Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2021. február 24. szerda
következő nap
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
16:00 ÉRD - Siófok KC 32 - 37 Érd Aréna
zárt kapu 2030 Érd Velencei út 39-41
18:00 Kisvárda Master Good SE - Boglári Akadémia-SZISE 29 - 27 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 4600 Kisvárda Flórián tér 6.
18:00 Váci NKSE - DVSC SCHAEFFLER 32 - 28 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2600 Vác Bán Márton út 3.
18:30 MTK Budapest - FTC-Rail Cargo Hungaria 25 - 34 Elektromos csarnok
zárt kapu 1138 Budapest Népfürdő út 18-20.
18:30 Motherson Mosonmagyaróvári KC - Győri Audi ETO KC 20 - 33 UFM Aréna
zárt kapu 9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:30 BFKA-Veszprém U22 - Budai Farkasok NKFT 34 - 28 DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
zárt kapu 8200 Veszprém Tüzér utca 42.
TIPPMIX Férfi Magyar Kupa TIPPMIX Férfi Magyar Kupa- IV. forduló férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 Balatonfüredi KSE - Budakalász Kézilabda Zrt. 35 - 22 Szabadidőközpont
8230 Balatonfüred Horváth Mihály út
18:00 Mezőkövesdi KC - SBS-Eger 25 - 22 Városi Sportcsarnok
3400 Mezőkövesd Kavicsos tó út 9.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
19:45 Rév TSC - SBS-Eger 24 - 23 Soroksári Sportcsarnok
zárt kapu 1239 Budapest Szentlőrinci út- Nyír utca
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
16:30 PC Trade Szegedi NKE - Pénzügyőr SE 27 - 30 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
11:00 Szent István SE - DKKA I. 23 - 27 Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)
1097 Budapest Könyves K. krt 28
15:30 Győri Audi ETO KC - Szombathelyi KKA 25 - 26 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
16:00 NEKA II. - Mosonmagyaróvári KC 29 - 22 NEKA Csarnok
8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Vasas SC 31 - 28 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
18:00 K. Szeged SE - Dabasi KC VSE 20 - 21 Városi stadion
6723 Szeged Etelka sor 1-3.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
13:00 DKKA II. - Siófok KC II. 28 - 25 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Kistext SKFT. - VSK Tököl Kistext Sportcsarnok
ELHALASZTVA 1095 Budapest Soroksári út 123.
17:30 Gyömrő VSK - Tempo KSE 37 - 22 Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu 2230 Gyömrő Fő tér 2.
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Békéscsaba DKSE - Balmazújvárosi KK 25 - 21 Kazinczy Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5600 Békéscsaba Irányi utca 7
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
16:00 Éles KISE - NEKA 33 - 22 Városi Sportcsarnok
8200 Veszprém Március 15. út 5.
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
18:15 PC Trade SZNKE - Pénzügyőr SE 24 - 25 Déri Miksa SzKI
6724 Szeged Kálvária tér 7
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
13:30 Győri Audi ETO KC I. - Szombathelyi KKA 29 - 23 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
15:15 Bajnok DSE Nemesvámos - Vasas SC 24 - 15 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:30 PLER-Budapest II. - Cunder TU Kézisuli 30 - 28 Sportkastély
1188 Budapest Kisfaludy utca 33/C
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
14:30 Ferencvárosi TC II. - Kispest NKK 33 - 21 Elek Gyula Aréna
1101 Budapest Kőbányai út 47/B
16:00 FKSE-Algyő - Hódmezővásárhelyi LKC 27 - 26 Balogh Imsi spcs.
6800 Hódmezővásárhely Szegfű utca 6/a
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Szentgotthárdi VSE - KK Ajka 39 - 21 Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
zárt kapu 9970 Szentgotthárd Füzesi utca 7
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
00:00 Domony KSE - Mikolik Sport School KFT Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2173 Kartal Iskola tér 1
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-C. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
15:30 Egri Városi Sportiskola - Eger Eszterházy SZSE II 31 - 20 Kemény Ferenc Sportcsarnok
3300 Eger Stadion utca 8.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-D. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Kazincbarcikai KSE - Kispályás Műfüves NKFT 31 - 32 Kazinczy Sportcsarnok
zárt kapu 3700 Kazincbarcika Herbolyai út 5.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-F. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Dunaharaszti MTK - Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület 15 - 15 Dunaharaszti Sportcsarnok
2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-G. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Soltvadkerti KUSE - Kiskunmajsai KC Városi Sportcsarnok,
zárt kapu 6230 Soltvadkert Bocskai utca 2
15:00 Tisza Volán SC - Türr István DSE Baja 34 - 16 Móradombi Sportcsarnok
zárt kapu 6782 Mórahalom 0406/209. hrsz.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-H. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
18:00 Szentesi FKC - Békéscsabai BDSK 13 - 36 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 6600 Szentes Jövendő utca 1
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-B. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
HORT SE - Kántor Anikó SE Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
zárt kapu ELHALASZTVA 1173 Budapest Újlak utca 110
17:50 Budaörs KSN KFT - Budai Farkasok NKFT 24 - 21 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
2040 Budaörs Hársfa utca 6.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-E. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
17:00 Gyöngyösi KK - Bőcs Községi Sport Club 47 - 11 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
zárt kapu 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
18:00 Borsodi Sport Klub II. - Borsodi Sport Klub I. 32 - 17 Sportcsarnok
3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Villanyász Füzesabonyi SC - Debreceni Sportcentrum KN KFT Teleki Blanka Ált.Isk.
zárt kapu ELHALASZTVA 3390 Füzesabony Szabadság utca 33
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:45 Tam-Bau Tamási KC - GÓNA SZKKE 27 - 18 Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok
zárt kapu 7900 Tamási Bocskai köz 2/A.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
15:00 Tungsram SE Nagykanizsa - DKKA III 21 - 27 Tungsram SE Sportcsarnok
zárt kapu 8800 Nagykanizsa Ady E. utca 68./a
17:00 Tolna KC - Siófok Kézilabda Club Kft. I. 14 - 30 Városi Sportcsarnok
zárt kapu 7130 Tolna Sport utca 15/a
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-K. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
16:30 Gyulasport NKFT - Deszki SC 29 - 20 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
zárt kapu 5700 Gyula Ajtóssy A. utca 2-10
18:00 Gyomaendrődi NKSE - Mezőtúri AFC - Syngenta 23 - 15 Városi sportcsarnok
5500 Gyomaendrőd Szabadság tér 1
Fiú U16 Fiú U16-Felsőház A-E férfi U16 kézilabda MKSZ
16:00 BFKA Veszprémi Akadémia - Éles KISE DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
8200 Veszprém Tüzér utca 42.
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Veszprémi KKFT 22 - 31 Árpád Gimnázium Tornacsarnok
2800 Tatabánya Fő tér 1.
Csongrád megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Csongrád
20:20 ESK Kiskundorozsma - Pick Szeged II. 26 - 36 Sportcsarnok
6781 Domaszék Petőfi utca 2
Győr-Moson-Sopron megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Győr
19:00 SZESE Győr - Lipóti SKFT 35 - 36 Audi Aréna
9027 Győr Kiskút liget
2021. február
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
FRISS HÍREK
A koronavírus elleni védekezéssel összefüggő jogcímhez tartozó elszámolási útmutató
2021.04.22. TAO
A koronavírus elleni védekezéssel összefüggő jogcímhez tartozó elszámolási útmutató
Magyar versenybíró az olimpián!
2021.04.22. Szövetségi élet
A Nemzetközi Kézilabda Szövetség véglegesítette a tokiói olimpia kézilabdatornáin közreműködő játékvezetők és versenybírók névsorát.
K&H liga online közvetítések – teszt!
2021.04.21. Versenyek
Több NB I-es csapat csarnokából TESZTJELLEGGEL online közvetítéseket indít a Magyar Kézilabda Szövetség, így a szurkolók az MTVA által nem közvetített találkozók közül többet is követhetnek online.
Csurgó-Grundfos Tatabánya közvetítés itt!
2021.04.21. Női NB I.
Szerdán 18 órától követhető a Csurgói KK-Grundfos Tatabánya K&H férfi kézilabda liga mérkőzés, az MKSZ tesztelés alatt álló közvetítésében.
K&H női liga: tizenkét góllal nyert a Győr
2021.04.21. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga szerdai játéknapjána Győr tizenkétgólos győzelmet aratott Érden.
K&H férfi liga: döntetlent játszott a Csurgó a Tatabányával
2021.04.21. Férfi NB I.
A K&H férfi liga szerdai játéknapján az FTC Budakalászon nyert. A Szeged a Balatonfüredet, a Veszprémi KKFT az Orosházát, a Cegléd az Egert győzte le, míg a Tatabánya döntetlent játszott Csurgón.
Elkészültek a 2021/22-es tanév edzőtanfolyamainak kiírásai
2021.04.20. NEK - Edzőképzés
A Magyar Kézilabda Szövetség Nemzetközi Edzőképző Központja (NEK) a 2021/22-es évre az alábbi tanfolyamokat hirdeti meg.
Elkészültek a 2021/22-es tanév edzőtanfolyamainak kiírásai
2021.04.20. NEK - Edzőképzés
A Magyar Kézilabda Szövetség Nemzetközi Edzőképző Központja (NEK) a 2021/22-es évre az alábbi tanfolyamokat hirdeti meg.
Határon túli sikerek
2021.04.19. Szövetségi élet
A közelmúltban több, a Magyar Kézilabda Szövetség Együtt növünk fel!-alapítványa által segített határon túli kézilabdaklub felnőtt csapata ért el komoly sikereket.
Kettős győzelemmel kint vagyunk a vb-n
2021.04.18. Női `A` válogatott
Női válogatottunk az olaszok elleni vb-selejtező második találkozóján is nagyarányú sikert aratott, így két magabiztos győzelemmel kijutott a spanyolországi tornára.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó