Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU12 (2008-2009)
Gyermekbajnokság FU12 I csoport
2019. október 5. szombat
Budapest, Semmelweis Egyetem
10:00 PLER-Budapest - Tempo KSE 36 - 7
10:55 MAFC - Csepel DSE 15 - 37
11:50 Tempo KSE - FOODTEST DIÓSD 11 - 21
12:45 Budai Farkasok NKFT - MAFC 21 - 24
13:40 Moyra-Budaörs Handball - FOODTEST DIÓSD 14 - 16
14:35 Budai Farkasok NKFT - Csepel DSE 11 - 22
15:30 PLER-Budapest - Moyra-Budaörs Handball 22 - 16
2019. október 6. vasárnap
Martonvásár, Tóth Iván sportcsarnok
10:00 Kőrösi KDSE Érd - Kézilabda UP I Bidwonder 1 - 53
10:55 Ráckeve VKSK - Százhalombattai VUK SE 20 - 23
11:50 Kézilabda UP I Bidwonder - Szigetszentmiklósi KSK I. 25 - 9
12:45 Ráckeve VKSK - Kézilabda UP II Bidwonder 23 - 29
13:40 Százhalombattai VUK SE - Gyáli BKSE 26 - 11
14:35 Szigetszentmiklósi KSK I. - Kézilabda UP II Bidwonder 11 - 22
15:30 Kőrösi KDSE Érd - Gyáli BKSE 7 - 15
2019. október 19. szombat
Törökbálint, Bálint Márton Ált. és Középisk.
10:00 Moyra-Budaörs Handball - FOODTEST DIÓSD 20 - 16
10:55 MAFC - Kőrösi KDSE Érd 26 - 13
11:50 Moyra-Budaörs Handball - Százhalombattai VUK SE 16 - 17
12:45 Budai Farkasok NKFT - Kőrösi KDSE Érd 13 - 6
13:40 MAFC - Kézilabda UP II Bidwonder 9 - 22
14:35 Budai Farkasok NKFT - Százhalombattai VUK SE 9 - 22
15:30 FOODTEST DIÓSD - Kézilabda UP II Bidwonder 15 - 20
2019. október 20. vasárnap
Budapest, BVSC-Zugló edzőcsarnok
12:00 Csepel DSE - PLER-Budapest 14 - 19
12:55 Szigetszentmiklósi KSK I. - Tempo KSE 28 - 7
13:50 Kézilabda UP I Bidwonder - PLER-Budapest 26 - 9
14:45 Tempo KSE - Ráckeve VKSK 11 - 26
15:40 Gyáli BKSE - Szigetszentmiklósi KSK I. 11 - 32
16:35 Kézilabda UP I Bidwonder - Ráckeve VKSK 31 - 9
17:30 Gyáli BKSE - Csepel DSE 9 - 21
2019. november 16. szombat
Budapest, ÁMK sportcsarnok
08:30 Budai Farkasok NKFT - Kézilabda UP II Bidwonder 9 - 24
09:25 Százhalombattai VUK SE - Szigetszentmiklósi KSK I. 23 - 25
10:20 Kézilabda UP II Bidwonder - Moyra-Budaörs Handball 23 - 17
11:15 Szigetszentmiklósi KSK I. - Csepel DSE 18 - 18
12:10 Ráckeve VKSK - Százhalombattai VUK SE 20 - 30
13:05 Moyra-Budaörs Handball - Csepel DSE 17 - 7
14:00 Ráckeve VKSK - Budai Farkasok NKFT 26 - 16
2019. november 17. vasárnap
Budapest, BVSC-Zugló edzőcsarnok
08:00 Tempo KSE - Kézilabda UP I Bidwonder 5 - 37
08:55 Kőrösi KDSE Érd - PLER-Budapest 9 - 35
09:50 Tempo KSE - MAFC 13 - 15
10:45 FOODTEST DIÓSD - Kőrösi KDSE Érd 32 - 7
11:40 Gyáli BKSE - PLER-Budapest 9 - 31
12:35 MAFC - FOODTEST DIÓSD 13 - 26
13:30 Gyáli BKSE - Kézilabda UP I Bidwonder 6 - 42
2019. november 30. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK I. 21 - 28
10:55 Gyáli BKSE - MAFC 21 - 21
11:50 PLER-Budapest - Szigetszentmiklósi KSK I. 28 - 22
12:45 Budai Farkasok NKFT - Gyáli BKSE 14 - 23
13:40 MAFC - Csepel DSE 17 - 22
14:35 Budai Farkasok NKFT - PLER-Budapest 11 - 31
15:30 Ráckeve VKSK - Csepel DSE 24 - 18
2019. december 1. vasárnap
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 Százhalombattai VUK SE - Kőrösi KDSE Érd 27 - 6
09:55 Kézilabda UP I Bidwonder - FOODTEST DIÓSD 25 - 18
10:50 Kőrösi KDSE Érd - Tempo KSE 14 - 19
11:45 Kézilabda UP I Bidwonder - Moyra-Budaörs Handball 26 - 17
12:40 Kézilabda UP II Bidwonder - FOODTEST DIÓSD 28 - 17
13:35 Tempo KSE - Moyra-Budaörs Handball 15 - 28
14:30 Százhalombattai VUK SE - Kézilabda UP II Bidwonder 20 - 19
2020. február 22. szombat
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 Kőrösi KDSE Érd - Budai Farkasok NKFT 24 - 27
09:55 Gyáli BKSE - MAFC 22 - 25
10:50 Budai Farkasok NKFT - Ráckeve VKSK 20 - 34
11:45 MAFC - FOODTEST DIÓSD 14 - 29
12:40 Tempo KSE - Gyáli BKSE 16 - 21
13:35 Ráckeve VKSK - FOODTEST DIÓSD 18 - 34
14:30 Kőrösi KDSE Érd - Tempo KSE 19 - 13
Szigetszentmiklós, Városi Sportcsarnok
09:00 Szigetszentmiklósi KSK I. - Moyra-Budaörs Handball 22 - 19
09:55 Kézilabda UP I Bidwonder - PLER-Budapest 22 - 4
10:50 Százhalombattai VUK SE - Moyra-Budaörs Handball 26 - 22
11:45 PLER-Budapest - Csepel DSE 25 - 15
12:40 Százhalombattai VUK SE - Kézilabda UP II Bidwonder 15 - 31
13:35 Kézilabda UP I Bidwonder - Csepel DSE 28 - 12
14:30 Szigetszentmiklósi KSK I. - Kézilabda UP II Bidwonder 14 - 21
2020. március 8. vasárnap
Budapest, ÁMK sportcsarnok
09:00 Csepel DSE - FOODTEST DIÓSD 16 - 19
09:55 Szigetszentmiklósi KSK I. - Kézilabda UP I Bidwonder 11 - 22
10:50 Kézilabda UP II Bidwonder - FOODTEST DIÓSD 23 - 20
11:45 Szigetszentmiklósi KSK I. - PLER-Budapest 12 - 15
12:40 Százhalombattai VUK SE - Kézilabda UP I Bidwonder 16 - 47
13:35 PLER-Budapest - Kézilabda UP II Bidwonder 14 - 26
14:30 Csepel DSE - Százhalombattai VUK SE 19 - 30
Gyál, Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
10:00 Gyáli BKSE - Kőrösi KDSE Érd 27 - 7
10:55 Ráckeve VKSK - Tempo KSE 31 - 17
11:50 MAFC - Kőrösi KDSE Érd 27 - 16
12:45 Budai Farkasok NKFT - Tempo KSE 20 - 25
13:40 Moyra-Budaörs Handball - Ráckeve VKSK 19 - 21
14:35 MAFC - Budai Farkasok NKFT 27 - 17
15:30 Gyáli BKSE - Moyra-Budaörs Handball 13 - 28
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁDER DOMINIK PLER-Budapest 0 12
2. ÁGOSTON ANDRÁS JÓZSEF Kézilabda UP I Bidwo 0 12
3. ALABÉR LEVENTE BRÚNÓ Kézilabda UP II Bidw 0 12
4. ALBERT MAX JULIAN MAFC 0 12
5. ARANY-TÓTH BALÁZS FERENC Kézilabda UP II Bidw 0 8
6. ARATÓ GÁBOR KRISTÓF Gyáli BKSE 0 6
7. ÁRKOS ÁDÁM Kézilabda UP I Bidwo 0 9
8. BABÓCSI BARNA Csepel DSE 0 12
9. BAI RICHÁRD Kézilabda UP I Bidwo 0 10
10. BALÁS NIMRÓD Kőrösi KDSE Érd 0 2
11. BALÁZS BOTOND PLER-Budapest 0 3
12. BALOGH MÁTÉ Százhalombattai VUK 0 9
13. BALOGH-SZABÓ MÁTÉ Tempo KSE 0 4
14. BÁRÁNY LÁSZLÓ Ráckeve VKSK 0 10
15. BARANYAI PÉTER Moyra-Budaörs Handba 0 7
16. BARÁTH GELLÉRT Gyáli BKSE 0 12
17. BARNA LEVENTE Tempo KSE 0 12
18. BÁRTFAI TAMÁS Kézilabda UP II Bidw 0 12
19. BECZ-NAGY PATRIK Szigetszentmiklósi K 0 8
20. BEKE MILÁN Kézilabda UP II Bidw 0 4
21. BENKA GERGŐ DOMONKOS Szigetszentmiklósi K 0 12
22. BERECZ ÁBEL Moyra-Budaörs Handba 0 10
23. BÉRES MARCELL Tempo KSE 0 2
24. BESENYŐDI BALÁZS ZOLTÁN Százhalombattai VUK 0 2
25. BICZÓ ZSOMBOR Szigetszentmiklósi K 0 10
26. BIRÓ TAMÁS SZABOLCS Szigetszentmiklósi K 0 10
27. BÓDOG BENCE Kőrösi KDSE Érd 0 12
28. BODOR BENDEGÚZ ALEX Százhalombattai VUK 0 5
29. BOGNÁR DÁNIEL CSABA Moyra-Budaörs Handba 0 6
30. BOJTOR BOTOND ZALÁN Csepel DSE 0 12
31. BÖLCSKEI GÁBOR Ráckeve VKSK 0 10
32. BÖRCSÖK ZSOLT Gyáli BKSE 0 10
33. BRUCKER KRISZTIÁN PLER-Budapest 0 12
34. BURCSI TAMÁS Kézilabda UP II Bidw 0 12
35. CSABA MARCELL Tempo KSE 0 10
36. CSÁK MÁTÉ BENCE Kézilabda UP I Bidwo 0 8
37. CSÉPES MÁTÉ Tempo KSE 0 2
38. CSERHALMI ÁDÁM Budai Farkasok NKFT 0 10
39. CSORDÁS ZSOLT Ráckeve VKSK 0 8
40. CSÖRGŐ MÁTÉ Moyra-Budaörs Handba 0 8
41. CSURGAY MÁTÉ LEVENTE MAFC 0 9
42. DÁNOS HUNOR Moyra-Budaörs Handba 0 12
43. DEBRECZENI RICHÁRD JÓZSEF Csepel DSE 0 12
44. DEMETER GÉZA MAFC 0 3
45. DERCSÉNYI MÁRK MAFC 0 6
46. DUCSAI BOTOND Százhalombattai VUK 0 10
47. DUNAI MÓZES Kézilabda UP II Bidw 0 11
48. ÉBERL MÁRTON Százhalombattai VUK 0 7
49. ÉDES AMBRUS FARKAS Budai Farkasok NKFT 0 7
50. ENDRÉNYI ZSIGMOND Budai Farkasok NKFT 0 4
51. ENYEDI BOTOND TAMÁS Moyra-Budaörs Handba 0 8
52. ERDEI GÁBOR JÓZSEF Százhalombattai VUK 0 12
53. FALUSI BÁLINT Ráckeve VKSK 0 12
54. FEKETE BALÁZS DÁNIEL Gyáli BKSE 0 12
55. FERENCZ DOMINIK Szigetszentmiklósi K 0 4
56. FERENCZ MÁRK Szigetszentmiklósi K 0 6
57. FORGÁCS BOTOND Szigetszentmiklósi K 0 12
58. FORTUNA GYÖRGY FOODTEST DIÓSD 0 6
59. FURKA MÁTÉ BALÁZS Kézilabda UP II Bidw 0 12
60. GÁCSI-KISS BERTALAN Gyáli BKSE 0 12
61. GAGYI ALBERT Csepel DSE 0 9
62. GÁLOS TAMÁS FOODTEST DIÓSD 0 12
63. GERGÓ MÁTÉ Százhalombattai VUK 0 10
64. GOMBOS MILÁN PLER-Budapest 0 6
65. GOMBOS SOMA Budai Farkasok NKFT 0 12
66. GYAPJAS ANDRÁS Szigetszentmiklósi K 0 12
67. HAÁSZ NÁNDOR BALÁZS Szigetszentmiklósi K 0 4
68. HAJDU VINCE Moyra-Budaörs Handba 0 10
69. HALÁSZ ÁKOS ZOLTÁN Szigetszentmiklósi K 0 12
70. HALÁSZ ERIK Szigetszentmiklósi K 0 7
71. HARGITAI LEVENTE BÁLINT Kézilabda UP I Bidwo 0 12
72. HARMAT BOTOND ZSOMBOR Kőrösi KDSE Érd 0 9
73. HATVANI MÓR Szigetszentmiklósi K 0 12
74. HAVASI ARTÚR Budai Farkasok NKFT 0 8
75. HEGEDÜS BÁLINT GÁBOR Moyra-Budaörs Handba 0 7
76. HEGEDŰS SZILÁRD ZOLTÁN Moyra-Budaörs Handba 0 8
77. HORVÁTH ÁDÁM PATRIK Gyáli BKSE 0 12
78. HORVÁTH GERGELY TAMÁS Moyra-Budaörs Handba 0 9
79. HUSZÁR DÁNIEL FOODTEST DIÓSD 0 4
80. HUSZÁR MÁTÉ FOODTEST DIÓSD 0 2
81. IVÁNYIK NORTON Budai Farkasok NKFT 0 12
82. JAHODA TAMÁS Csepel DSE 0 12
83. JUHÁSZ BENCE ZOLTÁN Tempo KSE 0 8
84. JUHÁSZ MÁTÉ Kézilabda UP II Bidw 0 12
85. KACSÓ FÜLÖP Moyra-Budaörs Handba 0 6
86. KÁLMÁN LÁSZLÓ Százhalombattai VUK 0 12
87. KANTI PÉTER FOODTEST DIÓSD 0 12
88. KAPELLER BÁLINT Budai Farkasok NKFT 0 11
89. KAPUVÁRI VINCE Kőrösi KDSE Érd 0 8
90. KARDOS PÉTER Budai Farkasok NKFT 0 2
91. KARMACSI ZSOMBOR Százhalombattai VUK 0 12
92. KATONA DÁVID Csepel DSE 0 7
93. KECSE MÁRK ANDRÁS Moyra-Budaörs Handba 0 7
94. KEREK JÓZSEF BENCE Ráckeve VKSK 0 12
95. KIRÁLY PATRIK TIBOR Kézilabda UP I Bidwo 0 12
96. KIRCHKNOPF OLIVÉR Moyra-Budaörs Handba 0 12
97. KISS AMBRUS Kézilabda UP II Bidw 0 3
98. KISS DÁNIEL ANDRÁS Ráckeve VKSK 0 4
99. KOMORÓCZY IVÁN KEVIN MAFC 0 12
100. KOSINSZKY BALÁZS CSABA MAFC 0 12
101. KOVÁCS BENEDEK Ráckeve VKSK 0 12
102. KOVÁCS LEVENTE ATTILA Tempo KSE 0 2
103. KOVÁCS NORBERT ISTVÁN Csepel DSE 0 10
104. KOZMA PATRIK Százhalombattai VUK 0 6
105. KÖNYŰ MÁRTON Kézilabda UP I Bidwo 0 12
106. KRÜGER RÓBERT MAFC 0 4
107. KUHMANN BOTOND ANDRÁS Kőrösi KDSE Érd 0 12
108. KUTALA BOTOND FOODTEST DIÓSD 0 10
109. LACZHÁZI BARNABÁS BULCSÚ Moyra-Budaörs Handba 0 2
110. LÁZÁR BENCE TAMÁS Százhalombattai VUK 0 10
111. LÁZÁR NÁNDOR ANDRÁS FOODTEST DIÓSD 0 3
112. LECSUK LEVENTE LÁSZLÓ Gyáli BKSE 0 8
113. LÉNÁRT BÁLINT FOODTEST DIÓSD 0 10
114. LENGYEL DÁNIEL Budai Farkasok NKFT 0 10
115. LÉVAI SÁMUEL FOODTEST DIÓSD 0 10
116. LIPKOVICS PÉTER PLER-Budapest 0 4
117. LŐVEY BENDEGÚZ TAMÁS FOODTEST DIÓSD 0 10
118. LUCZ KENDE BENCE Kézilabda UP II Bidw 0 10
119. LUSZTIG ÁRMIN MAFC 0 4
120. MÁDAI PATRIK Kőrösi KDSE Érd 0 3
121. MAGYAR DÁVID Kőrösi KDSE Érd 0 1
122. MAGYAR MÁTÉ BALÁZS Csepel DSE 0 2
123. MAGYARFALVI JÁNOS MAFC 0 12
124. MÁRIÁN RAJMUND ÁKOS Gyáli BKSE 0 8
125. MARXER BENEDEK Gyáli BKSE 0 12
126. MÉHES BOTOND Tempo KSE 0 10
127. MIKLÓS RAJMUND FOODTEST DIÓSD 0 6
128. MÓDLI MARCELL PLER-Budapest 0 12
129. MOLNÁR BENEDEK PÉTER Budai Farkasok NKFT 0 7
130. MOLNÁR BOTOND Tempo KSE 0 12
131. MOSÓ GYULA GERGELY MAFC 0 7
132. NAGY GÁBOR MIKLÓS FOODTEST DIÓSD 0 12
133. NAGY GERGŐ Kézilabda UP II Bidw 0 10
134. NAGY LEVENTE Szigetszentmiklósi K 0 12
135. NAGY LEVENTE FOODTEST DIÓSD 0 8
136. NAGY OLIVÉR Kézilabda UP II Bidw 0 7
137. NAGY ROLAND Szigetszentmiklósi K 0 8
138. NAGY ZSOMBOR PLER-Budapest 0 12
139. NÉMETH BENJAMIN Szigetszentmiklósi K 0 11
140. NÉMETHY KONRÁD FILIP PLER-Budapest 0 11
141. OKPORO EMMMANUEL UCHECHUKWU Tempo KSE 0 2
142. OSZTOBÁNYI GERGŐ MÁTÉ Moyra-Budaörs Handba 0 8
143. ÖRDÖGH MARTIN Budai Farkasok NKFT 0 12
144. PACZULÁK DOMINIK Kézilabda UP I Bidwo 0 5
145. PACZULÁK ZOLTÁN Kézilabda UP I Bidwo 0 5
146. PAD BERTALAN Tempo KSE 0 7
147. PÁNCSITY DOMINIK Kőrösi KDSE Érd 0 10
148. PAPP ERNŐ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 0 4
149. PARALITICCI-HARSÁNYI SANTIAGO DÁNIEL Csepel DSE 0 12
150. PATAKI KRISZTIÁN Kőrösi KDSE Érd 0 11
151. PAVLISINEC BALÁZS MÁTÉ Tempo KSE 0 12
152. PELCZEL-NAGY ÁDÁM Százhalombattai VUK 0 10
153. PELYHE BALÁZS PLER-Budapest 0 11
154. PETHŐ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 0 10
155. PETŐ BALÁZS PLER-Budapest 0 12
156. PIGNICZKI ROLAND Kőrösi KDSE Érd 0 2
157. PÓTÁRI BÁLINT Tempo KSE 0 12
158. RÁCZ-KOVÁCS KEVE Kézilabda UP I Bidwo 0 7
159. RÁDAI ZALÁN Százhalombattai VUK 0 10
160. RITTLING MÁRTON Budai Farkasok NKFT 0 6
161. SAMU MILÁN Gyáli BKSE 0 8
162. SÁNTA DÉNES PLER-Budapest 0 10
163. SÁPI IMRE Gyáli BKSE 0 3
164. SERFŐZŐ ÁKOS MAFC 0 10
165. SIMON KONOR FOODTEST DIÓSD 0 8
166. SÍRÓ MÁTÉ Kézilabda UP I Bidwo 0 12
167. SNOJ BOLDIZSÁR Kőrösi KDSE Érd 0 4
168. SPACZÉR TIBOR Kőrösi KDSE Érd 0 8
169. SURIN NIMRÓD Kőrösi KDSE Érd 0 10
170. SUSKA DÁVID PLER-Budapest 0 12
171. SÜKÖSD LEVENTE Csepel DSE 0 8
172. SZABADOS DÁVID Kőrösi KDSE Érd 0 2
173. SZABÓ ÁBEL FOODTEST DIÓSD 0 12
174. SZABÓ ÁDÁM DÁVID FOODTEST DIÓSD 0 8
175. SZABÓ ÁRON Kézilabda UP I Bidwo 0 9
176. SZABÓ BÁLINT Gyáli BKSE 0 2
177. SZABÓ MÁTÉ KRISZTIÁN Ráckeve VKSK 0 12
178. SZABÓ ZALÁN Moyra-Budaörs Handba 0 8
179. SZABÓ ZALÁN PÉTER Százhalombattai VUK 0 10
180. SZAUERWEIN GERGŐ Gyáli BKSE 0 12
181. SZECSEI LÉNÁRD Gyáli BKSE 0 8
182. SZEDLÁK BOTOND BULCSÚ Szigetszentmiklósi K 0 6
183. SZÉKELY LŐRINC MAFC 0 12
184. SZILVÁSI VILMOS Kézilabda UP II Bidw 0 9
185. SZOYKA BOTOND ÁRPÁD Kézilabda UP I Bidwo 0 12
186. TAKÁCS KORNÉL BÁLINT Tempo KSE 0 12
187. TAKÁCS ZALÁN GYÖRGY Moyra-Budaörs Handba 0 4
188. TAMÁS GERGELY FOODTEST DIÓSD 0 8
189. TAR ZALÁN Csepel DSE 0 6
190. TIMÁR DOMINIK GYÖRGY Csepel DSE 0 11
191. TÓTH BOTOND Kőrösi KDSE Érd 0 12
192. TÓTH LEVENTE Tempo KSE 0 6
193. TÓTH MIHÁLY MAFC 0 10
194. TÓTH MILÁN Kőrösi KDSE Érd 0 12
195. TÓTH-HENNEL MÁRK Kézilabda UP I Bidwo 0 5
196. TÖRÖK ÁKOS PLER-Budapest 0 12
197. TRINFA LEVENTE Százhalombattai VUK 0 8
198. ÚJVÁROSI ZALÁN Ráckeve VKSK 0 12
199. VÁRADI-SZABÓ BOLDIZSÁR MAFC 0 10
200. VARGA BÁLINT FOODTEST DIÓSD 0 2
201. VARGA TAMÁS KÁROLY Kézilabda UP I Bidwo 0 10
202. VÁRÓCZI ÁKOS MIHÁLY Kézilabda UP I Bidwo 0 9
203. VÁROSI ZALÁN Kézilabda UP I Bidwo 0 9
204. VIDA BENEDEK Moyra-Budaörs Handba 0 6
205. VISI PÉTER Gyáli BKSE 0 12
206. VISKI DÁNIEL Ráckeve VKSK 0 2
207. VÖRÖS BENCE Budai Farkasok NKFT 0 8
208. ZÁMBORSZKI ÁBEL Budai Farkasok NKFT 0 9
209. ZANKÓ ZOLTÁN ODIN Ráckeve VKSK 0 12
210. ZORKÓCZY MÓR MAFC 0 10
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó