Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat
2020. szeptember 2. szerda
16:00 Siófok KC - ÉRD 29 - 35
16:00 DKKA I. - Szombathelyi KKA 25 - 36
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA II. 32 - 22
2020. szeptember 4. péntek
15:30 NEKA I. - Alba Fehérvár KC 27 - 26
15:45 Győri Audi ETO KC - Kozármisleny SE 34 - 19
2020. szeptember 5. szombat
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Mosonmagyaróvári KC 24 - 23
2020. szeptember 6. vasárnap
13:00 Szent István SE - Vasas SC 23 - 41
2020. szeptember 8. kedd
16:15 Szombathelyi KKA - Siófok KC 32 - 33
2020. szeptember 9. szerda
15:00 ÉRD - Szent István SE 22 - 21
15:30 Alba Fehérvár KC - DKKA I. 20 - 20
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Bajnok DSE Nemesvámos 20 - 36
2020. szeptember 10. csütörtök
15:30 NEKA II. - NEKA I. 20 - 29
16:45 Vasas SC - Győri Audi ETO KC 28 - 42
2020. szeptember 12. szombat
15:30 Kozármisleny SE - Moyra-Budaörs Handball 43 - 21
2020. szeptember 16. szerda
13:45 Győri Audi ETO KC - ÉRD 47 - 17
14:00 Siófok KC - DKKA I. 29 - 40
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny SE 33 - 26
18:00 NEKA I. - Mosonmagyaróvári KC 48 - 13
2020. szeptember 17. csütörtök
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Vasas SC 19 - 42
2020. szeptember 18. péntek
13:30 Alba Fehérvár KC - NEKA II. 25 - 23
2020. szeptember 20. vasárnap
Szent István SE - Szombathelyi KKA
2020. szeptember 23. szerda
15:30 Siófok KC - Alba Fehérvár KC 30 - 43
2020. szeptember 24. csütörtök
16:45 Vasas SC - Bajnok DSE Nemesvámos 35 - 25
2020. szeptember 25. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - NEKA II. 20 - 34
2020. szeptember 27. vasárnap
DKKA I. - Szent István SE
Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC
Kozármisleny SE - NEKA I.
16:00 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD 21 - 35
2020. október 6. kedd
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Szombathelyi KKA 26 - 42
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - ÉRD 35 - 25
2020. október 7. szerda
NEKA I. - Vasas SC elhalasztva
15:45 Győri Audi ETO KC - DKKA I. 35 - 19
19:00 Szent István SE - Siófok KC 34 - 39
2020. október 9. péntek
15:30 NEKA II. - Kozármisleny SE 33 - 25
15:30 Alba Fehérvár KC - Mosonmagyaróvári KC 33 - 18
2020. október 13. kedd
13:00 Siófok KC - Győri Audi ETO KC 23 - 49
2020. október 14. szerda
Szombathelyi KKA - Bajnok DSE Nemesvámos elhalasztva
15:30 Kozármisleny SE - Mosonmagyaróvári KC 29 - 19
17:00 DKKA I. - Moyra-Budaörs Handball 33 - 29
18:00 ÉRD - NEKA I. 17 - 33
2020. október 15. csütörtök
11:00 Szent István SE - Alba Fehérvár KC 19 - 34
16:45 Vasas SC - NEKA II. 41 - 30
2020. október 20. kedd
13:30 Győri Audi ETO KC - Szent István SE 50 - 23
2020. október 21. szerda
13:00 Mosonmagyaróvári KC - Vasas SC 25 - 45
16:00 NEKA I. - Szombathelyi KKA 26 - 27
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - DKKA I. 38 - 28
2020. október 22. csütörtök
16:00 NEKA II. - ÉRD 20 - 22
16:00 Alba Fehérvár KC - Kozármisleny SE 30 - 28
18:15 Moyra-Budaörs Handball - Siófok KC 33 - 38
2020. október 28. szerda
14:00 ÉRD - Mosonmagyaróvári KC
15:00 DKKA I. - NEKA I.
16:00 Siófok KC - Bajnok DSE Nemesvámos
17:15 Szombathelyi KKA - NEKA II.
2020. október 29. csütörtök
14:00 Győri Audi ETO KC - Alba Fehérvár KC
16:45 Vasas SC - Kozármisleny SE
2020. október 31. szombat
11:00 Szent István SE - Moyra-Budaörs Handball
2020. november 3. kedd
16:00 NEKA II. - DKKA I.
2020. november 4. szerda
16:00 Alba Fehérvár KC - Vasas SC
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Szent István SE
17:30 Mosonmagyaróvári KC - Szombathelyi KKA
2020. november 5. csütörtök
16:00 NEKA I. - Siófok KC
2020. november 8. vasárnap
14:00 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC
15:30 Kozármisleny SE - ÉRD
2020. november 10. kedd
15:45 Győri Audi ETO KC - Bajnok DSE Nemesvámos
2020. november 11. szerda
14:00 ÉRD - Vasas SC
16:00 Siófok KC - NEKA II.
16:00 DKKA I. - Mosonmagyaróvári KC
17:15 Szombathelyi KKA - Kozármisleny SE
2020. november 12. csütörtök
11:00 Szent István SE - NEKA I.
18:15 Moyra-Budaörs Handball - Alba Fehérvár KC
2020. november 18. szerda
11:00 NEKA II. - Szent István SE
2020. november 19. csütörtök
16:45 Vasas SC - Szombathelyi KKA
2020. november 20. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Siófok KC
2020. november 22. vasárnap
15:30 Kozármisleny SE - DKKA I.
2020. november 25. szerda
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Moyra-Budaörs Handball
2020. december 1. kedd
15:30 Győri Audi ETO KC - NEKA I.
2020. december 9. szerda
14:30 Alba Fehérvár KC - ÉRD
16:00 Siófok KC - Kozármisleny SE
2021. január 6. szerda
15:45 Győri Audi ETO KC - NEKA II.
16:00 DKKA I. - Vasas SC
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Alba Fehérvár KC
17:15 Szombathelyi KKA - ÉRD
19:00 Szent István SE - Mosonmagyaróvári KC
2021. január 9. szombat
16:00 Moyra-Budaörs Handball - NEKA I.
2021. január 13. szerda
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Győri Audi ETO KC
17:00 NEKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos
2021. január 14. csütörtök
16:45 Vasas SC - Siófok KC
2021. január 15. péntek
15:30 Alba Fehérvár KC - Szombathelyi KKA
2021. január 16. szombat
11:00 NEKA II. - Moyra-Budaörs Handball
15:30 ÉRD - DKKA I.
2021. január 17. vasárnap
18:00 Kozármisleny SE - Szent István SE
2021. január 20. szerda
16:00 NEKA II. - Siófok KC
2021. január 27. szerda
16:00 NEKA II. - Bajnok DSE Nemesvámos
17:15 Szombathelyi KKA - DKKA I.
19:00 Mosonmagyaróvári KC - Moyra-Budaörs Handball
2021. január 28. csütörtök
16:45 Vasas SC - Szent István SE
2021. január 29. péntek
15:30 Alba Fehérvár KC - NEKA I.
2021. január 30. szombat
15:30 ÉRD - Siófok KC
2021. január 31. vasárnap
17:00 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC
2021. február 3. szerda
15:30 Siófok KC - Szombathelyi KKA
15:30 Győri Audi ETO KC - Vasas SC
15:30 NEKA I. - NEKA II.
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Mosonmagyaróvári KC
17:00 DKKA I. - Alba Fehérvár KC
2021. február 4. csütörtök
11:00 Szent István SE - ÉRD
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Kozármisleny SE
2021. február 10. szerda
15:30 NEKA I. - Győri Audi ETO KC
2021. február 12. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - NEKA I.
2021. február 16. kedd
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC
2021. február 17. szerda
15:00 DKKA I. - Siófok KC
15:30 NEKA II. - Alba Fehérvár KC
17:15 Szombathelyi KKA - Szent István SE
2021. február 18. csütörtök
16:45 Vasas SC - Moyra-Budaörs Handball
2021. február 20. szombat
15:30 Kozármisleny SE - Bajnok DSE Nemesvámos
15:30 ÉRD - Győri Audi ETO KC
2021. február 24. szerda
15:30 Győri Audi ETO KC - Szombathelyi KKA
16:00 NEKA II. - Mosonmagyaróvári KC
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Vasas SC
2021. február 25. csütörtök
18:15 ÉRD - Moyra-Budaörs Handball
2021. február 26. péntek
15:30 NEKA I. - Kozármisleny SE
2021. február 27. szombat
11:00 Szent István SE - DKKA I.
15:30 Alba Fehérvár KC - Siófok KC
2021. március 3. szerda
15:30 ÉRD - Bajnok DSE Nemesvámos
17:00 DKKA I. - Győri Audi ETO KC
17:15 Szombathelyi KKA - Moyra-Budaörs Handball
2021. március 4. csütörtök
16:00 Siófok KC - Szent István SE
16:45 Vasas SC - NEKA I.
2021. március 5. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Alba Fehérvár KC
2021. március 6. szombat
15:30 Kozármisleny SE - NEKA II.
2021. március 17. szerda
17:30 Mosonmagyaróvári KC - Kozármisleny SE
2021. március 24. szerda
15:45 Győri Audi ETO KC - Siófok KC
16:00 NEKA II. - Vasas SC
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA
2021. március 25. csütörtök
18:00 NEKA I. - ÉRD
18:15 Moyra-Budaörs Handball - DKKA I.
2021. március 26. péntek
15:30 Alba Fehérvár KC - Szent István SE
2021. március 31. szerda
13:00 Szent István SE - Győri Audi ETO KC
15:00 DKKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos
15:30 Siófok KC - Moyra-Budaörs Handball
17:00 Vasas SC - Mosonmagyaróvári KC
17:15 Szombathelyi KKA - NEKA I.
2021. április 3. szombat
15:30 ÉRD - NEKA II.
15:30 Kozármisleny SE - Alba Fehérvár KC
2021. április 7. szerda
16:00 Alba Fehérvár KC - Győri Audi ETO KC
16:00 NEKA II. - Szombathelyi KKA
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok KC
2021. április 8. csütörtök
16:00 Mosonmagyaróvári KC - ÉRD
17:00 NEKA I. - DKKA I.
18:15 Moyra-Budaörs Handball - Szent István SE
2021. április 10. szombat
15:30 Kozármisleny SE - Vasas SC
2021. április 22. csütörtök
16:45 Vasas SC - Alba Fehérvár KC
2021. április 28. szerda
11:00 Szent István SE - Bajnok DSE Nemesvámos
15:00 DKKA I. - NEKA II.
15:30 Siófok KC - NEKA I.
15:30 ÉRD - Kozármisleny SE
15:45 Győri Audi ETO KC - Moyra-Budaörs Handball
16:00 Szombathelyi KKA - Mosonmagyaróvári KC
2021. április 29. csütörtök
16:45 Vasas SC - ÉRD
2021. április 30. péntek
11:00 NEKA I. - Szent István SE
16:30 Alba Fehérvár KC - Moyra-Budaörs Handball
2021. május 2. vasárnap
15:30 Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA
16:00 Mosonmagyaróvári KC - DKKA I.
2021. május 5. szerda
16:00 DKKA I. - Kozármisleny SE
16:00 Siófok KC - Mosonmagyaróvári KC
17:15 Szombathelyi KKA - Vasas SC
2021. május 6. csütörtök
18:15 Moyra-Budaörs Handball - Bajnok DSE Nemesvámos
2021. május 8. szombat
11:00 Szent István SE - NEKA II.
15:30 ÉRD - Alba Fehérvár KC
2021. május 19. szerda
16:00 NEKA II. - Győri Audi ETO KC
17:30 Mosonmagyaróvári KC - Szent István SE
2021. május 20. csütörtök
16:45 Vasas SC - DKKA I.
2021. május 21. péntek
15:30 Alba Fehérvár KC - Bajnok DSE Nemesvámos
18:00 NEKA I. - Moyra-Budaörs Handball
2021. május 22. szombat
15:30 Kozármisleny SE - Siófok KC
15:30 ÉRD - Szombathelyi KKA
2021. május 26. szerda
15:30 Győri Audi ETO KC - Mosonmagyaróvári KC
16:00 DKKA I. - ÉRD
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA I.
17:00 Siófok KC - Vasas SC
17:15 Szombathelyi KKA - Alba Fehérvár KC
2021. május 27. csütörtök
18:15 Moyra-Budaörs Handball - NEKA II.
2021. május 29. szombat
11:00 Szent István SE - Kozármisleny SE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Győri Audi ETO KC 6 6 0 0 257 129 128 12
2. Alba Fehérvár KC 7 5 1 1 211 165 46 11
3. Vasas SC 6 5 0 1 232 164 68 10
4. Bajnok DSE Nemesvámos 6 5 0 1 199 156 43 10
5. NEKA I. 5 4 0 1 163 103 60 8
6. ÉRD 7 4 0 3 173 206 -33 8
7. Szombathelyi KKA 4 3 0 1 137 110 27 6
8. Siófok KC 7 3 0 4 221 266 -45 6
9. DKKA I. 6 2 1 3 165 187 -22 5
10. Kozármisleny SE 6 2 0 4 170 170 0 4
11. NEKA II. 7 2 0 5 182 194 -12 4
12. Moyra-Budaörs Handball 7 1 0 6 173 256 -83 2
13. Szent István SE 5 0 0 5 120 186 -66 0
14. Mosonmagyaróvári KC 7 0 0 7 138 249 -111 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. JUHÁSZ FANNI Siófok KC 67 7
2. BESSZER BORBÁLA Alba Fehérvár KC 48 6
3. VIDA CSENGE Bajnok DSE Nemesvámo 46 6
4. VILÁGOS DIÁNA Győri Audi ETO KC 45 6
5. GASCHLER DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 43 6
6. ASZTALOS LILI Moyra-Budaörs Handba 42 7
7. BRÉDA LUCA Vasas SC 41 6
8. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE 41 6
9. LAPOS LAURA Siófok KC 38 6
10. FARAGÓ LEA NEKA II. 36 6
11. HÁZI VERONIKA Vasas SC 36 6
12. KURMAI PANNA NEKA II. 36 7
13. KÓKA MARIANN ÉRD 32 5
14. KAZEEM AMINA NEKA II. 31 7
15. PASQUALETTI TÍMEA Vasas SC 30 6
16. GÁL DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 29 6
17. KOVÁCS NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 29 4
18. KÜRTHI LAURA KLAUDIA Győri Audi ETO KC 29 6
19. LÁZÁR JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 27 5
20. PÁL ESZTER DKKA I. 27 5
21. KULCSÁR DOROTTYA RIA Szombathelyi KKA 26 4
22. PŐDÖR BLANKA Szombathelyi KKA 26 4
23. KOVALCSIK BIANKA NEKA I. 25 5
24. MENDRE VIRÁG ÉRD 25 7
25. BRÉDA BORBÁLA Vasas SC 24 5
26. HORVÁTH ANNA Szombathelyi KKA 24 3
27. KISS MERCÉDESZ Moyra-Budaörs Handba 23 7
28. TÓTH KRISZTINA KATALIN Győri Audi ETO KC 23 6
29. KISS FLÓRA Siófok KC 22 7
30. SZTANÓ KINCSŐ DKKA I. 22 6
31. BALOGH BERTINA Szent István SE 21 4
32. BOJTOS BEÁTA BARBARA Alba Fehérvár KC 21 4
33. BRÉDA ABIGÉL Vasas SC 21 6
34. GYÖPÖS SZABINA Alba Fehérvár KC 21 6
35. MATUCZA GABRIELLA DKKA I. 21 6
36. MAURER KINGA Bajnok DSE Nemesvámo 21 6
37. OGONOVSZKY ESZTER Győri Audi ETO KC 21 6
38. TAKÁCS VIVIEN Kozármisleny SE 21 6
39. BERÉNYI KIRA ÉRD 20 6
40. GAÁL DORINA Bajnok DSE Nemesvámo 20 6
41. NEMES LAURA Mosonmagyaróvári KC 20 5
42. TÓTH ANNA KRISZTINA Moyra-Budaörs Handba 20 6
43. CSEKŐ BRIGITTA Győri Audi ETO KC 19 5
44. PETHŐ VIRÁG Alba Fehérvár KC 19 7
45. CSÍKOS LUCA NEKA I. 18 4
46. SZABÓ CSENGE Mosonmagyaróvári KC 18 6
47. BEREI KRISZTINA NEKA II. 17 7
48. KISS DOROTTYA ZSÓFIA ÉRD 17 4
49. OBENDORF VANDA Kozármisleny SE 17 5
50. PELYVA ZSANETT Siófok KC 17 7
51. SIMON CSENGE ANNA Mosonmagyaróvári KC 17 7
52. CSÁKI LILLA ÉRD 16 4
53. KAJDI KINGA Alba Fehérvár KC 16 7
54. KREUTZ KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 16 6
55. SZABÓ TEKLA DKKA I. 16 2
56. VARGA VIRÁG Győri Audi ETO KC 16 5
57. VÁRTOK TAMARA NEKA I. 16 4
58. CSAMANGÓ LILI NEKA II. 15 6
59. GYUGYI GRÉTA Alba Fehérvár KC 15 7
60. KORPÁCZY KAMILLA Győri Audi ETO KC 15 6
61. LENGYEL ESZTER Győri Audi ETO KC 15 4
62. SOMOGYI LIZA Győri Audi ETO KC 15 5
63. SZTANKOVICS KYRA Győri Audi ETO KC 15 4
64. ANCIL FANNI Kozármisleny SE 14 6
65. ERDŐS PETRA ÉRD 14 7
66. FLEDRICH DORINA Kozármisleny SE 14 6
67. KADLICSEK ZEA Siófok KC 14 5
68. KECSKÉS NOÉMI DKKA I. 14 4
69. TAKÁCS NOÉMI Győri Audi ETO KC 14 3
70. KERTÉSZ MÓNIKA Siófok KC 13 6
71. NAGY ADRIENN Siófok KC 13 6
72. ŐZ ENIKŐ Vasas SC 13 6
73. PARÓCZAI ESZTER ANNAMÁRIA Mosonmagyaróvári KC 13 7
74. SZABÓ ANNA NEKA I. 13 3
75. UHRIN LILI NEKA I. 13 3
76. BERNÁTH LIA Vasas SC 12 4
77. FILÁKOVITY PATRÍCIA DANIELLA Szent István SE 12 5
78. FORGÁCS VIKTÓRIA PATRÍCIA Szombathelyi KKA 12 4
79. GYŐRI VIKTÓRIA Szombathelyi KKA 12 4
80. KOCSIS SZILVIA Siófok KC 12 6
81. SZABÓ BETTINA Szent István SE 12 5
82. BAKACSI LILLA Siófok KC 11 5
83. CSESZLAI MARIETTA Szent István SE 11 5
84. DÉZSI FANNI Kozármisleny SE 11 4
85. GERHÁTH KINCSŐ Alba Fehérvár KC 11 2
86. HUSTI HANNA Moyra-Budaörs Handba 11 1
87. KÖPÖSDI ZSÓFIA Kozármisleny SE 11 6
88. KUN-SZABÓ VIKTÓRIA Szent István SE 11 5
89. SOLTÉSZ BERNADETT Vasas SC 11 4
90. SZABÓ PANNA Kozármisleny SE 11 3
91. BARTA LAURA ÉVA Szent István SE 10 5
92. CSAMANGÓ NÓRA NEKA II. 10 6
93. CSATA PANNA NEKA I. 10 4
94. FEKETE FANNI Mosonmagyaróvári KC 10 6
95. FORRÁS VIVIEN Szent István SE 10 5
96. SULYOK RÉKA Alba Fehérvár KC 10 6
97. TAKÁCS SÁRA BARBARA Szent István SE 10 3
98. TRESTYÉN BEATRIX Mosonmagyaróvári KC 10 7
99. ZIMEK KRISZTINA ÉRD 10 7
100. FARKAS JÚLIA Győri Audi ETO KC 9 4
101. FODOR NESZTA DKKA I. 9 4
102. FRANCSICS RÉKA Szent István SE 9 5
103. KISS VIRÁG Alba Fehérvár KC 9 6
104. KOVÁCS BARBARA ÉRD 9 2
105. LŐRINC PANNA Alba Fehérvár KC 9 5
106. MOLNÁR DOROTTYA NEKA I. 9 2
107. TÓTH ANTÓNIA Szombathelyi KKA 9 4
108. VÁNYOLOS NOÉMI Vasas SC 9 3
109. ACSAI SAROLTA Kozármisleny SE 8 5
110. BARANYI LÍVIA KATALIN Moyra-Budaörs Handba 8 7
111. GALKÓ LAURA DKKA I. 8 5
112. HENGL SAROLTA SÁRA NEKA II. 8 6
113. JEFCSÁK RENÁTA Szombathelyi KKA 8 4
114. NÉMET ESZTER Siófok KC 8 6
115. TAKÁCS IVETT Kozármisleny SE 8 6
116. TALAPKA CSENGE Győri Audi ETO KC 8 6
117. TOLNAI LAURA ÉVA Alba Fehérvár KC 8 4
118. VARJAS LARA DKKA I. 8 6
119. BÁCSALMÁSI BLANKA Kozármisleny SE 7 6
120. CSER LIZA ÉRD 7 7
121. DÉBERLING BORBÁLA Moyra-Budaörs Handba 7 5
122. DEZSÉRI ZSÓFIA Mosonmagyaróvári KC 7 3
123. ELIÁDESZ ATHINA Moyra-Budaörs Handba 7 6
124. GEMBICZKI RÉKA Moyra-Budaörs Handba 7 7
125. KERTÉSZ KORINA Alba Fehérvár KC 7 7
126. KOVÁCS SZÓFIA SZTELLA NEKA I. 7 4
127. LAKATOS PETRA NEKA I. 7 4
128. LANDI GABRIELLA ÉRD 7 3
129. NÉMETH IMOLA NEKA I. 7 3
130. PERCZE DZSENIFER DKKA I. 7 2
131. SÁRKÁNY PETRA ANIKÓ Vasas SC 7 6
132. SZABÓ LILI ZSÓFI NEKA I. 7 5
133. BALOGH BABETT Bajnok DSE Nemesvámo 6 1
134. BIRÓ DORINA Szombathelyi KKA 6 4
135. DÉZSI NIKOL NEKA II. 6 7
136. KOVÁCS KRISZTINA DKKA I. 6 4
137. LESTÁR BLANKA Bajnok DSE Nemesvámo 6 4
138. MOLNÁR BIANKA KITTI Moyra-Budaörs Handba 6 7
139. NAGY LAURA NEKA I. 6 4
140. NAGY NÓRA NEKA I. 6 1
141. NEMES NIKOLETT Vasas SC 6 3
142. TORDY VIRÁG ZSÓFIA Vasas SC 6 6
143. TÖRÖK REBEKA Szombathelyi KKA 6 3
144. VAJDA SZONJA ÉRD 6 6
145. VASS VÍTA LUCA DKKA I. 6 4
146. APÁTI ZSÓFIA ÉRD 5 6
147. BOROS ANNA KLAUDIA DKKA I. 5 6
148. DÁVIDA HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 5 5
149. DUBÁN NIKOLETT Alba Fehérvár KC 5 2
150. FARKAS ESZTER NÓRA Győri Audi ETO KC 5 3
151. FORGÁCS SZONJA NEKA II. 5 7
152. FÜZES ANGELIKA Alba Fehérvár KC 5 5
153. GÜNSER BIANKA Vasas SC 5 4
154. HORVÁTH PETRA NEKA I. 5 3
155. KERESZTES ELIZABET MAJA DKKA I. 5 4
156. NAGY LAURA NEKA I. 5 4
157. NAGY RÉKA Vasas SC 5 4
158. RÁKOS RÓZA LUJZA Siófok KC 5 7
159. RUZSOM BRIGITTA Mosonmagyaróvári KC 5 4
160. UDVARI FLÓRA Szent István SE 5 5
161. KECELI-MÉSZÁROS RENÁTA NEKA II. 4 2
162. PÁLMAI LIZA NEKA II. 4 3
163. SÖRÖS ZSÓFIA Szent István SE 4 5
164. SZALAI VIVIEN Mosonmagyaróvári KC 4 7
165. UJHÁZI PETRA VIVIEN DKKA I. 4 5
166. ÁGOSTON LILLA NEKA I. 3 2
167. BABAI VIVIEN NEKA I. 3 3
168. DÖMÖTÖR VIRÁG Alba Fehérvár KC 3 6
169. HÁDINGER ZSÓFI Szent István SE 3 1
170. HERR ZSANNA Győri Audi ETO KC 3 5
171. MENTES JANKA NEKA I. 3 3
172. MOLNÁR ANNA Győri Audi ETO KC 3 4
173. PAPP KITTI DKKA I. 3 6
174. SZABÓ AIDA DKKA I. 3 4
175. TÓTH GRÉTA NEKA II. 3 3
176. ZENTE EDINA ANNA Bajnok DSE Nemesvámo 3 4
177. BABINSZKY LARA Mosonmagyaróvári KC 2 6
178. CZUDOR SZTELLA NEKA II. 2 6
179. CSEKE ANNA Alba Fehérvár KC 2 2
180. GERENCSÉR FANNI Győri Audi ETO KC 2 1
181. GIRICZ LILLA NEKA II. 2 2
182. GUTECZ RÉKA Mosonmagyaróvári KC 2 3
183. HORVÁTH HANGA Vasas SC 2 4
184. HORVÁTH ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 2 7
185. JÁNNI PETRA Vasas SC 2 1
186. KASZIBA BARBARA Kozármisleny SE 2 5
187. KELE VIRÁG Moyra-Budaörs Handba 2 1
188. KISS LAURA NEKA II. 2 4
189. KOZMA ADRIENN Szombathelyi KKA 2 1
190. KÖVÉR HANNA Moyra-Budaörs Handba 2 3
191. LEDACS KISS SZONJA Szent István SE 2 5
192. MONCZ NIKOLETT ÉRD 2 7
193. POCSAY ESZTER Kozármisleny SE 2 3
194. SIYAM ÍRISZ Moyra-Budaörs Handba 2 4
195. TEMESVÁRI NATÁLIA Szombathelyi KKA 2 3
196. UZONYI-VARGA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 2 1
197. VARGA GABRIELLA Kozármisleny SE 2 2
198. ZSEMBERI ZÓRA Szombathelyi KKA 2 2
199. ÁPRILY DÓRA Moyra-Budaörs Handba 1 5
200. BENEDEK BIANKA ÉRD 1 7
201. CSAPÓ KINCSŐ Szombathelyi KKA 1 1
202. FARKAS ANDREA Alba Fehérvár KC 1 5
203. FELLEMBEK CSERNE Bajnok DSE Nemesvámo 1 2
204. GROSICS GRÉTA Kozármisleny SE 1 4
205. HORVÁTH HENRIETT ÉRD 1 1
206. KONDOR VIVIEN Bajnok DSE Nemesvámo 1 6
207. LEITNER LUCA Vasas SC 1 3
208. LENNERT DORKA ZITA Moyra-Budaörs Handba 1 5
209. MÁTÉ SÁRA ESZTER Moyra-Budaörs Handba 1 2
210. MATYASOVSZKY NELLI Moyra-Budaörs Handba 1 1
211. PAP ZSÓFI NEKA II. 1 5
212. PELLE BETTINA Moyra-Budaörs Handba 1 2
213. PHAM LIEN ESZTER Szombathelyi KKA 1 1
214. RÓNAI DIÁNA Bajnok DSE Nemesvámo 1 1
215. SÁNDOR BOGLÁRKA Vasas SC 1 5
216. SEFCSIK NÓRA Mosonmagyaróvári KC 1 1
217. SZALMA ZITA DKKA I. 1 6
218. TÓT KÍRA FANNI Siófok KC 1 6
219. TÓTH ALEXANDRA Bajnok DSE Nemesvámo 1 5
220. VAS VIKTÓRIA Alba Fehérvár KC 1 1
221. ZSOLNAI ARABELLA REBEKA ÉRD 1 4
222. ALMÁSI ANNA DÓRA ÉRD 0 6
223. BAKOS KÁRMEN KIARA NEKA II. 0 4
224. BÁLINT ZORKA NEKA II. 0 5
225. BALOGH HANGA Siófok KC 0 3
226. BANKÓ LAURA Mosonmagyaróvári KC 0 4
227. BARÁTH BLANKA VIVIEN ÉRD 0 7
228. BARTÓK DORINA DKKA I. 0 2
229. BILIK ZSÓFIA SÁRA ÉRD 0 2
230. BOCSKOR ANNA Kozármisleny SE 0 6
231. CHRISTE DALMA ELEONÓRA Szombathelyi KKA 0 3
232. CSARMASZ DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 5
233. CSENDES BELLA NEKA II. 0 3
234. DEMJÉN LAURA Vasas SC 0 3
235. DOBÁNY KITTI Szombathelyi KKA 0 3
236. FERENCZY BOGLÁRKA NEKA II. 0 6
237. FICSOR NÓRA Siófok KC 0 3
238. FLISZÁR PANNA DOROTTYA Siófok KC 0 4
239. FRANKA RAMÓNA Szombathelyi KKA 0 1
240. GAJDÓCZI BARBARA Alba Fehérvár KC 0 7
241. GÁL BORBÁLA KINGA DKKA I. 0 2
242. HALÁPI LILI LAURA Szent István SE 0 5
243. HORÁK HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 0 5
244. HORVÁTH SZOFI VIKTÓRIA NEKA II. 0 5
245. JÓNÁS DORINA DKKA I. 0 4
246. KAJDI ILONA Alba Fehérvár KC 0 6
247. KALMÁR GITTA RÓZA Moyra-Budaörs Handba 0 2
248. KISS LUCA Győri Audi ETO KC 0 6
249. KOVÁCS PANKA Szent István SE 0 5
250. KRASZNAI JÚLIA Siófok KC 0 2
251. KUBINA MOLLI Alba Fehérvár KC 0 5
252. KUGLICS LILI Szombathelyi KKA 0 1
253. LAKATOS LIZETT Szombathelyi KKA 0 2
254. LAKATOS RÉKA NEKA I. 0 3
255. LŐRINCZ BRIGITTA Szombathelyi KKA 0 3
256. MAGYARI REBEKA Mosonmagyaróvári KC 0 3
257. MARKOVICS RITA Bajnok DSE Nemesvámo 0 4
258. MISTINA FANNI Siófok KC 0 7
259. MOLNÁR ZSÓFIA Győri Audi ETO KC 0 5
260. NÉMETH KATA NEKA I. 0 3
261. NÉMETH ZSUZSANNA Győri Audi ETO KC 0 6
262. ORBÁN LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 6
263. OSZOLI DIÁNA Moyra-Budaörs Handba 0 2
264. PETRUSKA DÓRA NEKA II. 0 4
265. PINCÉSI PANNA OTÍLIA Moyra-Budaörs Handba 0 5
266. POTECZIN ENIKŐ ÉRD 0 2
267. POZSGAI FANNI Mosonmagyaróvári KC 0 2
268. PUSZTAI BIANKA Mosonmagyaróvári KC 0 3
269. REZNEKI FANNI EMMA DKKA I. 0 1
270. SOLTÉSZ KÍRA BERNADETT Mosonmagyaróvári KC 0 3 0 6
Vasas SC 0 3
271. SZABÓ BODZA ÉRD 0 2
272. SZABÓ ESZTER Alba Fehérvár KC 0 1
273. SZMOLEK APPOLÓNIA Szombathelyi KKA 0 3
274. SZTRANYOVSZKY LAURA JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 0 1
275. TÓTH BOGLÁRKA Moyra-Budaörs Handba 0 7
276. TÓTIK LORETTA Bajnok DSE Nemesvámo 0 5
277. VAJDA REGINA VIKTÓRIA Szent István SE 0 2
278. VÁNYAI FANNI Moyra-Budaörs Handba 0 1
279. VÁRADI ZSÓFIA Kozármisleny SE 0 3
280. VARGA EMÍLIA NEKA I. 0 1
281. VERES BARBARA DKKA I. 0 5
282. VERESZKY NÓRA Vasas SC 0 4
283. WICHMANN VIVIEN Kozármisleny SE 0 6
284. ZAJ KLÁRA NEKA I. 0 4
285. ZAKOR ÁGOTA NEKA II. 0 1
286. ZSIGMOND DORKA Mosonmagyaróvári KC 0 4
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó