Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat
2020. szeptember 9. szerda
15:45 AGROFEED ETO-SZESE II. - Éles KISE II. 27 - 32
17:00 Tatai AC - Cunder TU Kézisuli 24 - 22
2020. szeptember 11. péntek
16:30 Szigetszentmiklósi KSK - Szent István SE - MAC 33 - 30
2020. szeptember 13. vasárnap
14:00 Rév-ÓKSI - Budai Farkasok 21 - 23
16:15 Körte HVSE - PLER-Budapest II. 25 - 30
2020. szeptember 16. szerda
16:00 Éles KISE II. - Körte HVSE 26 - 27
16:00 Cunder TU Kézisuli - Várpalotai BSK 25 - 28
2020. szeptember 23. szerda
15:15 Körte HVSE - Szent István SE - MAC 24 - 28
2020. szeptember 24. csütörtök
16:00 Cunder TU Kézisuli - PLER-Budapest II. 27 - 28
2020. szeptember 25. péntek
19:15 Rév-ÓKSI - Várpalotai BSK 24 - 23
2020. szeptember 26. szombat
16:00 AGROFEED ETO-SZESE II. - Budai Farkasok 23 - 34
2020. szeptember 27. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklósi KSK - KSA Budapest 41 - 14
2020. szeptember 30. szerda
17:00 Tatai AC - Éles KISE II. 24 - 16
17:15 Várpalotai BSK - KSA Budapest 26 - 10
2020. október 2. péntek
16:00 PLER-Budapest II. - Tatai AC 26 - 28
19:15 Rév-ÓKSI - KSA Budapest 29 - 16
2020. október 6. kedd
18:15 Budai Farkasok - Körte HVSE 24 - 20
2020. október 7. szerda
15:30 Éles KISE II. - PLER-Budapest II. 31 - 31
17:15 Várpalotai BSK - Szigetszentmiklósi KSK 27 - 24
2020. október 10. szombat
12:00 KSA Budapest - AGROFEED ETO-SZESE II. 19 - 35
2020. október 11. vasárnap
14:00 Rév-ÓKSI - Cunder TU Kézisuli 23 - 19
16:00 Szent István SE - MAC - Tatai AC 31 - 35
2020. október 14. szerda
15:45 AGROFEED ETO-SZESE II. - Várpalotai BSK 27 - 36
16:00 Cunder TU Kézisuli - Éles KISE II. 32 - 28
17:00 Tatai AC - Budai Farkasok 28 - 27
2020. október 17. szombat
13:00 Szigetszentmiklósi KSK - Rév-ÓKSI 31 - 26
15:30 PLER-Budapest II. - Szent István SE - MAC 36 - 36
2020. október 18. vasárnap
16:15 Körte HVSE - KSA Budapest 29 - 16
2020. október 21. szerda
16:00 Cunder TU Kézisuli - Szigetszentmiklósi KSK 30 - 33
17:15 Várpalotai BSK - Körte HVSE 23 - 27
2020. október 24. szombat
12:00 KSA Budapest - Tatai AC 17 - 33
16:00 Szent István SE - MAC - Éles KISE II. 31 - 38
2020. október 25. vasárnap
14:00 Rév-ÓKSI - AGROFEED ETO-SZESE II. 28 - 21
2020. november 15. vasárnap
11:00 PLER-Budapest II. - KSA Budapest 37 - 16
2020. november 19. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO-SZESE II. - Cunder TU Kézisuli 34 - 26
16:50 Budai Farkasok - Szent István SE - MAC 33 - 23
2020. november 21. szombat
Szigetszentmiklósi KSK - Körte HVSE elhalasztva
10:00 KSA Budapest - Éles KISE II. 17 - 44
2020. november 25. szerda
16:00 Éles KISE II. - Várpalotai BSK 34 - 27
16:00 Cunder TU Kézisuli - Budai Farkasok 26 - 35
2020. november 27. péntek
15:00 Szent István SE - MAC - KSA Budapest 32 - 23
2020. december 2. szerda
17:15 Várpalotai BSK - Szent István SE - MAC 25 - 29
2020. december 3. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO-SZESE II. - Tatai AC 24 - 27
2020. december 5. szombat
10:00 KSA Budapest - Budai Farkasok 11 - 30
15:00 Szigetszentmiklósi KSK - PLER-Budapest II. 41 - 33
2020. december 9. szerda
17:00 Tatai AC - Várpalotai BSK 28 - 28
18:00 Éles KISE II. - Szigetszentmiklósi KSK 37 - 33
2020. december 12. szombat
14:00 Cunder TU Kézisuli - KSA Budapest 31 - 23
16:00 Budai Farkasok - Várpalotai BSK 36 - 29
2020. december 13. vasárnap
15:30 PLER-Budapest II. - AGROFEED ETO-SZESE II. 30 - 28
2020. december 17. csütörtök
15:00 Budai Farkasok - PLER-Budapest II. 32 - 22
2021. január 14. csütörtök
15:00 Éles KISE II. - Budai Farkasok 31 - 29
2021. január 16. szombat
13:00 AGROFEED ETO-SZESE II. - Szigetszentmiklósi KSK 10 - 0
2021. február 3. szerda
14:00 Körte HVSE - Cunder TU Kézisuli 31 - 28
2021. február 5. péntek
19:15 Rév-ÓKSI - Tatai AC 28 - 19
2021. február 6. szombat
14:00 Körte HVSE - AGROFEED ETO-SZESE II. 35 - 31
2021. február 9. kedd
18:15 Budai Farkasok - Rév-ÓKSI 24 - 24
2021. február 10. szerda
16:00 Cunder TU Kézisuli - Tatai AC 18 - 19
17:30 PLER-Budapest II. - Körte HVSE 31 - 31
18:00 Éles KISE II. - AGROFEED ETO-SZESE II. 41 - 32
2021. február 13. szombat
13:00 KSA Budapest - Várpalotai BSK 16 - 35
14:30 Szent István SE - MAC - Szigetszentmiklósi KSK 23 - 24
2021. február 17. szerda
17:15 Várpalotai BSK - Cunder TU Kézisuli 26 - 25
17:30 Tatai AC - PLER-Budapest II. 21 - 31
2021. február 18. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO-SZESE II. - Szent István SE - MAC 32 - 30
2021. február 20. szombat
12:00 KSA Budapest - Rév-ÓKSI 13 - 31
15:00 Szigetszentmiklósi KSK - Budai Farkasok 26 - 30
2021. február 21. vasárnap
16:15 Körte HVSE - Éles KISE II. 20 - 31
2021. február 24. szerda
15:30 PLER-Budapest II. - Cunder TU Kézisuli 30 - 28
2021. február 25. csütörtök
18:15 Budai Farkasok - AGROFEED ETO-SZESE II. 33 - 31
2021. február 26. péntek
15:00 Éles KISE II. - Tatai AC 29 - 18
16:45 Várpalotai BSK - Rév-ÓKSI 21 - 16
2021. február 27. szombat
12:00 KSA Budapest - Szigetszentmiklósi KSK 16 - 34
14:30 Szent István SE - MAC - Körte HVSE 32 - 23
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Budai Farkasok 13 10 1 2 390 315 75 21
2. Éles KISE II. 13 9 1 3 418 348 70 19
3. Tatai AC 12 8 1 3 304 297 7 17
4. Várpalotai BSK 13 7 1 5 354 321 33 15
5. PLER-Budapest II. 12 6 3 3 365 344 21 15
6. Szigetszentmiklósi KSK 11 7 0 4 320 276 44 14
7. Rév-ÓKSI 10 6 1 3 250 210 40 13
8. Körte HVSE 11 5 1 5 292 300 -8 11
9. Szent István SE - MAC 11 4 1 6 325 326 -1 8
10. AGROFEED ETO-SZESE II. 13 4 0 9 355 371 -16 8
11. Cunder TU Kézisuli 13 2 0 11 337 362 -25 4
12. KSA Budapest 14 0 0 14 227 467 -240 -1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
KSA Budapest -1
Szent István SE - MAC -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KOMÁROMI ROLAND PLER-Budapest II. 104 12
2. MALLINGER TAMÁS Budai Farkasok 104 13
3. NAGY-JÁVORI BENCE Budai Farkasok 99 13
4. PRIBITEK ZALÁN Szent István SE - MA 97 9
5. GULYÁS GERGŐ Éles KISE II. 96 13
6. HORVÁTH MÁTÉ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 83 8
7. TÓTH LEHEL Rév-ÓKSI 71 10
8. GONDA ÁDÁM AGROFEED ETO-SZESE I 70 11
9. FARKAS GERGŐ Éles KISE II. 68 13
10. ARADI MÁRK ANDRÁS KSA Budapest 67 12
11. ÁGOSTON PÁL Körte HVSE 66 10
12. STUBITS DÉNES TÓBIÁS Körte HVSE 65 11
13. HARTA BENCE Szent István SE - MA 60 11
14. KESZLER GÁBOR AGROFEED ETO-SZESE I 60 11
15. POÓR GERGŐ ANDRÁS Cunder TU Kézisuli 59 12
16. SZALAY GERGŐ Tatai AC 57 12
17. BALÁZS BENCE PLER-Budapest II. 56 11
18. FAZEKAS MÁTÉ Éles KISE II. 55 11
19. BATA MÁRK BENCE Cunder TU Kézisuli 52 13
20. PINTÉR KOPPÁNY Éles KISE II. 52 12
21. HERBERT BÁLINT AGROFEED ETO-SZESE I 50 12
22. WILLI OLIVÉR ATTILA Tatai AC 50 8
23. DEZSŐ BENEDEK Budai Farkasok 49 7
24. KOVÁCS MÁRTON ÁDÁM Körte HVSE 49 11
25. TAKÁCS MÁTÉ Tatai AC 48 9
26. LAKATOS BENCE Szent István SE - MA 45 10
27. SOMOGYI MÁRK Várpalotai BSK 43 9
28. MRÁZ MILÁN CSABA Szent István SE - MA 41 11
29. BICZÓ JÓZSEF MÁTÉ Szigetszentmiklósi K 40 10
30. SÍRÓ LEVENTE LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 40 10
31. KARNICZKI MÁRK Cunder TU Kézisuli 39 8
32. DRÖSZLER BOTOND Várpalotai BSK 38 11
33. RÁTKI GERGELY Rév-ÓKSI 38 9
34. SZLAUKÓ BALÁZS KSA Budapest 38 13
35. MOGYORÓSI MÁTÉ PLER-Budapest II. 36 11
36. BALOGH NORBERT BOTOND Éles KISE II. 35 13
37. DOTTORE DANIELE Budai Farkasok 35 10
38. HAJDÚ DONÁT Éles KISE II. 35 12
39. MÁRTON KRISTÓF Szigetszentmiklósi K 35 10
40. SUKI MÁTÉ KSA Budapest 35 13
41. VARSÁNYI ANDRÁS Várpalotai BSK 34 11
42. JUHÁSZ GERGŐ Budai Farkasok 33 13
43. MÁNDY ZOLTÁN Cunder TU Kézisuli 33 12
44. VEISZ ANDOR Tatai AC 33 10
45. DOBOS MÁTÉ Várpalotai BSK 32 10
46. FARKAS BÁLINT ZSOLT Cunder TU Kézisuli 32 12
47. PACZULÁK DÁNIEL PLER-Budapest II. 32 12
48. PÁLYI ZOLTÁN BALÁZS Rév-ÓKSI 32 9
49. RACSKÓ MÁTÉ Éles KISE II. 32 9
50. DANKÓ DÁNIEL KSA Budapest 31 13
51. ERDÉLYI LEVENTE AGROFEED ETO-SZESE I 30 12
52. BOLDIZSÁR MÁRTON Szigetszentmiklósi K 29 7
53. HEGYESI ALEX ERIK Várpalotai BSK 29 10
54. LAKATOS PÉTER Szent István SE - MA 29 10
55. LANTOS GERGŐ Cunder TU Kézisuli 29 13
56. GIGLER BALÁZS Körte HVSE 28 9
57. ZWICKL DÁNIEL Tatai AC 28 11
58. HRICZU MÁTYÁS PLER-Budapest II. 27 10
59. RÓZSA DÁVID JÁNOS Tatai AC 26 10
60. ÁCS PATRIK Cunder TU Kézisuli 24 11
61. MAJOR ANDRÁS AGROFEED ETO-SZESE I 24 9
62. PELYHE BOTOND PLER-Budapest II. 23 11
63. DOMBOVÁRI GERGŐ Rév-ÓKSI 22 6
64. SERES DÁVID Cunder TU Kézisuli 22 12
65. SIMÓ BALÁZS Rév-ÓKSI 22 10
66. FOKI MÁTÉ Várpalotai BSK 21 10
67. MATUSZKA ÁKOS Budai Farkasok 21 12
68. PATONAI BÁLINT Éles KISE II. 21 13
69. CZIRJÁK KRISTÓF AGROFEED ETO-SZESE I 19 2
70. FENYŐ JORDÁN Várpalotai BSK 19 7
71. KOCSIS ÁDÁM Körte HVSE 19 6
72. KULISICS MIRKO Szigetszentmiklósi K 19 9
73. BALOGH MARCELL AGROFEED ETO-SZESE I 18 12
74. MATISZLOVICS DÁNIEL Körte HVSE 18 6
75. PALKÓ RAJMUND TAMÁS Szent István SE - MA 18 10
76. BODNÁR ÁKOS PLER-Budapest II. 17 10
77. BOHUNICZKY BOTOND VINCE AGROFEED ETO-SZESE I 17 7
78. KOVÁCS BALÁZS Rév-ÓKSI 17 4
79. KOVÁCS BENDEGÚZ Szigetszentmiklósi K 17 10
80. MÉCS MARTIN Szigetszentmiklósi K 17 5
81. LAKÓ MIHÁLY ATTILA Várpalotai BSK 16 11
82. NAGY GERGŐ Várpalotai BSK 16 7
83. ORAVECZ BENCE Tatai AC 16 8
84. TÖRÖK HUNOR FLÓRIÁN Tatai AC 16 12
85. BOROS BENCE Szent István SE - MA 15 9
86. MUZSLAI DÁVID AGROFEED ETO-SZESE I 14 12
87. ORCZI MARCELL KSA Budapest 14 7
88. TUBA-KOVÁCS ZSOMBOR Cunder TU Kézisuli 14 10
89. DOBOS ÁDÁM Cunder TU Kézisuli 13 10
90. GEGŐ ROLAND PLER-Budapest II. 13 9
91. KURUCZ ANDRÁS BENCE Körte HVSE 13 11
92. NAGY DOMINIK PLER-Budapest II. 13 11
93. SPILÁK BARNABÁS Budai Farkasok 13 10
94. VINCZE BALÁZS KSA Budapest 13 12
95. BORBÉLY ANDRÁS Várpalotai BSK 12 10
96. DEÉ LÁSZLÓ AGROFEED ETO-SZESE I 12 9
97. DOBROVITS BÉLA PÉTER Rév-ÓKSI 12 8
98. ÉGETŐ BENCE Budai Farkasok 12 13
99. MÁTÉ MÁRK PLER-Budapest II. 12 6
100. NAGY ANDRÁS ISTVÁN Körte HVSE 12 8
101. SZABÓ PÉTER Rév-ÓKSI 11 9
102. SZABÓ PÉTER Rév-ÓKSI 11 10
103. VÁRADI ZSIGMOND Szigetszentmiklósi K 11 7
104. BAKRÓ EMILIÁN ADONISZ Szigetszentmiklósi K 10 9
105. KUKORELLI GERGŐ AGROFEED ETO-SZESE I 10 5
106. TURAI ANDRÁS Cunder TU Kézisuli 10 9
107. BOROS GERGŐ ÁKOS Budai Farkasok 9 9
108. CSANAKI PÉTER AGROFEED ETO-SZESE I 9 11
109. KOVÁCS GERGŐ Éles KISE II. 9 11
110. MÁRFI RICHÁRD ATTILA Szent István SE - MA 9 11
111. SZABÓ GÁBOR DEMETER KSA Budapest 9 3
112. SZEDMÁK ÁRON ZÉTÉNY Várpalotai BSK 9 7
113. HUBER RÓBERT Tatai AC 8 8
114. NÉNYEI ZSOMBOR Tatai AC 8 10
115. STIER FERENC AGROFEED ETO-SZESE I 8 12
116. VÁRADI GÁSPÁR LÖRINC Szigetszentmiklósi K 8 4
117. PÁRTOS MÁTÉ BENCE Budai Farkasok 7 6
118. SIMON BÁLINT AGROFEED ETO-SZESE I 7 8
119. SOMOGYI BOLDIZSÁR Éles KISE II. 7 6
120. BOCZKÓ BENCE PÉTER Körte HVSE 6 8
121. CSÁKVÁRI ZSOMBOR LEVENTE Rév-ÓKSI 6 8
122. GÁSPÁR RICHÁRD Várpalotai BSK 6 8
123. ZSIGMOND ATTILA PLER-Budapest II. 6 11
124. ÁROK KRISTÓF PLER-Budapest II. 5 3
125. BARNA VINCE PLER-Budapest II. 5 7
126. BORS MÁTÉ JÁNOS Várpalotai BSK 5 8
127. CSICS BALÁZS MÁTÉ KSA Budapest 5 3
128. CSJÁKI MÁTÉ Tatai AC 5 9
129. HORVÁTH ALEX Szigetszentmiklósi K 5 3
130. HUNYÁR NIMRÓD ÁGOSTON Rév-ÓKSI 5 10
131. KOZMA JÓZSEF TIBOR PLER-Budapest II. 5 8
132. SURÁNYI PÉTER GERGŐ Várpalotai BSK 5 7
133. TANÁCS BENCE Szent István SE - MA 5 10
134. ALPÁR SOMA FERENC Körte HVSE 4 9
135. FÜZESDI BENCE BOLDIZSÁR Körte HVSE 4 6
136. HUSZÁR MÁRTON AGROFEED ETO-SZESE I 4 2
137. KOVÁCS BENCE Budai Farkasok 4 5
138. KURUCZ PÉTER ATTILA Körte HVSE 4 4
139. NYERS BOTOND Éles KISE II. 4 10
140. SOÓS MÁRK Éles KISE II. 4 8
141. VÖRÖS SÁNDOR ÁBRAHÁM Várpalotai BSK 4 7
142. ZSICHLA MÁRK RICHÁRD PLER-Budapest II. 4 5
143. BODA PÉTER ÁDÁM Tatai AC 3 11
144. HANÁK DOMINIK Várpalotai BSK 3 8
145. HORVÁTH DÁNIEL Tatai AC 3 7
146. KOCSIS SZILVESZTER Szent István SE - MA 3 4
147. KOVÁCS BARNA Szigetszentmiklósi K 3 10
148. MOLNÁR LEÓ Budai Farkasok 3 2
149. PINTÉR ZALÁN Cunder TU Kézisuli 3 3
150. POSTA BOTOND Cunder TU Kézisuli 3 13
151. ROMHÁNYI BENCE PLER-Budapest II. 3 3
152. ÁG BENEDEK Cunder TU Kézisuli 2 5
153. BURSITS MÁTÉ MÁRK KSA Budapest 2 5
154. CSÁKAY BENEDEK ZÉTÉNY PLER-Budapest II. 2 3
155. GARAI BALÁZS GÁBOR Szigetszentmiklósi K 2 2
156. GOMBOS GERGELY MÁTÉ Körte HVSE 2 3
157. HORTHY ÁKOS Tatai AC 2 2
158. OLCHVÁRY ÁRMIN Rév-ÓKSI 2 2
159. SZEMÁN MIKLÓS Körte HVSE 2 2
160. SZÖLLŐSI MARTIN Szent István SE - MA 2 11
161. VADÁSZ BALÁZS AGROFEED ETO-SZESE I 2 5
162. AMBRUS-TÓTH BENEDEK KSA Budapest 1 3
163. ANGYAL BENCE Szent István SE - MA 1 8
164. BERNÁTH PÉTER Budai Farkasok 1 4
165. CSUPOR DÁVID AGROFEED ETO-SZESE I 1 5
166. HAJCSER BALÁZS PLER-Budapest II. 1 1
167. KOCSIS LEVENTE MÁRK KSA Budapest 1 2
168. LOÓSZ BENEDEK Cunder TU Kézisuli 1 1
169. MÁTÉ ANDRÁS PLER-Budapest II. 1 1
170. MÁTHÉ KRISTÓF ANDRÁS KSA Budapest 1 7
171. NÁNÁSSY MÁRTON ZOLTÁN Szigetszentmiklósi K 1 10
172. PAPP ÖRS Cunder TU Kézisuli 1 6
173. SOMOGYVÁRI MÁTÉ Tatai AC 1 7
174. SZOBEK ROLAND TAMÁS Rév-ÓKSI 1 9
175. ÁGOSTON BENCE BARNABÁS AGROFEED ETO-SZESE I 0 6
176. ASBOLT OLIVÉR Budai Farkasok 0 8
177. BACSI MIHÁLY SÁMUEL Cunder TU Kézisuli 0 11
178. BALOGH ÁKOS AGROFEED ETO-SZESE I 0 7
179. BECZ RICHÁRD BALÁZS Szigetszentmiklósi K 0 1
180. BERKES OLIVÉR PLER-Budapest II. 0 3
181. BOGDÁNY ÁRON Várpalotai BSK 0 5
182. BORZÁSI DÁNIEL Várpalotai BSK 0 4
183. CSANÁDY PÉTER MANÓ Körte HVSE 0 1
184. CSANAKI MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE I 0 12
185. CSEH BALÁZS AGROFEED ETO-SZESE I 0 4
186. CSÖRNYEI REGŐ Éles KISE II. 0 8
187. CSUPOR CSABA AGROFEED ETO-SZESE I 0 4
188. FARKAS BENDEGÚZ Szent István SE - MA 0 9
189. FARKAS CSABA AGROFEED ETO-SZESE I 0 2
190. FARKAS CSONGOR Körte HVSE 0 10
191. FARNADY KORNÉL Cunder TU Kézisuli 0 10
192. FORGÁCS MÁTÉ Szigetszentmiklósi K 0 3
193. HARMAN ARNOLD JÓZSEF PLER-Budapest II. 0 12
194. HEGEDÜS ZÉTÉNY Cunder TU Kézisuli 0 5
195. HETYEI ERVIN AGROFEED ETO-SZESE I 0 2
196. IMRE VIKTOR Budai Farkasok 0 1
197. JÁMBOR MÁTÉ Várpalotai BSK 0 9
198. JANKÓ-BREZOVAY TAMÁS KSA Budapest 0 3
199. JUHÁSZ ROLAND Szigetszentmiklósi K 0 9
200. LANTOS NIMRÓD Tatai AC 0 12
201. MÁTÉ SIMON GUSZTÁV KSA Budapest 0 13
202. MELLÁR MÁTYÁS Várpalotai BSK 0 11
203. MOLNÁR DONÁT BENDEGÚZ KSA Budapest 0 4
204. NÉMETH KRISTÓF BOLDIZSÁR Körte HVSE 0 2
205. NÉMETH MILÁN Tatai AC 0 4
206. NÉMETH TAMÁS Rév-ÓKSI 0 1
207. NOVÁK ANDRÁS Cunder TU Kézisuli 0 2
208. PADRAGI BÁLINT Várpalotai BSK 0 1
209. PÁL PATRIK Cunder TU Kézisuli 0 12
210. PAPP GÁBOR CSABA Rév-ÓKSI 0 9
211. PERÉNYI MARTIN Rév-ÓKSI 0 5
212. PINTÉR BULCSÚ Éles KISE II. 0 13
213. RÁTKAI LÁSZLÓ GERGŐ Rév-ÓKSI 0 6
214. RIGÓ BÁLINT Budai Farkasok 0 13
215. SÁRKÁNY ZÉTÉNY LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 0 9
216. SÁRKÖZI ÁDÁM Éles KISE II. 0 13
217. SIMÓ BÁLINT Rév-ÓKSI 0 9
218. SIMON MÁTÉ Budai Farkasok 0 12
219. SÜLE-SZIGETI ÁRPÁD Körte HVSE 0 11
220. SÜVEGES MÁRTON Körte HVSE 0 1
221. SZÉKELY ISTVÁN Cunder TU Kézisuli 0 1
222. SZENDREI ERNŐ MÁRIÓ Cunder TU Kézisuli 0 1
223. TÓTH-DÉGI KRISZTIÁN Cunder TU Kézisuli 0 2
224. VAJDA BENCE Szent István SE - MA 0 2
225. VÁLINT DOMONKOS AGROFEED ETO-SZESE I 0 2
226. VARGA ÁDÁM PLER-Budapest II. 0 12
227. VARGA OLIVÉR AGROFEED ETO-SZESE I 0 1
228. VINCZE BÁLINT Tatai AC 0 6
229. ZÉTÉNYI LAJOS TIBOR Cunder TU Kézisuli 0 3
230. ZSIGÓ PÉTER IZSÁK Szent István SE - MA 0 4
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó