Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2020. november 29. vasárnap
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Grundfos Tatabánya KC Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Dabasi KC VSE - Ceglédi KKSE OBO Aréna
zárt kapu ELHALASZTVA 2370 Dabas Iskola utca 5
17:00 Sport36-Komló - Budakalász Kézilabda Zrt. 28 - 28 Sportközpont
7300 Komló Eszperantó tér 1
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 BFKA-Balatonfüred U22 - PEAC 35 - 31 Eötvös Sportcsarnok
zárt kapu 8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
NB I/B női felnőtt NB I/B női felnőtt-Kelet női felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Vasas SC - Ferencvárosi TC U20 39 - 34 Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas)
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58.
18:00 Gödi SE - Eszterházy SC 29 - 41 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
Veszprémi KKFT U23 - Kisbér KC DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
AGROFEED ETO-SZESE U23 - Várpalotai BSK Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 9027 Győr Kiskút liget
18:00 BFKA-Balatonfüred U23 - Komárom VSE 25 - 33 Eötvös Sportcsarnok
zárt kapu 8230 Balatonfüred Zrínyi utca 3.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak férfi felnőtt kézilabda MKSZ
PLER KKFT U23 - Mikolik Sport School KFT Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
Gödöllői KC - VS Dunakeszi Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu ELHALASZTVA 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Észak-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Kisvárdai KC - Kispályás Műfüves NKFT 28 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 6.
18:00 Hajdúböszörményi TE - HSE-Hungarospa Nádudvar 31 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Dunaújvárosi AC - Holler UnFC 26 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél férfi felnőtt kézilabda MKSZ
17:00 Dunaharaszti MTK - Kistext SKFT. 23 - 29 Dunaharaszti Sportcsarnok
zárt kapu 2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 Makói Kézilabda Club - Törökszentmiklósi Székács KE 26 - 28 Erdei János sportcsarnok
zárt kapu 6900 Makó Csanád Vezér tér 6
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
Student Comfort SKFT - VKL SE Győr Egyetemi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
17:00 Komárom VSE - Pénzügyőr SE U22 37 - 31 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2900 Komárom Czuczor utca 62
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Észak női felnőtt kézilabda MKSZ
14:00 Csépe Salgótarjáni Strandépítők Kézilabda Club - FTC KN KFT U22 32 - 28 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
DKKA U22 - Siófok Kézilabda Club Kft. U22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél női felnőtt kézilabda MKSZ
Rákosmenti KSK - VSK Tököl Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2141 Csömör Major utca 7-9.
Érdi Sport KFT U22 - Vecsési SE Batthyányi Ált.Isk. spcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 2030 Érd Fácán köz 2
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Pick Szeged I. - FTC-Diagnosticum Csonka János SzKI
zárt kapu ELHALASZTVA 6726 Szeged Temesvári krt 38.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Pécsi VSE - KSA Budapest Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
11:00 Éles KISE - PEAC 27 - 28 ÉKI sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Házgyári út 22.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
15:40 Gödi SE - Eszterházy SC 23 - 37 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Szekszárdi FGKC - KSA Budapest 40 - 30 Városi Sport és Szabadidőközpont
zárt kapu 7100 Szekszárd Keselyűsi út 3
14:30 Kozármisleny SE II. - Mohácsi TE 1888 15 - 18 Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-A. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Georgikon DSE - Komárom VSE 20 - 32 Csokonai ÁMK
zárt kapu 8360 Keszthely Fodor utca 43
17:00 Alsóörsi SE - Szentgotthárdi VSE 30 - 47 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 8226 Alsóörs Endrődi utca 24/1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Domony KSE - Solymári SC Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2173 Kartal Iskola tér 1
10:30 Szent István SE - MAC - Salgótarjáni Strandépítők KC 34 - 26 Kistext Sportcsarnok
zárt kapu 1095 Budapest Soroksári út 123.
15:30 PLER KKFT - Vác 37 - 19 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
16:00 Gödöllői KC - Veresegyház VSK 44 - 33 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
12:00 Acélváros KS KFT Miskolc - Miskolci VSI SC 33 - 30 Rendezvények háza
zárt kapu 3561 Felsőzsolca Sport utca 1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-D. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
16:00 Kisvárdai KC - Kispályás Műfüves NKFT 42 - 40 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 6.
16:00 Hajdúböszörményi TE - HSE-Hungarospa Nádudvar 36 - 23 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-E. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Dunaújvárosi AC - Holler UNFC 35 - 23 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Körte HVSE - Vecsési SE Semmelweis Egyetem
zárt kapu ELHALASZTVA 1107 Budapest Zágrábi utca 14
12:30 Tempo KSE - Diósdi DSE 28 - 35 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-G. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
KTE-Piroska szörp - Bácska Szabadidősport Egyesület Tőrös Olga sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Izsáki út 10
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-H. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
14:00 Makói Kézilabda Club - Törökszentmiklósi Székács KE 51 - 39 Erdei János sportcsarnok
zárt kapu 6900 Makó Csanád Vezér tér 6
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-A. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Student Comfort SKFT - VKL SE Győr Egyetemi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
15:00 Komárom VSE - Petőfi SK Lipót 25 - 32 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2900 Komárom Czuczor utca 62
16:00 RBF Nyílászáró Kft KKS Bősárkány - Lébényi KSE 33 - 27 Sportcsarnok
zárt kapu 9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-C. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 Váci NKSE II. - Vasas SC II. 42 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Bán Márton út 3.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-D. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Borsodi Sport Klub - Mezőkeresztes VSE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Csurgói NKC - Tolna KC Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
13:00 Rinyamenti Kézilabda Club SE - Veszprém Pannon Sport Egyesület 37 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7500 Nagyatád Szent István park 2
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-G. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Kiskőrösi NKSZSE - Gézengúz UKC Városi Sportcsarnok,
6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Rákosmenti KSK - VSK Tököl Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2141 Csömör Major utca 7-9.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-I. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE - Köröstarcsai DSE 30 - 16 Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
Pick Szeged I. - Ferencvárosi TC Csonka János SzKI
zárt kapu ELHALASZTVA 6726 Szeged Temesvári krt 38.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
Körte HVSE - AGROFEED ETO-SZESE II. Semmelweis Egyetem
zárt kapu ELHALASZTVA 1107 Budapest Zágrábi utca 14
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
Hajdúnánás SK - Gyömrői KA Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4080 Hajdúnánás Humyadi utca 9.
14:00 Gödi SE - Eszterházy SC 14 - 24 Balázsovits János spcs.
zárt kapu 2132 Göd József utca 3
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Szekszárdi FGKC - Százhalombattai VUK SE 32 - 18 Városi Sport és Szabadidőközpont
zárt kapu 7100 Szekszárd Keselyűsi út 3
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Domony KSE - Solymári SC Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2173 Kartal Iskola tér 1
18:00 Angyalföldi Sportiskola - Mogyoródi KSK 26 - 24 Vasas edzőcsarnok
zárt kapu 1139 Budapest Fáy utca 58
18:30 Budakalászi SC - Vác 19 - 23 Sportcsarnok
2141 Csömör Major utca 7-9.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Miskolci VSI SC - Füzesabonyi Sport Club Hermann Gimnázium
3525 Miskolc Tizeshonvéd utca 21
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-E. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
11:00 BBSC Balatonboglár - Expressz Zálog Mnádasd 29 - 26 Urányi János Sportcsarnok
zárt kapu 8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
10:00 Tempo KSE - Diósdi DSE 31 - 24 Tempo Kézilabda Csarnok
zárt kapu 1183 Budapest Gyöngyvirág utca 43.
13:00 Dunaharaszti MTK - KIKI SKFT 20 - 47 Dunaharaszti Sportcsarnok
zárt kapu 2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-C. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Domony KSE - NOVA Kézisuli KFT Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2173 Kartal Iskola tér 1
Emericus KSE - Sülysápi SE Semmelweis Egyetem
zárt kapu ELHALASZTVA 1107 Budapest Zágrábi utca 14
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-D. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
12:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Ácsi Kinizsi 36 - 25 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 3100 Salgótarján Kassay sor 84
16:15 Váci NKSE II. - Vasas SC II. 23 - 29 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Bán Márton út 3.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Borsodi Sport Klub I. - Bőcs Községi Sport Club Sportcsarnok
zárt kapu 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Borsodi Sport Klub II. - Szerencs VSE Sportcsarnok
zárt kapu 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
12:00 Eszterházy SC - Szalézi DSE Kazincbarcika 39 - 9 Eszterházy Főiskola Sportcsarnok
zárt kapu 3300 Eger Leányka út 6.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
DVSC SCHAEFFLER II. - Hevesi SE Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Csurgói NKC - PSN Zrt. II. Sótonyi László Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Rákosmenti KSK - VSK Tököl Sportcsarnok
zárt kapu 2141 Csömör Major utca 7-9.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-J. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Kecskeméti Sportiskola - Jászfényszaru VSE II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. Sportcsarnok
zárt kapu 6000 Kecskemét Tóth László sétány 2
Aranyszarvas SE - Törökszentmiklósi Székács KE Sport és Tanuszoda
zárt kapu 2711 Tápiószentmárton Bartók Béla utca 1
Kiskunhalas UKSC - Bajai KSE Bibó István Gimnázium sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Szász K. utca 21
Kiskőrösi NKSZSE - KIKI SKFT Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6200 Kiskőrös Árpád utca 4
Fiú U16 Fiú U16 C-csoport férfi U16 kézilabda MKSZ
Műegyetemi Atlétikai és Football Club - XVI.kerületi KMSE SPORT11
zárt kapu ELHALASZTVA 1112 Budapest Kánai utca 2.
Gyermekbajnokság FU14 I.osztály (2007-2008) Nyugat férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Győri FKKA - PSN ZRT 18 - 39 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
11:00 Győri FKKA - Éles KISE 8 - 44 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
12:00 PSN ZRT - ETO-SZESE Győr 28 - 12 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
13:00 Éles KISE - Balatonfüredi KSE-Eötvös 38 - 25 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
14:00 Balatonfüredi KSE-Eötvös - ETO-SZESE Győr 23 - 23 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
Gyermekbajnokság FU14 I.osztály (2007-2008) Közép férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Angyalföldi Sportiskola 16 - 28 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
11:00 Angyalföldi Sportiskola - Budaörsi KSE 26 - 24 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
12:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Grundfos Tatabánya KC 13 - 28 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
13:00 Kézilabda Utánpótlás Kft - Budaörsi KSE 30 - 18 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
14:00 Grundfos Tatabánya KC - FTC KN KFT 22 - 33 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
15:00 FTC KN KFT - Kézilabda Utánpótlás Kft 32 - 24 Sportcsarnok
zárt kapu 2011 Budakalász Omszk park 1.
Gyermekbajnokság LU14 I. osztály (2007-2008) Nyugat női U-14 kézilabda MKSZ
11:00 Budaörs KSN KFT - Szombathelyi KKA 14 - 24 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
12:00 Győri ETO KC - Budaörs KSN KFT 24 - 12 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
13:00 Győri ETO KC - Szombathelyi KKA 22 - 18 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
zárt kapu 2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) I/A csoport (Szabolcs) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Nyíregyházi SN KFT 1 23 - 32 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
10:00 Nyíregyházi SN KFT 1 - Nyíregyházi SN KFT 2 26 - 18 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
11:00 Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor SE - Kisvárdai KC 25 - 12 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
12:00 Nyíregyházi SN KFT 2 - Kisvárdai KC 20 - 19 Zrínyi Ilona Gimn. Tornacs.
zárt kapu 4400 Nyíregyháza Tiszavasvári utca 12
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) II/A csoport (Borsod, Heves) férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Alsózsolcai KSC - SBS Eger 27 - 20 Sportcsarnok
zárt kapu 3574 Bőcs Delta köz 1
11:00 Alsózsolcai KSC - Egri Városi Sportiskola 23 - 17 Sportcsarnok
zárt kapu 3574 Bőcs Delta köz 1
12:00 SBS Eger - Miskolci VSI SC 22 - 23 Sportcsarnok
zárt kapu 3574 Bőcs Delta köz 1
13:00 Miskolci VSI SC - Egri Városi Sportiskola 15 - 18 Sportcsarnok
zárt kapu 3574 Bőcs Delta köz 1
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) III/B csoport (Békés, Csongrád) férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Békéscsaba DKSE - Hódmezővásárhelyi KE 30 - 13 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
11:00 Felföldi István SE - Hódmezővásárhelyi KE 27 - 16 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
12:00 Felföldi István SE - Békéscsaba DKSE 19 - 28 Balogh Imsi spcs.
zárt kapu 6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) IV/A csoport (Bács, Csongrád) férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Tisza Volán SC - Mizse KC 21 - 17 Polyák Imre Sportcsarnok
zárt kapu 6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
11:00 Pick Szeged U13 - Mizse KC 24 - 18 Polyák Imre Sportcsarnok
zárt kapu 6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
12:00 P P Kiskunfélegyházi HTK - Tisza Volán SC 18 - 27 Polyák Imre Sportcsarnok
zárt kapu 6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
13:00 Pick Szeged U13 - P P Kiskunfélegyházi HTK 48 - 22 Polyák Imre Sportcsarnok
zárt kapu 6050 Lajosmizse Szabadság tér 13
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) V. csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) férfi U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Csurgói KK - Tungsram SE Nagykanizsa 25 - 20 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
10:00 Celldömölki VSE - Tungsram SE Nagykanizsa 20 - 22 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
11:00 Csurgói KK - Várpalotai BSK 21 - 14 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
12:00 Celldömölki VSE - Szentgotthárdi VSE 21 - 22 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
13:00 Éles KISE - Várpalotai BSK 19 - 23 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
14:00 Georgikon DSE - Szentgotthárdi VSE 16 - 22 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
15:00 Éles KISE - Georgikon DSE 21 - 23 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) VI/A csoport (Győr, Komárom) férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Tatai AC - Győri FKKA 22 - 23 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
11:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Győri FKKA 17 - 24 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
12:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Tatai AC 12 - 28 Magvassy Mihály Sportcsarnok
zárt kapu 9027 Győr Kiskút liget
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) VI/B csoport (Budapest, Fejér, Pest) férfi U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Cunder TU Kézisuli Egyesület - Százhalombattai VUK SE 23 - 22 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2451 Ercsi Bem J utca 2-4
11:00 Martonvásár - Százhalombattai VUK SE 25 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2451 Ercsi Bem J utca 2-4
12:00 Cunder TU Kézisuli Egyesület - Martonvásár 30 - 16 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2451 Ercsi Bem J utca 2-4
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) I/A csoport (Borsod, Heves, Nógrád) női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Pásztói KC - Salgótarjáni Strandépítők KC 9 - 34 Fáy András Szakképző Isk.
zárt kapu 3070 Bátonyterenye Ózdi út 39
11:00 Eszterházy SC - Pásztói KC 39 - 14 Fáy András Szakképző Isk.
zárt kapu 3070 Bátonyterenye Ózdi út 39
12:00 Salgótarjáni Strandépítők KC - Lóci DSE 26 - 14 Fáy András Szakképző Isk.
zárt kapu 3070 Bátonyterenye Ózdi út 39
13:00 Eszterházy SC - Balassa SE Balassagyarmat 11 - 16 Fáy András Szakképző Isk.
zárt kapu 3070 Bátonyterenye Ózdi út 39
14:00 Balassa SE Balassagyarmat - Lóci DSE 21 - 12 Fáy András Szakképző Isk.
zárt kapu 3070 Bátonyterenye Ózdi út 39
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) II/B csoport (Hajdú, Szabolcs) női U-14 kézilabda MKSZ
10:00 Kállósemjéni SZSE - Nyíregyházi SN KFT 22 - 17 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
11:00 Kállósemjéni SZSE - Buji DSE 20 - 8 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
12:00 Balmazújvárosi LKSE - Nyíregyházi SN KFT 15 - 20 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
13:00 Buji DSE - Téglás VSE 21 - 23 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
14:00 Balmazújvárosi LKSE - Téglás VSE 32 - 16 Harangi Imre Rendezvénycsarnok
zárt kapu 4254 Nyíradony Milleniumi sétány 1.
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) III/B csoport (Békés, Jász) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Szarvasi NKK - Mezőtúri AFC - Syngenta 10 - 12 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
10:00 Szarvasi NKK - Túrkevei VSE 20 - 10 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
11:00 Gyulasport NKFT - Mezőtúri AFC - Syngenta 16 - 8 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
12:00 Gyulasport NKFT - Túrkevei VSE 17 - 9 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5540 Szarvas Alkotmány utca
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) V/A csoport (Bács, Csongrád) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Kisteleki KK - Tompai SE 21 - 9 Városi sportcsarnok
zárt kapu 6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
10:00 PC Trade Szegedi NKE - Kisteleki KK 29 - 13 Városi sportcsarnok
zárt kapu 6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
11:00 Tompai SE - Hódmezővásárhelyi LKC 6 - 36 Városi sportcsarnok
zárt kapu 6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
12:00 K. Szeged SE - PC Trade Szegedi NKE 5 - 41 Városi sportcsarnok
zárt kapu 6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
13:00 K. Szeged SE - Hódmezővásárhelyi LKC 7 - 38 Városi sportcsarnok
zárt kapu 6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) VII/B csoport (Győr, Komárom) női U-14 kézilabda MKSZ
09:00 Mosonmagyaróvári KC - Lébényi KSE 25 - 25 Sportcsarnok
zárt kapu 9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
10:00 Lébényi KSE - Tatai AC 27 - 28 Sportcsarnok
zárt kapu 9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
11:00 Győri ETO KC - Mosonmagyaróvári KC 21 - 17 Sportcsarnok
zárt kapu 9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
12:00 Tatai AC - Győri ETO KC 16 - 31 Sportcsarnok
zárt kapu 9245 Mosonszolnok Jókai utca 3.
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) I. csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Mátészalkai MTK - Vitka SE 20 - 10 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
09:00 Kisvárdai KC - Sárospataki RKG Alapítvány 7 - 21 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 3.
09:55 Mátészalkai MTK - FILO SE 12 - 10 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
09:55 Kisvárdai KC - Szivacs KC 14 - 22 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 3.
10:50 Vitka SE - Berettyó MSE 12 - 31 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
10:50 Sárospataki RKG Alapítvány - Tiszavasvári SE 18 - 18 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 3.
11:45 FILO SE - Debreceni Sportcentrum KN KFT 3 - 41 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
11:45 Szivacs KC - Dombrádi MOBIL DSE 16 - 14 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 3.
12:40 Berettyó MSE - Fehérgyarmati VSE 6 - 19 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
12:40 Tiszavasvári SE - Dombrádi MOBIL DSE 32 - 17 Szent László Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 3.
13:35 Debreceni Sportcentrum KN KFT - Fehérgyarmati VSE 34 - 6 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4700 Mátészalka Kazinczy út 6
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) férfi U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Grundfos Tatabánya KC - Grundfos Tatabánya KC II 33 - 30 Árpád Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Fő tér 1.
09:55 Grundfos Tatabánya KC - Kőkúti Sasok DSE 19 - 20 Árpád Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Fő tér 1.
10:50 Grundfos Tatabánya KC II - Tatai AC 29 - 17 Árpád Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Fő tér 1.
11:45 Grundfos Tatabánya KC - Tarján - Kőkúti Sasok DSE 16 - 32 Árpád Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Fő tér 1.
12:40 Grundfos Tatabánya KC - Tarján - Tatai AC 17 - 18 Árpád Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Fő tér 1.
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) I. csoport (Borsod, Heves, Nógrád, Szabolcs) női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Miskolci VSC - Alsózsolcai KSC 22 - 21 Sportcsarnok
zárt kapu 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
09:55 Tiszalöki VSE - Alsózsolcai KSC 18 - 12 Sportcsarnok
zárt kapu 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
10:50 Tiszalöki VSE - Miskolci VSC 17 - 23 Sportcsarnok
zárt kapu 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) II. csoport (Hajdú, Szabolcs) női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Berettyó MSE - Kézilabda Klub Hajdúszoboszló 3 - 20 Kabos Endre spcs.
zárt kapu 4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
09:55 Szivacs KC - Berettyó MSE 15 - 15 Kabos Endre spcs.
zárt kapu 4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
10:50 Kézilabda Klub Hajdúszoboszló - Debreceni Sportcentrum KN KFT 15 - 15 Kabos Endre spcs.
zárt kapu 4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
11:45 Szivacs KC - Debreceni Sportcentrum KN KFT 5 - 32 Kabos Endre spcs.
zárt kapu 4100 Berettyóújfalu Lehel utca 1
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) III. csoport (Bács, Békés, Csongrád, Jász) női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Gyomaendrődi NKSE - Tigrisek Csongrádi KSE 25 - 12 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
09:00 Tiszaföldvár VSE - Mezőtúri AFC - Syngenta 3 - 23 Főiskolai Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Mezőtúr Petőfi tér
09:55 Gyomaendrődi NKSE - PC Trade Szegedi NKE NEON 15 - 27 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
09:55 Törökszentmiklósi Székács KE - Mezőtúri AFC - Syngenta 11 - 16 Főiskolai Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Mezőtúr Petőfi tér
10:50 Tigrisek Csongrádi KSE - PC Trade Szegedi NKE PINK 4 - 46 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
10:50 Tiszaföldvár VSE - Alföldi Farkasok SE KFT 15 - 19 Főiskolai Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Mezőtúr Petőfi tér
11:45 PC Trade Szegedi NKE PINK - PC Trade Szegedi NKE NEON 31 - 11 Városi sportcsarnok
zárt kapu 5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
11:45 Törökszentmiklósi Székács KE - Kecskeméti Sportiskola 1 7 - 36 Főiskolai Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Mezőtúr Petőfi tér
12:40 Kecskeméti Sportiskola 1 - Alföldi Farkasok SE KFT 35 - 5 Főiskolai Sportcsarnok
zárt kapu 5400 Mezőtúr Petőfi tér
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) IV. csoport (Bács, Baranya, Fejér, Tolna) női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Kiskunhalas UKSC - Kiskőrösi NKSZSE 19 - 8 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
09:00 Kozármisleny Sportegyesület - Fehér - Kozármisleny Sportegyesület - Kék 10 - 26 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
09:55 Kiskunhalas UKSC - Bácsbokodi NKSE 8 - 10 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
09:55 Kozármisleny Sportegyesület - Fehér - Komló Sport KC 6 - 31 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
10:50 Gézengúz UKC - Kiskőrösi NKSZSE 18 - 21 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
10:50 Kozármisleny Sportegyesület - Kék - Komló Sport KC 24 - 16 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7761 Kozármisleny Alkotmány tér 55.
11:45 Gézengúz UKC - Bácsbokodi NKSE 13 - 25 Dékáni Árpád Sportcsarnok
zárt kapu 6400 Kiskunhalas Kossuth Lajos utca 23
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) VIII. csoport (Budapest, Fejér, Pest) női U-12 kézilabda MKSZ
09:00 Budai Farkasok NKFT - Budaörsi KSE 17 - 8 Treff Sportcsarnok
zárt kapu 2030 Érd Piroska utca 6.
09:55 Budai Farkasok NKFT - Budafoki KSE 19 - 7 Treff Sportcsarnok
zárt kapu 2030 Érd Piroska utca 6.
10:50 Érdi Sport KFT II. - Budaörsi KSE 18 - 2 Treff Sportcsarnok
zárt kapu 2030 Érd Piroska utca 6.
11:45 Érdi Sport KFT I. - Budafoki KSE 36 - 5 Treff Sportcsarnok
zárt kapu 2030 Érd Piroska utca 6.
12:40 Budafoki KSE II - Érdi Sport KFT II. 4 - 40 Treff Sportcsarnok
zárt kapu 2030 Érd Piroska utca 6.
13:35 Érdi Sport KFT I. - Budafoki KSE II 31 - 3 Treff Sportcsarnok
zárt kapu 2030 Érd Piroska utca 6.
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) X. csoport (Budapest, Pest észak) női U-12 kézilabda MKSZ
12:30 Gödöllői KC - Farkasvár DSE 18 - 22 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
13:25 Farkasvár DSE - Gödöllői SE 15 - 13 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
14:20 Gödöllői KC - Gödöllői SE 10 - 12 Hajós Alfréd Ált.Isk.
zárt kapu 2100 Gödöllő Légszesz utca 10
Bács-Kiskun megyei férfi I. osztály férfi felnőtt kézilabda Bács
KIKI SKFT 2 - Kecel KC Táncsics Mihály Általános Iskola Sportcsarnok
6070 Izsák Kossuth Lajos utca 39.
17:00 Euroscale Kecskemét - Kecskeméti TE U22 27 - 30 Tőrös Olga sportcsarnok
6000 Kecskemét Izsáki út 10
Békés megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Békés
Békéscsaba DKSE - Kondorosi KK Evangélikus Gimnázium Sportcsarnok
ELHALASZTVA 5600 Békéscsaba Luther utca 1.
Békés megyei női női felnőtt kézilabda Békés
Orosházi NKC U20 - Kondorosi KK Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 5900 Orosháza Eötvös tér 2
B-A-Z - Heves megyei férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda Borsod
Acélváros KS KFT Miskolc - Tiszaújvárosi SC Rendezvények háza
3561 Felsőzsolca Sport utca 1
Gyöngyösi KK - HanyiTravel Hevesi SE Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei női női felnőtt kézilabda Borsod
16:00 Szerencs VSE - Sárospataki USI 38 - 32 Kulcsár Anita spcs.
3900 Szerencs Rákóczi út 100
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt I. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
SC Squadra Buda - BVSC - Zugló BVSC-Zugló edzőcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1142 Budapest Szőnyi út 2.
Budapest Férfi Felnőtt Budapest Férfi Felnőtt II. osztály férfi felnőtt kézilabda Budapest
HÍD-UNIO SE `Varánuszok` - HORT SE II ÁMK sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1211 Budapest Simon Bolivár stny 1-3
KEAC - MÖSE Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Mini Titánok Kézilabda Sportegyesület II. - Csepel DSE II. Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
10:00 Pénzügyőr SE II. - Csepel DSE II. 32 - 26 Pénzügyőr Sportcsarnok
1103 Budapest Kőér utca 1/A
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt I. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
Kőbánya SC - Emericus KSE Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
14:45 Rákosmenti KSK U22 - Rákosmenti KSK III. 24 - 38 Sportcsarnok
zárt kapu 2141 Csömör Major utca 7-9.
Budapest Női Felnőtt Budapest Női Felnőtt II. osztály női felnőtt kézilabda Budapest
Gázművek MTE NKE - XVI.kerületi KMSE II. Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
FSzSE - Honvéd Zrínyi SE Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
zárt kapu ELHALASZTVA 1097 Budapest Könyves K. krt 28
Csongrád megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Csongrád
SZTE EHÖK SE - Újszegedi TE Sportcsarnok
6781 Domaszék Petőfi utca 2
ESK Kiskundorozsma - Pick Szeged II. Sportcsarnok
6781 Domaszék Petőfi utca 2
Csongrád megyei női női felnőtt kézilabda Csongrád
Deszki SC II. - Hódmezővásárhelyi KE Sportcsarnok
6772 Deszk Móra utca 2
FMKSZ-KEM megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Fejér
Móri KSC - Martonvásári KSE Wekerle S. Szabadidő Kp.
8060 Mór Táncsics M utca 25
Bicskei TC - Tópart Team Handball Club Nonprofit Kft Sportcsarnok
2066 Szár Forrás út 1
VAX KE Sárbogárd - Rácalmás SE Városi Sportcsarnok
7081 Simontornya Hunyadi utca 16
FMKSZ-KEM megyei női női felnőtt kézilabda Fejér
Ácsi Kinizsi - Bicskei TC Városi Sportcsarnok
2941 Ács Igmándi út 1.
14:30 Környe SE - Martonvásári KSE 23 - 23 Árpád Gimnázium Tornacsarnok
zárt kapu 2800 Tatabánya Fő tér 1.
15:00 Móri KSC - Dunaújvárosi AC 31 - 27 Wekerle S. Szabadidő Kp.
8060 Mór Táncsics M utca 25
Győr-Moson-Sopron megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Győr
SZESE Győr - Győrújbaráti TK Magvassy Mihály Sportcsarnok
9027 Győr Kiskút liget
17:00 Győrzámoly KC - Lipóti SKFT 36 - 33 Sportcsarnok*
9172 Győrzámoly Rákóczi utca 33/a.
17:00 Fertőmenti KC - Győri ETO Kézilabda Szurkolók Egyesülete 29 - 17 Sportcsarnok*
9437 Hegykő Szent Mihály út 26.
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
Fertőmenti KC - Győrújbaráti TK Sportcsarnok*
9437 Hegykő Szent Mihály út 26.
Fertőszentmiklósi KC - Répcelaki SE Sportcsarnok*
9437 Hegykő Szent Mihály út 26.
19:00 Szany SE - Petőfi SK Lipót 23 - 24 Sportcsarnok*
9317 Szany Ifjúság út 3.
Pest megyei férfi felnőtt Pest megyei férfi felnőtt I. osztály férfi felnőtt kézilabda Pest
16:00 Gyömrő VSK - Csömör KSK II. 34 - 23 Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Szabolcs
NYBSC 2 - Ópályi KSE Oktatási Centrum
zárt kapu ELHALASZTVA 4300 Nyírbátor Zrínyi u. 48
Veszprém megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Veszprém
18:00 Tapolca VSE - Ősi Andreotti SE 29 - 45 Csermák József Rendezvénycsarnok
zárt kapu 8300 Tapolca Alkotmány utca 7
Veszprém megyei női női felnőtt kézilabda Veszprém
16:00 Tapolca VSE - Úrkúti SK 26 - 23 Csermák József Rendezvénycsarnok
zárt kapu 8300 Tapolca Alkotmány utca 7
Zala megyei női női felnőtt kézilabda Zala
Balatonszemes KSE - GÓNA SZKKE IFI Zákányi Kálmán Sportcsarnok
8640 Fonyód József A. utca 21
Szombathelyi KKA - Pacsai Haladás SE Egyetemi Sportcsarnok
9700 Szombathely Károlyi Gáspár tér 4.
2020. november
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
FRISS HÍREK
Női BL: győri döntetlen Odensében
2021.01.17. Női BL
A női Bajnokok Ligája B-csoportjának 11. fordulójában a Győri Audi ETO KC az Oddenseh együtteséhez látogatott. A végeredmény 32-32-es döntetlen lett.
Női EKL: egyoldalú mérkőzésen nyert a Siófok
2021.01.17. Női EHF
Női EKL D-csoportjának második fordulójában a Fleury Loiret Handball otthonába látogatott a Siófok csapata.A Zdravko Zovko vezette magyar alakulat egyoldalú mérkőzésen 24-35-re nyert.
Középdöntőben a válogatott
2021.01.17. Férfi `A` válogatott
Férfi válogatottunk második csoportmérkőzésén 26 gólos győzelmet aratott a vb-újonc Uruguay nemzeti együttese ellen. A mérkőzés legeredményesebb játékosa a 8 gólig jutó Máthé Dominik volt.
Női EKL: idegenben nyert a Vác
2021.01.16. Női EHF
A női EKL A-csoportjában második alaklommal lépett pályára a Vác együttese. Az ellenfél ezúttal az orosz Zvezda Zvenyigorod volt, amelyet 33-29-re sikerült legyőznie Szilágyi Zoltán csapatának.
Női BL: kikapott a Fradi
2021.01.16. Női BL
A női BL 11. fordulójában az FTC-Rail Cargo Hungaria a Team Esbjerg csapatát fogadta. A dán együttes szinte végig vezetett a találkozón, amelyen végül 28-24-re, négy góllal tudott diadalmaskodni.
K&H női liga: végletekig kiélezett meccsen nyert az MTK
2021.01.16. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga szombati játéknapján a Kisvárda otthonából tudta elhozni a győzelemért járó két pontot az MTK Budapest, egy végletekig kiélezett, utolsó pillanatban megnyert találkozóval.
Két pozitív eset a zöld-foki csapatban
2021.01.16. Férfi `A` válogatott
Az IHF arról tájékoztatta a magyar válogatottat, hogy a Zöld-foki Köztársaság két játékosa a mérkőzést követően pozitív eredményt produkált. A magyar csapat azonnali tájékoztatást kért az IHF-től.
Mérkőzésre várva
2021.01.15. Férfi `A` válogatott
Csak közvetlenül a találkozó (péntek, 20:30) előtt derül ki, megrendezik-e a Magyarország-Zöld-foki köztársaság találkozót a férfi világbajnokságon.
Kétséges a magyar válogatott nyitómérkőzésének megrendezése
2021.01.15. Férfi `A` válogatott
Miután a Zöld-foki Köztársaság Egyiptomban tartózkodó csapatában négy újabb COVID-pozitív eset történt, kétséges, sorra kerülhet-e pénteken este a magyar válogatott nyitómérkőzése.
Győzelemmel kezdett válogatottunk
2021.01.15. Férfi `A` válogatott
Férfi válogatottunk 34-27-es győzelemmel kezdett az egyiptomi világbajnokság A-csoportjának első fordulójában a Zöld-foki Köztársaság ellen. A mérkőzés legjobbja a 7 gólig jutó Ancsin Gábor lett.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó