Címjegyzék
NAPI MŰSOR
előző nap
2021. március 5. péntek
következő nap
NB I férfi felnőtt férfi felnőtt kézilabda MKSZ
18:00 HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Csurgói KK 26 - 27 Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
NB I női felnőtt női felnőtt kézilabda MKSZ
Boglári Akadémia-SZISE - ÉRD NEKA Csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
17:00 DVSC SCHAEFFLER - Kisvárda Master Good SE 25 - 21 Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
NB I/B férfi felnőtt NB I/B férfi felnőtt-Nyugat férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 Tatai AC - Pécsi VSE 25 - 22 Güntner Aréna
zárt kapu 2890 Tata Kőkút köz 2.
NB II férfi felnőtt NB II férfi-Dél-kelet férfi felnőtt kézilabda MKSZ
19:00 Köröstarcsai KSK - Mezőtúri AFC-Syngenta 28 - 22 Iskola sportcsarnok
zárt kapu 5650 Mezőberény Luther tér 1
NB II női felnőtt NB II női felnőtt-Dél-nyugat női felnőtt kézilabda MKSZ
17:30 Bajnok DSE Nemesvámos - PEAC 27 - 29 Sportcsarnok
8248 Nemesvámos Malom út 8.
Férfi Ifjúsági I. osztály Férfi Ifjúsági I. osztály-Kelet férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Ceglédi KKSE - KTE-Piroska szörp Varga István Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2740 Abony Kossuth tér 18
Budapesti Honvéd SE - DEAC NK KFT Honvéd kézilabda csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1134 Budapest Klapka utca 12
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Kelet női ifjúsági kézilabda MKSZ
Hajdúnánás SK - FTC KN KFT Hódos Imre Városi Sport és Rendezvénycsarnok
ELHALASZTVA 4080 Hajdúnánás Hunyadi utca 9.
Kisvárda - Váci NKSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4600 Kisvárda Flórián tér 6.
Női Ifjúsági I. osztály Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
Mosonmagyaróvári KC - Alba Fehérvár KC UFM Aréna
ELHALASZTVA 9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.
Férfi Ifjúsági II. osztály Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
NEKA II. - Veszprémi KKFT II. NEKA Csarnok
ELHALASZTVA 8630 Balatonboglár Gaál Gaszton utca 58.
Női Ifjúsági II. osztály Női Ifjúsági II. osztály-Nyugat női ifjúsági kézilabda MKSZ
DKKA II. - Gárdony-Pázmánd NKK Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2400 Dunaújváros Eszperantó út 4.
Siófok KC II. - Szekszárdi FGKC Munkacsarnok
ELHALASZTVA 8600 Siófok Déli utca 2
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-B. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Domony KSE - Csömör KSK Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2173 Kartal Iskola tér 1
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Borsodi Sport Klub - Eger Eszterházy SZSE II Sportcsarnok
ELHALASZTVA 3571 Alsózsolca Ilona utca 4
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-F. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Gyömrő VSK - Dunaharaszti MTK Ignácz Ilona Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 2230 Gyömrő Fő tér 2.
Férfi Ifjúsági III. osztály Férfi Ifjúsági III. osztály-H. csoport férfi ifjúsági kézilabda MKSZ
Szolnoki KCSE - Kiskunmajsai KC Tiszavirág Aréna
ELHALASZTVA 5000 Szolnok Tiszaligeti sétány
Köröstarcsai KSK - Mezőtúri AFC-Syngenta Iskola sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5650 Mezőberény Luther tér 1
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-F. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Siófok Kézilabda Club Kft. III. - BBSC Balatonboglár Munkacsarnok
ELHALASZTVA 8600 Siófok Déli utca 2
Csurgói NKC - Rinyamenti Kézilabda Club SE Sótonyi László Sportcsarnok
ELHALASZTVA 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-G. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Jászberényi TF DSE - Kiskunhalas UKSC LEHEL spcs
ELHALASZTVA 5100 Jászberény Gorjánc Ignác stny 5
Abonyi KC - Nemesnádudvari NKSZE Varga István Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2740 Abony Kossuth tér 18
Női Ifjúsági III. osztály Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport női ifjúsági kézilabda MKSZ
Érdi Sport KFT - Martonvásári KSE Batthyányi Ált.Isk. spcs.
ELHALASZTVA 2030 Érd Fácán köz 2
Fiú Serdülő I. osztály Fiú Serdülő I. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
Orosházi FKSE- LINAMAR - Mezőkövesdi KC Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 5900 Orosháza Eötvös tér 2
HE-DO B.BRAUN Gyöngyös - Balmazújvárosi KK Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
ELHALASZTVA 3200 Gyöngyös Gábor Áron út 2741/1/A
Leány Serdülő I. osztály Leány Serdülő I. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
Kisvárda - Váci NKSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4600 Kisvárda Flórián tér 6.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Kelet férfi serdülő kézilabda MKSZ
Csepel DSE - Gyömrői KA Laurencz László Sportcsarnok
ELHALASZTVA 1214 Budapest Simon Bolivár sétány 4-8.
Fiú Serdülő II. osztály Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat férfi serdülő kézilabda MKSZ
Cunder TU Kézisuli - Szent István SE - MAC Videoton Oktatási Központ
zárt kapu ELHALASZTVA 8000 Székesfehérvár Berényi utca 72-100
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Kelet női serdülő kézilabda MKSZ
Balmazújvárosi LKSE - Csepel DSE Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4181 Nádudvar Fő utca 133
Leány Serdülő II. osztály Leány Serdülő II. osztály-Nyugat női serdülő kézilabda MKSZ
Farkasvár DSE - Százhalombattai VUK SE Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2011 Budakalász Omszk park 1.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-A. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
KK Ajka - Komárom VSE Városi Sportcentrum
ELHALASZTVA 8400 Ajka Sport utca 23.
Fiú Serdülő III. osztály Fiú Serdülő III. osztály-B. csoport férfi serdülő kézilabda MKSZ
Mikolik Sport School KFT - Solymári SC MOM Sport
ELHALASZTVA 1123 Budapest Csörsz utca 12-14
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-F. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Hajdúböszörményi TE - Berettyó MSE Városi Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4220 Hajdúböszörmény Vásár tér 27
DVSC SCHAEFFLER II. - Villanyász Füzesabonyi SC Hódos Imre Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 4028 Debrecen Kassai út 32-34.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-G. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
PSN Zrt. II. - MK Pelikán-Siklós KC Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 7633 Pécs Dr. Veress Endre utca 10
Csurgói NKC - Rinyamenti Kézilabda Club SE Sótonyi László Sportcsarnok
ELHALASZTVA 8400 Csurgó Sárgáti út 18.
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-H. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Éles KISE - DKKA III ÉKI sportcsarnok
ELHALASZTVA 8200 Veszprém Házgyári út 22.
Siófok Kézilabda Club Kft. II. - Tungsram SE Nagykanizsa Munkacsarnok
ELHALASZTVA 8600 Siófok Déli utca 2
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-I. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Érdi Sport KFT - Rácalmás SE Batthyányi Ált.Isk. spcs.
ELHALASZTVA 2030 Érd Fácán köz 2
Gyáli BKSE - Üllői Városi Kézilabda Sport Klub Sportegyesület Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
ELHALASZTVA 2360 Gyál Ady Endre utca
Leány Serdülő III. osztály Leány Serdülő III. osztály-K. csoport női serdülő kézilabda MKSZ
Deszki SC - PC Trade Szegedi NKE Sportcsarnok
ELHALASZTVA 6772 Deszk Móra utca 2
Mezőhegyesi SE - Tigrisek Csongrádi KSE Ált. Isk. Sportcsarnoka
ELHALASZTVA 5820 Mezőhegyes Béke park 1.
Fiú U16 Fiú U16-Felsőház B-C férfi U16 kézilabda MKSZ
Veresegyház VSK - FTC KN KFT Sportcsarnok*
ELHALASZTVA 2163 Vácrátót Petőfi tér 6-8.
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Pilisvörösvári KSK Honvéd kézilabda csarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 1134 Budapest Klapka utca 12
Fiú U16 Fiú U16-Felsőház D-H férfi U16 kézilabda MKSZ
Pick Szeged - DEAC NK KFT Csonka János SzKI
ELHALASZTVA 6726 Szeged Temesvári krt 38.
Fiú U16 Fiú U16-Felsőház F-G férfi U16 kézilabda MKSZ
Kecskeméti Sportiskola - Dabasi KC VSE Tőrös Olga sportcsarnok
ELHALASZTVA 6000 Kecskemét Izsáki út 10
Fiú U16 Fiú U16-Alsóház D-H férfi U16 kézilabda MKSZ
Mezőtúri AFC-Syngenta - Hajdúszoboszlói SE Városi Sportcsarnok
ELHALASZTVA 5400 Mezőtúr Szolnoki út 15
Békéscsaba DKSE - Berettyó MSE Kazinczy Iskola sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5600 Békéscsaba Irányi utca 7
Fiú U16 Fiú U16-Alsóház F-G férfi U16 kézilabda MKSZ
Dunaharaszti MTK - Kiskőrösi KS Kft Dunaharaszti Sportcsarnok
ELHALASZTVA 2330 Dunaharaszti Napsugár utca 2.
Tiszaföldvár VSE - HORT SE Homoki Sportcsarnok
zárt kapu ELHALASZTVA 5461 Tiszaföldvár Döbrei utca 133.
Baranya megyei férfi férfi felnőtt kézilabda Baranya
19:30 Hosszúhetényi Sport KFT - Bácska SZSE 28 - 26 Városi Sportcsarnok,
7720 Pécsvárad Kossuth utca 31
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei női női felnőtt kézilabda Borsod
17:30 Szerencs VSE - Alsózsolcai KSC 31 - 35 Kulcsár Anita spcs.
3900 Szerencs Rákóczi út 100
Csongrád megyei női női felnőtt kézilabda Csongrád
18:00 Kisteleki KK - Deszki SC I. 21 - 30 Városi sportcsarnok
6760 Kistelek Kossuth utca 5-7
Győr-Moson-Sopron megyei női női felnőtt kézilabda Győr
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Petőfi SK Lipót 28 - 34 Sportcsarnok*
9437 Hegykő Szent Mihály út 26.
Zala megyei női női felnőtt kézilabda Zala
17:00 Zalaszentgróti KC - GÓNA SZKKE IFI 25 - 24 Városi Sportcsarnok
8790 Zalaszentgrót Kossuth utca 11
2021. március
H K Sze Cs P Szo V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
FRISS HÍREK
A koronavírus elleni védekezéssel összefüggő jogcímhez tartozó elszámolási útmutató
2021.04.22. TAO
A koronavírus elleni védekezéssel összefüggő jogcímhez tartozó elszámolási útmutató
Magyar versenybíró az olimpián!
2021.04.22. Szövetségi élet
A Nemzetközi Kézilabda Szövetség véglegesítette a tokiói olimpia kézilabdatornáin közreműködő játékvezetők és versenybírók névsorát.
K&H liga online közvetítések – teszt!
2021.04.21. Versenyek
Több NB I-es csapat csarnokából TESZTJELLEGGEL online közvetítéseket indít a Magyar Kézilabda Szövetség, így a szurkolók az MTVA által nem közvetített találkozók közül többet is követhetnek online.
Csurgó-Grundfos Tatabánya közvetítés itt!
2021.04.21. Női NB I.
Szerdán 18 órától követhető a Csurgói KK-Grundfos Tatabánya K&H férfi kézilabda liga mérkőzés, az MKSZ tesztelés alatt álló közvetítésében.
K&H női liga: tizenkét góllal nyert a Győr
2021.04.21. Női NB I.
A K&H női kézilabda liga szerdai játéknapjána Győr tizenkétgólos győzelmet aratott Érden.
K&H férfi liga: döntetlent játszott a Csurgó a Tatabányával
2021.04.21. Férfi NB I.
A K&H férfi liga szerdai játéknapján az FTC Budakalászon nyert. A Szeged a Balatonfüredet, a Veszprémi KKFT az Orosházát, a Cegléd az Egert győzte le, míg a Tatabánya döntetlent játszott Csurgón.
Elkészültek a 2021/22-es tanév edzőtanfolyamainak kiírásai
2021.04.20. NEK - Edzőképzés
A Magyar Kézilabda Szövetség Nemzetközi Edzőképző Központja (NEK) a 2021/22-es évre az alábbi tanfolyamokat hirdeti meg.
Elkészültek a 2021/22-es tanév edzőtanfolyamainak kiírásai
2021.04.20. NEK - Edzőképzés
A Magyar Kézilabda Szövetség Nemzetközi Edzőképző Központja (NEK) a 2021/22-es évre az alábbi tanfolyamokat hirdeti meg.
Határon túli sikerek
2021.04.19. Szövetségi élet
A közelmúltban több, a Magyar Kézilabda Szövetség Együtt növünk fel!-alapítványa által segített határon túli kézilabdaklub felnőtt csapata ért el komoly sikereket.
Kettős győzelemmel kint vagyunk a vb-n
2021.04.18. Női `A` válogatott
Női válogatottunk az olaszok elleni vb-selejtező második találkozóján is nagyarányú sikert aratott, így két magabiztos győzelemmel kijutott a spanyolországi tornára.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó