Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009)
I. csoport (Borsod, Heves, Jász, Nógrád)
2020. szeptember 26. szombat
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
09:00 Hevesi SE - Gyöngyösi KK 6 - 24
09:55 Hatvani KSZSE - Hevesi SE 0 - 10
10:50 Gyöngyösi KK - TFSE - Vámosgyörk 26 - 11
11:45 TFSE - Vámosgyörk - Hatvani KSZSE 10 - 0
Salgótarján, Városi Sportcsarnok
08:00 Salgótarjáni Strandépítők - Madách Imre DSE 31 - 5
09:00 Eszterházy SC - Salgótarjáni Strandépítők 26 - 9
09:55 Madách Imre DSE - Kiss és Társa - MKC 2 - 42
10:50 Mezőkeresztes VSE - Eszterházy SC 3 - 33
11:45 Kiss és Társa - MKC - Mezőkeresztes VSE 17 - 22
2020. szeptember 27. vasárnap
Putnok, Városi Sportcsarnok
10:00 Lóci DSE Putnok - Lóci DSE Ózd 18 - 31
10:55 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE Putnok 20 - 10
11:50 Lóci DSE Ózd - Miskolci VSC 19 - 21
12:45 Borsodi USE Ziliz - Kazincbarcikai KSE 0 - 38
13:40 Miskolci VSC - Borsodi USE Ziliz 39 - 1
2020. október 10. szombat
még nincs megadva a helyszín
TFSE - Vámosgyörk - Lóci DSE Ózd
Ózd, Marosi István Városi Sportcsarnok
10:00 Lóci DSE Ózd - Eszterházy SC 8 - 32
11:50 Eszterházy SC - Lóci DSE Putnok 28 - 12
12:45 Hevesi SE - TFSE - Vámosgyörk
13:40 Lóci DSE Putnok - Hevesi SE 18 - 12
2020. október 11. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
Borsodi USE Ziliz - Kiss és Társa - MKC
Gyöngyös, Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
09:55 Hatvani KSZSE - Gyöngyösi KK 6 - 19
10:50 Hatvani KSZSE - Salgótarjáni Strandépítők 19 - 18
11:45 Jászberényi TF DSE - Gyöngyösi KK 2 - 41
12:40 Salgótarjáni Strandépítők - Jászberényi TF DSE 25 - 11
Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok
09:00 Kiss és Társa - MKC - Miskolci VSC 32 - 26
10:50 Kazincbarcikai KSE - Miskolci VSC 22 - 14
11:45 Mezőkeresztes VSE - Kazincbarcikai KSE 11 - 11
2020. november 7. szombat
még nincs megadva a helyszín
Lóci DSE Putnok - Borsodi USE Ziliz
Borsodi USE Ziliz - Lóci DSE Ózd
Mezőkeresztes, Általános Iskola Sportcsarnok
10:00 TFSE - Vámosgyörk - Miskolci VSC 21 - 16
10:55 Miskolci VSC - Mezőkeresztes VSE 24 - 14
11:50 Salgótarjáni Strandépítők - TFSE - Vámosgyörk 18 - 19
12:45 Mezőkeresztes VSE - Salgótarjáni Strandépítők 15 - 24
Kazincbarcika, Kazinczy Sportcsarnok
09:00 Kazincbarcikai KSE - Lóci DSE Putnok 16 - 13
09:55 Kiss és Társa - MKC - Kazincbarcikai KSE 22 - 15
11:45 Lóci DSE Ózd - Kiss és Társa - MKC 17 - 24
2020. november 8. vasárnap
Jászberény, LEHEL spcs
09:00 Jászberényi TF DSE - Eszterházy SC 3 - 48
09:55 Hatvani KSZSE - Jászberényi TF DSE 25 - 9
10:50 Eszterházy SC - Gyöngyösi KK 22 - 15
11:45 Hatvani KSZSE - Hevesi SE 14 - 7
12:40 Gyöngyösi KK - Hevesi SE 37 - 4
2020. november 21. szombat
Heves, Városi Sport-és Rendcs.
09:00 Hevesi SE - Jászberényi TF DSE 22 - 5
09:55 Kazincbarcikai KSE - Hevesi SE 22 - 19
10:50 Jászberényi TF DSE - Kazincbarcikai KSE 7 - 28
Salgótarján, Városi Sportcsarnok
09:55 Gyöngyösi KK - Lóci DSE Ózd 23 - 6
10:50 Lóci DSE Putnok - Gyöngyösi KK 10 - 31
11:45 Lóci DSE Ózd - Salgótarjáni Strandépítők 10 - 26
12:40 Lóci DSE Putnok - Salgótarjáni Strandépítők 11 - 23
2020. november 22. vasárnap
Mezőkeresztes, Általános Iskola Sportcsarnok
10:00 Kiss és Társa - MKC - Eszterházy SC 26 - 37
10:55 Kiss és Társa - MKC - Miskolci VSC 34 - 25
11:50 Miskolci VSC - Eszterházy SC 19 - 39
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁBRAHÁM LILIEN Salgótarjáni Strandé 0 4
2. ÁCS ANNA FRANCISKA TFSE - Vámosgyörk 0 4
3. ADAME EMMA Salgótarjáni Strandé 0 8
4. ÁGÓ SÁRA Eszterházy SC 0 8
5. AGÓCS TÍMEA Mezőkeresztes VSE 0 3
6. ANDORFI ANNA Hevesi SE 0 3
7. ANTAL LAURA Lóci DSE Ózd 0 7
8. BABUCZKY RÉKA Lóci DSE Ózd 0 3
9. BALI VIKTÓRIA EMMA Hatvani KSZSE 0 4
10. BALOG RÉKA Hevesi SE 0 5
11. BANKA REGINA Gyöngyösi KK 0 8
12. BARKÓCZI LIA Lóci DSE Ózd 0 3
13. BARTA LUCA Kiss és Társa - MKC 0 7
14. BARTA ZSÓFI ESZTER Eszterházy SC 0 8
15. BATKI DORKA ZSELYKE Eszterházy SC 0 8
16. BEDE ZSÓFIA Kazincbarcikai KSE 0 8
17. BENSE HANNA SÁRA Hatvani KSZSE 0 2
18. BÉRCZESSY SAROLTA Eszterházy SC 0 8
19. BERÉNYI JANKA Madách Imre DSE 0 2
20. BÉRES PETRA Gyöngyösi KK 0 4
21. BÓDI PETRA Hatvani KSZSE 0 4
22. BODNÁR BIANKA Madách Imre DSE 0 2
23. BORBÉLY NÓRA BÍBORKA Lóci DSE Ózd 0 7
24. BOROS IVETT HANNA Lóci DSE Ózd 0 4
25. BUDAI JÁZMIN Borsodi USE Ziliz 0 2
26. BUDAI LILIÁNA Borsodi USE Ziliz 0 2
27. BUDAI VIVIEN Borsodi USE Ziliz 0 2
28. CZUFOR DORKA Kiss és Társa - MKC 0 7
29. CSÉKE ALEXANDRA Kiss és Társa - MKC 0 6
30. CSERNYIK BORBÁLA Gyöngyösi KK 0 8
31. CSIRKE KITTI Jászberényi TF DSE 0 4
32. DANYI DORKA Madách Imre DSE 0 2
33. DÁNYI VIVIEN Hevesi SE 0 2
34. DEME MIRA Lóci DSE Putnok 0 8
35. DURÁNYIK BÍBORKA Miskolci VSC 0 8
36. EGYED HANNA PANNA Salgótarjáni Strandé 0 8
37. ELEK LÍDIA Kiss és Társa - MKC 0 4
38. ÉLES NIKOLETT Hevesi SE 0 2
39. ERDEI LUCA Kazincbarcikai KSE 0 8
40. FARKAS MIRELLA Miskolci VSC 0 8
41. FARSANG JANKA Jászberényi TF DSE 0 5
42. FAZEKAS LUCA KATALIN Gyöngyösi KK 0 2
43. FEHÉR KATA TFSE - Vámosgyörk 0 2
44. FEKETE FRANCISKA Kazincbarcikai KSE 0 8
45. FEKETE JANA Jászberényi TF DSE 0 4
46. FEKETE VIVIEN Lóci DSE Putnok 0 4
47. FÉNYES KETRIN JÁZMIN Borsodi USE Ziliz 0 2
48. FERENCZI BARBARA Lóci DSE Ózd 0 4
49. FERENCZI NÓRA Eszterházy SC 0 6
50. FERJANCSIK VIKTÓRIA Lóci DSE Putnok 0 8
51. FINTA GYÖRGYI EPERKE Jászberényi TF DSE 0 6
52. FODOR MIRA Gyöngyösi KK 0 2
53. FÜLÖP NOÉMI Salgótarjáni Strandé 0 8
54. GÁL CSENGE Hevesi SE 0 5
55. GESZTIVÁNYI LUCA Kiss és Társa - MKC 0 7
56. GONDOS GRÉTA Jászberényi TF DSE 0 3
57. GÓR LIA Hevesi SE 0 7
58. GREGÓCZKI TAMARA Kiss és Társa - MKC 0 5
59. HADI DOROTTYA Mezőkeresztes VSE 0 3
60. HAKKEL HANNA JÁZMIN Salgótarjáni Strandé 0 6
61. HAKKEL KITTI Salgótarjáni Strandé 0 6
62. HANZEL MELINDA TFSE - Vámosgyörk 0 4
63. HASILLÓ FLÓRA TFSE - Vámosgyörk 0 4
64. HEGEDŰS EMMA Lóci DSE Ózd 0 5
65. HERCZEG ANNA IVON Salgótarjáni Strandé 0 4
66. HORVÁTH AMANDA Borsodi USE Ziliz 0 2
67. HORVÁTH KATA Jászberényi TF DSE 0 3
68. HUBA ADRIENN Gyöngyösi KK 0 4
69. JAKAB LUCA Eszterházy SC 0 4
70. JÁRÓ VANDA TÜNDE Lóci DSE Putnok 0 1
71. JUHÁSZ- KORBÁSS MIA Madách Imre DSE 0 2
72. JUHÁSZ MIRJAM Hevesi SE 0 2
73. JURÁCSIK LORETTA Mezőkeresztes VSE 0 5
74. KÁRÁSZ KETRIN BIANKA TFSE - Vámosgyörk 0 4
75. KARTALI GRÉTA Hevesi SE 0 7
76. KASLIK JANKA Hevesi SE 0 7
77. KECSKÉS LÍVIA Borsodi USE Ziliz 0 2
78. KELLER PETRA Eszterházy SC 0 8
79. KEREPESI KATA Eszterházy SC 0 6
80. KIRA NÓRA BOGLÁRKA Salgótarjáni Strandé 0 6
81. KIS DORINA Gyöngyösi KK 0 7
82. KISS ADÉL Jászberényi TF DSE 0 2
83. KISS HANNA MÁRIA Jászberényi TF DSE 0 2
84. KNITTEL INEZ Kazincbarcikai KSE 0 8
85. KÓCZIÁN CSENGE Hevesi SE 0 2
86. KOCSIS LILIÁNA Lóci DSE Putnok 0 6
87. KOLOZSVÁRI LUCA BOGLÁRKA Miskolci VSC 0 4
88. KOPRLA SZOFI LORA Madách Imre DSE 0 2
89. KORPÁS FANNI Kiss és Társa - MKC 0 7
90. KOSIK NOÉMI Salgótarjáni Strandé 0 8
91. KOVÁCS AMANDA Borsodi USE Ziliz 0 2
92. KOVÁCS JÚLIA Hatvani KSZSE 0 6
93. KOVÁCS NOÉMI TFSE - Vámosgyörk 0 2
94. KOVÁCS-RÉKASI NOÉMI Jászberényi TF DSE 0 6
95. KOZÁR BIANKA Lóci DSE Putnok 0 8
96. KRÉMER ANTÓNIA ANNA Madách Imre DSE 0 2
97. KRISZTIÁN DÓRA Hevesi SE 0 7
98. KURU LILLA PETRA Mezőkeresztes VSE 0 4
99. KURU MIRA Miskolci VSC 0 8
100. KUTY JÁZMIN ANNA Miskolci VSC 0 8
101. LACZKÓ HANNA Hatvani KSZSE 0 4
102. LAKATOS LÍVIA Miskolci VSC 0 6
103. LAKATOS PETRA Hevesi SE 0 5
104. LAKATOS SÁRA Miskolci VSC 0 2
105. LAKY AJNA Jászberényi TF DSE 0 6
106. LASKAI LUCA LETÍCIA Hevesi SE 0 2
107. LENGYEL VIKTÓRIA Borsodi USE Ziliz 0 2
108. LISZNYAI IVETT Lóci DSE Putnok 0 8
109. LŐRINCZ KINGA LARINA Kazincbarcikai KSE 0 4
110. LUKÁCS ANGELIKA Kiss és Társa - MKC 0 7
111. LUKÁCS LILLA SAROLTA Eszterházy SC 0 8
112. MAJOR KINGA Hevesi SE 0 5
113. MÁNDOKI LILIEN Kazincbarcikai KSE 0 8
114. MARINKA -TÓTH LINDA Jászberényi TF DSE 0 6
115. MATÓ ZITA HELLA Kazincbarcikai KSE 0 8
116. MÉSZÁROS RAMÓNA Hevesi SE 0 7
117. MÉZES ANNA Kazincbarcikai KSE 0 2
118. MIKOLA MIRA Gyöngyösi KK 0 8
119. MOLNÁR NORINA MÁLNA Mezőkeresztes VSE 0 5
120. NAGY ANITA Mezőkeresztes VSE 0 3
121. NAGY ANNA LÍVIA Gyöngyösi KK 0 4
122. NAGY BIANKA Jászberényi TF DSE 0 4
123. NAGY DIÁNA Jászberényi TF DSE 0 6
124. NAGY KARINA VIOLA Hevesi SE 0 3
125. NAGY KINCSŐ ZSÓFIA Eszterházy SC 0 6
126. NAGY LARA ZOÉ Hevesi SE 0 5
127. NAGY TÍMEA TFSE - Vámosgyörk 0 4
128. NAGY ZSELYKE TFSE - Vámosgyörk 0 4
129. NEMES FANNI TFSE - Vámosgyörk 0 2
130. NYILAS KENDRA Gyöngyösi KK 0 6
131. OLÁH BRENDA Salgótarjáni Strandé 0 8
132. PÁL NOÉMI MÁRTA Hevesi SE 0 7
133. PÁL-ISPÁN PANNA SÁRA Kazincbarcikai KSE 0 8
134. PAPP NELLI Miskolci VSC 0 8
135. PÁSZTOR NOÉMI Lóci DSE Putnok 0 8
136. POGONYI PANNA Lóci DSE Putnok 0 8
137. POZSGAI EMMA Lóci DSE Putnok 0 8
138. RÁCZ KATA Kazincbarcikai KSE 0 7
139. RIBA RÉKA ANNA Salgótarjáni Strandé 0 4
140. RUIS GRÉTA Hatvani KSZSE 0 6
141. SÁFRÁN BOGLÁRKA Hatvani KSZSE 0 6
142. SALLAI CSENGE TFSE - Vámosgyörk 0 2
143. SASVÁRI GRÉTA Kiss és Társa - MKC 0 7
144. SEBESTYÉN LILI TFSE - Vámosgyörk 0 2
145. SEBŐK FANNI Eszterházy SC 0 8
146. SERESS HANNA SZOFI Gyöngyösi KK 0 8
147. SERFŐZŐ IVETT Lóci DSE Ózd 0 7
148. SIPOS RÉKA PETRA Madách Imre DSE 0 2
149. SLISZ RAMÓNA Mezőkeresztes VSE 0 2
150. SÓSPATAKI CINTIA Hatvani KSZSE 0 6
151. SZABÓ KATA Miskolci VSC 0 8
152. SZABÓ LEA NIKOLETTA Borsodi USE Ziliz 0 2
153. SZABÓ LIA Kazincbarcikai KSE 0 8
154. SZABÓ LILI Gyöngyösi KK 0 6
155. SZABÓ SZONJA SZÓFIA Kiss és Társa - MKC 0 7
156. SZALMÁSI MANNA KATA Kiss és Társa - MKC 0 7
157. SZENTES JÁZMIN LILLA Salgótarjáni Strandé 0 6
158. SZENTGYÖRGYI TAMARA Eszterházy SC 0 8
159. SZILÁGYI LUCA Hevesi SE 0 3
160. SZILVÁSI ZSANETT Mezőkeresztes VSE 0 5
161. SZINAY SAROLTA ANNA Miskolci VSC 0 8
162. SZLAMA JANKA Jászberényi TF DSE 0 4
163. SZOJKA RÓZA Kazincbarcikai KSE 0 6
164. SZOMBATI ZSANETT Kazincbarcikai KSE 0 8
165. SZŰCS FANNI Gyöngyösi KK 0 6
166. TAKÁCS TÍMEA Kiss és Társa - MKC 0 3
167. TANYI TÜNDE Kazincbarcikai KSE 0 3
168. TAR BOGLÁRKA Lóci DSE Ózd 0 7
169. TÓTH BORBÁLA ÉVA Lóci DSE Ózd 0 4
170. TÓTH FÉDRA LEA Gyöngyösi KK 0 8
171. TÓTH LUCA Hatvani KSZSE 0 4
172. UJJ LILI Miskolci VSC 0 8
173. UJVÁRI KINGA KATALIN Kiss és Társa - MKC 0 3
174. VÁLYI-NAGY CSENGE Mezőkeresztes VSE 0 5
175. VARGA KAMILLA HENRIETTA Kazincbarcikai KSE 0 3
176. VARGA VIKTÓRIA Lóci DSE Ózd 0 7
177. VILMÁNYI VIKTÓRIA Mezőkeresztes VSE 0 5
178. VINCZE KINGA Kiss és Társa - MKC 0 7
179. ZÁKÁNYI JANKA Lóci DSE Ózd 0 7
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó