Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság LU12 (2008-2009)
Gyermekbajnokság LU12 H csoport
2019. október 5. szombat
Fonyód, Zákányi Bálint spcs.
10:00 NIKÉ SE Fonyód - Balatoni Liget KC Keszthe 4 - 2
10:55 TUNGSRAM SE - Egerszegi KK 26 - 6
11:50 Balatoni Liget KC Keszthe - GÓNA SZKKE 1 - 29
12:45 PLSC - TUNGSRAM SE 0 - 10
13:40 Egerszegi KK - NIKÉ SE Fonyód 8 - 2
14:35 GÓNA SZKKE - PLSC 10 - 0
2019. október 6. vasárnap
Répcelak, Répce Sportcsarnok
10:00 Répcelaki SE - Csornai SE 23 - 16
10:55 Büki TK - Szombathelyi KKA I. 13 - 18
11:50 Csornai SE - Szombathelyi KKA II. 20 - 23
12:45 Haladás VSE - Büki TK 9 - 30
13:40 Szombathelyi KKA I. - Répcelaki SE 20 - 7
14:35 Szombathelyi KKA II. - Haladás VSE 24 - 5
2019. október 20. vasárnap
Zalaegerszeg, Kölcsey Gimnázium
10:00 Egerszegi KK - Büki TK 4 - 23
10:55 Répcelaki SE - PLSC 24 - 7
11:50 Csornai SE - Büki TK 17 - 33
12:45 Répcelaki SE - Haladás VSE 15 - 9
13:40 PLSC - Egerszegi KK 3 - 15
14:35 Haladás VSE - Csornai SE 7 - 22
Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
10:00 TUNGSRAM SE - GÓNA SZKKE 21 - 17
10:55 Balatoni Liget KC Keszthe - Szombathelyi KKA II. 1 - 23
11:50 NIKÉ SE Fonyód - GÓNA SZKKE 7 - 22
12:45 Balatoni Liget KC Keszthe - Szombathelyi KKA I. 4 - 43
13:40 Szombathelyi KKA II. - TUNGSRAM SE 15 - 24
14:35 Szombathelyi KKA I. - NIKÉ SE Fonyód 31 - 3
2019. november 16. szombat
Ikrény, Kulturális és Sportközpont
10:00 Csornai SE - Répcelaki SE 21 - 21
10:55 Haladás VSE - Szombathelyi KKA I. 11 - 30
11:50 Répcelaki SE - Büki TK 18 - 32
12:45 Szombathelyi KKA II. - Haladás VSE 22 - 13
13:40 Csornai SE - Szombathelyi KKA I. 17 - 31
14:35 Büki TK - Szombathelyi KKA II. 22 - 15
2019. november 17. vasárnap
Zalaegerszeg, Kölcsey Gimnázium
10:00 TUNGSRAM SE - PLSC 24 - 2
10:55 Balatoni Liget KC Keszthe - NIKÉ SE Fonyód 0 - 10
11:50 TUNGSRAM SE - GÓNA SZKKE 18 - 18
12:45 Egerszegi KK - Balatoni Liget KC Keszthe 21 - 2
13:40 PLSC - NIKÉ SE Fonyód 3 - 11
14:35 Egerszegi KK - GÓNA SZKKE 5 - 11
2019. december 1. vasárnap
Lenti, Arany J. Ált.Isk. spcs.*
10:00 PLSC - GÓNA SZKKE 10 - 21
10:55 Egerszegi KK - Répcelaki SE 6 - 16
11:50 TUNGSRAM SE - PLSC 28 - 9
12:45 Büki TK - Egerszegi KK 21 - 7
13:40 Répcelaki SE - GÓNA SZKKE 15 - 13
14:35 TUNGSRAM SE - Büki TK 23 - 32
Szombathely, Haladás Sportkomplexum
10:00 Haladás VSE - NIKÉ SE Fonyód 25 - 1
10:55 Balatoni Liget KC Keszthe - Csornai SE 5 - 30
11:50 Szombathelyi KKA I. - NIKÉ SE Fonyód 38 - 10
12:45 Szombathelyi KKA II. - Csornai SE 20 - 20
13:40 Haladás VSE - Balatoni Liget KC Keszthe 17 - 4
14:35 Szombathelyi KKA I. - Szombathelyi KKA II. 26 - 12
2020. február 22. szombat
Szombathely, Egyetemi Sportcsarnok
09:00 Szombathelyi KKA I. - Büki TK 26 - 20
09:50 GÓNA SZKKE - TUNGSRAM SE 11 - 30
10:40 Büki TK - Szombathelyi KKA II. 26 - 28
11:30 Répcelaki SE - GÓNA SZKKE 20 - 16
12:20 Szombathelyi KKA I. - TUNGSRAM SE 34 - 10
13:10 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA II. 8 - 22
Keszthely, Csokonai ÁMK
09:00 Egerszegi KK - Balatoni Liget KC Keszthe 15 - 3
09:55 PLSC - NIKÉ SE Fonyód 19 - 20
10:50 Csornai SE - Egerszegi KK 23 - 12
11:45 Haladás VSE - NIKÉ SE Fonyód 13 - 9
12:40 PLSC - Balatoni Liget KC Keszthe 18 - 8
13:35 Csornai SE - Haladás VSE 26 - 17
2020. március 7. szombat
még nincs megadva a helyszín
00:00 Balatoni Liget KC Keszthe - NIKÉ SE Fonyód
00:00 Balatoni Liget KC Keszthe - TUNGSRAM SE
Ikrény, Kulturális és Sportközpont
10:55 Csornai SE - GÓNA SZKKE 23 - 21
11:50 TUNGSRAM SE - NIKÉ SE Fonyód 22 - 6
12:45 PLSC - GÓNA SZKKE 18 - 28
13:40 NIKÉ SE Fonyód - Csornai SE 11 - 22
14:35 PLSC - TUNGSRAM SE 10 - 26
Répcelak, Répce Sportcsarnok
10:00 Büki TK - Répcelaki SE 24 - 16
10:55 Egerszegi KK - Szombathelyi KKA I. 1 - 30
11:50 Büki TK - Haladás VSE 32 - 13
12:45 Szombathelyi KKA II. - Egerszegi KK 13 - 4
13:40 Répcelaki SE - Szombathelyi KKA I. 9 - 25
14:35 Haladás VSE - Szombathelyi KKA II. 12 - 18
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁDÁM JÚLIA Szombathelyi KKA I. 0 8
2. ÁGH FANNI Répcelaki SE 0 12
3. ÁGOSTON VIKTÓRIA Répcelaki SE 0 12
4. BABOS KINCSŐ Szombathelyi KKA I. 0 12
5. BALASSA VIKTÓRIA TUNGSRAM SE 0 5
6. BÁLINT ZSÓFIA Büki TK 0 12
7. BANICS BOGLÁRKA PLSC 0 10
8. BEBESI EMÍLIA Balatoni Liget KC Ke 0 9
9. BENCZIK HANNA PLSC 0 10
10. BEREZVAI BARBARA Balatoni Liget KC Ke 0 9
11. BERTA SÁRA TUNGSRAM SE 0 11
12. BERTALAN RÉKA GÓNA SZKKE 0 9
13. BÓBICS NÓRA IVETT PLSC 0 8
14. BÓDI KINGA GÓNA SZKKE 0 11
15. BOGNÁR KITTI NÓRA Csornai SE 0 10
16. BOKOR ADRIEN Répcelaki SE 0 12
17. BORÁROS JÚLIA Egerszegi KK 0 9
18. BORSODI ENIKŐ Csornai SE 0 12
19. BÖDEI DORKA Szombathelyi KKA II. 0 12
20. BÖRÖCZ FANNI NIKÉ SE Fonyód 0 4
21. BŐSZE OLIVIA Szombathelyi KKA I. 0 12
22. CSABI SÁRA DORKA NIKÉ SE Fonyód 0 9
23. CSARANKÓ LUCA TUNGSRAM SE 0 2
24. CSORBA KIRA TÍMEA Répcelaki SE 0 10
25. DE PAULA YASMIN Haladás VSE 0 6 0 10
Szombathelyi KKA II. 0 4
26. DERDÁK SÁRA Szombathelyi KKA I. 0 8
27. DEVECSERI SZILVIA RAMÓNA Szombathelyi KKA I. 0 6
28. DEZSŐ DORKA REGINA Répcelaki SE 0 10
29. EGYED DIÁNA GÓNA SZKKE 0 8
30. EGYED KATALIN Haladás VSE 0 8
31. FARKAS RÉKA Csornai SE 0 12
32. FARSANG REBEKA TUNGSRAM SE 0 10
33. FERENCZ FRUZSINA LIZA TUNGSRAM SE 0 8
34. FLASCH BERTA EMMA Haladás VSE 0 2
35. FÜLÖP FANNI NIKÉ SE Fonyód 0 11
36. GALOVTSIK HANNA GÓNA SZKKE 0 4
37. GECSEG LUCA PLSC 0 8
38. GELENCSÉR LILLA TUNGSRAM SE 0 11
39. GERENCSÉR LEA Szombathelyi KKA I. 0 12
40. GÖNCZ IVETT NIKOL GÓNA SZKKE 0 5
41. GRÓF GRÉTA Szombathelyi KKA I. 0 10
42. GYERTYÁNÁGI BORÓKA TUNGSRAM SE 0 11
43. GYULAI EMMA Szombathelyi KKA II. 0 12
44. HALÁSZ JÁZMIN TUNGSRAM SE 0 6
45. HALÁSZ TÍMEA Szombathelyi KKA I. 0 10
46. HEGYI DIÁNA PLSC 0 10
47. HEGYI ROZÁLIA PLSC 0 10
48. HERMÁN PETRA GÓNA SZKKE 0 1
49. HERMANN DORKA NIKÉ SE Fonyód 0 4
50. HORVÁTH ALEXA KARINA Haladás VSE 0 10
51. HORVÁTH BLANKA Csornai SE 0 12
52. HORVÁTH ESZTER SÁRA Haladás VSE 0 10
53. HORVÁTH EVELIN JÁZMIN GÓNA SZKKE 0 5
54. HORVÁTH ILDIKÓ MÁRIA Büki TK 0 2
55. HORVÁTH LARA JÁZMIN GÓNA SZKKE 0 11
56. HORVÁTH LILI Szombathelyi KKA II. 0 10
57. HORVÁTH ROZINA ANNA TUNGSRAM SE 0 11
58. HUDY LÍVIA Csornai SE 0 7
59. IMRE MERCÉDESZ Haladás VSE 0 8
60. IMREI BOGLÁRKA TUNGSRAM SE 0 10
61. ISZAK TAMARA Szombathelyi KKA II. 0 7
62. JELENCSICS AMARILLA Szombathelyi KKA II. 0 12
63. KÁLI KATA Egerszegi KK 0 12
64. KARDOS ZSÓFIA PLSC 0 10
65. KATONA LUCA Büki TK 0 12
66. KENDIK REBEKA LIZA Büki TK 0 10
67. KIRÁLY RÉKA Egerszegi KK 0 12
68. KISS LORETTA Répcelaki SE 0 8
69. KISS PANNA Szombathelyi KKA II. 0 12
70. KOCSIS BOZSÓKA DÓRA Egerszegi KK 0 10
71. KOLMAN KITTI Haladás VSE 0 10
72. KONECSNI KITTI Szombathelyi KKA I. 0 10
73. KOÓSZ FRUZSINA Büki TK 0 12
74. KOÓSZ KARINA Büki TK 0 12
75. KORMOS ADRIÁNA Csornai SE 0 8
76. KOVÁCS DÓRA TUNGSRAM SE 0 9
77. KOVÁCS ILKA GÓNA SZKKE 0 11
78. KOVÁCS LILLA NIKÉ SE Fonyód 0 11
79. KOVÁCS LUCA Répcelaki SE 0 8
80. KOVÁCS REGINA Haladás VSE 0 12
81. KOVÁCS VIRÁG GÓNA SZKKE 0 2
82. KŐVÁRI KATA DÓRA Répcelaki SE 0 10
83. KRISTÓF CSENGE Répcelaki SE 0 10
84. LAKATOS SENON BRITANI Büki TK 0 2
85. LANG REGINA Szombathelyi KKA I. 0 8
86. LÁZÁR REBEKA PLSC 0 7
87. LEPSÉNYI JUDIT Szombathelyi KKA I. 0 10
88. LÖKKÖS ADÉL Haladás VSE 0 2
89. LUKÁCS ALEXA TUNGSRAM SE 0 11
90. MARTON RÉKA Haladás VSE 0 10
91. MEGYERI BLANKA FLÓRA NIKÉ SE Fonyód 0 11
92. MOLNÁR ANTÓNIA Csornai SE 0 12
93. MOLNÁR LAURA Egerszegi KK 0 12
94. MOLNÁR PATRICIA Büki TK 0 12
95. MÓZSI BOGLÁRKA TUNGSRAM SE 0 11
96. NAGY ALÍZ GÓNA SZKKE 0 6
97. NAGY MIRJAM Répcelaki SE 0 11
98. NÉMETH DIÁNA ANNA Szombathelyi KKA I. 0 6
99. NÉMETH EMMA ANNA Szombathelyi KKA I. 0 10
100. NÉMETH ENIKŐ Haladás VSE 0 10
101. NÉMETH HANNA Répcelaki SE 0 10
102. NÉMETH OTÍLIA BERNADETT PLSC 0 10
103. NÉMETH SZOFI Répcelaki SE 0 8
104. ORSÓS CSENGE GÓNA SZKKE 0 4
105. PAÁR CSENGE Büki TK 0 6
106. PÁPAI NERINA Büki TK 0 2
107. PAPP EMMA Egerszegi KK 0 10
108. PAPP JÁZMIN REGINA Haladás VSE 0 10
109. PAPP MIRA Egerszegi KK 0 12
110. PÉCSEK KINCSŐ BERENIKÉ NIKÉ SE Fonyód 0 9
111. PÉTER KITTI Egerszegi KK 0 11
112. PETRÉNYI HANNA NÓRA Egerszegi KK 0 8
113. PINTÉR CSENGE Egerszegi KK 0 2
114. PINTÉR PANNA Egerszegi KK 0 9
115. PINTÉR SZOFI HANNA Szombathelyi KKA I. 0 12
116. PITVAROSI VIORIKA NÓRA NIKÉ SE Fonyód 0 9
117. PÓCZA BOGLÁRKA Büki TK 0 12
118. PRYSTUPA FRIDA Répcelaki SE 0 12
119. PURT LETÍCIA Balatoni Liget KC Ke 0 9
120. RAJKAI JÁZMIN NIKÉ SE Fonyód 0 6
121. SÁNTA DÓRA Balatoni Liget KC Ke 0 9
122. SÁNTA NÓRA PANNA TUNGSRAM SE 0 10
123. SÁROMPEK VIRÁG Balatoni Liget KC Ke 0 9
124. SEBESTYÉN CSENGE Szombathelyi KKA II. 0 12
125. SEBŐK JANKA Csornai SE 0 12
126. SEPER ZSÓFIA BÍBORKA Szombathelyi KKA II. 0 12
127. SIMON EMESE Szombathelyi KKA II. 0 4
128. SIMON ESZTER Szombathelyi KKA I. 0 8
129. SIMON IVETT Szombathelyi KKA I. 0 12
130. SIMON JÚLIA Csornai SE 0 12
131. SOLTÉSZ FLORINA IRMA NIKÉ SE Fonyód 0 11
132. SOÓS JANKA MAJA TUNGSRAM SE 0 1
133. SÖTÉT JOHANNA Balatoni Liget KC Ke 0 9
134. SPANYÓ PANNI Szombathelyi KKA II. 0 12
135. STROKAY LUCA GÓNA SZKKE 0 2
136. SUKOLA KINCSŐ ANNA Répcelaki SE 0 10
137. SÜLE SZÓFIA Szombathelyi KKA II. 0 8
138. SZABÓ ADÉL TUNGSRAM SE 0 1
139. SZABÓ BOGLÁRKA Haladás VSE 0 2
140. SZABÓ LILIEN ANNA Haladás VSE 0 2
141. SZABÓ RÉKA Haladás VSE 0 12
142. SZABÓ VANDA Egerszegi KK 0 12
143. SZALAI KINGA Egerszegi KK 0 4
144. SZAMOSI LILIEN Balatoni Liget KC Ke 0 9
145. SZÁNTÓ BIANKA Büki TK 0 10
146. SZIJÁRTÓ NÓRA Egerszegi KK 0 3
147. SZILÁGYI XÉNIA Büki TK 0 2
148. TAKÁCS PETRA GÓNA SZKKE 0 6
149. TARAI HANNA GÓNA SZKKE 0 9
150. TIRÁSZI TAMARA TUNGSRAM SE 0 1
151. TOLLÁR SÁRA VIRÁG PLSC 0 10
152. TÓTH BERNADETT Csornai SE 0 10
153. TÓTH FANNI Szombathelyi KKA I. 0 2
154. TURAI NÓRA ANNA Répcelaki SE 0 12
155. TÜSKE ZOÉ GÓNA SZKKE 0 9
156. TÜZES MIRA Szombathelyi KKA II. 0 12
157. UNGER VIKTÓRIA Szombathelyi KKA II. 0 12
158. VARGA FLÓRA RAMÓNA TUNGSRAM SE 0 2
159. VARGA NÓRA Haladás VSE 0 4
160. VÍGH ZORKA ROZINA Szombathelyi KKA I. 0 8
161. VINCZE DORINA PETRA Haladás VSE 0 4
162. VINCZE-PÉTERI CSENGE Egerszegi KK 0 9
163. VINKLER ZORKA ANNA NIKÉ SE Fonyód 0 9
164. VÖLGYI SZAFFI GÓNA SZKKE 0 11
165. VÖRÖS BÍBOR GÓNA SZKKE 0 10
166. WÜNSCH ANNA KLEOPÁTRA GÓNA SZKKE 0 9
167. ZALAVÁRI DORKA Egerszegi KK 0 10
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó