Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU12 (2008-2009)
Gyermekbajnokság LU12 B csoport
2019. október 6. vasárnap
Karcag, Városi Sportcsarnok
10:00 Sütő Kézisuli - Kézilabda Klub Hajdúszobo 23 - 12
10:55 Kalmár Zoltán DSE - Debreceni Sportcentrum II 16 - 12
11:50 Kézilabda Klub Hajdúszobo - Nyíradony VVTK 32 - 2
12:45 Debreceni Sportcentrum I. - Kalmár Zoltán DSE 19 - 21
13:40 Debreceni Sportcentrum II - Sütő Kézisuli 20 - 23
14:35 Debreceni Sportcentrum I. - Nyíradony VVTK 10 - 0
Tiszafüred, Benedek Gábor Városi Sportcsarnok és Szabadidőközp
10:00 Tiszafüredi VSE - Balmazújvárosi LKSE 5 - 24
10:55 Hajdúnánás SK I. - Hajdúböszörményi TE I. 44 - 3
11:50 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúnánás SK II. 28 - 8
12:45 Hajdúböszörményi TE II. - Hajdúnánás SK I. 8 - 33
13:40 Hajdúböszörményi TE I. - Tiszafüredi VSE 8 - 4
14:35 Hajdúnánás SK II. - Hajdúböszörményi TE II. 15 - 21
2019. október 19. szombat
Nyíradony, Harangi Imre Rendezvénycsarnok
10:00 Nyíradony VVTK - Debreceni Sportcentrum II 5 - 38
10:55 Hajdúböszörményi TE II. - Kézilabda Klub Hajdúszobo 17 - 5
11:50 Debreceni Sportcentrum I. - Debreceni Sportcentrum II 19 - 30
12:45 Kézilabda Klub Hajdúszobo - Hajdúböszörményi TE I. 9 - 11
13:40 Nyíradony VVTK - Hajdúböszörményi TE II. 5 - 40
14:35 Debreceni Sportcentrum I. - Hajdúböszörményi TE I. 19 - 6
Tiszafüred, Benedek Gábor Városi Sportcsarnok és Szabadidőközp
10:00 Tiszafüredi VSE - Sütő Kézisuli 1 - 20
10:50 Hajdúnánás SK II. - Hajdúnánás SK I. 6 - 29
11:50 Sütő Kézisuli - Kalmár Zoltán DSE 30 - 9
12:45 Hajdúnánás SK I. - Balmazújvárosi LKSE 24 - 14
13:40 Hajdúnánás SK II. - Tiszafüredi VSE 13 - 9
14:35 Kalmár Zoltán DSE - Balmazújvárosi LKSE 12 - 25
2019. november 16. szombat
Balmazújváros, König Rendezvényközpont
10:00 Balmazújvárosi LKSE - Tiszafüredi VSE 20 - 2
10:55 Sütő Kézisuli - Debreceni Sportcentrum I. 23 - 18
11:50 Tiszafüredi VSE - Debreceni Sportcentrum II 1 - 26
12:45 Kézilabda Klub Hajdúszobo - Debreceni Sportcentrum I. 10 - 21
13:40 Balmazújvárosi LKSE - Sütő Kézisuli 20 - 19
14:35 Kézilabda Klub Hajdúszobo - Debreceni Sportcentrum II 17 - 29
Hajdúböszörmény, Városi Sportcsarnok
10:00 Hajdúböszörményi TE I. - Hajdúböszörményi TE II. 13 - 10
10:50 Hajdúnánás SK II. - Nyíradony VVTK 31 - 3
11:50 Hajdúböszörményi TE II. - Kalmár Zoltán DSE 12 - 16
12:45 Hajdúnánás SK I. - Nyíradony VVTK 58 - 1
13:40 Hajdúnánás SK II. - Hajdúböszörményi TE I. 14 - 15
14:35 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúnánás SK I. 7 - 20
2019. december 1. vasárnap
Debrecen, Mechwart A. Műszaki Isk.
10:00 Debreceni Sportcentrum II - Hajdúnánás SK I. 21 - 32
10:55 Debreceni Sportcentrum I. - Hajdúnánás SK II. 24 - 7
11:50 Nyíradony VVTK - Kalmár Zoltán DSE 1 - 35
12:45 Debreceni Sportcentrum I. - Hajdúnánás SK I. 16 - 34
13:40 Nyíradony VVTK - Hajdúnánás SK II. 18 - 23
14:35 Debreceni Sportcentrum II - Kalmár Zoltán DSE 30 - 25
Hajdúszoboszló, Városi Sportház
10:00 Kézilabda Klub Hajdúszobo - Hajdúböszörményi TE I. 16 - 15
10:55 Hajdúböszörményi TE II. - Balmazújvárosi LKSE 9 - 20
11:50 Hajdúböszörményi TE I. - Sütő Kézisuli 7 - 41
12:45 Hajdúböszörményi TE II. - Tiszafüredi VSE 19 - 7
13:40 Balmazújvárosi LKSE - Kézilabda Klub Hajdúszobo 32 - 10
14:35 Tiszafüredi VSE - Sütő Kézisuli 6 - 38
2020. február 22. szombat
Balmazújváros, König Rendezvényközpont
10:00 Hajdúnánás SK I. - Balmazújvárosi LKSE 23 - 18
10:55 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúböszörményi TE I. 24 - 4
11:50 Hajdúnánás SK I. - Sütő Kézisuli 16 - 11
12:45 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúböszörményi TE II. 28 - 13
13:40 Hajdúböszörményi TE I. - Balmazújvárosi LKSE 9 - 24
14:35 Sütő Kézisuli - Hajdúböszörményi TE II. 39 - 21
Tiszafüred, Benedek Gábor Városi Sportcsarnok és Szabadidőközp
10:00 Hajdúnánás SK II. - Tiszafüredi VSE 16 - 9
10:55 Kézilabda Klub Hajdúszobo - Nyíradony VVTK 10 - 0
11:50 Hajdúnánás SK II. - Debreceni Sportcentrum II 6 - 26
12:45 Debreceni Sportcentrum I. - Kézilabda Klub Hajdúszobo 26 - 14
13:40 Nyíradony VVTK - Tiszafüredi VSE 0 - 10
14:35 Debreceni Sportcentrum I. - Debreceni Sportcentrum II 26 - 31
2020. március 7. szombat
Hajdúnánás, Hódos Imre Városi sport és Rendezvénycsarnok
10:00 Debreceni Sportcentrum I. - Hajdúnánás SK II.
10:55 Nyíradony VVTK - Tiszafüredi VSE
11:50 Debreceni Sportcentrum I. - Hajdúnánás SK I.
12:45 Kézilabda Klub Hajdúszobo - Tiszafüredi VSE
13:40 Hajdúnánás SK II. - Nyíradony VVTK
14:35 Hajdúnánás SK I. - Kézilabda Klub Hajdúszobo
2020. március 8. vasárnap
Hajdúböszörmény, Városi Sportcsarnok
09:00 Hajdúböszörményi TE I. - Hajdúböszörményi TE II.
09:55 Balmazújvárosi LKSE - Sütő Kézisuli
10:50 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúböszörményi TE I.
11:45 Sütő Kézisuli - Debreceni Sportcentrum II
12:40 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúböszörményi TE II.
13:35 Kalmár Zoltán DSE - Debreceni Sportcentrum II
2020. március 21. szombat
Debrecen, Hódos Imre Sportcsarnok
10:00 Debreceni Sportcentrum II - Debreceni Sportcentrum I.
10:55 Hajdúnánás SK I. - Sütő Kézisuli
11:50 Balmazújvárosi LKSE - Debreceni Sportcentrum II
12:45 Sütő Kézisuli - Kalmár Zoltán DSE
13:40 Hajdúnánás SK I. - Debreceni Sportcentrum I.
14:35 Balmazújvárosi LKSE - Kalmár Zoltán DSE
2020. március 22. vasárnap
Hajdúböszörmény, Városi Sportcsarnok
10:00 Hajdúböszörményi TE I. - Kézilabda Klub Hajdúszobo
10:55 Hajdúnánás SK II. - Tiszafüredi VSE
11:50 Nyíradony VVTK - Kézilabda Klub Hajdúszobo
12:45 Hajdúböszörményi TE II. - Tiszafüredi VSE
13:40 Hajdúböszörményi TE I. - Hajdúnánás SK II.
14:35 Hajdúböszörményi TE II. - Nyíradony VVTK
2020. április 5. vasárnap
Nyíradony, Harangi Imre Rendezvénycsarnok
10:00 Hajdúnánás SK II. - Nyíradony VVTK
10:55 Kézilabda Klub Hajdúszobo - Tiszafüredi VSE
11:50 Hajdúnánás SK I. - Hajdúnánás SK II.
12:45 Hajdúböszörményi TE II. - Kézilabda Klub Hajdúszobo
13:40 Nyíradony VVTK - Tiszafüredi VSE
14:35 Hajdúnánás SK I. - Hajdúböszörményi TE II.
Karcag, Városi Sportcsarnok
10:00 Sütő Kézisuli - Balmazújvárosi LKSE
10:55 Hajdúböszörményi TE I. - Debreceni Sportcentrum II
11:50 Balmazújvárosi LKSE - Debreceni Sportcentrum I.
12:45 Debreceni Sportcentrum II - Kalmár Zoltán DSE
13:40 Sütő Kézisuli - Hajdúböszörményi TE I.
14:35 Kalmár Zoltán DSE - Debreceni Sportcentrum I.
2020. május 2. szombat
Hajdúnánás, Somorjai László Sportcsarnok
10:00 Hajdúnánás SK I. - Balmazújvárosi LKSE
10:55 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúnánás SK II.
11:50 Balmazújvárosi LKSE - Kézilabda Klub Hajdúszobo
12:45 Sütő Kézisuli - Hajdúnánás SK II.
13:40 Hajdúnánás SK I. - Kalmár Zoltán DSE
14:35 Sütő Kézisuli - Kézilabda Klub Hajdúszobo
Debrecen, Gizella utcai spcs.
10:00 Hajdúböszörményi TE II. - Debreceni Sportcentrum II
10:55 Hajdúböszörményi TE I. - Nyíradony VVTK
11:50 Hajdúböszörményi TE II. - Debreceni Sportcentrum I.
12:45 Hajdúböszörményi TE I. - Tiszafüredi VSE
13:40 Debreceni Sportcentrum II - Nyíradony VVTK
14:35 Tiszafüredi VSE - Debreceni Sportcentrum I.
2020. május 16. szombat
Balmazújváros, König Rendezvényközpont
10:00 Kalmár Zoltán DSE - Hajdúböszörményi TE I.
10:55 Hajdúnánás SK I. - Sütő Kézisuli
11:50 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúböszörményi TE I.
12:45 Hajdúnánás SK I. - Hajdúböszörményi TE II.
13:40 Sütő Kézisuli - Kalmár Zoltán DSE
14:35 Balmazújvárosi LKSE - Hajdúböszörményi TE II.
2020. május 17. vasárnap
Hajdúszoboszló, Városi Sportház
10:00 Debreceni Sportcentrum I. - Kézilabda Klub Hajdúszobo
10:55 Debreceni Sportcentrum II - Hajdúnánás SK II.
11:50 Nyíradony VVTK - Debreceni Sportcentrum I.
12:45 Hajdúnánás SK II. - Tiszafüredi VSE
13:40 Debreceni Sportcentrum II - Kézilabda Klub Hajdúszobo
14:35 Nyíradony VVTK - Tiszafüredi VSE
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ANGYAL ALEXANDRA DÓRA Sütő Kézisuli 0 10
2. ARANY NÓRA Balmazújvárosi LKSE 0 10
3. BACSÓ ZINA DORKA Hajdúnánás SK II. 0 10
4. BAGOLY INEZ Hajdúböszörményi TE 0 10
5. BAKÓ ZSÓFIA Kézilabda Klub Hajdú 0 6
6. BALÁZS BARBARA Hajdúnánás SK II. 0 8
7. BALLA VIKTÓRIA Sütő Kézisuli 0 10
8. BALOG RÉKA JUDIT Debreceni Sportcentr 0 10
9. BALOGH EMÍLIA Nyíradony VVTK 0 8
10. BALOGH ESZTER Hajdúnánás SK I. 0 10
11. BENCZE HANGA SÁRA Hajdúnánás SK I. 0 9
12. BOGDANOVIC TAMARA Hajdúböszörményi TE 0 10
13. BOROS-VARGYAS JANKA Kézilabda Klub Hajdú 0 8
14. BRIZ LILI Nyíradony VVTK 0 5
15. BURI VIRÁG Kalmár Zoltán DSE 0 10
16. CZIBERE LILI Debreceni Sportcentr 0 9
17. CSESZNOK GRÉTA DIÁNA Tiszafüredi VSE 0 9
18. CSUJA VALÉRIA Hajdúnánás SK II. 0 2
19. CSUKA HANNA Hajdúnánás SK I. 0 4
20. DANCS ANITA Kalmár Zoltán DSE 0 10
21. DANCS LILI Balmazújvárosi LKSE 0 6
22. DARÓCZI ZOÉ Hajdúnánás SK II. 0 2
23. DEME EDINA DOROTTYA Kalmár Zoltán DSE 0 10
24. DÉVAI DORINA Nyíradony VVTK 0 6
25. ELEK LUJZA Kézilabda Klub Hajdú 0 6
26. ÉLES LILLA NÓRA Hajdúnánás SK I. 0 10
27. ENGELHARDT DÓRA ERIKA Balmazújvárosi LKSE 0 10
28. ERDŐS TIMEA Kalmár Zoltán DSE 0 10
29. ERŐS ANNA Tiszafüredi VSE 0 10
30. ERŐS EMILI Sütő Kézisuli 0 10
31. FARKAS IRINGÓ Kézilabda Klub Hajdú 0 8
32. FEHÉR ABIGÉL BORBÁLA Hajdúböszörményi TE 0 8
33. FEHÉR ALEXANDRA Debreceni Sportcentr 0 10
34. FEHÉR ANNA Sütő Kézisuli 0 10
35. FEHÉRVÁRI BOGLÁRKA Tiszafüredi VSE 0 10
36. GAÁL IVETT Kalmár Zoltán DSE 0 8
37. GÁL DANKA Kézilabda Klub Hajdú 0 4
38. GÁL KLÁRA Hajdúböszörményi TE 0 10
39. GILÁNYI REBEKA Nyíradony VVTK 0 5
40. GÖNCZI HANNA Kézilabda Klub Hajdú 0 8
41. GÖNCZI NÓRA Sütő Kézisuli 0 1
42. GULYÁS OLÍVIA Debreceni Sportcentr 0 5
43. GYÖNGY ZSANETT BIANKA Tiszafüredi VSE 0 9
44. GYÖRFI SÁRA LUCA Balmazújvárosi LKSE 0 8
45. GYÖRFI TÜNDE Sütő Kézisuli 0 10
46. GYURICSKU JÁZMIN Debreceni Sportcentr 0 10
47. HADAS TILLA Hajdúnánás SK I. 0 10
48. HADHÁZY ALEXANDRA Hajdúnánás SK II. 0 4
49. HÁGEN VIVIEN Hajdúböszörményi TE 0 7
50. HAGYMÁSI LÍVIA Hajdúböszörményi TE 0 8
51. HAJDÚ HANNA Debreceni Sportcentr 0 8
52. HOFFMANN GRÉTA Tiszafüredi VSE 0 10
53. HORNYÁK HANNA Kalmár Zoltán DSE 0 2
54. HORVÁTH JULIANNA ESZTER Nyíradony VVTK 0 9
55. HORVÁTH LARA Debreceni Sportcentr 0 9
56. HÜSE KARINA Debreceni Sportcentr 0 5
57. ISKI MAJA Balmazújvárosi LKSE 0 10
58. IVÁNCSÓ NIKOLETT Hajdúböszörményi TE 0 10
59. JÁNOSI KLÁRA SÁRA Hajdúböszörményi TE 0 2
60. JENEI DORKA Kézilabda Klub Hajdú 0 10
61. JUHÁSZ VIKTÓRIA Tiszafüredi VSE 0 10
62. KATHI BOGLÁRKA Hajdúböszörményi TE 0 10
63. KELEMEN HANNA Hajdúböszörményi TE 0 8
64. KELEMEN KITTI Nyíradony VVTK 0 7
65. KEMELE STELLA Debreceni Sportcentr 0 9
66. KEREZSI HANNA Nyíradony VVTK 0 9
67. KERTI CSENGE Debreceni Sportcentr 0 9
68. KICSKA LILLA Debreceni Sportcentr 0 6
69. KIRÁLY ZSÓFIA Kalmár Zoltán DSE 0 10
70. KIS FANNI Kézilabda Klub Hajdú 0 8
71. KIS JOHANNA Kézilabda Klub Hajdú 0 8
72. KIS NÓRA Debreceni Sportcentr 0 10
73. KISS ADRIENN Hajdúböszörményi TE 0 10
74. KISS OLIVIA Kézilabda Klub Hajdú 0 9
75. KISS ZSÓFIA Debreceni Sportcentr 0 5
76. KOLOZSI LUCA BÍBORKA Debreceni Sportcentr 0 6
77. KOVÁCS FANNI NIKOLETT Kézilabda Klub Hajdú 0 2
78. KOVÁCS ZSÓFI Kalmár Zoltán DSE 0 6
79. KÖKÉNYESI DORINA Nyíradony VVTK 0 7
80. KRASZNAI DORKA Debreceni Sportcentr 0 9
81. KRAUSZ ESZTER ILONA Tiszafüredi VSE 0 10
82. KUJBUS KIRA Hajdúnánás SK II. 0 10
83. LITSCHAUER NIKOL Debreceni Sportcentr 0 9
84. LOVÁSZ KRISZTA Debreceni Sportcentr 0 8
85. MAGYAR VIVIEN Hajdúnánás SK II. 0 8
86. MAGYAR VIVIEN ILDIKÓ Hajdúnánás SK II. 0 4
87. MARJAI ABIGÉL Hajdúböszörményi TE 0 10
88. MÁRKI LINDA Sütő Kézisuli 0 10
89. MATKÓ-TERHES GABRIELLA Debreceni Sportcentr 0 7
90. MÁTYUS JANKA TÍMEA Nyíradony VVTK 0 5
91. MÁTYUS LILLI Hajdúböszörményi TE 0 10
92. MIHÁCSI ROXÁNA Sütő Kézisuli 0 10
93. MOLNÁR BARBARA Hajdúnánás SK II. 0 10
94. MOLNÁR DOROTTYA Kézilabda Klub Hajdú 0 6
95. MONORI VIVIEN Sütő Kézisuli 0 10
96. NÁDASDI PANNA Balmazújvárosi LKSE 0 10
97. NAGY ALEXANDRA Balmazújvárosi LKSE 0 8
98. NAGY GRÉTA Hajdúböszörményi TE 0 10
99. NAGY LÉNA Hajdúböszörményi TE 0 8
100. NAGY LILI EMILIA Hajdúnánás SK II. 0 10
101. NAGY NÓRA Debreceni Sportcentr 0 9
102. NAGY VIKTÓRIA Debreceni Sportcentr 0 9
103. NEMES VILLŐ Tiszafüredi VSE 0 8
104. NÉMETH NIKOLETT Sütő Kézisuli 0 10
105. NYAKAS DORKA Hajdúnánás SK I. 0 8
106. OLÁH LOTTI Hajdúnánás SK I. 0 10
107. OSZLÁNYI ENIKŐ Tiszafüredi VSE 0 8
108. PÁJERSKI HANNA Hajdúnánás SK II. 0 8
109. PÁNYA PANNA Debreceni Sportcentr 0 6
110. PAPP LILI Debreceni Sportcentr 0 10
111. PATAKI GRÉTA Nyíradony VVTK 0 2
112. PONGOR KATA Hajdúnánás SK II. 0 10
113. POSTA TIMEA Kalmár Zoltán DSE 0 10
114. POZSÁR HANNA Debreceni Sportcentr 0 7
115. RÁCZ ANNA Sütő Kézisuli 0 10
116. RÁCZ MAJA Tiszafüredi VSE 0 10
117. RÁCZ VIKTÓRIA Kalmár Zoltán DSE 0 10
118. RÁSA MAJA Nyíradony VVTK 0 2
119. RÉKASI VERONIKA Hajdúnánás SK I. 0 8
120. RÉZ DORINA Debreceni Sportcentr 0 9
121. RÉZ PETRA Sütő Kézisuli 0 6
122. SERES NÓRA Hajdúböszörményi TE 0 10
123. SILLING PANNA Balmazújvárosi LKSE 0 10
124. SMIDER CSENGE NAPSUGÁR Debreceni Sportcentr 0 10
125. SÓVÁRI DORINA Kézilabda Klub Hajdú 0 8
126. SZABADI HANNA Balmazújvárosi LKSE 0 7
127. SZABÓ PETRA Hajdúböszörményi TE 0 10
128. SZABÓ ZSÓFIA Sütő Kézisuli 0 6
129. SZEKERES PETRA Tiszafüredi VSE 0 10
130. SZEKERES ZSÓFIA Hajdúböszörményi TE 0 10
131. SZELECZKI HANNA Hajdúnánás SK II. 0 10
132. SZEMÁN ZSELYKE Nyíradony VVTK 0 7
133. SZILÁGYI BIANKA Kalmár Zoltán DSE 0 10
134. SZILÁGYI SAROLTA Hajdúnánás SK II. 0 4
135. SZOLÁNSZKY BERNADETT Kalmár Zoltán DSE 0 2 0 8
Kézilabda Klub Hajdú 0 6
136. SZÖLLŐSI IZABELLA Kézilabda Klub Hajdú 0 10
137. TAR LAURA DOROTTYA Balmazújvárosi LKSE 0 10
138. TIBA SÁRA Debreceni Sportcentr 0 5
139. TÓTH ANETT CSENGE Kézilabda Klub Hajdú 0 6
140. TÓTH HANNA Balmazújvárosi LKSE 0 6
141. TÓTH LARA Balmazújvárosi LKSE 0 9
142. TÓTH ZORKA Balmazújvárosi LKSE 0 10
143. TURI LELLE Kalmár Zoltán DSE 0 10
144. UJ FANNI Debreceni Sportcentr 0 10
145. UJVÁRI KINGA KATALIN Tiszafüredi VSE 0 10
146. VADAI JÁZMIN Sütő Kézisuli 0 8
147. VÁLLAJI NOÉMI ANDREA Sütő Kézisuli 0 10
148. VÁMOSI LIZETT Nyíradony VVTK 0 9
149. VARGA EMMA Balmazújvárosi LKSE 0 10
150. VARGA GRÉTA Hajdúnánás SK II. 0 1
151. VARGA KÍRA Hajdúböszörményi TE 0 10
152. VARGA NÓRA Hajdúnánás SK I. 0 10
153. VARGA RÉKA Debreceni Sportcentr 0 8
154. VERES BOGLÁRKA Tiszafüredi VSE 0 10
155. VIDÓ KINGA VIKTÓRIA Nyíradony VVTK 0 9
156. ZSIGMOND ESZTER MÓNIKA Kalmár Zoltán DSE 0 2 0 6
Kézilabda Klub Hajdú 0 4
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó