Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
NB I női felnőtt
2020. szeptember 1. kedd
18:00 Győri Audi ETO KC - ÉRD 35 - 17
2020. szeptember 4. péntek
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Motherson Mosonmagyaróvár 30 - 31
18:00 Győri Audi ETO KC - Kisvárda Master Good SE 33 - 20
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - EUbility Group-Békéscsaba 33 - 22
18:00 Dunaújvárosi KKA - Hungast Szombathelyi KKA 24 - 23
2020. szeptember 5. szombat
16:30 FTC-Rail Cargo Hungaria - Váci NKSE 32 - 19
18:00 MTK Budapest - Alba Fehérvár KC 35 - 28
18:15 Siófok KC - ÉRD 30 - 22
2020. szeptember 8. kedd
18:00 Győri Audi ETO KC - EUbility Group-Békéscsaba 10 - 0
2020. szeptember 9. szerda
18:00 Hungast Szombathelyi KKA - Siófok KC 26 - 36
18:00 ÉRD - Boglári Akadémia-SZISE 35 - 28
18:00 Kisvárda Master Good SE - DVSC SCHAEFFLER 21 - 18
18:00 Váci NKSE - MTK Budapest 31 - 22
18:30 Motherson Mosonmagyaróvár - FTC-Rail Cargo Hungaria 19 - 29
18:30 Alba Fehérvár KC - Dunaújvárosi KKA 23 - 21
2020. szeptember 12. szombat
18:00 MTK Budapest - Motherson Mosonmagyaróvár 32 - 33
18:00 DVSC SCHAEFFLER - EUbility Group-Békéscsaba 32 - 24
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - Hungast Szombathelyi KKA 29 - 31
18:00 Siófok KC - Dunaújvárosi KKA 39 - 25
2020. szeptember 13. vasárnap
18:00 Alba Fehérvár KC - Váci NKSE 27 - 30
2020. szeptember 15. kedd
18:00 Siófok KC - Alba Fehérvár KC 42 - 20
2020. szeptember 16. szerda
17:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - EUbility Group-Békéscsaba 37 - 18
18:00 Dunaújvárosi KKA - Boglári Akadémia-SZISE 30 - 28
18:00 Hungast Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC 22 - 43
18:00 ÉRD - DVSC SCHAEFFLER 24 - 31
18:30 Motherson Mosonmagyaróvár - Váci NKSE 28 - 27
2020. szeptember 18. péntek
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - Siófok KC 21 - 34
2020. szeptember 19. szombat
17:30 Váci NKSE - Kisvárda Master Good SE 28 - 26
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Hungast Szombathelyi KKA 32 - 24
2020. szeptember 20. vasárnap
18:00 Alba Fehérvár KC - Motherson Mosonmagyaróvár 27 - 31
2020. szeptember 23. szerda
18:00 Dunaújvárosi KKA - DVSC SCHAEFFLER 23 - 24
18:00 ÉRD - MTK Budapest 28 - 33
18:00 Kisvárda Master Good SE - Motherson Mosonmagyaróvár 21 - 22
18:30 Siófok KC - Győri Audi ETO KC 21 - 30
2020. szeptember 24. csütörtök
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - Alba Fehérvár KC 34 - 24
2020. szeptember 26. szombat
18:00 Váci NKSE - ÉRD 33 - 20
19:15 MTK Budapest - Hungast Szombathelyi KKA 32 - 29
2020. szeptember 27. vasárnap
15:00 DVSC SCHAEFFLER - Siófok KC 30 - 25
18:00 Motherson Mosonmagyaróvár - EUbility Group-Békéscsaba 30 - 26
2020. október 9. péntek
17:00 EUbility Group-Békéscsaba - Kisvárda Master Good SE 24 - 32
2020. október 14. szerda
18:15 Győri Audi ETO KC - Váci NKSE 43 - 19
19:15 MTK Budapest - Siófok KC 33 - 31
2020. október 17. szombat
16:00 Siófok KC - Váci NKSE 28 - 22
2020. október 28. szerda
18:00 ÉRD - Dunaújvárosi KKA 33 - 28
2020. október 30. péntek
Motherson Mosonmagyaróvár - Boglári Akadémia-SZISE elhalasztva
2020. november 4. szerda
18:00 Váci NKSE - FTC-Rail Cargo Hungaria 25 - 29
18:00 Hungast Szombathelyi KKA - Dunaújvárosi KKA 28 - 26
2020. november 11. szerda
16:00 Kisvárda Master Good SE - FTC-Rail Cargo Hungaria 26 - 38
2020. november 21. szombat
17:00 EUbility Group-Békéscsaba - Siófok KC 20 - 31
2020. december 30. szerda
14:00 Dunaújvárosi KKA - FTC-Rail Cargo Hungaria 22 - 35
16:00 Hungast Szombathelyi KKA - MTK Budapest 32 - 35
16:00 Siófok KC - DVSC SCHAEFFLER 35 - 33
17:00 EUbility Group-Békéscsaba - Motherson Mosonmagyaróvár 23 - 30
17:00 Kisvárda Master Good SE - Alba Fehérvár KC 21 - 22
18:00 ÉRD - Váci NKSE 30 - 34
2021. január 2. szombat
15:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - Kisvárda Master Good SE 34 - 22
2021. január 3. vasárnap
15:00 Győri Audi ETO KC - Alba Fehérvár KC 44 - 21
2021. január 6. szerda
16:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - ÉRD 35 - 18
17:30 Győri Audi ETO KC - Dunaújvárosi KKA 36 - 25
18:00 Siófok KC - Kisvárda Master Good SE 27 - 19
2021. január 8. péntek
18:00 Alba Fehérvár KC - Hungast Szombathelyi KKA 35 - 22
2021. január 9. szombat
15:45 Boglári Akadémia-SZISE - DVSC SCHAEFFLER 25 - 35
17:15 MTK Budapest - EUbility Group-Békéscsaba 35 - 28
2021. január 13. szerda
16:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - Hungast Szombathelyi KKA 41 - 17
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - Váci NKSE 25 - 39
18:00 Siófok KC - Boglári Akadémia-SZISE 33 - 21
2021. január 16. szombat
18:00 Kisvárda Master Good SE - MTK Budapest 32 - 33
2021. január 20. szerda
18:00 Győri Audi ETO KC - Boglári Akadémia-SZISE 43 - 27
2021. január 22. péntek
18:00 Alba Fehérvár KC - Kisvárda Master Good SE 25 - 27
2021. január 23. szombat
16:00 DVSC SCHAEFFLER - Boglári Akadémia-SZISE
2021. január 27. szerda
16:00 Hungast Szombathelyi KKA - Váci NKSE
16:00 ÉRD - Motherson Mosonmagyaróvár
17:00 Dunaújvárosi KKA - MTK Budapest
18:00 Alba Fehérvár KC - EUbility Group-Békéscsaba
2021. január 30. szombat
14:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - Boglári Akadémia-SZISE
14:15 Váci NKSE - Dunaújvárosi KKA
18:00 Kisvárda Master Good SE - ÉRD
18:00 Alba Fehérvár KC - Siófok KC
2021. január 31. vasárnap
18:00 Motherson Mosonmagyaróvár - Hungast Szombathelyi KKA
2021. február 3. szerda
18:00 Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria
18:00 Motherson Mosonmagyaróvár - Siófok KC
2021. február 5. péntek
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Alba Fehérvár KC
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - MTK Budapest
2021. február 6. szombat
17:00 Dunaújvárosi KKA - Motherson Mosonmagyaróvár
18:00 Hungast Szombathelyi KKA - Kisvárda Master Good SE
2021. február 7. vasárnap
16:00 ÉRD - EUbility Group-Békéscsaba
2021. február 10. szerda
17:45 FTC-Rail Cargo Hungaria - DVSC SCHAEFFLER
18:00 Váci NKSE - Boglári Akadémia-SZISE
18:30 MTK Budapest - Győri Audi ETO KC
2021. február 12. péntek
18:00 Alba Fehérvár KC - ÉRD
2021. február 13. szombat
17:00 EUbility Group-Békéscsaba - Hungast Szombathelyi KKA
18:00 Kisvárda Master Good SE - Dunaújvárosi KKA
2021. február 14. vasárnap
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - Motherson Mosonmagyaróvár
2021. február 17. szerda
18:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - Alba Fehérvár KC
2021. február 19. péntek
18:00 DVSC SCHAEFFLER - MTK Budapest
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - Győri Audi ETO KC
2021. február 20. szombat
17:00 Dunaújvárosi KKA - EUbility Group-Békéscsaba
18:00 Hungast Szombathelyi KKA - ÉRD
2021. február 24. szerda
16:00 ÉRD - Siófok KC
18:00 Kisvárda Master Good SE - Boglári Akadémia-SZISE
18:00 Váci NKSE - DVSC SCHAEFFLER
18:30 MTK Budapest - FTC-Rail Cargo Hungaria
18:30 Motherson Mosonmagyaróvár - Győri Audi ETO KC
2021. február 27. szombat
18:00 Siófok KC - FTC-Rail Cargo Hungaria
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - Boglári Akadémia-SZISE
2021. február 28. vasárnap
18:00 Alba Fehérvár KC - MTK Budapest
18:00 Motherson Mosonmagyaróvár - DVSC SCHAEFFLER
18:00 Kisvárda Master Good SE - Győri Audi ETO KC
2021. március 3. szerda
17:00 Dunaújvárosi KKA - Alba Fehérvár KC
18:00 Siófok KC - Hungast Szombathelyi KKA
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - Győri Audi ETO KC
18:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - Motherson Mosonmagyaróvár
2021. március 5. péntek
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - ÉRD
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Kisvárda Master Good SE
2021. március 6. szombat
18:00 MTK Budapest - Váci NKSE
2021. március 7. vasárnap
18:00 Győri Audi ETO KC - Siófok KC
2021. március 10. szerda
17:00 Dunaújvárosi KKA - Siófok KC
2021. március 12. péntek
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Győri Audi ETO KC
18:30 Motherson Mosonmagyaróvár - Kisvárda Master Good SE
2021. március 24. szerda
17:00 Dunaújvárosi KKA - Győri Audi ETO KC
2021. március 26. péntek
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - DVSC SCHAEFFLER
2021. március 27. szombat
16:00 ÉRD - Győri Audi ETO KC
18:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - Dunaújvárosi KKA
18:00 Motherson Mosonmagyaróvár - MTK Budapest
18:00 Hungast Szombathelyi KKA - Boglári Akadémia-SZISE
18:00 Váci NKSE - Alba Fehérvár KC
2021. március 30. kedd
18:00 Győri Audi ETO KC - Hungast Szombathelyi KKA
2021. április 1. csütörtök
18:00 DVSC SCHAEFFLER - ÉRD
2021. április 2. péntek
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - Dunaújvárosi KKA
2021. április 3. szombat
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - FTC-Rail Cargo Hungaria
18:00 MTK Budapest - Kisvárda Master Good SE
18:00 Váci NKSE - Motherson Mosonmagyaróvár
2021. április 7. szerda
16:00 ÉRD - FTC-Rail Cargo Hungaria
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - MTK Budapest
18:00 Hungast Szombathelyi KKA - DVSC SCHAEFFLER
18:00 Kisvárda Master Good SE - Váci NKSE
18:30 Motherson Mosonmagyaróvár - Alba Fehérvár KC
2021. április 24. szombat
18:00 Alba Fehérvár KC - Boglári Akadémia-SZISE
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Dunaújvárosi KKA
18:00 Hungast Szombathelyi KKA - FTC-Rail Cargo Hungaria
18:00 MTK Budapest - ÉRD
18:00 Váci NKSE - EUbility Group-Békéscsaba
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Siófok KC 13 10 0 3 412 322 90 20
2. Győri Audi ETO KC 9 9 0 0 317 172 145 18
3. FTC-Rail Cargo Hungaria 9 9 0 0 310 186 124 18
4. MTK Budapest 9 7 0 2 290 272 18 14
5. Motherson Mosonmagyaróvár 8 7 0 1 224 215 9 14
6. DVSC SCHAEFFLER 9 6 0 3 265 232 33 12
7. Váci NKSE 11 6 0 5 307 310 -3 12
8. Kisvárda Master Good SE 11 3 0 8 267 304 -37 6
9. Alba Fehérvár KC 10 3 0 7 252 307 -55 6
10. Boglári Akadémia-SZISE 9 2 0 7 246 287 -41 4
11. Dunaújvárosi KKA 9 2 0 7 224 269 -45 4
12. ÉRD 9 2 0 7 227 287 -60 4
13. Hungast Szombathelyi KKA 10 2 0 8 254 333 -79 4
14. EUbility Group-Békéscsaba 10 0 0 10 210 309 -99 0
LÖVŐSTATISZTIKA
KAPUS VÉDÉSSTATISZTIKA
JÁTÉKIDŐ STATISZTIKA
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. PÁL TAMARA MTK Budapest 59 9
2. KOVÁCS ANNA DVSC SCHAEFFLER 53 10
3. MALESTEIN ANTJE ANGELA FTC-Rail Cargo Hunga 51 9
4. SZÖLLŐSI-ZÁCSIK SZANDRA MTK Budapest 51 9
5. GORILSKA LILIIA Hungast Szombathelyi 50 9
6. NZE-MINKO ESTELLE Győri Audi ETO KC 50 8
7. JEZIC KATARINA Siófok KC 48 13
8. KÁCSOR GRÉTA Váci NKSE 48 11
9. TRISCSUK KRISZTINA Alba Fehérvár KC 48 9
10. VÁMOS PETRA DVSC SCHAEFFLER 48 10
11. AOUSTIN CAMILLE Siófok KC 46 13
12. KOBETIC ANDREA Siófok KC 46 10
13. SZABÓ NINA Kisvárda Master Good 46 10
14. FARKAS JOHANNA Boglári Akadémia-SZI 45 10
15. BÖHME SIMONE Siófok KC 42 12
16. KISS-WALFISCH MERCÉDESZ ÉRD 42 7
17. KUKELY ANNA EUbility Group-Békés 42 9
18. SZARKOVÁ SIMONA Motherson Mosonmagya 42 8
19. HÁMORI KONSZUÉLA Váci NKSE 41 11
20. PARÓCZY SÁRA ÉRD 41 9
21. RADOSAVLJEVIC SANJA Váci NKSE 41 11
22. KLUJBER KATRIN FTC-Rail Cargo Hunga 39 9
23. TÓTH ESZTER Motherson Mosonmagya 39 8
24. BULATH ANITA Dunaújvárosi KKA 38 7
25. KARNIK SZABINA Kisvárda Master Good 38 11
26. KATONA FLÓRA Motherson Mosonmagya 37 8
27. SZALAI BABETT Dunaújvárosi KKA 37 8
28. DIÓSZEGI NIKOLETT Váci NKSE 36 11
29. SISKA PÁLMA Kisvárda Master Good 36 11
30. DAKOS NOÉMI MTK Budapest 35 9
31. DÁVID-AZARI FRUZSINA MTK Budapest 35 9
32. KAJDON BLANKA Boglári Akadémia-SZI 35 10
33. SZABÓ KITTI ÉRD 35 9
34. UDVARDI LAURA Kisvárda Master Good 35 11
35. KISS NIKOLETTA Siófok KC 33 12
36. OFTEDAL STINE BREDAL Győri Audi ETO KC 33 8
37. SZABÓ LAURA Váci NKSE 33 11
38. BANDELIER BILJANA Hungast Szombathelyi 32 8
39. KRISTIANSEN VERONICA Győri Audi ETO KC 32 8
40. LAKATOS RITA Váci NKSE 32 9
41. LUKÁCS VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC 32 8
42. BÖLK EMILY CHARLOT FTC-Rail Cargo Hunga 31 9
43. HELEMBAI FANNY Váci NKSE 31 11
44. AFENTALER SÁRA Alba Fehérvár KC 30 10
45. HÁRSFALVI JÚLIA Siófok KC 30 13
46. PELCZÉDER ORSOLYA MTK Budapest 30 9
47. AGBABA MARIJA Hungast Szombathelyi 29 10
48. FODOR CSENGE RÉKA Győri Audi ETO KC 29 8
49. KORONCZAI PETRA Boglári Akadémia-SZI 29 8
50. PŐDÖR REBEKA Hungast Szombathelyi 29 10
51. SCHATZL NADINE FTC-Rail Cargo Hunga 29 9
52. MIHÁLFFY ADRIENN Kisvárda Master Good 28 11
53. ROMÁN DORINA Dunaújvárosi KKA 28 9
54. HÁFRA NOÉMI FTC-Rail Cargo Hunga 27 9
55. MARINCSÁK NIKOLETT MTK Budapest 27 9
56. SUCH NELLI Siófok KC 27 13
57. TÓVIZI PETRA DVSC SCHAEFFLER 27 10
58. KOVÁCS PATRÍCIA Motherson Mosonmagya 26 8
59. PENA NEREA Siófok KC 26 7
60. WALD KÍRA Hungast Szombathelyi 26 10 26 11
Siófok KC 0 1
61. DOMBI LUCA Kisvárda Master Good 25 11
62. IVÁN EMESE EUbility Group-Békés 25 9
63. MILOSEVIC TÍMEA Kisvárda Master Good 25 11
64. NIOMBLA GNONSIANE Siófok KC 25 11
65. SZEKERCZÉS LUCA MTK Budapest 25 9
66. AGBABA JELENA EUbility Group-Békés 24 8
67. BARDI FRUZSINA Alba Fehérvár KC 24 9
68. HORVÁTH PETRA Hungast Szombathelyi 24 10
69. DESPOTOVIC JELENA DVSC SCHAEFFLER 23 8
70. KOVÁCS ANETT FTC-Rail Cargo Hunga 23 9
71. AMORIM TALESKA EDUARDA Győri Audi ETO KC 22 8
72. BARJÁN BIANKA Dunaújvárosi KKA 22 9
73. KAZAI ANITA Dunaújvárosi KKA 22 8
74. MONORI ORSOLYA TEKLA Boglári Akadémia-SZI 22 10
75. HORACEK TAMARA Siófok KC 21 10
76. HORNYÁK DÓRA DVSC SCHAEFFLER 21 8
77. MLINKÓ ZSÓFIA Boglári Akadémia-SZI 21 10
78. BUCSI LILI EUbility Group-Békés 20 9
79. GERHÁTH KINCSŐ Alba Fehérvár KC 20 10
80. TÖRÖK FANNI EUbility Group-Békés 20 9
81. FALUVÉGI DOROTTYA Győri Audi ETO KC 19 6
82. HAJTAI VANESSZA Motherson Mosonmagya 19 8
83. KURTOVIC AMANDA Győri Audi ETO KC 19 5
84. MÁRTON GRÉTA FTC-Rail Cargo Hunga 19 7
85. DALE KARI BRATTSET Győri Audi ETO KC 18 7
86. HANSEN ANNE METTE Győri Audi ETO KC 18 8
87. MÓD NOÉMI ÉRD 18 6
88. SNELDER DANICK ALBERTINE Siófok KC 18 9
89. SZARKA ADRIENN Alba Fehérvár KC 18 9
90. TAKÓ VIKTÓRIA Boglári Akadémia-SZI 18 9
91. TÖPFNER ALEXANDRA Alba Fehérvár KC 18 10
92. UTASI LINDA Alba Fehérvár KC 18 10
93. VARGA NIKOLETT Hungast Szombathelyi 18 10
94. BORDÁS RÉKA DVSC SCHAEFFLER 17 10
95. HORVÁTH BERNADETT Motherson Mosonmagya 17 8
96. MAYER SZABINA Hungast Szombathelyi 17 8
97. TOMORI ZSUZSANNA Siófok KC 17 13
98. VÁMOSI PANNA DVSC SCHAEFFLER 6 5 17 8
EUbility Group-Békés 11 3
99. ABILDA DANA ÉRD 16 5
100. KOVACSICS ANIKÓ FTC-Rail Cargo Hunga 16 8
101. KUKUCSKA VIKTÓRIA Boglári Akadémia-SZI 16 8
102. SZUCSÁNSZKI ZITA FTC-Rail Cargo Hunga 16 7
103. ANDRÓCZKI FLÓRA EUbility Group-Békés 15 8
104. BEHNKE JULIA FTC-Rail Cargo Hunga 15 9
105. LANCZ BARBORA Motherson Mosonmagya 15 8
106. SZABÓ-MÁJER KRISZTINA Alba Fehérvár KC 15 10
107. VÁMOS MÍRA Boglári Akadémia-SZI 15 8
108. VANTARA-KELEMEN ÉVA DVSC SCHAEFFLER 15 10
109. KIRÁLY RÉKA ÉRD 14 7
110. LANDI GABRIELLA ÉRD 14 9
111. MIHÁLY PETRA Dunaújvárosi KKA 14 8
112. VAN DER HEIJDEN LAURA Siófok KC 14 7
113. VARGA EMŐKE Alba Fehérvár KC 14 10
114. BÁNFAI KÍRA DVSC SCHAEFFLER 13 10
115. KISFALUDY ANETT FTC-Rail Cargo Hunga 13 8
116. MÉZES LAURA ÉRD 13 7
117. SZTANKOVICS RÉKA ÉRD 13 9
118. TEMES BERNADETT Alba Fehérvár KC 13 8
119. TÓTH GABRIELLA Siófok KC 13 4
120. EDWIGE BEATRICE Győri Audi ETO KC 12 8
121. HÁFRA LUCA Alba Fehérvár KC 12 10
122. NICK VIKTÓRIA Dunaújvárosi KKA 12 8
123. SALLAI NIKOLETT MTK Budapest 12 9
124. TÓTH NIKOLETT FTC-Rail Cargo Hunga 12 8
125. FERENCZY FRUZSINA Dunaújvárosi KKA 11 7
126. GIRICZ LAURA GERDA EUbility Group-Békés 11 9
127. HABÁNKOVÁ VERONIKA Kisvárda Master Good 11 5
128. KUKELY KLÁRA EUbility Group-Békés 11 9
129. PETIKA TENA EUbility Group-Békés 11 8
130. BORGYOS PANNA EUbility Group-Békés 10 3
131. KARSTEN ELKE DVSC SCHAEFFLER 10 7
132. KRUPJÁK-MOLNÁR BEATRIX Dunaújvárosi KKA 10 7
133. SCHATZL NATALIE Dunaújvárosi KKA 10 9
134. VIRÁG NOÉMI Hungast Szombathelyi 10 10
135. ARANY REBEKA MELINDA DVSC SCHAEFFLER 9 7
136. BÁRDY NOÉMI Váci NKSE 9 11
137. GÖRBICZ ANITA Győri Audi ETO KC 9 5
138. GROSCH VIVIEN Váci NKSE 9 7
139. KOCSIS BETTINA Boglári Akadémia-SZI 9 10
140. KUCZORA CSENGE Váci NKSE 9 8
141. PÁSZTOR NOÉMI FTC-Rail Cargo Hunga 9 8
142. PETRUS MIRTILL DVSC SCHAEFFLER 9 8
143. SZONDI ZSÓFIA Váci NKSE 9 11
144. BOLDIZSÁR BIANKA Alba Fehérvár KC 8 10
145. BOUTI FRUZSINA Kisvárda Master Good 8 8
146. DOMBI KATALIN Kisvárda Master Good 8 11
147. JUHÁSZ GRÉTA ÉVA Boglári Akadémia-SZI 8 10
148. PŐDÖR BLANKA Hungast Szombathelyi 8 9
149. SZABÓ PANNA EUbility Group-Békés 8 8
150. TILINGER TAMARA Motherson Mosonmagya 8 6
151. WOTH VIKTÓRIA LILLA Boglári Akadémia-SZI 8 5
152. BUJDOSÓ-GERHÁTH FANNI MTK Budapest 7 8
153. FEKETE BOZSANA ÉRD 7 2
154. VASHCHUK OLHA Alba Fehérvár KC 7 6
155. VUKAJLOVIC ALEKSANDRA DVSC SCHAEFFLER 7 4
156. CSEKŐ BRIGITTA Győri Audi ETO KC 6 5
157. FARAGÓ LUCA Boglári Akadémia-SZI 6 10
158. KÓKA MARIANN ÉRD 6 9
159. ORBÁN ADRIENN Hungast Szombathelyi 6 8
160. STOLLE ALICIA FTC-Rail Cargo Hunga 6 6
161. BESSZER BORBÁLA Alba Fehérvár KC 5 8
162. HORVÁTH GRÉTA Dunaújvárosi KKA 5 9
163. JOVOVITY JOVANA Dunaújvárosi KKA 5 7
164. MAZÁK-NÉMETH CSILLA Siófok KC 5 4
165. MÉRAI MAJA Boglári Akadémia-SZI 5 4
166. SIRIÁN ALEXA SZEDERKE Motherson Mosonmagya 5 8
167. STRANIGG ZSÓFIA Motherson Mosonmagya 5 5
168. SZEBERÉNYI FLÓRA Váci NKSE 5 10
169. BÁNHIDI BARBARA Boglári Akadémia-SZI 4 9
170. CSERNYÁNSZKI LILIÁNA DVSC SCHAEFFLER 4 9
171. DABEVSKA SANJA Dunaújvárosi KKA 4 7
172. DOMOKOS DALMA Motherson Mosonmagya 4 8
173. JUHÁSZ ESZTER MTK Budapest 4 9
174. KOPECZ BARBARA ÉRD 4 2
175. SOLTÉSZ PETRA Kisvárda Master Good 4 11
176. ARON ANDREA Váci NKSE 3 3
177. PANYI KRISZTINA ANNA DVSC SCHAEFFLER 3 7
178. SÁRI BARBARA MTK Budapest 3 9
179. VAJER BLANKA Boglári Akadémia-SZI 3 8
180. VILÁGOS DIÁNA Győri Audi ETO KC 3 1
181. BÍRÓ BLANKA FTC-Rail Cargo Hunga 2 9
182. CSÁKI LILLA ÉRD 2 9
183. FODOR NESZTA Dunaújvárosi KKA 2 3
184. HLOGYIK PETRA AMANDA Dunaújvárosi KKA 2 8
185. HOLESOVÁ MÁRIA Motherson Mosonmagya 2 5
186. HORVÁTH NIKOLETT Boglári Akadémia-SZI 2 3
187. HUDÁK ANETTE EMMA Motherson Mosonmagya 2 8
188. JANURIK KINGA FTC-Rail Cargo Hunga 2 9
189. KOVÁCS BARBARA ÉRD 2 6
190. KÜRTHI LAURA KLAUDIA Győri Audi ETO KC 2 2
191. OGONOVSZKY ESZTER Győri Audi ETO KC 2 3
192. SZABADOS GRÉTA IMOLA MTK Budapest 2 9
193. SZENDREI BARBARA Hungast Szombathelyi 2 10
194. SZIRÁKI BOGLÁRKA Dunaújvárosi KKA 2 6
195. TERMÁNY RITA Kisvárda Master Good 2 7
196. BIRÓ DORINA Hungast Szombathelyi 1 8
197. DÁNYI BERNADETT Alba Fehérvár KC 1 10
198. FODOR-BOTTÓ RÓZSA EUbility Group-Békés 1 3
199. FRANKA RAMÓNA Hungast Szombathelyi 1 7
200. GLAUSER LAURA Győri Audi ETO KC 1 6
201. GYIMESI KITTI Motherson Mosonmagya 1 8
202. HERCZEG LILI MÓNIKA Motherson Mosonmagya 1 8
203. LAPOS LAURA Siófok KC 1 7
204. MÁTÉFI DALMA Kisvárda Master Good 1 11
205. PÁLFFY ANNA Váci NKSE 1 4
206. RÓZSÁS JOSEPHINE Alba Fehérvár KC 1 2
207. SZABÓ KAMILLA EUbility Group-Békés 1 4
208. SZEMEREY ZSÓFI Motherson Mosonmagya 1 8
209. TOMASEVIC KATARINA Hungast Szombathelyi 1 10
210. BABOVIC ANASTASIJA Dunaújvárosi KKA 0 6
211. BACENKOVA DOROTA Kisvárda Master Good 0 5
212. BAKONYI DÓRA EUbility Group-Békés 0 2
213. BÁLINT ANNA Váci NKSE 0 11
214. BALOGH PANNA Kisvárda Master Good 0 5
215. BUKOVSZKY ANNA Váci NKSE 0 11
216. CHRISTE DALMA ELEONÓRA Hungast Szombathelyi 0 3
217. CSAPÓ KINCSŐ Hungast Szombathelyi 0 6 0 10
Siófok KC 0 4
218. CSAPÓ KYRA VIVIEN DVSC SCHAEFFLER 0 10
219. CSEPREGI ANITA EUbility Group-Békés 0 6
220. CSISZÁR-SZEKERES KLÁRA FTC-Rail Cargo Hunga 0 9
221. CSIZMADIA FANNI KLÁRA EUbility Group-Békés 0 8
222. DOBÁNY KITTI Hungast Szombathelyi 0 1
223. DUBÁN NIKOLETT Alba Fehérvár KC 0 1
224. DURANKOVA VERONIKA Kisvárda Master Good 0 1
225. ECKERLE DINAH LUISA Siófok KC 0 9
226. GERCSÓ NÓRA Boglári Akadémia-SZI 0 10
227. GIEGERICH ANN-CATHRIN JOHANNA DVSC SCHAEFFLER 0 10
228. GYENES IMOLA EUbility Group-Békés 0 2
229. GYŐRFFY ALEXANDRA ÉRD 0 9
230. GYŐRI BARBARA VIKTÓRIA MTK Budapest 0 9
231. GYŐRI VIKTÓRIA Hungast Szombathelyi 0 2
232. GYÖRKÖS REBEKA ÉRD 0 9
233. HORVÁTH DÓRA ÉRD 0 8
234. HUSTI HANNA Dunaújvárosi KKA 0 1
235. JUHÁSZ FANNI Siófok KC 0 4
236. KELLERMANN DÓRA Motherson Mosonmagya 0 8
237. KERTÉSZ KORINA Alba Fehérvár KC 0 1
238. KISS DOROTTYA ZSÓFIA ÉRD 0 4
239. KOCSIS SZILVIA Siófok KC 0 1
240. KONDASOVA IZABELA Kisvárda Master Good 0 9
241. KOZMA ADRIENN Hungast Szombathelyi 0 6
242. KUBINA MOLLI Alba Fehérvár KC 0 1
243. KULCSÁR DOROTTYA RIA Hungast Szombathelyi 0 1
244. LESKÓCZI BOGLÁRKA Kisvárda Master Good 0 2
245. LEYNAUD AMANDINE Győri Audi ETO KC 0 8
246. MADERA-DOMOKOS CLAUDIA-ESTHER EUbility Group-Békés 0 1
247. MAGERA NOÉMI Boglári Akadémia-SZI 0 10
248. MISTINA FANNI Siófok KC 0 4
249. MISTINA KITTY EUbility Group-Békés 0 9
250. MOLNÁR VIRÁG MTK Budapest 0 1
251. MOUTSOGIANNI THEODÓRA Dunaújvárosi KKA 0 6
252. PÁSZTOR BETTINA Kisvárda Master Good 0 9
253. PIJEVIC TEA Alba Fehérvár KC 0 9
254. RADOJEVIC TAMARA EUbility Group-Békés 0 1
255. SÁPI BOGLÁRKA DVSC SCHAEFFLER 0 5
256. SÁPI GRÉTA DVSC SCHAEFFLER 0 5
257. SOLBERG SILJE Győri Audi ETO KC 0 8
258. SUBA SÁRA MTK Budapest 0 9
259. SZABÓ DÓRA EUbility Group-Békés 0 8
260. SZABÓ LUCA Boglári Akadémia-SZI 0 6
261. SZIKORA MELINDA Siófok KC 0 13
262. TAKÁCS CECILIA Dunaújvárosi KKA 0 1
263. TORDA VANESSA ANDREA DVSC SCHAEFFLER 0 6
264. TÓTH ABIGÉL Váci NKSE 0 1
265. TÓTH ANTÓNIA Hungast Szombathelyi 0 2
266. TÓTH NIKOLETT Alba Fehérvár KC 0 5
267. TÖRÖK CSENGE EUbility Group-Békés 0 2
268. TRIFFA ÁGNES Váci NKSE 0 10
269. WÉNINGER ALEXA Dunaújvárosi KKA 0 6
270. ZAVACZKI BOGLÁRKA ANNA Kisvárda Master Good 0 7
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
KAPCSOLÓDÓ HÍREK
K&H női liga: siófoki hajrásiker
2020.12.30. Női NB I.
A női Európa-bajnokság és karácsonyt után folytatódtak a küzdelmek a K&H női ligában. A Ferencváros magabiztosan győzött Dunaújvárosban.
K&H női liga: Vácott nyert az FTC
2020.11.04. Női NB I.
A K&H női kézilabdaliga szerdai játéknapján két mérkőzést rendeztek: az FTC a Vác vendégeként győzött, míg a Szombathely hazai pályán győzte le a Dunaújvárost.
Idegenben győzött a Kisvárda
2020.10.09. Női NB I.
A K&H női liga 8. fordulójának pénteki mérkőzésén a Kisvárda szoros félidőt követően nyolc góllal nyert Békéscsabán.
Nem hibázott a Vác
2020.09.26. Női NB I.
A K&H női liga szombati játéknapján a Vác több mint tíz góllal győzött az Érd ellen.
K&H női liga: ismét győzött a Mosonmagyaróvár
2020.09.20. Női NB I.
A K&H női liga 5. fordulójának vasárnapi találkozóján a Mosonmagyaróvár izgalmas mérkőzésen a végjátékban bebiztosította sikerét Székesfehérvárott.
K&H női liga: a Vác két góllal, a Debrecen nyolccal nyert
2020.09.19. Női NB I.
A K&H női liga 5. fordulójának szombati játéknapján a Váci NKSE hazai pályán 28-26-ra legyőzte a Kisvárdát, a DVSC pedig 32-24-re nyert a Szombathely ellen.
K&H női liga: fölényes siófoki győzelem
2020.09.18. Női NB I.
A K&H női liga 5. fordulójában a Siófok KC fölényes, 34-24-es győzelmet aratott idegenben a Boglári Akadémia-SZISE ellen.
K&H női liga: simán nyert az FTC
2020.09.16. Női NB I.
Magabiztos sikert aratott hazai pályán az FTC-Rail Cargo Hungaria.
K&H női liga: nem hibázott a Siófok
2020.09.15. Női NB I.
A K&H női liga keddi mérkőzésén a Siófok biztos győzelmet aratott az Alba Fehérvár ellen.
Váci siker idegenben
2020.09.13. Női NB I.
A K&H női liga egyetlen vasárnapi mérkőzésén a Vác nagy küzdelemben szerezte meg a két pontot Székesfehérvárott.
Először nyert a DVSC
2020.09.12. Női NB I.
A K&H női liga szombati játéknapján a Mosonmagyaróvár egy góllal tudott győzni az MTK otthonában.
K&H női liga: két idegenbeli győzelem
2020.09.09. Női NB I.
A K&H női liga 2. fordulójának szerdai játéknapján a Siófok biztosan nyert Szombathelyen.
K&H női liga: fölényes hazai győzelmek
2020.09.05. Női NB I.
Folytatódtak a K&H női liga első fordulójának összecsapásai. Az FTC, az MTK és a Siófok is otthon tudta tartani a győzelemért járó két pontot.
K&H női liga: idegenben nyert a Móvár
2020.09.04. Női NB I.
A K&H női liga első fordulójában a Mosonmagyaróvárnak a Debrecen otthonában sikerült nyernie, miközben a Győr, a Boglári Akadémia-SZISE és a Dunaújváros hazai pályán aratott győzelmet.
K&H női liga: magabiztosan kezdett az ETO
2020.09.01. Női NB I.
A Győr-Érd mérkőzéssel megkezdődött a K&H női kézilabda liga 2020/21-es idénye. A nyitányon az ETO 18 gólos, magabiztos sikert aratott.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó