Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2019/2020
Fiú Serdülő I. osztály-Nyugat
2019. augusztus 28. szerda
15:00 NEKA I. - KSA Budapest 37 - 10
16:00 Éles KISE - Sport36-Komló 24 - 21
2019. augusztus 29. csütörtök
14:45 AGROFEED ETO-SZESE - NEKA II. 16 - 22
15:30 PLER-Budapest - Grundfos Tatabánya KC 27 - 23
16:00 Veszprémi KKFT I. - Csurgói KK 21 - 19
16:15 Moyra-Budaörs Handball - Balatonfüredi KSE 16 - 26
2019. augusztus 30. péntek
16:15 Telekom Veszprém - VKSE KFT Vác 31 - 23
2019. szeptember 2. hétfő
16:30 Sport36-Komló - Veszprémi KKFT I. 21 - 25
2019. szeptember 4. szerda
13:00 Grundfos Tatabánya KC - Telekom Veszprém 25 - 23
2019. szeptember 5. csütörtök
17:00 NEKA II. - PLER-Budapest 17 - 21
2019. szeptember 6. péntek
13:00 Csurgói KK - Moyra-Budaörs Handball 23 - 23
16:20 KSA Budapest - AGROFEED ETO-SZESE 21 - 27
17:00 Balatonfüredi KSE - NEKA I. 25 - 26
2019. szeptember 7. szombat
16:00 VKSE KFT Vác - Éles KISE 22 - 33
2019. szeptember 11. szerda
16:00 Éles KISE - Grundfos Tatabánya KC 19 - 19
2019. szeptember 12. csütörtök
15:30 PLER-Budapest - KSA Budapest 51 - 26
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Balatonfüredi KSE 24 - 35
16:00 Veszprémi KKFT I. - VKSE KFT Vác 36 - 15
16:00 NEKA I. - Moyra-Budaörs Handball 26 - 19
2019. szeptember 13. péntek
15:00 Csurgói KK - Sport36-Komló 28 - 18
16:15 Telekom Veszprém - NEKA II. 22 - 25
2019. szeptember 25. szerda
16:00 NEKA II. - Éles KISE 18 - 18
2019. szeptember 26. csütörtök
13:00 Grundfos Tatabánya KC - Veszprémi KKFT I. 28 - 29
16:00 Balatonfüredi KSE - PLER-Budapest 25 - 21
16:15 Moyra-Budaörs Handball - AGROFEED ETO-SZESE 26 - 25
2019. szeptember 27. péntek
16:00 NEKA I. - Csurgói KK 25 - 16
16:20 KSA Budapest - Telekom Veszprém 28 - 25
2019. szeptember 29. vasárnap
16:00 VKSE KFT Vác - Sport36-Komló 24 - 31
2019. október 2. szerda
16:00 Éles KISE - KSA Budapest 35 - 19
2019. október 3. csütörtök
15:30 PLER-Budapest - Moyra-Budaörs Handball 23 - 20
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - NEKA I. 20 - 29
16:00 Veszprémi KKFT I. - NEKA II. 28 - 27
2019. október 4. péntek
13:00 Csurgói KK - VKSE KFT Vác 34 - 23
16:15 Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE 15 - 30
2019. október 5. szombat
16:00 Sport36-Komló - Grundfos Tatabánya KC 21 - 23
2019. október 8. kedd
16:00 NEKA II. - Sport36-Komló 29 - 22
16:15 Moyra-Budaörs Handball - Telekom Veszprém 26 - 24
2019. október 9. szerda
15:00 NEKA I. - PLER-Budapest 25 - 22
2019. október 10. csütörtök
13:00 Grundfos Tatabánya KC - VKSE KFT Vác 31 - 18
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Csurgói KK 26 - 25
2019. október 11. péntek
16:20 KSA Budapest - Veszprémi KKFT I. 18 - 29
16:30 Balatonfüredi KSE - Éles KISE 29 - 17
2019. október 16. szerda
16:00 Éles KISE - Moyra-Budaörs Handball 25 - 24
16:30 Sport36-Komló - KSA Budapest 33 - 16
2019. október 17. csütörtök
15:30 PLER-Budapest - AGROFEED ETO-SZESE 24 - 25
16:00 Veszprémi KKFT I. - Balatonfüredi KSE 19 - 16
2019. október 18. péntek
13:00 Csurgói KK - Grundfos Tatabánya KC 23 - 27
18:00 Telekom Veszprém - NEKA I. 16 - 37
2019. október 19. szombat
14:00 VKSE KFT Vác - NEKA II. 22 - 28
2019. október 25. péntek
16:00 NEKA I. - Éles KISE 25 - 22
2019. október 28. hétfő
17:30 Moyra-Budaörs Handball - Veszprémi KKFT I. 27 - 24
2019. október 30. szerda
15:00 NEKA II. - Grundfos Tatabánya KC 29 - 25
15:20 KSA Budapest - VKSE KFT Vác 23 - 22
2019. október 31. csütörtök
15:30 PLER-Budapest - Csurgói KK 21 - 23
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Telekom Veszprém 30 - 22
16:00 Balatonfüredi KSE - Sport36-Komló 27 - 20
2019. november 5. kedd
16:00 Éles KISE - AGROFEED ETO-SZESE 27 - 25
2019. november 7. csütörtök
13:15 Veszprémi KKFT I. - NEKA I. 25 - 23
2019. november 8. péntek
13:00 Csurgói KK - NEKA II. 20 - 35
16:15 Telekom Veszprém - PLER-Budapest 22 - 30
2019. november 9. szombat
13:30 Grundfos Tatabánya KC - KSA Budapest 28 - 20
16:00 Sport36-Komló - Moyra-Budaörs Handball 22 - 17
2019. november 10. vasárnap
16:00 VKSE KFT Vác - Balatonfüredi KSE 20 - 33
2019. november 19. kedd
16:00 NEKA I. - Sport36-Komló 35 - 11
2019. november 20. szerda
15:30 PLER-Budapest - Éles KISE 32 - 27
2019. november 21. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Veszprémi KKFT I. 27 - 31
16:00 Balatonfüredi KSE - Grundfos Tatabánya KC 30 - 23
2019. november 22. péntek
16:15 Telekom Veszprém - Csurgói KK 23 - 19
16:20 KSA Budapest - NEKA II. 22 - 32
2019. november 24. vasárnap
14:00 Moyra-Budaörs Handball - VKSE KFT Vác 29 - 17
2019. november 26. kedd
15:00 NEKA I. - VKSE KFT Vác 30 - 12
2019. november 27. szerda
16:00 Éles KISE - Telekom Veszprém 19 - 18
16:30 Sport36-Komló - AGROFEED ETO-SZESE 29 - 27
2019. november 28. csütörtök
16:00 Veszprémi KKFT I. - PLER-Budapest 33 - 30
2019. november 29. péntek
13:00 Csurgói KK - KSA Budapest 27 - 20
17:00 NEKA II. - Balatonfüredi KSE 19 - 21
2019. november 30. szombat
15:00 Grundfos Tatabánya KC - Moyra-Budaörs Handball 25 - 24
2019. december 4. szerda
15:00 NEKA I. - Grundfos Tatabánya KC 25 - 24
15:30 PLER-Budapest - Sport36-Komló 25 - 26
15:45 Éles KISE - Csurgói KK 20 - 25
2019. december 5. csütörtök
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - VKSE KFT Vác 25 - 18
16:00 Balatonfüredi KSE - KSA Budapest 27 - 17
2019. december 6. péntek
16:15 Telekom Veszprém - Veszprémi KKFT I. 25 - 27
2019. december 7. szombat
15:00 Moyra-Budaörs Handball - NEKA II. 23 - 29
2019. december 11. szerda
15:20 KSA Budapest - Moyra-Budaörs Handball 24 - 23
16:00 NEKA II. - NEKA I. 22 - 29
16:00 Sport36-Komló - Telekom Veszprém 20 - 23
2019. december 12. csütörtök
16:00 Veszprémi KKFT I. - Éles KISE 27 - 16
2019. december 13. péntek
13:00 Csurgói KK - Balatonfüredi KSE 21 - 28
2019. december 14. szombat
14:00 VKSE KFT Vác - PLER-Budapest 27 - 35
2019. december 15. vasárnap
13:00 Grundfos Tatabánya KC - AGROFEED ETO-SZESE 32 - 21
2020. január 29. szerda
16:30 Sport36-Komló - Éles KISE 25 - 18
2020. január 30. csütörtök
16:00 NEKA II. - AGROFEED ETO-SZESE 26 - 25
16:00 Balatonfüredi KSE - Moyra-Budaörs Handball 31 - 22
17:30 Grundfos Tatabánya KC - PLER-Budapest 22 - 22
2020. január 31. péntek
13:00 Csurgói KK - Veszprémi KKFT I. 24 - 24
16:20 KSA Budapest - NEKA I. 15 - 37
2020. február 1. szombat
16:00 VKSE KFT Vác - Telekom Veszprém 19 - 35
2020. február 4. kedd
16:15 Moyra-Budaörs Handball - Csurgói KK 24 - 23
2020. február 6. csütörtök
15:00 NEKA I. - Balatonfüredi KSE 31 - 23
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - KSA Budapest 33 - 29
2020. február 7. péntek
15:30 PLER-Budapest - NEKA II. 23 - 27
16:15 Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya KC 24 - 36
2020. február 8. szombat
13:00 Veszprémi KKFT I. - Sport36-Komló 31 - 17
17:00 Éles KISE - VKSE KFT Vác 42 - 15
2020. február 14. péntek
18:30 VKSE KFT Vác - Veszprémi KKFT I. 11 - 42
2020. február 18. kedd
16:15 Moyra-Budaörs Handball - NEKA I. 23 - 30
2020. február 19. szerda
15:20 KSA Budapest - PLER-Budapest 20 - 35
16:00 NEKA II. - Telekom Veszprém 30 - 20
16:30 Sport36-Komló - Csurgói KK 20 - 22
2020. február 20. csütörtök
16:00 Balatonfüredi KSE - AGROFEED ETO-SZESE 26 - 17
2020. február 23. vasárnap
10:15 Grundfos Tatabánya KC - Éles KISE 32 - 21
2020. február 26. szerda
16:00 Éles KISE - NEKA II. 18 - 29
16:30 Sport36-Komló - VKSE KFT Vác 31 - 13
2020. február 27. csütörtök
15:30 PLER-Budapest - Balatonfüredi KSE 26 - 28
15:45 AGROFEED ETO-SZESE - Moyra-Budaörs Handball 23 - 23
16:00 Veszprémi KKFT I. - Grundfos Tatabánya KC 35 - 23
2020. február 28. péntek
13:00 Csurgói KK - NEKA I. 23 - 30
16:15 Telekom Veszprém - KSA Budapest 27 - 23
2020. március 3. kedd
15:00 Moyra-Budaörs Handball - PLER-Budapest 20 - 26
2020. március 4. szerda
16:00 NEKA I. - AGROFEED ETO-SZESE 26 - 17
2020. március 5. csütörtök
16:00 NEKA II. - Veszprémi KKFT I. 24 - 20
16:00 Balatonfüredi KSE - Telekom Veszprém 29 - 21
2020. március 6. péntek
13:00 Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló 38 - 32
16:20 KSA Budapest - Éles KISE 26 - 18
2020. március 7. szombat
16:00 VKSE KFT Vác - Csurgói KK 14 - 38
2020. március 10. kedd
15:30 PLER-Budapest - NEKA I. 24 - 23
2020. március 11. szerda
16:00 Éles KISE - Balatonfüredi KSE 21 - 28
16:30 Sport36-Komló - NEKA II. 26 - 30
18:30 VKSE KFT Vác - Grundfos Tatabánya KC 16 - 33
2020. március 12. csütörtök
16:00 Veszprémi KKFT I. - KSA Budapest 34 - 18
2020. március 13. péntek
13:00 Csurgói KK - AGROFEED ETO-SZESE 25 - 22
16:15 Telekom Veszprém - Moyra-Budaörs Handball 17 - 18
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. NEKA I. 19 17 0 2 549 369 180 34
2. Veszprémi KKFT I. 19 16 1 2 540 409 131 33
3. Balatonfüredi KSE 19 16 0 3 517 396 121 32
4. NEKA II. 19 14 1 4 498 421 77 29
5. Grundfos Tatabánya KC 19 11 2 6 517 459 58 24
6. PLER-Budapest 19 10 1 8 518 459 59 21
7. Csurgói KK 19 8 2 9 458 444 14 18
8. Éles KISE 19 7 2 10 440 459 -19 16
9. Sport36-Komló 19 7 0 12 446 475 -29 14
10. Moyra-Budaörs Handball 19 6 2 11 427 463 -36 14
11. AGROFEED ETO-SZESE 19 6 1 12 455 496 -41 13
12. Telekom Veszprém 19 5 0 14 433 494 -61 10
13. KSA Budapest 19 4 0 15 395 580 -185 8
14. VKSE KFT Vác 19 0 0 19 351 620 -269 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BENCSIK LÁSZLÓ MÁRK KSA Budapest 123 19
2. KATHI SÁNDOR NEKA II. 111 19
3. BAZSA VIKTOR Sport36-Komló 110 19
4. TÓTH BARNABÁS ATTILA Grundfos Tatabánya K 108 17
5. CZABULA MÁTÉ HUBA Éles KISE 50 8 104 19
Veszprémi KKFT I. 54 11
6. PANÁK MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE 97 17
7. MOLNÁR BENEDEK AGROFEED ETO-SZESE 93 16
8. KOVÁCS TAMÁS NEKA II. 92 18
9. FEKETE ÁDÁM PLER-Budapest 91 19
10. BODNÁR ÁDÁM Grundfos Tatabánya K 83 19
11. GRUNDA DÁVID TIBOR Telekom Veszprém 83 18
12. SZIJÁRTÓ MÁTÉ Csurgói KK 82 19
13. EDWARDS OLIVÉR MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 81 19
14. ALMÁSSY MÁTÉ KSA Budapest 79 19
15. KOCSIS MARCELL VKSE KFT Vác 77 11
16. KLUCSIK MÁTÉ Balatonfüredi KSE 75 18
17. FERCSIK DÁNIEL Éles KISE 71 19
18. SZATMÁRI BENCE Veszprémi KKFT I. 69 19
19. BEGOVÁCZ MÁRK Sport36-Komló 68 18
20. SZABÓ ÁDÁM NEKA I. 68 17
21. TŐZSÉR BÁLINT KSA Budapest 68 18
22. MOLNÁR KOLOS PLER-Budapest 65 19
23. VARGA SZABOLCS Sport36-Komló 64 18
24. ÁSVÁNYI GELLÉRT AGROFEED ETO-SZESE 63 18
25. OLÁH BENCE Grundfos Tatabánya K 63 19
26. VÁRSZEGI CSONGOR PLER-Budapest 62 14
27. FADHLE HELMI Balatonfüredi KSE 61 17
28. HALMI SZABOLCS Grundfos Tatabánya K 61 19
29. JAJIC DAMJAN NEKA I. 61 18
30. KATUS BÁLINT SZABOLCS Moyra-Budaörs Handba 61 8
31. MELLÁK BENCE ZOLTÁN Balatonfüredi KSE 61 18
32. NAGY ÁDÁM Telekom Veszprém 61 19
33. TERJÉK ROLAND NEKA II. 61 19
34. ZOMBORI ANDRÁS ZSOMBOR Telekom Veszprém 61 18
35. BODÓCS MARCELL NEKA I. 60 16
36. PAP ERVIN MÁRK Veszprémi KKFT I. 59 17
37. CSENGERI HUNOR NEKA I. 56 16
38. FARKAS MÁTÉ Éles KISE 56 17
39. NAGY-JÁVORI BENCE Moyra-Budaörs Handba 56 18
40. IVICZ MARTIN Sport36-Komló 55 18
41. NÉMETH MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE 55 18
42. HÖRNYÉKI SZABOLCS Sport36-Komló 54 19
43. REZESSY SZILVESZTER ÖRS VKSE KFT Vác 54 19
44. HUTVÁGNER ÁKOS Balatonfüredi KSE 53 13
45. VARGA MARTIN Csurgói KK 53 19
46. BŐTI DOMINIK TAMÁS AGROFEED ETO-SZESE 52 18
47. FODOR MARTIN PLER-Budapest 52 19
48. BURI ATTILA NEKA I. 51 19
49. FÜSTÖS GÁBOR Csurgói KK 51 19
50. KIRCHOF TAMÁS Moyra-Budaörs Handba 51 17
51. SZABÓ ÁKOS Telekom Veszprém 51 12
52. MALLINGER TAMÁS Moyra-Budaörs Handba 47 18
53. NEUKUM ZALÁN Moyra-Budaörs Handba 47 19
54. KECSKÉS LEVENTE NEKA I. 46 19
55. BODNÁR BÁLINT Éles KISE 45 18
56. BURAI BENCE Éles KISE 28 9 45 14
Telekom Veszprém 17 5
57. PRESZTER ÁKOS Veszprémi KKFT I. 44 11
58. VINCZE PÉTER BÁLINT Veszprémi KKFT I. 44 18
59. KAZSOKI BALÁZS Telekom Veszprém 43 17
60. MORVAI TAMÁS PLER-Budapest 43 15
61. ANGEBRANDT ÁKOS NEKA II. 42 15
62. BOGNÁR BOLDIZSÁR VKSE KFT Vác 42 19
63. RUBOS NORBERT Veszprémi KKFT I. 42 13
64. MOLNÁR ROBIN NEKA I. 41 19
65. SZABÓ BOLDIZSÁR Veszprémi KKFT I. 41 18
66. TÁRNOKI MÁRKÓ NEKA I. 41 19
67. TŐSÉR MÁTÉ Balatonfüredi KSE 41 18
68. HERMANN HUNOR Balatonfüredi KSE 40 18
69. VARGA JÁNOS Csurgói KK 40 17
70. TÓTH GÁBOR LEVENTE Veszprémi KKFT I. 39 17
71. KANYÓ BOTOND ZOLTÁN NEKA II. 38 18
72. RIGÓ KOPPÁNY RÓBERT Csurgói KK 38 16
73. SZECSEI BALÁZS KSA Budapest 38 19
74. MEZEI JÓZSEF MÁTÉ VKSE KFT Vác 37 12
75. SZTRAKA DÁNIEL PLER-Budapest 37 18
76. ANDRÁS-DÓRA CSABA Veszprémi KKFT I. 36 15
77. CSÁKAY BOTOND PLER-Budapest 36 17
78. HAVAS PATRIK KSA Budapest 36 15
79. SISA RAJMOND MÁTÉ Telekom Veszprém 4 2 36 16
Veszprémi KKFT I. 32 14
80. KOVÁCS BENCE Balatonfüredi KSE 34 15
81. BOLDIZSÁR MÁRTON PLER-Budapest 33 18
82. KALUZSA ERIK Sport36-Komló 33 19
83. PALOTAI GERGŐ VKSE KFT Vác 33 13
84. FAZEKAS GERGŐ Veszprémi KKFT I. 32 6
85. MAJCZÁN DÁVID Éles KISE 32 17
86. BOGNÁR PATRIK GÁBOR Csurgói KK 23 11 31 18
NEKA I. 8 7
87. VASS BENCE PLER-Budapest 31 19
88. BODNÁR BENCE Éles KISE 30 17
89. MÉSZÁROS IMRE Grundfos Tatabánya K 30 19
90. TÓTH BERTALAN Telekom Veszprém 30 16
91. KOLLÁR MÁRTON Csurgói KK 29 13
92. KRETZ ATTILA Balatonfüredi KSE 29 12
93. NYÉKI ISTVÁN NEKA II. 29 19
94. HORVÁTH JÓZSEF GELLÉRT Csurgói KK 28 18
95. PUSKÁS MILÁN Moyra-Budaörs Handba 28 18
96. HORVÁTH PÉTER Csurgói KK 27 16
97. BOLDOCZKI BOTOND Balatonfüredi KSE 26 18
98. KOSZTOVÁNYI ANDRÁS KRISZTIÁN NEKA II. 26 19
99. SKAPINYECZ JÁNOS BOTOND Moyra-Budaörs Handba 26 9
100. TALABÉR BERTOLD Grundfos Tatabánya K 26 17
101. JANOWSZKY BOTOND NEKA I. 25 15
102. LIZICZAY BENCE Moyra-Budaörs Handba 25 19
103. DÉBER BALÁZS Éles KISE 24 18
104. SZEGI KORNÉL Grundfos Tatabánya K 24 19
105. BENAIN ALEX KRISZTIÁN Éles KISE 22 14
106. SZATMÁRI SÁNDOR Veszprémi KKFT I. 22 18
107. TÓTH NOEL Balatonfüredi KSE 22 12
108. VARGA ROLAND Sport36-Komló 22 19
109. BARTA LEVENTE TIBOR Éles KISE 21 6
110. HORVÁTH LÉNÁRD Sport36-Komló 21 19
111. TISZA LEVENTE NEKA I. 21 18
112. BALOGH BOTOND Telekom Veszprém 20 17
113. MATUSZKA ÁKOS Moyra-Budaörs Handba 20 18
114. SASS GERGŐ Csurgói KK 20 15
115. SZŐNYI MIKSA VKSE KFT Vác 20 12
116. FARAGÓ BENEDEK Csurgói KK 19 17
117. HORVÁTH TAMÁS ANDRÁS Balatonfüredi KSE 19 12
118. KUN DÁNIEL ANDRÁS NEKA II. 19 7
119. PERGEL ANDREJ NEKA I. 19 5
120. SZALAY BALÁZS AGROFEED ETO-SZESE 19 19
121. TÓTH ZALÁN PLER-Budapest 19 11
122. DANKÓ DOMINIK MÁRK VKSE KFT Vác 18 17
123. MADÁR ZSOMBOR AGROFEED ETO-SZESE 18 18
124. RÁCZ DONÁT MILÁN NEKA II. 18 8
125. BODNÁR GÉZA PLER-Budapest 17 18
126. CSONKA KRISTÓF Csurgói KK 17 15
127. FINK RADÓ ZALÁN Éles KISE 17 13
128. HEVÉR LÁSZLÓ TAMÁS Veszprémi KKFT I. 17 18
129. MOLNÁR GELLÉRT ÁGOSTON KSA Budapest 17 18
130. DEZSŐ DOMONKOS Moyra-Budaörs Handba 16 7
131. BÁDER BARNABÁS Telekom Veszprém 15 18
132. JUHÁSZ GERGŐ Moyra-Budaörs Handba 14 14
133. LEITER NÁNDOR NEKA I. 14 18
134. ROJKOVICS RUBEN ERIK VKSE KFT Vác 14 19
135. SCHMIDKA DOMINIK NEKA I. 14 14
136. BÁNKUTI MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 13 18
137. DÖMÖTÖR ÁDÁM Csurgói KK 13 15
138. MÓROCZA PÉTER NEKA II. 13 11
139. SCHMIDT ZSOMBOR Éles KISE 13 19
140. HEGEDŐS CSABA PLER-Budapest 12 18
141. KŐVÁRI BENCE GYULA Balatonfüredi KSE 12 14
142. MEIDLINGER LEVENTE Balatonfüredi KSE 12 16
143. MOLNÁR GERGELY AGROFEED ETO-SZESE 12 9
144. SZABÓ MAGOR Telekom Veszprém 12 16
145. HADARÓ BÁLINT AGROFEED ETO-SZESE 11 19
146. KOLOZSI KORNÉL ISTVÁN Grundfos Tatabánya K 11 16
147. ORBÁN BENEDEK Balatonfüredi KSE 11 17
148. PÁLINKÁS TAMÁS VKSE KFT Vác 11 19
149. VISKI SZABOLCS NEKA II. 11 19
150. FEKETE-KARDOS ZSOMBOR Moyra-Budaörs Handba 10 19
151. HEGEDÜS BENCE Sport36-Komló 10 19
152. KONDÉR CSANÁD VKSE KFT Vác 10 18
153. TOKODI DOMINIK NEKA II. 10 12
154. TÖRÖK -VIDA ZSOMBOR Éles KISE 10 11
155. BALI BENCE NEKA II. 9 8
156. FÜRY FÉLIX Telekom Veszprém 9 7
157. HAJDÚ DONÁT Éles KISE 9 16
158. KOVÁCS ALBERT Telekom Veszprém 9 11
159. KOVÁCS BENCE Moyra-Budaörs Handba 9 15
160. KURBÉLY ÁRON Telekom Veszprém 9 18
161. SUKI MÁTÉ KSA Budapest 9 17
162. BRUCKER BALÁZS BÁLINT NEKA II. 8 15
163. DÓSA HUBA Csurgói KK 8 13
164. DOTTORE DANIELE Moyra-Budaörs Handba 8 4
165. HORVÁTH DÁVID NEKA I. 8 10
166. KOMLÓSI GELLÉRT VKSE KFT Vác 8 15
167. DÉCSI GERGŐ AGROFEED ETO-SZESE 7 7
168. KOVÁCS MÁRTON VKSE KFT Vác 7 17
169. ORCZI MARCELL KSA Budapest 7 15
170. VILI DOMINIK PLER-Budapest 7 14
171. BABICS OLIVÉR BENEDEK AGROFEED ETO-SZESE 6 6
172. CSIKI BOTOND CSABA NEKA I. 6 9
173. DANKÓ DÁNIEL KSA Budapest 6 17
174. GÁBRIS ADRIAN AGROFEED ETO-SZESE 6 1
175. GODA KOPPÁNY Éles KISE 6 10
176. GYÖRE BOTOND Telekom Veszprém 6 6
177. HEKLI BENEDEK VKSE KFT Vác 6 6
178. HOLUBECZ BENEDEK Balatonfüredi KSE 6 9
179. MAJOR ANDRÁS AGROFEED ETO-SZESE 6 11
180. PÁLFFY ZOLTÁN VKSE KFT Vác 6 17
181. PAPP DÁVID LÁSZLÓ NEKA I. 6 9
182. PINTÉR DÁNIEL Moyra-Budaörs Handba 6 17
183. SZLAUKÓ BALÁZS KSA Budapest 6 16
184. BÓZSA BRENDON Balatonfüredi KSE 5 9
185. LUKÁCSI OLIVÉR Veszprémi KKFT I. 5 5
186. PETI SOMA JÓZSEF Csurgói KK 5 11
187. PINTÉR DÁNIEL Csurgói KK 5 15
188. SÁRI DONÁT VKSE KFT Vác 5 17
189. SOMODI MÁRK PLER-Budapest 5 6
190. ZAJÁCZ KRISTÓF Balatonfüredi KSE 5 13
191. BOHUNICZKY BOTOND VINCE AGROFEED ETO-SZESE 4 17
192. CHOVANEC DÁVID TAMÁS Grundfos Tatabánya K 4 8
193. CSORDÁS KRISTÓF Grundfos Tatabánya K 4 17
194. DÉVÉNYI RÓBERT PLER-Budapest 4 4
195. DONKA VALENTIN NEKA II. 4 9
196. FRAIMAN MÁRK Grundfos Tatabánya K 4 15
197. JUHÁSZ NOEL Balatonfüredi KSE 4 11
198. KRANJEC BARNABÁS NEKA I. 4 12
199. STIER FERENC AGROFEED ETO-SZESE 4 19
200. BENKŐ KRISTÓF DOMONKOS Grundfos Tatabánya K 3 16
201. BOGDÁNY ÖRS Telekom Veszprém 3 15
202. HEGEDŰS OLIVÉR PLER-Budapest 3 1
203. MILKOVICS MILÁN Veszprémi KKFT I. 3 7
204. PATAKI BALÁZS Sport36-Komló 3 14
205. SCHOPPER MILÁN NEKA II. 3 11
206. TÖLGYESI LEVENTE Sport36-Komló 3 16
207. TURBUCZ-CSENGEI CSABA KSA Budapest 3 6
208. ZSÁKI ÁKOS Éles KISE 3 4
209. GERBOVITS ALEX KONRÁD Éles KISE 2 12
210. MOLNÁR ÁDÁM Sport36-Komló 2 18
211. PERSZE FÁBIÓ ROLAND Grundfos Tatabánya K 2 13
212. PROSSER HENRIK KSA Budapest 2 15
213. ZSIROS BERTALAN NEKA II. 2 5
214. BODA BENCE Moyra-Budaörs Handba 1 13
215. DOTTORE MARCO Moyra-Budaörs Handba 1 5
216. FARAGÓ GERGŐ VKSE KFT Vác 1 2
217. FARKAS MARCELL Balatonfüredi KSE 1 19
218. HUSZÁR MÁRTON AGROFEED ETO-SZESE 1 1
219. IHÁSZ DÁVID VIKTOR Veszprémi KKFT I. 1 2
220. KESZLER ATTILA HUNOR Moyra-Budaörs Handba 1 3
221. KOMJÁTI BOTOND VKSE KFT Vác 1 3
222. KUGELMANN ZSOMBOR Sport36-Komló 1 4
223. NAGY BALÁZS PLER-Budapest 1 10
224. PEDERSEN BENJAMIN KÁROLY AGROFEED ETO-SZESE 1 16
225. SÁNDOR LÁSZLÓ JÁNOS KSA Budapest 1 4
226. SIKLER KRISTÓF BARNABÁS NEKA II. 1 2
227. SIPOS BENDEGÚZ VKSE KFT Vác 1 5
228. SZÉLPÁL ERIK NEKA II. 1 3
229. ZSÁKI OLIVÉR Éles KISE 1 5
230. ASBOLT OLIVÉR Moyra-Budaörs Handba 0 19
231. BAJZA BALÁZS Sport36-Komló 0 3
232. BAJZA DÁNIEL Sport36-Komló 0 4
233. BÁLES BENDEGÚZ Moyra-Budaörs Handba 0 12
234. BALOGH NORBERT BOTOND Sport36-Komló 0 8
235. BENKŐ MILÁN Csurgói KK 0 5 0 17
Sport36-Komló 0 12
236. BODÓ TAMÁS Veszprémi KKFT I. 0 15
237. BOGDÁNY ÁRON Grundfos Tatabánya K 0 14
238. BŐLE BENDEGÚZ Moyra-Budaörs Handba 0 17
239. CSANAKI MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE 0 17
240. CSÁNYI MÁRTON VKSE KFT Vác 0 13
241. CSÁNYI PÉTER NEKA II. 0 15
242. DARMSTADTER MÁTÉ Grundfos Tatabánya K 0 18
243. DÁVID MARTIN NEKA I. 0 19
244. DE RIDDER ROBERT AGROFEED ETO-SZESE 0 6
245. DEÁK DÁNIEL Sport36-Komló 0 19
246. EKKER LÓRÁNT Moyra-Budaörs Handba 0 1
247. FAZEKAS BENCE PLER-Budapest 0 17
248. FEGYVERES MÁTYÁS Veszprémi KKFT I. 0 15
249. FEKETE ÁRPÁD NEKA II. 0 19
250. GYŐRFI ÁDÁM Éles KISE 0 1
251. HAJDÚ CSANÁD Csurgói KK 0 17
252. HAJDÚ ZOLTÁN Éles KISE 0 5 0 12
Telekom Veszprém 0 7
253. HARAUSZ DÁVID Telekom Veszprém 0 7
254. HEJL DUSÁN DOMONKOS Moyra-Budaörs Handba 0 2
255. HOFFMANN BÁLINT AGROFEED ETO-SZESE 0 19
256. HORVÁTH DÁNIEL NEKA I. 0 5
257. HORVÁTH GERGŐ Csurgói KK 0 2
258. KAISER BÁLINT Veszprémi KKFT I. 0 18
259. KEREK ZALÁN PLER-Budapest 0 16
260. KOVÁCS ANDRÁS NEKA I. 0 18
261. KOVÁCS BOLDIZSÁR Éles KISE 0 12
262. LÁSZLÓ ARMAND Éles KISE 0 10
263. LOVISTYEK LÁSZLÓ Balatonfüredi KSE 0 19
264. NÁNÁSSY MÁRTON ZOLTÁN KSA Budapest 0 18
265. NÉMETH BULCSÚ BOTOND Telekom Veszprém 0 1
266. PAPP MÁTÉ Veszprémi KKFT I. 0 3
267. RADVÁNSZKI ATTILA Éles KISE 0 19
268. REIDMAR DOMINIK Telekom Veszprém 0 13
269. ROZGONYI ZSOMBOR Balatonfüredi KSE 0 3
270. SÁNDOR BALÁZS ÁRPÁD KSA Budapest 0 11
271. SAVIC STEFAN Csurgói KK 0 9
272. SEBŐK MÁTÉ JÁNOS Grundfos Tatabánya K 0 17
273. SULYOK BENEDEK Éles KISE 0 5
274. SZÉLL ROLAND NEKA II. 0 19
275. SZILÁGYI PÉTER VKSE KFT Vác 0 17
276. SZOLYÁK ZALÁN KSA Budapest 0 1
277. SZÖBÖLŐDI BENCE Csurgói KK 0 10
278. SZUJÓ ZSOMBOR Telekom Veszprém 0 12
279. TÓTH KRISTÓF ISTVÁN Grundfos Tatabánya K 0 2
280. TÓTH MIHÁLY Telekom Veszprém 0 19
281. TURÁK XAVÉR Moyra-Budaörs Handba 0 5
282. VALKÓ DÁVID FERENC KSA Budapest 0 2
283. VERÉB SZABOLCS IMRE Grundfos Tatabánya K 0 2
284. VÖRÖS NÁNDOR CSONGOR KSA Budapest 0 12
285. ZSALAKOVITS DOMINIK Sport36-Komló 0 15
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó