Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat
2019. szeptember 10. kedd
16:00 NEKA II. - Balatonfüredi KSE II. 34 - 26
19:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprémi KKFT II. 24 - 23
2019. szeptember 11. szerda
15:20 KSA Budapest - Pécsi VSE 30 - 33
2019. szeptember 14. szombat
11:00 Éles KISE - Százhalombattai KE 24 - 25
15:30 KK Ajka - Budai Farkasok 24 - 23
18:00 BSC Budakalász - Tatai AC 28 - 27
2019. szeptember 17. kedd
16:30 Pécsi VSE - KK Ajka 30 - 26
2019. szeptember 19. csütörtök
18:00 Budai Farkasok - Bajnok DSE Nemesvámos 23 - 23
2019. szeptember 20. péntek
17:00 Tatai AC - NEKA II. 31 - 28
2019. szeptember 21. szombat
11:00 Veszprémi KKFT II. - BSC Budakalász 28 - 33
14:00 Balatonfüredi KSE II. - Éles KISE 18 - 30
2019. szeptember 22. vasárnap
15:00 Százhalombattai KE - KSA Budapest 27 - 29
2019. szeptember 26. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Pécsi VSE 37 - 22
2019. szeptember 27. péntek
14:00 NEKA II. - Veszprémi KKFT II. 36 - 31
18:30 KSA Budapest - Éles KISE 35 - 39
2019. szeptember 28. szombat
11:00 KK Ajka - Százhalombattai KE 25 - 27
2019. szeptember 29. vasárnap
14:00 Balatonfüredi KSE II. - Tatai AC 25 - 26
16:00 BSC Budakalász - Budai Farkasok 23 - 25
2019. október 2. szerda
15:20 KSA Budapest - Balatonfüredi KSE II. 28 - 25
2019. október 4. péntek
17:30 Százhalombattai KE - Bajnok DSE Nemesvámos 29 - 35
2019. október 5. szombat
15:00 Éles KISE - KK Ajka 34 - 32
16:00 Budai Farkasok - NEKA II. 32 - 27
2019. október 6. vasárnap
11:00 Veszprémi KKFT II. - Tatai AC 20 - 38
15:30 Pécsi VSE - BSC Budakalász 10 - 0
2019. október 10. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Éles KISE 31 - 32
2019. október 11. péntek
17:00 Tatai AC - Budai Farkasok 27 - 26
2019. október 12. szombat
11:00 KK Ajka - KSA Budapest 33 - 29
15:00 NEKA II. - Pécsi VSE 34 - 31
19:30 BSC Budakalász - Százhalombattai KE 27 - 26
2019. október 13. vasárnap
14:00 Balatonfüredi KSE II. - Veszprémi KKFT II. 16 - 32
2019. október 16. szerda
15:20 KSA Budapest - Bajnok DSE Nemesvámos 20 - 34
2019. október 18. péntek
17:30 Százhalombattai KE - NEKA II. 25 - 32
17:30 Budai Farkasok - Veszprémi KKFT II. 32 - 23
2019. október 19. szombat
11:00 Éles KISE - BSC Budakalász 30 - 34
15:30 Pécsi VSE - Tatai AC 29 - 26
16:15 KK Ajka - Balatonfüredi KSE II. 32 - 20
2019. november 7. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - KK Ajka 34 - 27
16:30 Balatonfüredi KSE II. - Budai Farkasok 21 - 36
2019. november 8. péntek
17:00 Tatai AC - Százhalombattai KE 35 - 29
2019. november 9. szombat
11:00 Veszprémi KKFT II. - Pécsi VSE 37 - 33
14:00 NEKA II. - Éles KISE 33 - 35
2019. november 10. vasárnap
18:00 BSC Budakalász - KSA Budapest 31 - 26
2019. november 14. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Balatonfüredi KSE II. 37 - 33
2019. november 15. péntek
17:30 KSA Budapest - NEKA II. 31 - 34
17:30 Budai Farkasok - Pécsi VSE 29 - 33
2019. november 16. szombat
11:00 KK Ajka - BSC Budakalász 33 - 32
11:15 Éles KISE - Tatai AC 24 - 21
16:00 Százhalombattai KE - Veszprémi KKFT II. 24 - 25
2019. november 21. csütörtök
16:00 NEKA II. - KK Ajka 36 - 27
17:00 Tatai AC - KSA Budapest 35 - 31
18:15 Budai Farkasok - Százhalombattai KE 33 - 21
2019. november 22. péntek
19:00 Veszprémi KKFT II. - Éles KISE 25 - 19
2019. november 24. vasárnap
14:00 Balatonfüredi KSE II. - Pécsi VSE 26 - 32
16:00 BSC Budakalász - Bajnok DSE Nemesvámos 31 - 29
2019. november 28. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA II. 24 - 33
2019. november 29. péntek
17:30 KSA Budapest - Veszprémi KKFT II. 24 - 43
2019. november 30. szombat
15:00 Éles KISE - Budai Farkasok 22 - 28
15:30 KK Ajka - Tatai AC 25 - 23
20:00 Százhalombattai KE - Pécsi VSE 21 - 27
2019. december 1. vasárnap
17:00 BSC Budakalász - Balatonfüredi KSE II. 40 - 19
2019. december 6. péntek
17:00 Tatai AC - Bajnok DSE Nemesvámos 29 - 26
18:00 NEKA II. - BSC Budakalász 31 - 27
2019. december 7. szombat
11:00 Veszprémi KKFT II. - KK Ajka 41 - 33
13:00 Budai Farkasok - KSA Budapest 32 - 27
2019. december 8. vasárnap
14:00 Balatonfüredi KSE II. - Százhalombattai KE 23 - 23
15:30 Pécsi VSE - Éles KISE 35 - 29
2020. február 12. szerda
16:30 Veszprémi KKFT II. - Bajnok DSE Nemesvámos 25 - 23
2020. február 14. péntek
16:30 Balatonfüredi KSE II. - NEKA II. 26 - 29
2020. február 15. szombat
16:00 Százhalombattai KE - Éles KISE 21 - 21
16:00 Tatai AC - BSC Budakalász 39 - 29
2020. február 16. vasárnap
10:15 Budai Farkasok - KK Ajka 37 - 26
16:00 Pécsi VSE - KSA Budapest 39 - 36
2020. február 19. szerda
18:00 KK Ajka - Pécsi VSE 30 - 31
2020. február 20. csütörtök
15:30 Bajnok DSE Nemesvámos - Budai Farkasok 26 - 24
2020. február 21. péntek
16:00 NEKA II. - Tatai AC 32 - 34
17:30 Éles KISE - Balatonfüredi KSE II. 28 - 26
17:30 KSA Budapest - Százhalombattai KE 32 - 29
2020. február 22. szombat
17:00 BSC Budakalász - Veszprémi KKFT II. 28 - 31
2020. február 28. péntek
17:00 Tatai AC - Balatonfüredi KSE II. 28 - 17
2020. február 29. szombat
14:00 Pécsi VSE - Bajnok DSE Nemesvámos 31 - 37
15:00 Veszprémi KKFT II. - NEKA II. 28 - 24
16:00 Százhalombattai KE - KK Ajka 23 - 19
16:00 Budai Farkasok - BSC Budakalász 29 - 31
2020. március 1. vasárnap
16:00 Éles KISE - KSA Budapest 25 - 19
2020. március 6. péntek
16:00 NEKA II. - Budai Farkasok 29 - 21
2020. március 7. szombat
11:00 BSC Budakalász - Pécsi VSE 24 - 26
14:00 Balatonfüredi KSE II. - KSA Budapest 34 - 27
15:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Százhalombattai KE 32 - 21
2020. március 8. vasárnap
17:00 Tatai AC - Veszprémi KKFT II. 26 - 22
18:30 KK Ajka - Éles KISE 24 - 23
2020. március 12. csütörtök
17:30 Százhalombattai KE - BSC Budakalász 26 - 36
2020. március 13. péntek
17:30 KSA Budapest - KK Ajka 36 - 32
17:30 Veszprémi KKFT II. - Balatonfüredi KSE II. 27 - 22
19:00 Éles KISE - Bajnok DSE Nemesvámos 27 - 34
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Tatai AC 15 11 0 4 445 391 54 22
2. Pécsi VSE 15 11 0 4 442 422 20 22
3. Bajnok DSE Nemesvámos 16 10 1 5 486 430 56 21
4. NEKA II. 15 10 0 5 472 429 43 20
5. Veszprémi KKFT II. 16 10 0 6 461 435 26 20
6. BSC Budakalász 16 9 0 7 454 435 19 18
7. Budai Farkasok 15 8 1 6 430 383 47 17
8. Éles KISE 16 8 1 7 442 441 1 17
9. KK Ajka 16 6 0 10 448 479 -31 12
10. Százhalombattai KE 16 3 2 11 397 455 -58 8
11. KSA Budapest 16 4 0 12 460 525 -65 7
12. Balatonfüredi KSE II. 16 1 1 14 377 489 -112 3
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
KSA Budapest -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. FORGÁCS KEVIN KK Ajka 98 15
2. EDÉNYI KRISTÓF BSC Budakalász 95 15
3. CZABULA MÁTÉ HUBA Éles KISE 62 6 94 15
Veszprémi KKFT II. 32 9
4. KARA DÁVID Bajnok DSE Nemesvámo 92 16
5. BLASKÓ BENCE KSA Budapest 91 15
6. CSIPSZER DÁNIEL KK Ajka 89 16
7. CSUBA KOPPÁNY Pécsi VSE 89 13
8. KOVÁCS BALÁZS Százhalombattai KE 86 15
9. SZALAY ZALÁN Bajnok DSE Nemesvámo 86 16
10. CSÁNYI CSONGOR Tatai AC 84 15
11. STECZINA MILÁN Tatai AC 83 15
12. PERCZEL KRISTÓF KK Ajka 80 15
13. PÁPAI PÉTER Bajnok DSE Nemesvámo 77 16
14. SZÜCS BENCE KK Ajka 77 14
15. GELB VILMOS BRÚNÓ Pécsi VSE 76 14
16. BODNÁR BÁLINT Éles KISE 74 15
17. BOGNÁR MÁTÉ KSA Budapest 73 14
18. SZABOLCSI BENCE BSC Budakalász 68 15
19. FIDEL DOMINIK BSC Budakalász 66 15
20. FERCSIK DÁNIEL Éles KISE 64 16
21. FENYVESI MARCELL Bajnok DSE Nemesvámo 63 11
22. BOLDOCZKI BOTOND Balatonfüredi KSE II 59 16
23. GYENE DÁNIEL Bajnok DSE Nemesvámo 59 16
24. CSIZMADI BERNÁT BSC Budakalász 58 14
25. BALLA BENEDEK Budai Farkasok 57 15
26. CSEH MÁTÉ Százhalombattai KE 56 13
27. SZÉKELY ERNŐ KSA Budapest 53 15
28. BODNÁR BENCE Éles KISE 51 16
29. BERÉNYI ERIK Pécsi VSE 50 9
30. KOVÁCS TAMÁS NEKA II. 50 9
31. BALOGH MARCELL Tatai AC 49 14
32. WICZIÁN SOMA Éles KISE 29 6 49 11
Veszprémi KKFT II. 20 5
33. HÁZI BALÁZS BSC Budakalász 47 15
34. KIENLE DÁVID Pécsi VSE 47 14
35. SMID ÁKOS Százhalombattai KE 47 15
36. HUNYADVÁRI HENRIK ZSOLT Budai Farkasok 46 15
37. ORBÁN ISTVÁN Budai Farkasok 46 15
38. TŐSÉR MÁTÉ Balatonfüredi KSE II 46 14
39. KATHI SÁNDOR NEKA II. 45 12
40. MOLNÁR FARKAS GÁBOR KSA Budapest 45 16
41. SZABÓ BOLDIZSÁR Veszprémi KKFT II. 44 15
42. TÓTH GÁBOR LEVENTE Veszprémi KKFT II. 44 14
43. BÓDI BENCE BSC Budakalász 43 15
44. SZABÓ BALÁZS KK Ajka 41 9
45. FEHÉR ÁDÁM Százhalombattai KE 40 14
46. RIBACZ GERGŐ Pécsi VSE 40 14
47. VIDA GÁBOR Budai Farkasok 40 15
48. MAROSI ZOLTÁN Bajnok DSE Nemesvámo 39 14
49. BARTHA MÁTÉ BSC Budakalász 38 15
50. MALKÓCS MARTIN KSA Budapest 38 16
51. SÁRKÖZY BENCE Éles KISE 36 8 38 11
Veszprémi KKFT II. 2 3
52. SZALAY BALÁZS Tatai AC 37 7
53. SZATMÁRI BENCE Veszprémi KKFT II. 37 15
54. SÁFRÁNY BALÁZS ZSOLT KSA Budapest 36 14
55. VINCZE PÉTER BÁLINT Veszprémi KKFT II. 36 12
56. GÁDOR KRISZTIÁN Budai Farkasok 35 15
57. RUBOS NORBERT Veszprémi KKFT II. 35 12
58. KOZMA ATTILA KSA Budapest 34 14
59. MÉSZÁROS VINCE Budai Farkasok 34 10
60. SÁTOR ZSOMBOR Bajnok DSE Nemesvámo 34 15
61. JAJIC DAMJAN NEKA II. 33 8
62. MEIDLINGER LEVENTE Balatonfüredi KSE II 33 11
63. ANDRÁS-DÓRA CSABA Veszprémi KKFT II. 32 9
64. FARKAS BENEDEK Tatai AC 32 12
65. SZATMÁRI SÁNDOR Veszprémi KKFT II. 32 13
66. ROZGONYI ÁKOS Budai Farkasok 31 14
67. SZÁNTÓ ANDRÁS Éles KISE 31 12
68. ANGEBRANDT ÁKOS NEKA II. 30 9
69. ALMÁSSY MÁTÉ KSA Budapest 29 13
70. BOCK MILÁN Pécsi VSE 29 10
71. HEVÉR LÁSZLÓ TAMÁS Veszprémi KKFT II. 29 14
72. LUKÁCS SOMA Tatai AC 29 10
73. MAJOR OLIVÉR Százhalombattai KE 29 16
74. CZALTIG DÁNIEL Százhalombattai KE 28 12
75. FARKAS BALÁZS Éles KISE 10 5 28 13
Veszprémi KKFT II. 18 8
76. KISS BENCE BSC Budakalász 28 15
77. KULIN KRISZTIÁN Budai Farkasok 28 15
78. GYÖNGYÖSI DÁVID Százhalombattai KE 27 13
79. NEUKUM CSANÁD Budai Farkasok 27 6
80. FADHLE HELMI Balatonfüredi KSE II 26 10
81. ORBÁN LÓRÁNT Budai Farkasok 25 15
82. CSENGERI HUNOR NEKA II. 24 5
83. HERMANN HUNOR Balatonfüredi KSE II 24 12
84. KECSKÉS LEVENTE NEKA II. 24 6
85. KOCSIS BOTOND Pécsi VSE 24 11
86. MARX DOMINIK Tatai AC 24 12
87. TÁRNOKI MÁRKÓ NEKA II. 24 8
88. BAUER MÁTÉ Százhalombattai KE 23 15
89. FARKAS BENCE Budai Farkasok 23 15
90. FINK RADÓ ZALÁN Éles KISE 23 13
91. BARTHA BENCE Veszprémi KKFT II. 22 4
92. KRIX RÓBERT Pécsi VSE 22 14
93. OLÁH LEVENTE KK Ajka 22 15
94. SISA RAJMOND MÁTÉ Veszprémi KKFT II. 21 11
95. ZAJÁCZ KRISTÓF Balatonfüredi KSE II 21 13
96. CZUNYI GERGŐ Tatai AC 20 15
97. MELLÁK BENCE ZOLTÁN Balatonfüredi KSE II 20 5
98. SPILÁK LEVENTE Budai Farkasok 20 15
99. TÓTH NOEL Balatonfüredi KSE II 20 10
100. KUN DÁNIEL ANDRÁS NEKA II. 19 6
101. LÁSZLÓ LEVENTE Százhalombattai KE 19 16
102. ORBÁN BENEDEK Balatonfüredi KSE II 19 14
103. PATAKI LEVENTE Pécsi VSE 19 13
104. TISZA LEVENTE NEKA II. 19 9
105. VINCZE LÁSZLÓ KSA Budapest 19 14
106. ZUBEK GÁBOR TIBOR Tatai AC 19 13
107. ROMHÁNYI LEVENTE KSA Budapest 18 16
108. SZABÓ ÁDÁM NEKA II. 18 5
109. KOVÁCS BENCE Balatonfüredi KSE II 17 6
110. SZI-BENEDEK BALÁZS Tatai AC 17 15
111. TERJÉK ROLAND NEKA II. 17 6
112. BURI ATTILA NEKA II. 16 6
113. ORMAY SOMA NÁNDOR Balatonfüredi KSE II 16 8
114. VARGA ZALÁN Bajnok DSE Nemesvámo 16 16
115. HOLUBECZ BENEDEK Balatonfüredi KSE II 15 10
116. JANOWSZKY BOTOND NEKA II. 15 8
117. KANYÓ BOTOND ZOLTÁN NEKA II. 15 9
118. KŐVÁRI BENCE GYULA Balatonfüredi KSE II 15 14
119. RÓZSA-KATZIRZ DÁNIEL Pécsi VSE 15 13
120. HORVÁTH DONÁT Budai Farkasok 14 12
121. BÓZSA BRENDON Balatonfüredi KSE II 13 12
122. DONKA VALENTIN NEKA II. 13 8
123. PERGEL ANDREJ NEKA II. 13 3
124. PRESZTER ÁKOS Veszprémi KKFT II. 13 6
125. ROKOLYA GERGŐ Pécsi VSE 13 13
126. WILLI OLIVÉR ATTILA Tatai AC 13 12
127. HARAUSZ DÁVID Százhalombattai KE 12 5
128. JUHÁSZ NOEL Balatonfüredi KSE II 12 12
129. POINTNER KRISTÓF KK Ajka 12 16
130. ZSÁKI ÁKOS Bajnok DSE Nemesvámo 3 11 12 15
Éles KISE 9 4
131. CSERNA ERIK KK Ajka 11 14
132. GALAMBOS MARTIN Százhalombattai KE 11 7
133. MOLNÁR ROBIN NEKA II. 11 6
134. TÓBIÁS BÁLINT Veszprémi KKFT II. 11 13
135. BARTA LEVENTE TIBOR Éles KISE 10 3
136. GERBOVITS ALEX KONRÁD Éles KISE 10 8
137. HORVÁTH TAMÁS ANDRÁS Balatonfüredi KSE II 10 4
138. KRANJEC BARNABÁS NEKA II. 10 10
139. MILKOVICS MILÁN Veszprémi KKFT II. 10 5
140. MÓROCZA PÉTER NEKA II. 10 6
141. NYÉKI ISTVÁN NEKA II. 10 8
142. SZÉP MILÁN Veszprémi KKFT II. 10 2
143. VISZT PATRIK Éles KISE 1 2 10 4
Veszprémi KKFT II. 9 2
144. BAUMGARTNER MÁRK Százhalombattai KE 9 14
145. HORVÁTH DÁVID NEKA II. 9 8
146. KISS SÁNDOR Bajnok DSE Nemesvámo 9 4
147. RÁCZ DONÁT MILÁN NEKA II. 9 6
148. RING MÁTÉ KK Ajka 9 13
149. ZSIROS BERTALAN NEKA II. 9 5
150. ALMÁSI MARCELL KSA Budapest 8 5
151. GODA KOPPÁNY Éles KISE 8 9
152. HERCZEG SÁMUEL KSA Budapest 8 4
153. KISS MARTIN Tatai AC 8 5
154. VAJDA ZOLTÁN Éles KISE 8 14
155. SCHMIDKA DOMINIK NEKA II. 7 6
156. TAKÁCS MÁTÉ Tatai AC 7 6
157. TÖRÖK -VIDA ZSOMBOR Éles KISE 7 8
158. VISKI SZABOLCS NEKA II. 7 9
159. GYÉRESI ATTILA Pécsi VSE 6 14
160. SCHMIDT ZSOMBOR Éles KISE 6 16
161. SZALAY GERGŐ Tatai AC 6 10
162. TOKODI DOMINIK NEKA II. 6 2
163. BALI BENCE NEKA II. 5 5
164. HORVÁTH HENRIK Balatonfüredi KSE II 5 4
165. ISÉPY ZSOMBOR Százhalombattai KE 5 13
166. STÁHL BOTOND KK Ajka 5 14
167. SZALAI ADRIÁN Tatai AC 5 11
168. TÓTH BENCE BSC Budakalász 5 5
169. REGŐS BENDEGÚZ MARCELL KSA Budapest 4 13
170. SZABÓ GERGELY KSA Budapest 4 9
171. SZAPU NORBERT GÁBOR Bajnok DSE Nemesvámo 4 6
172. VÉBER KRISZTIÁN Tatai AC 4 11
173. HEGEDÜS PÉTER Tatai AC 3 14
174. HORVÁTH PÉTER PATRIK Bajnok DSE Nemesvámo 3 13
175. ORBÁN ZSOMBOR Balatonfüredi KSE II 3 2
176. VINCZE BÁLINT Tatai AC 3 11
177. ZSÁKI OLIVÉR Bajnok DSE Nemesvámo 0 2 3 8
Éles KISE 2 5
KK Ajka 1 1
178. BARACSKAI SÁNDOR KK Ajka 2 16
179. HERKLI NOEL Százhalombattai KE 2 3
180. HORVÁTH ZSOLT BSC Budakalász 2 3
181. KAISER BÁLINT Veszprémi KKFT II. 2 15
182. KESZTHELYI ZAKARIÁS Százhalombattai KE 2 3
183. PAPP DÁVID LÁSZLÓ NEKA II. 2 8
184. PETRI DÉNES BSC Budakalász 2 13
185. SCHMELL BENCE Balatonfüredi KSE II 2 3
186. SOMOGYVÁRI MÁTÉ Tatai AC 2 10
187. TORMA BÁLINT Budai Farkasok 2 15
188. CSIKI BOTOND CSABA NEKA II. 1 9
189. DENKŐ DOMINIK Százhalombattai KE 1 9
190. DÓCZI BOTOND Budai Farkasok 1 3
191. GÁL BARNABÁS Pécsi VSE 1 12
192. GULYÁS GERGŐ Bajnok DSE Nemesvámo 1 5
193. GYIMESI BENEDEK BSC Budakalász 1 12
194. HANCSAROV BENCE Balatonfüredi KSE II 1 4
195. IHÁSZ DÁVID VIKTOR Veszprémi KKFT II. 1 2
196. KOSZTOVÁNYI ANDRÁS KRISZTIÁN NEKA II. 1 4
197. LUKÁCSI OLIVÉR Veszprémi KKFT II. 1 3
198. SULYOK BENEDEK Éles KISE 1 6
199. SZAKÁCS BÁLINT BENEDEK Budai Farkasok 1 11
200. SZIVER ÁDÁM KK Ajka 1 4
201. TAKÁCS DÁNIEL BSC Budakalász 1 14
202. TEPLÁN ERIK Pécsi VSE 1 11
203. ÁCS MILÁN Balatonfüredi KSE II 0 7
204. ADORJÁN MARCELL Százhalombattai KE 0 3
205. BENCZE BÁLINT KK Ajka 0 1
206. BENKŐ BENJÁMIN Százhalombattai KE 0 7
207. BODÓ TAMÁS Veszprémi KKFT II. 0 6
208. BOKOR ÁKOS KSA Budapest 0 1
209. DÁVID MARTIN NEKA II. 0 7
210. FARKAS DOMINIK KK Ajka 0 5
211. FAZEKAS ÁKOS ÁBEL Bajnok DSE Nemesvámo 0 16
212. FEGYVERES MÁTYÁS Veszprémi KKFT II. 0 15
213. FEIR LÁSZLÓ Százhalombattai KE 0 1
214. FEKETE ÁRPÁD NEKA II. 0 4
215. GÁTVÖLGYI ÁRMIN Balatonfüredi KSE II 0 7
216. GÉMES LEVENTE Balatonfüredi KSE II 0 3
217. GOMBÁS BALÁZS KSA Budapest 0 16
218. GYŐRFI ÁDÁM Éles KISE 0 2
219. HAJDÚ ZOLTÁN Éles KISE 0 1
220. HAUSLINGER ATTILA Éles KISE 0 12
221. HORVÁTH DÁNIEL NEKA II. 0 12
222. HORVÁTH KORNÉL KK Ajka 0 1
223. HORVÁTH ZOLTÁN BSC Budakalász 0 1
224. ILLÉS BENETT Bajnok DSE Nemesvámo 0 15
225. JANDÓ BENCE Pécsi VSE 0 9
226. KANIZSAI TÓTH CSABA Pécsi VSE 0 3
227. KOVÁCS ÁKOS Éles KISE 0 8
228. KOVÁCS ANDRÁS NEKA II. 0 8
229. KOVÁCS BOLDIZSÁR Éles KISE 0 3
230. KOVÁCS LEVENTE Százhalombattai KE 0 4
231. KRISNEIDER PÉTER Százhalombattai KE 0 14
232. KUBIK ÁDÁM KK Ajka 0 14
233. LÉVAY BENEDEK Pécsi VSE 0 9
234. LOVISTYEK LÁSZLÓ Balatonfüredi KSE II 0 13
235. MAROSI MÁRK BSC Budakalász 0 15
236. MEILINGER BOTOND LÁSZLÓ KK Ajka 0 13
237. MIHÁLYI ALEXANDER Bajnok DSE Nemesvámo 0 5
238. NAGY RAUL TAMÁS Éles KISE 0 6
239. NÉMETH PIUSZ Tatai AC 0 9
240. ÓDOR BENJAMIN Százhalombattai KE 0 1
241. PAPP MÁTÉ Veszprémi KKFT II. 0 1
242. PÉTER BENCE BSC Budakalász 0 14
243. PUSKÁS KRISTÓF KK Ajka 0 1
244. RÁCZ ZSOMBOR Százhalombattai KE 0 15
245. RADVÁNSZKI ATTILA Éles KISE 0 16
246. RÉNES ZSOMBOR TIBOR Éles KISE 0 7
247. ROZGONYI ZSOMBOR Balatonfüredi KSE II 0 9
248. SÁROSI GÁBOR Százhalombattai KE 0 1
249. SESZTAKOV ÁDÁM KK Ajka 0 3
250. SOÓS BENEDEK KK Ajka 0 5
251. SZABÓ SZILÁRD Bajnok DSE Nemesvámo 0 1
252. SZEDMÁK ÁRON ZÉTÉNY Éles KISE 0 1
253. SZERDAHELYI GERGŐ Budai Farkasok 0 8
254. SZERENCSÉS MÁTÉ Budai Farkasok 0 5 0 15
KSA Budapest 0 10
255. TÓTH LEVENTE Balatonfüredi KSE II 0 2
256. TULLNER ATTILA Pécsi VSE 0 13
257. TURZA BALÁZS Tatai AC 0 5
258. ÜRÖGI GÁBOR KK Ajka 0 1
259. ZSENGELLÉR ISTVÁN Százhalombattai KE 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó