Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU11
Csiszár László régió
2018. október 7. vasárnap
Tata, Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok
09:00 Tatai AC - Grundfos Tatabánya KC I 11 - 14
09:45 Kőkúti Sasok DSE - Grundfos Tatabánya KC II 19 - 1
10:30 Kisbér KC I. - Grundfos Tatabánya KC I 4 - 22
11:15 Kisbér KC II. - Grundfos Tatabánya KC II 7 - 12
12:00 Kőkúti Sasok DSE - Komárom VSE 29 - 1
12:45 Alba Regia KSE - Kisbér KC I. 24 - 7
13:30 Kisbér KC II. - Cunder TU Kézisuli 2 - 20
14:15 Alba Regia KSE - Komárom VSE 22 - 2
15:00 Cunder TU Kézisuli - Tatai AC 9 - 7
2018. október 28. vasárnap
Kisbér, Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
00:00 Kisbér KC II. - Komárom VSE
00:00 Komárom VSE - Grundfos Tatabánya KC I
09:45 Kisbér KC I. - Kőkúti Sasok DSE 3 - 21
10:30 Kisbér KC II. - Grundfos Tatabánya KC I 1 - 25
11:15 Grundfos Tatabánya KC II - Kőkúti Sasok DSE 5 - 17
12:00 Kisbér KC II. - Alba Regia KSE 1 - 32
12:45 Cunder TU Kézisuli - Grundfos Tatabánya KC I 19 - 11
13:30 Tatai AC - Grundfos Tatabánya KC II 14 - 5
14:15 Alba Regia KSE - Cunder TU Kézisuli 7 - 10
15:00 Kisbér KC I. - Tatai AC 3 - 18
2018. november 18. vasárnap
Tarján, Községi Sportcsarnok
09:00 Grundfos Tatabánya KC I - Kőkúti Sasok DSE 10 - 10
09:45 Grundfos Tatabánya KC II - Cunder TU Kézisuli 4 - 19
10:30 Kőkúti Sasok DSE - Alba Regia KSE 10 - 14
11:15 Cunder TU Kézisuli - Kisbér KC I. 16 - 2
12:00 Grundfos Tatabánya KC I - Tatai AC 7 - 7
12:45 Kisbér KC II. - Alba Regia KSE 3 - 26
13:30 Komárom VSE - Kisbér KC I. 5 - 4
14:15 Tatai AC - Kisbér KC II. 24 - 2
15:00 Grundfos Tatabánya KC II - Komárom VSE 6 - 6
2018. december 9. vasárnap
Tarján, Községi Sportcsarnok
08:30 Grundfos Tatabánya KC I - Grundfos Tatabánya KC II 20 - 9
09:15 Cunder TU Kézisuli - Kőkúti Sasok DSE 18 - 9
10:00 Grundfos Tatabánya KC II - Kisbér KC II. 18 - 6
10:45 Cunder TU Kézisuli - Komárom VSE 21 - 1
11:30 Tatai AC - Kőkúti Sasok DSE 18 - 14
12:15 Kisbér KC I. - Kisbér KC II. 18 - 5
13:00 Alba Regia KSE - Komárom VSE 18 - 6
13:45 Dunaújvárosi AC - Kisbér KC I. 9 - 8
14:30 Alba Regia KSE - Tatai AC 20 - 15
15:15 Dunaújvárosi AC - Grundfos Tatabánya KC I 4 - 22
2019. március 9. szombat
Tata, Eötvös J. Gimnázium Sportcsarnok
09:00 Kőkúti Sasok DSE - Tatai AC 12 - 9
09:45 Grundfos Tatabánya KC II - Grundfos Tatabánya KC I 4 - 19
10:30 Tatai AC - Cunder TU Kézisuli 16 - 13
11:15 Grundfos Tatabánya KC I - Kisbér KC I. 15 - 6
12:00 Cunder TU Kézisuli - Grundfos Tatabánya KC II 18 - 6
12:45 Dunaújvárosi AC - Komárom VSE 14 - 3
13:30 Kisbér KC II. - Kisbér KC I. 5 - 14
14:15 Alba Regia KSE - Dunaújvárosi AC 17 - 5
15:00 Komárom VSE - Kisbér KC II. 9 - 9
15:45 Kőkúti Sasok DSE - Alba Regia KSE 13 - 8
2019. március 31. vasárnap
Seregélyes, Seregélyesi Baptista Ált. Isk. és AMI Sportcsarnok
09:00 Alba Regia KSE - Kőkúti Sasok DSE 15 - 11
09:45 Kisbér KC I. - Grundfos Tatabánya KC II 13 - 9
10:30 Kőkúti Sasok DSE - Cunder TU Kézisuli 13 - 17
11:15 Grundfos Tatabánya KC II - Komárom VSE 14 - 8
12:00 Cunder TU Kézisuli - Kisbér KC I. 17 - 3
12:45 Dunaújvárosi AC - Kisbér KC II. 14 - 3
13:30 Tatai AC - Komárom VSE 21 - 4
14:15 Grundfos Tatabánya KC I - Dunaújvárosi AC 14 - 5
15:00 Tatai AC - Kisbér KC II. 24 - 3
15:45 Alba Regia KSE - Grundfos Tatabánya KC I 15 - 8
2019. április 13. szombat
Kisbér, Zsivótzky Gyula Sportcsarnok
09:00 Kisbér KC I. - Kőkúti Sasok DSE 16 - 22
09:45 Grundfos Tatabánya KC I - Tatai AC 16 - 15
10:30 Dunaújvárosi AC - Kőkúti Sasok DSE 12 - 15
11:15 Grundfos Tatabánya KC I - Cunder TU Kézisuli 10 - 19
12:00 Kisbér KC I. - Dunaújvárosi AC 17 - 14
12:45 Alba Regia KSE - Tatai AC 11 - 13
13:30 Kisbér KC II. - Grundfos Tatabánya KC II 6 - 24
14:15 Komárom VSE - Cunder TU Kézisuli 5 - 22
15:00 Alba Regia KSE - Grundfos Tatabánya KC II 17 - 15
15:45 Kisbér KC II. - Komárom VSE 5 - 11
2019. május 4. szombat
Komárom, Városi Sportcsarnok
09:00 Komárom VSE - Kisbér KC I. 7 - 15
09:45 Kőkúti Sasok DSE - Grundfos Tatabánya KC I 18 - 8
10:30 Kisbér KC II. - Kisbér KC I. 15 - 18
11:15 Alba Regia KSE - Grundfos Tatabánya KC I 13 - 23
12:00 Kisbér KC II. - Kőkúti Sasok DSE 16 - 16
12:45 Grundfos Tatabánya KC II - Tatai AC 11 - 18
13:30 Cunder TU Kézisuli - Alba Regia KSE 5 - 7
14:15 Dunaújvárosi AC - Grundfos Tatabánya KC II 12 - 20
15:00 Cunder TU Kézisuli - Tatai AC 7 - 19
15:45 Komárom VSE - Dunaújvárosi AC 12 - 11
2019. május 18. szombat
Székesfehérvár, Széna téri Sportcsarnok
09:00 Cunder TU Kézisuli - Kőkúti Sasok DSE 4 - 10
09:45 Komárom VSE - Kisbér KC I. 10 - 15
10:30 Kőkúti Sasok DSE - Grundfos Tatabánya KC II 16 - 11
11:15 Komárom VSE - Kisbér KC II. 9 - 10
12:00 Grundfos Tatabánya KC II - Kisbér KC I. 14 - 12
12:45 Tatai AC - Grundfos Tatabánya KC I 13 - 16
13:30 Dunaújvárosi AC - Kisbér KC II. 20 - 2
14:15 Alba Regia KSE - Tatai AC 10 - 11
15:00 Grundfos Tatabánya KC I - Dunaújvárosi AC 21 - 7
15:45 Cunder TU Kézisuli - Alba Regia KSE 18 - 5
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS ÁDÁM Grundfos Tatabánya K 0 18
2. ÁRVA CSANÁD Dunaújvárosi AC 0 12
3. ASCHENBRENNER DÁNIEL Dunaújvárosi AC 0 10
4. BABAI RÓMEÓ Alba Regia KSE 0 2
5. BALOGH ERIK ZSIGMOND Kőkúti Sasok DSE 0 12
6. BARTUS FERENC Grundfos Tatabánya K 0 16
7. BECKER BOTOND Komárom VSE 0 16
8. BENCSIK CSANÁD Komárom VSE 0 16
9. BERECZKI MARCELL ANDRÁS Kőkúti Sasok DSE 0 16
10. BIBÓK PÉTER ISTVÁN Komárom VSE 0 12
11. BILLIG PÉTER RÓBERT Kisbér KC II. 0 13
12. BODÁNYI HUNOR Kőkúti Sasok DSE 0 4
13. BONDOR DÁVID Grundfos Tatabánya K 0 14
14. BUDA BÁLINT Kisbér KC II. 0 16
15. CS. KOVÁCS DOMONKOS Alba Regia KSE 0 16
16. CSERY PÉTER VALTER Alba Regia KSE 0 12
17. CSIZMADIA CSANÁD Dunaújvárosi AC 0 10
18. DALA TAMÁS Cunder TU Kézisuli 0 12
19. DANI ISTVÁN Grundfos Tatabánya K 0 18
20. DUDÁS CSONGOR Tatai AC 0 14
21. DUMÁNSZKI LEVENETE Kőkúti Sasok DSE 0 16
22. ERŐS BARNABÁS Grundfos Tatabánya K 0 14
23. ERŐS BERCEL Grundfos Tatabánya K 0 16
24. FÁBIÁN MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 0 14
25. FEGYVERES DÁNIEL Kisbér KC I. 0 17
26. GÁJÁSY GYÖRGY Cunder TU Kézisuli 0 17
27. GEIZER ZSOMBOR Kőkúti Sasok DSE 0 10
28. GYÖRE LEVENTE Dunaújvárosi AC 0 10
29. HAJAS DÁVID Grundfos Tatabánya K 0 18
30. HAJNAL BÁLINT Dunaújvárosi AC 0 12
31. HAJNAL BENCE SOMA Grundfos Tatabánya K 0 18
32. HEGEDÜS ZORÁN Cunder TU Kézisuli 0 12
33. HERÉDI BARNABÁS Komárom VSE 0 6
34. HERMANN TAMÁS Grundfos Tatabánya K 0 14
35. HIMER MÁTÉ Kőkúti Sasok DSE 0 16
36. HORVÁTH BENCE GERGELY Komárom VSE 0 10
37. HORVÁTH DÉNES Kisbér KC II. 0 10
38. HORVÁTH MILÁN BÉLA Dunaújvárosi AC 0 10
39. HORVÁTH ZALÁN Alba Regia KSE 0 16
40. HORVÁTH-ZOMBORI ZSOMBOR Kőkúti Sasok DSE 0 14
41. IRKA KRISZTIÁN Grundfos Tatabánya K 0 16
42. IVÁNYI MÁTÉ ISTVÁN Kisbér KC I. 0 9
43. JÁMBOR ROLAND Komárom VSE 0 12
44. JESZENOVICS RÓBERT Grundfos Tatabánya K 0 14
45. KÁDAS ROLAND FÉLIX Kőkúti Sasok DSE 0 14
46. KEREKES GÉZA Grundfos Tatabánya K 0 14
47. KIS OLIVÉR Kisbér KC I. 0 16
48. KISHONTI ZALÁN Grundfos Tatabánya K 0 18
49. KISS LAJOS RICHÁRD Alba Regia KSE 0 4
50. KLINGER ALEX Grundfos Tatabánya K 0 15
51. KONDOR KEVIN Alba Regia KSE 0 10
52. KOPÁCSI JÁNOS Kisbér KC II. 0 12
53. KOVÁCS BENEDEK Alba Regia KSE 0 4
54. KOVÁCS DÁNIEL Alba Regia KSE 0 10
55. KOVÁCS OSZKÁR Kőkúti Sasok DSE 0 14
56. KOZMA PÉTER VILMOS Dunaújvárosi AC 0 8
57. KÖRMENDI MARCELL Cunder TU Kézisuli 0 13
58. KURAI MILÁN MIKLÓS Alba Regia KSE 0 18
59. KUTYFALVI GERGŐ Kisbér KC II. 0 18
60. KVASSAY ZOLTÁN Dunaújvárosi AC 0 10
61. LACZKÓ LEVENTE Komárom VSE 0 13
62. LAKATOS GERGŐ Dunaújvárosi AC 0 10
63. LAKATOS ZSOMBOR Dunaújvárosi AC 0 10
64. LANTOS ZSOMBOR Tatai AC 0 6
65. LEHRMANN LEVENTE Tatai AC 0 2
66. LINCZER TAMÁS Cunder TU Kézisuli 0 13
67. LOKÁR MILÁN Grundfos Tatabánya K 0 18
68. LUKÁCS DOMINIK Kisbér KC II. 0 14
69. MARIÁN BENCE KOLOS Kőkúti Sasok DSE 0 12
70. MAUCZKA KÁROLY PÁL Cunder TU Kézisuli 0 9
71. MÉSZÁROS ERIK Alba Regia KSE 0 15
72. MÉSZÁROS MÁTÉ Tatai AC 0 18
73. MILOTAI BENCE Komárom VSE 0 16
74. MOHÁCSI DÁVID MÁTÉ Kisbér KC I. 0 10
75. MOHOS DÁNIEL Grundfos Tatabánya K 0 16
76. NAGY BENEDEK Alba Regia KSE 0 6
77. NAGY LAJOS Alba Regia KSE 0 2
78. NAGY LEVENTE Tatai AC 0 18
79. NAGY MILÁN RUBEL Kisbér KC II. 0 16
80. NAGY PÉTER Kőkúti Sasok DSE 0 16
81. NAGY ROLAND Kisbér KC II. 0 6
82. NAGY ZALÁN Cunder TU Kézisuli 0 13
83. NAGY ZSOMBOR Tatai AC 0 6
84. NAGY-VARGA KORNÉL Kőkúti Sasok DSE 0 12
85. NÉMETH GERGŐ Grundfos Tatabánya K 0 16
86. P TÓTH TIMON Tatai AC 0 18
87. PÁL-SZABÓ KENDE Grundfos Tatabánya K 0 16
88. PAPATYI GÁBOR Komárom VSE 0 2
89. PAPP DÁNIEL ATTILA Kisbér KC I. 0 15
90. PASKA HUNOR ATTILA Kisbér KC I. 0 17
91. PETŐCZ ENDRE Tatai AC 0 6
92. PINKE BENEDEK Cunder TU Kézisuli 0 15
93. PIROSKA BÁLINT Grundfos Tatabánya K 0 16
94. POLLÁK BOTOND Kőkúti Sasok DSE 0 16
95. PONGRÁCZ PATRIK Grundfos Tatabánya K 0 12
96. POSTA ÁBEL Cunder TU Kézisuli 0 13
97. PURGEL BENETT OLIVÉR Grundfos Tatabánya K 0 14
98. REICHNACH BÁLINT Grundfos Tatabánya K 0 14
99. RING MÁRK Cunder TU Kézisuli 0 6
100. RÓTH MÁRTON Kőkúti Sasok DSE 0 12
101. RUNYAI ZALÁN FERENC Alba Regia KSE 0 16
102. SÁRKÖZI SZABOLCS Kisbér KC I. 0 14
103. SEBESTYÉN BOTOND Tatai AC 0 17
104. SIMECZ GELLÉRT Tatai AC 0 14
105. SKULEC DÁVID Komárom VSE 0 4
106. SOMOGYI NOEL DOMINIK Alba Regia KSE 0 16
107. SÖRÖS ROLAND Komárom VSE 0 8
108. SZABACSI LEVENTE Alba Regia KSE 0 10
109. SZABÓ ZÉTÉNY Cunder TU Kézisuli 0 5
110. SZÁSZ ZOLTÁN Cunder TU Kézisuli 0 5
111. SZATYINA BOTOND Grundfos Tatabánya K 0 8
112. SZEGEDI ZOLTÁN SZILÁRD Alba Regia KSE 0 10
113. SZEGVÁRI ZALÁN Cunder TU Kézisuli 0 13
114. SZEKERES BENCE Dunaújvárosi AC 0 6
115. SZENTE BOTOND Alba Regia KSE 0 10
116. SZENTIRMAY GERGŐ Tatai AC 0 10
117. SZOTÁK NOÉ VINCE Grundfos Tatabánya K 0 18
118. SZŐNYI ÁGOSTON Cunder TU Kézisuli 0 15
119. TOLNAI GELLÉRT GÁBOR Alba Regia KSE 0 12
120. TÓTH ÁDÁM MIKLÓS Komárom VSE 0 12
121. TÓTH ÁRON Grundfos Tatabánya K 0 18
122. TÓTH BÁLINT MIKLÓS Kőkúti Sasok DSE 0 14
123. TÓTH FLÓRIÁN Kisbér KC I. 0 8
124. TURAI MÁRTON Grundfos Tatabánya K 0 16
125. VARGA BENCE Kisbér KC I. 0 14
126. VÁSÁRHELYI PATRIK Kisbér KC II. 0 8
127. VEREBÉLYI MÁRTON Cunder TU Kézisuli 0 5
128. VEREBES BOTOND Cunder TU Kézisuli 0 13
129. VIDA BALÁZS Tatai AC 0 16
130. VÖRÖSHÁZI ZSOMBOR Grundfos Tatabánya K 0 14
131. WERNER PÉTER FLÓRIÁN Kőkúti Sasok DSE 0 14
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó