Címjegyzék
GYERMEKBAJNOKSÁG
HÍREK
DOKUMENTUM
HATÁROZAT
FOTÓ
Facebook
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Gyermekbajnokság FU11 (2009-2010)
Gyermekbajnokság FU11 I csoport
2019. október 13. vasárnap
Budapest, Elektromos csarnok
09:00 KISTEXT III. - NOVA Kézisuli KFT 4 - 20
09:45 KISTEXT II. - Körte HVSE 20 - 12
10:30 KISTEXT III. - Budai Farkasok NKFT 1 - 18
11:15 KISTEXT I. - Körte HVSE 21 - 17
12:00 KISTEXT II. - Moyra-Budaörs Handball 13 - 15
12:45 KISTEXT I. - Budai Farkasok NKFT 12 - 10
13:30 Moyra-Budaörs Handball - NOVA Kézisuli KFT 22 - 7
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
09:00 Gyömrői KA - Dunaharaszti MTK 19 - 4
09:45 Dabasi KC VSE - Szigetszentmiklósi KSK 1 11 - 11
10:30 Dunaharaszti MTK - Csepel DSE 3 - 23
11:15 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Dunavarsányi TE 22 - 8
12:00 Ráckeve VKSK - Dabasi KC VSE 13 - 13
12:45 Csepel DSE - Dunavarsányi TE 20 - 3
13:30 Gyömrői KA - Ráckeve VKSK 10 - 16
Üllő, Városi Sportcsarnok
09:00 Vecsési SE - HORT SE 10 - 5
09:45 Kézilabda Utánpótlás KFT - Tempo KSE 12 - 5
10:30 HORT SE - Gyáli BKSE 9 - 10
11:15 Maglódi TC - Tempo KSE 7 - 9
12:00 FOODTEST DIÓSD - Kézilabda Utánpótlás KFT 16 - 10
12:45 Gyáli BKSE - Maglódi TC 5 - 13
13:30 Vecsési SE - FOODTEST DIÓSD 3 - 9
2019. október 26. szombat
Budapest, BVSC-Zugló edzőcsarnok
09:00 Körte HVSE - Kézilabda Utánpótlás KFT 9 - 11
09:45 KISTEXT II. - NOVA Kézisuli KFT 16 - 4
10:30 Tempo KSE - Körte HVSE 4 - 18
11:15 KISTEXT I. - KISTEXT II. 15 - 18
12:00 NOVA Kézisuli KFT - HORT SE 9 - 11
12:45 KISTEXT I. - Tempo KSE 25 - 8
13:30 Kézilabda Utánpótlás KFT - HORT SE 22 - 4
2019. október 27. vasárnap
Dömsöd, Dömsöd Sportközpont
09:00 Ráckeve VKSK - Dunavarsányi TE 28 - 14
09:45 Dabasi KC VSE - Dunaharaszti MTK 23 - 1
10:30 Dunavarsányi TE - Vecsési SE 2 - 23
11:15 Dunaharaszti MTK - Budai Farkasok NKFT 7 - 14
12:00 Moyra-Budaörs Handball - Dabasi KC VSE 5 - 8
12:45 Budai Farkasok NKFT - Vecsési SE 6 - 12
13:30 Ráckeve VKSK - Moyra-Budaörs Handball 11 - 14
Érd, Batthyányi Ált.Isk. spcs.
09:00 FOODTEST DIÓSD - Csepel DSE 0 - 0
09:45 KISTEXT III. - Maglódi TC 4 - 23
10:30 Csepel DSE - Szigetszentmiklósi KSK 1 0 - 10
11:15 Maglódi TC - Gyömrői KA 14 - 11
12:00 KISTEXT III. - Gyáli BKSE 5 - 22
12:45 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Gyömrői KA 19 - 7
13:30 FOODTEST DIÓSD - Gyáli BKSE 24 - 6
2019. november 9. szombat
Dunavarsány, Árpád Fejedelem Ált.Isk.
09:00 NOVA Kézisuli KFT - Dunavarsányi TE 10 - 16
09:45 Dabasi KC VSE - Csepel DSE 7 - 17
10:30 NOVA Kézisuli KFT - Dunaharaszti MTK 8 - 6
11:15 Dabasi KC VSE - Kézilabda Utánpótlás KFT 8 - 3
12:00 Körte HVSE - Csepel DSE 13 - 16
12:45 Kézilabda Utánpótlás KFT - Dunaharaszti MTK 21 - 2
13:30 Körte HVSE - Dunavarsányi TE 20 - 4
Tököl, Sportcsarnok
09:00 FOODTEST DIÓSD - Szigetszentmiklósi KSK 1 11 - 17
09:45 Budai Farkasok NKFT - Moyra-Budaörs Handball 7 - 14
10:30 KISTEXT III. - FOODTEST DIÓSD 3 - 34
11:15 KISTEXT II. - Budai Farkasok NKFT 14 - 8
12:00 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Moyra-Budaörs Handball 12 - 11
12:45 KISTEXT II. - Ráckeve VKSK 12 - 8
13:30 Szigetszentmiklósi KSK 2 - KISTEXT III. 31 - 3
14:15 Ráckeve VKSK - Szigetszentmiklósi KSK 1 11 - 15
2019. november 10. vasárnap
Nagykáta, Sportcsarnok
09:00 Vecsési SE - Maglódi TC 17 - 10
09:45 KISTEXT I. - Gyömrői KA 10 - 15
10:30 Vecsési SE - Tempo KSE 11 - 5
11:15 KISTEXT I. - Gyáli BKSE 18 - 8
12:00 Gyömrői KA - HORT SE 8 - 7
12:45 Gyáli BKSE - Tempo KSE 8 - 9
13:30 HORT SE - Maglódi TC 13 - 10
2019. november 24. vasárnap
Gyömrő, Ignácz Ilona Sportcsarnok
11:00 Budai Farkasok NKFT - Gyömrői KA 14 - 16
11:45 Dabasi KC VSE - Szigetszentmiklósi KSK 1 9 - 14
12:30 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklósi KSK 2 9 - 16
13:15 Vecsési SE - Szigetszentmiklósi KSK 1 10 - 13
14:00 Ráckeve VKSK - Dabasi KC VSE 0 - 10
14:45 Moyra-Budaörs Handball - Vecsési SE 10 - 11
15:30 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Ráckeve VKSK 10 - 0
16:15 Moyra-Budaörs Handball - Gyömrői KA 18 - 12
Budapest, Kruj Iván spcs.
09:00 HORT SE - KISTEXT I. 6 - 6
09:45 Kézilabda Utánpótlás KFT - NOVA Kézisuli KFT 24 - 5
10:30 KISTEXT I. - Csepel DSE 11 - 12
11:15 NOVA Kézisuli KFT - Tempo KSE 4 - 14
12:00 KISTEXT II. - Kézilabda Utánpótlás KFT 8 - 11
12:45 Csepel DSE - Tempo KSE 25 - 6
13:30 HORT SE - KISTEXT II. 11 - 16
Bugyi, Sportcsarnok
09:00 Dunaharaszti MTK - Gyáli BKSE 7 - 12
09:45 FOODTEST DIÓSD - Körte HVSE 16 - 13
10:30 Dunavarsányi TE - Gyáli BKSE 9 - 14
11:15 Körte HVSE - KISTEXT III. 26 - 1
12:00 FOODTEST DIÓSD - Maglódi TC 22 - 4
12:45 Dunavarsányi TE - KISTEXT III. 22 - 7
13:30 Dunaharaszti MTK - Maglódi TC 4 - 15
2019. december 8. vasárnap
Budapest, ÁMK sportcsarnok
09:00 Csepel DSE - KISTEXT III. 33 - 4
09:45 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklósi KSK 1 10 - 17
10:30 KISTEXT III. - Ráckeve VKSK 3 - 29
11:15 Moyra-Budaörs Handball - Szigetszentmiklósi KSK 1 17 - 13
12:00 Szigetszentmiklósi KSK 2 - Dunavarsányi TE 19 - 5
12:45 Ráckeve VKSK - Budai Farkasok NKFT 19 - 6
13:30 Dunavarsányi TE - Moyra-Budaörs Handball 6 - 22
14:15 Csepel DSE - Szigetszentmiklósi KSK 2 15 - 10
Budapest, BVSC-Zugló edzőcsarnok
14:00 KISTEXT II. - Dunaharaszti MTK 20 - 3
14:45 FOODTEST DIÓSD - HORT SE 24 - 4
15:30 Dunaharaszti MTK - Körte HVSE 8 - 15
16:15 HORT SE - Tempo KSE 8 - 14
17:00 NOVA Kézisuli KFT - FOODTEST DIÓSD 3 - 21
17:45 Körte HVSE - Tempo KSE 20 - 6
18:30 NOVA Kézisuli KFT - KISTEXT II. 9 - 12
Gyál, Gyáli Sportcsarnok és Kézilabda Képzési Központ
09:00 Gyáli BKSE - Gyömrői KA 9 - 13
09:45 Kézilabda Utánpótlás KFT - Vecsési SE 13 - 13
10:30 Gyömrői KA - Maglódi TC 15 - 5
11:15 KISTEXT I. - Kézilabda Utánpótlás KFT 11 - 14
12:00 Dabasi KC VSE - Vecsési SE 12 - 9
12:45 KISTEXT I. - Maglódi TC 17 - 10
13:30 Gyáli BKSE - Dabasi KC VSE 2 - 18
2020. március 1. vasárnap
Dabas, OBO Aréna
10:00 Dabasi KC VSE - Szigetszentmiklósi KSK 2 7 - 9
10:45 Szigetszentmiklósi KSK 1 - Kézilabda Utánpótlás KFT 11 - 7
11:30 FOODTEST DIÓSD - Moyra-Budaörs Handball 16 - 7
12:15 Szigetszentmiklósi KSK 2 - KISTEXT II. 15 - 14
13:00 Szigetszentmiklósi KSK 1 - FOODTEST DIÓSD 11 - 7
13:45 Kézilabda Utánpótlás KFT - Moyra-Budaörs Handball 12 - 15
14:30 Dabasi KC VSE - KISTEXT II. 15 - 10
Budapest, ÁMK sportcsarnok
09:00 Csepel DSE - Gyömrői KA 22 - 10
09:45 HORT SE - Budai Farkasok NKFT 22 - 15
10:30 Gyömrői KA - Ráckeve VKSK 15 - 15
11:15 KISTEXT I. - Budai Farkasok NKFT 27 - 14
12:00 Vecsési SE - HORT SE 9 - 8
12:45 Ráckeve VKSK - KISTEXT I. 14 - 19
13:30 Csepel DSE - Vecsési SE 21 - 9
Budapest, Kruj Iván spcs.
09:00 Körte HVSE - Tempo KSE 15 - 15
09:45 Dunaharaszti MTK - Gyáli BKSE 10 - 15
10:30 Maglódi TC - Tempo KSE 6 - 14
11:15 KISTEXT III. - Dunaharaszti MTK 8 - 14
12:00 Dunavarsányi TE - Gyáli BKSE 7 - 17
12:45 NOVA Kézisuli KFT - Maglódi TC 13 - 11
13:30 KISTEXT III. - Dunavarsányi TE 5 - 13
14:15 Körte HVSE - NOVA Kézisuli KFT 23 - 14
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. AJTAI ÁKOS Maglódi TC 0 9
2. ALABÉR LEVENTE BRÚNÓ Kézilabda Utánpótlás 0 10
3. AMBRUS LEVENTE BARNA Szigetszentmiklósi K 0 6
4. AMBRUS MILÁN DEZSŐ KISTEXT I. 0 9
5. ANDOCSI DOMINIK Gyáli BKSE 0 9
6. ARATÓ GÁBOR KRISTÓF Gyáli BKSE 0 5
7. BAGI NÁNDOR Tempo KSE 0 11
8. BAKSA BENCE FOODTEST DIÓSD 0 11
9. BALOG ÁDÁM Dabasi KC VSE 0 10
10. BALOGH BENCE Dabasi KC VSE 0 12
11. BALOGH MÓR Dabasi KC VSE 0 8
12. BALOGH-SZABÓ MÁTÉ Tempo KSE 0 2
13. BÁNLAKI MARCELL Dunaharaszti MTK 0 8
14. BARADLAI BOTOND KISTEXT II. 0 10
15. BÁRÁNY LÁSZLÓ Ráckeve VKSK 0 12
16. BARANYÓ ZÉNÓ GUSZTÁV KISTEXT II. 0 12
17. BARÁTH GELLÉRT Gyáli BKSE 0 12
18. BARÁTH ILLÉS Gyáli BKSE 0 11
19. BAYER MÁTYÁS Körte HVSE 0 8
20. BEJÓ DÁVID Gyömrői KA 0 6
21. BEKE MILÁN Kézilabda Utánpótlás 0 8
22. BERECZ ÁBEL Moyra-Budaörs Handba 0 9
23. BÉRES MARCELL Tempo KSE 0 8
24. BEZSENYI NOEL JÓZSEF Ráckeve VKSK 0 2
25. BODA-GÁL BERTOLD HORT SE 0 12
26. BODOR NORBERT HORT SE 0 12
27. BORDÁS BENEDEK Dabasi KC VSE 0 10
28. BOROS BENCE HORT SE 0 10
29. BOTOR DÁVID Vecsési SE 0 2
30. BÖLCSKEI GÁBOR Ráckeve VKSK 0 11
31. BŐLE ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handba 0 8
32. BRANDL-CSEREPKEI MÓR HORT SE 0 8
33. BUKTA BÓDOG Szigetszentmiklósi K 0 7
34. BURCSI TAMÁS Kézilabda Utánpótlás 0 2
35. CZETŐ MARCELL ZSOLT Csepel DSE 0 6
36. CZIFRA PATRIK MÁRK Dunavarsányi TE 0 12
37. CZIMER ZALÁN Gyáli BKSE 0 9
38. CZINKE BOTOND Szigetszentmiklósi K 0 4
39. CZUKOR BALÁZS Körte HVSE 0 10
40. CSABA MARCELL Tempo KSE 0 12
41. CSÁK DOMONKOS LÓRÁND KISTEXT II. 0 9
42. CSÁNYI ARTÚR LEVENTE Körte HVSE 0 2
43. CSÁVÁS ALEX Gyáli BKSE 0 5
44. CSÉPES MÁTÉ Tempo KSE 0 8
45. CSETŐ GÁBOR Gyömrői KA 0 9
46. CSIBRÁK LEVENTE MILÁN Maglódi TC 0 10
47. CSÍK MÁRTON Dunavarsányi TE 0 8
48. CSORDÁS CSABA Ráckeve VKSK 0 8
49. CSORDÁS MILÁN JÓZSEF Csepel DSE 0 1
50. CSŐKE DÁVID Szigetszentmiklósi K 0 5
51. DÁNIEL BARNABÁS Dunaharaszti MTK 0 12
52. DEBRECZENI RICHÁRD JÓZSEF Csepel DSE 0 10
53. DÉNES ALEX KRISZTIÁN Gyáli BKSE 0 5
54. DIACONU STEFAN DANIEL KISTEXT II. 0 8
55. DOBÁN ZSOMBOR KISTEXT I. 0 9
56. DOÓR SZABOLCS KISTEXT II. 0 12
57. DOUGLAS SAMI HORT SE 0 6
58. DUDÁS MÁTÉ Dunaharaszti MTK 0 10
59. DUNAI MÓZES Kézilabda Utánpótlás 0 10
60. EGRI BENDEGÚZ NOVA Kézisuli KFT 0 2
61. EILER-BORS ARMAND Maglódi TC 0 10
62. ELSZÁSZER MARCELL Csepel DSE 0 8
63. ENDZSEL BENCE ERNŐ Dunavarsányi TE 0 10
64. ERDEI CSONGOR Körte HVSE 0 2
65. ERDEI LEVENTE ATTILA Gyáli BKSE 0 8
66. ESZTOCSÁK MARCELL ZSOLT Szigetszentmiklósi K 0 9
67. FALUSI BÁLINT Ráckeve VKSK 0 10
68. FARAGÓ DÁVID NOVA Kézisuli KFT 0 10
69. FARAGÓ GERGŐ NOVA Kézisuli KFT 0 8
70. FEHÉR ZOLTÁN Vecsési SE 0 10
71. FEKETE BALÁZS DÁNIEL Gyáli BKSE 0 12
72. FEKETE BARNABÁS Csepel DSE 0 10
73. FILLER GERGELY Dabasi KC VSE 0 10
74. FLEISCHER MÁRTON Gyáli BKSE 0 6
75. FODOR NORBERT ERIK Csepel DSE 0 1
76. FODOR ROLAND Gyömrői KA 0 8
77. FORGÁCS BENEDEK Szigetszentmiklósi K 0 2
78. FORTUNA GYÖRGY FOODTEST DIÓSD 0 11
79. FÖLDESI MÁTYÁS GYÖRGY KISTEXT III. 0 10
80. FRITZ CSABA Tempo KSE 0 12
81. FUCHS ANDRÁS GORDON Dunaharaszti MTK 0 2
82. FULLAJTÁR-BALOGH LEVENTE Dunavarsányi TE 0 12
83. FÜLE BALÁZS Szigetszentmiklósi K 0 7
84. GADÁCSI MILÁN Dunavarsányi TE 0 9 0 11
Kézilabda Utánpótlás 0 2
85. GAGYI ALBERT Csepel DSE 0 10
86. GOMBOS SOMA Budai Farkasok NKFT 0 12
87. GOSZTOLA GERGŐ KISTEXT II. 0 5
88. GÖNDÖR LEVENTE KISTEXT III. 0 8
89. GREGUS DOMINIK Ráckeve VKSK 0 2
90. GRIGOR FERENC DORIÁN Gyáli BKSE 0 3
91. GYAPJAS ANDRÁS Szigetszentmiklósi K 0 8
92. HAÁSZ DÁNIEL ANTAL KISTEXT III. 0 2
93. HAJAS BENDEGÚZ Körte HVSE 0 12
94. HALÁSZ ERIK Szigetszentmiklósi K 0 8
95. HALMAI BENDEGÚZ Moyra-Budaörs Handba 0 8
96. HARSÁNYI ÁRMIN SÁMUEL Moyra-Budaörs Handba 0 6
97. HEGEDŰS CSABA LEVENTE Gyömrői KA 0 10
98. HINKÓ BOTOND KISTEXT I. 0 12
99. HOLCZER ÁDÁM Vecsési SE 0 12
100. HORVÁTH ÁDÁM PATRIK Gyáli BKSE 0 12
101. HORVÁTH GERGELY TAMÁS Moyra-Budaörs Handba 0 12
102. HORVÁTH MÁTÉ NOVA Kézisuli KFT 0 10
103. HORVÁTH PÉTER MILÁN Gyáli BKSE 0 1
104. HORVÁTH ZSOMBOR NOVA Kézisuli KFT 0 2
105. HORVÁTH-MÁCSAI LEVENTE Gyömrői KA 0 5
106. HOSSZÚ CSONGOR Gyáli BKSE 0 12
107. IVÁNYIK NORTON Budai Farkasok NKFT 0 10
108. JAKAB GÁBOR Körte HVSE 0 6
109. JAKAB TAMÁS Körte HVSE 0 6
110. JANDÓ KRISZTIÁN Gyömrői KA 0 2
111. JÁNOSITY ÁRON Kézilabda Utánpótlás 0 8
112. JOÓ MENDEL ÁDÁM Körte HVSE 0 1
113. JÓVÁRI KRISTÓF KISTEXT III. 0 12
114. JUDIT-JÁNOSI NÁNDOR Szigetszentmiklósi K 0 1
115. JUHÁSZ BENCE ZOLTÁN Tempo KSE 0 12
116. JUHÁSZ HUNOR DOMONKOS KISTEXT III. 0 2
117. JUHÁSZ MÁTÉ Kézilabda Utánpótlás 0 9
118. KADA VAJK Szigetszentmiklósi K 0 5
119. KÁDÁR ALEX Szigetszentmiklósi K 0 11
120. KAPÁS LÓRÁNT Dunaharaszti MTK 0 2
121. KAPELLER BÁLINT Budai Farkasok NKFT 0 10
122. KARBUCZ ZALÁN FOODTEST DIÓSD 0 10
123. KARDOS PÉTER Budai Farkasok NKFT 0 10
124. KARISZTL PÉTER KISTEXT I. 0 10
125. KÁROLYI ZÉTÉNY DÉNES Kézilabda Utánpótlás 0 12
126. KASZAI LÁSZLÓ LEVENTE Dunavarsányi TE 0 10
127. KATI ROLAND Tempo KSE 0 4
128. KECSKÉS KRISTÓF Dabasi KC VSE 0 12
129. KECSKÉS MILOS Gyömrői KA 0 10
130. KERÉNYI BENCE BARNABÁS Körte HVSE 0 1
131. KINCSES BENCE NORBERT KISTEXT II. 0 10
132. KINDLA BÁLINT Gyömrői KA 0 8
133. KIS MÁRTON ANDRÁS Maglódi TC 0 12
134. KISS AMBRUS Kézilabda Utánpótlás 0 12
135. KISS-LOSSÓ MÁTÉ Gyáli BKSE 0 3
136. KLETTNER BOTOND Kézilabda Utánpótlás 0 12
137. KONDOR MÁRTON NOVA Kézisuli KFT 0 10
138. KONTUR VINCE NOEL Körte HVSE 0 2
139. KÓNYA MÁTÉ Dunavarsányi TE 0 12
140. KORBULY OLIVÉR HORT SE 0 10
141. KOSZTA ÁRON Szigetszentmiklósi K 0 2
142. KOVÁCS BENEDEK Ráckeve VKSK 0 12
143. KOVÁCS DÁVID Vecsési SE 0 12
144. KŐVÁRI KRISTÓF Szigetszentmiklósi K 0 11
145. KŐVÁRI NÁNDOR Kézilabda Utánpótlás 0 3
146. KÖVI KARSA Gyömrői KA 0 10
147. KRAKOMPERGER ÁDÁM KISTEXT I. 0 10
148. KRÁLIK BOLDIZSÁR Dunaharaszti MTK 0 10
149. KRAUSZ BARNABÁS NOVA Kézisuli KFT 0 4
150. KUBÁT LEVENTE Dunaharaszti MTK 0 10
151. KURKÓ ÁRON Gyömrői KA 0 2
152. KUZMA TAMÁS HORT SE 0 10
153. LÁSZLÓ NOEL Gyömrői KA 0 6
154. LAUKÓ VINCE JÁNOS HORT SE 0 6
155. LECSUK LEVENTE LÁSZLÓ Gyáli BKSE 0 9
156. LÉVAI SÁMUEL FOODTEST DIÓSD 0 9
157. LÉVAI SZEBASZTIÁN NOVA Kézisuli KFT 0 12
158. LÓCZI MILÁN HORT SE 0 12
159. LOSONCZI BENCE JÓZSEF Gyáli BKSE 0 1
160. LŐRINCZ KEVIN RICHÁRD Gyáli BKSE 0 12
161. LUCZ KENDE BENCE Kézilabda Utánpótlás 0 6
162. MACZINKÓ MÁRK Moyra-Budaörs Handba 0 12
163. MAGYAR MÁTÉ BALÁZS Csepel DSE 0 10
164. MAJOR BENDE Maglódi TC 0 12
165. MAJZIK FERENC Vecsési SE 0 7
166. MAJZIK HUNOR NÁNDOR Budai Farkasok NKFT 0 8
167. MÁKSZEM BENCE Dabasi KC VSE 0 10
168. MÁLITS ÁRON Körte HVSE 0 10
169. MARXER BENEDEK Gyáli BKSE 0 11
170. MCKIE JAMES ROBERT HORT SE 0 4
171. MÉHES BOTOND Tempo KSE 0 8
172. MÉHES MÁTÉ KRISTÓF Körte HVSE 0 12
173. MESTER CSABA Ráckeve VKSK 0 10
174. MÉSZÁROS KORNÉL Körte HVSE 0 3
175. MIHÁLY DÁVID Szigetszentmiklósi K 0 6
176. MIHÁLY ZSOLT Körte HVSE 0 10
177. MIHÁLYI MÁTÉ GÁBOR Csepel DSE 0 1
178. MIKÓ LEVENTE HORT SE 0 12
179. MIKUSKA BOTOND MÁRK Tempo KSE 0 8
180. MITEV BENCE Csepel DSE 0 1
181. MÓCSA ÁRMIN EDE KISTEXT III. 0 6
182. MODLA MARTIN KISTEXT I. 0 12
183. MOLNÁR BENEDEK PÉTER Budai Farkasok NKFT 0 10
184. MOLNÁR KOLOS Kézilabda Utánpótlás 0 10
185. MOLNÁR-GÁBOR DÁNIEL Csepel DSE 0 7
186. MORVA CSONGOR Szigetszentmiklósi K 0 7
187. MUZSIK NORBERT KISTEXT III. 0 11
188. MUZSIK TAMÁS KISTEXT III. 0 11
189. NAGY BENCE Csepel DSE 0 1
190. NAGY DÁVID KISTEXT I. 0 10
191. NAGY DOMINIK Maglódi TC 0 12
192. NAGY GERGŐ Kézilabda Utánpótlás 0 9
193. NAGY LEVENTE FOODTEST DIÓSD 0 7
194. NAGY MÁRTON GÉZA Szigetszentmiklósi K 0 11
195. NAGY MILÁN Dabasi KC VSE 0 8
196. NAGY TAMÁS KISTEXT III. 0 12
197. NAGY TAMÁS Gyömrői KA 0 4
198. NAGY ZALÁN Vecsési SE 0 2
199. NAGY ZSIGMOND JÁNOS KISTEXT III. 0 6
200. NÁTRÁN DÁNIEL ROLAND Moyra-Budaörs Handba 0 2
201. NEMES BENEDEK Maglódi TC 0 10
202. NEMESSÁNYI BARNABÁS Gyáli BKSE 0 5
203. NÉMETH LEVENTE Maglódi TC 0 12
204. OKPORO EMMMANUEL UCHECHUKWU Tempo KSE 0 2
205. OROSZ BENJÁMIN BENEDEK HORT SE 0 4
206. OSZTOBÁNYI GERGŐ MÁTÉ Moyra-Budaörs Handba 0 10
207. OZORAI BÁLINT Vecsési SE 0 12
208. PABLÉNYI CSABA Ráckeve VKSK 0 12
209. PAD BERTALAN Tempo KSE 0 10
210. PALOTÁS ZALÁN Körte HVSE 0 10
211. PÁNTYA ISTVÁN Szigetszentmiklósi K 0 8
212. PAPP DÁVID Gyömrői KA 0 8
213. PEKÁR BENCE Dunavarsányi TE 0 2
214. PÉNZES MARCELL Vecsési SE 0 12
215. PFAFF DÁVID Kézilabda Utánpótlás 0 9
216. PITNER BÁLINT NOVA Kézisuli KFT 0 8
217. PRESENSZKI PÉTER Dabasi KC VSE 0 10
218. RAFFAY ZÉTÉNY HORT SE 0 8
219. RAGÓ DOMINIK Dunaharaszti MTK 0 10
220. RÁSI BENCE Tempo KSE 0 10
221. RATKAY ZSIGMOND FOODTEST DIÓSD 0 8
222. REMINYIK DÁNIEL Dunaharaszti MTK 0 10
223. RÉTHY SÁMUEL Körte HVSE 0 8
224. RIEGER ÁBEL KISTEXT III. 0 6
225. RITTLING NÁNDOR ISTVÁN Budai Farkasok NKFT 0 7
226. RÓZSA ANDRÁS Moyra-Budaörs Handba 0 10
227. RUMMI ISTVÁN BAJNOK KISTEXT I. 0 12
228. RUSZKAI DOMINIK Szigetszentmiklósi K 0 6
229. SÁGI PÉTER Tempo KSE 0 4
230. SAMÓK BENCE Gyömrői KA 0 10
231. SAMU MILÁN Gyáli BKSE 0 8
232. SCHLINGLOFF BENJAMIN MÁRK KISTEXT III. 0 10
233. SIGMOND VILMOS Körte HVSE 0 3
234. SIMON KONOR FOODTEST DIÓSD 0 11
235. SISMANOGLU CAN Dunaharaszti MTK 0 10
236. SOMOGYI ÁRON ZSOLT Vecsési SE 0 8
237. SOMOGYI-PINCZI BARNABÁS Dunaharaszti MTK 0 10
238. SOMOS TAMÁS BOTOND KISTEXT I. 0 12
239. SOPRONYI ZSOMBOR Szigetszentmiklósi K 0 6
240. SRAMEK ZALÁN Szigetszentmiklósi K 0 11
241. STADLER DOMOS Kézilabda Utánpótlás 0 12
242. STARK PÉTER ANDOR HORT SE 0 8
243. STEINGART-SZABÓ ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handba 0 6
244. STÉPÁN SÁMUEL ZSOLT Tempo KSE 0 2
245. STUBITS BUDA MÁTÉ Körte HVSE 0 12
246. SZABADI MÁTÉ LEVENTE Maglódi TC 0 12
247. SZABÓ ÁBEL FOODTEST DIÓSD 0 11
248. SZABÓ ÁKOS PATRIK FOODTEST DIÓSD 0 8
249. SZABÓ BENCE NOVA Kézisuli KFT 0 12
250. SZABÓ DOMINIK ZOLTÁN Dunaharaszti MTK 0 10
251. SZABÓ GERGELY Tempo KSE 0 8
252. SZABÓ LÁSZLÓ BARNABÁS Szigetszentmiklósi K 0 1
253. SZABÓ NIMRÓD Moyra-Budaörs Handba 0 2
254. SZABÓ TIBOR Dunavarsányi TE 0 10
255. SZANDI OLIVÉR MÁRK FOODTEST DIÓSD 0 6
256. SZARVAS RÓBERT Dabasi KC VSE 0 12
257. SZELECZKI ZÉTÉNY Csepel DSE 0 9
258. SZENTGYÖRGYI DÁVID KISTEXT III. 0 6
259. SZEREMLEY BARNA BULCSÚ Budai Farkasok NKFT 0 10
260. SZILÁGYI DÁNIEL Dunaharaszti MTK 0 12
261. SZIRMAY DÁNIEL Tempo KSE 0 8
262. SZOBOSZLAI ZÉTÉNY KISTEXT I. 0 10
263. SZOLNOKI BOLDIZSÁR Tempo KSE 0 10
264. SZŐTS BÁLINT Csepel DSE 0 10
265. SZVÉTEK ANDRÁS Kézilabda Utánpótlás 0 12
266. TÁBI VENCEL KISTEXT I. 0 12
267. TAKÁCS BENEDEK Moyra-Budaörs Handba 0 4
268. TAKÁCS DOMINIK Dabasi KC VSE 0 11
269. TAKÁCS-ABAFFY BENJÁMIN KISTEXT III. 0 12
270. TALAPA LÁSZLÓ KRISZTIÁN Gyáli BKSE 0 2
271. TAR ÁDÁM Dunavarsányi TE 0 12
272. TÁRNOK DÁNIEL Dunavarsányi TE 0 10
273. TÁRNOK KRISZTIÁN NOVA Kézisuli KFT 0 8
274. TASNÁDI ZOLTÁN Ráckeve VKSK 0 11
275. TÉNAI-BALOGH DÁVID NOVA Kézisuli KFT 0 12
276. TIHANYI TIBOR BENEDEK KISTEXT II. 0 12
277. TÓBIÁS NIMRÓD TAMÁS KISTEXT II. 0 10
278. TORMA PÉTER Szigetszentmiklósi K 0 10
279. TÓTH BENEDEK GERGELY Moyra-Budaörs Handba 0 6
280. TÓTH DÁNIEL KISTEXT II. 0 12
281. TÓTH LEVENTE MÁTÉ Gyömrői KA 0 8
282. TÓTH ZALÁN KRISZTIÁN Szigetszentmiklósi K 0 11
283. TÖRÖK CSONGOR CSANÁD NOVA Kézisuli KFT 0 2
284. TÖRÖK VENDEL VILMOS Moyra-Budaörs Handba 0 12
285. TURCSIK ZSOMBOR Szigetszentmiklósi K 0 11
286. UJHÁZI ZALÁN ÁKOS KISTEXT III. 0 12
287. UJVÁRI ZALÁN Dabasi KC VSE 0 10
288. VADAS MAXIM HORT SE 0 6
289. VARASDI NIMRÓD Vecsési SE 0 12
290. VARGA BENJAMIN Dunaharaszti MTK 0 4
291. VARGA CSONGOR GYULA Gyömrői KA 0 12
292. VARGA LÁSZLÓ Maglódi TC 0 12
293. VARGA MÁRTON BENEDEK NOVA Kézisuli KFT 0 6
294. VÁRSZEGI ÁDÁM MÁRK Vecsési SE 0 2
295. VASAS ROLAND KISTEXT III. 0 6
296. VATALI OLIVÉR NOVA Kézisuli KFT 0 2
297. VERECZKEY MÓR KISTEXT II. 0 12
298. VETRÓ GERGELY Vecsési SE 0 10
299. VÍGH ÁRON DÁVID Dunaharaszti MTK 0 2
300. VÖRÖS BENCE Budai Farkasok NKFT 0 10
301. VÖRÖS MÁTÉ Budai Farkasok NKFT 0 10
302. WUNDERLICH-MAKAI ZALÁN Gyömrői KA 0 10
303. ZHANG HAO NOVA Kézisuli KFT 0 10
304. ZSOLNAI BÁLINT Dabasi KC VSE 0 10
305. ZSULYEVICS IVÁN BENCE Vecsési SE 0 12
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó