Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat
2020. szeptember 2. szerda
16:00 Éles KISE - Budakalász Kézilabda Zrt. 33 - 24
2020. szeptember 3. csütörtök
15:30 PLER-Budapest - NEKA 26 - 29
2020. szeptember 4. péntek
18:00 BFKA-Balatonfüred - Grundfos Tatabánya KC 29 - 23
2020. szeptember 5. szombat
11:00 Moyra-Budaörs Handball - Veszprémi KKFT 26 - 30
13:00 BFKA-Veszprém - Csurgói KK 21 - 22
2020. szeptember 6. vasárnap
15:00 Sport36-Komló - Bp. Elektromos SE 32 - 22
2020. szeptember 8. kedd
15:00 NEKA - Moyra-Budaörs Handball 39 - 23
16:00 AGROFEED ETO-SZESE I. - Sport36-Komló 25 - 27
2020. szeptember 9. szerda
17:20 Bp. Elektromos SE - PLER-Budapest 28 - 29
2020. szeptember 10. csütörtök
16:00 Veszprémi KKFT - BFKA-Veszprém 20 - 30
2020. szeptember 11. péntek
13:00 Csurgói KK - Éles KISE 25 - 21
2020. szeptember 13. vasárnap
Budakalász Kézilabda Zrt. - BFKA-Balatonfüred
2020. szeptember 17. csütörtök
16:00 Éles KISE - Veszprémi KKFT
2020. szeptember 19. szombat
12:00 Moyra-Budaörs Handball - Bp. Elektromos SE 26 - 26
2020. szeptember 24. csütörtök
13:00 Grundfos Tatabánya KC - PLER-Budapest 22 - 27
2020. szeptember 27. vasárnap
Veszprémi KKFT - Csurgói KK
15:00 Bp. Elektromos SE - BFKA-Veszprém 21 - 23
2020. október 7. szerda
16:00 Éles KISE - Bp. Elektromos SE 36 - 17
2020. október 8. csütörtök
15:30 PLER-Budapest - BFKA-Balatonfüred 18 - 22
16:50 Moyra-Budaörs Handball - Grundfos Tatabánya KC 22 - 26
2020. október 10. szombat
15:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Veszprémi KKFT 30 - 25
2020. október 14. szerda
17:20 Bp. Elektromos SE - Csurgói KK 20 - 23
2020. október 15. csütörtök
16:00 AGROFEED ETO-SZESE I. - Éles KISE 26 - 28
18:00 BFKA-Balatonfüred - Moyra-Budaörs Handball 28 - 17
18:00 NEKA - Veszprémi KKFT 41 - 13
2020. október 17. szombat
16:00 Sport36-Komló - Budakalász Kézilabda Zrt. 19 - 16
2020. október 21. szerda
15:00 Csurgói KK - AGROFEED ETO-SZESE I. 28 - 21
15:30 Budakalász Kézilabda Zrt. - BFKA-Balatonfüred 23 - 25
2020. október 22. csütörtök
15:30 PLER-Budapest - Sport36-Komló 26 - 24
16:00 Veszprémi KKFT - Bp. Elektromos SE 28 - 35
2020. október 24. szombat
15:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - NEKA 20 - 28
2020. november 3. kedd
14:30 Éles KISE - Veszprémi KKFT 34 - 18
2020. november 5. csütörtök
15:00 Csurgói KK - NEKA 18 - 24
2020. november 10. kedd
16:00 AGROFEED ETO-SZESE I. - Veszprémi KKFT 39 - 23
16:45 Bp. Elektromos SE - NEKA 24 - 36
2020. november 12. csütörtök
Veszprémi KKFT - Grundfos Tatabánya KC elhalasztva
2020. november 13. péntek
Éles KISE - Pénzügyőr SE elhalasztva
13:30 NEKA - AGROFEED ETO-SZESE I. 34 - 15
16:00 BFKA-Veszprém - Sport36-Komló 27 - 32
2020. november 14. szombat
14:00 Moyra-Budaörs Handball - PLER-Budapest 26 - 33
2020. november 18. szerda
15:30 PLER-Budapest - BFKA-Veszprém 25 - 22
16:00 AGROFEED ETO-SZESE I. - Bp. Elektromos SE 31 - 25
17:30 Pénzügyőr SE - Csurgói KK 23 - 24
2020. november 19. csütörtök
18:00 BFKA-Balatonfüred - Veszprémi KKFT 22 - 22
2020. november 20. péntek
12:30 Grundfos Tatabánya KC - NEKA 17 - 41
2020. november 22. vasárnap
16:00 Sport36-Komló - Éles KISE 22 - 25
2020. november 24. kedd
13:00 Moyra-Budaörs Handball - AGROFEED ETO-SZESE I. 21 - 25
2020. november 25. szerda
16:00 Éles KISE - PLER-Budapest 30 - 28
17:20 Bp. Elektromos SE - Grundfos Tatabánya KC 29 - 21
2020. november 26. csütörtök
NEKA - BFKA-Balatonfüred elhalasztva
16:00 Veszprémi KKFT - Pénzügyőr SE 31 - 19
2020. november 27. péntek
15:00 Csurgói KK - Sport36-Komló 16 - 18
2020. december 2. szerda
14:00 BFKA-Veszprém - AGROFEED ETO-SZESE I. 24 - 30
17:30 Pénzügyőr SE - NEKA 17 - 37
2020. december 3. csütörtök
15:30 PLER-Budapest - Csurgói KK 24 - 20
18:00 BFKA-Balatonfüred - Bp. Elektromos SE 28 - 21
2020. december 4. péntek
14:45 Sport36-Komló - Veszprémi KKFT 25 - 24
2020. december 6. vasárnap
Moyra-Budaörs Handball - Éles KISE elhalasztva
13:00 Grundfos Tatabánya KC - AGROFEED ETO-SZESE I. 17 - 24
2020. december 9. szerda
16:00 Éles KISE - BFKA-Veszprém 30 - 27
16:00 NEKA - Sport36-Komló 33 - 25
17:20 Bp. Elektromos SE - Pénzügyőr SE 28 - 32
2020. december 10. csütörtök
16:00 Veszprémi KKFT - PLER-Budapest 23 - 24
2020. december 16. szerda
17:30 Pénzügyőr SE - BFKA-Veszprém 20 - 22
2020. december 17. csütörtök
15:30 PLER-Budapest - AGROFEED ETO-SZESE I. 27 - 22
16:00 NEKA - Éles KISE 29 - 27
2021. január 6. szerda
17:30 Pénzügyőr SE - BFKA-Balatonfüred 24 - 25
2021. január 13. szerda
15:00 Pénzügyőr SE - AGROFEED ETO-SZESE I. 21 - 25
2021. január 14. csütörtök
15:00 Moyra-Budaörs Handball - Pénzügyőr SE 23 - 23
2021. január 16. szombat
11:00 AGROFEED ETO-SZESE I. - BFKA-Balatonfüred 19 - 31
2021. január 20. szerda
15:00 Csurgói KK - Moyra-Budaörs Handball 10 - 0
17:30 Pénzügyőr SE - PLER-Budapest 23 - 20
2021. január 21. csütörtök
18:15 Moyra-Budaörs Handball - Budakalász Kézilabda Zrt. 18 - 25
2021. január 22. péntek
16:00 BFKA-Veszprém - BFKA-Balatonfüred 20 - 25
2021. január 23. szombat
11:00 Grundfos Tatabánya KC - Pénzügyőr SE 22 - 22
16:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Csurgói KK 26 - 25
2021. január 27. szerda
12:30 Grundfos Tatabánya KC - Csurgói KK 18 - 26
17:30 Pénzügyőr SE - Budakalász Kézilabda Zrt. 25 - 26
2021. január 29. péntek
14:45 Sport36-Komló - Pénzügyőr SE 25 - 16
16:00 BFKA-Veszprém - Moyra-Budaörs Handball 10 - 0
2021. január 30. szombat
11:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Bp. Elektromos SE 30 - 31
2021. január 31. vasárnap
16:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Grundfos Tatabánya KC 25 - 25
2021. február 2. kedd
16:00 AGROFEED ETO-SZESE I. - Pénzügyőr SE 25 - 18
18:00 BFKA-Veszprém - Budakalász Kézilabda Zrt. 35 - 22
2021. február 3. szerda
16:00 Éles KISE - Grundfos Tatabánya KC 33 - 16
2021. február 4. csütörtök
12:00 Grundfos Tatabánya KC - BFKA-Balatonfüred 15 - 23
16:00 Veszprémi KKFT - Moyra-Budaörs Handball 25 - 23
16:00 NEKA - PLER-Budapest 32 - 27
2021. február 5. péntek
15:00 Csurgói KK - BFKA-Veszprém 21 - 18
2021. február 6. szombat
15:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Éles KISE 32 - 30
2021. február 7. vasárnap
16:30 Bp. Elektromos SE - Sport36-Komló 23 - 33
2021. február 10. szerda
16:00 Éles KISE - Csurgói KK 34 - 21
17:30 Pénzügyőr SE - Grundfos Tatabánya KC 19 - 16
2021. február 11. csütörtök
15:30 PLER-Budapest - Bp. Elektromos SE 29 - 24
16:50 Moyra-Budaörs Handball - NEKA 20 - 33
18:00 BFKA-Balatonfüred - Budakalász Kézilabda Zrt. 25 - 24
2021. február 12. péntek
15:45 Sport36-Komló - AGROFEED ETO-SZESE I. 23 - 19
2021. február 13. szombat
13:00 BFKA-Veszprém - Veszprémi KKFT 29 - 17
2021. február 16. kedd
18:00 BFKA-Balatonfüred - Sport36-Komló 26 - 24
2021. február 17. szerda
16:00 AGROFEED ETO-SZESE I. - PLER-Budapest 25 - 19
17:20 Bp. Elektromos SE - Moyra-Budaörs Handball 20 - 23
2021. február 18. csütörtök
13:00 Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló 20 - 22
16:00 Veszprémi KKFT - Éles KISE 19 - 37
18:00 BFKA-Balatonfüred - Pénzügyőr SE 26 - 18
2021. február 19. péntek
15:00 Csurgói KK - Budakalász Kézilabda Zrt. 28 - 25
2021. február 23. kedd
15:00 Csurgói KK - BFKA-Balatonfüred 20 - 19
16:00 AGROFEED ETO-SZESE I. - Moyra-Budaörs Handball 37 - 19
2021. február 24. szerda
16:00 Éles KISE - NEKA 33 - 22
2021. február 25. csütörtök
15:30 PLER-Budapest - Grundfos Tatabánya KC 26 - 25
2021. február 26. péntek
Sport36-Komló - BFKA-Balatonfüred elhalasztva
15:00 Csurgói KK - Veszprémi KKFT 30 - 17
2021. február 27. szombat
13:00 BFKA-Veszprém - Bp. Elektromos SE 32 - 20
15:00 Budakalász Kézilabda Zrt. - Pénzügyőr SE 20 - 22
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. NEKA 14 13 0 1 458 305 153 26
2. BFKA-Balatonfüred 14 12 1 1 354 288 66 25
3. Éles KISE 14 11 0 3 431 326 105 22
4. Csurgói KK 16 11 0 5 357 329 28 22
5. Sport36-Komló 14 10 0 4 351 318 33 20
6. PLER-Budapest 16 10 0 6 408 397 11 20
7. AGROFEED ETO-SZESE I. 16 9 0 7 408 385 23 18
8. BFKA-Veszprém 14 7 0 7 340 305 35 14
9. Budakalász Kézilabda Zrt. 15 5 1 9 368 394 -26 11
10. Pénzügyőr SE 16 4 2 10 342 395 -53 10
11. Bp. Elektromos SE 17 3 1 13 414 492 -78 7
12. Veszprémi KKFT 15 3 1 11 335 444 -109 7
13. Grundfos Tatabánya KC 14 1 2 11 283 368 -85 4
14. Moyra-Budaörs Handball 15 1 2 12 287 390 -103 4
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. PANÁK MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE I 115 15
2. SÜLE LÁSZLÓ Bp. Elektromos SE 111 17
3. ZANATI ÁDÁM Budakalász Kézilabda 105 13
4. BENCSIK LÁSZLÓ MÁRK Bp. Elektromos SE 98 17
5. VÁRSZEGI CSONGOR PLER-Budapest 92 15
6. MOLNÁR KOLOS PLER-Budapest 91 15
7. PUSKÁS MILÁN Moyra-Budaörs Handba 84 13
8. VARGA SZABOLCS Sport36-Komló 74 14
9. BOGDÁNY ÖRS BFKA-Veszprém 68 12
10. BAZSA VIKTOR Sport36-Komló 65 14
11. MAJCZÁN DÁVID Éles KISE 65 14
12. HERMANN HUNOR BFKA-Balatonfüred 63 14
13. SZEGNER PÉTER Budakalász Kézilabda 63 15
14. NÁDAS GERGELY MARTIN Pénzügyőr SE 62 16
15. BEGOVÁCZ MÁRK Sport36-Komló 60 12
16. STRAMSZKY MARCELL FERENC Pénzügyőr SE 60 16
17. SZATMÁRI BENCE Éles KISE 59 11
18. TŐSÉR MÁTÉ BFKA-Balatonfüred 59 13
19. KUN DÁNIEL ANDRÁS NEKA 58 14
20. BODNÁR GÉZA PLER-Budapest 57 16
21. NÉMETH MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE I 55 15
22. SZARACSEVICS NOEL Veszprémi KKFT 55 15
23. BENAIN ALEX KRISZTIÁN Veszprémi KKFT 53 15
24. HORVÁTH PÉTER Csurgói KK 52 15
25. MÉSZÁROS IMRE Grundfos Tatabánya K 52 14
26. NAGY ÁDÁM BFKA-Veszprém 52 11
27. BŐTI DOMINIK TAMÁS BFKA-Veszprém 51 11
28. FERCSIK DÁNIEL Éles KISE 51 14
29. TŐZSÉR BÁLINT Bp. Elektromos SE 51 16
30. GYŐRI SZABOLCS PLER-Budapest 49 16
31. ÁSVÁNYI GELLÉRT AGROFEED ETO-SZESE I 46 16
32. BOGNÁR PATRIK GÁBOR Csurgói KK 45 14
33. LIZICZAY BENCE Moyra-Budaörs Handba 44 13
34. KATHI SÁNDOR NEKA 43 11
35. MATTHAEIDESZ DÁVID Bp. Elektromos SE 43 17
36. GÁL BENEDEK Pénzügyőr SE 41 16
37. BÁNKUTI MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 40 14
38. BERÉNYI BARNABÁS Budakalász Kézilabda 40 15
39. CZABULA MÁTÉ HUBA Éles KISE 40 9
40. KOLLÁR MÁRTON Csurgói KK 40 13
41. KOVÁCS TAMÁS NEKA 39 11
42. MOLNÁR BENEDEK AGROFEED ETO-SZESE I 39 10
43. SCHOPPER MILÁN Grundfos Tatabánya K 39 13
44. SZAKÁCS PÉTER Budakalász Kézilabda 39 15
45. FARKAS MÁTÉ Éles KISE 38 13
46. SZABÓ MÁTÉ Pénzügyőr SE 38 16
47. SZECSEI BALÁZS Bp. Elektromos SE 38 16
48. SZELŐCZEI BÁLINT AGROFEED ETO-SZESE I 38 15
49. ORMAY SOMA NÁNDOR Csurgói KK 36 11
50. FÜSTÖS GÁBOR Csurgói KK 35 10
51. ALMÁSSY MÁTÉ Budakalász Kézilabda 34 9
52. HÖRNYÉKI SZABOLCS Sport36-Komló 34 13
53. KIS DÉNES Pénzügyőr SE 33 16
54. TÓTH BARNABÁS ATTILA Grundfos Tatabánya K 33 7
55. BALOGH BOTOND BFKA-Veszprém 32 13
56. VISKI SZABOLCS NEKA 32 14
57. CSIKI BENCE Pénzügyőr SE 31 16
58. KLUCSIK MÁTÉ BFKA-Balatonfüred 31 7
59. SZATMÁRI SÁNDOR Éles KISE 31 14
60. VASS BENCE PLER-Budapest 31 16
61. GYÖRE BOTOND BFKA-Veszprém 30 12
62. HORVÁTH DÁVID NEKA 29 12
63. LANTOS KORNÉL Moyra-Budaörs Handba 29 11
64. MEZEI JÓZSEF MÁTÉ Budakalász Kézilabda 29 15
65. PINTÉR CSABA BENDEGÚZ AGROFEED ETO-SZESE I 29 16
66. SZEGI KORNÉL Grundfos Tatabánya K 29 14
67. BODNÁR BÁLINT NEKA 28 12
68. DOTTORE MARCO Moyra-Budaörs Handba 28 13
69. NYÉKI ISTVÁN NEKA 28 14
70. PRESZTER ÁKOS Veszprémi KKFT 28 8
71. RUBOS NORBERT Éles KISE 27 11
72. CSENGERI HUNOR NEKA 26 9
73. FORGÁCS BERNÁT Bp. Elektromos SE 26 11
74. DÓZSA RICHÁRD Veszprémi KKFT 25 13
75. FAZEKAS ÁRON Veszprémi KKFT 25 14
76. JAJIC DAMJAN NEKA 25 11
77. MORVAI TAMÁS PLER-Budapest 25 16
78. RIK JÓZSEF Sport36-Komló 25 11
79. ANDRÁS-DÓRA CSABA Éles KISE 24 9
80. BODNÁR BENCE NEKA 24 13
81. KŐVÁRI BENCE GYULA BFKA-Balatonfüred 24 14
82. VARGA JÁNOS Csurgói KK 24 11
83. BÁNSZKI BRUNÓ Pénzügyőr SE 23 15
84. SZIJÁRTÓ MÁTÉ Csurgói KK 23 8
85. TOKODI DOMINIK NEKA 23 11
86. GODA KOPPÁNY Veszprémi KKFT 22 10
87. BÁDER BARNABÁS BFKA-Veszprém 21 13
88. BODZÁN BENCE Pénzügyőr SE 21 15
89. BÓZSA BRENDON BFKA-Balatonfüred 21 11
90. IHÁSZ DÁVID VIKTOR Éles KISE 21 13
91. IVICZ MARTIN Sport36-Komló 21 13
92. OLÁH BENCE Grundfos Tatabánya K 21 8
93. TÓTH NOEL BFKA-Balatonfüred 21 14
94. KESZLER ATTILA HUNOR Moyra-Budaörs Handba 20 13
95. MADÁR ZSOMBOR AGROFEED ETO-SZESE I 20 14
96. PÁDÁR PATRIK Grundfos Tatabánya K 20 12
97. SZÖLLŐSI GERGELY Bp. Elektromos SE 20 16
98. TALABÉR BERTOLD Éles KISE 20 9
99. VARGA ROLAND Sport36-Komló 20 13
100. BOLDOCZKI BOTOND BFKA-Balatonfüred 19 14
101. KANYÓ BOTOND ZOLTÁN NEKA 19 8
102. MAJOR SOMA Moyra-Budaörs Handba 19 13
103. ROZMÁN BENCE PLER-Budapest 19 16
104. FINK RADÓ ZALÁN Éles KISE 18 14
105. HEVÉR LÁSZLÓ TAMÁS Veszprémi KKFT 18 9
106. HALMI SZABOLCS Éles KISE 17 11
107. HORVÁTH LÉNÁRD Sport36-Komló 17 14
108. ORBÁN BENEDEK BFKA-Balatonfüred 17 12
109. RIGÓ KOPPÁNY RÓBERT Csurgói KK 17 15
110. WITTMANN GERGŐ BÁLINT Budakalász Kézilabda 17 15
111. ZAJÁCZ KRISTÓF BFKA-Balatonfüred 17 14
112. ZOMBORI ANDRÁS ZSOMBOR BFKA-Veszprém 17 5
113. ZSÁKI ÁKOS Veszprémi KKFT 17 8
114. DÉBER BALÁZS Veszprémi KKFT 16 5
115. FEKETE-KARDOS ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handba 16 9
116. HOVÁN MILÁN Pénzügyőr SE 16 16
117. LEVESZY FERENC PATRIK Veszprémi KKFT 16 14
118. MATISZ LÁSZLÓ BFKA-Balatonfüred 16 14
119. PINTÉR DÁNIEL Csurgói KK 16 8
120. SINKÓ ZSOMBOR PLER-Budapest 16 15
121. TÖRÖK -VIDA ZSOMBOR BFKA-Balatonfüred 16 13
122. SZABÓ MAGOR BFKA-Veszprém 15 11
123. KOVÁCS BENCE BFKA-Balatonfüred 14 2
124. KRANJEC BARNABÁS NEKA 14 14
125. MOLNÁR GERGELY AGROFEED ETO-SZESE I 14 12
126. NEMES VIKTOR Csurgói KK 14 7
127. PAP ERVIN MÁRK Veszprémi KKFT 14 4
128. TERJÉK ROLAND NEKA 14 3
129. BAKSA DÁVID Sport36-Komló 13 13
130. BENKŐ KRISTÓF DOMONKOS Grundfos Tatabánya K 13 14
131. EGRI ZALÁN Moyra-Budaörs Handba 13 7
132. GRUNDA DÁVID TIBOR BFKA-Veszprém 13 1
133. PINTÉR DÁNIEL Moyra-Budaörs Handba 13 13
134. SZEPESI GERGŐ Budakalász Kézilabda 13 14
135. TAKÁCS KORNÉL Veszprémi KKFT 13 5
136. KOLOZSI KORNÉL ISTVÁN Grundfos Tatabánya K 12 14
137. ROZMÁN ERIK Veszprémi KKFT 12 11
138. SZALAY BALÁZS AGROFEED ETO-SZESE I 12 14
139. BALOGH VIKTOR AGROFEED ETO-SZESE I 11 10
140. DEZSŐ DOMONKOS NEKA 11 9
141. JÁRÁSI RICHÁRD Éles KISE 11 9
142. PATAKI BALÁZS Sport36-Komló 11 14
143. VILI DOMINIK Budakalász Kézilabda 11 15
144. DÉCSI GERGŐ AGROFEED ETO-SZESE I 10 12
145. KLEMENT OTTÓ RENÉ PLER-Budapest 10 15
146. ÁBRAHÁM MÁRTON Bp. Elektromos SE 9 4
147. BUJTÁS BENCE Veszprémi KKFT 9 13
148. CSEKŐ MÁTÉ Pénzügyőr SE 9 15
149. FADHLE HELMI BFKA-Balatonfüred 9 3
150. FARAGÓ BENEDEK Csurgói KK 9 9
151. FÜSTÖS BÁLINT Csurgói KK 9 10
152. KECSKÉS LEVENTE NEKA 9 4
153. PERCZE PATRIK Budakalász Kézilabda 9 15
154. HEGEDŐS CSABA PLER-Budapest 8 12
155. HORVÁTH JÓZSEF GELLÉRT Csurgói KK 8 4
156. SZABÓ ÁDÁM NEKA 8 2
157. TÓTH BERTALAN BFKA-Veszprém 8 6
158. TÓTH LEVENTE BFKA-Balatonfüred 8 5
159. BODA BENCE Moyra-Budaörs Handba 7 13
160. CZIRJÁK KRISTÓF AGROFEED ETO-SZESE I 7 12
161. SZABÓ LEVENTE LÁSZLÓ AGROFEED ETO-SZESE I 7 13
162. ANGEBRANDT ÁKOS NEKA 6 3
163. BALI BENCE NEKA 6 6
164. BARTA LEVENTE TIBOR Éles KISE 6 6
165. BEGE ÁDÁM Moyra-Budaörs Handba 6 7
166. BÓDI BENCE BFKA-Balatonfüred 6 6
167. KAZSOKI BALÁZS BFKA-Veszprém 6 10
168. ROMVÁRI BALÁZS Pénzügyőr SE 6 14
169. CHOVANEC DÁVID TAMÁS Grundfos Tatabánya K 5 8
170. FÜRY FÉLIX BFKA-Veszprém 5 1
171. KOVÁCS ALBERT BFKA-Veszprém 5 12
172. LUTHÁR BOTOND Veszprémi KKFT 5 8
173. MÉHES BÁLINT Bp. Elektromos SE 5 12
174. PONGRÁCZ MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 5 10
175. ZSÁKI OLIVÉR Veszprémi KKFT 5 8
176. CSŐGÖR MARTIN Grundfos Tatabánya K 4 9
177. DOMJÁN ZSIGMOND Csurgói KK 4 9
178. DÖMÖTÖR ÁDÁM Csurgói KK 4 7
179. HEGEDÜS BENCE Sport36-Komló 4 14
180. HOLUBECZ BENEDEK BFKA-Balatonfüred 4 6
181. KARDOS BENJÁMIN Moyra-Budaörs Handba 4 7
182. KURBÉLY ÁRON BFKA-Veszprém 4 4
183. LIEBHARDT MIHÁLY Sport36-Komló 4 3
184. PAUER ÁDÁM AGROFEED ETO-SZESE I 4 16
185. SARKADI BOTOND PLER-Budapest 4 13
186. TISZA LEVENTE NEKA 4 2
187. TURBUCZ-CSENGEI CSABA Bp. Elektromos SE 4 16
188. WEISINGER PATRIK GÁBOR Csurgói KK 4 9
189. BALOGH ANDRÁS Budakalász Kézilabda 3 15
190. BARTUS BRUNÓ DOMONKOS Bp. Elektromos SE 3 4
191. BÁTORFI NIMRÓD Csurgói KK 3 7
192. HEJL DUSÁN DOMONKOS Moyra-Budaörs Handba 3 10
193. KALUZSA ERIK Sport36-Komló 3 9
194. KOVÁCS BENJAMIN Éles KISE 3 4
195. LEITER NÁNDOR NEKA 3 2
196. MELLÁK BENCE ZOLTÁN BFKA-Balatonfüred 3 4
197. MÓROCZA PÉTER BFKA-Balatonfüred 3 6
198. PERSZE FÁBIÓ ROLAND Grundfos Tatabánya K 3 14
199. SÁNDOR LÁSZLÓ JÁNOS Bp. Elektromos SE 3 12
200. SZABÓ ÁKOS NEKA 3 1
201. TÓTH GERGELY Budakalász Kézilabda 3 8
202. BODNÁR ÁDÁM Grundfos Tatabánya K 2 1
203. BURI ATTILA NEKA 2 1
204. CSONKA KRISTÓF Csurgói KK 2 9
205. CSORDÁS KRISTÓF Grundfos Tatabánya K 2 11
206. FOGL MARCELL BFKA-Veszprém 2 1
207. KISS MÁRK NEKA 2 2
208. MACHÁCS BOTOND Bp. Elektromos SE 2 17
209. PETLACH PÉTER PLER-Budapest 2 16
210. RÁCZ VIKTOR PLER-Budapest 2 15
211. SCHMELL BENCE BFKA-Balatonfüred 2 5
212. TOSKOSZ HRISZTOSZ Veszprémi KKFT 2 10
213. BÍRÓ BENEDEK Budakalász Kézilabda 1 12
214. BOCK CSABA BFKA-Veszprém 1 1
215. BODÓCS MARCELL NEKA 1 2
216. DE RIDDER ROBERT AGROFEED ETO-SZESE I 1 15
217. DENGI DOMINIK Grundfos Tatabánya K 1 5
218. HAJDÚ CSANÁD Csurgói KK 1 7
219. HEGEDŰS KRISZTIÁN PLER-Budapest 1 9
220. HORVÁTH GERGŐ Csurgói KK 1 4
221. JUHÁSZ NOEL BFKA-Balatonfüred 1 5
222. PALLOS MÁRTON Moyra-Budaörs Handba 1 3
223. PAPP BÁLINT Pénzügyőr SE 1 8
224. PAPP BÁLINT VALÉR Budakalász Kézilabda 1 13
225. PRIHODA BARNA PLER-Budapest 1 13
226. SCHMIDKA DOMINIK NEKA 1 3
227. TAKÁCS ÁKOS Bp. Elektromos SE 1 2
228. TOGYERISKA VIKTOR Grundfos Tatabánya K 1 7
229. TÓTH MÁRTON Pénzügyőr SE 1 13
230. VÁGÓ MILÁN Grundfos Tatabánya K 1 5
231. ÁCS MILÁN BFKA-Balatonfüred 0 5
232. BABICS OLIVÉR BENEDEK AGROFEED ETO-SZESE I 0 1
233. BÁLES BENDEGÚZ Moyra-Budaörs Handba 0 12
234. BANGÓ BENCE BFKA-Veszprém 0 2
235. BÉKÉSI DOMINIK BFKA-Balatonfüred 0 3
236. BENKŐ MILÁN Csurgói KK 0 12
237. BORSOS MÁTÉ PLER-Budapest 0 6
238. BŐLE BENDEGÚZ Moyra-Budaörs Handba 0 13
239. BÖLÖNI ISTVÁN DÁVID Bp. Elektromos SE 0 6
240. CSÁNYI MÁRTON Budakalász Kézilabda 0 13
241. CSEH ATTILA BFKA-Balatonfüred 0 1
242. DARMSTADTER MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 0 14
243. DÁVID MARTIN NEKA 0 2
244. DEÁK DÁNIEL Sport36-Komló 0 12
245. DINH QUOCBÁO RÓBERT Pénzügyőr SE 0 3
246. DOBOS BÁLINT Veszprémi KKFT 0 14
247. ERKI ZALÁN Bp. Elektromos SE 0 1
248. FARKAS CSABA AGROFEED ETO-SZESE I 0 4
249. FARKAS DÁVID Veszprémi KKFT 0 8
250. FAZEKAS BENCE PLER-Budapest 0 14
251. FEGYVERES MÁTYÁS Éles KISE 0 10
252. FEKETE ÁRPÁD NEKA 0 12
253. FEKETE BARABÁS SZABOLCS Sport36-Komló 0 14
254. FÖLDI SZABOLCS Pénzügyőr SE 0 16
255. GERÖLY DÁNIEL ANDRÁS Moyra-Budaörs Handba 0 2
256. HARGITAI LÁSZLÓ DÁNIEL BFKA-Veszprém 0 1
257. HAUPTMAN BARNABÁS Csurgói KK 0 2
258. HAUSLINGER ATTILA Veszprémi KKFT 0 1
259. HOFFMANN BÁLINT AGROFEED ETO-SZESE I 0 15
260. HORVÁTH DÁNIEL NEKA 0 1
261. ILLÉS BENETT Veszprémi KKFT 0 1
262. KAISER BÁLINT Veszprémi KKFT 0 4
263. KIRÁLY BARNABÁS Pénzügyőr SE 0 14
264. KOSZTOVÁNYI ANDRÁS KRISZTIÁN NEKA 0 1
265. KOVÁCS ANDRÁS NEKA 0 9
266. LÁSZLÓ ARMAND Éles KISE 0 9
267. LÉVAY BENEDEK Sport36-Komló 0 14
268. LOVISTYEK LÁSZLÓ BFKA-Balatonfüred 0 14
269. MÁRCSIK LEVENTE BFKA-Veszprém 0 2
270. MÁRFI MÁTÉ Csurgói KK 0 1
271. MATOS KORNÉL BFKA-Balatonfüred 0 8
272. NAGY BENEDEK Veszprémi KKFT 0 15
273. NAGY DÁNIEL PLER-Budapest 0 15
274. NAGY MÁTÉ Csurgói KK 0 2
275. NÉMETH TAMÁS Bp. Elektromos SE 0 7
276. NICK MÁRK BENDEGÚZ Budakalász Kézilabda 0 14
277. OLÁH BERTALAN BFKA-Veszprém 0 1
278. PÉNZES BENCE Moyra-Budaörs Handba 0 6
279. PROSSER HENRIK Bp. Elektromos SE 0 6
280. RADVÁNSZKI ATTILA Éles KISE 0 9 0 12
NEKA 0 3
281. REIDMAR DOMINIK BFKA-Veszprém 0 13
282. RÉTEI DÉNES Csurgói KK 0 3
283. ROZGONYI ZSOMBOR BFKA-Balatonfüred 0 2
284. SÁPY MÁRTON Budakalász Kézilabda 0 4
285. SAVIC STEFAN Csurgói KK 0 6
286. SCHMIDT RAUL Sport36-Komló 0 1
287. SEBŐK MÁTÉ JÁNOS Grundfos Tatabánya K 0 14
288. SIMONYIK LEVENTE BFKA-Veszprém 0 7
289. SZABÓ BENCE Bp. Elektromos SE 0 1
290. SZABÓ KRISTÓF Bp. Elektromos SE 0 17
291. SZÉLL ROLAND NEKA 0 2
292. SZIDOR PATRIK Pénzügyőr SE 0 2
293. SZÖBÖLŐDI BENCE Csurgói KK 0 10
294. TÓTH AXEL BFKA-Balatonfüred 0 2
295. TÓTH KRISTÓF ISTVÁN Grundfos Tatabánya K 0 13
296. TÓTH MIHÁLY BFKA-Veszprém 0 13
297. TÖRÖK GERGŐ AGROFEED ETO-SZESE I 0 10
298. TURZA ROLAND BFKA-Veszprém 0 1
299. VARGA MARTIN Csurgói KK 0 2
300. ZÖMBIK CSONGOR BFKA-Balatonfüred 0 3
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó