Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
Gyermekbajnokság, kisiskolás versenyek: módosított Versenykiírás
Gyermekkézilabda 2020.09.07.
Módosult a Gyermekbajnokság és a Kisiskolás versenyek versenykiírása, új rendelkezések kerültek bele a koronavírus-járvány miatt.
ON-LINE JEGYZŐKÖNYV SEGÉDLET
LETÖLTÉS
FRISS HÍREK
Besorolások, nevezések az U14-15-ös korosztályokban
2020.08.22. Gyermekkézilabda
Augusztus 17-én zárult az U14-es és 15-ös korosztályok I. osztályának és területi versenyeinek nevezési határideje.
Gyermekbajnokság Versenykiírás 2020-21
2020.06.04. Gyermekkézilabda
A csatolt dokumentumok tartalmazzák a játékengedély igényléséhez szükséges lapot, illetve a versenyévre vonatkoztatott naptárat.
Startol a Diákolimpia GameTime - online játék kézilabdázókkal
2020.05.13. Gyermekkézilabda
Otthon is elvégezhető kihívások formájában, Diákolimpia GameTime néven indított játékos felhívása keretében kívánja a tanévben félbeszakadt versenysorozatát népszerűsíteni a szervező MDSZ.
Ferenczy Kupa Budapesten - huszonötödször!
2019.12.19. Gyermekkézilabda
Idén 25. alkalommal kerül sor a budapesti Ferenczy Kupára, amelyen három nap alatt 235 mérkőzésre kerül sor Budapest 8 csarnokában.
FRISS FOTÓ
Gyermekbajnokság: bajnokokat hirdettek a hétvégén
2018.05.26. Gyermekkézilabda
Véget értek a küzdelmek a gyermekbajnokság legidősebb korosztályaiban.
Gyermekbajnokság - Balkány
2016.11.19. Gyermekkézilabda
Jelenetek a Lány U11 Kulcsár Anita régió B csoport balkányi fordulójáról
II. ELIOS utánpótlás torna
2016.04.06. Gyermekkézilabda
A II. ELIOS kupa alkalmából több száz gyermek lépett pályára, hogy együtt hódolhassanak a kézilabdasport örömeinek.
Hódmezővásárhelyi LKC
2014.03.02. Gyermekkézilabda
Országos kézilabda Gyermekbajnokság - U10
idény
kiválaszt
FIÚ
Országos Gyermek Kupa FU15 (2006-2007) U-15
OGYK FU 15 A/1 (Fejér, Győr, Somogy, Vas, Veszprém, Zala)
OGYK FU 15 A/2 (Fejér, Győr, Somogy, Vas, Veszprém, Zala)
OGYK FU 15 B/1 (Bács, Baranya, Fejér, Pest, Tolna) (4)
OGYK FU 15 B/2 (Bács, Baranya, Fejér, Pest, Tolna)
OGYK FU 15 C/1 (Bács, Békés, Csongrád, Jász) (5)
OGYK FU 15 C/2 (Bács, Békés, Csongrád, Jász) (3)
OGYK FU 15 D/1 (Borsod, Hajdú, Jász, Szabolcs) (3)
OGYK FU 15 D/2 (Borsod, Hajdú, Jász, Szabolcs) (3)
OGYK FU 15 E/1 (Budapest, Borsod, Heves, Nógrád, Pest) (3)
OGYK FU 15 E/2 (Budapest, Borsod, Heves, Nógrád, Pest)
OGYK FU 15 F/1 (Budapest, Pest)
OGYK FU 15 F/2 (Budapest, Pest) (3)
OGYK FU 15 G/1 (Budapest, Fejér, Komárom, Pest)
OGYK FU 15 G/2 (Budapest, Fejér, Komárom, Pest)
MKSZ Gyermek Torna FU15 U-15
MKSZ Gyermek Torna FU15
Országos Gyermek Kupa FU14 (2007-2008) U-14
OGYK FU 14 A/1 (Győr, Komárom, Pest, Veszprém) (5)
OGYK FU 14 A/2 (Győr, Komárom, Pest, Veszprém)
OGYK FU 14 B/1 (Győr, Fejér, Somogy, Vas, Veszprém, Zala)
OGYK FU 14 B/2 (Győr, Fejér, Somogy, Vas, Veszprém, Zala)
OGYK FU 14 C/1 (Bács, Békés, Csongrád, Jász)
OGYK FU 14 C/2 (Bács, Békés, Csongrád, Jász)
OGYK FU 14 D/1 (Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) (5)
OGYK FU 14 D/2 (Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) (4)
OGYK FU 14 D/3 (Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) (6)
OGYK FU 14 E/1 (Hajdú, Szabolcs) (3)
OGYK FU 14 E/2 (Hajdú, Szabolcs) (3)
OGYK FU 14 F/1 (Borsod, Heves, Nógrád) (4)
OGYK FU 14 F/2 (Borsod, Heves, Nógrád) (3)
OGYK FU 14 G/1 (Budapest, Komárom, Pest) (5)
OGYK FU 14 G/2 (Budapest, Komárom, Pest)
OGYK FU 14 G/3 (Budapest, Komárom, Pest)
OGYK FU 14 H/1 (Budapest, Fejér, Pest) (4)
OGYK FU 14 H/2 (Budapest, Fejér, Pest)
OGYK FU 14 H/3 (Budapest, Fejér, Pest) (4)
MKSZ Gyermek Torna FU14 U-14
Gyöngyös Torna 2021 (3)
Országos Gyermek Kupa FU13 (2008-2009) U-13
OGYK FU 13 I.csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) (11)
OGYK FU 13 II.csoport (Borsod, Heves, Nógrád) (4)
OGYK FU 13 III.csoport (Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) (10)
OGYK FU 13 IV.csoport (Bács, Baranya, Fejér, Somogy, Tolna) (3)
OGYK FU 13 V.csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala)
OGYK FU 13 VI.csoport (Fejér, Győr, Komárom) (3)
OGYK FU 13 VII.csoport (Budapest, Pest) (7)
OGYK FU 13 VIII.csoport (Budapest, Pest) (10)
MKSZ Gyermek Torna FU13 U-13
Kézilabda Torna 2021 - Kunszentmárton FU13 (6)
Országos Gyermek Kupa FU12 (2009-2010) U-12
OGYK FU 12 I.csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) (8)
OGYK FU 12 II.csoport (Borsod, Heves, Nógrád) (4)
OGYK FU 12 III.csoport (Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) (10)
OGYK FU 12 IV.csoport (Bács, Baranya, Csongrád, Fejér, Tolna) (3)
OGYK FU 12 V.csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala)
OGYK FU 12 VI.csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest)
OGYK FU 12 VII.csoport (Budapest, Heves, Nógrád, Pest) (9)
OGYK FU 12 VIII.csoport (Budapest, Pest) (6)
MKSZ Gyermek Torna FU12 U-12
MKSZ Gyermek Torna FU12
Országos Gyermek Kupa FU11 (2010-2011) U-11
OGYK FU 11 I.csoport (Hajdú, Jász, Szabolcs) (10)
OGYK FU 11 II.csoport (Borsod, Heves, Nógrád) (6)
OGYK FU 11 III.csoport (Békés, Jász) (5)
OGYK FU 11 IV.csoport (Bács, Csongrád, Pest) (6)
OGYK FU 11 V.csoport (Bács, Baranya, Fejér, Pest, Tolna) (3)
OGYK FU 11 VI.csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala)
OGYK FU 11 VII.csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest, Veszprém)
OGYK FU 11 VIII.csoport (Budapest, Pest) (11)
MKSZ Gyermek Torna FU11 U-11
Kézilabda Torna - Tiszakécske (3)
Gyermekbajnokság FU15 összevont (2006-2007) U-15
FU15 A/1 (Győr, Vas, Veszprém, Fejér, Somogy, Zala) (8)
FU15 A/2 (Győr, Vas, Veszprém, Fejér, Somogy, Zala) (3)
FU15 B/1 (Bács, Baranya, Fejér, Pest, Tolna) (9)
FU15 B/2 (Bács, Baranya, Fejér, Pest, Tolna) (9)
FU15 C/1 (Bács, Békés, Csongrád, Jász) (9)
FU15 C/2 ( Bács, Békés, Csongrád, Jász) (10)
FU15 D/1 (Borsod, Hajdú, Jász, Szabolcs) (10)
FU15 D/2 (Borsod, Hajdú, Jász, Szabolcs) (3)
FU15 E/1 (Budapest, Borsod, Heves, Nógrád, Pest) (6)
FU15 E/2 (Budapest, Borsod, Heves, Nógrád, Pest) (3)
FU15 F/1 (Budapest, Pest) (5)
FU15 F/2 (Budapest, Pest) (6)
FU15 G/1 (Budapest, Fejér, Komárom, Pest) (10)
FU15 G/2 (Budapest, Fejér, Komárom, Pest) (5)
Gyermekbajnokság FU15 I. osztály (2006-2007) U-15
FU15 1.osztály Nyugat (30)
FU15 1.osztály Kelet (32)
Gyermekbajnokság FU15 Terület (2006-2007) U-15
FU15 I/A csoport (Hajdú, Szabolcs) (14)
FU15 I/B csoport (Borsod, Heves, Szabolcs) (27)
FU15 II/A csoport (Hajdú, Jász, Pest) (21)
FU15 II/B csoport (Békés, Csongrád, Jász) (20)
FU15 III/A csoport (Bács, Baranya, Tolna) (18)
FU15 III/B csoport (Baranya, Fejér, Tolna, Pest) (26)
FU15 IV/A csoport (Fejér, Veszprém) (20)
FU15 IV/B csoport (Somogy, Vas, Zala) (16)
FU15 V/A csoport (Budapest, Komárom, Pest) (22)
FU15 V/B csoport (Budapest, Pest) (20)
FU15 VI/A csoport (Heves, Nógrád, Pest) (24)
FU15 VI/B csoport (Budapest, Pest) (24)
Gyermekbajnokság FU14 összevont (2007-2008) U-14
FU14 A/1 (Pest, Komárom, Győr, Veszprém) (5)
FU14 A/2 (Pest, Komárom, Győr, Veszprém) (11)
FU14 B/1 (Veszprém, Győr, Zala, Fejér, Vas, Somogy) (10)
FU14 B/2 (Veszprém, Győr, Zala, Fejér, Vas, Somogy) (12)
FU14 C/1 (Baranya, Bács, Fejér) (9)
FU14 C/2 (Baranya, Bács, Fejér) (10)
FU14 D/1 (Békés, Csongrád, Bács, Jász, Pest) (14)
FU14 D/2 (Békés, Csongrád, Bács, Jász, Pest) (14)
FU14 D/3 (Békés, Csongrád, Bács, Jász, Pest) (14)
FU14 E/1 (Szabolcs, Hajdú) (8)
FU14 E/2 (Szabolcs, Hajdú) (4)
FU14 F/1 (Heves, Borsod, Nógrád) (10)
FU14 F/2 (Heves, Borsod, Nógrád) (10)
FU14 G/1 (Budapest, Komárom, Pest) (8)
FU14 G/2 (Budapest, Komárom, Pest) (6)
FU14 G/3 (Budapest, Komárom, Pest) (13)
FU14 H/1 (Pest, Budapest, Fejér) (10)
FU14 H/2 (Pest, Budapest, Fejér) (4)
FU14 H/3 (Pest, Budapest, Fejér) (9)
Gyermekbajnokság FU14 I.osztály (2007-2008) U-14
Nyugat (22)
Kelet (25)
Közép (30)
Gyermekbajnokság FU14 Terület (2007-2008) U-14
I/A csoport (Szabolcs) (25)
I/B csoport (Hajdú, Jász) (27)
II/A csoport (Borsod, Heves) (22)
II/B csoport (Heves, Nógrád, Pest) (28)
III/A csoport (Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) (30)
III/B csoport (Békés, Csongrád) (19)
IV/A csoport (Bács, Csongrád) (24)
IV/B csoport (Bács, Baranya, Fejér) (26)
V. csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) (34)
VI/A csoport (Győr, Komárom) (23)
VI/B csoport (Budapest, Fejér, Pest) (19)
VII/A csoport (Budapest, Pest) (35)
VII/B csoport (Budapest) (32)
VIII/A csoport (Budapest, Fejér, Pest) (32)
VIII/B csoport (Budapest, Pest) (26)
Gyermekbajnokság FU13 (2008-2009) U-13
I. csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) (67)
II. csoport (Borsod, Heves, Nógrád) (34)
III. csoport( Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) (73)
IV. csoport (Bács, Baranya, Fejér, Somogy, Tolna) (44)
V. csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) (41)
VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom) (40)
VII. csoport (Budapest, Pest) (65)
VIII. csoport (Budapest, Pest) (69)
Gyermekbajnokság FU12 (2009-2010) U-12
I. csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) (96)
II. csoport (Borsod, Heves, Nógrád) (53)
III. csoport( Bács, Békés, Csongrád, Jász, Pest) (86)
IV. csoport (Bács, Baranya, Csongrád, Fejér, Tolna) (62)
V. csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) (67)
VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) (76)
VII. csoport (Budapest, Heves, Nógrád, Pest) (62)
VIII. csoport (Budapest, Pest) (66)
Gyermekbajnokság FU11 (2010-2011) U-11
I. csoport (Hajdú, Jász, Szabolcs) (48)
II. csoport (Borsod, Heves, Nógrád) (35)
III. csoport (Békés, Jász) (41)
IV. csoport (Bács, Csongrád, Pest) (39)
V. csoport (Bács, Baranya, Fejér, Pest, Tolna) (27)
VI.csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) (17)
VII. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest, Veszprém) (33)
VIII. csoport (Budapest, Pest) (48)
LÁNY
Országos Gyermek Kupa LU15 (2006-2007) U-15
OGYK LU 15 A/1 (Fejér, Győr, Vas, Veszprém, Zala)
OGYK LU 15 A/2 (Fejér, Győr, Vas, Veszprém, Zala) (5)
OGYK LU 15 B/1 (Baranya, Fejér, Somogy, Tolna, Zala) (3)
OGYK LU 15 B/2 (Baranya, Fejér, Somogy, Tolna, Zala) (3)
OGYK LU 15 C/1 (Bács, Békés, Csongrád, Jász) (5)
OGYK LU 15 C/2 (Bács, Békés, Csongrád, Jász) (4)
OGYK LU 15 D/1 (Borsod, Hajdú, Szabolcs) (7)
OGYK LU 15 D/2 (Borsod, Hajdú, Szabolcs)
OGYK LU 15 E/1 (Borsod, Heves, Nógrád, Jász Pest) (4)
OGYK LU 15 E/2 (Borsod, Heves, Nógrád, Jász Pest) (3)
OGYK LU 15 F/1 (Bács, Budapest, Fejér, Jász, Pest, Tolna) (3)
OGYK LU 15 F/2 (Bács, Budapest, Fejér, Jász, Pest, Tolna)
OGYK LU 15 G/1 (Budapest, Fejér, Komárom, Pest) (4)
OGYK LU 15 G/2 (Budapest, Fejér, Komárom, Pest)
MKSZ Gyermek Torna LU15 U-15
MKSZ Gyermek Torna LU15
Országos Gyermek Kupa LU14 (2007-2008) U-14
OGYK LU 14 A/1 (Győr, Somogy, Vas, Veszprém, Zala) (6)
OGYK LU 14 A/2 (Győr, Somogy, Vas, Veszprém, Zala) (4)
OGYK LU 14 A/3 (Győr, Somogy, Vas, Veszprém, Zala) (3)
OGYK LU 14 B/1 (Bács, Baranya, Somogy, Tolna) (3)
OGYK LU 14 B/2 (Bács, Baranya, Somogy, Tolna) (3)
OGYK LU 14 C/1 (Bács, Békés, Csongrád, Jász) (7)
OGYK LU 14 C/2 (Bács, Békés, Csongrád, Jász) (4)
OGYK LU 14 D/1 (Békés, Jász, Hajdú, Szabolcs) (5)
OGYK LU 14 D/2 (Békés, Jász, Hajdú, Szabolcs) (4)
OGYK LU 14 E/1 (Borsod, Békés, Hajdú, Szabolcs) (3)
OGYK LU 14 E/2 (Borsod, Békés, Hajdú, Szabolcs) (3)
OGYK LU 14 F/1 (Borsod, Heves, Jász, Nógrád, Pest) (5)
OGYK LU 14 F/2 (Borsod, Heves, Jász, Nógrád, Pest) (5)
OGYK LU 14 G/1 (Bács, Budapest, Fejér, Pest)
OGYK LU 14 G/2 (Bács, Budapest, Fejér, Pest) (5)
OGYK LU 14 H/1 (Budapest, Pest) (6)
OGYK LU 14 H/2 (Budapest, Pest) (4)
OGYK LU 14 I/1 (Budapest, Fejér, Komárom, Pest, Somogy) (4)
OGYK LU 14 I/2 (Budapest, Fejér, Komárom, Pest, Somogy)
OGYK LU 14 I/3 (Budapest, Fejér, Komárom, Pest, Somogy) (6)
MKSZ Gyermek Torna LU14 U-14
SzKKA Mini Kupa - Szombathely U14 (3)
Országos Gyermek Kupa LU13 (2008-2009) U-13
OGYK LU 13 I.csoport (Borsod, Heves, Jász, Nógrád) (9)
OGYK LU 13 II.csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) (12)
OGYK LU 13 III.csoport (Békés, Jász, Hajdú) (7)
OGYK LU 13 IV.csoport (Bács, Fejér, Pest) (6)
OGYK LU 13 V.csoport (Bács, Békés, Csongrád) (11)
OGYK LU 13 VI.csoport (Bács, Baranya, Tolna) (4)
OGYK LU 13 VII.csoport (Somogy, Veszprém, Zala) (4)
OGYK LU 13 VIII.csoport (Győr, Komárom, Somogy, Vas, Veszprém) (6)
OGYK LU 13 IX.csoport (Budapest, Komárom, Nógrád, Pest) (9)
OGYK LU 13 X.csoport (Budapest, Fejér, Pest) (3)
OGYK LU 13 XI.csoport (Budapest, Pest)
MKSZ Gyermek Torna LU13 U-13
KESI KUPA U13 (4)
Országos Gyermek Kupa LU12 (2009-2010) U-12
OGYK LU 12 I.csoport (Borsod, Heves, Nógrád, Szabolcs) (7)
OGYK LU 12 II.csoport (Hajdú, Szabolcs) (9)
OGYK LU 12 III.csoport (Bács, Békés, Csongrád, Jász) (16)
OGYK LU 12 IV.csoport (Bács, Baranya, Fejér, Tolna) (9)
OGYK LU 12 V.csoport (Somogy, Zala) (4)
OGYK LU 12 VI.csoport (Vas, Veszprém, Zala) (4)
OGYK LU 12 VII.csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) (6)
OGYK LU 12 VIII.csoport (Budapest, Fejér, Pest) (10)
OGYK LU 12 IX.csoport (Budapest, Pest dél) (3)
OGYK LU 12 X.csoport (Budapest, Pest észak) (7)
MKSZ Gyermek Torna LU12 U-12
Tisza Volán SC-KUPA LU12 (3)
LU12 Torna - Budafok (6)
SZNKSE Kézilabda Torna U12 (3)
Országos Gyermek Kupa LU11 (2010-2011) U-11
OGYK LU 11 I.csoport (Borsod, Heves, Jász, Nógrád) (3)
OGYK LU 11 II.csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) (9)
OGYK LU 11 III.csoport (Békés, Jász) (7)
OGYK LU 11 IV.csoport (Bács, Budapest, Pest) (6)
OGYK LU 11 V.csoport (Bács,Csongrád) (8)
OGYK LU 11 VI.csoport (Baranya, Tolna) (5)
OGYK LU 11 VII.csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) (5)
OGYK LU 11 VIII.csoport (Győr, Komárom) (4)
OGYK LU 11 IX.csoport (Bács, Budapest, Fejér, Pest) (9)
OGYK LU 11 X.csoport (Budapest, Nógrád, Pest) (6)
MKSZ Gyermek Torna LU11 U-11
SzKKA Mini Kupa - Szombathely U11 (3)
Kézilabda Torna - Tiszakécske (3)
Gyermekbajnokság LU15 összevont (2006-2007) U-15
LU15 A/1 (Fejér, Győr, Vas, Veszprém, Zala) (10)
LU15 A/2 (Fejér, Győr, Vas, Veszprém, Zala) (6)
LU15 B/1 (Baranya, Fejér, Somogy, Tolna, Zala) (6)
LU15 B/2 (Baranya, Fejér, Somogy, Tolna, Zala) (3)
LU15 C/1 (Békés, Csongrád, Jász, Bács) (6)
LU15 C/2 (Békés, Csongrád, Jász, Bács) (7)
LU15 D/1 (Hajdú, Szabolcs, Borsod) (10)
LU15 D/2 (Hajdú, Szabolcs, Borsod) (4)
LU15 E/1 (Borsod, Heves, Nógrád, Jász, Pest) (14)
LU15 E/2 (Borsod, Heves, Nógrád, Jász, Pest) (5)
LU15 F/1 (Bács, Budapest, Jász, Pest, Fejér, Tolna) (13)
LU15 F/2 (Bács, Budapest, Jász, Pest, Fejér, Tolna) (13)
LU15 G/1 (Budapest, Komárom, Pest, Fejér) (5)
LU15 G/2 (Budapest, Komárom, Pest, Fejér) (5)
Gyermekbajnokság LU15 I. osztály (2006-2007) U-15
LU15 1.osztály Nyugat (21)
LU15 1.osztály Kelet (16)
LU15 1.osztály Közép (27)
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) U-15
LU15 I. csoport (Borsod, Heves, Jász, Nógrád) (34)
LU15 II/A csoport (Hajdú, Szabolcs) (21)
LU15 II/B csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) (25)
LU15 III. csoport (Békés, Csongrád, Jász, Pest) (29)
LU15 IV/A csoport (Bács, Baranya, Csongrád) (29)
LU15 IV/B csoport (Bács, Fejér, Tolna) (20)
LU15 V/A csoport (Somogy, Zala) (19)
LU15 V/B csoport (Vas, Veszprém, Zala) (20)
LU15 VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) (30)
LU15 VII/A csoport (Budapest, Nógrád, Pest) (33)
LU15 VII/B csoport (Budapest, Pest) (32)
Gyermekbajnokság LU14 összevont (2007-2008) U-14
LU14 A/1 (Vas, Győr, Veszprém, Somogy, Zala) (15)
LU14 A/2 (Vas, Győr, Veszprém, Somogy, Zala) (7)
LU14 A/3 (Vas, Győr, Veszprém, Somogy, Zala) (9)
LU14 B/1 (Baranya, Somogy, Tolna, Bács) (9)
LU14 B/2 (Baranya, Somogy, Tolna, Bács) (12)
LU14 C/1 (Csongrád, Békés, Jász, Bács) (14)
LU14 C/2 (Csongrád, Békés, Jász, Bács) (12)
LU14 D/1 (Hajdú, Jász, Békés, Szabolcs) (14)
LU14 D/2 (Hajdú, Jász, Békés, Szabolcs) (12)
LU14 E/1 (Borsod, Szabolcs, Hajdú, Békés) (9)
LU14 E/2 (Borsod, Szabolcs, Hajdú, Békés) (3)
LU14 F/1 (Heves, Nógrád, Borsod, Jász, Pest) (5)
LU14 F/2 (Heves, Nógrád, Borsod, Jász, Pest) (12)
LU14 G/1 (Bács, Budapest, Fejér, Pest) (15)
LU14 G/2 (Bács, Budapest, Fejér, Pest) (6)
LU14 H/1 (Budapest, Pest) (12)
LU14 H/2 (Budapest, Pest) (14)
LU14 I/1 (Fejér, Somogy, Komárom, Pest, Budapest) (12)
LU14 I/2 (Fejér, Somogy, Komárom, Pest, Budapest) (14)
LU14 I/3 (Fejér, Somogy, Komárom, Pest, Budapest) (11)
Gyermekbajnokság LU14 I. osztály (2007-2008) U-14
Nyugat (33)
Kelet (31)
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) U-14
I/A csoport (Borsod, Heves, Nógrád) (27)
I/B csoport (Borsod, Hajdú, Heves, Szabolcs) (15)
II/A csoport (Szabolcs) (18)
II/B csoport (Hajdú, Szabolcs) (32)
III/A csoport (Békés Hajdú, Jász) (25)
III/B csoport (Békés, Jász) (32)
IV/A csoport (Bács, Jász, Pest) (32)
IV/B csoport (Jász, Pest) (22)
V/A csoport (Bács, Csongrád) (27)
V/B csoport (Bács, Baranya, Tolna) (21)
VI/A csoport (Somogy, Vas, Zala) (25)
VI/Bcsoport (Vas) (21)
VII/A csoport (Fejér, Vas, Veszprém) (25)
VII/B csoport (Győr, Komárom) (28)
VIII/A csoport (Komárom, Pest) (25)
VIII/B csoport (Budapest, Pest) (29)
IX/A csoport (Fejér, Pest) (35)
IX/B csoport (Budapest) (32)
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) U-13
I. csoport (Borsod, Heves, Jász, Nógrád) (51)
II. csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) (61)
III. csoport (Békés, Jász, Hajdú) (47)
IV. csoport (Bács, Fejér, Pest) (34)
V. csoport (Bács, Békés, Csongrád) (51)
VI. csoport (Bács, Baranya, Tolna) (65)
VII. csoport (Somogy, Veszprém, Zala) (33)
VIII. csoport (Győr, Komárom, Somogy, Vas, Veszprém) (48)
IX. csoport (Budapest, Komárom, Nógrád, Pest) (58)
X. csoport (Budapest, Fejér, Pest) (43)
XI. csoport (Budapest, Pest) (50)
Gyermekbajnokság LU12 (2009-2010) U-12
I. csoport (Borsod, Heves, Nógrád, Szabolcs) (72)
II. csoport (Hajdú, Szabolcs) (53)
III. csoport (Bács, Békés, Csongrád, Jász) (121)
IV. csoport (Bács, Baranya, Fejér, Tolna) (70)
V. csoport (Somogy, Zala) (26)
VI. csoport (Vas, Veszprém, Zala) (41)
VII. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) (50)
VIII. csoport (Budapest, Fejér, Pest) (66)
IX. csoport (Budapest, Pest dél) (63)
X. csoport (Budapest, Pest észak) (50)
Gyermekbajnokság LU11 (2010-2011) U-11
I. csoport (Borsod, Heves, Jász, Nógrád) (31)
II.csoport (Borsod, Hajdú, Szabolcs) (49)
III. csoport (Békés, Jász) (51)
IV. csoport (Bács, Budapest, Pest) (28)
V. csoport (Bács,Csongrád) (46)
VI. csoport (Baranya, Tolna) (34)
VII. csoport (Somogy, Vas, Veszprém, Zala) (39)
VIII. csoport (Győr, Komárom) (30)
IX. csoport (Bács, Budapest, Fejér, Pest) (35)
X. csoport (Budapest, Nógrád, Pest) (24)
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó