Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
NB I női felnőtt
2020. szeptember 1. kedd
18:00 Győri Audi ETO KC - ÉRD 35 - 17
2020. szeptember 4. péntek
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Motherson Mosonmagyaróvár 30 - 31
18:00 Győri Audi ETO KC - Kisvárda Master Good SE 33 - 20
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - EUbility Group-Békéscsaba 33 - 22
18:00 Dunaújvárosi KKA - Hungast Szombathelyi KKA 24 - 23
2020. szeptember 5. szombat
16:30 FTC-Rail Cargo Hungaria - Váci NKSE 32 - 19
18:00 MTK Budapest - Alba Fehérvár KC 35 - 28
18:15 Siófok KC - ÉRD 30 - 22
2020. szeptember 8. kedd
18:00 Győri Audi ETO KC - EUbility Group-Békéscsaba
2020. szeptember 9. szerda
18:00 Hungast Szombathelyi KKA - Siófok KC 26 - 36
18:00 ÉRD - Boglári Akadémia-SZISE 35 - 28
18:00 Kisvárda Master Good SE - DVSC SCHAEFFLER 21 - 18
18:00 Váci NKSE - MTK Budapest 31 - 22
18:30 Motherson Mosonmagyaróvár - FTC-Rail Cargo Hungaria 19 - 29
18:30 Alba Fehérvár KC - Dunaújvárosi KKA 23 - 21
2020. szeptember 12. szombat
18:00 MTK Budapest - Motherson Mosonmagyaróvár 32 - 33
18:00 DVSC SCHAEFFLER - EUbility Group-Békéscsaba 32 - 24
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - Hungast Szombathelyi KKA 29 - 31
18:00 Siófok KC - Dunaújvárosi KKA 39 - 25
2020. szeptember 13. vasárnap
FTC-Rail Cargo Hungaria - Kisvárda Master Good SE
18:00 Alba Fehérvár KC - Váci NKSE 27 - 30
2020. szeptember 15. kedd
18:00 Siófok KC - Alba Fehérvár KC 42 - 20
2020. szeptember 16. szerda
Kisvárda Master Good SE - MTK Budapest
17:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - EUbility Group-Békéscsaba 37 - 18
18:00 Dunaújvárosi KKA - Boglári Akadémia-SZISE 30 - 28
18:00 Hungast Szombathelyi KKA - Győri Audi ETO KC 22 - 43
18:00 ÉRD - DVSC SCHAEFFLER 24 - 31
18:30 Motherson Mosonmagyaróvár - Váci NKSE 28 - 27
2020. szeptember 18. péntek
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - Siófok KC 21 - 34
2020. szeptember 19. szombat
17:30 Váci NKSE - Kisvárda Master Good SE 28 - 26
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Hungast Szombathelyi KKA 32 - 24
2020. szeptember 20. vasárnap
MTK Budapest - EUbility Group-Békéscsaba
FTC-Rail Cargo Hungaria - ÉRD
Győri Audi ETO KC - Dunaújvárosi KKA
18:00 Alba Fehérvár KC - Motherson Mosonmagyaróvár 27 - 31
2020. szeptember 23. szerda
Hungast Szombathelyi KKA - FTC-Rail Cargo Hungaria
EUbility Group-Békéscsaba - Váci NKSE
18:00 Dunaújvárosi KKA - DVSC SCHAEFFLER 23 - 24
18:00 ÉRD - MTK Budapest 28 - 33
18:00 Kisvárda Master Good SE - Motherson Mosonmagyaróvár 21 - 22
18:30 Siófok KC - Győri Audi ETO KC 21 - 30
2020. szeptember 24. csütörtök
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - Alba Fehérvár KC 34 - 24
2020. szeptember 26. szombat
18:00 Váci NKSE - ÉRD 33 - 20
19:15 MTK Budapest - Hungast Szombathelyi KKA 32 - 29
2020. szeptember 27. vasárnap
FTC-Rail Cargo Hungaria - Dunaújvárosi KKA
Győri Audi ETO KC - Boglári Akadémia-SZISE
Alba Fehérvár KC - Kisvárda Master Good SE
15:00 DVSC SCHAEFFLER - Siófok KC 30 - 25
18:00 Motherson Mosonmagyaróvár - EUbility Group-Békéscsaba 30 - 26
2020. október 9. péntek
Dunaújvárosi KKA - MTK Budapest elhalasztva
17:00 EUbility Group-Békéscsaba - Kisvárda Master Good SE 24 - 32
2020. október 10. szombat
Boglári Akadémia-SZISE - DVSC SCHAEFFLER elhalasztva
ÉRD - Motherson Mosonmagyaróvár elhalasztva
2020. október 11. vasárnap
Győri Audi ETO KC - Alba Fehérvár KC
Siófok KC - FTC-Rail Cargo Hungaria
Hungast Szombathelyi KKA - Váci NKSE elhalasztva
2020. október 13. kedd
Alba Fehérvár KC - EUbility Group-Békéscsaba elhalasztva
2020. október 14. szerda
DVSC SCHAEFFLER - Győri Audi ETO KC elhalasztva
Kisvárda Master Good SE - ÉRD elhalasztva
Motherson Mosonmagyaróvár - Hungast Szombathelyi KKA elhalasztva
Váci NKSE - Dunaújvárosi KKA elhalasztva
18:15 Győri Audi ETO KC - Váci NKSE 43 - 19
19:15 MTK Budapest - Siófok KC 33 - 31
2020. október 17. szombat
Boglári Akadémia-SZISE - MTK Budapest elhalasztva
Dunaújvárosi KKA - Motherson Mosonmagyaróvár elhalasztva
ÉRD - EUbility Group-Békéscsaba elhalasztva
16:00 Siófok KC - Váci NKSE 28 - 22
2020. október 18. vasárnap
DVSC SCHAEFFLER - Alba Fehérvár KC
Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria
Hungast Szombathelyi KKA - Kisvárda Master Good SE elhalasztva
2020. október 21. szerda
MTK Budapest - Győri Audi ETO KC elhalasztva
FTC-Rail Cargo Hungaria - DVSC SCHAEFFLER elhalasztva
EUbility Group-Békéscsaba - Hungast Szombathelyi KKA elhalasztva
Kisvárda Master Good SE - Dunaújvárosi KKA elhalasztva
Motherson Mosonmagyaróvár - Siófok KC elhalasztva
Váci NKSE - Boglári Akadémia-SZISE elhalasztva
2020. október 22. csütörtök
Alba Fehérvár KC - ÉRD elhalasztva
2020. október 24. szombat
DVSC SCHAEFFLER - MTK Budapest elhalasztva
Siófok KC - Kisvárda Master Good SE elhalasztva
2020. október 25. vasárnap
FTC-Rail Cargo Hungaria - Alba Fehérvár KC
Boglári Akadémia-SZISE - Motherson Mosonmagyaróvár elhalasztva
Dunaújvárosi KKA - EUbility Group-Békéscsaba elhalasztva
Hungast Szombathelyi KKA - ÉRD elhalasztva
2020. október 28. szerda
MTK Budapest - FTC-Rail Cargo Hungaria elhalasztva
EUbility Group-Békéscsaba - Siófok KC elhalasztva
18:00 ÉRD - Dunaújvárosi KKA
18:00 Váci NKSE - DVSC SCHAEFFLER
18:15 Motherson Mosonmagyaróvár - Győri Audi ETO KC
18:30 Alba Fehérvár KC - Hungast Szombathelyi KKA
2020. október 29. csütörtök
Kisvárda Master Good SE - Boglári Akadémia-SZISE elhalasztva
2020. október 30. péntek
18:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - Boglári Akadémia-SZISE
2020. november 4. szerda
18:00 Váci NKSE - FTC-Rail Cargo Hungaria
18:00 Kisvárda Master Good SE - Győri Audi ETO KC
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - Boglári Akadémia-SZISE
18:00 ÉRD - Siófok KC
18:00 Hungast Szombathelyi KKA - Dunaújvárosi KKA
18:30 Alba Fehérvár KC - MTK Budapest
18:30 Motherson Mosonmagyaróvár - DVSC SCHAEFFLER
2020. november 7. szombat
18:00 Siófok KC - Hungast Szombathelyi KKA
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Kisvárda Master Good SE
18:00 MTK Budapest - Váci NKSE
2020. november 8. vasárnap
EUbility Group-Békéscsaba - Győri Audi ETO KC
FTC-Rail Cargo Hungaria - Motherson Mosonmagyaróvár
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - ÉRD
18:00 Dunaújvárosi KKA - Alba Fehérvár KC
2020. november 11. szerda
EUbility Group-Békéscsaba - DVSC SCHAEFFLER
17:30 Dunaújvárosi KKA - Siófok KC
18:00 Kisvárda Master Good SE - FTC-Rail Cargo Hungaria
18:00 ÉRD - Győri Audi ETO KC
18:00 Hungast Szombathelyi KKA - Boglári Akadémia-SZISE
18:00 Váci NKSE - Alba Fehérvár KC
18:30 Motherson Mosonmagyaróvár - MTK Budapest
2020. november 14. szombat
18:00 DVSC SCHAEFFLER - ÉRD
18:00 MTK Budapest - Kisvárda Master Good SE
2020. november 15. vasárnap
Győri Audi ETO KC - Hungast Szombathelyi KKA
EUbility Group-Békéscsaba - FTC-Rail Cargo Hungaria
Váci NKSE - Motherson Mosonmagyaróvár
18:00 Alba Fehérvár KC - Siófok KC
18:00 Boglári Akadémia-SZISE - Dunaújvárosi KKA
2020. november 18. szerda
Hungast Szombathelyi KKA - DVSC SCHAEFFLER
17:30 Dunaújvárosi KKA - Győri Audi ETO KC
18:00 EUbility Group-Békéscsaba - MTK Budapest
18:00 ÉRD - FTC-Rail Cargo Hungaria
18:00 Siófok KC - Boglári Akadémia-SZISE
18:00 Kisvárda Master Good SE - Váci NKSE
18:30 Motherson Mosonmagyaróvár - Alba Fehérvár KC
2020. november 22. vasárnap
Győri Audi ETO KC - Siófok KC
FTC-Rail Cargo Hungaria - Hungast Szombathelyi KKA
Váci NKSE - EUbility Group-Békéscsaba
18:00 Alba Fehérvár KC - Boglári Akadémia-SZISE
18:00 DVSC SCHAEFFLER - Dunaújvárosi KKA
18:00 Motherson Mosonmagyaróvár - Kisvárda Master Good SE
19:00 MTK Budapest - ÉRD
2020. december 30. szerda
Hungast Szombathelyi KKA - MTK Budapest
Siófok KC - DVSC SCHAEFFLER
Boglári Akadémia-SZISE - Győri Audi ETO KC
EUbility Group-Békéscsaba - Motherson Mosonmagyaróvár
Kisvárda Master Good SE - Alba Fehérvár KC
18:00 Dunaújvárosi KKA - FTC-Rail Cargo Hungaria
18:00 ÉRD - Váci NKSE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Siófok KC 9 6 0 3 286 229 57 12
2. Motherson Mosonmagyaróvár 7 6 0 1 194 192 2 12
3. Győri Audi ETO KC 5 5 0 0 184 99 85 10
4. DVSC SCHAEFFLER 7 5 0 2 197 172 25 10
5. MTK Budapest 6 4 0 2 187 180 7 8
6. Váci NKSE 8 4 0 4 209 226 -17 8
7. FTC-Rail Cargo Hungaria 3 3 0 0 98 56 42 6
8. Boglári Akadémia-SZISE 6 2 0 4 173 176 -3 4
9. Kisvárda Master Good SE 5 2 0 3 120 125 -5 4
10. Dunaújvárosi KKA 5 2 0 3 123 137 -14 4
11. Hungast Szombathelyi KKA 6 1 0 5 155 196 -41 2
12. Alba Fehérvár KC 6 1 0 5 149 193 -44 2
13. ÉRD 6 1 0 5 146 190 -44 2
14. EUbility Group-Békéscsaba 5 0 0 5 114 164 -50 0
LÖVŐSTATISZTIKA
KAPUS VÉDÉSSTATISZTIKA
JÁTÉKIDŐ STATISZTIKA
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KOVÁCS ANNA DVSC SCHAEFFLER 46 7
2. KOBETIC ANDREA Siófok KC 40 8
3. KÁCSOR GRÉTA Váci NKSE 37 8
4. PÁL TAMARA MTK Budapest 37 6
5. FARKAS JOHANNA Boglári Akadémia-SZI 33 6
6. TÓTH ESZTER Motherson Mosonmagya 33 7
7. SZARKOVÁ SIMONA Motherson Mosonmagya 32 7
8. SZÖLLŐSI-ZÁCSIK SZANDRA MTK Budapest 32 6
9. KATONA FLÓRA Motherson Mosonmagya 31 7
10. NZE-MINKO ESTELLE Győri Audi ETO KC 31 5
11. WALFISCH MERCÉDESZ ÉRD 31 4
12. AOUSTIN CAMILLE Siófok KC 30 9
13. BÖHME SIMONE Siófok KC 29 8
14. GORILSKA LILIIA Hungast Szombathelyi 29 5
15. TRISCSUK KRISZTINA Alba Fehérvár KC 29 5
16. JEZIC KATARINA Siófok KC 28 9
17. VÁMOS PETRA DVSC SCHAEFFLER 28 7
18. DÁVID-AZARI FRUZSINA MTK Budapest 27 6
19. RADOSAVLJEVIC SANJA Váci NKSE 27 8
20. PENA NEREA Siófok KC 26 7
21. HÁMORI KONSZUÉLA Váci NKSE 25 8
22. HELEMBAI FANNY Váci NKSE 25 8
23. SZEKERCZÉS LUCA MTK Budapest 25 6
24. DIÓSZEGI NIKOLETT Váci NKSE 24 8
25. KAJDON BLANKA Boglári Akadémia-SZI 24 6
26. OFTEDAL STINE BREDAL Győri Audi ETO KC 23 5
27. SZABÓ LAURA Váci NKSE 23 8
28. SZABÓ NINA Kisvárda Master Good 23 4
29. HÁRSFALVI JÚLIA Siófok KC 22 9
30. KOVÁCS PATRÍCIA Motherson Mosonmagya 22 7
31. LUKÁCS VIKTÓRIA Győri Audi ETO KC 22 5
32. PŐDÖR REBEKA Hungast Szombathelyi 22 6
33. ROMÁN DORINA Dunaújvárosi KKA 22 5
34. AGBABA MARIJA Hungast Szombathelyi 21 6
35. DAKOS NOÉMI MTK Budapest 21 6
36. HORNYÁK DÓRA DVSC SCHAEFFLER 21 7
37. SZABÓ KITTI ÉRD 21 6
38. TÓVIZI PETRA DVSC SCHAEFFLER 21 7
39. LAKATOS RITA Váci NKSE 20 6
40. PELCZÉDER ORSOLYA MTK Budapest 20 6
41. SUCH NELLI Siófok KC 20 9
42. BANDELIER BILJANA Hungast Szombathelyi 19 4
43. KISS NIKOLETTA Siófok KC 19 8
44. KURTOVIC AMANDA Győri Audi ETO KC 19 5
45. AGBABA JELENA EUbility Group-Békés 18 5
46. HAJTAI VANESSZA Motherson Mosonmagya 18 7
47. SNELDER DANICK ALBERTINE Siófok KC 18 9
48. SZALAI BABETT Dunaújvárosi KKA 18 4
49. HORVÁTH BERNADETT Motherson Mosonmagya 17 7
50. KRISTIANSEN VERONICA Győri Audi ETO KC 17 5
51. PARÓCZY SÁRA ÉRD 17 6
52. BARDI FRUZSINA Alba Fehérvár KC 16 5
53. FODOR CSENGE RÉKA Győri Audi ETO KC 16 5
54. HORACEK TAMARA Siófok KC 16 7
55. KARNIK SZABINA Kisvárda Master Good 16 5
56. KORONCZAI PETRA Boglári Akadémia-SZI 16 4
57. KUKELY ANNA EUbility Group-Békés 16 5
58. MIHÁLFFY ADRIENN Kisvárda Master Good 16 5
59. UTASI LINDA Alba Fehérvár KC 16 6
60. DESPOTOVIC JELENA DVSC SCHAEFFLER 15 5
61. DOMBI LUCA Kisvárda Master Good 15 5
62. KUKUCSKA VIKTÓRIA Boglári Akadémia-SZI 15 6
63. MLINKÓ ZSÓFIA Boglári Akadémia-SZI 15 6
64. MONORI ORSOLYA TEKLA Boglári Akadémia-SZI 15 6
65. VÁMOS MÍRA Boglári Akadémia-SZI 15 6
66. AMORIM TALESKA EDUARDA Győri Audi ETO KC 14 5
67. BARJÁN BIANKA Dunaújvárosi KKA 14 5
68. HANSEN ANNE METTE Győri Audi ETO KC 14 5
69. HORVÁTH PETRA Hungast Szombathelyi 14 6
70. IVÁN EMESE EUbility Group-Békés 14 5
71. LANCZ BARBORA Motherson Mosonmagya 14 7
72. MILOSEVIC TÍMEA Kisvárda Master Good 14 5
73. MÓD NOÉMI ÉRD 14 5
74. NIOMBLA GNONSIANE Siófok KC 14 7
75. SZARKA ADRIENN Alba Fehérvár KC 14 5
76. UDVARDI LAURA Kisvárda Master Good 14 5
77. VÁMOSI PANNA DVSC SCHAEFFLER 3 2 14 5
EUbility Group-Békés 11 3
78. VAN DER HEIJDEN LAURA Siófok KC 14 7
79. KIRÁLY RÉKA ÉRD 13 4
80. KLUJBER KATRIN FTC-Rail Cargo Hunga 13 3
81. LANDI GABRIELLA ÉRD 13 6
82. MARINCSÁK NIKOLETT MTK Budapest 13 6
83. VARGA NIKOLETT Hungast Szombathelyi 13 6
84. WALD KÍRA Hungast Szombathelyi 13 6 13 7
Siófok KC 0 1
85. KAZAI ANITA Dunaújvárosi KKA 12 4
86. SZABÓ-MÁJER KRISZTINA Alba Fehérvár KC 12 6
87. TEMES BERNADETT Alba Fehérvár KC 12 5
88. ABILDA DANA ÉRD 11 4
89. AFENTALER SÁRA Alba Fehérvár KC 11 6
90. MÉZES LAURA ÉRD 11 5
91. SISKA PÁLMA Kisvárda Master Good 11 5
92. TAKÓ VIKTÓRIA Boglári Akadémia-SZI 11 5
93. TÖRÖK FANNI EUbility Group-Békés 11 5
94. VANTARA-KELEMEN ÉVA DVSC SCHAEFFLER 11 7
95. BORGYOS PANNA EUbility Group-Békés 10 3
96. KARSTEN ELKE DVSC SCHAEFFLER 10 7
97. KOVÁCS ANETT FTC-Rail Cargo Hunga 10 3
98. TOMORI ZSUZSANNA Siófok KC 10 9
99. ANDRÓCZKI FLÓRA EUbility Group-Békés 9 5
100. ARANY REBEKA MELINDA DVSC SCHAEFFLER 9 7
101. BORDÁS RÉKA DVSC SCHAEFFLER 9 7
102. BÖLK EMILY CHARLOT FTC-Rail Cargo Hunga 9 3
103. GROSCH VIVIEN Váci NKSE 9 7
104. KUCZORA CSENGE Váci NKSE 9 8
105. BÁNFAI KÍRA DVSC SCHAEFFLER 8 7
106. FERENCZY FRUZSINA Dunaújvárosi KKA 8 5
107. HÁFRA NOÉMI FTC-Rail Cargo Hunga 8 3
108. MALESTEIN ANTJE ANGELA FTC-Rail Cargo Hunga 8 3
109. SZABÓ PANNA EUbility Group-Békés 8 5
110. SZUCSÁNSZKI ZITA FTC-Rail Cargo Hunga 8 3
111. TILINGER TAMARA Motherson Mosonmagya 8 6
112. TÖPFNER ALEXANDRA Alba Fehérvár KC 8 6
113. WOTH VIKTÓRIA LILLA Boglári Akadémia-SZI 8 5
114. BÁRDY NOÉMI Váci NKSE 7 8
115. BULATH ANITA Dunaújvárosi KKA 7 3
116. DALE KARI BRATTSET Győri Audi ETO KC 7 5
117. HÁFRA LUCA Alba Fehérvár KC 7 6
118. KOCSIS BETTINA Boglári Akadémia-SZI 7 6
119. KOVACSICS ANIKÓ FTC-Rail Cargo Hunga 7 3
120. KRUPJÁK-MOLNÁR BEATRIX Dunaújvárosi KKA 7 5
121. MÁRTON GRÉTA FTC-Rail Cargo Hunga 7 3
122. MAYER SZABINA Hungast Szombathelyi 7 5
123. MIHÁLY PETRA Dunaújvárosi KKA 7 4
124. SCHATZL NADINE FTC-Rail Cargo Hunga 7 3
125. SCHATZL NATALIE Dunaújvárosi KKA 7 5
126. VARGA EMŐKE Alba Fehérvár KC 7 6
127. VASHCHUK OLHA Alba Fehérvár KC 7 6
128. VUKAJLOVIC ALEKSANDRA DVSC SCHAEFFLER 7 4
129. EDWIGE BEATRICE Győri Audi ETO KC 6 5
130. FALUVÉGI DOROTTYA Győri Audi ETO KC 6 3
131. GERHÁTH KINCSŐ Alba Fehérvár KC 6 6
132. GIRICZ LAURA GERDA EUbility Group-Békés 6 5
133. SALLAI NIKOLETT MTK Budapest 6 6
134. SZTANKOVICS RÉKA ÉRD 6 6
135. BEHNKE JULIA FTC-Rail Cargo Hunga 5 3
136. BUCSI LILI EUbility Group-Békés 5 5
137. FARAGÓ LUCA Boglári Akadémia-SZI 5 6
138. GÖRBICZ ANITA Győri Audi ETO KC 5 3
139. KISFALUDY ANETT FTC-Rail Cargo Hunga 5 3
140. KÓKA MARIANN ÉRD 5 6
141. NICK VIKTÓRIA Dunaújvárosi KKA 5 4
142. PÁSZTOR NOÉMI FTC-Rail Cargo Hunga 5 3
143. PETRUS MIRTILL DVSC SCHAEFFLER 5 5
144. PŐDÖR BLANKA Hungast Szombathelyi 5 6
145. SIRIÁN ALEXA SZEDERKE Motherson Mosonmagya 5 7
146. TÓTH NIKOLETT FTC-Rail Cargo Hunga 5 3
147. VIRÁG NOÉMI Hungast Szombathelyi 5 6
148. HORVÁTH GRÉTA Dunaújvárosi KKA 4 5
149. STRANIGG ZSÓFIA Motherson Mosonmagya 4 4
150. BOUTI FRUZSINA Kisvárda Master Good 3 4
151. BUJDOSÓ-GERHÁTH FANNI MTK Budapest 3 5
152. CSERNYÁNSZKI LILIÁNA DVSC SCHAEFFLER 3 6
153. DABEVSKA SANJA Dunaújvárosi KKA 3 5
154. DOMBI KATALIN Kisvárda Master Good 3 5
155. DOMOKOS DALMA Motherson Mosonmagya 3 7
156. JOVOVITY JOVANA Dunaújvárosi KKA 3 5
157. ORBÁN ADRIENN Hungast Szombathelyi 3 4
158. PETIKA TENA EUbility Group-Békés 3 4
159. SOLTÉSZ PETRA Kisvárda Master Good 3 5
160. VAJER BLANKA Boglári Akadémia-SZI 3 6
161. BÁNHIDI BARBARA Boglári Akadémia-SZI 2 5
162. BOLDIZSÁR BIANKA Alba Fehérvár KC 2 6
163. CSÁKI LILLA ÉRD 2 6
164. FODOR NESZTA Dunaújvárosi KKA 2 2
165. HLOGYIK PETRA AMANDA Dunaújvárosi KKA 2 4
166. HOLESOVÁ MÁRIA Motherson Mosonmagya 2 4
167. HORVÁTH NIKOLETT Boglári Akadémia-SZI 2 3
168. HUDÁK ANETTE EMMA Motherson Mosonmagya 2 7
169. JUHÁSZ ESZTER MTK Budapest 2 6
170. JUHÁSZ GRÉTA ÉVA Boglári Akadémia-SZI 2 6
171. KOVÁCS BARBARA ÉRD 2 5
172. KUKELY KLÁRA EUbility Group-Békés 2 5
173. KÜRTHI LAURA KLAUDIA Győri Audi ETO KC 2 2
174. SZENDREI BARBARA Hungast Szombathelyi 2 6
175. SZIRÁKI BOGLÁRKA Dunaújvárosi KKA 2 5
176. SZONDI ZSÓFIA Váci NKSE 2 8
177. ARON ANDREA Váci NKSE 1 1
178. BESSZER BORBÁLA Alba Fehérvár KC 1 5
179. BÍRÓ BLANKA FTC-Rail Cargo Hunga 1 3
180. BIRÓ DORINA Hungast Szombathelyi 1 4
181. CSEKŐ BRIGITTA Győri Audi ETO KC 1 2
182. DÁNYI BERNADETT Alba Fehérvár KC 1 6
183. FODOR-BOTTÓ RÓZSA EUbility Group-Békés 1 3
184. FRANKA RAMÓNA Hungast Szombathelyi 1 3
185. GLAUSER LAURA Győri Audi ETO KC 1 3
186. GYIMESI KITTI Motherson Mosonmagya 1 7
187. HERCZEG LILI MÓNIKA Motherson Mosonmagya 1 7
188. MÁTÉFI DALMA Kisvárda Master Good 1 5
189. PANYI KRISZTINA ANNA DVSC SCHAEFFLER 1 5
190. SÁRI BARBARA MTK Budapest 1 6
191. SZEMEREY ZSÓFI Motherson Mosonmagya 1 7
192. TERMÁNY RITA Kisvárda Master Good 1 1
193. BABOVIC ANASTASIJA Dunaújvárosi KKA 0 3
194. BAKONYI DÓRA EUbility Group-Békés 0 1
195. BÁLINT ANNA Váci NKSE 0 8
196. BALOGH PANNA Kisvárda Master Good 0 5
197. BUKOVSZKY ANNA Váci NKSE 0 8
198. CSAPÓ KINCSŐ Hungast Szombathelyi 0 6
199. CSAPÓ KYRA VIVIEN DVSC SCHAEFFLER 0 7
200. CSEPREGI ANITA EUbility Group-Békés 0 3
201. CSISZÁR-SZEKERES KLÁRA FTC-Rail Cargo Hunga 0 3
202. CSIZMADIA FANNI KLÁRA EUbility Group-Békés 0 5
203. DUBÁN NIKOLETT Alba Fehérvár KC 0 1
204. ECKERLE DINAH LUISA Siófok KC 0 9
205. GERCSÓ NÓRA Boglári Akadémia-SZI 0 6
206. GIEGERICH ANN-CATHRIN JOHANNA DVSC SCHAEFFLER 0 7
207. GYŐRFFY ALEXANDRA ÉRD 0 6
208. GYŐRI BARBARA VIKTÓRIA MTK Budapest 0 6
209. GYŐRI VIKTÓRIA Hungast Szombathelyi 0 2
210. GYÖRKÖS REBEKA ÉRD 0 6
211. HORVÁTH DÓRA ÉRD 0 5
212. JANURIK KINGA FTC-Rail Cargo Hunga 0 3
213. KELLERMANN DÓRA Motherson Mosonmagya 0 7
214. KERTÉSZ KORINA Alba Fehérvár KC 0 1
215. KISS DOROTTYA ZSÓFIA ÉRD 0 2
216. KONDASOVA IZABELA Kisvárda Master Good 0 4
217. KOZMA ADRIENN Hungast Szombathelyi 0 6
218. KULCSÁR DOROTTYA RIA Hungast Szombathelyi 0 1
219. LAPOS LAURA Siófok KC 0 4
220. LESKÓCZI BOGLÁRKA Kisvárda Master Good 0 2
221. LEYNAUD AMANDINE Győri Audi ETO KC 0 5
222. MAGERA NOÉMI Boglári Akadémia-SZI 0 6
223. MISTINA FANNI Siófok KC 0 4
224. MISTINA KITTY EUbility Group-Békés 0 5
225. MOLNÁR VIRÁG MTK Budapest 0 1
226. MOUTSOGIANNI THEODÓRA Dunaújvárosi KKA 0 2
227. PÁLFFY ANNA Váci NKSE 0 1
228. PÁSZTOR BETTINA Kisvárda Master Good 0 5
229. PIJEVIC TEA Alba Fehérvár KC 0 6
230. SÁPI BOGLÁRKA DVSC SCHAEFFLER 0 2
231. SÁPI GRÉTA DVSC SCHAEFFLER 0 2
232. SOLBERG SILJE Győri Audi ETO KC 0 5
233. SUBA SÁRA MTK Budapest 0 6
234. SZABADOS GRÉTA IMOLA MTK Budapest 0 6
235. SZABÓ DÓRA EUbility Group-Békés 0 5
236. SZABÓ KAMILLA EUbility Group-Békés 0 1
237. SZABÓ LUCA Boglári Akadémia-SZI 0 2
238. SZEBERÉNYI FLÓRA Váci NKSE 0 8
239. SZIKORA MELINDA Siófok KC 0 9
240. TOMASEVIC KATARINA Hungast Szombathelyi 0 6
241. TORDA VANESSA ANDREA DVSC SCHAEFFLER 0 4
242. TÓTH ABIGÉL Váci NKSE 0 1
243. TÓTH ANTÓNIA Hungast Szombathelyi 0 2
244. TÓTH NIKOLETT Alba Fehérvár KC 0 2
245. TRIFFA ÁGNES Váci NKSE 0 8
246. WÉNINGER ALEXA Dunaújvárosi KKA 0 4
247. ZAVACZKI BOGLÁRKA ANNA Kisvárda Master Good 0 4
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
KAPCSOLÓDÓ HÍREK
Idegenben győzött a Kisvárda
2020.10.09. Női NB I.
A K&H női liga 8. fordulójának pénteki mérkőzésén a Kisvárda szoros félidőt követően nyolc góllal nyert Békéscsabán.
Nem hibázott a Vác
2020.09.26. Női NB I.
A K&H női liga szombati játéknapján a Vác több mint tíz góllal győzött az Érd ellen.
K&H női liga: ismét győzött a Mosonmagyaróvár
2020.09.20. Női NB I.
A K&H női liga 5. fordulójának vasárnapi találkozóján a Mosonmagyaróvár izgalmas mérkőzésen a végjátékban bebiztosította sikerét Székesfehérvárott.
K&H női liga: a Vác két góllal, a Debrecen nyolccal nyert
2020.09.19. Női NB I.
A K&H női liga 5. fordulójának szombati játéknapján a Váci NKSE hazai pályán 28-26-ra legyőzte a Kisvárdát, a DVSC pedig 32-24-re nyert a Szombathely ellen.
K&H női liga: fölényes siófoki győzelem
2020.09.18. Női NB I.
A K&H női liga 5. fordulójában a Siófok KC fölényes, 34-24-es győzelmet aratott idegenben a Boglári Akadémia-SZISE ellen.
K&H női liga: simán nyert az FTC
2020.09.16. Női NB I.
Magabiztos sikert aratott hazai pályán az FTC-Rail Cargo Hungaria.
K&H női liga: nem hibázott a Siófok
2020.09.15. Női NB I.
A K&H női liga keddi mérkőzésén a Siófok biztos győzelmet aratott az Alba Fehérvár ellen.
Váci siker idegenben
2020.09.13. Női NB I.
A K&H női liga egyetlen vasárnapi mérkőzésén a Vác nagy küzdelemben szerezte meg a két pontot Székesfehérvárott.
Először nyert a DVSC
2020.09.12. Női NB I.
A K&H női liga szombati játéknapján a Mosonmagyaróvár egy góllal tudott győzni az MTK otthonában.
K&H női liga: két idegenbeli győzelem
2020.09.09. Női NB I.
A K&H női liga 2. fordulójának szerdai játéknapján a Siófok biztosan nyert Szombathelyen.
K&H női liga: fölényes hazai győzelmek
2020.09.05. Női NB I.
Folytatódtak a K&H női liga első fordulójának összecsapásai. Az FTC, az MTK és a Siófok is otthon tudta tartani a győzelemért járó két pontot.
K&H női liga: idegenben nyert a Móvár
2020.09.04. Női NB I.
A K&H női liga első fordulójában a Mosonmagyaróvárnak a Debrecen otthonában sikerült nyernie, miközben a Győr, a Boglári Akadémia-SZISE és a Dunaújváros hazai pályán aratott győzelmet.
K&H női liga: magabiztosan kezdett az ETO
2020.09.01. Női NB I.
A Győr-Érd mérkőzéssel megkezdődött a K&H női kézilabda liga 2020/21-es idénye. A nyitányon az ETO 18 gólos, magabiztos sikert aratott.
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó