Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Leány Serdülő II. osztály-Nyugat
2020. szeptember 9. szerda
14:00 Mosonmagyaróvári KC - Százhalombattai VUK SE 28 - 13
2020. szeptember 10. csütörtök
16:45 DKKA II. - Farkasvár DSE 25 - 33
17:30 Mohácsi TE 1888 - PSN Zrt. 20 - 20
2020. szeptember 11. péntek
19:00 Szent István SE II. - BVSC - Zugló 24 - 18
2020. szeptember 12. szombat
14:00 Szekszárdi FGKC - VKL SE Győr 36 - 24
2020. szeptember 13. vasárnap
Győri Audi ETO KC III. - Szentendrei NKE
2020. szeptember 18. péntek
17:30 VKL SE Győr - Mohácsi TE 1888 30 - 25
2020. szeptember 19. szombat
11:00 Százhalombattai VUK SE - DKKA II. 20 - 20
15:00 BVSC - Zugló - Szekszárdi FGKC 15 - 31
2020. szeptember 20. vasárnap
Szentendrei NKE - Szent István SE II.
2020. szeptember 23. szerda
18:30 Mosonmagyaróvári KC - VKL SE Győr 27 - 25
2020. szeptember 24. csütörtök
13:30 Győri Audi ETO KC III. - Százhalombattai VUK SE 47 - 7
15:00 Mohácsi TE 1888 - BVSC - Zugló 23 - 13
16:45 DKKA II. - PSN Zrt. 23 - 17
2020. szeptember 27. vasárnap
Szentendrei NKE - Farkasvár DSE
15:00 Szekszárdi FGKC - Szent István SE II. 24 - 11
2020. október 6. kedd
16:00 Százhalombattai VUK SE - Farkasvár DSE 17 - 25
16:30 BVSC - Zugló - Mosonmagyaróvári KC 18 - 26
2020. október 8. csütörtök
15:30 PSN Zrt. - Győri Audi ETO KC III. 17 - 36
2020. október 9. péntek
17:30 VKL SE Győr - DKKA II. 22 - 16
2020. október 10. szombat
11:00 Szent István SE II. - Mohácsi TE 1888 17 - 20
2020. október 11. vasárnap
13:00 Szekszárdi FGKC - Szentendrei NKE 39 - 10
2020. október 14. szerda
13:00 Mosonmagyaróvári KC - Szent István SE II. 30 - 15
19:00 Farkasvár DSE - Győri Audi ETO KC III. 18 - 34
2020. október 15. csütörtök
16:45 DKKA II. - BVSC - Zugló 32 - 20
2020. október 16. péntek
17:30 Mohácsi TE 1888 - Szekszárdi FGKC 28 - 28
2020. október 17. szombat
16:00 Szentendrei NKE - Százhalombattai VUK SE 15 - 28
2020. október 18. vasárnap
13:00 Győri Audi ETO KC III. - VKL SE Győr 27 - 21
16:00 Farkasvár DSE - PSN Zrt. 28 - 19
2020. október 20. kedd
15:15 Szekszárdi FGKC - Mosonmagyaróvári KC 23 - 16
15:30 BVSC - Zugló - Győri Audi ETO KC III. 15 - 42
2020. október 22. csütörtök
17:30 VKL SE Győr - Farkasvár DSE 24 - 23
2020. október 24. szombat
11:00 Szent István SE II. - DKKA II. 16 - 30
11:00 PSN Zrt. - Százhalombattai VUK SE 22 - 16
18:00 Mohácsi TE 1888 - Szentendrei NKE 39 - 7
2020. november 3. kedd
13:30 Győri Audi ETO KC III. - Szent István SE II. 38 - 16
2020. november 5. csütörtök
16:45 DKKA II. - Szekszárdi FGKC 19 - 29
2020. november 6. péntek
16:00 Százhalombattai VUK SE - VKL SE Győr 21 - 23
19:00 Farkasvár DSE - BVSC - Zugló 41 - 14
2020. november 10. kedd
18:30 BVSC - Zugló - Százhalombattai VUK SE 21 - 29
2020. november 13. péntek
16:30 Mohácsi TE 1888 - DKKA II. 25 - 25
2020. november 14. szombat
Szent István SE II. - Farkasvár DSE elhalasztva
2020. november 20. péntek
16:00 Százhalombattai VUK SE - Szent István SE II. 22 - 20
2020. november 22. vasárnap
Győri Audi ETO KC III. - Mohácsi TE 1888 elhalasztva
13:00 Farkasvár DSE - Szekszárdi FGKC 18 - 24
2020. november 28. szombat
14:00 Szent István SE II. - PSN Zrt. 15 - 27
2020. november 29. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - Százhalombattai VUK SE 32 - 18
2020. december 1. kedd
17:00 Százhalombattai VUK SE - Mohácsi TE 1888 22 - 25
2020. december 3. csütörtök
15:30 PSN Zrt. - Szekszárdi FGKC 13 - 22
2020. december 4. péntek
17:30 VKL SE Győr - Szent István SE II. 21 - 18
2020. december 9. szerda
15:30 PSN Zrt. - Mosonmagyaróvári KC 26 - 38
2020. december 15. kedd
13:00 Mosonmagyaróvári KC - Győri Audi ETO KC III. 34 - 30
2020. december 17. csütörtök
13:30 Győri Audi ETO KC III. - DKKA II. 35 - 18
2021. január 15. péntek
15:30 PSN Zrt. - BVSC - Zugló 39 - 19
2021. január 16. szombat
13:00 Szentendrei NKE - VKL SE Győr 14 - 37
2021. január 21. csütörtök
17:00 Szentendrei NKE - BVSC - Zugló 22 - 23
2021. január 28. csütörtök
16:45 DKKA II. - Mosonmagyaróvári KC
2021. január 30. szombat
11:00 BVSC - Zugló - VKL SE Győr
13:00 Szentendrei NKE - PSN Zrt.
17:00 Farkasvár DSE - Mosonmagyaróvári KC
2021. február 3. szerda
13:00 Mosonmagyaróvári KC - Mohácsi TE 1888
2021. február 4. csütörtök
16:45 DKKA II. - Szentendrei NKE
2021. február 5. péntek
17:30 VKL SE Győr - PSN Zrt.
2021. február 6. szombat
16:00 Szekszárdi FGKC - Győri Audi ETO KC III.
2021. február 9. kedd
18:30 BVSC - Zugló - Szent István SE II.
2021. február 12. péntek
15:30 PSN Zrt. - Mohácsi TE 1888
16:30 VKL SE Győr - Szekszárdi FGKC
2021. február 13. szombat
11:00 Százhalombattai VUK SE - Mosonmagyaróvári KC
17:00 Farkasvár DSE - DKKA II.
2021. február 14. vasárnap
13:00 Szentendrei NKE - Győri Audi ETO KC III.
2021. február 16. kedd
13:30 Győri Audi ETO KC III. - Farkasvár DSE
2021. február 17. szerda
13:00 Mosonmagyaróvári KC - PSN Zrt.
2021. február 18. csütörtök
16:45 DKKA II. - Százhalombattai VUK SE
2021. február 19. péntek
16:30 Mohácsi TE 1888 - VKL SE Győr
2021. február 20. szombat
11:00 Szent István SE II. - Szentendrei NKE
2021. február 21. vasárnap
16:00 Szekszárdi FGKC - BVSC - Zugló
2021. február 26. péntek
17:30 VKL SE Győr - Mosonmagyaróvári KC
2021. február 27. szombat
11:00 Százhalombattai VUK SE - Győri Audi ETO KC III.
11:00 BVSC - Zugló - Mohácsi TE 1888
11:00 PSN Zrt. - DKKA II.
11:00 Farkasvár DSE - Szentendrei NKE
15:00 Szent István SE II. - Szekszárdi FGKC
2021. március 3. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC III. - PSN Zrt.
14:00 Mosonmagyaróvári KC - BVSC - Zugló
2021. március 4. csütörtök
16:45 DKKA II. - VKL SE Győr
2021. március 5. péntek
19:00 Farkasvár DSE - Százhalombattai VUK SE
2021. március 6. szombat
13:00 Szentendrei NKE - Szekszárdi FGKC
14:00 Mohácsi TE 1888 - Szent István SE II.
2021. március 10. szerda
13:00 Mosonmagyaróvári KC - Szentendrei NKE
2021. március 13. szombat
14:00 Mohácsi TE 1888 - Farkasvár DSE
2021. március 23. kedd
18:30 BVSC - Zugló - DKKA II.
2021. március 25. csütörtök
17:45 Százhalombattai VUK SE - Szentendrei NKE
2021. március 26. péntek
15:15 Szekszárdi FGKC - Mohácsi TE 1888
15:30 PSN Zrt. - Farkasvár DSE
17:30 VKL SE Győr - Győri Audi ETO KC III.
2021. március 28. vasárnap
Szent István SE II. - Mosonmagyaróvári KC
2021. április 7. szerda
13:00 Mosonmagyaróvári KC - Szekszárdi FGKC
16:45 DKKA II. - Szent István SE II.
2021. április 9. péntek
11:30 Győri Audi ETO KC III. - BVSC - Zugló
2021. április 10. szombat
13:00 Szentendrei NKE - Mohácsi TE 1888
2021. április 11. vasárnap
11:00 Százhalombattai VUK SE - PSN Zrt.
13:00 Farkasvár DSE - VKL SE Győr
2021. április 20. kedd
18:30 BVSC - Zugló - Farkasvár DSE
2021. április 22. csütörtök
17:00 Mohácsi TE 1888 - Mosonmagyaróvári KC
2021. április 23. péntek
17:30 VKL SE Győr - Százhalombattai VUK SE
2021. április 24. szombat
13:00 PSN Zrt. - Szentendrei NKE
16:00 Szekszárdi FGKC - DKKA II.
2021. április 25. vasárnap
Szent István SE II. - Győri Audi ETO KC III.
2021. április 29. csütörtök
16:45 DKKA II. - Mohácsi TE 1888
2021. április 30. péntek
16:00 Százhalombattai VUK SE - BVSC - Zugló
2021. május 1. szombat
13:00 Szentendrei NKE - Mosonmagyaróvári KC
2021. május 2. vasárnap
11:00 Farkasvár DSE - Szent István SE II.
13:00 PSN Zrt. - VKL SE Győr
15:00 Győri Audi ETO KC III. - Szekszárdi FGKC
2021. május 4. kedd
15:15 Szekszárdi FGKC - Farkasvár DSE
2021. május 5. szerda
13:00 Mosonmagyaróvári KC - DKKA II.
2021. május 6. csütörtök
16:30 VKL SE Győr - Szentendrei NKE
17:00 Mohácsi TE 1888 - Győri Audi ETO KC III.
2021. május 9. vasárnap
Szent István SE II. - Százhalombattai VUK SE
11:00 BVSC - Zugló - PSN Zrt.
2021. május 12. szerda
13:30 Győri Audi ETO KC III. - Mosonmagyaróvári KC
2021. május 14. péntek
16:00 Százhalombattai VUK SE - Szekszárdi FGKC
17:30 VKL SE Győr - BVSC - Zugló
19:00 Farkasvár DSE - Mohácsi TE 1888
2021. május 15. szombat
13:00 PSN Zrt. - Szent István SE II.
2021. május 16. vasárnap
13:00 Szentendrei NKE - DKKA II.
2021. május 18. kedd
18:30 BVSC - Zugló - Szentendrei NKE
2021. május 20. csütörtök
16:45 DKKA II. - Győri Audi ETO KC III.
2021. május 21. péntek
15:15 Szekszárdi FGKC - PSN Zrt.
2021. május 22. szombat
13:00 Mosonmagyaróvári KC - Farkasvár DSE
14:00 Mohácsi TE 1888 - Százhalombattai VUK SE
2021. május 23. vasárnap
11:00 Szent István SE II. - VKL SE Győr
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Szekszárdi FGKC 10 9 1 0 288 172 116 19
2. Győri Audi ETO KC III. 8 7 0 1 289 146 143 14
3. Mosonmagyaróvári KC 7 6 0 1 199 150 49 12
4. VKL SE Győr 9 6 0 3 227 207 20 12
5. Mohácsi TE 1888 8 4 3 1 205 162 43 11
6. Farkasvár DSE 7 4 0 3 186 157 29 8
7. DKKA II. 9 3 2 4 208 217 -9 8
8. PSN Zrt. 9 3 1 5 200 217 -17 7
9. Százhalombattai VUK SE 11 3 1 7 213 278 -65 7
10. Szent István SE II. 9 1 0 8 152 230 -78 2
11. BVSC - Zugló 10 1 0 9 176 309 -133 2
12. Szentendrei NKE 5 0 0 5 68 166 -98 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. BOGNÁR ZSANETT Szekszárdi FGKC 76 10
2. BORDÁN ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 68 10
3. MISUR MÉDI BVSC - Zugló 66 9
4. TRINFA JOHANNA Százhalombattai VUK 56 10
5. KOVÁCS ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 55 8
6. BADACSONYI EDINA DKKA II. 51 9
7. KOCSIS ANITA Szekszárdi FGKC 46 8
8. HORVÁTH LILI Győri Audi ETO KC I 43 8
9. CSARANKÓ ZSÓFIA VKL SE Győr 42 8
10. PÓK ÍRISZ PSN Zrt. 41 7
11. RÉDECSI POLETT Győri Audi ETO KC I 39 8
12. NAGY MÍRA Mohácsi TE 1888 38 8
13. MOLNÁR JÁZMIN PSN Zrt. 37 8
14. PUSZTAI BOGLÁRKA VKL SE Győr 37 8
15. BOLDIZSÁR EMESE JÁZMIN Szent István SE II. 35 8
16. SZTRANYOVSZKY LAURA JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 34 7
17. GRANÁT DORKA Győri Audi ETO KC I 31 8
18. UZONYI-VARGA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 31 7
19. CZIFRIK VIRÁG Farkasvár DSE 29 7
20. KÁLMÁN BOGLÁRKA Százhalombattai VUK 29 8
21. TUTTI ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 27 8
22. KOVÁCS BARBARA Százhalombattai VUK 26 8
23. NÉMETH PETRA Győri Audi ETO KC I 26 7
24. PÁDÁR LAURA Győri Audi ETO KC I 26 8
25. RAJCSÁNYI ALEXANDRA DKKA II. 26 9
26. RITTLINGER BETTI Mohácsi TE 1888 26 5
27. BALOGH VIVIEN LAURA Százhalombattai VUK 25 9
28. DÉCSEI KRISZTINA Farkasvár DSE 25 7
29. PATAKI NIKOLETT Szekszárdi FGKC 25 10
30. VAS KITTI DKKA II. 25 8
31. KISS REBEKA VKL SE Győr 23 7
32. BALOGH KINCSŐ Farkasvár DSE 22 7
33. MEGYERI BODZA ZSUZSANNA DKKA II. 21 9
34. SEFCSIK NÓRA Mosonmagyaróvári KC 21 7
35. AMBRUS JÚLIA PSN Zrt. 19 8
36. BALÁZS CINTIA Szent István SE II. 19 8
37. BUGA RÉKA Mosonmagyaróvári KC 19 7
38. FODOR LILI Szent István SE II. 19 5
39. KONDOR KATA VKL SE Győr 19 8
40. SOMOGYI AISA DKKA II. 19 8
41. CSÁK LUCA Farkasvár DSE 18 7
42. KANYÓ DÓRA ANNA Farkasvár DSE 18 6
43. LÉVAI LILI Farkasvár DSE 18 6
44. LENGYEL LILLA Mosonmagyaróvári KC 17 7
45. MIKÓ LUCA DKKA II. 17 7
46. NAGY ZSÓFIA RÓZA BVSC - Zugló 17 9
47. SZÁR EVELIN Győri Audi ETO KC I 17 4
48. SZŐCS VILLŐ PSN Zrt. 17 7
49. TÓTH DORKA Mohácsi TE 1888 17 8
50. NAGY PATRÍCIA ZOÉ Mohácsi TE 1888 16 7
51. STEFÁNOVICS NÓRA PSN Zrt. 16 5
52. BORBÉLY PETRA LUCA Győri Audi ETO KC I 15 4
53. NÉMETH NÓRA VKL SE Győr 15 7
54. SZALAI JÁZMIN Szent István SE II. 15 8
55. VARGA DALMA Győri Audi ETO KC I 15 5
56. ASZTALOS LILI Mosonmagyaróvári KC 14 2
57. CZOLLER KAMILLA BVSC - Zugló 14 8
58. FARAGÓ KIRA DKKA II. 14 9
59. KUCSIK EMESE Szent István SE II. 14 8
60. NEDELKA NAPSUGÁR VIRÁG Szent István SE II. 14 8
61. NÉMETH ESZTER Győri Audi ETO KC I 14 7
62. SZENTMÁRTONI ZSÓFIA Mohácsi TE 1888 14 7
63. TÓTH ESZTER Százhalombattai VUK 14 10
64. BARABÁS LILIÁNA Szekszárdi FGKC 13 8
65. NAGY SÁRA DKKA II. 13 9
66. BABINSZKY LARA Mosonmagyaróvári KC 12 4
67. CSÁSZÁR DORKA Győri Audi ETO KC I 12 7
68. DARADICS EMMA Szekszárdi FGKC 12 10
69. FARKAS BORÓKA Farkasvár DSE 12 6
70. LINK ALEXA PETRA Szekszárdi FGKC 12 9
71. MÓREL EMMA ZSÓFIA PSN Zrt. 12 7
72. CZIFRIK SÁRA Farkasvár DSE 11 7
73. ENZSÖL MAJA Százhalombattai VUK 11 9
74. FRANCSICS LILIÁNA Szent István SE II. 11 7
75. HORVÁTH LAURA VKL SE Győr 11 5
76. KISS DIÁNA ELIZA Győri Audi ETO KC I 11 3
77. BAUMGARTNER EVELIN Mosonmagyaróvári KC 10 7
78. MIKLÓSY LUCA Győri Audi ETO KC I 10 6
79. NÉMETH LUCA LÉNA BVSC - Zugló 10 8
80. PERCZEL JÁZMIN Farkasvár DSE 10 7
81. SZÉCSI HANNA Mohácsi TE 1888 10 8
82. BAKSAI BÍBORKA Szekszárdi FGKC 9 4
83. BARTA PETRA Győri Audi ETO KC I 9 5
84. KULCSÁR PETRA VKL SE Győr 9 8
85. ROSZA JÚLIA DIMITRA BVSC - Zugló 9 9
86. SZABÓ FANNI Százhalombattai VUK 9 10
87. SZALAI LUCA Győri Audi ETO KC I 9 6
88. SZÉKELY DALMA Szentendrei NKE 9 3
89. BERGMANN LILI Szentendrei NKE 8 4
90. IZER MÁRTA VKL SE Győr 8 7
91. KORMOS NÓRA Százhalombattai VUK 8 9
92. PAPP NIKOLETT Százhalombattai VUK 8 10
93. POLÁNYI DÓRA DKKA II. 8 7
94. SZAKOS DOMINIKA Mosonmagyaróvári KC 8 4
95. GYURKÓ LILI Mosonmagyaróvári KC 7 6
96. MELLÁK DORKA ÉVA Farkasvár DSE 7 7
97. MONOSTORI LILIANA Szekszárdi FGKC 7 7
98. NAGY LIZA Farkasvár DSE 7 6
99. OSZLÁNSZKI LILI KATA Farkasvár DSE 7 6
100. PAPP KATALIN VKL SE Győr 7 8
101. PETŐ KITTI ANNA Mosonmagyaróvári KC 7 7
102. RENNER DÓRA Mosonmagyaróvári KC 7 6
103. SZABÓ LAURA FANNI VKL SE Győr 7 7
104. TORGYIK LUCA ÁGNES Szekszárdi FGKC 7 8
105. KEMPL SÁRA PSN Zrt. 6 4
106. SEBESTYÉN LILI Győri Audi ETO KC I 6 3
107. VARGA CSENGE DKKA II. 6 7
108. BERENTE ZSÓFIA PSN Zrt. 5 8
109. BOROS KRISZTINA Szekszárdi FGKC 5 8
110. MOLNÁR HENRIETTA EDINA BVSC - Zugló 5 8
111. TÓTH BOGLÁRKA Szentendrei NKE 5 4
112. TÓTH VIKTÓRIA BVSC - Zugló 5 9
113. BODÓ BRIGITTA VKL SE Győr 4 5
114. BRUZSA LILI DKKA II. 4 5
115. DOBAY VILLŐ NÓRA Szentendrei NKE 4 4
116. FORGÁCS BOGLÁRKA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 4 7
117. MÉSZÁROS ANNA Mosonmagyaróvári KC 4 5
118. NAGY VIVIEN DKKA II. 4 7
119. REICHERT KÍRA Százhalombattai VUK 4 8
120. SZÉLESI SÁRA VKL SE Győr 4 5
121. BERTALAN NADIN MÓNIKA Mosonmagyaróvári KC 3 3
122. ERDŐS ANNA SÁRA BVSC - Zugló 3 2
123. HANTI BERNADETT Szentendrei NKE 3 2
124. KÖRMENDI KLAUDIA VKL SE Győr 3 6
125. RÁTH BORBÁLA Győri Audi ETO KC I 3 3
126. SÁROSI ZSÓFIA PANNA Szekszárdi FGKC 3 9
127. SZENTES LILI Szekszárdi FGKC 3 1
128. ÁCS BOGLÁRKA BVSC - Zugló 2 7
129. CSINCSÁK VIVIEN PSN Zrt. 2 8
130. CSIZMADIA HANNA Szekszárdi FGKC 2 7
131. GERNER HEIDI PSN Zrt. 2 8
132. KÖCK RÉKA Farkasvár DSE 2 3
133. MAYER RÉKA PSN Zrt. 2 5
134. MIKÓ BARBARA Szent István SE II. 2 7
135. PALLANKI LOLA PAULA Szent István SE II. 2 8
136. SZÉPLAKI ZSÓFIA BVSC - Zugló 2 8
137. TADITS LEILA Mohácsi TE 1888 2 8
138. TALLÓS CSILLAG Győri Audi ETO KC I 2 2
139. BÁLDY ZSÓFIA Százhalombattai VUK 1 7
140. BÍRÓ LUCA Mosonmagyaróvári KC 1 7
141. DARUKA VIKTÓRIA Szent István SE II. 1 4
142. ERŐS VIOLETTA PSN Zrt. 1 6
143. GIZELLA BARBARA Szentendrei NKE 1 4
144. KATONA ESZTER Szentendrei NKE 1 3
145. KOVÁCS BOGLÁRKA Győri Audi ETO KC I 1 2
146. NEMES DÓRA BVSC - Zugló 1 6
147. NICK VERONIKA VKL SE Győr 1 3
148. SZABADI PETRA PSN Zrt. 1 8
149. VARGA LILI KATICA Szentendrei NKE 1 4
150. BAKA BÍBORKA Mohácsi TE 1888 0 5
151. BÁLDY RITA Százhalombattai VUK 0 7
152. BANA BOGLÁRKA Százhalombattai VUK 0 3
153. BARANCSIK NOÉMI DKKA II. 0 1
154. BARNA TAMARA Szentendrei NKE 0 4
155. BÉCSI LAURA DKKA II. 0 7
156. BOGNÁR RÉKA EDDA Mosonmagyaróvári KC 0 7
157. BOROS CSENGE DKKA II. 0 3
158. COZMEI ANNA Szentendrei NKE 0 1
159. CSEH DÓRA Szent István SE II. 0 4
160. CSORBA KITTI Szekszárdi FGKC 0 2
161. CSÖNDÖR NÓRA Farkasvár DSE 0 7
162. ÉLES ESZTER Farkasvár DSE 0 6
163. GULYÁS FANNI DKKA II. 0 4
164. HASZONICS DÓRA VKL SE Győr 0 7
165. HORVÁTH EMMA Szekszárdi FGKC 0 2
166. HOSSZÚ ESZTER VKL SE Győr 0 5
167. INDIG FANNI Százhalombattai VUK 0 10
168. JANIK LUCA BVSC - Zugló 0 3
169. KEPICS LILIEN Szekszárdi FGKC 0 3
170. KERTI KLAUDIA Szent István SE II. 0 7
171. KISS KORNÉLIA Szentendrei NKE 0 4
172. KOCSIS LUCA Szekszárdi FGKC 0 8
173. KORB ESZTER ANNA PSN Zrt. 0 8
174. KULCSÁR ANNA PSN Zrt. 0 7
175. LEIB JÁZMIN Mohácsi TE 1888 0 7
176. LENGYEL NIKOLETTA Mosonmagyaróvári KC 0 1
177. MAGERA GRÉTA VKL SE Győr 0 8
178. MAJOS-MAROZSÁN GYÖRGYI FLÓRA Szent István SE II. 0 2
179. MATIS DORINA NAPSUGÁR VKL SE Győr 0 2
180. MISTERKIEVICZ REBEKA VKL SE Győr 0 2
181. MITRÓ LUCA Farkasvár DSE 0 1
182. NAGY ABIGÉL SÁRA Győri Audi ETO KC I 0 8
183. NAGY ALEXANDRA Szekszárdi FGKC 0 10
184. NAGY BLANKA SZABINA Szentendrei NKE 0 3
185. NAGY NOÉMI Szent István SE II. 0 7
186. NÉMETH GRÉTA BÍBORKA Százhalombattai VUK 0 7
187. PAKULÁR PETRA Szekszárdi FGKC 0 1
188. PÁL MÍRA Mohácsi TE 1888 0 8
189. PAPP SZILVIA Szentendrei NKE 0 4
190. PATYI FRANCISKA Szent István SE II. 0 8
191. PÉTI ANNA Szekszárdi FGKC 0 7
192. PLACHY ANNA Mosonmagyaróvári KC 0 3
193. ROSTA EDINA Győri Audi ETO KC I 0 7
194. SÁNDOR BORI BVSC - Zugló 0 1
195. SZABÓ ZOÉ DKKA II. 0 1
196. SZAJKÓ FANNI Győri Audi ETO KC I 0 1
197. SZALAI SZABINA Szekszárdi FGKC 0 2
198. SZAPPANOS PETRA Szekszárdi FGKC 0 3
199. SZÁSZ LILLA Szent István SE II. 0 6
200. TÓTH BIANKA Szentendrei NKE 0 1
201. TÓTH EMMA DKKA II. 0 7
202. VARGA BARBARA VIRÁG Mohácsi TE 1888 0 4
203. VAS BERENIKÉ BVSC - Zugló 0 6
204. VÖRÖS NOÉMI Százhalombattai VUK 0 9
205. ZENTAI CSENGE Mosonmagyaróvári KC 0 6
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó