Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
NB I/B férfi felnőtt-Kelet
2019. szeptember 13. péntek
18:00 Nyíregyházi SN KFT - ÓAM-Ózdi KC 17 - 21
19:00 Ceglédi KKSE - Balassagyarmati Kábel SE 29 - 21
19:00 Vecsési SE - Balmazújvárosi KK 27 - 26
2019. szeptember 14. szombat
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - FTC U21-Diagnosticum 32 - 28
18:00 Mizse KC - Optimum Solar-Békési FKC 24 - 23
2019. szeptember 15. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - KTE-Piroska szörp 29 - 28
2019. szeptember 20. péntek
19:00 KTE-Piroska szörp - Nyíregyházi SN KFT 27 - 24
2019. szeptember 21. szombat
18:00 Optimum Solar-Békési FKC - Vecsési SE 20 - 20
18:00 Balmazújvárosi KK - Ceglédi KKSE 29 - 31
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - Hatvani KSZSE 20 - 30
2019. szeptember 22. vasárnap
17:00 ÓAM-Ózdi KC - ContiTech FKSE-Algyő 27 - 27
17:00 FTC U21-Diagnosticum - Mizse KC 37 - 33
2019. szeptember 27. péntek
18:00 Ceglédi KKSE - Optimum Solar-Békési FKC 23 - 18
19:00 Vecsési SE - Mizse KC 28 - 29
2019. szeptember 28. szombat
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - KTE-Piroska szörp 29 - 22
2019. szeptember 29. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - Balmazújvárosi KK 26 - 25
17:00 FTC U21-Diagnosticum - ÓAM-Ózdi KC 40 - 24
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Balassagyarmati Kábel SE 31 - 23
2019. október 2. szerda
18:00 Optimum Solar-Békési FKC - Hatvani KSZSE 25 - 26
2019. október 4. péntek
19:00 KTE-Piroska szörp - ÓAM-Ózdi KC 27 - 18
2019. október 5. szombat
18:00 Mizse KC - Ceglédi KKSE 25 - 24
18:00 Balmazújvárosi KK - Nyíregyházi SN KFT 25 - 19
2019. október 6. vasárnap
16:00 FTC U21-Diagnosticum - Vecsési SE 38 - 28
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - ContiTech FKSE-Algyő 27 - 27
2019. október 12. szombat
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Balmazújvárosi KK 32 - 27
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Optimum Solar-Békési FKC
2019. október 13. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - Mizse KC 28 - 31
17:00 ÓAM-Ózdi KC - Balassagyarmati Kábel SE 29 - 24
17:00 FTC U21-Diagnosticum - KTE-Piroska szörp 31 - 38
2019. október 18. péntek
18:00 Ceglédi KKSE - FTC U21-Diagnosticum 38 - 30
19:00 Vecsési SE - Hatvani KSZSE 29 - 23
2019. október 19. szombat
18:00 Mizse KC - Nyíregyházi SN KFT 31 - 28
18:00 Optimum Solar-Békési FKC - ContiTech FKSE-Algyő 24 - 18
2019. október 20. vasárnap
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - KTE-Piroska szörp 27 - 29
18:00 Balmazújvárosi KK - ÓAM-Ózdi KC 29 - 25
2019. október 25. péntek
18:00 Ceglédi KKSE - Vecsési SE 22 - 23
2019. november 7. csütörtök
19:00 KTE-Piroska szörp - Balmazújvárosi KK 33 - 26
2019. november 9. szombat
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Mizse KC 30 - 28
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Vecsési SE 22 - 22
18:00 ÓAM-Ózdi KC - Optimum Solar-Békési FKC 25 - 25
2019. november 10. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - Ceglédi KKSE 31 - 31
16:00 FTC U21-Diagnosticum - Balassagyarmati Kábel SE 27 - 24
2019. november 15. péntek
19:00 Vecsési SE - ContiTech FKSE-Algyő 26 - 20
2019. november 16. szombat
16:00 Hatvani KSZSE - FTC U21-Diagnosticum 36 - 32
18:00 Mizse KC - ÓAM-Ózdi KC 28 - 28
18:00 Optimum Solar-Békési FKC - KTE-Piroska szörp 21 - 29
2019. november 17. vasárnap
17:00 Ceglédi KKSE - Nyíregyházi SN KFT 43 - 23
18:00 Balmazújvárosi KK - Balassagyarmati Kábel SE 31 - 25
2019. november 23. szombat
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Ceglédi KKSE 20 - 23
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Hatvani KSZSE 35 - 26
18:00 KTE-Piroska szörp - Mizse KC 36 - 30
18:00 ÓAM-Ózdi KC - Vecsési SE 27 - 27
2019. november 24. vasárnap
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Optimum Solar-Békési FKC 26 - 24
17:00 FTC U21-Diagnosticum - Balmazújvárosi KK 29 - 32
2019. november 29. péntek
17:00 Nyíregyházi SN KFT - FTC U21-Diagnosticum 26 - 25
18:00 Ceglédi KKSE - ÓAM-Ózdi KC 34 - 29
19:00 Vecsési SE - KTE-Piroska szörp 29 - 35
2019. november 30. szombat
18:00 Mizse KC - Balassagyarmati Kábel SE 22 - 24
18:00 Optimum Solar-Békési FKC - Balmazújvárosi KK 25 - 23
2019. december 1. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - ContiTech FKSE-Algyő 24 - 22
2019. december 4. szerda
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Optimum Solar-Békési FKC 23 - 30
2019. december 6. péntek
18:30 ÓAM-Ózdi KC - Hatvani KSZSE 31 - 32
19:00 KTE-Piroska szörp - Ceglédi KKSE 20 - 22
2019. december 7. szombat
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Nyíregyházi SN KFT 37 - 27
18:00 Balmazújvárosi KK - Mizse KC 34 - 27
2019. december 8. vasárnap
17:00 Balassagyarmati Kábel SE - Vecsési SE 32 - 32
17:00 FTC U21-Diagnosticum - Optimum Solar-Békési FKC 34 - 22
2020. február 14. péntek
18:30 ÓAM-Ózdi KC - Nyíregyházi SN KFT 30 - 30
19:00 KTE-Piroska szörp - Hatvani KSZSE 38 - 32
2020. február 15. szombat
14:00 FTC U21-Diagnosticum - ContiTech FKSE-Algyő 29 - 24
18:00 Balmazújvárosi KK - Vecsési SE 21 - 24
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - Ceglédi KKSE 23 - 31
18:00 Optimum Solar-Békési FKC - Mizse KC 29 - 26
2020. február 21. péntek
18:00 Nyíregyházi SN KFT - KTE-Piroska szörp 21 - 29
18:00 Ceglédi KKSE - Balmazújvárosi KK 45 - 29
19:00 Vecsési SE - Optimum Solar-Békési FKC 24 - 26
2020. február 22. szombat
18:00 Mizse KC - FTC U21-Diagnosticum 25 - 26
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - ÓAM-Ózdi KC 18 - 20
2020. február 23. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - Balassagyarmati Kábel SE 23 - 26
2020. február 27. csütörtök
19:00 KTE-Piroska szörp - ContiTech FKSE-Algyő
2020. február 29. szombat
18:00 Optimum Solar-Békési FKC - Ceglédi KKSE
18:00 Mizse KC - Vecsési SE
18:00 Balmazújvárosi KK - Hatvani KSZSE
18:00 ÓAM-Ózdi KC - FTC U21-Diagnosticum
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - Nyíregyházi SN KFT
2020. március 6. péntek
18:00 Ceglédi KKSE - Mizse KC
18:00 Nyíregyházi SN KFT - Balmazújvárosi KK
18:30 ÓAM-Ózdi KC - KTE-Piroska szörp
19:00 Vecsési SE - FTC U21-Diagnosticum
2020. március 7. szombat
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Balassagyarmati Kábel SE
2020. március 8. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - Optimum Solar-Békési FKC
2020. március 13. péntek
18:00 Balmazújvárosi KK - ContiTech FKSE-Algyő
19:00 KTE-Piroska szörp - FTC U21-Diagnosticum
19:00 Vecsési SE - Ceglédi KKSE
2020. március 14. szombat
18:00 Mizse KC - Hatvani KSZSE
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - ÓAM-Ózdi KC
18:00 Optimum Solar-Békési FKC - Nyíregyházi SN KFT
2020. március 20. péntek
18:30 ÓAM-Ózdi KC - Balmazújvárosi KK
19:00 Nyíregyházi SN KFT - Mizse KC
19:00 KTE-Piroska szörp - Balassagyarmati Kábel SE
2020. március 21. szombat
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Optimum Solar-Békési FKC
2020. március 22. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - Vecsési SE
17:00 FTC U21-Diagnosticum - Ceglédi KKSE
2020. március 27. péntek
18:00 Ceglédi KKSE - Hatvani KSZSE
19:00 Vecsési SE - Nyíregyházi SN KFT
2020. március 28. szombat
18:00 Balmazújvárosi KK - KTE-Piroska szörp
18:00 Mizse KC - ContiTech FKSE-Algyő
18:00 Optimum Solar-Békési FKC - ÓAM-Ózdi KC
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - FTC U21-Diagnosticum
2020. április 3. péntek
19:00 Nyíregyházi SN KFT - Ceglédi KKSE
2020. április 4. szombat
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Vecsési SE
18:00 ÓAM-Ózdi KC - Mizse KC
18:00 KTE-Piroska szörp - Optimum Solar-Békési FKC
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - Balmazújvárosi KK
2020. április 5. vasárnap
17:00 FTC U21-Diagnosticum - Hatvani KSZSE
2020. április 24. péntek
18:00 Ceglédi KKSE - ContiTech FKSE-Algyő
19:00 Vecsési SE - ÓAM-Ózdi KC
2020. április 25. szombat
18:00 Balmazújvárosi KK - FTC U21-Diagnosticum
18:00 Mizse KC - KTE-Piroska szörp
18:00 Optimum Solar-Békési FKC - Balassagyarmati Kábel SE
2020. április 26. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - Nyíregyházi SN KFT
2020. május 8. péntek
18:30 ÓAM-Ózdi KC - Ceglédi KKSE
19:00 KTE-Piroska szörp - Vecsési SE
2020. május 9. szombat
18:00 Balmazújvárosi KK - Optimum Solar-Békési FKC
18:00 Balassagyarmati Kábel SE - Mizse KC
18:00 ContiTech FKSE-Algyő - Hatvani KSZSE
2020. május 10. vasárnap
17:00 FTC U21-Diagnosticum - Nyíregyházi SN KFT
2020. május 15. péntek
18:00 Ceglédi KKSE - KTE-Piroska szörp
19:00 Vecsési SE - Balassagyarmati Kábel SE
2020. május 16. szombat
18:00 Optimum Solar-Békési FKC - FTC U21-Diagnosticum
18:00 Nyíregyházi SN KFT - ContiTech FKSE-Algyő
18:00 Mizse KC - Balmazújvárosi KK
2020. május 17. vasárnap
15:00 Hatvani KSZSE - ÓAM-Ózdi KC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Ceglédi KKSE 13 10 1 2 396 321 75 21
2. KTE-Piroska szörp 13 10 0 3 391 339 52 20
3. Hatvani KSZSE 13 7 1 5 366 373 -7 15
4. FTC U21-Diagnosticum 13 7 0 6 406 382 24 14
5. Vecsési SE 13 5 4 4 339 341 -2 14
6. ContiTech FKSE-Algyő 13 5 2 6 336 332 4 12
7. Optimum Solar-Békési FKC 13 5 2 6 312 321 -9 12
8. Mizse KC 13 5 1 7 359 375 -16 11
9. ÓAM-Ózdi KC 13 3 5 5 334 358 -24 11
10. Balmazújvárosi KK 13 5 0 8 357 368 -11 10
11. Nyíregyházi SN KFT 13 3 2 8 326 369 -43 8
12. Balassagyarmati Kábel SE 13 3 2 8 322 365 -43 8
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BÍRÓ BALÁZS BERTALAN KTE-Piroska szörp 81 13
2. HERCZEGH JÁNOS ÓAM-Ózdi KC 80 13
3. VÍZLER MÁTÉ Balmazújvárosi KK 68 10 78 12
Nyíregyházi SN KFT 10 2
4. PADLA JÓZSEF Hatvani KSZSE 75 13
5. VANCSICS JÁNOS Mizse KC 73 12
6. HAJDÚ PÉTER Ceglédi KKSE 71 13
7. ÓNODI JÁNOSKÚTI MÁTÉ FTC U21-Diagnosticum 69 13
8. MEZEI RICHÁRD BENDEGÚZ ContiTech FKSE-Algyő 66 11
9. PRAINER VIKTOR FTC U21-Diagnosticum 66 11
10. TELEKI LEVENTE Balmazújvárosi KK 60 13
11. FÜSTÖS ATTILA KTE-Piroska szörp 59 13
12. GYENE NORBERT Ceglédi KKSE 59 13
13. KISS BENCE FTC U21-Diagnosticum 56 13
14. ALBERT TÓTH LÁSZLÓ Balassagyarmati Kábe 54 11
15. KOVÁCS PÉTER Hatvani KSZSE 54 12
16. TÓTH PATRIK Balmazújvárosi KK 48 11 54 13
ÓAM-Ózdi KC 6 2
17. KISS ATTILA Mizse KC 53 13
18. SIMÁNYI PÉTER Vecsési SE 53 11
19. FERENCZI BOTOND Optimum Solar-Békési 51 13
20. SUTKA NORBERT Balassagyarmati Kábe 50 12
21. FÉLEGYHÁZI ZSOLT Vecsési SE 49 13
22. ANTAL LEVENTE Vecsési SE 48 13
23. HANGYEL NORBERT ÓAM-Ózdi KC 47 13
24. LUKÁCS PÉTER FTC U21-Diagnosticum 47 12
25. STÁB BENCE Nyíregyházi SN KFT 46 12
26. SZEPESI ISTVÁN Ceglédi KKSE 46 13
27. TEMESVÁRI JÁNOS ContiTech FKSE-Algyő 46 13
28. TÓTH NORBERT KTE-Piroska szörp 45 12
29. GYIMESI MÁTÉ Balassagyarmati Kábe 6 2 44 13
ÓAM-Ózdi KC 38 11
30. BALI RICHÁRD Hatvani KSZSE 43 13
31. BÉCSI ÁDÁM Balmazújvárosi KK 42 11 43 13
ÓAM-Ózdi KC 1 2
32. NYESTE BALÁZS ÓAM-Ózdi KC 43 12
33. TATAI OLIVÉR Balassagyarmati Kábe 43 13
34. HASZILLÓ GERGŐ Optimum Solar-Békési 42 13
35. KÁTAI RICHÁRD KTE-Piroska szörp 41 13
36. TÓTH KÁROLY ATTILA Balmazújvárosi KK 40 11
37. CSORDÁS MARCELL KTE-Piroska szörp 38 13
38. GIDAI MÁTÉ Nyíregyházi SN KFT 37 13
39. LÁSZLAI SZABOLCS Ceglédi KKSE 37 11
40. NAGY MÁTÉ KTE-Piroska szörp 37 13
41. SCHEURING BALÁZS Mizse KC 36 13
42. SZAMOS MARCELL Vecsési SE 36 13
43. SZÉKELY KRISTÓF Balassagyarmati Kábe 36 13
44. IMRE BENCE FTC U21-Diagnosticum 35 10
45. BUDAY DÁNIEL Hatvani KSZSE 34 10
46. BENÁK KRISZTIÁN ÓAM-Ózdi KC 33 13
47. JUHÁSZ KÁROLY Ceglédi KKSE 33 11
48. MORVA ZOLTÁN Optimum Solar-Békési 33 11
49. ZSIGMOND GERGELY ÓAM-Ózdi KC 33 13
50. BUJDOSÓ MÁTÉ Mizse KC 32 13
51. GYŐRFI ZOLTÁN Vecsési SE 32 13
52. PÁNCZÉL ZOLTÁN Nyíregyházi SN KFT 32 13
53. TYISKOV MIHÁLY Balassagyarmati Kábe 32 7
54. VARSANDÁN ÁRON ContiTech FKSE-Algyő 24 11 32 13
Optimum Solar-Békési 8 2
55. HOLDOSI BENCE FTC U21-Diagnosticum 31 8
56. KERESZTES PÉTER Mizse KC 31 13
57. PETRIK-VARGA ÁDÁM Mizse KC 31 13
58. BENKE VIKTOR Mizse KC 30 13
59. KRIVOKAPIC MILORÁD Ceglédi KKSE 30 12
60. SÁNDOR ROLAND Hatvani KSZSE 30 12
61. ANTAL MÁTÉ Vecsési SE 29 13
62. BALDA ÁKOS ContiTech FKSE-Algyő 29 9
63. KARAI MIKLÓS FTC U21-Diagnosticum 29 13
64. SZŰCS BALÁZS Nyíregyházi SN KFT 29 11
65. VARGA LÁSZLÓ Nyíregyházi SN KFT 29 12
66. DRABANT ATTILA Mizse KC 28 9
67. HAJDU TAMÁS Ceglédi KKSE 27 13
68. ZALAI LÁSZLÓ Balassagyarmati Kábe 27 13
69. ÁRPÁSI PATRIK ContiTech FKSE-Algyő 26 10
70. CSUKA BALÁZS Optimum Solar-Békési 26 11
71. SZRNKA LEVENTE KTE-Piroska szörp 26 13
72. MAGYAR DÁVID ContiTech FKSE-Algyő 25 13
73. DOBÓ ZSOLT Nyíregyházi SN KFT 24 13
74. FEDOR BENCE Optimum Solar-Békési 24 13
75. HORVÁTH ROLAND Hatvani KSZSE 24 12
76. KURBELY LÁSZLÓ Nyíregyházi SN KFT 24 13
77. DOLEZSÁL KÁROLY ContiTech FKSE-Algyő 23 13
78. OLÁH GÁBOR Optimum Solar-Békési 23 6
79. SZÉKELY NIKOLA Optimum Solar-Békési 23 13
80. BAJUS BRUNÓ ContiTech FKSE-Algyő 22 6
81. BÁN ATTILA Mizse KC 22 13
82. BURONY BENCE FTC U21-Diagnosticum 22 13
83. GÁL ANDRÁS Optimum Solar-Békési 22 13
84. VERES BALÁZS Hatvani KSZSE 22 13
85. KISS ROLAND Ceglédi KKSE 21 13
86. KÖKÉNY TIBOR Vecsési SE 21 13
87. GYURCSOVICS ÁRPÁD Vecsési SE 20 13
88. MOLNÁR ZSOLT Balmazújvárosi KK 20 13
89. PÁL ÁDÁM ContiTech FKSE-Algyő 20 13
90. GYURCSOVICS ENDRE Vecsési SE 19 13
91. KŐVÁRI BALÁZS Vecsési SE 19 13
92. MÉNFŐI ATTILA Balmazújvárosi KK 19 9
93. CSABAI BARNABÁS GERGELY Balassagyarmati Kábe 18 13
94. SPEKHARDT GERGŐ Ceglédi KKSE 18 12
95. BERKES GERGŐ KTE-Piroska szörp 17 13
96. ERDŐS ZOLTÁN Nyíregyházi SN KFT 17 13
97. GUBÓ ALEX Nyíregyházi SN KFT 17 12
98. LESTÁL MARTIN Nyíregyházi SN KFT 17 12
99. NAGY ATTILA ÓAM-Ózdi KC 17 13
100. PINTÉR ÁDÁM Balassagyarmati Kábe 17 13
101. VAD ZSIGMOND Hatvani KSZSE 17 12
102. NYITRAI JÁNOS Nyíregyházi SN KFT 16 13
103. DÉNES ÁDÁM Optimum Solar-Békési 15 12
104. GRANDJEAN GÁBOR Balassagyarmati Kábe 15 10
105. VASAS GYÖRGY Nyíregyházi SN KFT 15 11
106. TÓTH JÓZSEF ContiTech FKSE-Algyő 14 13
107. KECSKEMÉTI TAMÁS Ceglédi KKSE 13 7
108. KOCSIS CSABA ÓAM-Ózdi KC 13 13
109. MEGYERI PÉTER Optimum Solar-Békési 13 10
110. MUSZTÁCS DÁNIEL FTC U21-Diagnosticum 13 10
111. SZEPESI NOEL ÓAM-Ózdi KC 13 13
112. HORVÁTH VIKTOR Mizse KC 12 13
113. IGÓ ÁDÁM Hatvani KSZSE 12 13
114. MAZÁK LAJOS KTE-Piroska szörp 12 13
115. MOLNÁR KRISTÓF Hatvani KSZSE 12 12
116. MÓRICZ ZSOLT Balmazújvárosi KK 12 12
117. RÉPÁSI NORBERT Hatvani KSZSE 12 12
118. SÁNDOR ÁKOS Ceglédi KKSE 12 10
119. BODNÁR MÁTÉ Balmazújvárosi KK 11 11
120. CSÁNYI RICHÁRD ContiTech FKSE-Algyő 11 6
121. NAGY BALÁZS Hatvani KSZSE 10 8
122. SIPEKI LEVENTE KTE-Piroska szörp 10 2
123. TŐKÉS MARTIN ContiTech FKSE-Algyő 10 11
124. ÁCS TAMÁS KTE-Piroska szörp 9 8
125. CSORDÁS MÁTÉ FTC U21-Diagnosticum 9 9
126. KECSKÉS BENCE Optimum Solar-Békési 9 11
127. KIS DÁNIEL KTE-Piroska szörp 9 11
128. MUNKÁCSI ROBIN Balmazújvárosi KK 6 11 9 13
Nyíregyházi SN KFT 3 2
129. MÜLLER JÁNOS Ceglédi KKSE 9 7
130. RÉDAI KRISZTIÁN Vecsési SE 9 2
131. KISS RÓBERT FERENC Optimum Solar-Békési 8 13
132. LUDNAI GERGŐ Balmazújvárosi KK 8 11
133. NAGY CSABA Nyíregyházi SN KFT 8 9
134. VALACZKAI ATTILA ContiTech FKSE-Algyő 8 6
135. VARJÚ PÉTER Hatvani KSZSE 8 13
136. BLAZSEK MILÁN Hatvani KSZSE 7 12
137. CSAPI BENCE JENŐ Balmazújvárosi KK 7 2
138. ERDÉLYI TIBOR Balassagyarmati Kábe 7 13
139. KENDE PÉTER FTC U21-Diagnosticum 7 12
140. NÉMETH ALEX Ceglédi KKSE 7 7
141. PAPP BENCE Ceglédi KKSE 7 2
142. VASS PÉTER ContiTech FKSE-Algyő 7 11
143. CSÉPÁNYI GERGŐ ÓAM-Ózdi KC 6 13
144. KAPUSI GÁBOR Balmazújvárosi KK 6 12
145. OSGYÁN BENCE Optimum Solar-Békési 6 2
146. BOGNÁR ALEX FTC U21-Diagnosticum 5 1
147. JUHÁSZ MARCELL ISTVÁN Balmazújvárosi KK 5 6
148. VIZES PATRIK Ceglédi KKSE 5 6
149. ZSOLNAI ZSOLT DOMINIK Mizse KC 5 11
150. BÁTKY PATRIK Optimum Solar-Békési 4 9
151. FÓRIZS ROLAND Balassagyarmati Kábe 4 7
152. GÁL KRISTÓF Balassagyarmati Kábe 4 10
153. SZARVAS ÁDÁM Hatvani KSZSE 4 11
154. TÓTH TAMÁS Mizse KC 4 13
155. BODA TAMÁS MÁRTON Optimum Solar-Békési 3 13
156. HORVÁTH BENDEGÚZ Balmazújvárosi KK 3 6
157. MERKOVSZKI PÁL FTC U21-Diagnosticum 3 11
158. SZABADOS MÁRTON FTC U21-Diagnosticum 3 10
159. TÓTH MÁRK PATRIK Balassagyarmati Kábe 3 2
160. BÓDY BOTOND BENDEGÚZ FTC U21-Diagnosticum 2 12
161. FORGÁCS TAMÁS KTE-Piroska szörp 2 13
162. GÁSPÁR ATTILA Balassagyarmati Kábe 2 7
163. HORVÁTH KRISTÓF Vecsési SE 2 13
164. JENEI BÁLINT SÁNDOR FTC U21-Diagnosticum 2 4
165. KÁDÁR ZSOLT Balassagyarmati Kábe 2 3
166. KEREKES ROLAND ÓAM-Ózdi KC 2 6
167. KISS OLIVÉR ContiTech FKSE-Algyő 2 11
168. LAURINYECZ BALÁZS Mizse KC 0 2 2 9
Vecsési SE 2 7
169. LUDMÁN MARCELL CSABA FTC U21-Diagnosticum 2 5
170. NAGY LEVENTE Nyíregyházi SN KFT 2 13
171. PINTÉR ZOLTÁN Hatvani KSZSE 2 2
172. TALMÁCSI ÁKOS KTE-Piroska szörp 2 4
173. TÓTH SZABOLCS FTC U21-Diagnosticum 2 3
174. TURÁK FÉLIX FTC U21-Diagnosticum 2 11
175. BAGI ISTVÁN Balmazújvárosi KK 1 13
176. BAJORHEGYI ÁDÁM ContiTech FKSE-Algyő 1 12
177. BAKÓ SÁNDOR Balmazújvárosi KK 1 2
178. CSUZI MILÁN KTE-Piroska szörp 1 11 1 13
Optimum Solar-Békési 0 2
179. KAJDY NORBERT Balassagyarmati Kábe 1 13
180. LŐRINCZ MARCELL ContiTech FKSE-Algyő 1 2
181. MOLNÁR ÁDÁM GYŐZŐ ÓAM-Ózdi KC 1 13
182. NAGY MARTIN ContiTech FKSE-Algyő 1 8
183. NYÁRI BÁLINT Balassagyarmati Kábe 1 4
184. PAJKÓ LÁSZLÓ Optimum Solar-Békési 1 12
185. PARZER NORBERT GERGŐ FTC U21-Diagnosticum 1 2
186. PESZEKI NORBERT Ceglédi KKSE 1 6
187. PODOBA JÁNOS KTE-Piroska szörp 1 13
188. SZAJBERT ZSOLT Mizse KC 1 12
189. TAKÁCS SZABOLCS Optimum Solar-Békési 1 13
190. TAMÁS ÁDÁM KTE-Piroska szörp 1 6
191. TÓTH PATRIK ÓAM-Ózdi KC 1 12
192. ZAKLAJDA JÓZSEF Mizse KC 1 9
193. ALEKSZA TAMÁS Ceglédi KKSE 0 13
194. BALÁZS TAMÁS Balmazújvárosi KK 0 4
195. BALOGH ÁDÁM Vecsési SE 0 13
196. BORBÉLY ISTVÁN Optimum Solar-Békési 0 12
197. BOTH PÉTER Nyíregyházi SN KFT 0 2
198. CSERNYIK VIRGIL Mizse KC 0 13
199. DÓCZI DÁVID Balassagyarmati Kábe 0 4
200. DOMBRÁDI OLIVÉR FTC U21-Diagnosticum 0 3
201. FÁBIÁN VINCE Nyíregyházi SN KFT 0 5
202. FEHÉR MIHÁLY Mizse KC 0 2
203. FRANCIA ZALÁN KTE-Piroska szörp 0 3
204. GADNAI ATTILA Nyíregyházi SN KFT 0 11
205. GARAJSZKI GÁBOR Vecsési SE 0 8
206. GERA PÁL ContiTech FKSE-Algyő 0 7
207. GYŐRI KRISTÓF FTC U21-Diagnosticum 0 4
208. HOLLÓ MÁRK Balmazújvárosi KK 0 11
209. HORVÁTH CSABA Vecsési SE 0 11
210. HUDÁK HENRIK Hatvani KSZSE 0 13
211. ILLÉS NORBERT ATTILA Nyíregyházi SN KFT 0 3
212. ISTVANOVSZKI DÁNIEL Balassagyarmati Kábe 0 13
213. JUHÁSZ KRISZTIÁN Hatvani KSZSE 0 1
214. KOMÉTH MÁRK Hatvani KSZSE 0 2
215. KOVÁCS LEVENTE Optimum Solar-Békési 0 3
216. KOVÁCS MÁTYÁS Balmazújvárosi KK 0 5
217. KRÁNITZ ZOLTÁN Ceglédi KKSE 0 2
218. KURÁN GERGŐ Vecsési SE 0 10
219. LENGYEL ZOLTÁN Mizse KC 0 4
220. MANOJLOVITY BORISZ ÓAM-Ózdi KC 0 13
221. MIKLÁN KRISTÓF Vecsési SE 0 10
222. MISINSZKI LÁSZLÓ BENEDEK FTC U21-Diagnosticum 0 1
223. MOLNÁR LEVENTE ÓAM-Ózdi KC 0 5
224. NAGY DOMINIK ÓAM-Ózdi KC 0 2
225. PÉTER ATTILA ÓAM-Ózdi KC 0 13
226. PINTÉR MÁTÉ Balassagyarmati Kábe 0 5
227. POLYÁK MÁTÉ Mizse KC 0 10
228. RÁZSI ARMAND Balmazújvárosi KK 0 3
229. RÓZSAVÖLGYI GERGŐ Ceglédi KKSE 0 8
230. SZABÓ MARTIN KTE-Piroska szörp 0 8
231. SZABÓ PÉTER Balassagyarmati Kábe 0 13
232. SZARVAS ANDRÁS Hatvani KSZSE 0 10
233. SZÁVA MÁTÉ ÓAM-Ózdi KC 0 2
234. SZÉL GERGŐ KTE-Piroska szörp 0 13
235. SZÉLL GERGŐ ContiTech FKSE-Algyő 0 1
236. TAMÁS MENYHÉRT LEVENTE Nyíregyházi SN KFT 0 7
237. TAMÁSI ZSOLT Ceglédi KKSE 0 7
238. TOARNICZKY MÁTÉ Balassagyarmati Kábe 0 4
239. TORMA PÉTER Balmazújvárosi KK 0 2
240. TÓTH KOPPÁNY ÓAM-Ózdi KC 0 11
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó