Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
NB I férfi felnőtt
2019. augusztus 23. péntek
18:00 Telekom Veszprém - Dabasi KC VSE 36 - 17
2019. augusztus 25. vasárnap
18:00 Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE 40 - 28
2019. augusztus 27. kedd
18:00 Telekom Veszprém - SBS-Eger 51 - 30
2019. augusztus 31. szombat
11:00 FTC-HungaroControl - Sport36-Komló 26 - 25
18:00 MOL-PICK SZEGED - Csurgói KK 29 - 21
18:00 Telekom Veszprém - VKSE KFT Vác 40 - 26
18:00 SBS-Eger - Grundfos Tatabánya KC 28 - 30
18:00 Dabasi KC VSE - Mezőkövesdi KC 32 - 22
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Orosházi FKSE - LINAMAR 32 - 24
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Balatonfüredi KSE 23 - 25
2019. szeptember 6. péntek
18:00 MOL-PICK SZEGED - Sport36-Komló 37 - 21
18:30 VKSE KFT Vác - FTC-HungaroControl 21 - 24
2019. szeptember 7. szombat
18:00 Balatonfüredi KSE - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 26 - 24
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Dabasi KC VSE 24 - 27
18:00 Mezőkövesdi KC - SBS-Eger 27 - 27
18:00 Csurgói KK - Budakalász Kézilabda ZRT 25 - 21
2019. szeptember 10. kedd
18:00 Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya KC 33 - 22
18:00 MOL-PICK SZEGED - VKSE KFT Vác 39 - 23
2019. szeptember 13. péntek
18:00 SBS-Eger - Orosházi FKSE - LINAMAR 27 - 24
18:00 Csurgói KK - Sport36-Komló 19 - 19
2019. szeptember 14. szombat
18:00 FTC-HungaroControl - Grundfos Tatabánya KC 32 - 31
18:00 Dabasi KC VSE - Balatonfüredi KSE 27 - 27
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Budakalász Kézilabda ZRT 35 - 29
2019. szeptember 17. kedd
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Telekom Veszprém 25 - 31
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - MOL-PICK SZEGED 27 - 33
2019. szeptember 25. szerda
17:00 Grundfos Tatabánya KC - MOL-PICK SZEGED 28 - 34
2019. szeptember 27. péntek
18:30 VKSE KFT Vác - Sport36-Komló 22 - 28
2019. szeptember 28. szombat
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Csurgói KK 30 - 24
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Dabasi KC VSE 20 - 23
18:00 Balatonfüredi KSE - SBS-Eger 32 - 25
19:00 Mezőkövesdi KC - FTC-HungaroControl 21 - 27
2019. október 2. szerda
18:00 Csurgói KK - VKSE KFT Vác 29 - 23
2019. október 5. szombat
18:00 MOL-PICK SZEGED - Mezőkövesdi KC 40 - 19
18:00 FTC-HungaroControl - Orosházi FKSE - LINAMAR 39 - 27
18:00 SBS-Eger - Budakalász Kézilabda ZRT 22 - 21
18:00 Dabasi KC VSE - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 24 - 31
18:00 Sport36-Komló - Grundfos Tatabánya KC 20 - 24
2019. október 8. kedd
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Telekom Veszprém 24 - 41
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - MOL-PICK SZEGED 30 - 42
2019. október 9. szerda
18:00 Dabasi KC VSE - Csurgói KK 25 - 32
2019. október 10. csütörtök
18:00 Grundfos Tatabánya KC - VKSE KFT Vác 37 - 18
2019. október 11. péntek
18:00 Balatonfüredi KSE - FTC-HungaroControl 29 - 25
2019. október 12. szombat
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - SBS-Eger 32 - 24
18:00 Mezőkövesdi KC - Sport36-Komló 31 - 27
2019. október 15. kedd
18:00 Telekom Veszprém - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 34 - 27
2019. október 16. szerda
18:00 MOL-PICK SZEGED - Balatonfüredi KSE 41 - 22
2019. október 18. péntek
18:00 FTC-HungaroControl - Budakalász Kézilabda ZRT 26 - 27
18:00 Sport36-Komló - Orosházi FKSE - LINAMAR 28 - 23
2019. október 19. szombat
18:00 Dabasi KC VSE - SBS-Eger 28 - 29
18:00 VKSE KFT Vác - Mezőkövesdi KC 22 - 22
18:00 Csurgói KK - Grundfos Tatabánya KC 28 - 23
2019. november 2. szombat
18:00 SBS-Eger - Csurgói KK 30 - 29
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - FTC-HungaroControl 29 - 26
18:00 Balatonfüredi KSE - Sport36-Komló 25 - 30
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - VKSE KFT Vác 29 - 25
18:00 Mezőkövesdi KC - Grundfos Tatabánya KC 26 - 34
2019. november 5. kedd
18:30 MOL-PICK SZEGED - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 31 - 28
20:15 Telekom Veszprém - Csurgói KK 36 - 20
2019. november 8. péntek
18:00 FTC-HungaroControl - Dabasi KC VSE 30 - 29
18:30 VKSE KFT Vác - Balatonfüredi KSE 21 - 36
2019. november 9. szombat
18:00 Sport36-Komló - Budakalász Kézilabda ZRT 34 - 33
18:00 Csurgói KK - Mezőkövesdi KC 25 - 23
2019. november 10. vasárnap
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Orosházi FKSE - LINAMAR 23 - 17
2019. november 11. hétfő
18:00 Sport36-Komló - Telekom Veszprém 21 - 24
2019. november 12. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - Dabasi KC VSE 35 - 16
2019. november 13. szerda
18:00 Balatonfüredi KSE - Grundfos Tatabánya KC 24 - 26
2019. november 19. kedd
18:00 Dabasi KC VSE - MOL-PICK SZEGED 22 - 40
2019. november 22. péntek
18:00 SBS-Eger - FTC-HungaroControl 27 - 30
19:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Mezőkövesdi KC 24 - 24
2019. november 23. szombat
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Sport36-Komló 32 - 32
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - VKSE KFT Vác 32 - 22
2019. november 26. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - SBS-Eger 45 - 32
18:00 FTC-HungaroControl - Telekom Veszprém 30 - 35
2019. november 29. péntek
18:30 VKSE KFT Vác - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 32 - 35
2019. november 30. szombat
18:00 Mezőkövesdi KC - Balatonfüredi KSE 22 - 31
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Budakalász Kézilabda ZRT 34 - 23
18:00 Sport36-Komló - Dabasi KC VSE 34 - 27
18:00 Csurgói KK - Orosházi FKSE - LINAMAR 22 - 20
2019. december 6. péntek
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Mezőkövesdi KC 25 - 25
18:00 Balatonfüredi KSE - Orosházi FKSE - LINAMAR 37 - 29
2019. december 7. szombat
18:00 FTC-HungaroControl - Csurgói KK 24 - 22
18:00 SBS-Eger - Sport36-Komló 22 - 24
18:00 Dabasi KC VSE - VKSE KFT Vác 34 - 21
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Grundfos Tatabánya KC 29 - 31
19:30 Telekom Veszprém - MOL-PICK SZEGED 29 - 28
2019. december 9. hétfő
18:00 Telekom Veszprém - Mezőkövesdi KC 37 - 26
2019. december 13. péntek
16:00 MOL-PICK SZEGED - FTC-HungaroControl 38 - 25
2019. december 14. szombat
18:00 Mezőkövesdi KC - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 26 - 24
18:00 VKSE KFT Vác - SBS-Eger 23 - 29
18:00 Csurgói KK - Balatonfüredi KSE 26 - 25
2019. december 15. vasárnap
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Budakalász Kézilabda ZRT 28 - 24
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Dabasi KC VSE 28 - 19
2020. január 30. csütörtök
18:00 Grundfos Tatabánya KC - SBS-Eger 36 - 29
2020. január 31. péntek
18:00 Balatonfüredi KSE - Budakalász Kézilabda ZRT 29 - 22
18:30 VKSE KFT Vác - Telekom Veszprém 26 - 39
2020. február 1. szombat
18:00 Sport36-Komló - FTC-HungaroControl 23 - 22
18:00 Mezőkövesdi KC - Dabasi KC VSE 30 - 32
2020. február 2. vasárnap
18:00 Csurgói KK - MOL-PICK SZEGED 23 - 26
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 19 - 29
2020. február 4. kedd
18:00 Sport36-Komló - MOL-PICK SZEGED 23 - 33
2020. február 7. péntek
18:00 FTC-HungaroControl - VKSE KFT Vác 41 - 18
2020. február 8. szombat
15:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Balatonfüredi KSE 31 - 28
18:00 Dabasi KC VSE - Orosházi FKSE - LINAMAR 27 - 30
18:00 SBS-Eger - Mezőkövesdi KC 27 - 27
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Csurgói KK 23 - 28
2020. február 11. kedd
18:00 MOL-PICK SZEGED - Budakalász Kézilabda ZRT 41 - 17
2020. február 15. szombat
18:00 Telekom Veszprém - Orosházi FKSE - LINAMAR 33 - 22
2020. február 18. kedd
18:00 Grundfos Tatabánya KC - FTC-HungaroControl 24 - 28
18:00 Mezőkövesdi KC - Telekom Veszprém 26 - 46
2020. február 22. szombat
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - SBS-Eger
18:00 Balatonfüredi KSE - Dabasi KC VSE
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös
18:00 Sport36-Komló - Csurgói KK
18:30 VKSE KFT Vác - MOL-PICK SZEGED
2020. február 25. kedd
18:00 Telekom Veszprém - Budakalász Kézilabda ZRT
18:30 MOL-PICK SZEGED - Grundfos Tatabánya KC
2020. február 28. péntek
16:00 FTC-HungaroControl - Mezőkövesdi KC
2020. február 29. szombat
18:00 Csurgói KK - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös
18:00 Dabasi KC VSE - Budakalász Kézilabda ZRT
18:00 SBS-Eger - Balatonfüredi KSE
18:00 Sport36-Komló - VKSE KFT Vác
2020. március 4. szerda
18:00 Balatonfüredi KSE - Telekom Veszprém
2020. március 6. péntek
18:00 Mezőkövesdi KC - MOL-PICK SZEGED
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló
18:30 VKSE KFT Vác - Csurgói KK
19:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - FTC-HungaroControl
2020. március 7. szombat
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - SBS-Eger
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Dabasi KC VSE
2020. március 10. kedd
18:30 Grundfos Tatabánya KC - Telekom Veszprém
2020. március 13. péntek
18:00 SBS-Eger - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös
18:30 VKSE KFT Vác - Grundfos Tatabánya KC
2020. március 14. szombat
18:00 Csurgói KK - Dabasi KC VSE
18:00 FTC-HungaroControl - Balatonfüredi KSE
18:00 MOL-PICK SZEGED - Orosházi FKSE - LINAMAR
18:00 Sport36-Komló - Mezőkövesdi KC
2020. március 17. kedd
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Telekom Veszprém
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Csurgói KK
18:30 Balatonfüredi KSE - MOL-PICK SZEGED
2020. március 21. szombat
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - FTC-HungaroControl
18:00 SBS-Eger - Dabasi KC VSE
18:00 Mezőkövesdi KC - VKSE KFT Vác
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Sport36-Komló
2020. március 24. kedd
18:00 Dabasi KC VSE - Telekom Veszprém
2020. március 25. szerda
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Mezőkövesdi KC
2020. március 27. péntek
18:30 VKSE KFT Vác - Orosházi FKSE - LINAMAR
2020. március 28. szombat
15:00 FTC-HungaroControl - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös
18:00 Csurgói KK - SBS-Eger
18:00 Sport36-Komló - Balatonfüredi KSE
2020. március 31. kedd
18:00 SBS-Eger - Telekom Veszprém
2020. április 3. péntek
18:00 SBS-Eger - MOL-PICK SZEGED
2020. április 4. szombat
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - MOL-PICK SZEGED
18:00 Dabasi KC VSE - FTC-HungaroControl
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Grundfos Tatabánya KC
18:00 Balatonfüredi KSE - VKSE KFT Vác
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Sport36-Komló
18:00 Mezőkövesdi KC - Csurgói KK
2020. április 10. péntek
18:00 Sport36-Komló - SBS-Eger
18:00 Grundfos Tatabánya KC - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös
18:30 VKSE KFT Vác - Dabasi KC VSE
2020. április 11. szombat
18:00 Csurgói KK - FTC-HungaroControl
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Balatonfüredi KSE
18:00 MOL-PICK SZEGED - Telekom Veszprém
18:00 Mezőkövesdi KC - Budakalász Kézilabda ZRT
2020. április 25. szombat
18:00 Telekom Veszprém - FTC-HungaroControl
18:00 Balatonfüredi KSE - Mezőkövesdi KC
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Grundfos Tatabánya KC
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - VKSE KFT Vác
18:00 Dabasi KC VSE - Sport36-Komló
18:00 Orosházi FKSE - LINAMAR - Csurgói KK
2020. május 1. péntek
18:00 VKSE KFT Vác - Budakalász Kézilabda ZRT
2020. május 2. szombat
18:00 FTC-HungaroControl - SBS-Eger
18:00 Sport36-Komló - HE-DO B. BRAUN Gyöngyös
18:00 Grundfos Tatabánya KC - Balatonfüredi KSE
18:00 Mezőkövesdi KC - Orosházi FKSE - LINAMAR
2020. május 3. vasárnap
Csurgói KK - Telekom Veszprém
2020. május 9. szombat
18:00 FTC-HungaroControl - MOL-PICK SZEGED
18:00 Budakalász Kézilabda ZRT - Orosházi FKSE - LINAMAR
18:00 HE-DO B. BRAUN Gyöngyös - Mezőkövesdi KC
18:00 Dabasi KC VSE - Grundfos Tatabánya KC
18:00 Telekom Veszprém - Sport36-Komló
18:00 Balatonfüredi KSE - Csurgói KK
2020. május 10. vasárnap
18:00 SBS-Eger - VKSE KFT Vác
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. MOL-PICK SZEGED 17 16 0 1 612 406 206 32
2. Telekom Veszprém 16 16 0 0 585 398 187 32
3. Grundfos Tatabánya KC 15 10 0 5 431 388 43 20
4. FTC-HungaroControl 16 10 0 6 455 426 29 20
5. HE-DO B. BRAUN Gyöngyös 15 9 1 5 448 410 38 19
6. Balatonfüredi KSE 15 8 1 6 424 412 12 17
7. Csurgói KK 15 8 1 6 373 377 -4 17
8. Sport36-Komló 15 7 2 6 389 400 -11 16
9. SBS-Eger 15 5 2 8 408 459 -51 12
10. Dabasi KC VSE 16 5 1 10 409 469 -60 11
11. Mezőkövesdi KC 16 2 5 9 397 480 -83 9
12. Orosházi FKSE - LINAMAR 16 3 1 12 395 470 -75 7
13. Budakalász Kézilabda ZRT 16 2 1 13 391 471 -80 5
14. VKSE KFT Vác 15 0 1 14 343 494 -151 1
LÖVŐSTATISZTIKA
KAPUS VÉDÉSSTATISZTIKA
JÁTÉKIDŐ STATISZTIKA
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SOSTARIC MARIO MOL-PICK SZEGED 100 14
2. NAGY BENCE FTC-HungaroControl 91 16
3. MARKOVIC IGOR Sport36-Komló 86 15
4. ANDELIC BOZO FTC-HungaroControl 76 16
5. LEZÁK ÁRON SBS-Eger 76 15
6. HERCEG MIRKO HE-DO B. BRAUN Gyöng 75 15
7. BERNATONIS ROLANDAS SBS-Eger 71 15
8. MOLNÁR BALÁZS SBS-Eger 71 15
9. MARKEZ MITAR HE-DO B. BRAUN Gyöng 67 13
10. NÉMETH LÁSZLÓ Orosházi FKSE - LINA 67 15
11. FÜZI DÁNIEL SBS-Eger 66 14
12. MÁTHÉ DOMINIK Balatonfüredi KSE 65 15
13. MARGUC GASPER Telekom Veszprém 63 14
14. TÖRÖK ÁDÁM Budakalász Kézilabda 63 16
15. MENYHÁRT MÁTÉ Mezőkövesdi KC 61 16
16. STRLEK MANUEL Telekom Veszprém 61 10
17. TOPIC PETAR Balatonfüredi KSE 60 15
18. RADIVOJEVIC BOGDAN MOL-PICK SZEGED 59 13
19. SZÖLLŐSI BALÁZS Balatonfüredi KSE 59 15
20. PERISIC IVAN Dabasi KC VSE 57 16
21. ASTRASHAPKIN ALEH Csurgói KK 56 15
22. BALOGH ZSOLT Grundfos Tatabánya K 55 14
23. VUJOVIC MILOS Grundfos Tatabánya K 55 9
24. HALILBEGOVIC FARUK Mezőkövesdi KC 54 15
25. JERKOVIC SRECKO Sport36-Komló 54 12
26. LELE ÁKOS Orosházi FKSE - LINA 54 11
27. NEMES RICHÁRD Budakalász Kézilabda 54 16
28. KRSMANCIC MARKO Dabasi KC VSE 53 13
29. SZÖLLŐSI SZABOLCS Dabasi KC VSE 53 15
30. TÓTH ÁDÁM Budakalász Kézilabda 53 15
31. VASIC MARKO Csurgói KK 53 13
32. HOLPERT JÓZSEF Grundfos Tatabánya K 8 2 51 15
VKSE KFT Vác 43 13
33. ZAKICS BENCE Dabasi KC VSE 51 15
34. ORJONIKIDZE TEIMURAZ Orosházi FKSE - LINA 50 13
35. SCHÄFFER ZSOLT FTC-HungaroControl 50 15
36. KASPAREK STANISLAV MOL-PICK SZEGED 49 17
37. GAJIC DRAGAN Telekom Veszprém 48 8
38. GYŐRI MÁTYÁS Grundfos Tatabánya K 48 13
39. KOVACSICS PÉTER FTC-HungaroControl 48 16
40. RODRIGUEZ ALVAREZ PEDRO Balatonfüredi KSE 48 15
41. SLAVULJICA SAVO Orosházi FKSE - LINA 48 16
42. BORSOS TAMÁS Csurgói KK 3 5 47 16
Dabasi KC VSE 44 11
43. GÁBOR MARCELL Budakalász Kézilabda 47 16
44. MRSULJA IGOR Orosházi FKSE - LINA 47 12
45. SCHMID PÉTER SBS-Eger 47 15
46. STANKOVIC STANKO Mezőkövesdi KC 47 16
47. BOGNÁR ALEX FTC-HungaroControl 6 5 46 16
VKSE KFT Vác 40 11
48. BUJDOSÓ BENDEGÚZ FTC-HungaroControl 46 16
49. TAKÁCS BENCE Sport36-Komló 46 15
50. BODÓ RICHÁRD MOL-PICK SZEGED 45 13
51. BOMBAC DEAN MOL-PICK SZEGED 44 17
52. BOZOVIC MILOS Grundfos Tatabánya K 44 13
53. KHALED OMAR YAHIA Telekom Veszprém 44 15
54. RADNIC TOMISLAV Mezőkövesdi KC 43 16
55. VRANJES VLADIMIR Grundfos Tatabánya K 43 15
56. ZOBEC BRUNO-VILI Sport36-Komló 43 15
57. BOROZAN VUKO Telekom Veszprém 42 14
58. BÓKA BENDEGÚZ Balatonfüredi KSE 41 15
59. DEBRECZENI DÁVID FTC-HungaroControl 41 16
60. HORVÁTH LÁSZLÓ ATTILA Mezőkövesdi KC 41 15
61. KÁLLAI MARTIN VKSE KFT Vác 41 14
62. KOLLER TAMÁS Budakalász Kézilabda 41 16
63. MANASKOV DEJAN Telekom Veszprém 41 11
64. SIMON BENCE Budakalász Kézilabda 41 13
65. STEPANCIC LUKA MOL-PICK SZEGED 40 13
66. VARSANDÁN MILÁN HE-DO B. BRAUN Gyöng 40 14
67. VILOVSKI UROS HE-DO B. BRAUN Gyöng 40 15
68. HALÁSZ LEVENTE Dabasi KC VSE 39 13
69. CANELLAS JOAN MOL-PICK SZEGED 38 16
70. KEMÉNY LÁSZLÓ Balatonfüredi KSE 37 13
71. KOVACEVIC ANTONIJO Csurgói KK 37 15
72. MACKOVSEK BORUT Telekom Veszprém 37 12
73. NENADIC PETAR Telekom Veszprém 37 12
74. BLAGOTINSEK BLAZ Telekom Veszprém 35 13
75. HEGEDŰS MÁRK HE-DO B. BRAUN Gyöng 35 15
76. HENIGMAN NIK MOL-PICK SZEGED 35 16
77. KOVÁCS BENCE Mezőkövesdi KC 35 16
78. VARJÚ MARTIN Mezőkövesdi KC 35 13
79. MAQUEDA JORGE MOL-PICK SZEGED 34 14
80. NILSSON ANDREAS Telekom Veszprém 34 12
81. BORZAS UROS Grundfos Tatabánya K 33 15
82. HORNYÁK PÉTER Grundfos Tatabánya K 33 15
83. MORAES FERREIRA ROGERIO Telekom Veszprém 33 14
84. SINKOVITS BENJAMIN Budakalász Kézilabda 33 15
85. ANTAL SZABOLCS Dabasi KC VSE 3 2 32 14
VKSE KFT Vác 29 12
86. CEHTE KLEMEN Csurgói KK 32 13
87. DURIS LUBOMIR HE-DO B. BRAUN Gyöng 32 14
88. KALLMAN JONAS MOL-PICK SZEGED 32 13
89. BÁNHIDI BENCE MOL-PICK SZEGED 31 15
90. DÖME SZABOLCS Orosházi FKSE - LINA 31 14
91. HADZIOMEROVIC GAFAR Csurgói KK 31 15
92. SUNAJKO FILIP Sport36-Komló 31 15
93. VASKÓ PÉTER Sport36-Komló 31 15
94. ZHITNIKOV DMITRII MOL-PICK SZEGED 31 11
95. ANCSIN GÁBOR Grundfos Tatabánya K 30 10
96. GÁBORI MÁTÉ HE-DO B. BRAUN Gyöng 29 15
97. MATSUURA KEISUKE VKSE KFT Vác 29 6
98. ROSTA MIKLÓS MOL-PICK SZEGED 29 15
99. UBORNYÁK DÁVID HE-DO B. BRAUN Gyöng 29 14
100. DAVIDOVIC MARKO Grundfos Tatabánya K 3 2 28 11
VKSE KFT Vác 25 9
101. NAGY NORBERT VKSE KFT Vác 28 15
102. PAPP BENCE HE-DO B. BRAUN Gyöng 28 15
103. HANUSZ EGON Csurgói KK 27 10
104. MARTINS PEDRO HENRIQUE Mezőkövesdi KC 27 15
105. SZÁSZ ANDRÁS Grundfos Tatabánya K 27 14
106. JIMENEZ REINA LUIS FELIPE Balatonfüredi KSE 26 15
107. POTOCNIK GREGOR Csurgói KK 26 14
108. SCHMIDT RASMUS LAUGE Telekom Veszprém 26 11
109. KOMOGOROV VITALY Grundfos Tatabánya K 25 9
110. JÓGA NORBERT DÁVID Sport36-Komló 23 15
111. KEKEZOVITY MARINKO Dabasi KC VSE 23 16
112. MIKITA BENCE Dabasi KC VSE 23 16
113. NÉMETH TAMÁS HE-DO B. BRAUN Gyöng 23 12
114. ORSZÁGH ÁDÁM Dabasi KC VSE 23 15
115. PÁSZTOR MÁTÉ SZABOLCS Orosházi FKSE - LINA 23 16
116. PORDÁN BÁLINT FTC-HungaroControl 23 14
117. TÓTH ATTILA BENCE SBS-Eger 23 15
118. JANCSÓ NÁNDOR Mezőkövesdi KC 22 13
119. MIKITA JAKUB FTC-HungaroControl 22 15
120. OSLAK BORUT Csurgói KK 22 13
121. SIGURMANNSSON STEFAN MOL-PICK SZEGED 22 7
122. TÓTH RAJMOND SBS-Eger 22 15
123. ÁCS TAMÁS Dabasi KC VSE 21 16
124. MAHE KENTIN ALAIN PIERRE Telekom Veszprém 21 6
125. ROZNER KEVIN VKSE KFT Vác 21 15
126. TONNESEN KENT ROBIN Telekom Veszprém 21 9
127. ZDOLIK BENCE Balatonfüredi KSE 21 5
128. SZKOKÁN SZABOLCS Sport36-Komló 20 15
129. RÉDAI KRISZTIÁN VKSE KFT Vác 18 14
130. ÚJVÁRI LÁSZLÓ HE-DO B. BRAUN Gyöng 18 14
131. URBÁN EGON HE-DO B. BRAUN Gyöng 18 15
132. ZUBAI SZABOLCS Orosházi FKSE - LINA 18 13
133. LEIMETER CSABA Csurgói KK 17 14
134. NÉMETH BALÁZS Balatonfüredi KSE 17 15
135. SZEITL ERIK RICHÁRD Csurgói KK 17 14
136. VÁCZI MILÁN Budakalász Kézilabda 17 15
137. KOCSI ANDRÁS VKSE KFT Vác 16 14
138. NAGY SZABOLCS GERGŐ Csurgói KK 16 9
139. BUINENKO IEVGEN Orosházi FKSE - LINA 15 8
140. KERKOVITS GYULA Csurgói KK 15 12
141. LÉKAI MÁTÉ Telekom Veszprém 15 10
142. BALÁZS SÁNDOR Sport36-Komló 14 14
143. GABER MATEJ MOL-PICK SZEGED 14 14
144. GRÜNFELDER PÉTER Sport36-Komló 14 15
145. IVANOVIC NIKOLA FTC-HungaroControl 14 14
146. RÉDEI ISTVÁN SBS-Eger 14 7
147. SHYNKEL ALIAKSEI Balatonfüredi KSE 13 15
148. SIPEKI LEVENTE HE-DO B. BRAUN Gyöng 13 14
149. STEVANOVIC DARKO Balatonfüredi KSE 13 14 13 15
SBS-Eger 0 1
150. BOHÁCS SÁNDOR FTC-HungaroControl 12 16
151. HRABÁK MIKSA ZALÁN Budakalász Kézilabda 12 16
152. BELLA CSABA Orosházi FKSE - LINA 11 16
153. OLÁH TAMÁS Sport36-Komló 11 6
154. KISS AXEL Orosházi FKSE - LINA 10 16
155. MIKLIÁN BÁLINT VKSE KFT Vác 10 14
156. PACZKOWSKI PAWEL Telekom Veszprém 10 5
157. PRAINER VIKTOR FTC-HungaroControl 10 15
158. SZABÓ BENCE Dabasi KC VSE 10 16
159. VARGA MÁRTON Balatonfüredi KSE 10 12
160. SZÖLLŐSI OLIVÉR Mezőkövesdi KC 9 15
161. TÓTH KÁROLY ATTILA Orosházi FKSE - LINA 9 3
162. BODOR MÁRK DÁNIEL Telekom Veszprém 8 6
163. DÁVID MÁTÉ Mezőkövesdi KC 8 16
164. MAZÁK MARTIN Budakalász Kézilabda 8 15
165. PAPP GÁBRIEL SBS-Eger 8 15
166. BAZSÓ PÉTER Csurgói KK 7 7
167. FÓRIZS ROLAND VKSE KFT Vác 7 12
168. GLÜCK ÁKOS Budakalász Kézilabda 7 16
169. HRUSCAK PATRIK Budakalász Kézilabda 7 2
170. SIPOS ADRIÁN Grundfos Tatabánya K 7 14
171. BAJUS BRUNÓ MOL-PICK SZEGED 6 8
172. DÉBER BENCE Balatonfüredi KSE 6 15
173. ERNEI BENCE Grundfos Tatabánya K 6 11
174. GEBHARDT ÁDÁM Csurgói KK 6 7
175. ILYÉS FERENC Grundfos Tatabánya K 6 15
176. JUHÁSZ ÁDÁM Grundfos Tatabánya K 6 1
177. KOZINA BRUNO VKSE KFT Vác 6 1
178. MANOJLOVITY SZTEFÁN Sport36-Komló 6 14
179. MOLNÁR GERGŐ Orosházi FKSE - LINA 6 15
180. PÁL GERGELY VKSE KFT Vác 6 6
181. SIMOTICS MÁTYÁS Budakalász Kézilabda 6 16
182. IMRE BENCE FTC-HungaroControl 5 15
183. NÉMETH ALEX VKSE KFT Vác 5 8
184. SZEPESI NOEL SBS-Eger 5 14
185. TÖRTELI KOPPÁNY BENCE VKSE KFT Vác 5 2
186. ÁG BÁLINT Balatonfüredi KSE 4 14
187. CSOMOR TAMÁS Sport36-Komló 4 14
188. GÁSPÁR ATTILA VKSE KFT Vác 4 11
189. MELNYICSUK VIKTOR Telekom Veszprém 4 6
190. TOSKIC ALEM Csurgói KK 4 15
191. BURONY BENCE FTC-HungaroControl 3 2
192. GULÁCSI BÁLINT Mezőkövesdi KC 3 6
193. LEPSÉNYI SÁNDOR Dabasi KC VSE 3 14
194. PETRYCHKO STANISLAV VKSE KFT Vác 3 1
195. SCHUCH TIMUZSIN FTC-HungaroControl 3 16
196. SZEPESI ZSOMBOR Mezőkövesdi KC 3 2
197. ZELEI BOTOND Mezőkövesdi KC 3 4
198. AMBRUS JÓZSEF Orosházi FKSE - LINA 2 15
199. BŐSZ DÁNIEL Balatonfüredi KSE 2 15
200. HANGYEL NORBERT Mezőkövesdi KC 2 2
201. HERJECZKI BALÁZS Orosházi FKSE - LINA 2 13
202. HOLLÓ BALÁZS Dabasi KC VSE 2 16
203. KAÁLI NAGY KENDE Sport36-Komló 2 1
204. KANCEL OTTÓ Orosházi FKSE - LINA 2 16
205. KISS BENCE FTC-HungaroControl 2 6
206. KOVÁCSEVICS ISTVÁN Sport36-Komló 2 2
207. MÁNDY TIBOR SBS-Eger 2 15
208. MERKOVSZKI PÁL FTC-HungaroControl 2 5
209. MILENKOVIC VUK Dabasi KC VSE 2 9
210. NAGY MARTIN MOL-PICK SZEGED 2 13
211. NYÁRI BÁLINT VKSE KFT Vác 2 9
212. PÁSZTOR ÁKOS Grundfos Tatabánya K 2 7
213. SÁROSI BALÁZS Mezőkövesdi KC 2 10
214. SZÁVA MÁTÉ SBS-Eger 2 6
215. SZŰCS BENCE Balatonfüredi KSE 0 1 2 5
Telekom Veszprém 2 4
216. TARABOCHIA MARKO Csurgói KK 2 2
217. VAJDA HUBA Balatonfüredi KSE 2 10
218. ALFÖLDI BENCE VKSE KFT Vác 1 2
219. BOROS TAMÁS Budakalász Kézilabda 1 16
220. CVETKOVSKI JANE SBS-Eger 1 13
221. CSÖRGŐ KRISTÓF Mezőkövesdi KC 1 2
222. DÓCS ÁRPÁD Mezőkövesdi KC 1 1
223. GAJDOS DÁNIEL Sport36-Komló 1 5
224. GRÁF MARTIN HE-DO B. BRAUN Gyöng 1 6
225. GRANIC ANTE Sport36-Komló 1 14
226. HORNYÁK BENCE Telekom Veszprém 1 5
227. ILIC ZORAN Telekom Veszprém 1 3
228. KOVÁCS JÁNOS VKSE KFT Vác 1 15
229. LAURINYECZ BALÁZS Dabasi KC VSE 1 1
230. MAJER ÁKOS VKSE KFT Vác 1 8
231. MIKLER ROLAND MOL-PICK SZEGED 1 17
232. ROJKOVICS RICHÁRD VKSE KFT Vác 1 7
233. STERBIK ÁRPÁD Telekom Veszprém 1 9
234. TYISKOV MIHÁLY VKSE KFT Vác 1 4
235. VÁCZI DÁNIEL Budakalász Kézilabda 1 16
236. VASVÁRI ÁDÁM Csurgói KK 1 15
237. ZAPONSEK ROK Csurgói KK 1 15
238. ZATURECZKI KEVIN Dabasi KC VSE 1 3
239. ZERNOVIC MARIÁN FTC-HungaroControl 1 13
240. ALILOVIC MIRKO MOL-PICK SZEGED 0 15
241. ALY NOURELDEN KHALED ESSAM Orosházi FKSE - LINA 0 3
242. ANDÓ ARIÁN Balatonfüredi KSE 0 14
243. ÁSÓS MIKLÓS Dabasi KC VSE 0 1
244. BALOGH TIBOR Dabasi KC VSE 0 16
245. BARTUCZ LÁSZLÓ Grundfos Tatabánya K 0 14
246. BÁTORI MÁTÉ Budakalász Kézilabda 0 1
247. BLAZEVIC ALEN MOL-PICK SZEGED 0 4
248. BORBÉLY ÁDÁM Grundfos Tatabánya K 0 14
249. BORBÉNYI ANDRÁS Budakalász Kézilabda 0 2
250. BUSA GÁBOR Orosházi FKSE - LINA 0 11
251. BUZOGÁNY BARNA HE-DO B. BRAUN Gyöng 0 8
252. CUPARA VLADIMIR Telekom Veszprém 0 11
253. CZINA JÓZSEF DR. Budakalász Kézilabda 0 16
254. CSÁSZÁR ISTVÁN Dabasi KC VSE 0 2
255. CSIKI CSABA MOL-PICK SZEGED 0 2
256. DEMÉNYI XAVÉR Grundfos Tatabánya K 0 10
257. DÉNES JÁNOS Grundfos Tatabánya K 0 14
258. DURDEVIC ALEKSANDAR Sport36-Komló 0 12
259. FAZEKAS NÁNDOR Balatonfüredi KSE 0 5
260. FEKÉSHÁZY ZSOLT Budakalász Kézilabda 0 1
261. FÜSTÖS ÁDÁM Csurgói KK 0 1
262. GARAJSZKI GÁBOR Dabasi KC VSE 0 12
263. GERDÁN TIBOR HE-DO B. BRAUN Gyöng 0 15
264. GÖDÖR BENCE HE-DO B. BRAUN Gyöng 0 12
265. GYŐRI KRISTÓF FTC-HungaroControl 0 15
266. GYŐRVÁRI TAMÁS Dabasi KC VSE 0 2
267. HAJAS DÁVID SBS-Eger 0 14
268. HOLDOSI BENCE FTC-HungaroControl 0 2
269. JAROS OLIVÉR HE-DO B. BRAUN Gyöng 0 1
270. KATZIRZ DÁVID Sport36-Komló 0 14
271. KISS GERGŐ SBS-Eger 0 14
272. KISS PÉTER Dabasi KC VSE 0 1
273. KOLLÁR BALÁZS Dabasi KC VSE 0 1
274. KŐHEGYI ÁKOS Balatonfüredi KSE 0 2
275. KURUCZ MÁTÉ Dabasi KC VSE 0 2
276. LUKÁCS PÉTER FTC-HungaroControl 0 1
277. MAJDÁN MÁRK Orosházi FKSE - LINA 0 15
278. MALÁK PÉTER VILMOS Budakalász Kézilabda 0 1
279. MOJSILOV MILOS Mezőkövesdi KC 0 14
280. MOÓR JAKAB VKSE KFT Vác 0 1
281. MOSCOSO PÉTER CARLOS SBS-Eger 0 15
282. ÖZMUSUL YUNUS Orosházi FKSE - LINA 0 3
283. PALLAG PÉTER Csurgói KK 0 15
284. PÁSZTOR IMRE Mezőkövesdi KC 0 16
285. PELYHE PATRIK JÓZSEF Mezőkövesdi KC 0 4
286. PÉTER DOMINIK SBS-Eger 0 14
287. PODOBA JÁNOS Dabasi KC VSE 0 8
288. SELYMES ATTILA Sport36-Komló 0 12
289. SINGELY MIHÁLY VKSE KFT Vác 0 2
290. SZAKÁLY BENEDEK FTC-HungaroControl 0 3
291. SZÉKELY MÁRTON BARNABÁS Telekom Veszprém 0 13
292. SZUHAREV LEV Telekom Veszprém 0 2
293. TERZIC MIRSAD Telekom Veszprém 0 11
294. TORMÁS NEMESHALMI ÁRON Csurgói KK 0 1
295. TÓTH DÁNIEL Budakalász Kézilabda 0 2
296. TÓTH MIHÁLY HE-DO B. BRAUN Gyöng 0 13
297. TURÁK FÉLIX FTC-HungaroControl 0 3
298. ULICSINYI PÉTER VKSE KFT Vác 0 7
299. VASVÁRI ZSOLT Budakalász Kézilabda 0 12
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
KAPCSOLÓDÓ HÍREK
Tatabányán nyert a Ferencváros
2020.02.18. Férfi NB I.
A Ferencváros idegenben győzte le a Tatabányát a férfi bajnokság 16. fordulójában, a címvédő Veszprém a Mezőkövesd ellen aratott húsz gólos győzelmet.
Magabiztos Veszprém
2020.02.15. Férfi NB I.
A K&H férfi liga egyetlen szombati találkozóján a Veszprém 11 góllal győzte le az Orosházát.
K&H liga: szegedi kiütés
2020.02.11. Férfi NB I.
A Szeged 24 gólos győzelmet aratott a K&H férfi liga keddi játéknapján.
K&H férfi liga: gyöngyösi öröm
2020.02.08. Férfi NB I.
A Balatonfüred elleni rangadót szinte végig irányítva tartotta otthon a két pontot a B.Braun Gyöngyös a K&H férfi ligában.
K&H férfi: kiütéses FTC-győzelem a Vác ellen
2020.02.07. Férfi NB I.
A Ferencváros 41–18-ra győzte le hazai környezetben a sereghajtó Vácot a férfi bajnokság pénteki mérkőzésén.
Tízzel nyert a Szeged Komlón
2020.02.04. Férfi NB I.
A hazai együttes az első félidőben jól bírta a szegediek tempóját.
Csurgóról hozta el a pontokat a Szeged
2020.02.02. Férfi NB I.
A forduló másik mérkőzésén a Gyöngyös tíz góllal győzte le az Orosházát.
Pontot szerzett a Komló és a Dabas
2020.02.01. Férfi NB I.
A Komló hazai pályán győzte le a Ferencvárost egy góllal, a Dabas pedig Mezőkövesdről hozta el a két pontot.
K&H férfi liga: megszórta a Veszprém a sereghajtót
2020.01.31. Férfi NB I.
A Telekom Veszprém a férfi bajnokság 14. fordulójában 39 gólt lőtt és nyert a Vác vendégeként. A forduló másik mérkőzésén a Balatonfüred hét góllal győzte le a Budakalászt.
Szoros félidő Tatabányán
2020.01.30. Férfi NB I.
Szoros első félidőt követően végül hét gólos győzelmet aratott a Tatabánya az Eger ellen a K&H férfi ligában.
Hazai győzelmek a férfi bajnokságban
2019.12.15. Férfi NB I.
A Tatabánya a Dabast, az Orosháza a Budakalászt győzte le hazai pályán vasárnap a férfi bajnokság 13. fordulójában.
K&H férfi liga: drámai végjáték Csurgón
2019.12.14. Férfi NB I.
A K&H férfi liga szombati játéknapján a Mezőkövesd két góllal legyőzte a Gyöngyöst, az Eger Vácott nyert.
Otthon tartotta a pontokat a Szeged
2019.12.13. Férfi NB I.
Nem volt esélye a pontszerzésre a Ferencvárosnak, a MOL-Pick Szeged 13 góllal legyőzte hazai környezetben a zöld-fehéreket a férfi NB I pénteki mérkőzésén.
Papírforma győzelem Veszprémben
2019.12.09. Férfi NB I.
A férfi bajnokság 3. fordulójából elhalasztott mérkőzésén a Telekom Veszprém hazai pályán 11 góllal legyőzte a Mezőkövesdet.
Egy gólos veszprémi győzelem a Szeged ellen
2019.12.07. Férfi NB I.
Izgalmasan alakult a Veszprém és a Szeged rangadója a férfi bajnokságban, óriási küzdelemben végül egy góllal nyert a hazai csapat.
Fordított a Tatabánya és nyert
2019.12.07. Férfi NB I.
A szünetben még a házigazdák vezettek három góllal, a folytatásban pedig átvette a vezetést a Tatabánya és már nem is adta ki a kezéből.
K&H férfi liga: nyert a Balatonfüred
2019.12.06. Férfi NB I.
A forduló másik mérkőzésén a Budakalász utolsó percben lőtt találatával döntetlent játszott a Mezőkövesddel.
Egy helyet ugrott a tabellán a Tatabánya
2019.11.30. Férfi NB I.
Négy mérkőzést rendeztek szombaton a K&H férfi bajnokság 11. fordulójában.
Vácott nyert a Gyöngyös
2019.11.29. Férfi NB I.
Megnyugtató előnnyel mehetett a vendég együttes a szünetre, a folytatásban is magabiztosan vezettek a gyöngyösiek, de a hajrát szorossá tudta tenni a Vác.
Küzdelmes mérkőzésen nyert a Veszprém
2019.11.26. Férfi NB I.
A forduló másik mérkőzésén a Szeged gólzáporos mérkőzésen 13 góllal győzte le az Egert.
K&H férfi liga: nyert a Budakalász, döntetlen Gyöngyösön
2019.11.23. Férfi NB I.
Tíz góllal győzte le a Budakalász a Vácot a férfi bajnokság szombati játéknapján, míg a Gyöngyös adöntetlent játszott a Komlóval.
Egerben nyert a Ferencváros
2019.11.22. Férfi NB I.
A Ferencváros három gólos győzelmet aratott az Eger vendégeként a férfi bajnokságban pénteken. Az Orosháza ikszelt a Mezőkövesddel.
Simán nyert a Szeged Dabason
2019.11.19. Férfi NB I.
A Szeged 40 gólt lőve, 18 találattal győzte le a házigazdát.
Rangadót nyert a Tatabánya
2019.11.13. Férfi NB I.
Izgalmas mérkőzésen a Tatabánya két góllal győzni tudott Balatonfüreden a K&H férfi liga szerdai mérkőzésén.
Fölényes szegedi győzelem
2019.11.12. Férfi NB I.
Hazai pályán aratott magabiztos győzelmet a Szeged, amely 19 góllal győzte le a Dabast.
Szoros meccset nyert a Veszprém
2019.11.11. Férfi NB I.
Hétfőn Komlón lépett pályára a K&H ligában a Telekom Veszprém. A több fiatallal felálló bajnoki címvédő megizzadt a pontokért, de végül három góllal győzött.
Otthon tartotta a két pontot a Tatabánya
2019.11.10. Férfi NB I.
Az Orosházát látta vendégül a Tatabánya vasárnap.
K&H férfi liga: szűk hazai győzelmek
2019.11.09. Férfi NB I.
A férfi bajnokság szombati játéknapján két mérkőzést rendeztek. A Komló csupán egy góllal, 34-33-ra tudta legyőzni a Budakalász együttesét.
K&H férfi liga: újra nyert a Ferencváros
2019.11.08. Férfi NB I.
A végén majdnem fordított a Dabas.
Megszorongatta a Gyöngyös a Szegedet
2019.11.05. Férfi NB I.
Konkoly Csaba együttese negyedóra után már hét góllal vezetett, az első félidőben 19 gólt kapott a Szeged.
Legyőzte a Komló a Balatonfüredet
2019.11.02. Férfi NB I.
Öt gólos vereséget szenvedett hazai pályán a Balatonfüred a Komló együttesétől.
Kikapott a Tatabánya Csurgón
2019.10.19. Férfi NB I.
A Tatabánya a Csurgó otthonában szenvedett vereséget a férfi bajnokság szombati játéknapján, Vladan Matics együttese öt góllal kapott ki.
Pontokat rabolt a Budakalász
2019.10.18. Férfi NB I.
A Ferencváros otthonában szerezte meg első pontjait a Budakalász, a játéknap másik mérkőzésén a Komló az Orosházát győzte le öt találattal.
Kiütéses szegedi győzelem
2019.10.16. Férfi NB I.
A Szeged hazai pályán 41-22-re győzte le a Balatonfüredet.
K&H liga: veszprémi győzelem
2019.10.15. Férfi NB I.
Hét góllal győzött a Veszprém a Gyöngyös ellen a K&H liga keddi játéknapján.
K&H férfi liga: hazai örömök
2019.10.12. Férfi NB I.
A Gyöngyös nyerte a Heves megyei rangadót a K&H férfi liga szombati játéknapján, a másik találkozón a Mezőkövesd örülhetett.
Megtört az FTC sorozata
2019.10.11. Férfi NB I.
Elszenvedte első vereségét az FTC a K&H férfi ligában, a fővárosi együttes a Balatonfüred otthonában maradt alul négy góllal.
Sima tatabányai siker
2019.10.10. Férfi NB I.
19 gólos győzelmet aratott a Tatabánya a Vác ellen a K&H férfi liga csütörtöki találkozóján.
Csurgói siker idegenben
2019.10.09. Férfi NB I.
Hét gólos győzelmet aratott Dabason a Csurgó a K&H férfi liga szerdai találkozóján.
Magabiztosan győzött a Veszprém és a Szeged is
2019.10.08. Férfi NB I.
A Veszprém a Budakalász, a Szeged pedig az Orosháza otthonában győzött fölényesen a férfi bajnokság 6. fordulójában.
Veretlen maradt a Szeged és az FTC
2019.10.05. Férfi NB I.
A K&H férfi liga szombati játéknapján a Szeged a Mezőkövesdet, a Ferencváros az Orosházát verte biztosan.
Csurgón kapott ki a sereghajtó
2019.10.02. Férfi NB I.
Hat góllal győzte le a Csurgó a tabella végén álló Vácot a férfi bajnokság szerdai találkozóján.
K&H férfi liga: dabasi siker idegenben
2019.09.28. Férfi NB I.
A K&H férfi liga 4. fordulójának szombati játéknapján a Gyöngyös legyőzte a Csurgót, a Dabas értékes pontokat szerzett Budakalászon.
Magabiztosan győzött a Komló Vácott
2019.09.27. Férfi NB I.
Végig kézben tartotta az irányítást a Komló a férfi bajnokság pénteki mérkőzésén és magabiztos győzelmet aratott a Vác otthonában.
Tatabányán nyert a Szeged
2019.09.25. Férfi NB I.
Otthon szenvedett vereséget a Tatabánya a férfi bajnokság 4. fordulójában, a MOL-Pick Szeged hat góllal múlta felül a házigazdákat.
K&H férfi liga: hattal nyert a Veszprém és a Szeged is
2019.09.17. Férfi NB I.
A Veszprém az Orosházát győzte le idegenben, míg a Szeged a 8. fordulóból előrehozott mérkőzést nyerte meg a Budakalász vendégeként.
Pontokat vesztettek az EHF-kupa csapatok
2019.09.14. Férfi NB I.
A K&H férfi liga szombati játéknapján a Ferencváros legyőzte a Tatabányát, a Dabas pedig pontot szerzett a Balatonfüred ellen. A Gyöngyös biztosan verte a Budakalászt.
Döntetlen Csurgón
2019.09.13. Férfi NB I.
A K&H férfi liga pénteki versenynapján az Eger három góllal verte az Orosházát, míg a Csurgó és a Komló megosztoztak a pontokon.
K&H férfi liga: könnyedén nyert a Veszprém
2019.09.10. Férfi NB I.
David Davis együttese 11 góllal győzte le ellenfelét. A Szeged a Vácot győzte le 16 találattal.
K&H férfi liga: otthon tartotta a pontokat a Füred
2019.09.07. Férfi NB I.
Négy mérkőzést hozott a K&H férfi liga szombati játéknapja, amelynek végén a Balatonfüred, a Dabas és a Csurgó örülhetett.
K&H férfi liga: 16-tal győzött a Szeged
2019.09.06. Férfi NB I.
Nem volt kérdés a hazaiak győzelme a Koml ellen.
K&H férfi liga: megküzdött a győzelemért az FTC
2019.08.31. Férfi NB I.
Egy találattal győzte le a Komlót a fővárosi együttes.
Fölényes veszprémi siker az Eger ellen
2019.08.27. Férfi NB I.
A 8. fordulóban előrehozott mérkőzésén 21 góllal győzte le a Veszprém az Egert a férfi bajnokságban.
K&H férfi liga: újabb Veszprém-pontok
2019.08.25. Férfi NB I.
Második bajnoki mérkőzését – ezúttal az 5. fordulóban előrehozott, Balatonfüred elleni találkozót – is megnyerte a Veszprém a K&H férfi kézilabda ligában.
K&H férfi liga: veszprémi siker a nyitányon
2019.08.23. Férfi NB I.
A 8. forduló előrehozott mérkőzésével megkezdődött a K&H férfi kézilabda liga 2019/2020-as idénye. A nyitótalálkozón a címvédő Veszprém 19 gólos sikert aratott a Dabas ellen.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó