Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
Fiú Serdülő III. osztály-A csoport
2019. szeptember 10. kedd
16:30 Bakonyerdő Pápa - Várpalotai BSK II. 19 - 41
2019. szeptember 11. szerda
16:00 Móri KSC - Komárom VSE 23 - 22
2019. szeptember 12. csütörtök
16:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Szombathelyi Egyetemi SE 46 - 21
2019. szeptember 13. péntek
16:00 KK Ajka - Lipóti SKFT 34 - 30
2019. szeptember 16. hétfő
15:30 Szombathelyi Egyetemi SE - Szentgotthárdi VSE 15 - 48
2019. szeptember 18. szerda
16:15 Komárom VSE - Egerszegi KK 37 - 19
2019. szeptember 21. szombat
10:00 Lipóti SKFT - Bakonyerdő Pápa 39 - 19
16:00 Várpalotai BSK II. - Móri KSC 31 - 23
2019. október 2. szerda
16:00 Móri KSC - Lipóti SKFT 18 - 33
18:00 KK Ajka - Szombathelyi Egyetemi SE 52 - 13
18:00 Szentgotthárdi VSE - Esztergomi Vitézek RAFC 34 - 29
2019. október 4. péntek
17:00 Egerszegi KK - Várpalotai BSK II. 20 - 44
2019. október 9. szerda
17:15 Várpalotai BSK II. - Komárom VSE 38 - 28
18:30 Lipóti SKFT - Egerszegi KK 39 - 25
2019. október 10. csütörtök
16:30 Esztergomi Vitézek RAFC - KK Ajka 25 - 32
2019. október 15. kedd
16:30 Bakonyerdő Pápa - Esztergomi Vitézek RAFC 11 - 37
2019. október 16. szerda
16:00 Móri KSC - Szombathelyi Egyetemi SE 10 - 0
16:15 Komárom VSE - Lipóti SKFT 25 - 41
18:00 KK Ajka - Szentgotthárdi VSE 25 - 25
2019. október 21. hétfő
15:30 Szombathelyi Egyetemi SE - Bakonyerdő Pápa 23 - 25
2019. október 24. csütörtök
16:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Móri KSC 36 - 25
18:00 Szentgotthárdi VSE - Bakonyerdő Pápa 40 - 20
2019. október 25. péntek
17:00 Lipóti SKFT - Várpalotai BSK II. 44 - 30
2019. október 30. szerda
16:30 Komárom VSE - Szombathelyi Egyetemi SE 34 - 19
2019. november 4. hétfő
15:30 Szombathelyi Egyetemi SE - Egerszegi KK 18 - 29
2019. november 5. kedd
16:30 Bakonyerdő Pápa - KK Ajka 15 - 42
2019. november 6. szerda
16:00 Móri KSC - Szentgotthárdi VSE 22 - 37
2019. november 8. péntek
17:00 Egerszegi KK - Esztergomi Vitézek RAFC 21 - 31
2019. november 13. szerda
18:00 KK Ajka - Móri KSC 41 - 26
18:00 Szentgotthárdi VSE - Egerszegi KK 36 - 26
2019. november 14. csütörtök
16:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Komárom VSE 46 - 20
2019. november 15. péntek
16:30 Szombathelyi Egyetemi SE - Várpalotai BSK II. 24 - 40
2019. november 20. szerda
16:00 Móri KSC - Bakonyerdő Pápa 28 - 18
16:15 Komárom VSE - Szentgotthárdi VSE 22 - 44
2019. november 21. csütörtök
18:30 Várpalotai BSK II. - Esztergomi Vitézek RAFC 32 - 35
2019. november 22. péntek
17:00 Egerszegi KK - KK Ajka 16 - 46
17:00 Lipóti SKFT - Szombathelyi Egyetemi SE 57 - 17
2019. november 26. kedd
16:30 Bakonyerdő Pápa - Egerszegi KK 27 - 26
2019. november 27. szerda
18:00 Szentgotthárdi VSE - Várpalotai BSK II. 30 - 25
2019. november 28. csütörtök
16:30 Esztergomi Vitézek RAFC - Lipóti SKFT 33 - 29
2019. november 29. péntek
16:00 KK Ajka - Komárom VSE 46 - 15
2019. december 2. hétfő
18:00 Lipóti SKFT - Szentgotthárdi VSE 32 - 34
2019. december 4. szerda
16:15 Komárom VSE - Bakonyerdő Pápa 31 - 21
2019. december 6. péntek
17:00 Egerszegi KK - Móri KSC 23 - 29
2019. december 7. szombat
16:00 Várpalotai BSK II. - KK Ajka 28 - 32
2020. február 10. hétfő
15:30 Szombathelyi Egyetemi SE - Esztergomi Vitézek RAFC 33 - 38
2020. február 12. szerda
16:45 Komárom VSE - Móri KSC 32 - 26
17:00 Lipóti SKFT - KK Ajka 32 - 41
2020. február 13. csütörtök
17:15 Várpalotai BSK II. - Bakonyerdő Pápa 50 - 22
2020. február 19. szerda
16:30 Móri KSC - Várpalotai BSK II. 29 - 37
18:00 Szentgotthárdi VSE - Szombathelyi Egyetemi SE 38 - 21
19:30 Bakonyerdő Pápa - Lipóti SKFT 26 - 46
2020. február 21. péntek
18:00 Egerszegi KK - Komárom VSE 27 - 23
2020. február 24. hétfő
15:30 Szombathelyi Egyetemi SE - KK Ajka 18 - 44
2020. február 26. szerda
17:15 Várpalotai BSK II. - Egerszegi KK 31 - 18
18:30 Lipóti SKFT - Móri KSC 46 - 28
2020. február 27. csütörtök
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Szentgotthárdi VSE 29 - 35
2020. március 3. kedd
16:30 Bakonyerdő Pápa - Szombathelyi Egyetemi SE 34 - 30
2020. március 4. szerda
16:45 Komárom VSE - Várpalotai BSK II. 23 - 42
18:00 KK Ajka - Esztergomi Vitézek RAFC 32 - 31
2020. március 7. szombat
10:00 Egerszegi KK - Lipóti SKFT 30 - 31
2020. március 9. hétfő
15:30 Szombathelyi Egyetemi SE - Móri KSC 35 - 30
2020. március 11. szerda
18:30 Lipóti SKFT - Komárom VSE 35 - 24
2020. március 12. csütörtök
16:00 Esztergomi Vitézek RAFC - Bakonyerdő Pápa 47 - 30
18:00 Szentgotthárdi VSE - KK Ajka 37 - 27
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. KK Ajka 13 11 1 1 494 311 183 23
2. Szentgotthárdi VSE 12 11 1 0 438 293 145 23
3. Lipóti SKFT 14 10 0 4 534 384 150 20
4. Várpalotai BSK II. 13 9 0 4 469 347 122 18
5. Esztergomi Vitézek RAFC 13 9 0 4 463 355 108 18
6. Móri KSC 13 4 0 9 317 391 -74 6
7. Egerszegi KK 12 2 0 10 280 392 -112 4
8. Komárom VSE 13 4 0 9 336 427 -91 2
9. Bakonyerdő Pápa 13 3 0 10 287 480 -193 -3
10. Szombathelyi Egyetemi SE 14 1 0 13 287 525 -238 -10
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Komárom VSE -6
Móri KSC -2
Pápai Vasas SE -9
Szombathelyi Egyetemi SE -12
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. HORVÁTH KORNÉL KK Ajka 181 13
2. SZEGI CSABA Esztergomi Vitézek R 152 13
3. KEMPL BARNABÁS Komárom VSE 142 13
4. VESZPRÉMI ATTILA Lipóti SKFT 141 12
5. VARSÁNYI ANDRÁS Várpalotai BSK II. 140 12
6. SPEIER BARNABÁS Esztergomi Vitézek R 133 13
7. VARGA DOMINIK Lipóti SKFT 127 14
8. MURAY MÁTÉ Móri KSC 124 12
9. BAROSS BENCE Bakonyerdő Pápa 119 13
10. SZALAI DÉNES Szombathelyi Egyetem 109 13
11. TOLNAI PÉTER Lipóti SKFT 106 14
12. BUCHESZ DÁVID Szentgotthárdi VSE 93 12
13. KUBIK ÁDÁM KK Ajka 93 13
14. HORVÁTH CSONGOR Komárom VSE 91 12
15. HORVÁTH MILÁN MÁRIUSZ Esztergomi Vitézek R 85 13
16. NÉMETH MARCELL ANDRÁS Szombathelyi Egyetem 84 11
17. TURZA ROLAND Várpalotai BSK II. 70 13
18. NÉMETH GERGŐ BARNABÁS Egerszegi KK 68 11
19. FARKAS DOMINIK KK Ajka 67 13
20. SZAUTNER PÉTER Bakonyerdő Pápa 65 12
21. NAGY VIKTOR Szentgotthárdi VSE 63 10
22. KOLLER KRISTÓF Szentgotthárdi VSE 59 11
23. SZEDMÁK ÁRON ZÉTÉNY Várpalotai BSK II. 56 10
24. KRAUS BENDEGÚZ Egerszegi KK 55 9
25. LAKAT OLIVÉR Egerszegi KK 54 11
26. MÁRCSIK LEVENTE Várpalotai BSK II. 52 13
27. DRÖSZLER BOTOND Várpalotai BSK II. 50 13
28. VASVÁRI SÁNDOR Móri KSC 48 10
29. HORVÁTH GYULA KEVIN Egerszegi KK 44 12
30. VINCZE SZABOLCS Lipóti SKFT 44 14
31. BÍRÓ ARMAND CSÖRSZ Lipóti SKFT 43 12
32. GYURIS MÁRK Móri KSC 41 5
33. SZAKÁCS SZABOLCS Szentgotthárdi VSE 39 8
34. KOVÁCS BENEDEK Szombathelyi Egyetem 37 4
35. MOLNÁR PÉTER Esztergomi Vitézek R 31 13
36. GYÖRGY ÁBEL KK Ajka 30 13
37. PUSKÁS KRISTÓF KK Ajka 29 12
38. PORGA DÁVID Bakonyerdő Pápa 28 12
39. MAJTÉNYI DÁVID LAJOS Lipóti SKFT 27 11
40. MOLNÁR GÉZA Szentgotthárdi VSE 27 5
41. GÁSPÁR RICHÁRD Várpalotai BSK II. 26 12
42. SZABÓ BARNA KK Ajka 26 7
43. NÉMETH KORNÉL Szentgotthárdi VSE 25 11
44. KOSÁRSZKY GERGELY Móri KSC 24 7
45. KOVÁCS ÁKOS Szentgotthárdi VSE 24 11
46. ROZMÁN ERIK KK Ajka 24 8
47. SIMONICS ÁDÁM Komárom VSE 23 9
48. ROZGONYI DOMINIK Bakonyerdő Pápa 22 13
49. SIMON ZOLTÁN Esztergomi Vitézek R 22 13
50. ZSÁKI OLIVÉR KK Ajka 22 4
51. BALOGH ÁKOS Egerszegi KK 21 11
52. FARKAS TAMÁS Szentgotthárdi VSE 21 9
53. TASNÁDI BOTOND Komárom VSE 21 4
54. RÓNAI KRISTÓF Szentgotthárdi VSE 20 12
55. KUSTÁNCZI DÁVID Komárom VSE 19 13
56. SIMON LAJOS Móri KSC 18 3
57. SZABÓ BENCE LEVENTE Szentgotthárdi VSE 18 9
58. VÖRÖS SÁNDOR ÁBRAHÁM Várpalotai BSK II. 18 12
59. BALATONI JÁNOS Várpalotai BSK II. 17 8
60. HANZÓ ZSOMBOR Esztergomi Vitézek R 17 13
61. KELEMEN GERGŐ Szombathelyi Egyetem 16 12
62. KORPICS MARCELL Szentgotthárdi VSE 16 11
63. SÉGER BENDEGÚZ Szentgotthárdi VSE 16 6
64. CSEH DÁNIEL Móri KSC 15 11
65. KOZENKOW DÁVID BENCE Komárom VSE 15 12
66. MAJOR BENCE Bakonyerdő Pápa 15 4
67. KÁNTOR ZALÁN Bakonyerdő Pápa 14 10
68. KISS ZSOMBOR Bakonyerdő Pápa 14 10
69. LAKATOS KORNÉL Esztergomi Vitézek R 14 5
70. SZABÓ BARABÁS Egerszegi KK 14 12
71. LADÁNYI DÁNIEL FERENC Móri KSC 13 11
72. SZABADOS HUNOR Lipóti SKFT 12 7
73. ENYEDI DÁVID Várpalotai BSK II. 10 11
74. GÁL ATTILA ISTVÁN Szombathelyi Egyetem 10 10
75. KULACS KRISTÓF Lipóti SKFT 10 9
76. NAGY RÓBERT Várpalotai BSK II. 10 7
77. PÁL KORNÉL KK Ajka 10 12
78. BIRKÁS BARNABÁS Szombathelyi Egyetem 9 3
79. KUTENICS GÁBOR LÁSZLÓ Várpalotai BSK II. 9 13
80. LÁTOS MÁTYÁS Móri KSC 9 9
81. PALLAG RÓBERT Móri KSC 9 12
82. GAÁL GERGŐ Komárom VSE 8 12
83. HORVÁTH ÁKOS Szombathelyi Egyetem 8 6
84. KRAUS KONRÁD Egerszegi KK 8 12
85. THURÓCZY ATTILA Lipóti SKFT 8 5
86. GÁSPÁR PATRIK TAS Szombathelyi Egyetem 7 4
87. JÓNAI ÁDÁM Komárom VSE 7 12
88. KLUJBER ZOÁRD JÁNOS Szentgotthárdi VSE 6 7
89. KŐRÖSI LÁSZLÓ Esztergomi Vitézek R 6 12
90. LÉBER-FRANK SOMA Lipóti SKFT 6 2
91. MLINKOVICS ÁKOS RENÁTÓ Komárom VSE 6 13
92. PRESZTER MILÁN Várpalotai BSK II. 6 9
93. SIMON PÉTER Egerszegi KK 6 6
94. CZIBÓK DÁNIEL Szentgotthárdi VSE 5 4
95. GÁSPÁR DOMINIK Szentgotthárdi VSE 5 5
96. KISS BARNABÁS Egerszegi KK 5 11
97. SZÁMADÓ ÁRON KK Ajka 5 3
98. SZŐKE TAMÁS LÁSZLÓ Várpalotai BSK II. 5 13
99. BEDECS MÁRK Komárom VSE 4 10
100. LÉRÁNT MARTIN Egerszegi KK 4 10
101. MOLNÁR KRISZTIÁN NOEL Lipóti SKFT 4 10
102. NÉMETH KRISTÓF Szombathelyi Egyetem 4 2
103. PÉK BALÁZS Móri KSC 4 6
104. SOÓS DOMONKOS KK Ajka 4 11
105. BABLONKAY KORNÉL Lipóti SKFT 3 12
106. RÁCZ GÁSPÁR Bakonyerdő Pápa 3 7
107. YAGIZ TUNA SEN Bakonyerdő Pápa 3 6
108. ANTAL GYÖRGY ÁKOS KK Ajka 2 4
109. KADE ZSOMBOR ZOLTÁN Esztergomi Vitézek R 2 2
110. KARVAS MÁTÉ Bakonyerdő Pápa 2 2
111. NYÁRI FERENC Móri KSC 2 9
112. SÁNDOR DÁVID Szombathelyi Egyetem 2 1
113. TELEKESI DÁNIEL Bakonyerdő Pápa 2 13
114. KARBA NOEL Szentgotthárdi VSE 1 2
115. KÓSI CSONGOR Egerszegi KK 1 1
116. MEZŐ BALÁZS FERENC Esztergomi Vitézek R 1 2
117. MEZŐ LEVENTE Lipóti SKFT 1 3
118. SZABADOS MAGOR Lipóti SKFT 1 7
119. TURAI MÁRTON LÁSZLÓ Szombathelyi Egyetem 1 2
120. ÜRÖGI GÁBOR KK Ajka 1 1
121. WALKE GÁBOR Lipóti SKFT 1 5
122. BÁNFALVI DÁNIEL Szombathelyi Egyetem 0 13
123. BENCZE BÁLINT KK Ajka 0 13
124. BENCZIK BARNABÁS Szentgotthárdi VSE 0 3
125. BOCHDALOVSZKY BARNABÁS Lipóti SKFT 0 14
126. BORZÁSI DÁNIEL Várpalotai BSK II. 0 10
127. BOSZNAI ZSOLT Esztergomi Vitézek R 0 1
128. BOTOS BENEDEK Móri KSC 0 8
129. DARVAS ÁKOS Esztergomi Vitézek R 0 12
130. EGERVÁRI MARTIN Komárom VSE 0 11
131. FUISZ MÁTÉ Szentgotthárdi VSE 0 1
132. GYURKÓ ÁDÁM KK Ajka 0 13
133. HORVÁTH KÁROLY Móri KSC 0 4
134. JÓNÁS RÓBERT GUSZTÁV Móri KSC 0 3
135. JÓZSA BÁLINT KK Ajka 0 1
136. KAUFMANN ERIK KK Ajka 0 1
137. KOVÁCS GELLÉRT JÁNOS Lipóti SKFT 0 2
138. KOVÁCS KRISTÓF DÁNIEL Várpalotai BSK II. 0 11
139. KRÁR BALÁZS Móri KSC 0 5
140. LANG DÁVID Lipóti SKFT 0 13
141. MAGYAR GERGŐ Esztergomi Vitézek R 0 12
142. MARTON KRISTÓF Móri KSC 0 10
143. MÁTYÁS DONÁT Bakonyerdő Pápa 0 2
144. MINISKA BENCE Bakonyerdő Pápa 0 2
145. NÉMETH RUBEN Szentgotthárdi VSE 0 8
146. NYIRATI ZALÁN ANDRÁS Esztergomi Vitézek R 0 1
147. RADOCHA OLIVÉR PATRIK Móri KSC 0 6
148. SCHNEIDER ÁKOS Móri KSC 0 3
149. SZABÓ BOCSÁRD Egerszegi KK 0 12
150. SZEBENYI SZABOLCS ZOLTÁN Esztergomi Vitézek R 0 13
151. SZELENCSIK ÁDÁM TAMÁS Bakonyerdő Pápa 0 3
152. TÓKA BARNABÁS Szentgotthárdi VSE 0 6
153. TÓTH LEVENTE Szentgotthárdi VSE 0 9
154. TROZNAI ROLAND Egerszegi KK 0 9
155. ZSOLDOS DÁNIEL Egerszegi KK 0 12
156. ZSOLDOS GERGŐ GÉZA Móri KSC 0 3
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó