Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
NB II férfi felnőtt-Dél-nyugat
2019. szeptember 14. szombat
14:00 Kiskőrösi KS Kft - Pécsi VSE II. 35 - 21
18:00 Holler UFC - Hőgyészi SC 26 - 24
18:00 Kalocsai KC - MK Pelikán-Siklós KC 36 - 25
2019. szeptember 15. vasárnap
16:00 Bajai KSE - Satelit SE 25 - 24
16:00 Rinyamenti KC - Expressz Zálog Mecseknáda 24 - 23
19:00 Csurgói KK U23 - TUNGSRAM SE 26 - 29
2019. szeptember 20. péntek
19:00 Hőgyészi SC - Csurgói KK U23 41 - 28
2019. szeptember 21. szombat
16:00 Pécsi VSE II. - Bajai KSE 29 - 35
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Holler UFC 28 - 23
18:00 Satelit SE - Kalocsai KC 25 - 26
18:00 TUNGSRAM SE - Rinyamenti KC 36 - 25
2019. szeptember 22. vasárnap
16:00 Expressz Zálog Mecseknáda - Kiskőrösi KS Kft 35 - 22
2019. szeptember 28. szombat
18:00 Kalocsai KC - Pécsi VSE II. 39 - 37
18:00 Kiskőrösi KS Kft - Rinyamenti KC 26 - 27
18:00 TUNGSRAM SE - Hőgyészi SC 32 - 17
2019. szeptember 29. vasárnap
14:00 Holler UFC - Satelit SE 33 - 30
16:00 Csurgói KK U23 - MK Pelikán-Siklós KC 26 - 27
16:00 Bajai KSE - Expressz Zálog Mecseknáda 28 - 26
2019. október 5. szombat
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Hőgyészi SC 33 - 30
17:00 Pécsi VSE II. - Holler UFC 23 - 34
18:00 Kiskőrösi KS Kft - TUNGSRAM SE 21 - 29
18:00 Satelit SE - Csurgói KK U23 36 - 29
2019. október 6. vasárnap
16:00 Rinyamenti KC - Bajai KSE 33 - 31
16:00 Expressz Zálog Mecseknáda - Kalocsai KC 33 - 24
2019. október 12. szombat
18:00 Holler UFC - Expressz Zálog Mecseknáda 28 - 31
18:00 Kalocsai KC - Rinyamenti KC 39 - 31
18:00 TUNGSRAM SE - MK Pelikán-Siklós KC 36 - 22
2019. október 13. vasárnap
16:00 Bajai KSE - Kiskőrösi KS Kft 31 - 17
16:00 Hőgyészi SC - Satelit SE 32 - 27
18:00 Csurgói KK U23 - Pécsi VSE II. 32 - 24
2019. október 16. szerda
18:00 Expressz Zálog Mecseknáda - Csurgói KK U23 27 - 20
2019. október 19. szombat
17:00 Satelit SE - MK Pelikán-Siklós KC 34 - 26
18:00 Kiskőrösi KS Kft - Kalocsai KC 26 - 31
2019. október 20. vasárnap
16:00 Bajai KSE - TUNGSRAM SE 24 - 31
16:00 Rinyamenti KC - Holler UFC 27 - 31
16:00 Pécsi VSE II. - Hőgyészi SC 30 - 34
2019. október 26. szombat
18:00 Satelit SE - Kiskőrösi KS Kft 24 - 30
2019. október 27. vasárnap
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Rinyamenti KC 29 - 18
2019. november 9. szombat
18:00 Holler UFC - Kiskőrösi KS Kft 35 - 31
18:00 Kalocsai KC - Bajai KSE 30 - 32
18:00 TUNGSRAM SE - Satelit SE 35 - 25
2019. november 10. vasárnap
16:00 Csurgói KK U23 - Rinyamenti KC 24 - 28
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Pécsi VSE II. 34 - 21
16:00 Hőgyészi SC - Expressz Zálog Mecseknáda 25 - 29
2019. november 16. szombat
16:00 Rinyamenti KC - Hőgyészi SC 27 - 29
17:00 Pécsi VSE II. - Satelit SE 28 - 34
18:00 Kalocsai KC - TUNGSRAM SE 25 - 27
18:00 Kiskőrösi KS Kft - Csurgói KK U23 36 - 25
2019. november 17. vasárnap
16:00 Bajai KSE - Holler UFC 28 - 30
16:00 Expressz Zálog Mecseknáda - MK Pelikán-Siklós KC 22 - 21
2019. november 23. szombat
18:00 Holler UFC - Kalocsai KC 29 - 30
18:00 Satelit SE - Expressz Zálog Mecseknáda 28 - 28
18:00 TUNGSRAM SE - Pécsi VSE II. 29 - 21
2019. november 24. vasárnap
16:00 Csurgói KK U23 - Bajai KSE 25 - 35
16:00 Hőgyészi SC - Kiskőrösi KS Kft 25 - 14
2019. november 30. szombat
18:00 Holler UFC - TUNGSRAM SE 30 - 30
18:00 Kalocsai KC - Csurgói KK U23 44 - 31
18:00 Kiskőrösi KS Kft - MK Pelikán-Siklós KC 33 - 35
2019. december 1. vasárnap
16:00 Bajai KSE - Hőgyészi SC 34 - 25
16:00 Rinyamenti KC - Satelit SE 26 - 29
16:00 Expressz Zálog Mecseknáda - Pécsi VSE II. 36 - 24
2019. december 7. szombat
16:00 MK Pelikán-Siklós KC - Bajai KSE 24 - 22
17:00 Pécsi VSE II. - Rinyamenti KC 31 - 31
18:00 Hőgyészi SC - Kalocsai KC 31 - 30
18:00 TUNGSRAM SE - Expressz Zálog Mecseknáda 23 - 24
2019. december 8. vasárnap
16:00 Csurgói KK U23 - Holler UFC 29 - 43
2020. február 14. péntek
18:00 TUNGSRAM SE - Csurgói KK U23 34 - 21
2020. február 15. szombat
15:00 Pécsi VSE II. - Kiskőrösi KS Kft 29 - 29
17:00 Satelit SE - Bajai KSE 25 - 32
18:00 MK Pelikán-Siklós KC - Kalocsai KC 28 - 26
2020. február 16. vasárnap
16:00 Hőgyészi SC - Holler UFC 32 - 30
16:00 Expressz Zálog Mecseknáda - Rinyamenti KC 33 - 20
2020. február 22. szombat
16:00 Kiskőrösi KS Kft - Expressz Zálog Mecseknáda 25 - 30
18:00 Holler UFC - MK Pelikán-Siklós KC 36 - 21
18:00 Kalocsai KC - Satelit SE 40 - 25
18:00 Rinyamenti KC - TUNGSRAM SE 21 - 33
2020. február 23. vasárnap
16:00 Bajai KSE - Pécsi VSE II. 35 - 22
17:00 Csurgói KK U23 - Hőgyészi SC 28 - 34
2020. február 29. szombat
18:00 Hőgyészi SC - TUNGSRAM SE 20 - 34
18:00 Rinyamenti KC - Kiskőrösi KS Kft 25 - 26
18:00 MK Pelikán-Siklós KC - Csurgói KK U23 24 - 30
2020. március 1. vasárnap
16:00 Expressz Zálog Mecseknáda - Bajai KSE 27 - 26
17:00 Pécsi VSE II. - Kalocsai KC 27 - 32
17:00 Satelit SE - Holler UFC 31 - 32
2020. március 7. szombat
18:00 Hőgyészi SC - MK Pelikán-Siklós KC 26 - 20
18:00 Holler UFC - Pécsi VSE II. 35 - 31
18:00 TUNGSRAM SE - Kiskőrösi KS Kft 33 - 24
18:00 Kalocsai KC - Expressz Zálog Mecseknáda 34 - 29
2020. március 8. vasárnap
13:00 Bajai KSE - Rinyamenti KC 33 - 29
16:00 Csurgói KK U23 - Satelit SE 39 - 35
2020. március 11. szerda
18:00 Pécsi VSE II. - Csurgói KK U23 35 - 33
2020. március 13. péntek
19:00 MK Pelikán-Siklós KC - TUNGSRAM SE 22 - 36
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. TUNGSRAM SE 16 14 1 1 507 368 139 29
2. Expressz Zálog Mecseknáda 15 11 1 3 433 372 61 23
3. Holler UFC 15 10 1 4 475 426 49 21
4. Bajai KSE 15 10 0 5 451 397 54 20
5. Kalocsai KC 15 10 0 5 486 436 50 20
6. Hőgyészi SC 15 9 0 6 425 422 3 18
7. MK Pelikán-Siklós KC 16 8 0 8 419 455 -36 16
8. Satelit SE 15 4 1 10 432 461 -29 9
9. Kiskőrösi KS Kft 15 4 1 10 395 435 -40 9
10. Rinyamenti KC 15 4 1 10 392 453 -61 9
11. Csurgói KK U23 16 3 0 13 446 532 -86 6
12. Pécsi VSE II. 16 1 2 13 433 537 -104 4
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SZVÉTEK BALÁZS Kalocsai KC 125 15
2. KOVACSICS FERENC TUNGSRAM SE 113 15
3. GERGELY BENCE Holler UFC 112 15
4. RUMI ÁDÁM Kalocsai KC 106 15
5. VAJDA KORNÉL Satelit SE 105 15
6. KATONA BENCE Kalocsai KC 97 15
7. FREY TAMÁS Expressz Zálog Mecse 94 15
8. VOJKOVICS ISTVÁN Hőgyészi SC 93 15
9. BOJTOR DÁVID Rinyamenti KC 90 14
10. GELB VILMOS BRÚNÓ Pécsi VSE II. 87 14
11. BOCK MILÁN Hőgyészi SC 86 12
12. AYED ADEM Bajai KSE 84 15
13. VADÁSZ MÁRTON TUNGSRAM SE 81 16
14. SIPOS TAMÁS MK Pelikán-Siklós KC 80 15
15. BARANYAI ZSOLT Satelit SE 79 15
16. SZABÓ BENCE Bajai KSE 79 15
17. VONYA KORNÉL Holler UFC 77 15
18. TAKÁCS LÁSZLÓ Rinyamenti KC 71 15
19. ÁCS PÉTER Csurgói KK U23 70 15
20. FEKETE TAMÁS MK Pelikán-Siklós KC 70 12
21. GYŐRI PÉTER Expressz Zálog Mecse 70 14
22. LENDVAY PÉTER Holler UFC 70 13
23. REICHERT ZOLTÁN Holler UFC 68 15
24. BÉRCES PATRIK Expressz Zálog Mecse 67 14
25. HÁRI KRISTÓF TUNGSRAM SE 67 16
26. SZTÁRAI PÉTER MK Pelikán-Siklós KC 67 16
27. PALJAR MATEJ MATO Satelit SE 64 11
28. DOMAK DÁNIEL Holler UFC 61 15
29. HARANGOZÓ GERGŐ Kiskőrösi KS Kft 61 10
30. TAKÁCS ÁDÁM Holler UFC 61 15
31. KISS GERGELY TUNGSRAM SE 58 15
32. CSERNAI RÓBERT Bajai KSE 56 15
33. CSUBA KOPPÁNY Pécsi VSE II. 56 12
34. NYITRAI MIKLÓS Hőgyészi SC 56 14
35. BREZOVSZKY BARNABÁS Csurgói KK U23 54 11
36. SZENTGYÖRGYI JÓZSEF Kiskőrösi KS Kft 54 9
37. BALOGH PÉTER TUNGSRAM SE 53 16
38. GELENCSÉR LÁSZLÓ Pécsi VSE II. 50 14
39. SOÓS RÓMEO Rinyamenti KC 49 15
40. KOSIK BALÁZS Bajai KSE 48 15
41. SCHMIDT RAUL KORNÉL Kalocsai KC 48 15
42. KÁLMÁN DÁVID Expressz Zálog Mecse 47 15
43. VALD BENJAMIN Hőgyészi SC 46 14
44. HIDASI DÁNIEL Expressz Zálog Mecse 44 14
45. KISGÉCZI PATRIK TUNGSRAM SE 44 14
46. MÉSZÁROS DÁVID MÁTÉ Bajai KSE 44 15
47. SELMECZI ROLAND LÁSZLÓ Bajai KSE 44 15
48. KOZICS ATTILA Rinyamenti KC 30 11 43 16
TUNGSRAM SE 13 5
49. KOVÁCS DÁNIEL Expressz Zálog Mecse 42 11
50. TURI ATTILA Kiskőrösi KS Kft 42 13
51. DÓZSA TAMÁS Kiskőrösi KS Kft 40 13
52. TEMESVÁRI ZALÁN MK Pelikán-Siklós KC 40 7
53. BALLA GÁBOR Kalocsai KC 38 15
54. KOVÁCS ROLAND MK Pelikán-Siklós KC 38 16
55. RIBACZ GERGŐ Pécsi VSE II. 38 14
56. BAZSÓ GERGELY Csurgói KK U23 37 12
57. PÉTER BARNABÁS Csurgói KK U23 37 8
58. SKODA LEVENTE Csurgói KK U23 37 16
59. THIESZ TAMÁS Kiskőrösi KS Kft 37 12
60. HORVÁTH GERGŐ Rinyamenti KC 36 15
61. KIENLE DÁVID Pécsi VSE II. 36 16
62. SZABÓ TIBOR Hőgyészi SC 35 15
63. LIPTAI JÁNOS Expressz Zálog Mecse 34 15
64. TEIMEL MÁRK Hőgyészi SC 34 14
65. BERÉNYI ERIK Pécsi VSE II. 33 10
66. CSERNYIK MÁTÉ Satelit SE 33 12
67. TÓTH DÁVID DOMINIK Csurgói KK U23 32 15
68. KATONA BALÁZS DÁVID MK Pelikán-Siklós KC 31 15
69. FARKAS MIKLÓS Pécsi VSE II. 30 14
70. FORGÁCS TAMÁS Kiskőrösi KS Kft 30 6
71. HŐGYE PÉTER Satelit SE 30 14
72. PÉTER GERGŐ Pécsi VSE II. 28 16
73. PATAKI LEVENTE Pécsi VSE II. 27 14
74. KOVÁCSEVICS ISTVÁN Satelit SE 26 10
75. VÉGH BALÁZS Satelit SE 26 15
76. KRIZMANICS GÁBOR MK Pelikán-Siklós KC 25 16
77. TÓTH SIMON Rinyamenti KC 25 15
78. GADÁNYI TIBOR Hőgyészi SC 24 14
79. LIPÓTZY MÁTÉ JÁNOS Bajai KSE 24 4
80. MAGYAR BARNABÁS Rinyamenti KC 24 12
81. SZIJÁRTÓ MÁTÉ Csurgói KK U23 24 10
82. CSALLÓ ÁDÁM TUNGSRAM SE 23 16
83. KOLLÁR LEVENTE Expressz Zálog Mecse 23 15
84. POLJAK LUKA Satelit SE 23 12
85. DÖMÖTÖR MARCELL Csurgói KK U23 22 14
86. VÖRÖSVÁCZKI TIBOR Kiskőrösi KS Kft 22 3
87. VIRÁG ROLAND Kalocsai KC 21 11
88. KOZICS LÁSZLÓ ATTILA Rinyamenti KC 20 11
89. GUCSI MÁTÉ Kiskőrösi KS Kft 19 15
90. KOVÁCS JÁNOS Csurgói KK U23 19 10
91. NAGY RICHARD Kalocsai KC 19 11
92. TUTUC ERIC JOEL Bajai KSE 19 13
93. JÓNÁS PÉTER TUNGSRAM SE 18 12
94. MARTON OLIVÉR PÉTER Csurgói KK U23 17 13
95. VIRÁG ZSOMBOR TUNGSRAM SE 17 14
96. ZILAHI GÁBOR Csurgói KK U23 17 13
97. BEZSENYI ÁKOS Kiskőrösi KS Kft 16 13
98. CSOMÓS LÓRÁNT Csurgói KK U23 16 13
99. TORMÁS NEMESHALMI ÁRON Csurgói KK U23 16 11
100. BOGNÁR PATRIK GÁBOR Csurgói KK U23 15 4
101. KRIX RÓBERT Pécsi VSE II. 15 13
102. PETRÁS BÁLINT Bajai KSE 15 9
103. ROKOLYA GERGŐ Pécsi VSE II. 15 15
104. BARNA IMRE MÁRK Kiskőrösi KS Kft 14 13
105. VADON DÁNIEL MK Pelikán-Siklós KC 14 16
106. WERNER RICHÁRD MK Pelikán-Siklós KC 14 7
107. BAZSÓ PÉTER Csurgói KK U23 13 3
108. NAGY TAMÁS Bajai KSE 13 4
109. VIRÁG LÁSZLÓ MK Pelikán-Siklós KC 13 12
110. VOJKOVICS GYULA Hőgyészi SC 13 7
111. PINTÉR ÁRMIN Pécsi VSE II. 12 8
112. SIPOS VIKTOR MK Pelikán-Siklós KC 12 15
113. BALASKÓ LÁSZLÓ Hőgyészi SC 11 11
114. NAGY BENCE Kiskőrösi KS Kft 11 13
115. POLERECZKI PÁL Kiskőrösi KS Kft 11 11
116. ROHOSKA ROLAND Kiskőrösi KS Kft 11 11
117. VIDÓK PATRIK Kalocsai KC 11 15
118. HORVÁTH RICHÁRD Rinyamenti KC 10 5
119. LEBÁR BENCE Rinyamenti KC 10 6
120. SCHAFFER RICHÁRD Kalocsai KC 10 13
121. HUNYADI MÁRK Kiskőrösi KS Kft 9 12
122. KÁLÓCZI DÁNIEL Expressz Zálog Mecse 9 12
123. TALIÁN BÁLINT ATTILA Rinyamenti KC 9 13
124. TIMÁR BÁLINT Satelit SE 9 15
125. ZUDER ENZO Holler UFC 9 3
126. OKLOPCIC BOJAN Satelit SE 8 10
127. HORVÁTH BENCE TIBOR TUNGSRAM SE 7 16
128. KISS LEVENTE Hőgyészi SC 7 8
129. PAP BENCE Hőgyészi SC 7 10
130. PAP NORBERT Bajai KSE 7 14
131. SCHMIDT BENCE Holler UFC 7 10
132. BECSKEI BARNABÁS Csurgói KK U23 6 6
133. DÓSA HUBA Csurgói KK U23 6 6
134. GAZDAG TIBOR Satelit SE 6 1
135. HORVÁTH MARCELL Rinyamenti KC 6 15
136. SZAKÁCS BENCE MK Pelikán-Siklós KC 6 14
137. SZÁNTOSI TIBOR Bajai KSE 6 15
138. VIRÁG ZSOLT MK Pelikán-Siklós KC 6 9
139. BARTHA BENDEGÚZ KÁROLY Kiskőrösi KS Kft 5 6
140. BREJÁK ISTVÁN Satelit SE 5 15
141. DEBRECZENI CSABA Hőgyészi SC 5 7
142. GÁZSITY TAMÁS Satelit SE 5 13
143. HEGEDŰS MÁRK TUNGSRAM SE 5 11
144. KULCSÁR FERENC Kiskőrösi KS Kft 5 13
145. RÓZSA-KATZIRZ DÁNIEL Pécsi VSE II. 5 9
146. TÓTH ÁDÁM Bajai KSE 5 10
147. CSONKA PATRIK Rinyamenti KC 4 4
148. DOBAY TAMÁS Bajai KSE 4 4
149. HAJNAL MÁRTON Holler UFC 4 15
150. PÁDÁR MARCELL Satelit SE 4 14
151. SIPOS MÁRK Hőgyészi SC 4 4
152. TÓTH TAMÁS Rinyamenti KC 4 3
153. WÁGNER ANTAL Kiskőrösi KS Kft 4 12
154. BALOGH ZOLTÁN MK Pelikán-Siklós KC 3 8
155. BONDOR MILÁN Kalocsai KC 3 14
156. BOSZNAI PATRIK BENCE Csurgói KK U23 3 14
157. DOBOS ATTILA Bajai KSE 3 10
158. HORVÁTH ROLAND Kalocsai KC 3 4
159. KOCSI HORVÁTH JÁNOS Holler UFC 3 7
160. KOMA BENCE LÁSZLÓ TUNGSRAM SE 3 4
161. MIHÁLDINECZ JÓZSEF TUNGSRAM SE 3 16
162. NAGY SZILÁRD Satelit SE 3 4
163. RIGÓ KOPPÁNY RÓBERT Csurgói KK U23 3 5
164. ULICSKA MILÁN Holler UFC 3 3
165. VARGA ZOLTÁN Kalocsai KC 3 8
166. BALÁZS PÉTER Kalocsai KC 2 15
167. BALOGH ÁKOS TUNGSRAM SE 2 16
168. FÜLE CSABA Rinyamenti KC 2 1
169. KÁLMÁN ATTILA Expressz Zálog Mecse 2 15
170. LŐRINC SZABOLCS Hőgyészi SC 2 2
171. SZÖBÖLŐDI JÁNOS BARNABÁS Satelit SE 2 3
172. TRATNYEK GERGŐ Satelit SE 2 10
173. BORDÁS GERGŐ KENDE Csurgói KK U23 1 13
174. CSIKI BOTOND CSABA Hőgyészi SC 1 1
175. GYÉRESI ATTILA Pécsi VSE II. 1 6
176. KOVÁCS ZALÁN MÁRTON Satelit SE 1 4
177. KULCSÁR PÉTER Kiskőrösi KS Kft 1 1
178. KŰ BENCE LÁSZLÓ Kiskőrösi KS Kft 1 9
179. MIKLÓS LEVENTE Csurgói KK U23 1 4 1 5
TUNGSRAM SE 0 1
180. OLÁH BENCE Hőgyészi SC 1 6
181. PETRÓCZI - KIS ANDRÁS Kiskőrösi KS Kft 1 5
182. RUSKÓ BALÁZS Kiskőrösi KS Kft 1 2
183. SZENTGYÖRGYI GERGŐ Rinyamenti KC 1 4
184. VARGA BALÁZS Expressz Zálog Mecse 1 14
185. VARGA ZSOMBOR Satelit SE 1 4
186. VARJAS PÉTER Rinyamenti KC 1 11
187. AMMA MÁTÉ Hőgyészi SC 0 3
188. BAJKÓ KRISTÓF Hőgyészi SC 0 1
189. BARABÁS TAMÁS Expressz Zálog Mecse 0 13
190. BARÁT BOTOND Expressz Zálog Mecse 0 14
191. BÍRÓ GERGŐ Expressz Zálog Mecse 0 3
192. BOGÁROMI ÁDÁM Kiskőrösi KS Kft 0 3
193. BOGNÁR ÁRON Bajai KSE 0 4
194. BŐSZ RICHÁRD Holler UFC 0 15
195. BUZÁS ZOLTÁN Rinyamenti KC 0 15
196. DENCS BALÁZS Pécsi VSE II. 0 14
197. DRENKOVICS MÁRK Kalocsai KC 0 2
198. FARKAS GÁBOR Hőgyészi SC 0 14
199. FARKAS JÁNOS Satelit SE 0 6
200. FATA TAMÁS Expressz Zálog Mecse 0 15
201. FÓNAGY BARNABÁS MK Pelikán-Siklós KC 0 4
202. FÜSTÖS ÁDÁM Csurgói KK U23 0 5
203. GÁL BARNABÁS Pécsi VSE II. 0 2
204. GALETIC PETAR Satelit SE 0 6
205. GELENCSÉR ANTAL TUNGSRAM SE 0 15
206. GERGÁLY ÁDÁM Csurgói KK U23 0 9
207. HÉGER ZSOLT Hőgyészi SC 0 15
208. HUDRA MILÁN Hőgyészi SC 0 6
209. JAGICZA MARCELL Kalocsai KC 0 15
210. JANDÓ BENCE Pécsi VSE II. 0 1
211. KANALAS NORBERT Kalocsai KC 0 5
212. KARDOS PÉTER Kalocsai KC 0 3
213. KARSAI GÁBOR Rinyamenti KC 0 14
214. KAZAL KRISZTIÁN Bajai KSE 0 7
215. KIS MÁTÉ BALÁZS Satelit SE 0 3
216. KISS ADRIÁN Satelit SE 0 5
217. KOVÁCS ÁDÁM Hőgyészi SC 0 1
218. KOVÁCS FERENC SZEBASZTIÁN Hőgyészi SC 0 3
219. KOVÁCS KRISZTIÁN Bajai KSE 0 15
220. LÉVAY BENEDEK Pécsi VSE II. 0 4
221. MAGYAR MÁTYÁS LEVENTE Pécsi VSE II. 0 1
222. MARKÓ TIBOR Kalocsai KC 0 15
223. MAROSVÖLGYI MARTIN Kalocsai KC 0 1
224. MOLNÁR BALÁZS Hőgyészi SC 0 10
225. MOLNÁR MARCELL Kiskőrösi KS Kft 0 12
226. MOLNÁR SZABOLCS Holler UFC 0 1
227. NAGY BALÁZS Holler UFC 0 15
228. NAGYVIZELI NORBERT TUNGSRAM SE 0 16
229. OSTHEIMER RICHÁRD Bajai KSE 0 3
230. ÓVÁRI DÁNIEL Kalocsai KC 0 2
231. PATAI DENISZ Kiskőrösi KS Kft 0 4
232. PÉCSI PÉTER MK Pelikán-Siklós KC 0 7
233. POLYÁK BENCE Kiskőrösi KS Kft 0 7
234. RÉCSEI AMBRUS MÁTÉ Pécsi VSE II. 0 1
235. SÁROSI DÁVID MK Pelikán-Siklós KC 0 8
236. SEBESZTA RICHÁRD Satelit SE 0 1
237. SOMOGYI KORNÉL MK Pelikán-Siklós KC 0 6
238. STAVRI GREGORY GEORGE Bajai KSE 0 15
239. STOFF RONALD Csurgói KK U23 0 10
240. SZENTTAMÁSI NAGY KRISZTIÁN MK Pelikán-Siklós KC 0 3
241. SZŐKE KRISTÓF Kalocsai KC 0 1
242. TAKÁCS ÁKOS Hőgyészi SC 0 10
243. TEIMEL RÓBERT Hőgyészi SC 0 1
244. TORGYIK ROLAND Kiskőrösi KS Kft 0 4
245. TORZSÁS TIBOR MK Pelikán-Siklós KC 0 16
246. TÓTH BENCE KOPPÁNY Satelit SE 0 3
247. TÖRÖK ROLAND Rinyamenti KC 0 15
248. TULLNER ATTILA Pécsi VSE II. 0 16
249. WEINERT GERGŐ MK Pelikán-Siklós KC 0 8
250. ZÁKÁNYI BARNABÁS Holler UFC 0 1
251. ZAKARIÁS BÁLINT MK Pelikán-Siklós KC 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó