Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
NB II női felnőtt-Dél
2019. szeptember 10. kedd
18:30 Érd U22 - Gárdony-Pázmánd NKK U22 20 - 27
2019. szeptember 11. szerda
19:00 ÓKSI-Rév - GBB ZRT Kecskemét U22 36 - 25
2019. szeptember 15. vasárnap
15:00 Ceglédi KCSE - VSK Tököl 30 - 26
15:00 Vecsési SE - EURONOVEX USE 21 - 24
18:00 Inárcs-Örkény KC - Szigetszentmiklós NKSE 28 - 37
18:00 Csepel DSE - TFSE 27 - 20
2019. szeptember 21. szombat
14:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Vecsési SE 14 - 22
18:00 TFSE - ÓKSI-Rév 27 - 22
2019. szeptember 22. vasárnap
11:30 Szigetszentmiklós NKSE - Érd U22 32 - 30
13:00 EURONOVEX USE - Ceglédi KCSE 32 - 31
13:00 VSK Tököl - Csepel DSE 24 - 30
18:00 GBB ZRT Kecskemét U22 - Inárcs-Örkény KC 35 - 25
2019. szeptember 28. szombat
16:00 Csepel DSE - Inárcs-Örkény KC 31 - 20
2019. szeptember 29. vasárnap
14:00 Érd U22 - Csepel DSE 16 - 30
2019. október 2. szerda
18:15 Érd U22 - GBB ZRT Kecskemét U22 29 - 23
2019. október 4. péntek
17:30 ÓKSI-Rév - Csepel DSE 17 - 24
2019. október 6. vasárnap
13:00 VSK Tököl - EURONOVEX USE 26 - 32
15:00 Vecsési SE - Szigetszentmiklós NKSE 28 - 29
18:00 Ceglédi KCSE - Gárdony-Pázmánd NKK U22 29 - 23
18:00 Inárcs-Örkény KC - TFSE 26 - 25
2019. október 12. szombat
18:00 ÓKSI-Rév - VSK Tököl 25 - 25
18:00 TFSE - Érd U22 26 - 36
2019. október 13. vasárnap
15:00 Vecsési SE - GBB ZRT Kecskemét U22 28 - 21
15:00 Szigetszentmiklós NKSE - Ceglédi KCSE 29 - 21
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - EURONOVEX USE 23 - 26
2019. október 19. szombat
18:00 Inárcs-Örkény KC - ÓKSI-Rév 29 - 26
18:00 EURONOVEX USE - Szigetszentmiklós NKSE 33 - 28
2019. október 20. vasárnap
13:00 VSK Tököl - Gárdony-Pázmánd NKK U22 25 - 26
14:00 Vecsési SE - TFSE 30 - 27
16:00 Ceglédi KCSE - GBB ZRT Kecskemét U22 42 - 33
2019. október 26. szombat
16:00 Csepel DSE - Vecsési SE 25 - 24
18:00 ÓKSI-Rév - Érd U22 28 - 29
18:00 TFSE - Ceglédi KCSE 33 - 29
2019. október 27. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Gárdony-Pázmánd NKK U22 29 - 26
18:00 GBB ZRT Kecskemét U22 - EURONOVEX USE 25 - 33
2019. november 6. szerda
18:30 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - GBB ZRT Kecskemét U22 36 - 22
19:30 Inárcs-Örkény KC - VSK Tököl 31 - 34
2019. november 9. szombat
18:00 EURONOVEX USE - TFSE 43 - 29
2019. november 10. vasárnap
13:00 VSK Tököl - Szigetszentmiklós NKSE 40 - 30
16:00 Vecsési SE - ÓKSI-Rév 34 - 20
17:00 Ceglédi KCSE - Csepel DSE 27 - 31
17:30 Érd U22 - Inárcs-Örkény KC 32 - 27
2019. november 16. szombat
10:15 ÓKSI-Rév - Ceglédi KCSE 19 - 22
16:00 Csepel DSE - EURONOVEX USE 27 - 32
18:00 Inárcs-Örkény KC - Vecsési SE 27 - 34
18:00 TFSE - Gárdony-Pázmánd NKK U22 21 - 25
18:00 GBB ZRT Kecskemét U22 - Szigetszentmiklós NKSE 27 - 32
2019. november 17. vasárnap
10:00 Érd U22 - VSK Tököl 32 - 33
2019. november 20. szerda
18:30 VSK Tököl - GBB ZRT Kecskemét U22 30 - 25
2019. november 23. szombat
16:00 EURONOVEX USE - ÓKSI-Rév 35 - 29
2019. november 24. vasárnap
14:00 Szigetszentmiklós NKSE - TFSE 35 - 35
15:00 Vecsési SE - Érd U22 42 - 25
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Csepel DSE 26 - 14
18:00 Ceglédi KCSE - Inárcs-Örkény KC 30 - 33
2019. november 30. szombat
12:30 ÓKSI-Rév - Gárdony-Pázmánd NKK U22 18 - 26
16:00 Csepel DSE - Szigetszentmiklós NKSE 32 - 24
18:00 Inárcs-Örkény KC - EURONOVEX USE 34 - 39
18:00 TFSE - GBB ZRT Kecskemét U22 33 - 25
2019. december 1. vasárnap
13:30 Érd U22 - Ceglédi KCSE 26 - 29
15:00 Vecsési SE - VSK Tököl 22 - 23
2019. december 7. szombat
16:00 EURONOVEX USE - Érd U22 32 - 28
18:00 GBB ZRT Kecskemét U22 - Csepel DSE 27 - 36
2019. december 8. vasárnap
14:30 Szigetszentmiklós NKSE - ÓKSI-Rév 31 - 26
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Inárcs-Örkény KC 27 - 21
16:15 VSK Tököl - TFSE 33 - 29
18:00 Ceglédi KCSE - Vecsési SE 26 - 26
2020. február 5. szerda
18:00 GBB ZRT Kecskemét U22 - ÓKSI-Rév 22 - 32
2020. február 6. csütörtök
17:15 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Érd U22 26 - 19
2020. február 7. péntek
18:00 Szigetszentmiklós NKSE - Inárcs-Örkény KC 37 - 36
2020. február 8. szombat
12:00 VSK Tököl - Ceglédi KCSE 28 - 28
18:00 TFSE - Csepel DSE 26 - 25
2020. február 9. vasárnap
17:00 EURONOVEX USE - Vecsési SE 34 - 30
2020. február 12. szerda
19:00 ÓKSI-Rév - TFSE 24 - 24
2020. február 15. szombat
14:00 Érd U22 - Szigetszentmiklós NKSE 30 - 30
16:00 Csepel DSE - VSK Tököl 18 - 20
18:00 Inárcs-Örkény KC - GBB ZRT Kecskemét U22 29 - 22
2020. február 16. vasárnap
11:00 Vecsési SE - Gárdony-Pázmánd NKK U22 20 - 21
18:00 Ceglédi KCSE - EURONOVEX USE 29 - 31
2020. február 20. csütörtök
18:00 GBB ZRT Kecskemét U22 - Érd U22 20 - 29
2020. február 22. szombat
16:00 Csepel DSE - ÓKSI-Rév 30 - 27
18:00 TFSE - Inárcs-Örkény KC 34 - 31
2020. február 23. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Vecsési SE 32 - 36
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Ceglédi KCSE 28 - 22
17:00 EURONOVEX USE - VSK Tököl 25 - 28
2020. február 27. csütörtök
19:30 Érd U22 - TFSE 27 - 23
2020. február 29. szombat
18:00 Inárcs-Örkény KC - Csepel DSE 25 - 24
18:00 GBB ZRT Kecskemét U22 - Vecsési SE 19 - 24
2020. március 1. vasárnap
13:00 VSK Tököl - ÓKSI-Rév 34 - 25
16:00 EURONOVEX USE - Gárdony-Pázmánd NKK U22 32 - 32
18:00 Ceglédi KCSE - Szigetszentmiklós NKSE 40 - 39
2020. március 7. szombat
18:00 ÓKSI-Rév - Inárcs-Örkény KC 32 - 31
18:00 GBB ZRT Kecskemét U22 - Ceglédi KCSE 31 - 37
2020. március 8. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - EURONOVEX USE 35 - 36
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - VSK Tököl 30 - 26
17:00 Csepel DSE - Érd U22 18 - 19
18:00 TFSE - Vecsési SE 25 - 24
2020. március 11. szerda
19:00 VSK Tököl - Inárcs-Örkény KC 32 - 35
2020. március 12. csütörtök
18:30 Érd U22 - ÓKSI-Rév 23 - 24
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. EURONOVEX USE 16 14 1 1 519 455 64 29
2. Gárdony-Pázmánd NKK U22 16 11 1 4 416 366 50 23
3. Csepel DSE 16 10 0 6 422 374 48 20
4. VSK Tököl 17 9 2 6 487 473 14 20
5. Szigetszentmiklós NKSE 16 8 2 6 509 504 5 18
6. Vecsési SE 16 8 1 7 445 392 53 17
7. Ceglédi KCSE 16 7 2 7 472 468 4 16
8. Érd U22 17 7 1 9 450 470 -20 15
9. TFSE 16 6 2 8 437 462 -25 14
10. Inárcs-Örkény KC 17 6 0 11 488 531 -43 12
11. ÓKSI-Rév 17 4 2 11 430 471 -41 10
12. GBB ZRT Kecskemét U22 16 1 0 15 402 511 -109 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. JÁMBOR-HERCEG RÉKA Inárcs-Örkény KC 154 17
2. BECSÉRI KITTI EURONOVEX USE 117 15
3. RAUSCH KRISZTINA Szigetszentmiklós NK 113 16
4. BALLA ANITA VSK Tököl 110 16
5. MAROSI RITA VSK Tököl 104 17
6. GARANCZ PETRA DORINA ÓKSI-Rév 103 16
7. KÓKA MARIANN Érd U22 100 17
8. JÓNÁS ALEXANDRA EURONOVEX USE 97 15
9. TÓTH ADRIEN Ceglédi KCSE 91 16
10. VULETIC SUNCICA Ceglédi KCSE 86 16
11. TAKÁCS KITTI VSK Tököl 85 15
12. PERCZE DZSENIFER ÓKSI-Rév 83 15
13. URFI DOROTTYA Szigetszentmiklós NK 82 16
14. SOMLAI RITA TFSE 81 15
15. POTONDI DIÁNNA Szigetszentmiklós NK 69 11
16. MENDRE VIRÁG Érd U22 67 17
17. HORVÁTH DÓRA Szigetszentmiklós NK 65 16
18. KONFÁR RENÁTA GBB ZRT Kecskemét U2 65 13
19. GYEBROVSZKI ZITA Vecsési SE 63 10
20. URBÁNYI SÁRA Érd U22 62 12
21. KUCZI DORINA Gárdony-Pázmánd NKK 61 16
22. SZIJÁRTÓ HELGA TFSE 61 16
23. TÓTH ZSÓFIA EURONOVEX USE 61 16
24. SZABÓ VIKTÓRIA GBB ZRT Kecskemét U2 60 12
25. NONN DOROTTYA TFSE 58 15
26. PÁRTOS ORSOLYA Csepel DSE 58 12
27. EGERESI ZSUZSANNA Inárcs-Örkény KC 57 16
28. MÁTRAI NÓRA VSK Tököl 57 14
29. RADVA ERZSÉBET GBB ZRT Kecskemét U2 57 16
30. KISS DOROTTYA ZSÓFIA Érd U22 56 16
31. SCHVAJDA SÁRA ÓKSI-Rév 53 15
32. TUTTI KATA EURONOVEX USE 53 16
33. HIDEG MARIANN Inárcs-Örkény KC 52 12
34. KISJUHÁSZ PETRA Inárcs-Örkény KC 52 17
35. DOBOS RENÁTA Ceglédi KCSE 51 15
36. PINTÉR KRISZTINA Inárcs-Örkény KC 51 10
37. ÁGOSTON NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 50 15
38. HUSZÁR DÓRA Csepel DSE 50 11
39. MARTINEK EMŐKE Vecsési SE 50 16
40. FARKAS SZIMONETTA EURONOVEX USE 49 16
41. KRENNER FANNI GBB ZRT Kecskemét U2 49 8
42. LÍZER MELINDA Szigetszentmiklós NK 47 16
43. PASQUALETTI LAURA TFSE 34 8 46 15
Vecsési SE 12 7
44. SINKA-HALÁSZ SZABINA Vecsési SE 46 16
45. FUNDÁK ANNAMÁRIA EURONOVEX USE 44 10
46. HERMANN BARBARA Inárcs-Örkény KC 44 10
47. TAR ZSÓFIA EURONOVEX USE 44 16
48. WÁGNER VIRÁG Inárcs-Örkény KC 43 17
49. CSÁKI LILLA Érd U22 42 15
50. SOWUNMI MÁRIA Ceglédi KCSE 42 15
51. TÖRÖK MELINDA Ceglédi KCSE 42 16
52. BLAZSEK ALEXANDRA TÍMEA Gárdony-Pázmánd NKK 41 13
53. KANYIK BOROKA Csepel DSE 41 16
54. HORVÁTH VIVIEN Vecsési SE 40 16
55. KOVÁCS PETRA ÓKSI-Rév 40 16
56. MERTLIK MÓNIKA Ceglédi KCSE 40 5
57. RÁCZ ALMA ANDREA TFSE 40 15
58. SZTOICS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKK 40 16
59. MINÁROVICS ANITA Vecsési SE 39 15
60. SZŰCS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKK 38 16
61. GYŐRFFY RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 36 12
62. ORJÁN VIKTÓRIA TFSE 36 14
63. SZENTKERESSY-KOVÁCS RENÁTA Csepel DSE 36 15
64. KAISER MELITTA Ceglédi KCSE 35 5
65. MOLNÁR-GÁBOR DALMA Csepel DSE 35 15
66. NAGY ENIKŐ GBB ZRT Kecskemét U2 34 16
67. CSÓKA ESZTER TFSE 33 16
68. GYÖMÖREY VIKTÓRIA TFSE 33 16
69. BOCSI SZONJA Gárdony-Pázmánd NKK 32 8
70. LÓCZI FANNI GBB ZRT Kecskemét U2 32 9
71. HALMOS NIKOLETTA Vecsési SE 31 14
72. BENEDEK RÉKA Csepel DSE 30 6
73. GÁL SINOPA ANNA Vecsési SE 30 9
74. TORGYIK RITA Ceglédi KCSE 30 14
75. GELLÉRFI ÉVA Csepel DSE 27 16
76. TÓTH SZABINA VSK Tököl 27 16
77. BERÉNYI KIRA Érd U22 26 14
78. MÉSZÁROS DORINA EURONOVEX USE 26 15
79. BÖJTÖS ANDREA VSK Tököl 24 13
80. ÉDES BOGLÁRKA Csepel DSE 24 15
81. KAJDÁCSI KINGA Csepel DSE 24 7
82. LÍZER DOROTTYA Szigetszentmiklós NK 24 4
83. SZALAI DORKA Szigetszentmiklós NK 24 15
84. JUHÁSZ DALMA GBB ZRT Kecskemét U2 23 12
85. MATHEISZ RENÁTA NOÉMI TFSE 23 15
86. GIESZER-TAKÁCS NIKOLETT VSK Tököl 22 17
87. KAUFMANN DÓRA Szigetszentmiklós NK 21 14
88. KÖKÉNY HANNA VIRÁG Ceglédi KCSE 21 16
89. FARAGÓ EVELYN VIVIEN Vecsési SE 20 11
90. TÓTH RENÁTA ÓKSI-Rév 20 16
91. BALOGH VIKTÓRIA ÓKSI-Rév 19 2
92. DOSZPOD RÉKA Vecsési SE 19 6
93. SÜTŐ SÁRA Vecsési SE 19 5
94. BALÓ VERA ÓKSI-Rév 18 17
95. KOVÁCS VIKTÓRIA ÓKSI-Rév 18 15
96. ÁRVAI LAURA GBB ZRT Kecskemét U2 17 11
97. GOLDA KATA ÓKSI-Rév 17 17
98. KERNER TÜNDE Csepel DSE 17 10
99. MOLNÁR SÁRA MELINDA VSK Tököl 17 17
100. SZABÓ RÉKA Csepel DSE 17 14
101. URBÁNYI KINGA Érd U22 17 15
102. HAUSER PETRA Érd U22 16 14
103. KOVÁCS LILLA ÓKSI-Rév 16 5
104. ÖTVÖS RÉKA Szigetszentmiklós NK 16 15
105. SÁRVÁRI KRISZTINA Gárdony-Pázmánd NKK 16 12
106. SEBŐK BARBARA Csepel DSE 0 2 16 13
Inárcs-Örkény KC 16 11
107. EKKER REBEKA Vecsési SE 15 16
108. FRIEDMAN LUCA Szigetszentmiklós NK 15 15
109. KAJDÁCSI KATA Csepel DSE 15 8
110. KLACSÁK ZSÓFIA Csepel DSE 15 7
111. RAGÓ REBEKA TFSE 15 16
112. SÁNDOR VERONIKA ÓKSI-Rév 15 6
113. BERNÁTH RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 14 16
114. DROBA PANNA Érd U22 14 12
115. MEGYESI MILLA GBB ZRT Kecskemét U2 14 15
116. SEBŐK DÓRA Vecsési SE 14 15
117. JUHÁSZ ADÉL Gárdony-Pázmánd NKK 13 8
118. KOVÁCS KITTI Vecsési SE 13 15
119. TELEKI-ROZGICS KLAUDIA VSK Tököl 13 10
120. CSÁBI ZSUZSANNA Ceglédi KCSE 12 5
121. CSER LIZA Érd U22 12 16
122. KÁRÁSZ NIKOLETT GBB ZRT Kecskemét U2 12 13
123. ZIMEK KRISZTINA Érd U22 12 16
124. APÁTI ZSÓFIA Érd U22 11 11
125. BEDE BERNADETT EURONOVEX USE 11 16
126. CZUCZU FRIDA Gárdony-Pázmánd NKK 11 2
127. KÖKÉNY NÓRA Vecsési SE 11 4
128. NAGY HANNA GBB ZRT Kecskemét U2 11 15
129. SZTANCSIK ANETT BEÁTA Inárcs-Örkény KC 11 14
130. UJVÁRI DOROTTYA EURONOVEX USE 11 3
131. FEHÉR LAURA SAROLTA Csepel DSE 0 2 10 14
Szigetszentmiklós NK 10 12
132. HARGITAI DOROTTYA Gárdony-Pázmánd NKK 10 2
133. PANCZÁK PETRA VSK Tököl 10 17
134. PESZEKI LAURA Ceglédi KCSE 10 16
135. VÖRÖS SZIMONETTA Gárdony-Pázmánd NKK 10 2
136. CZUDOR ALEXANDRA Vecsési SE 8 10
137. FÖLDESI JÚLIA ÓKSI-Rév 8 3
138. FURKA ALÍZ Gárdony-Pázmánd NKK 8 8
139. HEGEDŰS LILLA TFSE 8 10
140. KOLLÁR FANNI INGRID GBB ZRT Kecskemét U2 8 3
141. KOVÁCS BETTINA VSK Tököl 8 14
142. LOZSI ERNA Gárdony-Pázmánd NKK 8 3
143. PIAZZA DÓRA SZIMONETTA Gárdony-Pázmánd NKK 8 13
144. SÁNTA BARBARA Inárcs-Örkény KC 8 11
145. TAKÁCS BARBARA VSK Tököl 8 4
146. VARGA LILLA Csepel DSE 8 13
147. CSIKI JANKA Csepel DSE 5 5 7 8
Szigetszentmiklós NK 2 3
148. GRUBER ZITA Vecsési SE 7 3
149. BALÁZS BARBARA Szigetszentmiklós NK 6 15
150. BÁLINT RENÁTA Csepel DSE 6 7
151. HIBERT ADRIENN Vecsési SE 6 4
152. KATONA LILLA ÓKSI-Rév 6 2
153. MANCZAL DÓRA TFSE 6 9
154. PALLAGI LUCA Csepel DSE 6 9
155. SPOLMIN ROBERTA Ceglédi KCSE 6 7
156. SZEKERES REBEKA Szigetszentmiklós NK 6 9
157. KOVÁCS ESZTER Érd U22 5 6
158. PÉCSI LILI GBB ZRT Kecskemét U2 5 11
159. SÜLYE ÁGOTA SÁRA GBB ZRT Kecskemét U2 5 2
160. TIHANYI ANNA Gárdony-Pázmánd NKK 5 2
161. TÓTH ÁGNES Ceglédi KCSE 5 6
162. VERNES DOROTTYA Gárdony-Pázmánd NKK 5 2
163. ANDA LILI ÓKSI-Rév 4 4
164. BACSA FLÓRA BERNADETT TFSE 4 15
165. BENEDEK ÁGNES Csepel DSE 4 9
166. BURGHARDT LUKRÉCIA EURONOVEX USE 4 4
167. MARLYIN BERNADETT Szigetszentmiklós NK 4 12
168. HALMI PANNA Érd U22 3 7
169. MATIRKÓ MELITTA ÓKSI-Rév 3 11
170. PALLAGI JUDIT GBB ZRT Kecskemét U2 3 2
171. POLGÁR KINGA TFSE 3 3
172. RUBINT ALEXANDRA Szigetszentmiklós NK 3 8
173. SZABÓ JANKA GBB ZRT Kecskemét U2 3 6
174. SZALAI KYRA Csepel DSE 3 10
175. VENYIGE ADRIENN Gárdony-Pázmánd NKK 3 3
176. BAKOS DÓRA ÓKSI-Rév 2 4
177. BALOGH MELANI KÍRA Gárdony-Pázmánd NKK 2 11
178. BENEDEK BIANKA Érd U22 2 6
179. KISS VIVIEN Gárdony-Pázmánd NKK 2 6
180. SZAKÁCSY KAMILLA ÓKSI-Rév 2 5
181. TASNÁDI PETRA GBB ZRT Kecskemét U2 2 13
182. TIHANYI LUCA ÓKSI-Rév 2 2
183. VAJDA SZONJA Érd U22 2 4
184. DOMAK KATA Gárdony-Pázmánd NKK 1 16
185. ERDŐS PETRA Érd U22 1 4
186. FARKAS KINGA ÓKSI-Rév 1 4
187. FARKAS TEKLA Csepel DSE 1 3
188. FEHÉR DOMINIKA EURONOVEX USE 1 16
189. HETYEI KATALIN KINCSŐ Gárdony-Pázmánd NKK 1 9
190. HORPÁCSI-SZABÓ BLANKA Gárdony-Pázmánd NKK 1 3
191. KOSIBA BARBARA VSK Tököl 1 4
192. KOVÁCS ALÍZ Ceglédi KCSE 1 11
193. KOVÁCS RITA GBB ZRT Kecskemét U2 1 5
194. MEGYESI ORSOLYA Vecsési SE 1 16
195. NACHTMANN RENÁTA VSK Tököl 1 6
196. NÉMETH ZSÓFIA Gárdony-Pázmánd NKK 0 4 1 13
GBB ZRT Kecskemét U2 1 9
197. ÓVÁRI BOGLÁRKA Szigetszentmiklós NK 1 1
198. ÖKRÖS ALEXANDRA Érd U22 1 7
199. PALICSKA LIZA Szigetszentmiklós NK 1 14
200. PÉNZES EVELIN Érd U22 1 10
201. RÉKASI REBEKA EUGÉNIA EURONOVEX USE 1 3
202. SZABÓ ANNA TFSE 1 7
203. SZÁNTÓ EDINA Vecsési SE 1 4
204. SZAPPANOS ANNA KIARA TFSE 1 1
205. ALMÁSI ANNA DÓRA Érd U22 0 3
206. BARANYI GRÉTA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
207. BARÁTH BLANKA VIVIEN Érd U22 0 14
208. BARTHA KINCSŐ TFSE 0 1
209. BAUER BOGLÁRKA VSK Tököl 0 1
210. BORONYÁK VIKTÓRIA IVETT EURONOVEX USE 0 3
211. CZVIK ANNA VSK Tököl 0 1
212. DIÓSZEGI DIÁNA VSK Tököl 0 11
213. DOSZPOTH ZSUZSANNA Érd U22 0 16
214. DREVENKA DÓRA ÓKSI-Rév 0 3
215. FARKAS FRUZSINA Ceglédi KCSE 0 2
216. HORVÁTH SÁRA Érd U22 0 2
217. JOSZKIN MARIETTA VSK Tököl 0 1
218. JUHÁSZ BERNADETT Ceglédi KCSE 0 15
219. KAFFKA ESZTER Csepel DSE 0 16
220. KALMÁR DÓRA Csepel DSE 0 2
221. KAMPER OLÍVIA Inárcs-Örkény KC 0 4
222. KISS BARBARA Inárcs-Örkény KC 0 16
223. KISS MELINDA Szigetszentmiklós NK 0 8
224. KNAUER CSENGE ANITA Gárdony-Pázmánd NKK 0 14
225. KÓNYA BIANKA VIKTÓRIA VSK Tököl 0 1
226. KORDÁS VIVIEN GBB ZRT Kecskemét U2 0 4
227. KOVÁCS DÓRA Vecsési SE 0 2
228. KOVÁCS GRÉTA Szigetszentmiklós NK 0 7
229. KRUZSICZ BERNADETT Vecsési SE 0 5
230. LÁZÁR EVELIN TFSE 0 16
231. LIPOVICS GABRIELLA Csepel DSE 0 16
232. MAGYAR NIKOLETT Gárdony-Pázmánd NKK 0 16
233. MARTIN ANETT Inárcs-Örkény KC 0 2
234. MERŐ DÓRA Szigetszentmiklós NK 0 16
235. MIKLÓS KLAUDIA ÓKSI-Rév 0 16
236. MÓD KLAUDIA Ceglédi KCSE 0 12
237. MOLNÁR NOÉMI TFSE 0 16
238. MOLNÁR ZSÓFIA Érd U22 0 2
239. MONCZ NIKOLETT Érd U22 0 6
240. ORBÁN RENÁTA Vecsési SE 0 2
241. PÁL IZABELLA GBB ZRT Kecskemét U2 0 8
242. PEREZNYÁK ANNA Csepel DSE 0 2
243. PINCÉSI PANNA OTÍLIA Szigetszentmiklós NK 0 2
244. PROVICS LILLA GBB ZRT Kecskemét U2 0 4
245. ROST REGINA Inárcs-Örkény KC 0 3
246. SCHVART ENIKŐ EURONOVEX USE 0 15
247. SNÓBL RAMÓNA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
248. SZABÓ KATA EURONOVEX USE 0 15
249. SZAJKÓ KINGA VSK Tököl 0 17
250. SZEGEDI BRIGITTA Ceglédi KCSE 0 15
251. SZILÁGYI KITTI Inárcs-Örkény KC 0 6
252. SZOBODEK BEÁTA EURONOVEX USE 0 10
253. SZŰCS BARBARA VIVIEN ÓKSI-Rév 0 2
254. SZŰCS DÓRA GBB ZRT Kecskemét U2 0 3
255. TÓTH BARBARA GBB ZRT Kecskemét U2 0 1
256. TÓTH ENIKŐ Vecsési SE 0 15
257. VADÓCZ VANDA Vecsési SE 0 11
258. VÁRADI HANNA Érd U22 0 1
259. VARGA ANITA ÓKSI-Rév 0 14
260. VISZLAI RÉKA VSK Tököl 0 12
261. ZSIGMUND EMESE Inárcs-Örkény KC 0 16
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó