Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU11 (2010-2011)
II. csoport (Borsod, Heves, Nógrád)
2020. október 10. szombat
Salgótarján, Városi Sportcsarnok
09:00 Gyöngyösi KK - Beszterce DSE 0 - 0
09:45 Beszterce DSE - Balassagyarmati Kábel SE 0 - 0
10:30 Mezőkövesdi KC - Gyöngyösi KK 0 - 0
11:15 Balassagyarmati Kábel SE - Hatvani KSZSE 0 - 0
12:00 Hatvani KSZSE - Mezőkövesdi KC 0 - 0
2020. október 11. vasárnap
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
10:00 Füzesabonyi SC - Egri VSI I 0 - 0
10:45 Egri VSI II - Füzesabonyi SC 0 - 0
11:30 Egri VSI I - SBS Eger Felsőtárkány 0 - 0
12:15 SBS Eger Hunyadi - Egri VSI II 0 - 0
13:00 SBS Eger Felsőtárkány - SBS Eger Hunyadi 0 - 0
2020. november 8. vasárnap
Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok
09:00 SBS Eger Felsőtárkány - Egri VSI II 0 - 0
09:45 SBS Eger Felsőtárkány - Mezőkövesdi KC 0 - 0
10:30 Egri VSI I - Egri VSI II 0 - 0
11:15 SBS Eger Hunyadi - Mezőkövesdi KC 0 - 0
12:00 SBS Eger Hunyadi - Egri VSI I 0 - 0
Alsózsolca, Sportcsarnok
09:00 Alsózsolcai KSC I. - Alsózsolcai KSC II. 0 - 0
09:45 Alsózsolcai KSC I. - Putnok VSE 0 - 0
10:30 Ózdi KC - Putnok VSE 0 - 0
11:15 Alsózsolcai KSC II. - Ózdi KC 0 - 0
Gyöngyös, Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
09:00 Gyöngyösi KK - Hatvani KSZSE 0 - 0
09:45 Gyöngyösi KK - Balassagyarmati Kábel SE 0 - 0
10:30 Hatvani KSZSE - Beszterce DSE 0 - 0
11:15 Beszterce DSE - Füzesabonyi SC 0 - 0
12:00 Füzesabonyi SC - Balassagyarmati Kábel SE 0 - 0
2020. november 21. szombat
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
09:00 Hatvani KSZSE - Füzesabonyi SC 0 - 0
09:45 Füzesabonyi SC - Alsózsolcai KSC I. 0 - 0
10:30 Hatvani KSZSE - Gyöngyösi KK 0 - 0
11:15 Alsózsolcai KSC I. - Gyöngyösi KK 0 - 0
2020. december 6. vasárnap
Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok
09:00 Füzesabonyi SC - Mezőkövesdi KC 0 - 0
09:45 Gyöngyösi KK - Mezőkövesdi KC 0 - 0
10:30 Füzesabonyi SC - Gyöngyösi KK 0 - 0
Alsózsolca, Sportcsarnok
09:00 Alsózsolcai KSC II. - Egri VSI I 0 - 0
09:45 Alsózsolcai KSC II. - Egri VSI II 0 - 0
10:30 Egri VSI I - Alsózsolcai KSC I. 0 - 0
11:15 Egri VSI II - Alsózsolcai KSC I. 0 - 0
2021. március 6. szombat
még nincs megadva a helyszín
Egri VSI I - SBS Eger Hunyadi
Egri VSI II - SBS Eger Hunyadi
Egri VSI II - SBS Eger Felsőtárkány
Mezőkövesdi KC - SBS Eger Felsőtárkány
Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok
09:00 Mezőkövesdi KC - Egri VSI I
09:45 Mezőkövesdi KC - Füzesabonyi SC
10:30 Egri VSI I - Beszterce DSE
11:15 Beszterce DSE - Füzesabonyi SC
12:00 Egri VSI II - Gyöngyösi KK
12:45 Hatvani KSZSE - Egri VSI II
13:30 Gyöngyösi KK - Balassagyarmati Kábel SE
14:15 Balassagyarmati Kábel SE - Hatvani KSZSE
2021. március 7. vasárnap
Ózd, Marosi István Városi Sportcsarnok
09:00 Ózdi KC - Alsózsolcai KSC I.
09:45 Ózdi KC - Alsózsolcai KSC II.
10:30 Putnok VSE - Alsózsolcai KSC I.
11:15 Bőcs KSC - Alsózsolcai KSC II.
12:00 Putnok VSE - Bőcs KSC
2021. március 27. szombat
Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok
09:00 SBS Eger Felsőtárkány - SBS Eger Hunyadi
09:45 SBS Eger Felsőtárkány - Ózdi KC
10:30 SBS Eger Hunyadi - Putnok VSE
11:15 Ózdi KC - Balassagyarmati Kábel SE
12:00 Putnok VSE - Balassagyarmati Kábel SE
2021. március 28. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
00:00 Bőcs KSC - Gyöngyösi KK
00:00 Bőcs KSC - Beszterce DSE
00:00 Mezőkövesdi KC - Beszterce DSE
00:00 Gyöngyösi KK - Füzesabonyi SC
00:00 Füzesabonyi SC - Mezőkövesdi KC
Alsózsolca, Sportcsarnok
09:00 Alsózsolcai KSC I. - Egri VSI II
09:45 Hatvani KSZSE - Alsózsolcai KSC I.
10:30 Egri VSI II - Alsózsolcai KSC II.
11:15 Egri VSI I - Hatvani KSZSE
12:00 Alsózsolcai KSC II. - Egri VSI I
2021. április 17. szombat
Balassagyarmat, Városi Sportcsarnok
09:00 Balassagyarmati Kábel SE - Hatvani KSZSE
09:45 Balassagyarmati Kábel SE - Füzesabonyi SC
10:30 Beszterce DSE - Hatvani KSZSE
11:15 Gyöngyösi KK - Füzesabonyi SC
12:00 Beszterce DSE - Gyöngyösi KK
2021. április 18. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
00:02 Alsózsolcai KSC I. - Bőcs KSC
00:02 Alsózsolcai KSC I. - Alsózsolcai KSC II.
00:02 Putnok VSE - Alsózsolcai KSC II.
00:02 Bőcs KSC - Ózdi KC
00:02 Ózdi KC - Putnok VSE
Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok
09:00 SBS Eger Felsőtárkány - Mezőkövesdi KC
09:45 Egri VSI II - Mezőkövesdi KC
10:30 SBS Eger Felsőtárkány - Egri VSI I
11:15 SBS Eger Hunyadi - Egri VSI II
12:00 Egri VSI I - SBS Eger Hunyadi
2021. május 8. szombat
Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok
09:00 Bőcs KSC - Egri VSI II
09:45 Egri VSI II - Balassagyarmati Kábel SE
10:30 Bőcs KSC - Beszterce DSE
11:15 Egri VSI I - Balassagyarmati Kábel SE
12:00 Beszterce DSE - Egri VSI I
Gyöngyös, Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
09:00 Gyöngyösi KK - Alsózsolcai KSC I.
09:45 Gyöngyösi KK - Alsózsolcai KSC II.
10:30 Alsózsolcai KSC I. - Füzesabonyi SC
11:15 Alsózsolcai KSC II. - Hatvani KSZSE
12:00 Hatvani KSZSE - Füzesabonyi SC
2021. május 9. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
00:01 SBS Eger Felsőtárkány - Ózdi KC
00:01 SBS Eger Hunyadi - Mezőkövesdi KC
00:01 Putnok VSE - SBS Eger Felsőtárkány
00:01 Putnok VSE - SBS Eger Hunyadi
00:01 Mezőkövesdi KC - Ózdi KC
2021. május 29. szombat
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
10:00 Füzesabonyi SC - Egri VSI I
10:45 SBS Eger Felsőtárkány - Füzesabonyi SC
11:30 Egri VSI I - SBS Eger Hunyadi
12:15 SBS Eger Felsőtárkány - Egri VSI II
13:00 Egri VSI II - SBS Eger Hunyadi
2021. május 30. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
00:00 Balassagyarmati Kábel SE - Beszterce DSE
00:00 Balassagyarmati Kábel SE - Gyöngyösi KK
00:00 Beszterce DSE - Mezőkövesdi KC
00:00 Gyöngyösi KK - Hatvani KSZSE
00:00 Hatvani KSZSE - Mezőkövesdi KC
Alsózsolca, Sportcsarnok
09:00 Bőcs KSC - Alsózsolcai KSC II.
09:45 Ózdi KC - Alsózsolcai KSC II.
10:30 Putnok VSE - Bőcs KSC
11:15 Alsózsolcai KSC I. - Ózdi KC
12:00 Alsózsolcai KSC I. - Putnok VSE
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. AGGOD BALÁZS Alsózsolcai KSC I. 0 4
2. ANDRÁSI BARNABÁS SBS Eger Hunyadi 0 4
3. ANGYAL ÁDÁM Egri VSI II 0 4
4. ANGYAL GELLÉRT Beszterce DSE 0 4
5. ASZTALOS HUNOR Egri VSI II 0 4
6. BALOGH BALÁZS Mezőkövesdi KC 0 4
7. BÁNKUTI BENDE Egri VSI II 0 2
8. BÁRDOS LEVENTE Alsózsolcai KSC II. 0 2
9. BARNA ÁDÁM Mezőkövesdi KC 0 2
10. BARNÓCZKI BALÁZS Alsózsolcai KSC I. 0 4
11. BARTA OSZKÁR GELLÉRT SBS Eger Felsőtárkán 0 4
12. BARTÓK ALEX Putnok VSE 0 2
13. BARTÓK SZILÁRD Putnok VSE 0 2
14. BARTÓK-NAGY ZSOMBOR Putnok VSE 0 2
15. BENKÓ VITÉZ ÁRON Egri VSI I 0 4
16. BÉRES BENDEGÚZ Gyöngyösi KK 0 3
17. BONCSÉR DÁNIEL SBS Eger Felsőtárkán 0 2
18. BÓTA BENETT SBS Eger Hunyadi 0 4
19. BUDAI MÁRTON Gyöngyösi KK 0 7
20. BUZÁS NIKOLASZ Gyöngyösi KK 0 8
21. CZANK ZSOMBOR SBS Eger Hunyadi 0 4
22. CSÉPÁNY EDE Gyöngyösi KK 0 8
23. CSERÉNYI ATTILA Beszterce DSE 0 4
24. CSERI ÁRON Balassagyarmati Kábe 0 4
25. CSŐKE LEVENTE Egri VSI I 0 4
26. CSUHAI MAGOR Mezőkövesdi KC 0 4
27. CSUTOR DOMINIK Ózdi KC 0 2
28. DÉKÁNY ROLAND Balassagyarmati Kábe 0 4
29. DEME ZALÁN Putnok VSE 0 2
30. DOBÓ ZALÁN Egri VSI II 0 4
31. DOBOS JÁNOS Alsózsolcai KSC II. 0 4
32. DOMOKOS KRISTÓF Alsózsolcai KSC II. 0 4
33. DOROGI SEBESTYÉN MÁTYÁS Mezőkövesdi KC 0 2
34. ÉBERTH ZETE HUNOR Mezőkövesdi KC 0 5
35. ELEK BÁLINT Ózdi KC 0 2
36. ENYEDI GERGŐ SBS Eger Hunyadi 0 4
37. ERKI BARNABÁS SBS Eger Felsőtárkán 0 4
38. FAJTA BÁLINT Mezőkövesdi KC 0 4
39. FARKAS HUNOR Alsózsolcai KSC II. 0 4
40. FARSANG ANDRÁS Egri VSI II 0 4
41. FÜLEKI MARCELL Gyöngyösi KK 0 3
42. GÁL KRISTÓF Putnok VSE 0 2
43. GÁL RICHÁRD Füzesabonyi SC 0 7
44. GALOVICS ÁDÁM Hatvani KSZSE 0 2
45. GREGOROVICS MÁTÉ SBS Eger Felsőtárkán 0 4
46. GULYÁS BENDEGÚZ IMRE Füzesabonyi SC 0 4
47. GULYÁS ZALÁN Egri VSI I 0 6
48. HÁK DÁNIEL SBS Eger Felsőtárkán 0 2
49. HORANEK BENCE SBS Eger Felsőtárkán 0 2
50. HORVÁT KRISZTIÁN Mezőkövesdi KC 0 2
51. HRABÓCZKY SOLT Egri VSI II 0 6
52. HULYÁK VILMOS VID Egri VSI II 0 2
53. JÓNÁS NOEL Mezőkövesdi KC 0 4
54. JÓSVAI DÁVID Egri VSI II 0 6
55. JUHÁSZ ÁKOS Alsózsolcai KSC I. 0 6
56. JUHÁSZ BALÁZS BENETT Gyöngyösi KK 0 6
57. JUHÁSZ ERIK Hatvani KSZSE 0 4
58. JUHÁSZ FERENC DÁNIEL Beszterce DSE 0 4
59. JUHÁSZ MAKSZIM SBS Eger Felsőtárkán 0 2
60. JUHÁSZ MÁRK Mezőkövesdi KC 0 1
61. KADLÓT ÁKOS Beszterce DSE 0 4
62. KAMENICZKY MÁTYÁS Alsózsolcai KSC I. 0 2
63. KELEMEN ÁKOS Balassagyarmati Kábe 0 4
64. KEREKES ZSOMBOR Gyöngyösi KK 0 8
65. KISS BALÁZS Alsózsolcai KSC II. 0 4
66. KISS LEON Füzesabonyi SC 0 8
67. KISS NÁTÁN ZOLTÁN Alsózsolcai KSC I. 0 4
68. KISS-NAGY DÉNES Füzesabonyi SC 0 6
69. KISS-VARGA DOMINIK Mezőkövesdi KC 0 6
70. KISZELY MAXIMILLIÁN Ózdi KC 0 2
71. KISZELY NOEL Ózdi KC 0 2
72. KOCSIS BENCE ATTILA SBS Eger Felsőtárkán 0 2
73. KONCZ ATTILA Mezőkövesdi KC 0 6
74. KORBELY KRISZTIÁN Balassagyarmati Kábe 0 4
75. KORPÁS MÁTÉ Mezőkövesdi KC 0 4
76. KOSZTA VINCE Putnok VSE 0 2
77. KOVÁCS BOTOND SBS Eger Hunyadi 0 2
78. KOVÁCS DÁVID Mezőkövesdi KC 0 4
79. KOVÁCS ISTVÁN DÁNIEL Gyöngyösi KK 0 8
80. KRIZSÁN MÁTÉ Hatvani KSZSE 0 6
81. KRIZSÁN ZSOMBOR Hatvani KSZSE 0 6
82. LAUB MARTIN SBS Eger Felsőtárkán 0 4
83. LÁZI ALEX Putnok VSE 0 2
84. LESZENYICZKI GERGŐ Balassagyarmati Kábe 0 4
85. LINDER MILÁN Alsózsolcai KSC II. 0 4
86. MAGDA KRISTÓF PÉTER Füzesabonyi SC 0 8
87. MAGDA SIMON ÁRON Füzesabonyi SC 0 2
88. MARKÓ BÁLINT Ózdi KC 0 2
89. MARKÓ GELLÉRT Mezőkövesdi KC 0 4
90. MAROSVÖLGYI GERGŐ Gyöngyösi KK 0 2
91. MÁTÉ-KISS BOTOND Alsózsolcai KSC I. 0 2
92. MOLNÁR BALÁZS Egri VSI I 0 6
93. MOLNÁR LORENZÓ Füzesabonyi SC 0 6
94. MUNKÁCSI BENETT OLIVÉR Füzesabonyi SC 0 8
95. MUSTOS BÁLINT CSABA Ózdi KC 0 2
96. NAGY DÁVID Egri VSI I 0 6
97. NAGY JONATÁN Alsózsolcai KSC I. 0 4
98. NAGY MARCELL LEVENTE Alsózsolcai KSC I. 0 6
99. NAGYGYÖRGY BENCE Mezőkövesdi KC 0 4
100. NÉMEDI IVÁN Beszterce DSE 0 4
101. NÉMETH GERGŐ GÁBOR Füzesabonyi SC 0 8
102. NYÍRI ANDRÁS Alsózsolcai KSC I. 0 6
103. PÁSZTOR BENEDEK Balassagyarmati Kábe 0 4
104. PÁSZTOR PATRIK Egri VSI II 0 6
105. PÁSZTOR-OROSZ ÁBEL Hatvani KSZSE 0 6
106. PÁSZTOR-OROSZ DONÁT Hatvani KSZSE 0 6
107. PERSIK MÁTÉ Beszterce DSE 0 4
108. PETŐ BENCE DÁVID Mezőkövesdi KC 0 4
109. PODLOVICS ANTAL Egri VSI I 0 6
110. PREZENSZKI ZOLTÁN Gyöngyösi KK 0 8
111. RADVÁNYI ZOLTÁN Mezőkövesdi KC 0 4
112. RÁKOSI NÁNDOR Füzesabonyi SC 0 6
113. RÉDEI RÓBERT Füzesabonyi SC 0 8
114. REITENGER ÁKOS Balassagyarmati Kábe 0 4
115. SALAMON HUNOR Egri VSI I 0 6
116. SALLAI DOMINIK Mezőkövesdi KC 0 6
117. SIPOS BALÁZS Egri VSI II 0 4
118. SOLTÉSZ BOTOND Alsózsolcai KSC II. 0 2
119. STOLL NÁNDOR Egri VSI II 0 4
120. STUMPF OLIVÉR SBS Eger Felsőtárkán 0 2
121. SVÁBIK ALEX ZÉTÉNY Egri VSI I 0 6
122. SZABÓ HUNOR Gyöngyösi KK 0 2
123. SZABÓ LIONEL Füzesabonyi SC 0 8
124. SZABÓ RAJMUND SBS Eger Hunyadi 0 2
125. SZABÓ ZSOMBOR Gyöngyösi KK 0 8
126. SZEGEDI VIKTOR GERGELY Putnok VSE 0 1
127. SZEGEDI ZALÁN Alsózsolcai KSC I. 0 6
128. SZŐKE ZSOMBOR Gyöngyösi KK 0 4
129. SZŰCS ÁRON ATTILA Gyöngyösi KK 0 2
130. SZŰCS LŐRINC ISTVÁN Egri VSI I 0 4
131. TEMESVÁRI SÁMUEL MÁTÉ Hatvani KSZSE 0 6
132. TITKOS DÁVID Ózdi KC 0 2
133. TÓBER ÁRON NOEL Egri VSI I 0 6
134. TÓHT MÁTÉ Ózdi KC 0 2
135. TOKAJI ZSOMBOR SZABOLCS Ózdi KC 0 2
136. TÓTH BENCE Hatvani KSZSE 0 4
137. TÓTH GERGŐ Egri VSI II 0 6
138. TÓTH KRISTÓF GERGŐ Egri VSI II 0 2
139. TÓTH RICHÁRD Füzesabonyi SC 0 8
140. ULMANN PÉTER Beszterce DSE 0 2
141. VARGA ÁBEL Füzesabonyi SC 0 6
142. VARGA BENEDEK Mezőkövesdi KC 0 6
143. VARGA MARCELL Alsózsolcai KSC I. 0 6
144. VARGA SZILÁRD Putnok VSE 0 2
145. VÍGH MÁRTON BOTOND Gyöngyösi KK 0 1
146. VINNAI VENDEL Egri VSI I 0 6
147. ZAKAR DOMINIK SBS Eger Hunyadi 0 4
148. ZANA ÁDÁM Füzesabonyi SC 0 6
149. ZELENÁK PÉTER Alsózsolcai KSC II. 0 4
150. ZUGOR LEVENTE Gyöngyösi KK 0 7
151. ZSÁMBOK PÉTER SBS Eger Felsőtárkán 0 2
152. ZSIROS ZALÁN Hatvani KSZSE 0 4
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó