Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU13 (2007-2008)
Gyermekbajnokság FU13 E csoport
2019. október 12. szombat
Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok
09:00 Csurgói KK - Tungsram SE 18 - 15
09:55 Éles KISE I. - Georgikon DSE 37 - 9
10:50 Tungsram SE - Éles KISE II. 11 - 15
11:45 Georgikon DSE - Telekom Veszprém/Tapolca 23 - 29
Csurgó, Eötvös J. Ált.Isk. spcs.
13:00 Csurgói KK - Éles KISE I. 15 - 33
13:55 Éles KISE II. - Telekom Veszprém/Tapolca 12 - 22
2019. október 13. vasárnap
Celldömölk, CVSE-Swietelsky Aréna
10:00 Celldömölki VSE - Büki TK 13 - 16
10:55 Haladás VSE - Telekom Veszprém 24 - 27
11:50 Büki TK - Balatonfüredi KSE-Eötvös 16 - 24
12:45 Telekom Veszprém - Szentgotthárdi VSE 32 - 6
13:40 Celldömölki VSE - Haladás VSE 16 - 25
14:35 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Szentgotthárdi VSE 25 - 12
2019. október 26. szombat
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
10:00 Telekom Veszprém - Éles KISE I. 17 - 28
10:55 Éles KISE II. - Büki TK 25 - 10
11:50 Éles KISE I. - Celldömölki VSE 43 - 7
12:45 Éles KISE II. - Balatonfüredi KSE-Eötvös 15 - 18
13:40 Telekom Veszprém - Büki TK 58 - 5
14:35 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Celldömölki VSE 35 - 17
2019. október 27. vasárnap
Csurgó, Sótonyi László Sportcsarnok
10:00 Csurgói KK - Georgikon DSE 20 - 26
10:55 Tungsram SE - Szentgotthárdi VSE 24 - 12
11:50 Georgikon DSE - Haladás VSE 26 - 12
12:45 Tungsram SE - Telekom Veszprém/Tapolca 10 - 27
13:40 Csurgói KK - Szentgotthárdi VSE 38 - 15
14:35 Haladás VSE - Telekom Veszprém/Tapolca 12 - 33
2019. november 9. szombat
Keszthely, Csokonai ÁMK
09:00 Telekom Veszprém/Tapolca - Georgikon DSE 27 - 15
09:55 Éles KISE II. - Szentgotthárdi VSE 22 - 15
10:50 Éles KISE I. - Telekom Veszprém/Tapolca 18 - 10
11:45 Éles KISE II. - Haladás VSE 11 - 25
12:40 Szentgotthárdi VSE - Georgikon DSE 6 - 30
13:35 Éles KISE I. - Haladás VSE 36 - 19
2019. november 10. vasárnap
Nagykanizsa, Tungsram SE Sportcsarnok
10:00 Tungsram SE - Csurgói KK 10 - 27
10:55 Telekom Veszprém - Celldömölki VSE 42 - 9
11:50 Csurgói KK - Büki TK 31 - 12
12:45 Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE-Eötvös 29 - 14
13:40 Tungsram SE - Celldömölki VSE 15 - 22
14:35 Büki TK - Balatonfüredi KSE-Eötvös 15 - 26
2019. november 23. szombat
Szombathely, Haladás Sportkomplexum
10:00 Haladás VSE - Büki TK 24 - 14
10:55 Szentgotthárdi VSE - Telekom Veszprém/Tapolca 9 - 33
11:50 Büki TK - Georgikon DSE 13 - 30
12:45 Celldömölki VSE - Telekom Veszprém/Tapolca 12 - 34
13:40 Haladás VSE - Szentgotthárdi VSE 36 - 6
14:35 Celldömölki VSE - Georgikon DSE 14 - 24
2019. november 24. vasárnap
Alsóörs, Városi Sportcsarnok
09:00 Éles KISE I. - Balatonfüredi KSE-Eötvös 29 - 13
09:55 Éles KISE II. - Telekom Veszprém 6 - 38
10:50 Csurgói KK - Balatonfüredi KSE-Eötvös 17 - 23
11:45 Tungsram SE - Telekom Veszprém 11 - 37
12:40 Éles KISE II. - Csurgói KK 22 - 13
13:35 Éles KISE I. - Tungsram SE 45 - 8
2019. december 8. vasárnap
Balatonfüred, Szabadidőközpont
09:00 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Éles KISE II. 22 - 15
09:55 Éles KISE I. - Telekom Veszprém/Tapolca 24 - 15
10:50 Éles KISE II. - Georgikon DSE 18 - 19
11:45 Éles KISE I. - Telekom Veszprém 22 - 24
12:40 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Telekom Veszprém/Tapolca 16 - 26
13:35 Telekom Veszprém - Georgikon DSE 45 - 18
Szentgotthárd, Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.
10:00 Szentgotthárdi VSE - Büki TK 21 - 16
10:55 Haladás VSE - Tungsram SE 33 - 12
11:50 Büki TK - Csurgói KK 7 - 26
12:45 Haladás VSE - Celldömölki VSE 40 - 6
13:40 Szentgotthárdi VSE - Tungsram SE 14 - 19
14:35 Celldömölki VSE - Csurgói KK 13 - 28
2020. február 29. szombat
Veszprém, DEVM Közhasznú Alapítvány Sportcsarnok
09:00 Telekom Veszprém - Éles KISE I. 21 - 19
09:55 Telekom Veszprém/Tapolca - Éles KISE II. 25 - 7
10:50 Éles KISE I. - Csurgói KK 32 - 16
11:45 Büki TK - Éles KISE II. 16 - 31
12:40 Telekom Veszprém - Telekom Veszprém/Tapolca 26 - 19
13:35 Csurgói KK - Büki TK 27 - 12
Balatonfüred, Eötvös Sportcsarnok
10:00 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Georgikon DSE 24 - 24
10:55 Haladás VSE - Tungsram SE 39 - 7
11:50 Georgikon DSE - Szentgotthárdi VSE 28 - 18
12:45 Tungsram SE - Celldömölki VSE 12 - 23
13:40 Balatonfüredi KSE-Eötvös - Haladás VSE 25 - 28
14:35 Szentgotthárdi VSE - Celldömölki VSE 22 - 26
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS BARNA Telekom Veszprém 0 1
2. BÁCSKAI BENCE Celldömölki VSE 0 12
3. BAGYINSZKI SOMA Telekom Veszprém 0 6
4. BALASSA ÁDÁM Telekom Veszprém/Tap 0 10
5. BÁLINT ZSOMBOR Szentgotthárdi VSE 0 8
6. BARABÁS GERGŐ Telekom Veszprém 0 6
7. BÁRÁNY ÁGOSTON Telekom Veszprém/Tap 0 10
8. BARANYAI BENCE Csurgói KK 0 11
9. BARCZA ÁDÁM Telekom Veszprém/Tap 0 12
10. BÉKÉSI BENEDEK Telekom Veszprém 0 6
11. BENIS BENCE Telekom Veszprém 0 2
12. BERLIK BOTOND Balatonfüredi KSE-Eö 0 10
13. BIRNBAUER ZSOMBOR Telekom Veszprém 0 10
14. BÍRÓ DÁVID Tungsram SE 0 9
15. BÓDI BENDEGÚZ Tungsram SE 0 9
16. BÓDI MARCELL Büki TK 0 9
17. BODOR BULCSÚ Éles KISE II. 0 10
18. BOLDIZSÁR BENCE BENDEGÚZ Balatonfüredi KSE-Eö 0 12
19. BORBÁS KRISTÓF KÁROLY Georgikon DSE 0 8
20. BORSZÉKI LAJOS Balatonfüredi KSE-Eö 0 2
21. BUCHESZ ERIK Szentgotthárdi VSE 0 12
22. BURUSÁN ÁRMIN Tungsram SE 0 7
23. CZINCZÁS BARNA Telekom Veszprém 0 10
24. CZÖVEK DÁNIEL Haladás VSE 0 10
25. CSAJÁGI ÁLMOS BOLDIZSÁR Telekom Veszprém 0 4
26. CSÉFALVAY BÁLINT Tungsram SE 0 12
27. CSIZMAZIA ANDRÁS Celldömölki VSE 0 12
28. CSOMAI BÁLINT Éles KISE II. 0 2
29. DOBI DOMINIK Telekom Veszprém/Tap 0 12
30. DÖMÖTÖR BENCE Haladás VSE 0 12
31. EINREINHOFF BOTOND Telekom Veszprém 0 8
32. EKLEMOVIC MÁRKÓ Éles KISE I. 0 8
33. ENDER DÁVID Telekom Veszprém 0 5
34. ENDER RICHÁRD Telekom Veszprém 0 4
35. ENGER CSANÁD Haladás VSE 0 5
36. ÉRCHEGYI MIRON Balatonfüredi KSE-Eö 0 12
37. FARKAS LÁSZLÓ Haladás VSE 0 8
38. FERENCZI ZSOMBOR Georgikon DSE 0 10
39. FIDLER JÓZSEF MIHÁLY Csurgói KK 0 11
40. FILÓ BARNABÁS ÁRMIN Csurgói KK 0 10
41. FODOR BARNA Éles KISE I. 0 12
42. FRENKL ATTILA SÁNDOR Telekom Veszprém/Tap 0 4
43. FÜSTÖS MÁTÉ Csurgói KK 0 12
44. GAJÁR VENCEL Georgikon DSE 0 6
45. GÁNCS-PETŐ LEVENTE Telekom Veszprém 0 10
46. GÁNCS-PETŐ MÁTÉ Telekom Veszprém 0 10
47. GÓG MÁRK ZSOLT Telekom Veszprém 0 4
48. GÖRÖG NOEL ATTILA Telekom Veszprém 0 2
49. GYARMATI FERENC Balatonfüredi KSE-Eö 0 8
50. HABDA BENCE Tungsram SE 0 12
51. HAJDÚ ZSOMBOR Balatonfüredi KSE-Eö 0 12
52. HALMOS BÁLINT Telekom Veszprém 0 6
53. HARNÓCZI ATTILA ZSOMBOR Telekom Veszprém/Tap 0 10
54. HERCZEG DOMINIK Telekom Veszprém/Tap 0 2
55. HERCZEG TAMÁS Éles KISE II. 0 10
56. HIRT ZSOMBOR Éles KISE II. 0 12
57. HOLCZER ZOLTÁN Csurgói KK 0 10
58. HOLCZINGER PÉTER Tungsram SE 0 10
59. HOLLÓ DÁVID BALÁZS Éles KISE II. 0 6
60. HORESTA DÁNIEL Telekom Veszprém/Tap 0 10
61. HORVÁTH ÁBEL Haladás VSE 0 4
62. HORVÁTH DÁNIEL Telekom Veszprém 0 3
63. HUNYADVÁRI ÁKOS Éles KISE I. 0 12
64. ILLÉS ADRIÁN GÁBOR Balatonfüredi KSE-Eö 0 2
65. JÁHNI SEBESTYÉN Telekom Veszprém 0 4
66. JANKOVICS PÉTER Csurgói KK 0 9
67. JÁNVÁRI MILÁN Büki TK 0 12
68. KARÁTH DOMINIK Éles KISE I. 0 10
69. KATONA BÁLINT Celldömölki VSE 0 10
70. KOCSIS GYŐZŐ Telekom Veszprém/Tap 0 8
71. KOCSIS MILÁN Telekom Veszprém 0 2
72. KOLLÁR BOLDIZSÁR Csurgói KK 0 10
73. KOVÁCS BENEDEK ÁDÁM Telekom Veszprém 0 6
74. KOVÁCS MARCELL Balatonfüredi KSE-Eö 0 4
75. KOVÁCS MÁTÉ Éles KISE II. 0 12
76. KÖDÖS BENCE Celldömölki VSE 0 12
77. KRÁNICZ JÁNOS Csurgói KK 0 12
78. KRÁNICZ KRISTÓF Csurgói KK 0 12
79. KUGLICS KÁLMÁN PATRIK Haladás VSE 0 10
80. KULCSÁR MÁTÉ Telekom Veszprém/Tap 0 12
81. KUTI PÉTER Balatonfüredi KSE-Eö 0 10
82. KUTI ZOLTÁN ÁDÁM Éles KISE II. 0 12
83. KÜTSÖN ÁKOS Tungsram SE 0 8
84. LACKENBACHER ZALÁN Telekom Veszprém 0 4
85. LADÁNYI DOMINIK Haladás VSE 0 2
86. LENDVAI SZABOLCS Éles KISE II. 0 12
87. LENKOVITS JÁNOS ARCHIBALD Szentgotthárdi VSE 0 10
88. LEPOSA BARNABÁS Csurgói KK 0 12
89. LOVRENCSICS MIHÁLY Tungsram SE 0 7
90. LŐWENBERGER LEVENTE Balatonfüredi KSE-Eö 0 10
91. MAÁR MARCELL PÁL Celldömölki VSE 0 12
92. MAJOR ÁKOS Celldömölki VSE 0 10
93. MAJOR ÁKOS ÁRON Telekom Veszprém 0 6
94. MÁTÉS BENCE Haladás VSE 0 10
95. MEZŐSI NIMRÓD Georgikon DSE 0 12
96. MOGYORÓSI MILÁN Haladás VSE 0 8
97. MOLNÁR FÉLIX Celldömölki VSE 0 12
98. MOLNÁR ZSOMBOR Tungsram SE 0 12
99. MOLNÁR ZSOMBOR Haladás VSE 0 4
100. MÓROCZ MILÁN Éles KISE I. 0 10
101. MUSITS MÁRK Tungsram SE 0 10
102. NAGY BÁLINT Büki TK 0 4
103. NAGY DÁNIEL GÁBOR Éles KISE II. 0 12
104. NAGY NIMRÓD Balatonfüredi KSE-Eö 0 12
105. NAGY PATRIK Éles KISE I. 0 2
106. NÉMETH BÁLINT Szentgotthárdi VSE 0 12
107. NÉMETH BOTOND Büki TK 0 6
108. NÉMETH KRISTÓF Tungsram SE 0 12
109. NÉMETH KRISTÓF Büki TK 0 9
110. NÉMETH LEVENTE Telekom Veszprém 0 2
111. NÉMETH MARCELL Haladás VSE 0 9
112. NÉMETH MÁRK Haladás VSE 0 10
113. NÉMETH ZÉTÉNY Telekom Veszprém 0 6
114. NÉZICS MÁTYÁS Csurgói KK 0 8
115. NIKL BENDEGÚZ Büki TK 0 4
116. NÓGRÁDI ZSOMBOR TIBOR Csurgói KK 0 8
117. NOVÁK BARNABÁS Haladás VSE 0 10
118. OPAVSZKY OLIVÉR Telekom Veszprém/Tap 0 10
119. OREOVECZ MARCELL Szentgotthárdi VSE 0 12
120. PÁL SZABOLCS Éles KISE I. 0 12
121. PAPP PÉTER GERGŐ Haladás VSE 0 6
122. PATONAI ÁKOS Éles KISE II. 0 12
123. PINTÉR KEVIN Csurgói KK 0 3
124. POHARÁNSZKI IVÁN Éles KISE I. 0 12
125. POÓR DOMINIK Haladás VSE 0 4
126. PORKOLÁB MILÁN Georgikon DSE 0 10
127. PUKLER BENCE Büki TK 0 12
128. PUSKÁS BÁLINT Éles KISE I. 0 12
129. PUSKÁS GERGŐ Éles KISE II. 0 6
130. RADÁK MIKLÓS BARNABÁS Csurgói KK 0 10
131. RADICS PATRIK RÓMEÓ Büki TK 0 4
132. RÁKOCZI ANDRÁS Haladás VSE 0 10
133. RÁTKAI BENCE Szentgotthárdi VSE 0 12
134. REIKORT JÁNOS VILMOS Telekom Veszprém 0 4
135. RÓNAI PATRIK Szentgotthárdi VSE 0 12
136. RÓZSA KRISTÓF Balatonfüredi KSE-Eö 0 12
137. SCHAFER ÁRPÁD BENEDEK Éles KISE I. 0 10
138. SCHMELKA BENCE Telekom Veszprém/Tap 0 8
139. SCHMIDT ÁDÁM Telekom Veszprém 0 7
140. SCHMIDT BÁLINT Balatonfüredi KSE-Eö 0 4
141. SIMON BENDEGÚZ Csurgói KK 0 12
142. SIMON KRISTÓF ZSOLT Celldömölki VSE 0 2
143. SIMON MÁRTON Haladás VSE 0 4
144. SKODA KOPPÁNY Georgikon DSE 0 12
145. SOMLÓVÁRI KORNÉL Éles KISE II. 0 10
146. STEIERLEIN VILMOS Éles KISE I. 0 11
147. SULYOK MÁTÉ Éles KISE II. 0 10
148. SZABÓ ÁKOS Celldömölki VSE 0 10
149. SZABÓ MARCELL Telekom Veszprém/Tap 0 12
150. SZABÓ MÁTÉ Büki TK 0 10
151. SZALAI ZSOMBOR Csurgói KK 0 5
152. SZÁNTÓ GERGELY Georgikon DSE 0 10
153. SZARKA LÁSZLÓ KEVIN Balatonfüredi KSE-Eö 0 12
154. SZARVAS ANDRÁS LÓRÁND Telekom Veszprém 0 4
155. SZEGI MILÁN Telekom Veszprém/Tap 0 12
156. SZÉKELY ÁBEL Szentgotthárdi VSE 0 10
157. SZÉKELY MÁTÉ Szentgotthárdi VSE 0 10
158. SZENTE BALÁZS Balatonfüredi KSE-Eö 0 10
159. SZENTGYÖRGYI ÁBEL BÁLINT Éles KISE II. 0 8
160. SZITA MARTIN Georgikon DSE 0 10
161. SZITA PATRIK Georgikon DSE 0 12
162. SZÖKRÉNYES LÁSZLÓ Telekom Veszprém 0 8
163. TAKÁCS LÁSZLÓ RICHÁRD Telekom Veszprém/Tap 0 12
164. TOMBOR HUBA Georgikon DSE 0 2
165. TOMBOR KRISTÓF Telekom Veszprém 0 10
166. TÓTH BARNABÁS Tungsram SE 0 11
167. TÓTH BENCE SZABOLCS Éles KISE I. 0 12
168. TÓTH BERTALAN Haladás VSE 0 4
169. TÓTH LÁSZLÓ Haladás VSE 0 10
170. TÓTH MARCELL GYULA Tungsram SE 0 9
171. TÓTH-BŐSZE BÁLINT BOTOND Tungsram SE 0 12
172. TÖRÖK MÁTÉ LEVENTE Éles KISE II. 0 4
173. TRÓN LÁSZLÓ Éles KISE II. 0 6
174. TUPCSIA MÁRK Éles KISE II. 0 8
175. UR ZÉTÉNY Tungsram SE 0 8
176. ÜRMÖSI ATTILA Csurgói KK 0 8
177. VADÁSZ MÁTÉ Szentgotthárdi VSE 0 12
178. VAJDA MÁTÉ Szentgotthárdi VSE 0 7
179. VALENTE BÁLINT JÓZSEF Telekom Veszprém/Tap 0 8
180. VALKÓ ÁDÁM GERGŐ Éles KISE I. 0 10
181. VANDRA MÁTÉ ZOLTÁN Éles KISE I. 0 10
182. VARGA BALÁZS Csurgói KK 0 4
183. VIGH PÉTER Büki TK 0 10
184. VUKICS ZÉNÓ SIMON Tungsram SE 0 2
185. WIRTH LEVENTE FERENC Georgikon DSE 0 2
186. ZÁBÓ KEVIN ZSOLT Tungsram SE 0 10
187. ZÁMBÓ MIHÁLY PÉTER Tungsram SE 0 3
188. ZSÖMLE ÁDÁM Büki TK 0 12
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó