Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU13 (2007-2008)
Gyermekbajnokság FU13 H csoport
2019. október 12. szombat
Százhalombatta, Városi Szabadidő Központ
09:00 Százhalombattai VUK SE - Ráckeve VKSK 19 - 33
09:55 Martonvásár - Szigetszentmiklósi KSK I. 4 - 27
10:50 Ráckeve VKSK - Csepel DSE II. 34 - 9
11:45 Szigetszentmiklósi KSK I. - Csepel DSE I. 19 - 24
12:40 Martonvásár - Csepel DSE II. 11 - 12
13:35 Százhalombattai VUK SE - Csepel DSE I. 19 - 33
2019. október 13. vasárnap
Dunavarsány, Árpád Fejedelem Ált.Isk.
09:00 Gyáli BKSE - Dunavarsányi TE 21 - 15
09:55 Vecsési SE - PLER-Budapest 23 - 19
10:50 Gyáli BKSE - HORT SE 11 - 30
11:45 Gyömrői KA - PLER-Budapest 21 - 13
12:40 Vecsési SE - Rákosmenti KSK 36 - 9
13:35 Gyömrői KA - HORT SE 15 - 20
14:30 Dunavarsányi TE - Rákosmenti KSK 15 - 15
Budaörs, Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
09:00 Budai Farkasok NKFT - Moyra-Budaörs Handball 5 - 22
09:55 KISTEXT - Pénzügyőr SE 19 - 24
10:50 Budai Farkasok NKFT - Tempo KSE 4 - 26
11:45 FOODTEST DIÓSD - KISTEXT 18 - 19
12:40 Pénzügyőr SE - Kézilabda UP Bidwonder 14 - 38
13:35 FOODTEST DIÓSD - Tempo KSE 20 - 24
14:30 Moyra-Budaörs Handball - Kézilabda UP Bidwonder 11 - 28
2019. október 26. szombat
Budapest, Pénzügyőr Sportcsarnok
09:00 Pénzügyőr SE - HORT SE 21 - 24
09:55 Tempo KSE - Rákosmenti KSK 27 - 7
10:50 HORT SE - Vecsési SE 17 - 16
11:45 KISTEXT - Rákosmenti KSK 29 - 8
12:40 Gyömrői KA - Tempo KSE 15 - 14
13:35 KISTEXT - Vecsési SE 22 - 18
14:30 Pénzügyőr SE - Gyömrői KA 28 - 14
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Ráckeve VKSK - Dunavarsányi TE 33 - 7
10:55 Százhalombattai VUK SE - PLER-Budapest 23 - 17
11:50 Dunavarsányi TE - Martonvásár 15 - 18
12:45 PLER-Budapest - Gyáli BKSE 27 - 11
13:40 Kézilabda UP Bidwonder - Százhalombattai VUK SE 33 - 8
14:35 Gyáli BKSE - Martonvásár 12 - 10
15:30 Ráckeve VKSK - Kézilabda UP Bidwonder 16 - 21
Törökbálint, Bálint Márton Ált. és Középisk.
09:00 FOODTEST DIÓSD - Budai Farkasok NKFT 21 - 8
09:55 Szigetszentmiklósi KSK I. - Moyra-Budaörs Handball 14 - 20
10:50 Budai Farkasok NKFT - Csepel DSE I. 4 - 26
11:45 Szigetszentmiklósi KSK I. - Csepel DSE II. 19 - 8
12:40 Moyra-Budaörs Handball - Csepel DSE I. 9 - 17
13:35 FOODTEST DIÓSD - Csepel DSE II. 18 - 7
2019. november 9. szombat
Budapest, Építők Sportcsarnok
08:30 PLER-Budapest - HORT SE 23 - 21
09:25 Százhalombattai VUK SE - KISTEXT 25 - 21
10:20 HORT SE - Tempo KSE 21 - 34
11:15 Százhalombattai VUK SE - Pénzügyőr SE 11 - 23
12:10 Martonvásár - KISTEXT 7 - 23
13:05 Pénzügyőr SE - Tempo KSE 22 - 20
14:00 Martonvásár - PLER-Budapest 7 - 20
2019. november 10. vasárnap
Üllő, Városi Sportcsarnok
09:00 Vecsési SE - Gyáli BKSE 29 - 18
09:55 Gyömrői KA - Csepel DSE I. 17 - 28
10:50 Gyáli BKSE - Csepel DSE II. 13 - 16
11:45 Rákosmenti KSK - Gyömrői KA 11 - 24
12:40 Kézilabda UP Bidwonder - Csepel DSE I. 22 - 14
13:35 Csepel DSE II. - Rákosmenti KSK 22 - 12
14:30 Vecsési SE - Kézilabda UP Bidwonder 8 - 17
Dunavarsány, Árpád Fejedelem Ált.Isk.
09:00 Dunavarsányi TE - FOODTEST DIÓSD
09:55 Moyra-Budaörs Handball - Ráckeve VKSK 16 - 32
10:50 Szigetszentmiklósi KSK I. - FOODTEST DIÓSD 21 - 11
11:45 Budai Farkasok NKFT - Ráckeve VKSK 3 - 36
12:40 Moyra-Budaörs Handball - Dunavarsányi TE 31 - 13
13:35 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklósi KSK I. 3 - 21
2019. november 23. szombat
Budapest, ÁMK sportcsarnok
10:00 Csepel DSE I. - HORT SE 21 - 29
10:55 KISTEXT - Budai Farkasok NKFT 11 - 2
11:50 HORT SE - FOODTEST DIÓSD 24 - 26
12:45 Csepel DSE II. - Budai Farkasok NKFT
13:40 Ráckeve VKSK - KISTEXT 24 - 16
14:35 Csepel DSE II. - FOODTEST DIÓSD 15 - 24
15:30 Csepel DSE I. - Ráckeve VKSK 19 - 24
Budapest, Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
09:00 Rákosmenti KSK - Gyáli BKSE 12 - 12
09:55 Gyömrői KA - PLER-Budapest 11 - 16
10:50 Tempo KSE - Gyáli BKSE 25 - 18
11:45 Gyömrői KA - Kézilabda UP Bidwonder 12 - 25
12:40 PLER-Budapest - Pénzügyőr SE 11 - 24
13:35 Kézilabda UP Bidwonder - Tempo KSE 17 - 17
14:30 Pénzügyőr SE - Rákosmenti KSK 30 - 5
Martonvásár, Tóth Iván sportcsarnok
10:00 Martonvásár - Százhalombattai VUK SE 8 - 28
10:55 Szigetszentmiklósi KSK I. - Vecsési SE 8 - 20
11:50 Százhalombattai VUK SE - Moyra-Budaörs Handball 11 - 13
12:45 Dunavarsányi TE - Vecsési SE 6 - 36
13:40 Moyra-Budaörs Handball - Martonvásár 27 - 4
14:35 Dunavarsányi TE - Szigetszentmiklósi KSK I. 7 - 35
2019. december 7. szombat
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
10:00 Szigetszentmiklósi KSK I. - Ráckeve VKSK 14 - 29
10:55 Martonvásár - Dunavarsányi TE 9 - 18
11:50 Ráckeve VKSK - FOODTEST DIÓSD 32 - 28
12:45 Százhalombattai VUK SE - Dunavarsányi TE 27 - 16
13:40 Martonvásár - FOODTEST DIÓSD 15 - 33
14:35 Szigetszentmiklósi KSK I. - Százhalombattai VUK SE 25 - 15
2019. december 8. vasárnap
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
09:00 Gyömrői KA - Vecsési SE 14 - 18
09:55 Kézilabda UP Bidwonder - Rákosmenti KSK 37 - 4
10:50 Vecsési SE - Pénzügyőr SE 16 - 19
11:45 Kézilabda UP Bidwonder - Gyáli BKSE 35 - 7
12:40 Rákosmenti KSK - Budai Farkasok NKFT 15 - 17
13:35 Gyáli BKSE - Pénzügyőr SE 10 - 33
14:30 Gyömrői KA - Budai Farkasok NKFT 31 - 6
Budapest, Kruj Iván spcs.
09:00 HORT SE - KISTEXT 20 - 10
09:55 PLER-Budapest - Tempo KSE 13 - 23
10:50 KISTEXT - Csepel DSE I. 20 - 22
11:45 Moyra-Budaörs Handball - Tempo KSE 20 - 24
12:40 Csepel DSE I. - Csepel DSE II. 40 - 13
13:35 PLER-Budapest - Moyra-Budaörs Handball 17 - 18
14:30 HORT SE - Csepel DSE II. 34 - 14
2020. március 1. vasárnap
Budapest, Újlak utcai Ált.Isk. spcs.
09:00 HORT SE - Vecsési SE 16 - 23
09:55 Tempo KSE - Pénzügyőr SE 18 - 21
10:50 Csepel DSE I. - Vecsési SE 30 - 27
11:45 Kézilabda UP Bidwonder - Tempo KSE 24 - 16
12:40 Ráckeve VKSK - Pénzügyőr SE 28 - 27
13:35 Kézilabda UP Bidwonder - Csepel DSE I. 27 - 17
14:30 HORT SE - Ráckeve VKSK 19 - 31
Dunavarsány, Árpád Fejedelem Ált.Isk.
09:00 Dunavarsányi TE - Csepel DSE II. 15 - 27
09:55 Gyáli BKSE - Budai Farkasok NKFT 19 - 15
10:50 Csepel DSE II. - Martonvásár 20 - 14
11:45 Rákosmenti KSK - Gyáli BKSE 19 - 19
12:40 Dunavarsányi TE - Budai Farkasok NKFT 18 - 22
13:35 Martonvásár - Rákosmenti KSK 11 - 17
Budaörs, Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
09:00 Moyra-Budaörs Handball - Százhalombattai VUK SE 13 - 19
09:55 KISTEXT - PLER-Budapest 12 - 24
10:50 Szigetszentmiklósi KSK I. - Százhalombattai VUK SE 15 - 23
11:45 PLER-Budapest - FOODTEST DIÓSD 19 - 19
12:40 KISTEXT - Gyömrői KA 27 - 21
13:35 Szigetszentmiklósi KSK I. - FOODTEST DIÓSD 25 - 19
14:30 Moyra-Budaörs Handball - Gyömrői KA 23 - 19
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. ÁCS BENCE DOMONKOS Budai Farkasok NKFT 0 8
2. ÁDÁM BENCE JÁNOS FOODTEST DIÓSD 0 12
3. ÁDÁM MIKLÓS Százhalombattai VUK 0 6
4. ÁGOSTON ANDRÁS JÓZSEF Kézilabda UP Bidwond 0 2
5. ANTAL TAMÁS Csepel DSE I. 0 12
6. ÁRKOS ÁDÁM Kézilabda UP Bidwond 0 8
7. BABÓCSI BARNA Csepel DSE II. 0 10
8. BAI RICHÁRD Kézilabda UP Bidwond 0 4
9. BAKOS BENEDEK Tempo KSE 0 5
10. BÁLINT ÁLMOS PÁL Százhalombattai VUK 0 8
11. BALOGH MÁTÉ Százhalombattai VUK 0 8
12. BÁNFALVI BOTOND RÓBERT Budai Farkasok NKFT 0 2
13. BÁNHIDAI BENCE Tempo KSE 0 12
14. BÁNKI ZOLTÁN KÁROLY Vecsési SE 0 12
15. BÁNYAI CSONGOR Martonvásár 0 2
16. BARTA DÁNIEL Kézilabda UP Bidwond 0 2
17. BÁRTFAI BOTOND Kézilabda UP Bidwond 0 8
18. BENCZE BULCSÚ Kézilabda UP Bidwond 0 4
19. BÉNI MIKSA Kézilabda UP Bidwond 0 7
20. BÉRES BARNABÁS Rákosmenti KSK 0 11
21. BERGER MARCELL Ráckeve VKSK 0 12
22. BIRÓ ZOLTÁN Csepel DSE II. 0 12
23. BITÓ PÉTER Martonvásár 0 10
24. BODÓ LEVENTE Gyáli BKSE 0 12
25. BODORI MÁRK HORT SE 0 12
26. BOGÓ DOMINIK PATRIK Moyra-Budaörs Handba 0 10
27. BOJTOR BOTOND ZALÁN Csepel DSE II. 0 12
28. BOLLA BARNABÁS Martonvásár 0 10
29. BONCZ MILÁN Csepel DSE II. 0 12
30. BORBÁS BENCE ZOLTÁN Ráckeve VKSK 0 12
31. BORBÉLY BENDEGÚZ HUNOR Szigetszentmiklósi K 0 10
32. BOROS ANDOR Pénzügyőr SE 0 12
33. BORSZUK BALÁZS Csepel DSE I. 0 12
34. BŐDY CSANÁD Budai Farkasok NKFT 0 7
35. BÖRCSÖK ZSOLT Gyáli BKSE 0 10
36. BRÁVÁCZ BARNA Csepel DSE II. 0 7
37. BRUCKER KRISZTIÁN PLER-Budapest 0 10
38. BUJNA BALÁZS ZSOMBOR Kézilabda UP Bidwond 0 4
39. BÚS DÁVID Csepel DSE II. 0 10
40. CARBALLO-KOHÁRI DOMINIK RENÉ Csepel DSE II. 0 8
41. CZALBERT-HALASI BALÁZS Vecsési SE 0 12
42. CZIFRA ERIK MILÁN Dunavarsányi TE 0 12
43. CZUMPFT BÁLINT Kézilabda UP Bidwond 0 10
44. CSABAI LEVENTE MÁRK Szigetszentmiklósi K 0 10
45. CSÁBI MARTIN Pénzügyőr SE 0 10
46. CSÁK MÁTÉ BENCE Kézilabda UP Bidwond 0 2
47. CSÁSZÁR TAMÁS HORT SE 0 10
48. CSERHALMI ÁDÁM Budai Farkasok NKFT 0 5
49. CSERHÁTI CSANÁD Tempo KSE 0 8
50. CSILLAG LEVENTE BARNABÁS Csepel DSE I. 0 6
51. CSORDÁS ZSOLT Ráckeve VKSK 0 5
52. CSÖRGŐ MÁTÉ Moyra-Budaörs Handba 0 6
53. CSUHA MILÁN KENDE Martonvásár 0 10
54. CSURKÓ DÁVID CSABA KISTEXT 0 12
55. DACZI BÁLINT NOEL Szigetszentmiklósi K 0 10
56. DAM LEVENTE Gyömrői KA 0 8
57. DÁNOS HUNOR Moyra-Budaörs Handba 0 6
58. DARADICS BENCE Martonvásár 0 2
59. DARÁNYI CSONGOR Dunavarsányi TE 0 12
60. DELI MÁRK Dunavarsányi TE 0 12
61. DEME ÁDÁM Budai Farkasok NKFT 0 2
62. DÉVÉNYI DÁNIEL SAMU Tempo KSE 0 12
63. DIÓSZEGI DÁVID BÁLINT KISTEXT 0 12
64. DOMINA ANDRÁS Csepel DSE II. 0 12
65. DOOR DÁNIEL FELICIÁN Százhalombattai VUK 0 10
66. DÖMÖTÖR DOMINIK CSONGOR Moyra-Budaörs Handba 0 12
67. DUCSAI BOTOND Százhalombattai VUK 0 12
68. DUDASZEG DÁVID VIKTOR Dunavarsányi TE 0 2
69. ÉDES AMBRUS FARKAS Budai Farkasok NKFT 0 4
70. ELEKES ATTILA Pénzügyőr SE 0 3
71. ENDRÉNYI ZSIGMOND Budai Farkasok NKFT 0 2
72. ENGELBRECHT VILMOS Szigetszentmiklósi K 0 12
73. ERDEI GÁBOR JÓZSEF Százhalombattai VUK 0 12
74. FÁBIÁN CSABA FOODTEST DIÓSD 0 2
75. FARKAS ERIK GÁBOR Csepel DSE II. 0 5
76. FEDOR DÁVID ISTVÁN Szigetszentmiklósi K 0 12
77. FEJES ÁRON Dunavarsányi TE 0 10
78. FEKETE GERGŐ Rákosmenti KSK 0 12
79. FIAS MÁTÉ Vecsési SE 0 12
80. FODOR GERGŐ Csepel DSE I. 0 12
81. FORTUNA MIHÁLY FOODTEST DIÓSD 0 10
82. FÜREDI MÁTÉ ÁDÁM Ráckeve VKSK 0 12
83. GÁCSI-KISS BERTALAN Gyáli BKSE 0 10
84. GÁLOS TAMÁS FOODTEST DIÓSD 0 9
85. GARCSIK MILÁN JOACHIM Rákosmenti KSK 0 8
86. GAVALDI ISTVÁN Szigetszentmiklósi K 0 10
87. GERGELY ZÉNÓ DÁVID KISTEXT 0 6
88. GOMBOS MILÁN PLER-Budapest 0 8
89. GONDA GERGŐ Kézilabda UP Bidwond 0 6
90. GŐBEL KENDE Budai Farkasok NKFT 0 5
91. GRÉCZI LEVENTE BALÁZS Csepel DSE I. 0 8
92. GULYÁS BARNABÁS Rákosmenti KSK 0 8
93. GURMAI TIBOR RÓBERT Pénzügyőr SE 0 10
94. GURUCZI BENCE KISTEXT 0 8
95. GYÁRFÁS BÁLINT Dunavarsányi TE 0 2
96. GYÖNGYÖSI DÉNES JENŐ Pénzügyőr SE 0 12
97. HACKL JÓZSEF DOMINIK Vecsési SE 0 12
98. HAJDU VINCE Moyra-Budaörs Handba 0 8
99. HARGITAI LEVENTE BÁLINT Kézilabda UP Bidwond 0 6
100. HAVASI ARTÚR Budai Farkasok NKFT 0 2
101. HEGEDŰS ÁRPÁD KISTEXT 0 12
102. HEGEDÜS BÁLINT GÁBOR Moyra-Budaörs Handba 0 4
103. HEGEDŰS BENEDEK Dunavarsányi TE 0 10
104. HEGEDŰS SZILÁRD ZOLTÁN Moyra-Budaörs Handba 0 6
105. HEINCZ ÁRON Gyömrői KA 0 8
106. HENÉZI MÁTÉ Ráckeve VKSK 0 12
107. HOLCZER BENCE Vecsési SE 0 10
108. HOLLÓSI BENDEGÚZ BÁLINT Rákosmenti KSK 0 8
109. HORVÁTH ÖRS BULCSÚ Moyra-Budaörs Handba 0 12
110. HORVÁTH-GARABA ÁDÁM Pénzügyőr SE 0 10
111. HOSSZÚ CSABA Gyáli BKSE 0 10
112. HUSZÁR DÁNIEL FOODTEST DIÓSD 0 3
113. HUSZÁR MÁTÉ FOODTEST DIÓSD 0 5
114. IMRE GÁBOR Moyra-Budaörs Handba 0 2
115. IVÁNFI ÁBEL ZOLTÁN KISTEXT 0 8
116. JAHODA TAMÁS Csepel DSE II. 0 12
117. JAKAB DOMONKOS Rákosmenti KSK 0 6
118. JAKAB IMRE Dunavarsányi TE 0 12
119. JÁNKY DONÁT MARCELL Százhalombattai VUK 0 6
120. JÁRDÁNY GYULA Szigetszentmiklósi K 0 12
121. JENEI KRISTÓF LAJOS KISTEXT 0 8
122. JESZENSZKI KORNÉL Ráckeve VKSK 0 12
123. JÓZSA BOTOND Martonvásár 0 10
124. JUHÁSZ DÁNIEL Gyömrői KA 0 11
125. JUHÁSZ DOMINIK NORBERT Ráckeve VKSK 0 9
126. KÁDI BENCE Pénzügyőr SE 0 4
127. KAJTÁR DOMINIK ATTILA Gyáli BKSE 0 2
128. KAKUCS ANTON BENEDEK Dunavarsányi TE 0 8
129. KANTI PÉTER FOODTEST DIÓSD 0 12
130. KARMACSI ZSOMBOR Százhalombattai VUK 0 8
131. KÁRPÁTI ZOLTÁN TAMÁS Gyömrői KA 0 11
132. KATONA DÁVID Csepel DSE I. 0 2
133. KATONA DOMONKOS ISTVÁN KISTEXT 0 12
134. KECSKÉS RÓBERT Gyömrői KA 0 12
135. KEREK JÓZSEF BENCE Ráckeve VKSK 0 11
136. KINCSES-HAJDÚ PÉTER KISTEXT 0 8
137. KIRÁLY PATRIK TIBOR Kézilabda UP Bidwond 0 4
138. KIRCHKNOPF OLIVÉR Moyra-Budaörs Handba 0 12
139. KISS BÁLINT LEVENTE Pénzügyőr SE 0 2
140. KISS GERGŐ Martonvásár 0 10
141. KISS JÁNOS Pénzügyőr SE 0 5
142. KISS NOEL Pénzügyőr SE 0 8
143. KISS PÉTER ANDRÁS Gyömrői KA 0 10
144. KLIMES CIRILL Budai Farkasok NKFT 0 7
145. KLOCZKA PÉTER LEVENTE Csepel DSE I. 0 8
146. KORBULY RAJMUND HORT SE 0 11
147. KOROKNAI ERIK HORT SE 0 8
148. KOVÁCS BENEDEK ZSOLT Tempo KSE 0 12
149. KOVÁCS BOLDIZSÁR Pénzügyőr SE 0 10
150. KOVÁCS ERIK Dunavarsányi TE 0 2
151. KOVÁCS MARCEL Pénzügyőr SE 0 9
152. KOVÁCS NORBERT ISTVÁN Csepel DSE I. 0 7
153. KOVÁCS ROLAND Vecsési SE 0 4
154. KOVÁCS-MATIZ GERGŐ ANDRÁS KISTEXT 0 6
155. KÖNYŰ MÁRTON Kézilabda UP Bidwond 0 2
156. KŐRÖSI ALEX Százhalombattai VUK 0 8
157. KUCSERA BALÁZS PLER-Budapest 0 12
158. KURUCZ GERGELY PÉTER Tempo KSE 0 8
159. KUTALA BOTOND FOODTEST DIÓSD 0 12
160. LÁSZLÓ CSANÁD Pénzügyőr SE 0 12
161. LAVICSKA BOTOND Tempo KSE 0 5
162. LÉNÁRT BÁLINT FOODTEST DIÓSD 0 6
163. LENGYEL DÁNIEL Budai Farkasok NKFT 0 2
164. LENKEY IVÁN BALÁZS FOODTEST DIÓSD 0 5
165. LEPÉS ÁRON Gyömrői KA 0 6
166. LIPKOVICS PÉTER PLER-Budapest 0 2
167. LŐRINCZ GÁBOR PÉTER Gyömrői KA 0 11
168. LŐRINCZ SZEBASZTIÁN GÁBOR Gyáli BKSE 0 10
169. LŐVEY BENDEGÚZ TAMÁS FOODTEST DIÓSD 0 10
170. MAGYARI NÁNDOR Kézilabda UP Bidwond 0 4
171. MAGYAROSY DÁVID Vecsési SE 0 5
172. MAJERSZKI ZALÁN Százhalombattai VUK 0 2
173. MALATINSZKY MILÁN LEVENTE Vecsési SE 0 12
174. MÁRIÁN RAJMUND ÁKOS Gyáli BKSE 0 2
175. MARINYÁK HUNOR MIHÁLY Tempo KSE 0 12
176. MAROSSY MARTIN JENŐ Dunavarsányi TE 0 9
177. MARTONOSI GERGŐ Rákosmenti KSK 0 12
178. MÁTRAI KRISZTOFER LÁSZLÓ Kézilabda UP Bidwond 0 4
179. MÉSZÁROS BARNABÁS Rákosmenti KSK 0 8
180. MÉSZÁROS DÁVID Martonvásár 0 1
181. MEZEI GÁBOR Moyra-Budaörs Handba 0 12
182. MIHALIK SZABOLCS Gyömrői KA 0 8
183. MILTÉNYI MILÁN Kézilabda UP Bidwond 0 4
184. MÓDLI MARCELL PLER-Budapest 0 12
185. MOLNÁR DÉNES ÁKOS Százhalombattai VUK 0 6
186. MOTO KEÁN Moyra-Budaörs Handba 0 12
187. NAGY BENCE MÁTÉ Ráckeve VKSK 0 12
188. NAGY GÁBOR MIKLÓS FOODTEST DIÓSD 0 4
189. NAGY LEVENTE Szigetszentmiklósi K 0 10
190. NAGY MÁTÉ SZILÁRD KISTEXT 0 10
191. NAGY MIHÁLY RIKÁRDÓ Rákosmenti KSK 0 10
192. NAGY PÉTER MÁTÉ Dunavarsányi TE 0 4
193. NOVÁK BENJÁMIN HORT SE 0 10
194. OLÁH ZSOMBOR Szigetszentmiklósi K 0 12
195. OLLÁRY SAMU Tempo KSE 0 12
196. ORBÁN VALÉR LÁSZLÓ Kézilabda UP Bidwond 0 8
197. ORLAI ZSOMBOR BOTOND Tempo KSE 0 12
198. ORTH BORISZ Moyra-Budaörs Handba 0 2
199. ÖKRÖS LEVENTE BALÁZS Tempo KSE 0 6
200. ÖRDÖGH MARTIN Budai Farkasok NKFT 0 9
201. ŐRLŐS DÁNIEL HORT SE 0 12
202. PACZULÁK DOMINIK Kézilabda UP Bidwond 0 8
203. PAKSZ ISTVÁN RÓBERT Rákosmenti KSK 0 8
204. PAPACSEK ATTILA Pénzügyőr SE 0 2
205. PARALITICCI-HARSÁNYI SANTIAGO DÁNIEL Csepel DSE II. 0 9
206. PÁRICSI MARCELL MÁRK KISTEXT 0 12
207. PASQUALETTI PÉTER GYÖRGY Vecsési SE 0 11
208. PATAKI GERGŐ HORT SE 0 12
209. PÁTKAI PÁL Százhalombattai VUK 0 10
210. PECSENYÁNSZKY TIMÓT Pénzügyőr SE 0 2
211. PELCZEL-NAGY ÁDÁM Százhalombattai VUK 0 8
212. PENDERIK ZALÁN Rákosmenti KSK 0 12
213. PERÉNYI BARNABÁS TAMÁS Pénzügyőr SE 0 10
214. PETHŐ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 0 2
215. PETŐ BALÁZS PLER-Budapest 0 12
216. PETROVICS JÓZSEF KISTEXT 0 4
217. PLESA MARTIN Vecsési SE 0 12
218. POZSGAI KRISTÓF ÁDÁM Tempo KSE 0 11
219. PRANDOVSZKI PATRIK LÁSZLÓ Martonvásár 0 2
220. PRONK DÁNIEL Moyra-Budaörs Handba 0 4
221. RÁCZ REGŐ Martonvásár 0 8
222. RÁCZ-KOVÁCS KEVE Kézilabda UP Bidwond 0 4
223. RADICS KRISTÓF MÁRK PLER-Budapest 0 2
224. REHOR BENCE Gyömrői KA 0 12
225. RETKES ÁRON MARCELL Csepel DSE I. 0 2
226. RÉTVÖLGYI BARNABÁS Csepel DSE I. 0 12
227. RIDEG ZOLTA KOPPÁNY Dunavarsányi TE 0 12
228. RITTLING MÁRTON Budai Farkasok NKFT 0 2
229. RÓZSA ÁDÁM ISTVÁN PLER-Budapest 0 12
230. RÓZSAVÖLGYI CSOMBOR PLER-Budapest 0 6
231. SÁGI BOTOND FERENC Gyömrői KA 0 4
232. SALI TAMÁS Csepel DSE I. 0 12
233. SÁNDOR ERVIN Pénzügyőr SE 0 6
234. SÁNTA DÉNES PLER-Budapest 0 8
235. SÁPI IMRE Gyáli BKSE 0 10
236. SCHAFFER GERGŐ Dunavarsányi TE 0 7
237. SCHNEIDER ALEX Csepel DSE I. 0 8
238. SEREG ZSOLT ÁDÁM Csepel DSE II. 0 12
239. SIBA GERGŐ LÁSZLÓ Budai Farkasok NKFT 0 2
240. SIMO ROLAND Gyáli BKSE 0 12
241. SIPEKI ANDOR Pénzügyőr SE 0 8
242. SIPOS NOEL PLER-Budapest 0 12
243. SÍRÓ MÁTÉ Kézilabda UP Bidwond 0 2
244. SOMOGYI ROLAND HORT SE 0 12
245. SOMOSVÁRI ZSOMBOR Gyömrői KA 0 9
246. STADLER CSONGOR Tempo KSE 0 6
247. STADLER MARCELL HORT SE 0 9
248. STERN MÁNUEL Moyra-Budaörs Handba 0 11
249. SUSKA DÁVID PLER-Budapest 0 12
250. SÜKÖSD LEVENTE Csepel DSE II. 0 12
251. SZABADOS TAMÁS Pénzügyőr SE 0 2
252. SZABÓ ÁDÁM DÁVID FOODTEST DIÓSD 0 10
253. SZABÓ ÁKOS Martonvásár 0 10
254. SZABÓ ÁRON Kézilabda UP Bidwond 0 4
255. SZABÓ BÁLINT Gyáli BKSE 0 2
256. SZABÓ CSABA PÉTER Moyra-Budaörs Handba 0 8
257. SZABÓ GERGŐ Gyömrői KA 0 12
258. SZABÓ HUBA DÁNIEL Martonvásár 0 10
259. SZABÓ MÁTÉ KRISZTIÁN Ráckeve VKSK 0 12
260. SZABÓ ROLAND MÁTÉ Tempo KSE 0 12
261. SZÁRAY ZSOMBOR LÓRÁNT Tempo KSE 0 12
262. SZAUERWEIN GERGŐ Gyáli BKSE 0 10
263. SZECSEI LÉNÁRD Gyáli BKSE 0 12
264. SZEKERES MARCELL ANDRÁS Martonvásár 0 10
265. SZEKERES MÁRTON Moyra-Budaörs Handba 0 10
266. SZEKSZÁRDI MÁTÉ Budai Farkasok NKFT 0 9
267. SZENDEFF KOPPÁNY CSANÁD Budai Farkasok NKFT 0 11
268. SZENTES BENCE BARNABÁS PLER-Budapest 0 12
269. SZERENCSÉS DÁVID Gyömrői KA 0 9
270. SZILÁGYI KRISTÓF Vecsési SE 0 12
271. SZOYKA BOTOND ÁRPÁD Kézilabda UP Bidwond 0 4
272. SZŐKE BÁLINT ÁLMOS Szigetszentmiklósi K 0 4
273. TÁBORSZKI BÁLINT HORT SE 0 10
274. TAKÁCS KENDE LEVENTE Százhalombattai VUK 0 12
275. TAKÁCS NIMRÓD Ráckeve VKSK 0 8
276. TALABÉR MILÁN FOODTEST DIÓSD 0 11
277. TAMÁS GERGELY FOODTEST DIÓSD 0 4
278. TAR ZALÁN Csepel DSE II. 0 4
279. TARJÁNYI CSABA KEVE Moyra-Budaörs Handba 0 8
280. TEREBESI ZSOLT Vecsési SE 0 12
281. TOMASITS MIHÁLY Martonvásár 0 2
282. TÓTH BALÁZS Gyömrői KA 0 4
283. TÓTH DÁVID ISTVÁN Budai Farkasok NKFT 0 4
284. TÓTH PÉTER Dunavarsányi TE 0 6
285. TÓTH-DRASKOVICH MÁRK HORT SE 0 12
286. TÓTH-HENNEL MÁRK Kézilabda UP Bidwond 0 6
287. TÖREKI ZSOMBOR Pénzügyőr SE 0 6
288. TÖRÖK ÁKOS Szigetszentmiklósi K 0 10
289. TÖRÖK ÁRON Szigetszentmiklósi K 0 10
290. TRAORE MOUSSA-DIOP MARCELL Kézilabda UP Bidwond 0 4
291. ÚJVÁROSI ZALÁN Ráckeve VKSK 0 12
292. ÜRMÖS DÁNIEL Kézilabda UP Bidwond 0 8
293. VADAS HUNOR TAMÁS HORT SE 0 12
294. VAJDA LÁSZLÓ Kézilabda UP Bidwond 0 2
295. VÁRADI BENCE JÓZSEF Kézilabda UP Bidwond 0 6
296. VARGA ÁDÁM Gyömrői KA 0 10
297. VARGA BÁLINT FOODTEST DIÓSD 0 2
298. VARGA NÁNDOR GYULA Pénzügyőr SE 0 2
299. VARGA TAMÁS Szigetszentmiklósi K 0 10
300. VARGA TAMÁS KÁROLY Kézilabda UP Bidwond 0 2
301. VÁRHALMI MÁTÉ Rákosmenti KSK 0 8
302. VÁRI-MOLNÁR BENEDEK KISTEXT 0 10
303. VÁRÓCZI ÁKOS MIHÁLY Kézilabda UP Bidwond 0 4
304. VÁROSI ZALÁN Kézilabda UP Bidwond 0 4
305. VÁSÁRHELYI GYÖRGY TIMÓT Rákosmenti KSK 0 12
306. VIDA BENEDEK Moyra-Budaörs Handba 0 12
307. VILÁGOSI BALÁZS Martonvásár 0 8
308. VISI PÉTER Gyáli BKSE 0 8
309. VÖLGYI BULCSÚ Martonvásár 0 12
310. ZÁMBORSZKI ÁBEL Budai Farkasok NKFT 0 4
311. ZSÓLYOMI ZSOMBOR Budai Farkasok NKFT 0 2
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó