
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Kókai Községi Sportkör - Malév Sport Club 20 - 27 Sportcsarnok
zárt kapu 2243 Kóka Dózsa Gy
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Hosszúhetényi Sport KFT - Sport36-Komló Városi Sportcsarnok,
zárt kapu ELHALASZTVA 7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Siófok Kézilabda Club Kft. II. - Siófok Kézilabda Club Kft. I. Munkacsarnok
8600 Siófok Déli utca 2
16:00 Tapolca VSE - Egerszegi KK 20 - 35 Csermák József Rendezvénycsarnok
zárt kapu 8300 Tapolca Alkotmány utca 7
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület - Gárdony-Pázmánd NKK 16 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2225 Üllő Árpád Fejedelem utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-K. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Bácsalmási PVSE - Mezőhegyesi SE Kelebia Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 6423 Kelebia Bajcsy-Zsilinszky utca 43.
Fiú U16 Fiú U16 B-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
11:30 Pilisvörösvári KSK - FTC KN KFT 17 - 25 PEMÜ Sportcsanok
zárt kapu 2080 Solymár Tersztyánszky utca 89
Fiú U16 Fiú U16 C-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Körte HVSE Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Fiú U16 Fiú U16 E-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
11:00 Éles KISE - NEKA 30 - 25 ÉKI sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Házgyári út 22.
Gyermekbajnokság FU14 I.osztály (2007-2008) Kelet férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Kecskeméti Sportiskola - Optimum Solar- Békési FKC 17 - 22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5630 Békés Csikos utca 4
11:00 Optimum Solar- Békési FKC - Ráckeve VKSK 25 - 25 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5630 Békés Csikos utca 4
12:00 Kecskeméti Sportiskola - Pick Szeged 23 - 20 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5630 Békés Csikos utca 4
13:00 Ráckeve VKSK - Pick Szeged 21 - 23 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 5630 Békés Csikos utca 4
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) I/B csoport (Hajdú, Jász) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Balmazújvárosi KK - Debreceni Sportcentrum KN KFT 15 - 22 Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
10:00 Kispályás Műfüves NKFT - Balmazújvárosi KK 29 - 14 Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
11:00 Petőfi DSE Túrkeve - Debreceni Sportcentrum KN KFT 11 - 19 Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
12:00 Kispályás Műfüves NKFT - Petőfi DSE Túrkeve 20 - 17 Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) II/B csoport (Heves, Nógrád, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Gödöllői KC - Veresegyház VSK 25 - 9 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
10:00 Gödöllői KC - Balassagyarmati Kábel SE 20 - 23 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
11:00 Veresegyház VSK - Vác 19 - 24 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
12:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mogyoródi KSK 23 - 16 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
13:00 Vác - Mogyoródi KSK 27 - 24 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) III/A csoport (Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 HC Szarvas - Abonyi KC 30 - 15 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
10:00 Abonyi KC - Szolnoki KCSE 16 - 33 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
11:00 HC Szarvas - Tiszaföldvár VSE 18 - 22 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
12:00 Tiszakécske VSE - Szolnoki KCSE 23 - 26 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
13:00 Tiszaföldvár VSE - Tigrisek Csongrádi KSE 32 - 14 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
14:00 Tigrisek Csongrádi KSE - Tiszakécske VSE 14 - 22 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) IV/B csoport (Bács, Baranya, Fejér) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Expressz Zálog Mnádasd - Bajai KSE 19 - 17 Sportcsarnok,
zárt kapu 6440 Jánoshalma Bernáth Z. utca 1
10:00 Bajai KSE - Gézengúz UKC 1 10 - 37 Sportcsarnok,
zárt kapu 6440 Jánoshalma Bernáth Z. utca 1
11:00 Expressz Zálog Mnádasd - Komló Sport KC 6 - 42 Sportcsarnok,
zárt kapu 6440 Jánoshalma Bernáth Z. utca 1
12:00 Virág SE Dunaújváros - Gézengúz UKC 1 20 - 20 Sportcsarnok,
zárt kapu 6440 Jánoshalma Bernáth Z. utca 1
13:00 Komló Sport KC - Gézengúz UKC 2 39 - 13 Sportcsarnok,
zárt kapu 6440 Jánoshalma Bernáth Z. utca 1
14:00 Gézengúz UKC 2 - Virág SE Dunaújváros 14 - 31 Sportcsarnok,
zárt kapu 6440 Jánoshalma Bernáth Z. utca 1
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) VII/A csoport (Budapest, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
BVSC - Zugló - Rákosmenti KSK
Rákosmenti KSK - XVI.kerületi KMSE
Angyalföldi Sportiskola - XVI.kerületi KMSE
BVSC - Zugló - XVI.kerületi KMSE
Rákosmenti KSK - Kántor Anikó SE
XVI.kerületi KMSE - Csömöri SSZN KFT
Angyalföldi Sportiskola - Csömöri SSZN KFT
BVSC - Zugló - Angyalföldi Sportiskola
Kántor Anikó SE - XVI.kerületi KMSE
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) VII/B csoport (Budapest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
Budapesti Honvéd SE - ÓKSI SE
Körte HVSE - Pénzügyőr SE
Bp. Elektromos SE - Kézisuli Alapítvány Budapest
Budapesti Honvéd SE - Bp. Elektromos SE
ÓKSI SE - Pénzügyőr SE
Pénzügyőr SE - Kézisuli Alapítvány Budapest
ÓKSI SE - Körte HVSE
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) VIII/A csoport (Budapest, Fejér, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
14:00 Csepel DSE 2 - Budai Farkasok NKFT 17 - 16 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
15:00 PLER KKFT - Csepel DSE 2 31 - 13 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
16:00 Csepel DSE 1 - Budai Farkasok NKFT 26 - 18 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
17:00 PLER KKFT - Szigetszentmiklósi KSK 13 - 21 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
18:00 Csepel DSE 1 - Szigetszentmiklósi KSK 21 - 20 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) VIII/B csoport (Budapest, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
11:00 Tempo KSE - HORT SE 29 - 18 Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
12:00 Ceglédi KKSE - Tempo KSE 15 - 15 Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
13:00 FTC KN KFT - HORT SE 24 - 26 Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
14:00 Ceglédi KKSE - FTC KN KFT 22 - 17 Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) II/A csoport (Szabolcs) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Szatmár USE Fehérgyarmat - Mátészalkai MTK 14 - 20 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
10:00 Mátészalkai MTK - Vitka SE-Nyírbátor 22 - 14 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
11:00 Vitka SE-Nyírbátor - Szatmár USE Fehérgyarmat 16 - 20 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) IV/A csoport (Bács, Jász, Pest) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Ceglédi KCSE - Törökszentmiklósi Székács KE 26 - 22 Homoki Sportcsarnok
zárt kapu 5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
10:00 Aranyszarvas SE - Törökszentmiklósi Székács KE 24 - 14 Homoki Sportcsarnok
zárt kapu 5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
11:00 Mizse KC - Ceglédi KCSE 24 - 19 Homoki Sportcsarnok
zárt kapu 5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
12:00 Aranyszarvas SE - Mizse KC 31 - 10 Homoki Sportcsarnok
zárt kapu 5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) VIII/B csoport (Budapest, Pest) női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Budai Farkasok Veresegyház NKFT - Kántor Anikó SE 18 - 9 Sportcsarnok*
zárt kapu 2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
11:00 FTC KN KFT - Budai Farkasok Veresegyház NKFT 32 - 8 Sportcsarnok*
zárt kapu 2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
12:00 FTC KN KFT - Kántor Anikó SE 31 - 4 Sportcsarnok*
zárt kapu 2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) IX/A csoport (Fejér, Pest) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 DKKA NKft II. - Mezőszilas - Szigetszentmiklós NKSE 17 - 35 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
10:00 DKKA NKft II. - Mezőszilas - VSK Tököl 30 - 13 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
11:00 Érdi Sport KFT II. - Szigetszentmiklós NKSE 11 - 19 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
12:00 Érdi Sport KFT I. - VSK Tököl 29 - 12 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
13:00 Érdi Sport KFT II. - Érdi Sport KFT I. 20 - 22 Főiskolai spcs.
zárt kapu 2400 Dunaújváros Táncsics M utca 1/a
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) IX/B csoport (Budapest) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 HORT SE - Tempo KSE 6 - 25 ÁMK sportcsarnok
zárt kapu 1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
10:00 Pénzügyőr SE - Tempo KSE 12 - 26 ÁMK sportcsarnok
zárt kapu 1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
11:00 Kispest NKK - HORT SE 26 - 10 ÁMK sportcsarnok
zárt kapu 1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
12:00 Malév SC - Pénzügyőr SE 17 - 15 ÁMK sportcsarnok
zárt kapu 1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
13:00 Kispest NKK - Malév SC 30 - 16 ÁMK sportcsarnok
zárt kapu 1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) I. csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Kispályás Műfüves NKFT 1 - Kispályás Műfüves NKFT 2 22 - 7 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
09:55 Kispályás Műfüves NKFT 2 - DEAC NK KFT 12 - 18 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
10:50 Kispályás Műfüves NKFT 1 - DEAC NK KFT 36 - 22 Somorjai László Sportcsarnok
zárt kapu 4080 Hajdúnánás Irányi utca 3
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) II. csoport (Borsod, Heves, Nógrád) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Egri Városi Sportiskola - Mezőkövesdi KC 26 - 15 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
09:55 Salgótarjáni Strandépítők KC I. - Gyöngyösi KK 9 - 17 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
09:55 Miskolci VSI SC - Egri Városi Sportiskola 17 - 25 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
10:50 Kazincbarcikai KSE - Gyöngyösi KK 13 - 29 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
10:50 SBS Eger Pásztorvölgy - Mezőkövesdi KC 19 - 18 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
11:45 Salgótarjáni Strandépítők KC I. - Kazincbarcikai KSE 23 - 17 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
11:45 Ózdi KC - Miskolci VSI SC 29 - 21 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
12:40 SBS Eger Hunyadi - SBS Eger Pásztorvölgy 5 - 40 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
13:35 SBS Eger Hunyadi - Ózdi KC 4 - 36 Kemény Ferenc Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Stadion utca 8.
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) III. csoport( Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) férfi U-12 kézilabda MKSZ
Ceglédi KKSE - KIKI SKFT
09:00 P P Kiskunfélegyházi HTK - Tigrisek Csongrádi KSE 9 - 25 Constantinum Sportcentrum
zárt kapu 6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.
09:55 P P Kiskunfélegyházi HTK - Ceglédi KKSE 12 - 15 Constantinum Sportcentrum
zárt kapu 6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.
10:50 Tigrisek Csongrádi KSE - Ceglédi KKSE 12 - 14 Constantinum Sportcentrum
zárt kapu 6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) IV. csoport (Bács, Baranya, Csongrád, Fejér, Tolna) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Tisza Volán SC Mórahalom - Tisza Volán SC S-P-Zs 11 - 19 Móradombi Sportcsarnok
zárt kapu 6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
09:00 Simontornyai KK - VAX KE Sárbogárd 31 - 10 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
09:55 Tisza Volán SC Mórahalom - FKSE-Algyő 21 - 25 Móradombi Sportcsarnok
zárt kapu 6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
09:55 Simontornyai KK - PSN ZRT 36 - 16 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
10:50 Tisza Volán SC S-P-Zs - Pick Szeged II. 15 - 12 Móradombi Sportcsarnok
zárt kapu 6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
10:50 VAX KE Sárbogárd - Kiskunhalas UKSC 17 - 19 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
11:45 Pick Szeged I. - FKSE-Algyő 25 - 13 Móradombi Sportcsarnok
zárt kapu 6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
11:45 Gézengúz UKC - PSN ZRT 31 - 22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
12:40 Pick Szeged I. - Pick Szeged II. 32 - 16 Móradombi Sportcsarnok
zárt kapu 6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
12:40 Komló Sport KC - Kiskunhalas UKSC 25 - 14 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
13:35 Komló Sport KC - Gézengúz UKC 17 - 32 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7081 Simontornya Hunyadi utca 16
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) V. csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Szentgotthárdi VSE - Celldömölki VSE 13 - 28 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
09:55 Szentgotthárdi VSE - Haladás VSE Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
10:50 Celldömölki VSE - Tungsram SE Nagykanizsa Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) VII. csoport (Budapest, Heves, Nógrád, Pest) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:55 Hegyvidéki Szabadidősport NKFT - BVSC - Zugló 14 - 26 MOM Sport
zárt kapu 1123 Budapest Csörsz utca 12-14
10:50 NOVA Kézisuli KFT - Hatvani KSZSE 26 - 13 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Bán Márton út 3.
10:50 HORT SE - Hegyvidéki Szabadidősport NKFT 22 - 18 MOM Sport
zárt kapu 1123 Budapest Csörsz utca 12-14
11:45 BVSC - Zugló - Budakalász Kézilabda Zrt. 14 - 24 MOM Sport
zárt kapu 1123 Budapest Csörsz utca 12-14
11:45 Balassagyarmati Kábel SE - Hatvani KSZSE 28 - 9 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Bán Márton út 3.
12:40 HORT SE - Budakalász Kézilabda Zrt. 15 - 29 MOM Sport
zárt kapu 1123 Budapest Csörsz utca 12-14
12:40 Balassagyarmati Kábel SE - NOVA Kézisuli KFT 24 - 8 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Bán Márton út 3.
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) VIII. csoport (Budapest, Pest) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Szigetszentmiklósi KSK - Csepel DSE 32 - 5 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
09:55 Szigetszentmiklósi KSK - Kézisuli Alapítvány Budapest 19 - 8 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
10:50 Csepel DSE - Kézilabda Utánpótlás KFT 18 - 24 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
11:45 Kézisuli Alapítvány Budapest - FTC KN KFT 6 - 17 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
12:40 FTC KN KFT - Kézilabda Utánpótlás KFT 35 - 13 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2310 Szigetszentmiklós Szebeni utca 81.
13:55 Utánpótlás Akadémia Kistext SE I. - Gyáli BKSE 30 - 13 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
14:50 Utánpótlás Akadémia Kistext SE I. - PLER KKFT 23 - 14 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
15:45 Gyáli BKSE - Dunavarsányi TE 27 - 10 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
16:40 PLER KKFT - Dunavarsányi TE 32 - 9 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) I. csoport (Borsod, Heves, Nógrád, Szabolcs) női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Kazincbarcikai KSE - Bőcs KSC 23 - 12 Kazinczy Sportcsarnok
zárt kapu 3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
09:55 Lóci DSE - Bőcs KSC 36 - 8 Kazinczy Sportcsarnok
zárt kapu 3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
10:50 Kazincbarcikai KSE - Salgótarjáni Strandépítők KC 14 - 19 Kazinczy Sportcsarnok
zárt kapu 3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
11:00 Eszterházy SC IV. - Eszterházy SC II. 21 - 8 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Leányka út 6.
11:45 Lóci DSE - Salgótarjáni Strandépítők KC 21 - 11 Kazinczy Sportcsarnok
zárt kapu 3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
11:55 Eszterházy SC II. - Eszterházy SC I. 11 - 19 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Leányka út 6.
12:50 Agrár Füzesabonyi SC - Eszterházy SC IV. 25 - 8 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Leányka út 6.
13:45 Eszterházy SC I. - Agrár Füzesabonyi SC 14 - 20 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Leányka út 6.
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) II. csoport (Hajdú, Szabolcs) női U-12 kézilabda MKSZ
09:55 Szatmár USE Fehérgyarmat - Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE 13 - 12 Kölcsey Ferenc Ref. Ált. Isk. Tornacsarnoka
zárt kapu 4900 Fehérgyarmat Sport utca 22.
10:50 Szatmár USE Fehérgyarmat - Kisvárda 9 - 10 Kölcsey Ferenc Ref. Ált. Isk. Tornacsarnoka
zárt kapu 4900 Fehérgyarmat Sport utca 22.
11:45 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Kisvárda 11 - 12 Kölcsey Ferenc Ref. Ált. Isk. Tornacsarnoka
zárt kapu 4900 Fehérgyarmat Sport utca 22.
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) III. csoport (Bács, Békés, Csongrád, Jász) női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Békéscsabai ENKSE - Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club 30 - 9 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
09:00 Makói KC I. - Makói KC II. 4 - 15 Apátfalvai Sportcsarnok
zárt kapu 6931 Apátfalva Templom utca 68.
09:55 Békéscsabai ENKSE - Békéscsaba DKSE 39 - 7 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
09:55 FKSE-Algyő - Makói KC I. 42 - 1 Apátfalvai Sportcsarnok
zárt kapu 6931 Apátfalva Templom utca 68.
10:50 Gyulasport NKFT - Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club 10 - 14 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
10:50 Makói KC II. - Hódmezővásárhelyi LKC 5 - 31 Apátfalvai Sportcsarnok
zárt kapu 6931 Apátfalva Templom utca 68.
11:45 Gyulasport NKFT - Békéscsaba DKSE 16 - 13 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
11:45 Tisza Volán SC - FKSE-Algyő 3 - 29 Apátfalvai Sportcsarnok
zárt kapu 6931 Apátfalva Templom utca 68.
12:40 Tisza Volán SC - Hódmezővásárhelyi LKC 13 - 33 Apátfalvai Sportcsarnok
zárt kapu 6931 Apátfalva Templom utca 68.
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) VII. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Mosonmagyaróvári KC - Győri ETO KC III 26 - 20 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
09:00 Hét Vezér SE - Kőkúti Sasok DSE 18 - 14 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
09:55 Győri ETO KC III - Dorogi ESE Tarján 28 - 22 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
09:55 Kőkúti Sasok DSE - Bicskei TC 39 - 8 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
10:50 Mosonmagyaróvári KC - Győri ETO KC II 38 - 11 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
10:50 Hét Vezér SE - Tatai AC 27 - 14 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
11:45 Győri ETO KC II - Dorogi ESE Tarján 18 - 25 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
11:45 Bicskei TC - Tatai AC 7 - 25 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) X. csoport (Budapest, Pest észak) női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Gödi SE - Váci NKSE 8 - 27 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
09:55 Gödi SE - VS Dunakeszi 33 - 3 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
10:50 VS Dunakeszi - Váci NKSE 1 - 38 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
Bács-Kiskun megyei férfi I. osztály férfi felnőtt kézilabda Bács
STE-Bs Plastic - D-V SE Csávoly Városi Sportcsarnok,
6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
17:00 P P Kiskunfélegyházi HTK - Euroscale Kecskemét 18 - 31 Constantinum Sportcentrum
6100 Kiskunfélegyháza Jókai utca 4-6.
Bács-Kiskun megyei női I. osztály női felnőtt kézilabda Bács
Kiskunhalas UKSC - Miklós KC Bibó István Gimnázium sportcsarnok
6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
Mizse KC - Kiskőrösi NKSZSE Polyák Imre Sportcsarnok
6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
Nemesnádudvari NKSZE - Kalocsai KC Nemesnádudvar Sportcsarnok
6345 Nemesnádudvar Petőfi utca 42.
Békés megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Békés
Felföldi István SE - HC Szarvas Felföldi I. tornaterem
ELHALASZTVA 5661 Újkígyós Petőfi út 45
Békés megyei női női felnőtt kézilabda Békés
Füzesgyarmat SK - Békéscsabai BDSK Városi sportcsarnok
ELHALASZTVA 5525 Füzesgyarmat Széchenyi utca 1-3.
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei női női felnőtt kézilabda Borsod
16:00 Tiszaújvárosi SC - Albrecht-MISKOLCI VSC 34 - 34 Tiszaújváros Városi Sportcentrum-Játékcsarnok
3581 Tiszaújváros Teleki Blanka u. 6.
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt I. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
Budai Farkasok NKFT - Műegyetemi Atlétikai és Football Club Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt II. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
Budapesti Farkasok KSE - Budapest Heroes SE Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt I. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
Budapesti Farkasok KSE - Rév TSC Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Kinizsi TTK - HÍD-UNIO SE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2141 Csömör Major utca 7-9.
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt III. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
HORT SE - FSzSE II. Kruj Iván spcs.
zárt kapu 1202 Budapest Mártírok útja 205
BRSE - HÍD-UNIO SE II Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu 1097 Budapest Könyves K. krt 28
FMKSZ-KEM megyei női női felnőtt kézilabda Fejér
16:30 Tópart Team Handball Club Nonprofit Kft - Rácalmás SE 30 - 28 Pázmánd Sportcsarnok
2476 Pázmánd Fő utca 27.
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
14:00 Jánossomorjai SE - Győrszemere KSK 19 - 58 Jánossomorja Városi Sportcsarnok
9241 Jánossomorja Iparos utca 10
Somogy-Zala megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Somogy
00:00 Letenye UKE - BBSC Balatonboglár Tungsram SE Sportcsarnok
8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
00:00 Kutasi NKC - Egerszegi KK Városi Sportcsarnok
7561 Nagybajom Iskola köz 1
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Szabolcs
Balkányi Ifjúsági SE - Kállósemjéni SZSE Harangi Imre Rendezvénycsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei női női felnőtt kézilabda Szabolcs
Balkányi Ifjúsági SE - Kállósemjéni SZSE Harangi Imre Rendezvénycsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Motocorp FehérgyarmatiVSE - Tiszavasvári SE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4900 Fehérgyarmat Iskola köz 2
Veszprém megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Veszprém
11:00 Bakonyerdő Pápa - Szombathelyi ESE 19 - 40 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8500 Pápa Várkert utca 4
18:00 KK Ajka II. - Simontornyai KK 39 - 33 Városi Sportcentrum
zárt kapu 8400 Ajka Sport utca 23.
2020. november
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Női BL: győri döntetlen Odensében
2021.01.17. Női BL
A női Bajnokok Ligája B-csoportjának 11. fordulójában a Győri Audi ETO KC az Oddenseh együtteséhez látogatott. A végeredmény 32-32-es döntetlen lett.
Női EKL: egyoldalú mérkőzésen nyert a Siófok
2021.01.17. Női EHF
Női EKL D-csoportjának második fordulójában a Fleury Loiret Handball otthonába látogatott a Siófok csapata.A Zdravko Zovko vezette magyar alakulat egyoldalú mérkőzésen 24-35-re nyert.
Középdöntőben a válogatott
2021.01.17. Férfi `A` válogatott
Férfi válogatottunk második csoportmérkőzésén 26 gólos győzelmet aratott a vb-újonc Uruguay nemzeti együttese ellen. A mérkőzés legeredményesebb játékosa a 8 gólig jutó Máthé Dominik volt.
Női EKL: idegenben nyert a Vác
2021.01.16. Női EHF
A női EKL A-csoportjában második alaklommal lépett pályára a Vác együttese. Az ellenfél ezúttal az orosz Zvezda Zvenyigorod volt, amelyet 33-29-re sikerült legyőznie Szilágyi Zoltán csapatának.
Női BL: kikapott a Fradi
2021.01.16. Női BL
A női BL 11. fordulójában az FTC-Rail Cargo Hungaria a Team Esbjerg csapatát fogadta. A dán együttes szinte végig vezetett a találkozón, amelyen végül 28-24-re, négy góllal tudott diadalmaskodni.
K&H női liga: végletekig kiélezett meccsen nyert az MTK
2021.01.16. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga szombati játéknapján a Kisvárda otthonából tudta elhozni a győzelemért járó két pontot az MTK Budapest, egy végletekig kiélezett, utolsó pillanatban megnyert találkozóval.
Két pozitív eset a zöld-foki csapatban
2021.01.16. Férfi `A` válogatott
Az IHF arról tájékoztatta a magyar válogatottat, hogy a Zöld-foki Köztársaság két játékosa a mérkőzést követően pozitív eredményt produkált. A magyar csapat azonnali tájékoztatást kért az IHF-től.
Mérkőzésre várva
2021.01.15. Férfi `A` válogatott
Csak közvetlenül a találkozó (péntek, 20:30) előtt derül ki, megrendezik-e a Magyarország-Zöld-foki köztársaság találkozót a férfi világbajnokságon.
Kétséges a magyar válogatott nyitómérkőzésének megrendezése
2021.01.15. Férfi `A` válogatott
Miután a Zöld-foki Köztársaság Egyiptomban tartózkodó csapatában négy újabb COVID-pozitív eset történt, kétséges, sorra kerülhet-e pénteken este a magyar válogatott nyitómérkőzése.
Győzelemmel kezdett válogatottunk
2021.01.15. Férfi `A` válogatott
Férfi válogatottunk 34-27-es győzelemmel kezdett az egyiptomi világbajnokság A-csoportjának első fordulójában a Zöld-foki Köztársaság ellen. A mérkőzés legjobbja a 7 gólig jutó Ancsin Gábor lett.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó