Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat
2020. szeptember 3. csütörtök
17:00 PLER-Budapest - NEKA 32 - 28
17:30 Tatai AC - AGROFEED ETO-SZESE 25 - 31
18:30 Várpalotai BSK - Budakalász Kézilabda Zrt. 27 - 27
2020. szeptember 4. péntek
16:00 BFKA-Balatonfüred - Grundfos Tatabánya KC 28 - 20
16:30 Sport36-Komló - Szigetszentmiklósi KSK 41 - 29
2020. szeptember 5. szombat
13:00 Budai Farkasok - Veszprémi KKFT 20 - 26
15:00 BFKA-Veszprém - Csurgói KK 33 - 19
2020. szeptember 8. kedd
17:45 AGROFEED ETO-SZESE - Sport36-Komló 35 - 35
2020. szeptember 10. csütörtök
17:45 Veszprémi KKFT - BFKA-Veszprém 19 - 28
18:30 Szigetszentmiklósi KSK - PLER-Budapest 28 - 42
2020. szeptember 11. péntek
14:00 NEKA - Budai Farkasok 32 - 20
15:00 Grundfos Tatabánya KC - Tatai AC 32 - 25
15:00 Csurgói KK - Várpalotai BSK 36 - 28
2020. szeptember 24. csütörtök
15:00 Grundfos Tatabánya KC - PLER-Budapest 32 - 37
17:30 Tatai AC - Budakalász Kézilabda Zrt. 22 - 27
2020. szeptember 26. szombat
11:00 NEKA - Várpalotai BSK 38 - 18
2020. október 1. csütörtök
18:30 Várpalotai BSK - Veszprémi KKFT 32 - 36
2020. október 8. csütörtök
15:15 Budai Farkasok - Grundfos Tatabánya KC 21 - 30
18:30 Várpalotai BSK - Szigetszentmiklósi KSK 22 - 24
2020. október 9. péntek
16:30 Sport36-Komló - Tatai AC 29 - 28
2020. október 10. szombat
13:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Veszprémi KKFT 28 - 29
2020. október 15. csütörtök
16:00 BFKA-Balatonfüred - Budai Farkasok 43 - 24
16:00 NEKA - Veszprémi KKFT 39 - 21
17:30 Tatai AC - PLER-Budapest 27 - 29
17:45 AGROFEED ETO-SZESE - Várpalotai BSK 39 - 23
2020. október 17. szombat
14:00 Sport36-Komló - Budakalász Kézilabda Zrt. 31 - 27
2020. október 21. szerda
13:00 Csurgói KK - AGROFEED ETO-SZESE 28 - 23
17:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - BFKA-Balatonfüred 29 - 37
2020. október 22. csütörtök
15:15 Budai Farkasok - Tatai AC 25 - 27
17:00 PLER-Budapest - Sport36-Komló 32 - 32
17:45 Veszprémi KKFT - Szigetszentmiklósi KSK 30 - 19
18:30 Várpalotai BSK - Grundfos Tatabánya KC 20 - 25
2020. október 24. szombat
13:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - NEKA 24 - 33
2020. október 29. csütörtök
17:00 PLER-Budapest - BFKA-Balatonfüred 29 - 27
18:30 Szigetszentmiklósi KSK - NEKA 32 - 37
2020. október 30. péntek
14:45 Sport36-Komló - Grundfos Tatabánya KC 26 - 25
2020. november 5. csütörtök
15:30 PLER-Budapest - AGROFEED ETO-SZESE 33 - 26
16:50 Budai Farkasok - Szigetszentmiklósi KSK 0 - 10
2020. november 6. péntek
16:30 Sport36-Komló - Budai Farkasok 36 - 26
2020. november 10. kedd
17:45 AGROFEED ETO-SZESE - Veszprémi KKFT 36 - 29
2020. november 12. csütörtök
Veszprémi KKFT - Grundfos Tatabánya KC elhalasztva
2020. november 13. péntek
NEKA - AGROFEED ETO-SZESE elhalasztva
2020. november 14. szombat
16:00 Budai Farkasok - PLER-Budapest 28 - 38
2020. november 18. szerda
15:30 Grundfos Tatabánya KC - NEKA 17 - 28
2020. november 19. csütörtök
17:30 Tatai AC - Csurgói KK 27 - 32
2020. november 24. kedd
14:30 Budai Farkasok - AGROFEED ETO-SZESE 23 - 46
2020. november 26. csütörtök
NEKA - BFKA-Balatonfüred elhalasztva
17:45 Veszprémi KKFT - Tatai AC 27 - 28
2020. november 27. péntek
13:00 Csurgói KK - Sport36-Komló 24 - 21
2020. november 28. szombat
13:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - AGROFEED ETO-SZESE 33 - 30
2020. december 1. kedd
17:30 BFKA-Balatonfüred - Veszprémi KKFT 31 - 27
17:30 Tatai AC - NEKA 17 - 33
2020. december 3. csütörtök
16:00 BFKA-Balatonfüred - Szigetszentmiklósi KSK 41 - 19
16:50 Budai Farkasok - Budakalász Kézilabda Zrt. 10 - 0
17:00 PLER-Budapest - Csurgói KK 32 - 35
2020. december 4. péntek
16:30 Sport36-Komló - Veszprémi KKFT 29 - 32
2020. december 6. vasárnap
Csurgói KK - NEKA elhalasztva
2020. december 9. szerda
NEKA - Sport36-Komló elhalasztva
2020. december 10. csütörtök
17:45 AGROFEED ETO-SZESE - BFKA-Balatonfüred 28 - 33
17:45 Veszprémi KKFT - PLER-Budapest 22 - 31
18:30 Szigetszentmiklósi KSK - Tatai AC 27 - 35
2020. december 11. péntek
13:00 Csurgói KK - Budai Farkasok 41 - 24
2020. december 17. csütörtök
17:00 PLER-Budapest - Budakalász Kézilabda Zrt. 34 - 33
18:00 Veszprémi KKFT - Csurgói KK 0 - 10
2020. december 19. szombat
15:00 Tatai AC - BFKA-Balatonfüred 32 - 44
2021. január 15. péntek
17:30 Tatai AC - BFKA-Veszprém 28 - 34
2021. január 16. szombat
15:00 AGROFEED ETO-SZESE - Szigetszentmiklósi KSK 39 - 21
2021. január 21. csütörtök
14:00 Grundfos Tatabánya KC - AGROFEED ETO-SZESE 27 - 32
18:30 Várpalotai BSK - BFKA-Veszprém 26 - 32
2021. január 23. szombat
14:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Csurgói KK 37 - 33
2021. január 24. vasárnap
16:00 Várpalotai BSK - PLER-Budapest 23 - 32
16:00 BFKA-Veszprém - Budai Farkasok 37 - 24
2021. január 27. szerda
14:30 Grundfos Tatabánya KC - Csurgói KK 34 - 26
17:00 PLER-Budapest - BFKA-Veszprém 29 - 32
2021. január 28. csütörtök
18:00 BFKA-Balatonfüred - Várpalotai BSK 40 - 23
2021. január 31. vasárnap
14:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Grundfos Tatabánya KC 32 - 37
16:00 BFKA-Veszprém - AGROFEED ETO-SZESE 23 - 25
2021. február 2. kedd
16:00 BFKA-Veszprém - Budakalász Kézilabda Zrt. 0 - 10
17:45 AGROFEED ETO-SZESE - Tatai AC 40 - 31
2021. február 4. csütörtök
14:00 Grundfos Tatabánya KC - BFKA-Balatonfüred 26 - 36
17:45 Veszprémi KKFT - Budai Farkasok 27 - 25
18:00 NEKA - PLER-Budapest 30 - 31
18:30 Szigetszentmiklósi KSK - Sport36-Komló 32 - 41
2021. február 5. péntek
13:00 Csurgói KK - BFKA-Veszprém 30 - 24
2021. február 6. szombat
13:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Várpalotai BSK 39 - 30
2021. február 11. csütörtök
15:15 Budai Farkasok - NEKA 18 - 32
16:00 BFKA-Balatonfüred - Budakalász Kézilabda Zrt. 28 - 26
17:00 PLER-Budapest - Szigetszentmiklósi KSK 45 - 31
17:30 Tatai AC - Grundfos Tatabánya KC 29 - 31
18:30 Várpalotai BSK - Csurgói KK 26 - 37
2021. február 12. péntek
17:30 Sport36-Komló - AGROFEED ETO-SZESE 28 - 38
2021. február 13. szombat
15:00 BFKA-Veszprém - Veszprémi KKFT 27 - 30
2021. február 16. kedd
16:00 BFKA-Balatonfüred - Sport36-Komló 38 - 30
2021. február 17. szerda
16:00 BFKA-Veszprém - NEKA 29 - 33
2021. február 18. csütörtök
11:00 NEKA - BFKA-Veszprém 22 - 22
15:00 Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló 25 - 20
16:00 BFKA-Balatonfüred - Tatai AC 38 - 26
17:45 Veszprémi KKFT - Várpalotai BSK 28 - 22
18:30 Szigetszentmiklósi KSK - Budai Farkasok 31 - 33
19:30 AGROFEED ETO-SZESE - PLER-Budapest 37 - 26
2021. február 19. péntek
13:00 Csurgói KK - Budakalász Kézilabda Zrt. 31 - 31
2021. február 23. kedd
13:00 Csurgói KK - BFKA-Balatonfüred elhalasztva
17:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Szigetszentmiklósi KSK 28 - 22
17:45 AGROFEED ETO-SZESE - Budai Farkasok 34 - 26
2021. február 25. csütörtök
17:00 PLER-Budapest - Grundfos Tatabánya KC 34 - 29
18:30 Várpalotai BSK - NEKA 19 - 28
2021. február 26. péntek
Sport36-Komló - BFKA-Balatonfüred elhalasztva
13:00 Csurgói KK - Veszprémi KKFT 24 - 25
15:00 BFKA-Veszprém - Szigetszentmiklósi KSK 43 - 16
2021. február 27. szombat
13:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Tatai AC 27 - 26
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. PLER-Budapest 17 13 1 3 566 500 66 27
2. BFKA-Balatonfüred 13 12 0 1 464 339 125 24
3. AGROFEED ETO-SZESE 16 11 1 4 539 444 95 23
4. NEKA 13 10 1 2 413 300 113 21
5. Csurgói KK 14 9 1 4 406 365 41 19
6. Veszprémi KKFT 16 9 0 7 408 429 -21 18
7. Budakalász Kézilabda Zrt. 17 7 2 8 458 460 -2 16
8. BFKA-Veszprém 13 7 1 5 364 311 53 15
9. Sport36-Komló 13 6 2 5 399 391 8 14
10. Grundfos Tatabánya KC 14 7 0 7 390 394 -4 14
11. Tatai AC 16 3 0 13 433 506 -73 6
12. Szigetszentmiklósi KSK 14 2 0 12 341 477 -136 4
13. Budai Farkasok 16 2 0 14 347 490 -143 4
14. Várpalotai BSK 14 0 1 13 339 461 -122 1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. LUKÁCS SOMA Tatai AC 101 16
2. ILLÉS LEVENTE Sport36-Komló 96 13
3. KOVÁCSEVICS ISTVÁN Sport36-Komló 92 12
4. CSÁNYI CSONGOR Tatai AC 80 14
5. JÁNOSI TAMÁS BFKA-Balatonfüred 79 13
6. MÁTÉS ISTVÁN AGROFEED ETO-SZESE 79 14
7. ÁCS PÉTER Csurgói KK 77 13
8. HADARICS ATTILA PLER-Budapest 76 16
9. ÉLES ZSOMBOR Veszprémi KKFT 72 15
10. FODOR MARTIN PLER-Budapest 65 17
11. HRABÁK MIKSA ZALÁN Budakalász Kézilabda 65 11
12. KRANCZ KOLEN Grundfos Tatabánya K 65 14
13. DÉVÉNYI RÓBERT PLER-Budapest 63 11
14. FÓRIZS ROLAND Budakalász Kézilabda 63 8
15. NAGY MARTIN OLIVÉR Veszprémi KKFT 62 15
16. SZTRAKA DÁNIEL PLER-Budapest 62 17
17. BODNÁR ÁDÁM Grundfos Tatabánya K 61 14
18. DOBOS PATRIK Várpalotai BSK 57 12
19. FEKETE ÁDÁM PLER-Budapest 57 16
20. MARKOVICS PATRIK BFKA-Veszprém 57 10
21. SKODA LEVENTE Csurgói KK 57 12
22. PALLAGI SOMA PLER-Budapest 56 17
23. HEGYI BARNABÁS Várpalotai BSK 55 13
24. MALLINGER TAMÁS Budai Farkasok 55 13
25. TÓTH BARNABÁS ATTILA Grundfos Tatabánya K 55 14
26. SZABOLCSI BENCE Budakalász Kézilabda 54 15
27. BOGNÁR MÁTÉ Budakalász Kézilabda 53 14
28. BENE ZSOMBOR SOMA BFKA-Veszprém 52 12
29. NAGY-JÁVORI BENCE Budai Farkasok 52 14
30. SPACSEK LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 52 8
31. SZALAY ZALÁN Várpalotai BSK 51 9
32. TIHANYI MÁTÉ Szigetszentmiklósi K 51 11
33. UHRIN ROLAND Veszprémi KKFT 51 13
34. CSALA KRISTÓF AGROFEED ETO-SZESE 50 14
35. EDÉNYI KRISTÓF Budakalász Kézilabda 50 15
36. APOSTOLOW ANDRÁS Sport36-Komló 48 11
37. KADOCSA BOTOND AGROFEED ETO-SZESE 48 14
38. KOSZORUS SIMON Veszprémi KKFT 48 13
39. WILLI OLIVÉR ATTILA Tatai AC 47 16
40. TORMÁS NEMESHALMI ÁRON Csurgói KK 46 13
41. HORVÁTH MÁTÉ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 45 11
42. KÖRTÉLYESI ZOLTÁN BFKA-Veszprém 44 12
43. SÖVEGJÁRTÓ MÁTYÁS AGROFEED ETO-SZESE 44 12
44. HÁZI BALÁZS Budakalász Kézilabda 43 15
45. KÁDÁR ZSOLT Szigetszentmiklósi K 43 7
46. TÓTH DÁVID DOMINIK Csurgói KK 43 13
47. VARGA MARTIN Csurgói KK 41 12
48. BAZSÓ GERGELY Csurgói KK 40 12
49. GRUNDA DÁVID TIBOR BFKA-Veszprém 40 10
50. HUTVÁGNER ÁKOS BFKA-Balatonfüred 40 9
51. CSIZMAZIA MARCELL Veszprémi KKFT 39 9
52. FENYVESI MARCELL Várpalotai BSK 39 8
53. KECSKÉS LEVENTE NEKA 39 11
54. ÁSVÁNYI GELLÉRT AGROFEED ETO-SZESE 38 14
55. BECK MÁTÉ Sport36-Komló 38 11
56. CSENGERI HUNOR NEKA 38 11
57. EMBER SZABOLCS PLER-Budapest 38 15
58. JAJIC DAMJAN NEKA 38 12
59. JUHÁSZ LEVENTE PÉTER AGROFEED ETO-SZESE 38 11
60. EDWARDS OLIVÉR MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 37 13
61. VIDA GÁBOR Budai Farkasok 37 12
62. KATHI SÁNDOR NEKA 36 12
63. KAVIN MÁTYÁS PLER-Budapest 35 7
64. KRETZ ATTILA BFKA-Balatonfüred 34 10
65. SZMETÁN MÁTÉ BFKA-Balatonfüred 34 8
66. TAKÁCS MÁTÉ Tatai AC 34 16
67. STECZINA MILÁN Tatai AC 33 10
68. BOHUNICZKY BÁTOR AGROFEED ETO-SZESE 32 14
69. MATUSZKA BALÁZS Grundfos Tatabánya K 32 11
70. VALLER KRISTÓF ZOLTÁN BFKA-Balatonfüred 32 11
71. LUKÁCS BOTOND AGROFEED ETO-SZESE 31 10
72. FARKAS BENCE Budai Farkasok 30 13
73. MELLÁK BENCE ZOLTÁN BFKA-Balatonfüred 30 11
74. BAZSA VIKTOR Sport36-Komló 29 13
75. FADHLE HELMI BFKA-Balatonfüred 29 12
76. FRAUENBERGER BENEDEK BFKA-Balatonfüred 29 12
77. FÜRY FÉLIX BFKA-Veszprém 29 12
78. ZUBEK GÁBOR TIBOR Tatai AC 29 16
79. BALLA BENEDEK Grundfos Tatabánya K 28 13
80. KATUS BÁLINT SZABOLCS BFKA-Veszprém 27 10
81. KIS MOLNÁR MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 27 13
82. KOVÁCS BENCE BFKA-Balatonfüred 27 10
83. KOVÁCS DOMINIK NEKA 27 8
84. KULIN KRISZTIÁN Budai Farkasok 27 7
85. MARACSKÓ ZALÁN Budakalász Kézilabda 27 6
86. SZABÓ NORBERT Veszprémi KKFT 27 12
87. LUKA ANDRÁS Szigetszentmiklósi K 26 9
88. SZI-BENEDEK BALÁZS Tatai AC 26 16
89. SZIKRA BARNA Várpalotai BSK 26 13
90. FÁBIÁN ÁKOS AGROFEED ETO-SZESE 25 12
91. FIDEL DOMINIK Budakalász Kézilabda 25 12
92. GÁLFI SZILÁRD BFKA-Balatonfüred 25 10
93. MARX DOMINIK Tatai AC 25 14
94. MOLNÁR ROBIN NEKA 25 10
95. FÜSTÖS GÁBOR Csurgói KK 24 8
96. GÁSPÁR IMRE Várpalotai BSK 24 12
97. HOMOR DOMINIK Szigetszentmiklósi K 24 10
98. RÁKOS TAMÁS Veszprémi KKFT 24 15
99. BREUER MARCELL BFKA-Balatonfüred 23 12
100. HEGYI MARCELL BFKA-Balatonfüred 23 13
101. KÁDÁR KEVIN Tatai AC 23 16
102. SURGUTA ÁRON VINCE BFKA-Veszprém 23 12
103. SZÉKELY ISTVÁN PLER-Budapest 23 5
104. HEGEDŰS OLIVÉR PLER-Budapest 22 15
105. NEUKUM CSANÁD Grundfos Tatabánya K 22 9
106. SZŰCS LEVENTE AGROFEED ETO-SZESE 21 11
107. CSÁKAY BOTOND PLER-Budapest 20 15
108. DRÖSZLER GERGŐ Várpalotai BSK 20 7
109. NAGY MARTIN DÁNIEL AGROFEED ETO-SZESE 20 11
110. SOMOGYI MÁRK Várpalotai BSK 20 15
111. SPILÁK LEVENTE Budai Farkasok 20 14
112. JANOWSZKY BOTOND NEKA 19 6
113. KLUCSIK MÁTÉ BFKA-Balatonfüred 19 10
114. MIHÁLYFI BENDEGÚZ Sport36-Komló 19 7
115. SZIJÁRTÓ MÁTÉ Csurgói KK 19 8
116. ALMÁSY RICHÁRD BFKA-Veszprém 18 9
117. HEVÉR LÁSZLÓ TAMÁS Veszprémi KKFT 18 12
118. BURI ATTILA NEKA 17 13
119. IGALI GERGŐ ÁDÁM NEKA 17 9
120. TISZA LEVENTE NEKA 17 8
121. TÓTH KEVIN Sport36-Komló 17 13
122. VARGA SZABOLCS Sport36-Komló 17 13
123. BLASKÓ BENCE PLER-Budapest 16 16
124. FERENCZI MÁRK Grundfos Tatabánya K 16 9
125. PERCZEL KRISTÓF Veszprémi KKFT 16 9
126. BOGNÁR PATRIK GÁBOR Csurgói KK 15 9
127. FOKI DÁVID NEKA 15 4
128. MATUSZKA ÁKOS Budai Farkasok 15 14
129. SZABÓ DÁNIEL ÁRPÁD Budakalász Kézilabda 15 11
130. TÓTH ISTVÁN SÁMUEL BFKA-Veszprém 15 4
131. DOTTORE DANIELE Budai Farkasok 14 8
132. SZALAY GERGŐ Tatai AC 14 16
133. VÁRSZEGI CSONGOR PLER-Budapest 14 15
134. ZELLER MARTIN Budakalász Kézilabda 14 12
135. BODÓCS MARCELL NEKA 13 10
136. CSIZMADIA LEVENTE Veszprémi KKFT 13 11
137. JUHÁSZ GERGŐ Budai Farkasok 13 11
138. TULLNER ÁRPÁD Sport36-Komló 13 13
139. LEITER NÁNDOR NEKA 12 6
140. MÉCS MARTIN Szigetszentmiklósi K 12 7
141. MÉSZÁROS VINCE Budai Farkasok 12 2
142. RADVÁNSZKI ZSOLT NEKA 12 7
143. SZABÓ ÁDÁM NEKA 12 3
144. TEMESVÁRI GÁBOR NEKA 12 7
145. TÓTH LEVENTE BFKA-Balatonfüred 12 5
146. TRISCHLER MÁTÉ Sport36-Komló 12 9
147. VARGA ZOLTÁN Várpalotai BSK 12 11
148. BÁTORI MÁTÉ Szigetszentmiklósi K 11 4
149. MOLNÁR FARKAS GÁBOR Budakalász Kézilabda 11 15
150. RAGÓ ÁDÁM Budai Farkasok 11 10
151. SZÁNTÓ ANDRÁS Veszprémi KKFT 11 5
152. SZÉLES NÁNDOR NEKA 11 7
153. SZÉPVÖLGYI LÁSZLÓ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 11 7
154. KIRCHOF TAMÁS Grundfos Tatabánya K 10 8
155. PAP ERVIN MÁRK Veszprémi KKFT 10 11
156. PRESZTER ÁKOS Veszprémi KKFT 10 10
157. WEILER KRISZTIÁN Grundfos Tatabánya K 10 11
158. ZILAHI GÁBOR Csurgói KK 10 10
159. HEGEDÜS PÉTER Tatai AC 9 9
160. HIEGL ZSOMBOR Sport36-Komló 9 13
161. HORVÁTH DONÁT Budai Farkasok 9 12
162. KRAKOVSZKI ZSOLT NEKA 9 2
163. MOLNÁR KOLOS PLER-Budapest 9 16
164. PANÁK MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE 9 5
165. VINCZE PÉTER BÁLINT BFKA-Veszprém 9 12
166. BAKOS BÁLINT BFKA-Veszprém 8 3
167. DEZSŐ BENEDEK Budai Farkasok 8 8
168. DOBOS MÁTÉ Várpalotai BSK 8 15
169. OLÁH BENCE Grundfos Tatabánya K 8 9
170. PETI SOMA JÓZSEF Csurgói KK 8 12
171. SÍRÓ LEVENTE LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 8 6
172. SZŰCS BALÁZS BFKA-Veszprém 8 4
173. VARGA MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE 8 12
174. DELY MÁRTON NEKA 7 1
175. DÓSA HUBA Csurgói KK 7 9
176. NKOUSA DÁVID LUC BFKA-Veszprém 7 2
177. ORBÁN ISTVÁN Grundfos Tatabánya K 7 9
178. ORBÁN LÓRÁNT Budai Farkasok 7 7
179. ANGEBRANDT ÁKOS NEKA 6 9
180. BERÉNYI BARNABÁS Budakalász Kézilabda 6 5
181. BOLDIZSÁR MÁRTON Szigetszentmiklósi K 6 7
182. CSIKI BOTOND CSABA NEKA 6 6
183. KRÁLL RICHÁRD Budakalász Kézilabda 6 14
184. MÁRTON KRISTÓF Szigetszentmiklósi K 6 11
185. PAPP BERTALAN NEKA 6 3
186. TÁRNOKI MÁRKÓ NEKA 6 5
187. TŐSÉR MÁTÉ BFKA-Balatonfüred 6 2
188. ZERGI BÁLINT Várpalotai BSK 6 14
189. BALÁZS BENCE PLER-Budapest 5 3
190. BARÁTH ISTVÁN PLER-Budapest 5 9
191. BÓDI BENCE BFKA-Balatonfüred 5 5
192. BŐTI DOMINIK TAMÁS BFKA-Veszprém 5 2
193. FOKI MÁTÉ Várpalotai BSK 5 15
194. HEGYESI ALEX ERIK Várpalotai BSK 5 11
195. HORVÁTH BOTOND AGROFEED ETO-SZESE 5 13
196. HORVÁTH MÁRKÓ BFKA-Veszprém 5 2
197. MEIDLINGER LEVENTE BFKA-Balatonfüred 5 3
198. OSZKÓ ZALÁN Várpalotai BSK 5 4
199. PAIZS MIRON Grundfos Tatabánya K 5 7
200. SISA RAJMOND MÁTÉ BFKA-Veszprém 5 2
201. VRHOVINA DOMINIK JÁNOS Budakalász Kézilabda 5 12
202. BENDICSEK ÁKOS NEKA 4 1
203. BICZÓ JÓZSEF MÁTÉ Szigetszentmiklósi K 4 2
204. CZUNYI GERGŐ Tatai AC 4 16
205. FARKAS BALÁZS Veszprémi KKFT 4 4
206. HORVÁTH TAMÁS ANDRÁS BFKA-Balatonfüred 4 5
207. KISS BENCE Budakalász Kézilabda 4 1
208. OLDAL ZSOMBOR AGROFEED ETO-SZESE 4 8
209. BAKRÓ EMILIÁN ADONISZ Szigetszentmiklósi K 3 4
210. BRANDT BALÁZS BFKA-Balatonfüred 3 1
211. FÜSTÖS ÁDÁM Csurgói KK 3 11
212. HORVÁTH ALEX Szigetszentmiklósi K 3 4
213. KAISER BÁLINT Veszprémi KKFT 3 14
214. KEREKES MÁRK Várpalotai BSK 3 2
215. KOVÁCS BENDEGÚZ Szigetszentmiklósi K 3 8
216. NAGY ÁKOS Sport36-Komló 3 2
217. OSOHA GYULA Budakalász Kézilabda 3 15
218. PAPP TAMÁS NEKA 3 1
219. PINTÉR BENEDEK BFKA-Veszprém 3 2
220. SOMOGYVÁRI MÁTÉ Tatai AC 3 16
221. VÉGH BÁLINT BFKA-Veszprém 3 3
222. VINCZE BÁLINT Tatai AC 3 12
223. ALMÁSSY MÁTÉ Budakalász Kézilabda 2 5
224. BEGOVÁCZ MÁRK Sport36-Komló 2 11
225. HANÁK DOMINIK Várpalotai BSK 2 12
226. HERMANN HUNOR BFKA-Balatonfüred 2 4
227. IVANICA JÁKOB Budakalász Kézilabda 2 5
228. KOSZTOVÁNYI ANDRÁS KRISZTIÁN NEKA 2 5
229. KOVÁCS GERGŐ NEKA 2 1
230. MARTON OLIVÉR PÉTER Csurgói KK 2 3
231. NEUKUM ZALÁN Grundfos Tatabánya K 2 8
232. RIGÓ KOPPÁNY RÓBERT Csurgói KK 2 7
233. RIK JÓZSEF Sport36-Komló 2 1
234. RÓZSA-KATZIRZ DÁNIEL Sport36-Komló 2 7
235. SCHULTHEISZ BOTOND Budai Farkasok 2 1
236. SZERDAHELYI GERGŐ Budai Farkasok 2 13
237. TÓTH BERTALAN BFKA-Veszprém 2 5
238. TÓTH MÁRTON BFKA-Veszprém 2 8
239. VEISZ ANDOR Tatai AC 2 16
240. VELENCEI VILMOS Grundfos Tatabánya K 2 11
241. BORBÉLY ANDRÁS Várpalotai BSK 1 8
242. DE RIDDER ROBERT AGROFEED ETO-SZESE 1 13
243. DÉCSI GERGŐ AGROFEED ETO-SZESE 1 9
244. DOMOKOS ÁDÁM Szigetszentmiklósi K 1 4
245. DÖMÖTÖR MARCELL Csurgói KK 1 7
246. DRASKOVICS GELLÉRT BFKA-Balatonfüred 1 1
247. GÁTVÖLGYI ÁRMIN BFKA-Balatonfüred 1 8
248. HUNYADVÁRI HENRIK ZSOLT Grundfos Tatabánya K 1 12
249. KOLLÁR MÁRTON Csurgói KK 1 1
250. KONYICSÁK TAMÁS NEKA 1 4
251. MIKLER KRISZTIÁN ISTVÁN BFKA-Veszprém 1 7
252. MÓRI MIKA ÁRMIN Grundfos Tatabánya K 1 11
253. MUCSI LÁSZLÓ Grundfos Tatabánya K 1 10
254. SEPRŐS BENCE BFKA-Balatonfüred 1 1
255. SZABÓ ÁKOS NEKA 1 1
256. SZÉKELY MÁTÉ Szigetszentmiklósi K 1 10
257. ZOMBORI ANDRÁS ZSOMBOR BFKA-Veszprém 1 4
258. ALEKSZA TAMÁS NEKA 0 4
259. ASBOLT OLIVÉR Budai Farkasok 0 8
260. BENKŐ MILÁN Csurgói KK 0 2
261. BÍRÓ BENEDEK Budakalász Kézilabda 0 8
262. BOGDÁNY ÁRON Várpalotai BSK 0 14
263. BOGYÓ BENEDEK LÁSZLÓ Grundfos Tatabánya K 0 10
264. BORDÁS GERGŐ KENDE Csurgói KK 0 13
265. BORS MÁTÉ JÁNOS Várpalotai BSK 0 1
266. BORZÁSI DÁNIEL Várpalotai BSK 0 1
267. DÁVID MARTIN NEKA 0 7
268. DÉCSI GÁBOR AGROFEED ETO-SZESE 0 9
269. ÉGETŐ BENCE Budai Farkasok 0 7
270. FARKAS MARCELL BFKA-Balatonfüred 0 11
271. FÖLDVÁRI KRISTÓF Sport36-Komló 0 10
272. GÁSPÁR RICHÁRD Várpalotai BSK 0 1
273. GYIMESI BENEDEK Budakalász Kézilabda 0 14
274. HORVÁTH DÁNIEL NEKA 0 1
275. HORVÁTH LÉNÁRD Sport36-Komló 0 2
276. IVICZ MARTIN Sport36-Komló 0 7
277. JÁMBOR MÁTÉ Várpalotai BSK 0 8
278. KARFNER ÁDÁM Veszprémi KKFT 0 15
279. KÓSA BARNABÁS BFKA-Veszprém 0 11
280. KOVÁCS ANDRÁS NEKA 0 4
281. KOVÁCS BENCE Budai Farkasok 0 3
282. KOVÁCS ROLAND Szigetszentmiklósi K 0 9
283. LAKATOS KRISZTIÁN BFKA-Balatonfüred 0 9
284. LAKÓ MIHÁLY ATTILA Várpalotai BSK 0 1
285. LEVENTE MÁTÉ Szigetszentmiklósi K 0 2
286. LOVISTYEK LÁSZLÓ BFKA-Balatonfüred 0 1
287. MÁTRAI GERGŐ PLER-Budapest 0 1
288. MELLÁR MÁTYÁS Várpalotai BSK 0 1
289. MEZEI JÓZSEF MÁTÉ Budakalász Kézilabda 0 1
290. MOLNÁR BENEDEK AGROFEED ETO-SZESE 0 1
291. MOLNÁR LEÓ Budai Farkasok 0 2
292. NAGY BALÁZS PLER-Budapest 0 15
293. NAGY PATRIK TAMÁS PLER-Budapest 0 15
294. NAGY RAUL TAMÁS Várpalotai BSK 0 4
295. NÁNÁSSY MÁRTON ZOLTÁN Szigetszentmiklósi K 0 12
296. NÉMETH MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE 0 1
297. NÉMETH PIUSZ Tatai AC 0 6
298. NICK MÁRK BENDEGÚZ Budakalász Kézilabda 0 1
299. OLÁH BERTALAN BFKA-Veszprém 0 12
300. PONGRÁCZ CSABA Várpalotai BSK 0 6
301. RIGÓ BÁLINT Budai Farkasok 0 1
302. SÁPY MÁRTON Budakalász Kézilabda 0 13
303. SIMON MÁTÉ Budai Farkasok 0 3
304. SURÁNYI PÉTER GERGŐ Várpalotai BSK 0 1
305. SZABÓ BOLDIZSÁR BFKA-Veszprém 0 1
306. SZABÓ MAGOR BFKA-Veszprém 0 7
307. SZALAI ADRIÁN Tatai AC 0 1
308. SZILÁGYI BENJAMIN Sport36-Komló 0 13
309. TAKÁCS ÁKOS NEKA 0 7
310. TORMA BÁLINT Budai Farkasok 0 10
311. TÓTH NOEL BFKA-Balatonfüred 0 1
312. VANYEK SZABOLCS Sport36-Komló 0 13
313. VARGA ROLAND Sport36-Komló 0 1
314. VIDÉKI ROLAND AGROFEED ETO-SZESE 0 8
315. VÖRÖS SÁNDOR ÁBRAHÁM Várpalotai BSK 0 2
316. ZANATI ÁDÁM Budakalász Kézilabda 0 6
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó