Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU12 (2008-2009)
Gyermekbajnokság FU12 E csoport
2019. október 5. szombat
Pécs, Széchenyi csarnok
10:00 PSN ZRT - Simontornyai KK 11 - 13
10:55 VAX KE Sárbogárd - Komló Sport KC 13 - 26
11:50 Simontornyai KK - Dunaújvárosi AC 25 - 5
12:45 Komló Sport KC - BBSC Balatonboglár 46 - 3
13:40 PSN ZRT - VAX KE Sárbogárd 15 - 7
14:35 BBSC Balatonboglár - Dunaújvárosi AC 10 - 21
2019. október 6. vasárnap
Barcs, Dráva Völgy Középiskola
10:00 Satelit FC Somogytarnóca - Tungsram SE 11 - 26
10:55 Georgikon DSE - Eötvös DSE Csurgó 22 - 12
11:55 Tungsram SE - Csurgói KK 17 - 14
12:45 Satelit FC Somogytarnóca - Georgikon DSE 15 - 29
13:40 Csurgói KK - Eötvös DSE Csurgó 14 - 15
2019. október 19. szombat
Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
10:00 Tungsram SE - Eötvös DSE Csurgó 21 - 9
10:55 Georgikon DSE - Csurgói KK 16 - 13
11:50 Eötvös DSE Csurgó - BBSC Balatonboglár 39 - 5
12:45 Tungsram SE - Georgikon DSE 11 - 16
13:40 Csurgói KK - BBSC Balatonboglár 34 - 8
2019. október 20. vasárnap
Komló, Sportközpont
10:00 Komló Sport KC - PSN ZRT 21 - 12
10:55 VAX KE Sárbogárd - Simontornyai KK 13 - 27
11:50 PSN ZRT - Dunaújvárosi AC 21 - 8
12:45 Satelit FC Somogytarnóca - VAX KE Sárbogárd 19 - 12
13:40 Komló Sport KC - Simontornyai KK 25 - 12
14:35 Satelit FC Somogytarnóca - Dunaújvárosi AC 23 - 21
2019. november 16. szombat
Pécs, Széchenyi csarnok
09:00 PSN ZRT - Eötvös DSE Csurgó 16 - 8
09:55 Tungsram SE - Csurgói KK 11 - 11
10:50 Komló Sport KC - Eötvös DSE Csurgó 35 - 9
11:45 Satelit FC Somogytarnóca - Csurgói KK 16 - 25
12:40 Tungsram SE - Komló Sport KC 16 - 33
13:35 PSN ZRT - Satelit FC Somogytarnóca 29 - 15
Simontornya, Városi Sportcsarnok
13:00 Simontornyai KK - BBSC Balatonboglár 47 - 3
13:55 Dunaújvárosi AC - Georgikon DSE 10 - 29
14:50 VAX KE Sárbogárd - BBSC Balatonboglár 40 - 5
15:45 Simontornyai KK - Georgikon DSE 20 - 21
16:40 Dunaújvárosi AC - VAX KE Sárbogárd 16 - 20
2019. november 30. szombat
Barcs, Dráva Völgy Középiskola
10:00 Satelit FC Somogytarnóca - Eötvös DSE Csurgó 14 - 14
10:55 Tungsram SE - Georgikon DSE 20 - 19
11:50 Eötvös DSE Csurgó - Csurgói KK 12 - 19
12:45 Satelit FC Somogytarnóca - Tungsram SE 14 - 31
13:40 Csurgói KK - Georgikon DSE 12 - 23
2019. december 1. vasárnap
Simontornya, Városi Sportcsarnok
10:00 Simontornyai KK - PSN ZRT 21 - 16
10:50 Dunaújvárosi AC - BBSC Balatonboglár 10 - 0
11:50 Komló Sport KC - VAX KE Sárbogárd 31 - 12
12:45 BBSC Balatonboglár - PSN ZRT 0 - 10
13:40 Dunaújvárosi AC - Komló Sport KC 10 - 34
14:35 Simontornyai KK - VAX KE Sárbogárd 22 - 15
2020. február 22. szombat
Komló, Sportközpont
10:00 Komló Sport KC - PSN ZRT 25 - 18
10:55 Tungsram SE - Eötvös DSE Csurgó 19 - 13
11:50 PSN ZRT - Csurgói KK 21 - 20
12:45 Komló Sport KC - Tungsram SE 23 - 8
13:40 Csurgói KK - Eötvös DSE Csurgó 19 - 14
2020. február 23. vasárnap
Simontornya, Városi Sportcsarnok
09:00 Simontornyai KK - VAX KE Sárbogárd 21 - 7
09:55 Georgikon DSE - Satelit FC Somogytarnóca 25 - 10
10:50 VAX KE Sárbogárd - BBSC Balatonboglár 40 - 6
11:45 Satelit FC Somogytarnóca - Dunaújvárosi AC 19 - 22
12:40 Simontornyai KK - Georgikon DSE 19 - 17
13:35 BBSC Balatonboglár - Dunaújvárosi AC 9 - 26
2020. március 8. vasárnap
Komló, Sportközpont
10:00 Komló Sport KC - Simontornyai KK 22 - 22
10:55 Georgikon DSE - Csurgói KK 22 - 20
11:50 Simontornyai KK - PSN ZRT 19 - 17
12:45 Csurgói KK - Tungsram SE 27 - 20
13:40 Komló Sport KC - Georgikon DSE 25 - 17
14:35 Tungsram SE - PSN ZRT 13 - 15
Csurgó, Eötvös J. Ált.Isk. spcs.
10:00 Eötvös DSE Csurgó - BBSC Balatonboglár 32 - 7
10:55 Dunaújvárosi AC - VAX KE Sárbogárd 13 - 25
11:50 BBSC Balatonboglár - Satelit FC Somogytarnóca 10 - 20
12:45 Eötvös DSE Csurgó - Dunaújvárosi AC 26 - 13
13:40 Satelit FC Somogytarnóca - VAX KE Sárbogárd 23 - 14
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁGOSTON ARMAND Simontornyai KK 0 10
2. ANTICS BÁLINT LÁSZLÓ BBSC Balatonboglár 0 2
3. ASCHENBRENNER DÁNIEL Dunaújvárosi AC 0 6
4. BABOS BARNABÁS Satelit FC Somogytar 0 10
5. BAKSA DÁNIEL PSN ZRT 0 2
6. BALLA CSABA ZSOLT Georgikon DSE 0 2
7. BALOG DÁVID Komló Sport KC 0 2
8. BALOGH KOLOS Csurgói KK 0 11
9. BARDON MILÁN BBSC Balatonboglár 0 2
10. BAUER BÁLINT Georgikon DSE 0 10
11. BAWIEC ÁRPÁD PSN ZRT 0 2
12. BEDE BRENDON Komló Sport KC 0 12
13. BENCZE MILOS Eötvös DSE Csurgó 0 12
14. BENE MÁRK Dunaújvárosi AC 0 10
15. BERTÓK GERGŐ Georgikon DSE 0 12
16. BERZEVICZY DÁVID KRISTÓF VAX KE Sárbogárd 0 12
17. BÍRÓ DÁVID Tungsram SE 0 4
18. BLASER LUCAS BBSC Balatonboglár 0 4
19. BÓDI BENDEGÚZ Tungsram SE 0 6
20. BODOR LEHEL Simontornyai KK 0 11
21. BOGNÁR AMBRUS PSN ZRT 0 9
22. BOGNÁR PATRIK Satelit FC Somogytar 0 12
23. BONCZ MÁRTON ANDRÁS Satelit FC Somogytar 0 12
24. BORBÁS KRISTÓF KÁROLY Georgikon DSE 0 10
25. BOROSTYÁN LÁSZLÓ VAX KE Sárbogárd 0 10
26. BRANTMÜLLER HUBA BBSC Balatonboglár 0 8
27. BURUSÁN ÁRMIN Tungsram SE 0 12
28. CZIPÓTH BOTOND Satelit FC Somogytar 0 12
29. CSAPÓ MILÁN Eötvös DSE Csurgó 0 8
30. CSELIK MÁTÉ BBSC Balatonboglár 0 4
31. CSIZMADIA CSANÁD Dunaújvárosi AC 0 9
32. CSORDÁS ÁLMOS GERGŐ Komló Sport KC 0 6
33. DÁVID DONÁT Tungsram SE 0 10
34. DEBRECENI ZSOLT Komló Sport KC 0 7
35. DOBAI BALÁZS ISTVÁN Dunaújvárosi AC 0 4
36. DUSKA IVÁN VAX KE Sárbogárd 0 6
37. ELLENBRUCZK BÁLINT VAX KE Sárbogárd 0 12
38. FALUDI PÉTER KONRÁD PSN ZRT 0 2
39. FEHÉR DOMINIK JÓZSEF Komló Sport KC 0 12
40. FEHÉR DOMINIK SÁNDOR Tungsram SE 0 8
41. FEHÉR KRISZTIÁN Komló Sport KC 0 10
42. FERENCZ VIKTOR Simontornyai KK 0 12
43. FÉSŰ NOAH JOÁKIM VAX KE Sárbogárd 0 10
44. FILÁK MÁRK NORBERT PSN ZRT 0 3
45. FILIPÓ NOEL DÁVID Eötvös DSE Csurgó 0 12
46. FURUS SZABOLCS Eötvös DSE Csurgó 0 8
47. FÜSTÖS MÁRTON Eötvös DSE Csurgó 0 8
48. GÁBOR CSABA BBSC Balatonboglár 0 10
49. GYÖRE LEVENTE Dunaújvárosi AC 0 9
50. GYÖRGY NIMRÓD LÁSZLÓ BBSC Balatonboglár 0 4
51. HABDA BENCE Tungsram SE 0 8
52. HALMAI-TUCSEK NIMRÓD Komló Sport KC 0 6
53. HARMAT ZALÁN PSN ZRT 0 10
54. HARTMANN ROLAND PÁL Satelit FC Somogytar 0 9
55. HAUER MÁTÉ BBSC Balatonboglár 0 4
56. HERKOVICS GERGELY BBSC Balatonboglár 0 4
57. HOFFMANN ATTILA PSN ZRT 0 6
58. HORTOBÁGYI ANDRÁS Tungsram SE 0 12
59. HORVÁTH MARTIN Csurgói KK 0 11
60. HORVÁTH SZABÓ NÁNDOR PSN ZRT 0 11
61. HORVÁTH ZSOMBOR Komló Sport KC 0 12
62. JANKOVICS MÁTYÁS Csurgói KK 0 12
63. JÁRAI ÁBEL PSN ZRT 0 9
64. KANIZSAI BENCE PSN ZRT 0 3
65. KÁROLYI DENISZ JÁNOS Csurgói KK 0 2
66. KERESZTÉNY BUDA Komló Sport KC 0 12
67. KILVINGER LEVENTE Komló Sport KC 0 4
68. KIS ÁDÁM ANDRÁS Csurgói KK 0 10
69. KIS BÁLINT JÓZSEF VAX KE Sárbogárd 0 12
70. KISS BALÁZS Tungsram SE 0 2
71. KISS MÁTÉ Tungsram SE 0 10
72. KISS PÉTER OLIVÉR Simontornyai KK 0 12
73. KOCSIS ÁDÁM Georgikon DSE 0 2
74. KORÁNDI DÁNIEL GYÖRGY Georgikon DSE 0 8
75. KORCZ BÁLINT Csurgói KK 0 12
76. KORCZ MARTIN Csurgói KK 0 12
77. KOTTÁN ISTVÁN Georgikon DSE 0 10
78. KOVÁCS KOLOS Simontornyai KK 0 8
79. KOVÁCS KRISTÓF Simontornyai KK 0 8
80. KOVÁCS ZÉTÉNY PÉTER PSN ZRT 0 10
81. KOZMA PÉTER VILMOS Dunaújvárosi AC 0 11
82. KRAPECZ ÁKOS Satelit FC Somogytar 0 9
83. KRÁSECZ PÉTER Satelit FC Somogytar 0 2
84. KUN ÁDÁM GÁBOR Komló Sport KC 0 10
85. KUSTRA MILOVÁN ATTILA PSN ZRT 0 5
86. KUTI LÁSZLÓ Eötvös DSE Csurgó 0 10
87. KVÁK BORISZ EMIL BBSC Balatonboglár 0 2
88. KVASSAY ZOLTÁN Dunaújvárosi AC 0 11
89. LAJTOS ZSOMBOR GÁBOR VAX KE Sárbogárd 0 10
90. LAKATOS GERGŐ Dunaújvárosi AC 0 11
91. LAKATOS ZSOMBOR Dunaújvárosi AC 0 9
92. LANCZ BOTOND Georgikon DSE 0 2
93. LONCSÁR GERGŐ Csurgói KK 0 12
94. MAJER GERGŐ VAX KE Sárbogárd 0 8
95. MAJOROS BULCSÚ BBSC Balatonboglár 0 6
96. MAJOROS MÁRK Komló Sport KC 0 2
97. MÉSZÁROS KRISTÓF BBSC Balatonboglár 0 8
98. MIHÁLDINECZ ÁRON Csurgói KK 0 12
99. MIZERÁK GERGŐ PSN ZRT 0 11
100. MOLNÁR ÁDÁM Csurgói KK 0 2
101. MOLNÁR ZSOMBOR Tungsram SE 0 8
102. NAGY BÁLINT BBSC Balatonboglár 0 10
103. NAGY BENCE Satelit FC Somogytar 0 12
104. NYÁRÁDI ÁKOS BBSC Balatonboglár 0 8
105. OTT BÁLINT BBSC Balatonboglár 0 4
106. PAPP ÁBEL BARNA PSN ZRT 0 9
107. PAPP OLIVÉR LÁSZLÓ Komló Sport KC 0 10
108. PÉNZES RAJMUND FLÓRIÁN BBSC Balatonboglár 0 2
109. PETRÁKOVICS ÁRON Satelit FC Somogytar 0 10
110. PÉVECZ KEVIN BBSC Balatonboglár 0 2
111. PLANCON ISTVÁN VAX KE Sárbogárd 0 10
112. POSTA SZABOLCS Komló Sport KC 0 12
113. PRINCES NORBERT Dunaújvárosi AC 0 11
114. RAPPÁL ANDOR Komló Sport KC 0 1
115. RENNER ZALÁN Komló Sport KC 0 8
116. RÓZSA ZSOMBOR Simontornyai KK 0 8
117. SALAMON MÁTÉ VAX KE Sárbogárd 0 6
118. SÁNTA BÁLINT KRISTÓF Csurgói KK 0 10
119. SASS ÁDÁM Csurgói KK 0 8
120. SCHEY TAMÁS Tungsram SE 0 9
121. SEBESTYÉN ANDRÁS PSN ZRT 0 4
122. SKODA KOPPÁNY Georgikon DSE 0 12
123. SOHONYAI DÁVID JÓZSEF Simontornyai KK 0 2
124. SUDÁR ARNOLD ACÉL VAX KE Sárbogárd 0 10
125. SUTA RÓBERT KOPPÁNY Dunaújvárosi AC 0 5
126. SZABÓ DÁNIEL VAX KE Sárbogárd 0 5
127. SZABÓ LŐRINC BBSC Balatonboglár 0 2
128. SZAKOS CSANÁD Satelit FC Somogytar 0 12
129. SZALAI BENCE ISTVÁN Simontornyai KK 0 6
130. SZEIP ROLAND JÓZSEF Simontornyai KK 0 12
131. SZERECZ PÉTER Csurgói KK 0 12
132. SZILÁGYI ÁGOSTON Satelit FC Somogytar 0 12
133. SZIRATICZA BARNABÁS BBSC Balatonboglár 0 2
134. SZITA MARTIN Georgikon DSE 0 12
135. SZÖBÖLLŐDI ZALÁN Eötvös DSE Csurgó 0 12
136. SZŐCS NIMRÓD HUNOR PSN ZRT 0 2
137. SZŐKE LEVENTE Csurgói KK 0 9
138. SZTOJKA JÁNOS Dunaújvárosi AC 0 9
139. TAKÁCS DOMINIK BBSC Balatonboglár 0 10
140. TAKÁCS MARCELL PSN ZRT 0 11
141. TIK ANDRÁS VILMOS Georgikon DSE 0 2
142. TOMBOR HUBA Georgikon DSE 0 8
143. TÓTH BARNABÁS Tungsram SE 0 8
144. TÓTH BARNABÁS Georgikon DSE 0 2
145. TÓTH DOMINIK LEVENTE PSN ZRT 0 4
146. TÓTH LEVENTE Simontornyai KK 0 12
147. TÖREKI OLIVÉR Tungsram SE 0 12
148. TÖRÖK MÓR BBSC Balatonboglár 0 2
149. TURKOVICS KRISZTOFER ATTILA Komló Sport KC 0 7
150. UR ZÉTÉNY Tungsram SE 0 12
151. VARGA ÁDÁM Eötvös DSE Csurgó 0 10
152. VARGA ADRIÁN BRENDON Simontornyai KK 0 4
153. VARGA KRISTÓF Eötvös DSE Csurgó 0 12
154. VARGA LŐRINC Georgikon DSE 0 10
155. VARGA PATRIK Eötvös DSE Csurgó 0 10
156. VÉGER BENJAMIN Csurgói KK 0 2
157. VERS HUNOR Georgikon DSE 0 12
158. VICZINA MÁTÉ VAX KE Sárbogárd 0 10
159. VINCZELLÉR LEVENTE VAX KE Sárbogárd 0 12
160. VIZI BOLDIZSÁR Satelit FC Somogytar 0 12
161. VUDI ÁRON Komló Sport KC 0 12
162. WINKLER BÁLINT PSN ZRT 0 11
163. WIRTH LEVENTE FERENC Georgikon DSE 0 8
164. ZÁMBÓ BALÁZS Simontornyai KK 0 9
165. ZÓKA-GYŐRI MÁRK BBSC Balatonboglár 0 4
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó