Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU11 (2010-2011)
I. csoport (Borsod, Heves, Jász, Nógrád)
2020. október 10. szombat
Putnok, Városi Sportcsarnok
09:00 Putnok VSE - Diósgyőri KSE 0 - 0
09:45 Mezőkövesdi KC - Putnok VSE 0 - 0
10:30 Lóci DSE - Mezőkövesdi KC 0 - 0
11:15 Lóci DSE - Diósgyőri KSE 0 - 0
Tiszafüred, Benedek Gábor Városi Sportcsarnok és Szabadidőközp
09:00 Tiszafüredi VSE - Kavics Füzesabonyi SC 0 - 0
09:45 Gyöngyösi KK - Tiszafüredi VSE 0 - 0
10:30 Kavics Füzesabonyi SC - Beszterce DSE 0 - 0
11:15 Beszterce DSE - Gyöngyösi KK 0 - 0
2020. november 7. szombat
Alsózsolca, Sportcsarnok
09:00 Alsózsolcai KSC - Diósgyőri KSE 0 - 0
09:45 Alsózsolcai KSC - Mezőkövesdi KC 0 - 0
10:30 Lóci DSE - Diósgyőri KSE 0 - 0
11:15 Putnok VSE - Mezőkövesdi KC 0 - 0
12:00 Lóci DSE - Putnok VSE 0 - 0
2020. november 8. vasárnap
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
10:00 Kavics Füzesabonyi SC - TFSE - Vámosgyörk 0 - 0
10:45 Kavics Füzesabonyi SC - Madách Imre DSE 0 - 0
11:30 TFSE - Vámosgyörk - Beszterce DSE 0 - 0
12:15 Gyöngyösi KK - Madách Imre DSE 0 - 0
13:00 Beszterce DSE - Gyöngyösi KK 0 - 0
2020. november 21. szombat
Ózd, Marosi István Városi Sportcsarnok
10:00 Alsózsolcai KSC - Lóci DSE 0 - 0
10:45 Beszterce DSE - Lóci DSE 0 - 0
11:30 Putnok VSE - Alsózsolcai KSC 0 - 0
12:15 Beszterce DSE - Diósgyőri KSE 0 - 0
13:00 Putnok VSE - Kavics Füzesabonyi SC 0 - 0
13:45 Kavics Füzesabonyi SC - Diósgyőri KSE 0 - 0
2020. december 6. vasárnap
Alsózsolca, Sportcsarnok
12:45 Mezőkövesdi KC - Alsózsolcai KSC 0 - 0
13:30 Gyöngyösi KK - Alsózsolcai KSC 0 - 0
14:15 Mezőkövesdi KC - Kavics Füzesabonyi SC 0 - 0
15:00 Gyöngyösi KK - Kavics Füzesabonyi SC 0 - 0
Kazincbarcika, Kazinczy Sportcsarnok
09:00 Putnok VSE - Diósgyőri KSE 0 - 0
09:45 Putnok VSE - Beszterce DSE 0 - 0
10:30 Diósgyőri KSE - Beszterce DSE 0 - 0
2021. március 7. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
Alsózsolcai KSC - Putnok VSE
Lóci DSE - Alsózsolcai KSC
Putnok VSE - Lóci DSE
Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok
09:00 Mezőkövesdi KC - TFSE - Vámosgyörk
09:45 Madách Imre DSE - Mezőkövesdi KC
10:30 TFSE - Vámosgyörk - Madách Imre DSE
11:15 Kavics Füzesabonyi SC - Beszterce DSE
12:00 Beszterce DSE - Gyöngyösi KK
12:45 Gyöngyösi KK - Kavics Füzesabonyi SC
2021. március 28. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
Tiszafüredi VSE - Putnok VSE
Putnok VSE - Diósgyőri KSE
Bőcs KSC - Tiszafüredi VSE
Bőcs KSC - Putnok VSE
00:00 Mezőkövesdi KC - Kavics Füzesabonyi SC
00:00 Mezőkövesdi KC - Gyöngyösi KK
00:00 Beszterce DSE - Madách Imre DSE
00:00 Beszterce DSE - TFSE - Vámosgyörk
00:00 Kavics Füzesabonyi SC - Madách Imre DSE
00:00 Gyöngyösi KK - TFSE - Vámosgyörk
Ózd, Marosi István Városi Sportcsarnok
09:00 Lóci DSE - Alsózsolcai KSC
09:45 Lóci DSE - Putnok VSE
10:30 Alsózsolcai KSC - Putnok VSE
2021. április 17. szombat
Füzesabony, Teleki Blanka Ált.Isk.
10:00 Alsózsolcai KSC - Kavics Füzesabonyi SC
10:45 Putnok VSE - Kavics Füzesabonyi SC
11:30 Alsózsolcai KSC - Mezőkövesdi KC
12:15 Putnok VSE - Gyöngyösi KK
13:00 Lóci DSE - Mezőkövesdi KC
13:45 Lóci DSE - Gyöngyösi KK
Tiszafüred, Benedek Gábor Városi Sportcsarnok és Szabadidőközp
09:00 Tiszafüredi VSE - TFSE - Vámosgyörk
09:45 Tiszafüredi VSE - Madách Imre DSE
10:30 Bőcs KSC - TFSE - Vámosgyörk
11:15 Diósgyőri KSE - Madách Imre DSE
12:00 Bőcs KSC - Beszterce DSE
12:45 Diósgyőri KSE - Beszterce DSE
2021. május 8. szombat
Alsózsolca, Sportcsarnok
09:00 Alsózsolcai KSC - Kavics Füzesabonyi SC
09:45 Alsózsolcai KSC - Gyöngyösi KK
10:30 Lóci DSE - Kavics Füzesabonyi SC
11:15 Gyöngyösi KK - Tiszafüredi VSE
12:00 Putnok VSE - Lóci DSE
12:45 Putnok VSE - Tiszafüredi VSE
2021. május 9. vasárnap
még nincs megadva a helyszín
00:00 Diósgyőri KSE - Bőcs KSC
00:00 Diósgyőri KSE - Mezőkövesdi KC
00:00 Bőcs KSC - Madách Imre DSE
00:00 Beszterce DSE - Mezőkövesdi KC
00:00 Beszterce DSE - TFSE - Vámosgyörk
00:00 TFSE - Vámosgyörk - Madách Imre DSE
2021. május 29. szombat
Mezőkövesd, Városi Sportcsarnok
09:00 Mezőkövesdi KC - Diósgyőri KSE
09:45 Putnok VSE - Mezőkövesdi KC
10:30 Lóci DSE - Diósgyőri KSE
11:15 Putnok VSE - Bőcs KSC
12:00 Lóci DSE - Tiszafüredi VSE
12:45 Tiszafüredi VSE - Bőcs KSC
Gyöngyös, Vályi-Nagy Károly Tornacsarnok
10:00 Gyöngyösi KK - TFSE - Vámosgyörk
10:45 Beszterce DSE - Gyöngyösi KK
11:30 Kavics Füzesabonyi SC - TFSE - Vámosgyörk
12:15 Madách Imre DSE - Beszterce DSE
13:00 Alsózsolcai KSC - Kavics Füzesabonyi SC
13:45 Alsózsolcai KSC - Madách Imre DSE
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁBRAHÁM NÓRA Tiszafüredi VSE 0 2
2. ADONYI LÍDIA Alsózsolcai KSC 0 6
3. ANDRÁSSY HANNA Mezőkövesdi KC 0 4
4. ANTAL SZONJA Kavics Füzesabonyi S 0 6
5. ARAD DZSESSZIKA Diósgyőri KSE 0 8
6. ARANYOSI BOGLÁRKA Mezőkövesdi KC 0 6
7. BAJZÁT HANNA MÁRTA Mezőkövesdi KC 0 6
8. BALÁZS ADRIENN TFSE - Vámosgyörk 0 2
9. BALLA EDINA Beszterce DSE 0 6
10. BARNA ANNABELLA Madách Imre DSE 0 2
11. BENEDEK AMINA Lóci DSE 0 4
12. BENK DÓRA ORSOLYA Mezőkövesdi KC 0 4
13. BERKI AMANDA Madách Imre DSE 0 2
14. BERKI MIRELLA Madách Imre DSE 0 2
15. BODNÁR ZSÓFIA Lóci DSE 0 4
16. BÓTA GRÉTA Mezőkövesdi KC 0 6
17. CZAKÓ GITTA Kavics Füzesabonyi S 0 8
18. CSATLÓS LINETT LARA Beszterce DSE 0 4
19. CSÖRGŐ MIRA Gyöngyösi KK 0 4
20. DANCSÁK LILIANA LARA Beszterce DSE 0 4
21. DOBÓCZI LARA Gyöngyösi KK 0 6
22. ENDRÉSZ BERNADETT Lóci DSE 0 3
23. FARKAS FANNI Mezőkövesdi KC 0 4
24. FEKETE ANDREA Tiszafüredi VSE 0 2
25. FERGE LILLA Tiszafüredi VSE 0 2
26. FICZERE FANNI LUCA Putnok VSE 0 8
27. FODOR JÁZMIN Gyöngyösi KK 0 4
28. FÜGEDI NÓRA Mezőkövesdi KC 0 6
29. FÜGEDI REGINA Mezőkövesdi KC 0 6
30. GÁL LUCA ANNA Kavics Füzesabonyi S 0 8
31. GALAMB AMANDA BIANKA Diósgyőri KSE 0 8
32. GALANICS BRIGITTA Lóci DSE 0 6
33. GARAI CSENGE Gyöngyösi KK 0 6
34. GARAI DORKA Tiszafüredi VSE 0 2
35. GARAMI KÍRA Putnok VSE 0 8
36. GERGELY VERONIKA REGINA Beszterce DSE 0 2
37. GYURICS VIVIEN Putnok VSE 0 2
38. HAJDUK ZITA Lóci DSE 0 6
39. HORVÁTH EVELIN Diósgyőri KSE 0 8
40. HORVÁTH EVELIN JÁZMIN Diósgyőri KSE 0 8
41. HORVÁTH MIRANDA Diósgyőri KSE 0 8
42. ILLÉS DORKA AMINA Tiszafüredi VSE 0 2
43. JACSÓ PANNA FLÓRA Mezőkövesdi KC 0 6
44. JÁSZBERÉNYI KIARA TAMARA Madách Imre DSE 0 2
45. JÓZSA REGINA Madách Imre DSE 0 2
46. JUSCSÁK LILI Madách Imre DSE 0 2
47. KANALAS KETRIN SZANDRA Diósgyőri KSE 0 8
48. KAPOSI MARTINA LILIÁNA Beszterce DSE 0 8
49. KERÉNYI KATA Beszterce DSE 0 6
50. KIS-TÓTH PETRA Alsózsolcai KSC 0 6
51. KOCSIS LILI LUCA Mezőkövesdi KC 0 2
52. KOCSMÁR LILIÁNA Tiszafüredi VSE 0 2
53. KOLESZÁR JÁZMIN GIZELLA Putnok VSE 0 8
54. KONDÁS FANNI Lóci DSE 0 6
55. KORPONAI JÁZMIN Beszterce DSE 0 8
56. KORPONYI AMINA Kavics Füzesabonyi S 0 8
57. KOVÁCS CSENGE Putnok VSE 0 8
58. KOVÁCS JÁZMIN Putnok VSE 0 8
59. KRIGOVSZKY DÓRA Gyöngyösi KK 0 6
60. LAKATOS REBEKA FLÓRA Madách Imre DSE 0 2
61. LASSU BARBARA Gyöngyösi KK 0 4
62. LÉKA EMESE Alsózsolcai KSC 0 6
63. LIKTOR BOGLÁRKA Lóci DSE 0 6
64. LISZTES LILIEN Tiszafüredi VSE 0 2
65. MADARÁSZ NÓRA Alsózsolcai KSC 0 2
66. MAGYAR ALEXA Beszterce DSE 0 2
67. MAJOR NOÉMI TFSE - Vámosgyörk 0 2
68. MEDGYESI MELANI IZABELL Gyöngyösi KK 0 6
69. MEGYERI ANNA Beszterce DSE 0 6
70. MOLNÁR NORINA TFSE - Vámosgyörk 0 2
71. MOSZKÁL LAURA ERIKA TFSE - Vámosgyörk 0 2
72. NAGY BOROSTYÁN Alsózsolcai KSC 0 4
73. NAGY ENIKŐ TFSE - Vámosgyörk 0 2
74. NAGY JANKA MÁRIA Kavics Füzesabonyi S 0 8
75. NAGY-HERCZEG LILI Alsózsolcai KSC 0 2
76. NOVÁK CSILLA AMARILLISZ Gyöngyösi KK 0 2
77. OLÁH MIRA Kavics Füzesabonyi S 0 8
78. OLÁH NATÁLIA Diósgyőri KSE 0 6
79. OLÁH PANNI Kavics Füzesabonyi S 0 8
80. ÖRDÖG BLANKA TFSE - Vámosgyörk 0 2
81. ÖRDÖG LUCA TFSE - Vámosgyörk 0 2
82. PÁL PANNA Beszterce DSE 0 6
83. PÁSZTORY CSENGE Gyöngyösi KK 0 4
84. PELLE LILIÁNA Beszterce DSE 0 6
85. PÉNZES PANNA Tiszafüredi VSE 0 2
86. PERGE PANNA Kavics Füzesabonyi S 0 2
87. PETHES POLETT TFSE - Vámosgyörk 0 2
88. PETŐ GRÉTA Tiszafüredi VSE 0 2
89. PETRIK MARTINA Kavics Füzesabonyi S 0 2
90. PETRUSKA DORINA Lóci DSE 0 6
91. PITYI ROBERTA TITANILLA Madách Imre DSE 0 2
92. PROKAI PANKA Kavics Füzesabonyi S 0 6
93. RADÓCZ ANETT Kavics Füzesabonyi S 0 6
94. RÉMIÁS EMMA SÁRA Alsózsolcai KSC 0 4
95. RÉMIÁS REBEKA DÓRA Alsózsolcai KSC 0 4
96. RÉVAY REBEKA Lóci DSE 0 6
97. REVICZKI ZORKA Gyöngyösi KK 0 6
98. ROZINAI REBEKA Gyöngyösi KK 0 2
99. SÁNDOR FLÓRA VALÉRIA Beszterce DSE 0 4
100. SPECK JANKA Gyöngyösi KK 0 6
101. STIRÁNSZKI ANGELINA STEFÁNIA Diósgyőri KSE 0 8
102. SUTÁK ALEXANDRA Beszterce DSE 0 6
103. SZABADOS SZONJA Lóci DSE 0 6
104. SZABÓ EMMA Alsózsolcai KSC 0 4
105. SZABÓ FANNI Putnok VSE 0 2
106. SZABÓ LARA Gyöngyösi KK 0 6
107. SZABÓ LUCA Putnok VSE 0 8
108. SZAKÁCS ALEXANDRA Putnok VSE 0 8
109. SZAMKÓ DZSESSZIKA GEORGINA Diósgyőri KSE 0 2
110. SZAMKÓ JÁZMIN TIFANI Diósgyőri KSE 0 8
111. SZÉLES PETRA Gyöngyösi KK 0 4
112. SZITA JÁZMIN Gyöngyösi KK 0 6
113. SZÓLYA ZOÉ Alsózsolcai KSC 0 2
114. TAKÁCS FLÓRA Mezőkövesdi KC 0 4
115. TAR LILIÁNA Lóci DSE 0 6
116. TASI NIKOLETT Kavics Füzesabonyi S 0 6
117. TÓTH BORÓKA Alsózsolcai KSC 0 6
118. TÓTH DÓRA Lóci DSE 0 2
119. TÓTH NOÉMI Putnok VSE 0 8
120. TÓTH REBEKA Mezőkövesdi KC 0 3
121. TRNYIK KIRA FANNI Gyöngyösi KK 0 2
122. VÁMOS LÍVIA ANNA Mezőkövesdi KC 0 4
123. VARGA DOROTTYA Lóci DSE 0 4
124. VARGA TÍMEA Gyöngyösi KK 0 2
125. VERES LARA EDDA Kavics Füzesabonyi S 0 8
126. VIDU ANNA Madách Imre DSE 0 2
127. VOLLAI LILIÁNA Kavics Füzesabonyi S 0 6
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó