Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat
2020. szeptember 2. szerda
16:00 Siófok KC - ÉRD 29 - 35
16:00 DKKA I. - Szombathelyi KKA 25 - 36
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA II. 32 - 22
2020. szeptember 4. péntek
15:30 NEKA I. - Alba Fehérvár KC 27 - 26
15:45 Győri Audi ETO KC - Kozármisleny SE 34 - 19
2020. szeptember 5. szombat
17:00 Moyra-Budaörs Handball - Mosonmagyaróvári KC 24 - 23
2020. szeptember 6. vasárnap
13:00 Szent István SE - Vasas SC 23 - 41
2020. szeptember 8. kedd
16:15 Szombathelyi KKA - Siófok KC 32 - 33
2020. szeptember 9. szerda
15:00 ÉRD - Szent István SE 22 - 21
15:30 Alba Fehérvár KC - DKKA I. 20 - 20
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Bajnok DSE Nemesvámos 20 - 36
2020. szeptember 10. csütörtök
15:30 NEKA II. - NEKA I. 20 - 29
16:45 Vasas SC - Győri Audi ETO KC 28 - 42
2020. szeptember 12. szombat
15:30 Kozármisleny SE - Moyra-Budaörs Handball 43 - 21
2020. szeptember 16. szerda
13:45 Győri Audi ETO KC - ÉRD 47 - 17
14:00 Siófok KC - DKKA I. 29 - 40
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Kozármisleny SE 33 - 26
18:00 NEKA I. - Mosonmagyaróvári KC 48 - 13
2020. szeptember 17. csütörtök
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Vasas SC 19 - 42
2020. szeptember 18. péntek
13:30 Alba Fehérvár KC - NEKA II. 25 - 23
2020. szeptember 20. vasárnap
Szent István SE - Szombathelyi KKA
2020. szeptember 23. szerda
15:30 Siófok KC - Alba Fehérvár KC 30 - 43
2020. szeptember 24. csütörtök
16:45 Vasas SC - Bajnok DSE Nemesvámos 35 - 25
2020. szeptember 25. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - NEKA II. 20 - 34
2020. szeptember 27. vasárnap
Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC
16:00 Moyra-Budaörs Handball - ÉRD 21 - 35
2020. október 6. kedd
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Szombathelyi KKA 26 - 42
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - ÉRD 35 - 25
2020. október 7. szerda
NEKA I. - Vasas SC elhalasztva
15:45 Győri Audi ETO KC - DKKA I. 35 - 19
19:00 Szent István SE - Siófok KC 34 - 39
2020. október 9. péntek
15:30 NEKA II. - Kozármisleny SE 33 - 25
15:30 Alba Fehérvár KC - Mosonmagyaróvári KC 33 - 18
2020. október 13. kedd
13:00 Siófok KC - Győri Audi ETO KC 23 - 49
2020. október 14. szerda
Szombathelyi KKA - Bajnok DSE Nemesvámos elhalasztva
15:30 Kozármisleny SE - Mosonmagyaróvári KC 29 - 19
17:00 DKKA I. - Moyra-Budaörs Handball 33 - 29
18:00 ÉRD - NEKA I. 17 - 33
2020. október 15. csütörtök
11:00 Szent István SE - Alba Fehérvár KC 19 - 34
16:45 Vasas SC - NEKA II. 41 - 30
2020. október 20. kedd
13:30 Győri Audi ETO KC - Szent István SE 50 - 23
2020. október 21. szerda
13:00 Mosonmagyaróvári KC - Vasas SC 25 - 45
16:00 NEKA I. - Szombathelyi KKA 26 - 27
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - DKKA I. 38 - 28
2020. október 22. csütörtök
16:00 NEKA II. - ÉRD 20 - 22
16:00 Alba Fehérvár KC - Kozármisleny SE 30 - 28
18:15 Moyra-Budaörs Handball - Siófok KC 33 - 38
2020. október 28. szerda
Siófok KC - Bajnok DSE Nemesvámos elhalasztva
ÉRD - Mosonmagyaróvári KC elhalasztva
15:00 DKKA I. - NEKA I. 18 - 36
17:15 Szombathelyi KKA - NEKA II. 24 - 18
2020. október 29. csütörtök
Győri Audi ETO KC - Alba Fehérvár KC elhalasztva
16:45 Vasas SC - Kozármisleny SE 33 - 29
2020. november 4. szerda
16:00 Alba Fehérvár KC - Vasas SC 25 - 28
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Szent István SE 40 - 24
2020. november 12. csütörtök
16:30 Moyra-Budaörs Handball - Alba Fehérvár KC 26 - 40
2020. november 18. szerda
11:00 NEKA II. - Szent István SE 41 - 21
2020. november 19. csütörtök
16:45 Vasas SC - Szombathelyi KKA 37 - 43
2020. november 25. szerda
13:00 Szent István SE - NEKA I. 30 - 39
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Moyra-Budaörs Handball 35 - 19
2020. december 1. kedd
Győri Audi ETO KC - NEKA I. elhalasztva
2020. december 2. szerda
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Szent István SE 27 - 31
2020. december 5. szombat
13:15 Kozármisleny SE - ÉRD 28 - 19
2020. december 8. kedd
16:50 Moyra-Budaörs Handball - NEKA I. 17 - 50
2020. december 9. szerda
14:30 Alba Fehérvár KC - ÉRD 36 - 25
2020. december 16. szerda
15:45 Kozármisleny SE - NEKA I. 22 - 27
2020. december 18. péntek
14:00 NEKA II. - Moyra-Budaörs Handball 41 - 23
2021. január 6. szerda
12:00 Szent István SE - Mosonmagyaróvári KC 23 - 25
13:30 Szombathelyi KKA - ÉRD 38 - 23
15:15 Győri Audi ETO KC - NEKA II. 41 - 16
16:00 DKKA I. - Vasas SC 35 - 33
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Alba Fehérvár KC 29 - 32
2021. január 10. vasárnap
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Szombathelyi KKA 15 - 35
2021. január 13. szerda
17:00 NEKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos 36 - 20
17:30 Mosonmagyaróvári KC - Győri Audi ETO KC 18 - 33
2021. január 14. csütörtök
16:45 Vasas SC - Siófok KC 39 - 28
2021. január 15. péntek
15:30 Alba Fehérvár KC - Szombathelyi KKA 26 - 26
2021. január 16. szombat
15:30 ÉRD - DKKA I. 32 - 30
2021. január 17. vasárnap
18:00 Kozármisleny SE - Szent István SE 33 - 27
2021. január 20. szerda
13:00 DKKA I. - Szent István SE 33 - 31
13:00 Mosonmagyaróvári KC - Moyra-Budaörs Handball 31 - 22
15:30 Győri Audi ETO KC - Bajnok DSE Nemesvámos 38 - 26
15:30 Szombathelyi KKA - Kozármisleny SE 35 - 17
16:00 NEKA II. - Siófok KC 42 - 22
2021. január 21. csütörtök
17:30 ÉRD - Vasas SC 36 - 32
2021. január 27. szerda
13:00 Mosonmagyaróvári KC - Siófok KC
16:00 NEKA II. - Bajnok DSE Nemesvámos
2021. január 28. csütörtök
15:30 Szombathelyi KKA - DKKA I.
16:45 Vasas SC - Szent István SE
2021. január 29. péntek
15:30 Alba Fehérvár KC - NEKA I.
2021. január 31. vasárnap
11:00 ÉRD - Siófok KC
15:30 Kozármisleny SE - Győri Audi ETO KC
2021. február 3. szerda
15:30 Siófok KC - Szombathelyi KKA
15:30 Győri Audi ETO KC - Vasas SC
15:30 NEKA I. - NEKA II.
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Mosonmagyaróvári KC
17:00 DKKA I. - Alba Fehérvár KC
2021. február 4. csütörtök
11:00 Szent István SE - ÉRD
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Kozármisleny SE
2021. február 7. vasárnap
13:00 Siófok KC - Kozármisleny SE
2021. február 9. kedd
16:00 NEKA I. - Győri Audi ETO KC
2021. február 12. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - NEKA I.
2021. február 16. kedd
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Győri Audi ETO KC
2021. február 17. szerda
15:00 DKKA I. - Siófok KC
15:30 NEKA II. - Alba Fehérvár KC
17:15 Szombathelyi KKA - Szent István SE
2021. február 18. csütörtök
16:45 Vasas SC - Moyra-Budaörs Handball
2021. február 20. szombat
15:30 Kozármisleny SE - Bajnok DSE Nemesvámos
15:30 ÉRD - Győri Audi ETO KC
2021. február 24. szerda
15:30 Győri Audi ETO KC - Szombathelyi KKA
16:00 NEKA II. - Mosonmagyaróvári KC
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Vasas SC
2021. február 25. csütörtök
18:15 ÉRD - Moyra-Budaörs Handball
2021. február 26. péntek
15:30 NEKA I. - Kozármisleny SE
2021. február 27. szombat
11:00 Szent István SE - DKKA I.
15:30 Alba Fehérvár KC - Siófok KC
2021. március 3. szerda
11:00 DKKA I. - Győri Audi ETO KC
15:30 ÉRD - Bajnok DSE Nemesvámos
17:15 Szombathelyi KKA - Moyra-Budaörs Handball
2021. március 4. csütörtök
16:00 Siófok KC - Szent István SE
16:45 Vasas SC - NEKA I.
2021. március 5. péntek
16:00 Mosonmagyaróvári KC - Alba Fehérvár KC
2021. március 6. szombat
15:30 Kozármisleny SE - NEKA II.
2021. március 10. szerda
14:30 Moyra-Budaörs Handball - Győri Audi ETO KC
17:15 Kozármisleny SE - DKKA I.
18:00 NEKA I. - Siófok KC
2021. március 17. szerda
16:00 NEKA II. - DKKA I.
17:30 Mosonmagyaróvári KC - Kozármisleny SE
2021. március 24. szerda
15:45 Győri Audi ETO KC - Siófok KC
16:00 NEKA II. - Vasas SC
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA
2021. március 25. csütörtök
18:00 NEKA I. - ÉRD
18:15 Moyra-Budaörs Handball - DKKA I.
2021. március 26. péntek
15:30 Alba Fehérvár KC - Szent István SE
2021. március 31. szerda
13:00 Szent István SE - Győri Audi ETO KC
15:00 DKKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos
15:30 Siófok KC - Moyra-Budaörs Handball
17:00 Vasas SC - Mosonmagyaróvári KC
17:15 Szombathelyi KKA - NEKA I.
2021. április 3. szombat
15:30 ÉRD - NEKA II.
15:30 Kozármisleny SE - Alba Fehérvár KC
2021. április 7. szerda
16:00 Alba Fehérvár KC - Győri Audi ETO KC
16:00 NEKA II. - Szombathelyi KKA
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok KC
2021. április 8. csütörtök
16:00 Mosonmagyaróvári KC - ÉRD
17:00 NEKA I. - DKKA I.
18:15 Szent István SE - Moyra-Budaörs Handball
2021. április 10. szombat
15:30 Kozármisleny SE - Vasas SC
2021. április 14. szerda
15:00 DKKA I. - Mosonmagyaróvári KC
15:30 Siófok KC - NEKA II.
2021. április 21. szerda
13:00 Mosonmagyaróvári KC - DKKA I.
2021. április 22. csütörtök
16:45 Vasas SC - Alba Fehérvár KC
2021. április 28. szerda
11:00 Szent István SE - Bajnok DSE Nemesvámos
15:00 DKKA I. - NEKA II.
15:30 Siófok KC - NEKA I.
15:30 ÉRD - Kozármisleny SE
15:45 Győri Audi ETO KC - Moyra-Budaörs Handball
16:00 Szombathelyi KKA - Mosonmagyaróvári KC
2021. április 29. csütörtök
16:45 Vasas SC - ÉRD
2021. április 30. péntek
11:00 NEKA I. - Szent István SE
16:30 Alba Fehérvár KC - Moyra-Budaörs Handball
2021. május 2. vasárnap
15:30 Kozármisleny SE - Szombathelyi KKA
2021. május 5. szerda
16:00 DKKA I. - Kozármisleny SE
16:00 Siófok KC - Mosonmagyaróvári KC
17:15 Szombathelyi KKA - Vasas SC
2021. május 6. csütörtök
18:15 Moyra-Budaörs Handball - Bajnok DSE Nemesvámos
2021. május 8. szombat
11:00 Szent István SE - NEKA II.
15:30 ÉRD - Alba Fehérvár KC
2021. május 19. szerda
16:00 NEKA II. - Győri Audi ETO KC
17:30 Mosonmagyaróvári KC - Szent István SE
2021. május 20. csütörtök
16:45 Vasas SC - DKKA I.
2021. május 21. péntek
15:30 Alba Fehérvár KC - Bajnok DSE Nemesvámos
18:00 NEKA I. - Moyra-Budaörs Handball
2021. május 22. szombat
15:30 Kozármisleny SE - Siófok KC
15:30 ÉRD - Szombathelyi KKA
2021. május 26. szerda
15:30 Győri Audi ETO KC - Mosonmagyaróvári KC
16:00 DKKA I. - ÉRD
17:00 Bajnok DSE Nemesvámos - NEKA I.
17:00 Siófok KC - Vasas SC
17:15 Szombathelyi KKA - Alba Fehérvár KC
2021. május 27. csütörtök
18:15 Moyra-Budaörs Handball - NEKA II.
2021. május 29. szombat
11:00 Szent István SE - Kozármisleny SE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Győri Audi ETO KC 9 9 0 0 369 189 180 18
2. NEKA I. 10 9 0 1 351 210 141 18
3. Alba Fehérvár KC 12 8 2 2 370 299 71 18
4. Szombathelyi KKA 10 8 1 1 338 246 92 17
5. Vasas SC 12 8 0 4 434 360 74 16
6. Bajnok DSE Nemesvámos 11 7 0 4 349 305 44 14
7. ÉRD 12 6 0 6 308 370 -62 12
8. NEKA II. 12 5 0 7 340 325 15 10
9. DKKA I. 10 4 1 5 281 319 -38 9
10. Kozármisleny SE 11 4 0 7 299 311 -12 8
11. Siófok KC 9 3 0 6 271 347 -76 6
12. Mosonmagyaróvári KC 11 2 0 9 227 362 -135 4
13. Szent István SE 12 1 0 11 307 424 -117 2
14. Moyra-Budaörs Handball 13 1 0 12 307 484 -177 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BRÉDA LUCA Vasas SC 80 12
2. HÁZI VERONIKA Vasas SC 80 12
3. VILÁGOS DIÁNA Győri Audi ETO KC 76 9
4. JUHÁSZ FANNI Siófok KC 74 8
5. KOVÁCS VÉDA Kozármisleny SE 73 11
6. BESSZER BORBÁLA Alba Fehérvár KC 69 8
7. ASZTALOS LILI Mosonmagyaróvári KC 22 4 64 11
Moyra-Budaörs Handba 42 7
8. GÁL DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 64 11
9. PŐDÖR BLANKA Szombathelyi KKA 64 8
10. GASCHLER DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 62 11
11. VIDA CSENGE Bajnok DSE Nemesvámo 61 10
12. FARAGÓ LEA NEKA II. 58 11
13. HUSTI HANNA DKKA I. 10 2 52 6
Moyra-Budaörs Handba 42 4
14. KAZEEM AMINA NEKA II. 52 12
15. KISS MERCÉDESZ Moyra-Budaörs Handba 51 13
16. PASQUALETTI TÍMEA Vasas SC 51 11
17. KOVÁCS NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 49 7
18. BRÉDA BORBÁLA Vasas SC 47 11
19. LAPOS LAURA Siófok KC 46 7
20. KULCSÁR DOROTTYA RIA Szombathelyi KKA 44 10
21. BALOGH BERTINA Szent István SE 43 11
22. KURMAI PANNA NEKA II. 43 9
23. LÁZÁR JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 42 9
24. CSÍKOS LUCA NEKA I. 41 8
25. TAKÁCS VIVIEN Kozármisleny SE 40 11
26. BOJTOS BEÁTA BARBARA Alba Fehérvár KC 39 9
27. KÓKA MARIANN ÉRD 39 7
28. MENDRE VIRÁG ÉRD 39 11
29. HORVÁTH ANNA Szombathelyi KKA 38 8
30. KISS DOROTTYA ZSÓFIA ÉRD 38 8
31. FORGÁCS VIKTÓRIA PATRÍCIA Szombathelyi KKA 37 10
32. GYÖPÖS SZABINA Alba Fehérvár KC 37 10
33. GYŐRI VIKTÓRIA Szombathelyi KKA 37 10
34. PÁL ESZTER DKKA I. 37 8
35. KOVALCSIK BIANKA NEKA I. 36 8
36. TAKÁCS SÁRA BARBARA Szent István SE 36 10
37. KUN-SZABÓ VIKTÓRIA Szent István SE 34 12
38. OGONOVSZKY ESZTER Győri Audi ETO KC 34 9
39. BARTA LAURA ÉVA Szent István SE 33 12
40. MATUCZA GABRIELLA DKKA I. 33 10
41. KÖPÖSDI ZSÓFIA Kozármisleny SE 32 11
42. ŐZ ENIKŐ Vasas SC 32 12
43. SULYOK RÉKA Alba Fehérvár KC 32 11
44. BIRÓ DORINA Szombathelyi KKA 31 10
45. FODOR NESZTA DKKA I. 31 8
46. UHRIN LILI NEKA I. 31 7
47. BEREI KRISZTINA NEKA II. 29 12
48. BERÉNYI KIRA ÉRD 29 9
49. CSÁKI LILLA ÉRD 29 6
50. GAÁL DORINA Bajnok DSE Nemesvámo 29 9
51. KISS FLÓRA Siófok KC 29 9
52. KÜRTHI LAURA KLAUDIA Győri Audi ETO KC 29 6
53. SOLTÉSZ BERNADETT Vasas SC 29 9
54. SZABÓ CSENGE Mosonmagyaróvári KC 29 10
55. VÁRTOK TAMARA NEKA I. 29 7
56. CSEKŐ BRIGITTA Győri Audi ETO KC 28 8
57. CSESZLAI MARIETTA Szent István SE 28 12
58. ERDŐS PETRA ÉRD 28 11
59. MAURER KINGA Bajnok DSE Nemesvámo 28 11
60. NEMES LAURA Mosonmagyaróvári KC 28 9
61. SZTANÓ KINCSŐ DKKA I. 28 10
62. KORPÁCZY KAMILLA Győri Audi ETO KC 27 9
63. TÓTH KRISZTINA KATALIN Győri Audi ETO KC 27 8
64. DÉZSI FANNI Kozármisleny SE 26 9
65. FILÁKOVITY PATRÍCIA DANIELLA Szent István SE 26 12
66. FRANCSICS RÉKA Szent István SE 26 12
67. KAJDI KINGA Alba Fehérvár KC 26 10
68. PETHŐ VIRÁG Alba Fehérvár KC 26 11
69. CSAMANGÓ NÓRA NEKA II. 25 11
70. FLEDRICH DORINA Kozármisleny SE 24 11
71. HAUFF SILJE Szent István SE 24 3
72. KREUTZ KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 24 10
73. PARÓCZAI ESZTER ANNAMÁRIA Mosonmagyaróvári KC 24 11
74. SZABÓ ANNA NEKA I. 24 6
75. BRÉDA ABIGÉL Vasas SC 23 11
76. MOLNÁR DOROTTYA NEKA I. 23 6
77. SZTANKOVICS KYRA Győri Audi ETO KC 23 7
78. TÖRÖK REBEKA Szombathelyi KKA 23 8
79. GÜNSER BIANKA Vasas SC 22 9
80. GYUGYI GRÉTA Alba Fehérvár KC 22 10
81. OBENDORF VANDA Kozármisleny SE 22 7
82. DÁVIDA HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 21 9
83. GALKÓ LAURA DKKA I. 17 8 21 9
Moyra-Budaörs Handba 4 1
84. KISS VIRÁG Alba Fehérvár KC 21 11
85. KOCSIS SZILVIA Siófok KC 21 8
86. LANDI GABRIELLA ÉRD 21 6
87. LŐRINC PANNA Alba Fehérvár KC 21 9
88. ANCIL FANNI Kozármisleny SE 20 11
89. CSAMANGÓ LILI NEKA II. 20 10
90. HENGL SAROLTA SÁRA NEKA II. 20 11
91. NAGY LAURA NEKA I. 20 8
92. PELYVA ZSANETT Siófok KC 20 9
93. TAKÁCS CECILIA DKKA I. 20 2
94. TAKÁCS NOÉMI Győri Audi ETO KC 20 6
95. TÓTH ANNA KRISZTINA Moyra-Budaörs Handba 20 6
96. DÉZSI NIKOL NEKA II. 19 12
97. FEKETE FANNI Mosonmagyaróvári KC 19 10
98. JUHÁSZ KATA NEKA I. 19 4
99. GERHÁTH KINCSŐ Alba Fehérvár KC 18 4
100. KADLICSEK ZEA Siófok KC 18 7
101. KECSKÉS NOÉMI DKKA I. 18 6
102. LENGYEL ESZTER Győri Audi ETO KC 18 6
103. SOMOGYI LIZA Győri Audi ETO KC 18 8
104. TOLNAI LAURA ÉVA Alba Fehérvár KC 18 8
105. VARGA VIRÁG Győri Audi ETO KC 18 6
106. ZSEMBERI ZÓRA Szombathelyi KKA 18 8
107. APÁTI ZSÓFIA ÉRD 17 11
108. BALOGH BABETT Bajnok DSE Nemesvámo 17 5
109. SIMON CSENGE ANNA Mosonmagyaróvári KC 17 11
110. SZABÓ LILI ZSÓFI NEKA I. 17 8
111. KERTÉSZ MÓNIKA Siófok KC 16 8
112. SZABÓ TEKLA DKKA I. 16 2
113. VARJAS LARA DKKA I. 16 10
114. ZIMEK KRISZTINA ÉRD 16 12
115. BARANYI LÍVIA KATALIN Moyra-Budaörs Handba 15 13
116. BERNÁTH LIA Vasas SC 15 7
117. KELE VIRÁG Moyra-Budaörs Handba 15 6
118. KOVÁCS BARBARA ÉRD 15 5
119. NAGY ADRIENN Siófok KC 15 8
120. BAKACSI LILLA Siófok KC 14 7
121. DEZSÉRI ZSÓFIA Mosonmagyaróvári KC 14 7
122. FORGÁCS SZONJA NEKA II. 14 12
123. LAKATOS PETRA NEKA I. 14 8
124. NÉMETH IMOLA NEKA I. 14 6
125. SÁRKÁNY PETRA ANIKÓ Vasas SC 14 10
126. SZABÓ BETTINA Szent István SE 14 9
127. GERENCSÉR FANNI Győri Audi ETO KC 13 4
128. LESTÁR BLANKA Bajnok DSE Nemesvámo 13 9
129. RÓNAI DIÁNA Bajnok DSE Nemesvámo 13 5
130. ACSAI SAROLTA Kozármisleny SE 12 8
131. CSATA PANNA NEKA I. 12 6
132. FARKAS JÚLIA Győri Audi ETO KC 12 5
133. FORRÁS VIVIEN Szent István SE 12 6
134. KERTÉSZ KORINA Alba Fehérvár KC 12 11
135. TÓTH ANTÓNIA Szombathelyi KKA 12 5
136. BABAI VIVIEN NEKA I. 11 6
137. CSER LIZA ÉRD 11 12
138. DÉBERLING BORBÁLA Moyra-Budaörs Handba 11 10
139. FARKAS ESZTER NÓRA Győri Audi ETO KC 11 5
140. POCSAY ESZTER Kozármisleny SE 11 8
141. SZABÓ PANNA Kozármisleny SE 11 3
142. TAKÁCS IVETT Kozármisleny SE 11 11
143. TRESTYÉN BEATRIX Mosonmagyaróvári KC 11 11
144. ÁGOSTON LILLA NEKA I. 10 5
145. PETRUSKA DÓRA NEKA II. 10 8
146. TÓTH GRÉTA NEKA II. 10 6
147. BÁCSALMÁSI BLANKA Kozármisleny SE 9 10
148. CZUDOR SZTELLA NEKA II. 9 10
149. FRANKA RAMÓNA Szombathelyi KKA 9 7
150. HÁDINGER ZSÓFI Szent István SE 9 8
151. HORVÁTH HENRIETT ÉRD 9 5
152. HORVÁTH PETRA NEKA I. 9 5
153. KOVÁCS SZÓFIA SZTELLA NEKA I. 9 6
154. MENTES JANKA NEKA I. 9 6
155. NEMES NIKOLETT Vasas SC 9 7
156. PÁLMAI LIZA NEKA II. 9 4
157. TALAPKA CSENGE Győri Audi ETO KC 9 9
158. VÁNYOLOS NOÉMI Vasas SC 9 3
159. DÖMÖTÖR VIRÁG Alba Fehérvár KC 8 11
160. ELIÁDESZ ATHINA Moyra-Budaörs Handba 8 11
161. JEFCSÁK RENÁTA Szombathelyi KKA 8 4
162. KOVÁCS KRISZTINA DKKA I. 8 6
163. NÉMET ESZTER Siófok KC 8 8
164. RÁKOS RÓZA LUJZA Siófok KC 8 9
165. VARGA EMÍLIA NEKA I. 8 5
166. BABINSZKY LARA Mosonmagyaróvári KC 7 10
167. GEMBICZKI RÉKA Moyra-Budaörs Handba 7 7
168. KERESZTES ELIZABET MAJA DKKA I. 7 7
169. NAGY LAURA NEKA I. 7 5
170. PAPP KITTI DKKA I. 7 10
171. PERCZE DZSENIFER DKKA I. 7 2
172. SÖRÖS ZSÓFIA Szent István SE 7 12
173. TEMESVÁRI NATÁLIA Szombathelyi KKA 7 6
174. TORDY VIRÁG ZSÓFIA Vasas SC 7 10
175. TÓTH ALEXANDRA Bajnok DSE Nemesvámo 7 10
176. VAJDA SZONJA ÉRD 7 10
177. GIRICZ LILLA NEKA II. 6 3
178. HORVÁTH ZSÓFIA Moyra-Budaörs Handba 6 12
179. MOLNÁR BIANKA KITTI Moyra-Budaörs Handba 6 8
180. MONCZ NIKOLETT ÉRD 6 11
181. NAGY NÓRA NEKA I. 6 1
182. NAGY RÉKA Vasas SC 6 7
183. UDVARI FLÓRA Szent István SE 6 9
184. VASS VÍTA LUCA DKKA I. 6 5
185. AGÓCS ALEXANDRA DKKA I. 5 2
186. BÁLINT ZORKA NEKA II. 5 10
187. BOROS ANNA KLAUDIA DKKA I. 5 7
188. DUBÁN NIKOLETT Alba Fehérvár KC 5 2
189. FÜZES ANGELIKA Alba Fehérvár KC 5 9
190. LEDACS KISS SZONJA Szent István SE 5 12
191. MATYASOVSZKY NELLI Moyra-Budaörs Handba 5 6
192. PAP ZSÓFI NEKA II. 5 9
193. RUZSOM BRIGITTA Mosonmagyaróvári KC 5 4
194. SIYAM ÍRISZ Moyra-Budaörs Handba 5 5
195. UJHÁZI PETRA VIVIEN DKKA I. 5 9
196. ZENTE EDINA ANNA Bajnok DSE Nemesvámo 5 8
197. ARI ZSÓFIA LILLA Szent István SE 4 5
198. CSEKE ANNA Alba Fehérvár KC 4 4
199. HORVÁTH HANGA Vasas SC 4 7
200. KECELI-MÉSZÁROS RENÁTA NEKA II. 4 2
201. KIS HANNA Moyra-Budaörs Handba 4 3
202. KONDOR VIVIEN Bajnok DSE Nemesvámo 4 9
203. PELLE BETTINA Moyra-Budaörs Handba 4 5
204. SZABÓ AIDA DKKA I. 4 7
205. SZABÓ ESZTER Alba Fehérvár KC 4 4
206. SZALAI VIVIEN Mosonmagyaróvári KC 4 11
207. VÁNYAI FANNI Moyra-Budaörs Handba 4 6
208. HERR ZSANNA Győri Audi ETO KC 3 8
209. KASZIBA BARBARA Kozármisleny SE 3 9
210. LEITNER LUCA Vasas SC 3 8
211. MOLNÁR ANNA Győri Audi ETO KC 3 6
212. VARGA GABRIELLA Kozármisleny SE 3 7
213. WALD KÍRA Szombathelyi KKA 3 1
214. ZSOLNAI ARABELLA REBEKA ÉRD 3 6
215. FAZEKAS KINGA Moyra-Budaörs Handba 2 2
216. GUTECZ RÉKA Mosonmagyaróvári KC 2 3
217. JÁNNI PETRA Vasas SC 2 5
218. KISS LAURA NEKA II. 2 5
219. KOZMA ADRIENN Szombathelyi KKA 2 1
220. KÖVÉR HANNA Moyra-Budaörs Handba 2 3
221. LAKATOS LIZETT Szombathelyi KKA 2 6
222. NÉMETH KATA NEKA I. 2 6
223. PINTÉR NOÉMI Moyra-Budaörs Handba 2 5
224. TÓT KÍRA FANNI Siófok KC 2 8
225. UZONYI-VARGA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 2 1
226. VAS VIKTÓRIA Alba Fehérvár KC 2 4
227. ÁPRILY DÓRA Moyra-Budaörs Handba 1 11
228. BENEDEK BIANKA ÉRD 1 12
229. CSAPÓ KINCSŐ Siófok KC 0 1 1 2
Szombathelyi KKA 1 1
230. FARKAS ANDREA Alba Fehérvár KC 1 9
231. FELLEMBEK CSERNE Bajnok DSE Nemesvámo 1 3
232. GROSICS GRÉTA Kozármisleny SE 1 9
233. LENNERT DORKA ZITA Moyra-Budaörs Handba 1 5
234. MÁTÉ SÁRA ESZTER Moyra-Budaörs Handba 1 2
235. PHAM LIEN ESZTER Szombathelyi KKA 1 1
236. SÁNDOR BOGLÁRKA Vasas SC 1 10
237. SEFCSIK NÓRA Mosonmagyaróvári KC 1 1
238. SZALMA ZITA DKKA I. 1 7
239. SZMOLEK APPOLÓNIA Szombathelyi KKA 1 9
240. VÁRADI ZSÓFIA Kozármisleny SE 1 5
241. ALMÁSI ANNA DÓRA ÉRD 0 8
242. BAKOS KÁRMEN KIARA NEKA II. 0 4
243. BALOGH HANGA Siófok KC 0 4
244. BANKÓ LAURA Mosonmagyaróvári KC 0 6
245. BARÁTH BLANKA VIVIEN ÉRD 0 12
246. BARTÓK DORINA DKKA I. 0 5
247. BILIK ZSÓFIA SÁRA ÉRD 0 2
248. BOCSKOR ANNA Kozármisleny SE 0 11
249. BŐLE MAJA Moyra-Budaörs Handba 0 6
250. CHRISTE DALMA ELEONÓRA Szombathelyi KKA 0 9
251. CSARMASZ DOMINIKA Bajnok DSE Nemesvámo 0 5
252. CSENDES BELLA NEKA II. 0 8
253. DEMJÉN LAURA Vasas SC 0 8
254. DOBÁNY KITTI Szombathelyi KKA 0 8
255. FARKAS HANNA Szombathelyi KKA 0 4
256. FERENCZY BOGLÁRKA NEKA II. 0 10
257. FICSOR NÓRA Siófok KC 0 3
258. FLISZÁR PANNA DOROTTYA Siófok KC 0 4
259. FORGÁCS KITTI Bajnok DSE Nemesvámo 0 1
260. GAJDÓCZI BARBARA Alba Fehérvár KC 0 12
261. GÁL BORBÁLA KINGA DKKA I. 0 6
262. GYŐRI ALEXA Győri Audi ETO KC 0 3
263. HALÁPI LILI LAURA Szent István SE 0 12
264. HORÁK HANNA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
265. HORVÁTH SZOFI VIKTÓRIA NEKA II. 0 10
266. JÓNÁS DORINA DKKA I. 0 5
267. KAJDI ILONA Alba Fehérvár KC 0 9
268. KALMÁR GITTA RÓZA Moyra-Budaörs Handba 0 5
269. KISS JANKA Mosonmagyaróvári KC 0 1
270. KISS LUCA Győri Audi ETO KC 0 9
271. KOVÁCS PANKA Szent István SE 0 9
272. KOVÁCS RÉKA Mosonmagyaróvári KC 0 2
273. KRASZNAI JÚLIA Siófok KC 0 2
274. KUBINA MOLLI Alba Fehérvár KC 0 8
275. KUGLICS LILI Szombathelyi KKA 0 1
276. LAKATOS RÉKA NEKA I. 0 5
277. LŐRINCZ BRIGITTA Szombathelyi KKA 0 4
278. MAGYARI REBEKA Mosonmagyaróvári KC 0 7
279. MARKOVICS RITA Bajnok DSE Nemesvámo 0 6
280. MESTYÁN NÓRA Mosonmagyaróvári KC 0 3
281. MISTINA FANNI Siófok KC 0 9
282. MOLNÁR ZSÓFIA Győri Audi ETO KC 0 7
283. NÉMETH ZSUZSANNA Győri Audi ETO KC 0 6
284. ORBÁN LAURA Bajnok DSE Nemesvámo 0 11
285. OSZOLI DIÁNA Moyra-Budaörs Handba 0 2
286. PINCÉSI PANNA OTÍLIA Moyra-Budaörs Handba 0 5
287. POTECZIN ENIKŐ ÉRD 0 5
288. POZSGAI FANNI Mosonmagyaróvári KC 0 2
289. PUSZTAI BIANKA Mosonmagyaróvári KC 0 3
290. REZNEKI FANNI EMMA DKKA I. 0 1
291. SOLTÉSZ KÍRA BERNADETT Mosonmagyaróvári KC 0 4 0 7
Vasas SC 0 3
292. SZABÓ BODZA ÉRD 0 2
293. SZALÁNCZI RÉKA Alba Fehérvár KC 0 1
294. SZTRANYOVSZKY LAURA JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 0 1
295. TÓTH BOGLÁRKA Moyra-Budaörs Handba 0 13
296. TÓTIK LORETTA Bajnok DSE Nemesvámo 0 10
297. VAJDA REGINA VIKTÓRIA Szent István SE 0 2
298. VERES BARBARA DKKA I. 0 5
299. VERESZKY NÓRA Vasas SC 0 10
300. WICHMANN VIVIEN Kozármisleny SE 0 11
301. ZAJ KLÁRA NEKA I. 0 8
302. ZAKOR ÁGOTA NEKA II. 0 1
303. ZSIGMOND DORKA Mosonmagyaróvári KC 0 4
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó