Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
NB II női felnőtt-Dél
2020. szeptember 12. szombat
13:00 Alba Fehérvár KC U22 - ENUSE 28 - 31
2020. szeptember 13. vasárnap
13:30 ÉRD U22 - Szigetszentmiklós NKSE 29 - 32
18:00 Inárcs-Örkény KC - Ceglédi KCSE 25 - 22
18:15 Rákosmenti KSK - Vecsési SE 24 - 30
2020. szeptember 20. vasárnap
16:00 Ceglédi KCSE - Rákosmenti KSK 27 - 20
16:00 VSK Tököl - Alba Fehérvár KC U22 30 - 33
17:00 ENUSE - Dabasi KC VSE 35 - 28
2020. szeptember 24. csütörtök
18:45 Rákosmenti KSK - Szigetszentmiklós NKSE 23 - 24
19:30 Inárcs-Örkény KC - Gárdony-Pázmánd NKK U22 23 - 23
19:30 ÉRD U22 - ENUSE 32 - 31
2020. szeptember 26. szombat
13:30 Ceglédi KCSE - Csepel DSE 21 - 21
2020. szeptember 27. vasárnap
18:00 Dabasi KC VSE - Alba Fehérvár KC U22 30 - 30
2020. október 1. csütörtök
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - ÉRD U22 24 - 13
2020. október 3. szombat
14:00 Vecsési SE - Csepel DSE 24 - 25
2020. október 4. vasárnap
16:00 Dabasi KC VSE - Gárdony-Pázmánd NKK U22 10 - 0
2020. október 11. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - Csepel DSE 17 - 31
16:00 Alba Fehérvár KC U22 - ÉRD U22 31 - 21
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Rákosmenti KSK 31 - 23
16:00 Ceglédi KCSE - Vecsési SE 23 - 23
17:00 ENUSE - Inárcs-Örkény KC 35 - 27
18:00 Dabasi KC VSE - VSK Tököl 29 - 33
2020. október 17. szombat
16:00 Csepel DSE - Gárdony-Pázmánd NKK U22 27 - 19
16:00 ENUSE - Rákosmenti KSK 36 - 31
18:00 ÉRD U22 - Dabasi KC VSE 22 - 33
2020. október 18. vasárnap
14:00 Vecsési SE - Szigetszentmiklós NKSE 23 - 26
16:00 VSK Tököl - Ceglédi KCSE 21 - 26
18:00 Alba Fehérvár KC U22 - Inárcs-Örkény KC 28 - 25
2020. október 24. szombat
11:00 Alba Fehérvár KC U22 - Rákosmenti KSK 34 - 22
17:00 VSK Tököl - ÉRD U22 28 - 28
2020. október 25. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Ceglédi KCSE 22 - 26
16:00 Dabasi KC VSE - Inárcs-Örkény KC 33 - 30
16:00 ENUSE - Csepel DSE 25 - 26
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Vecsési SE 28 - 17
2020. október 31. szombat
13:00 Szigetszentmiklós NKSE - Inárcs-Örkény KC 37 - 36
16:00 Csepel DSE - VSK Tököl 33 - 21
2020. november 5. csütörtök
18:30 Dabasi KC VSE - Rákosmenti KSK 35 - 20
2020. november 7. szombat
13:30 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Ceglédi KCSE 22 - 21
16:00 Csepel DSE - Alba Fehérvár KC U22 28 - 19
16:00 VSK Tököl - Szigetszentmiklós NKSE 28 - 29
2020. november 8. vasárnap
14:00 Vecsési SE - ENUSE 33 - 27
2020. november 14. szombat
16:00 Dabasi KC VSE - Csepel DSE 22 - 28
16:00 ENUSE - Ceglédi KCSE 25 - 24
2020. november 21. szombat
16:00 Csepel DSE - ÉRD U22 28 - 16
18:30 Rákosmenti KSK - Inárcs-Örkény KC 30 - 29
2020. november 22. vasárnap
16:00 Ceglédi KCSE - Alba Fehérvár KC U22 29 - 27
2020. november 28. szombat
18:00 Csepel DSE - Inárcs-Örkény KC 44 - 20
2020. december 5. szombat
16:00 Csepel DSE - Rákosmenti KSK 35 - 16
2021. január 23. szombat
10:00 ÉRD U22 - Rákosmenti KSK 34 - 22
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Szigetszentmiklós NKSE 23 - 20
2021. január 28. csütörtök
17:30 Ceglédi KCSE - Dabasi KC VSE 31 - 27
2021. február 6. szombat
14:00 Szigetszentmiklós NKSE - Dabasi KC VSE 27 - 27
16:00 Ceglédi KCSE - ÉRD U22 22 - 32
2021. február 7. vasárnap
10:00 VSK Tököl - Rákosmenti KSK 23 - 28
14:00 Vecsési SE - Inárcs-Örkény KC 37 - 24
2021. február 13. szombat
13:00 VSK Tököl - Csepel DSE 27 - 38
2021. február 14. vasárnap
11:00 Szigetszentmiklós NKSE - ÉRD U22 34 - 24
14:00 Vecsési SE - Rákosmenti KSK 33 - 30
16:00 ENUSE - Alba Fehérvár KC U22 24 - 34
16:00 Ceglédi KCSE - Inárcs-Örkény KC 26 - 20
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Dabasi KC VSE 28 - 26
2021. február 17. szerda
17:00 ÉRD U22 - Gárdony-Pázmánd NKK U22 26 - 26
2021. február 20. szombat
16:00 Csepel DSE - Vecsési SE 31 - 22
18:00 Inárcs-Örkény KC - Szigetszentmiklós NKSE 28 - 29
2021. február 21. vasárnap
13:00 Alba Fehérvár KC U22 - VSK Tököl 44 - 26
14:00 Rákosmenti KSK - Ceglédi KCSE 21 - 28
16:00 Dabasi KC VSE - ENUSE 29 - 31
2021. február 28. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - Rákosmenti KSK 24 - 21
14:00 Vecsési SE - VSK Tököl 24 - 29
14:30 Alba Fehérvár KC U22 - Dabasi KC VSE 38 - 22
16:00 ENUSE - ÉRD U22 21 - 31
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Inárcs-Örkény KC 31 - 22
16:00 Csepel DSE - Ceglédi KCSE 30 - 28
2021. március 6. szombat
16:00 VSK Tököl - Dabasi KC VSE
16:00 Csepel DSE - Szigetszentmiklós NKSE
2021. március 7. vasárnap
10:00 Rákosmenti KSK - Gárdony-Pázmánd NKK U22
14:00 Vecsési SE - Ceglédi KCSE
16:00 ÉRD U22 - Alba Fehérvár KC U22
18:00 Inárcs-Örkény KC - ENUSE
2021. március 12. péntek
18:00 ÉRD U22 - Vecsési SE elhalasztva
2021. március 13. szombat
16:00 VSK Tököl - Vecsési SE elhalasztva
17:00 Szigetszentmiklós NKSE - ENUSE
2021. március 14. vasárnap
18:00 Inárcs-Örkény KC - ÉRD U22 elhalasztva
2021. március 20. szombat
11:00 Alba Fehérvár KC U22 - Szigetszentmiklós NKSE
2021. március 21. vasárnap
11:00 VSK Tököl - Inárcs-Örkény KC elhalasztva
16:00 ENUSE - Gárdony-Pázmánd NKK U22
18:00 Dabasi KC VSE - Vecsési SE
2021. március 24. szerda
16:00 Dabasi KC VSE - ÉRD U22
2021. március 27. szombat
12:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Csepel DSE
17:00 Szigetszentmiklós NKSE - Vecsési SE
18:00 Rákosmenti KSK - ENUSE
2021. március 28. vasárnap
16:00 Ceglédi KCSE - VSK Tököl
18:00 Inárcs-Örkény KC - Alba Fehérvár KC U22
2021. április 3. szombat
16:00 VSK Tököl - Gárdony-Pázmánd NKK U22
2021. április 8. csütörtök
17:30 ÉRD U22 - VSK Tököl
2021. április 10. szombat
14:00 Csepel DSE - ENUSE
16:00 Ceglédi KCSE - Szigetszentmiklós NKSE
18:30 Rákosmenti KSK - Alba Fehérvár KC U22
2021. április 11. vasárnap
14:00 Vecsési SE - Gárdony-Pázmánd NKK U22
18:00 Inárcs-Örkény KC - Dabasi KC VSE
2021. április 15. csütörtök
17:30 Ceglédi KCSE - Gárdony-Pázmánd NKK U22
2021. április 17. szombat
14:00 VSK Tököl - ENUSE elhalasztva
2021. április 18. vasárnap
13:30 Alba Fehérvár KC U22 - Vecsési SE
18:00 ÉRD U22 - Inárcs-Örkény KC
2021. április 24. szombat
17:00 Szigetszentmiklós NKSE - VSK Tököl
2021. április 25. vasárnap
14:00 Rákosmenti KSK - Dabasi KC VSE
16:00 Alba Fehérvár KC U22 - Csepel DSE
16:00 ENUSE - Vecsési SE
2021. április 28. szerda
18:30 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Alba Fehérvár KC U22
2021. május 2. vasárnap
13:00 Szigetszentmiklós NKSE - Gárdony-Pázmánd NKK U22
14:00 Vecsési SE - Alba Fehérvár KC U22
16:00 Ceglédi KCSE - ENUSE
16:00 Csepel DSE - Dabasi KC VSE
18:00 Rákosmenti KSK - ÉRD U22
18:00 Inárcs-Örkény KC - VSK Tököl
2021. május 9. vasárnap
14:00 Vecsési SE - Dabasi KC VSE
14:00 ÉRD U22 - Csepel DSE
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - VSK Tököl
16:00 ENUSE - Szigetszentmiklós NKSE
16:00 Alba Fehérvár KC U22 - Ceglédi KCSE
18:00 Inárcs-Örkény KC - Rákosmenti KSK
2021. május 15. szombat
17:00 Szigetszentmiklós NKSE - Alba Fehérvár KC U22
18:00 Rákosmenti KSK - VSK Tököl
2021. május 16. vasárnap
14:00 Vecsési SE - ÉRD U22
16:00 Dabasi KC VSE - Ceglédi KCSE
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - ENUSE
18:00 Inárcs-Örkény KC - Csepel DSE
2021. május 19. szerda
15:00 Alba Fehérvár KC U22 - Gárdony-Pázmánd NKK U22
2021. május 22. szombat
18:00 Rákosmenti KSK - Csepel DSE
2021. május 23. vasárnap
ÉRD U22 - Ceglédi KCSE
16:00 ENUSE - VSK Tököl
16:00 Dabasi KC VSE - Szigetszentmiklós NKSE
18:00 Inárcs-Örkény KC - Vecsési SE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Csepel DSE 14 13 1 0 425 297 128 27
2. Szigetszentmiklós NKSE 12 8 1 3 321 319 2 17
3. Gárdony-Pázmánd NKK U22 11 7 2 2 255 228 27 16
4. Ceglédi KCSE 14 7 2 5 354 336 18 16
5. Alba Fehérvár KC U22 11 7 1 3 346 288 58 15
6. ENUSE 11 6 0 5 321 323 -2 12
7. Dabasi KC VSE 13 4 2 7 351 353 -2 10
8. ÉRD U22 12 4 2 6 308 332 -24 10
9. Vecsési SE 10 4 1 5 266 267 -1 9
10. VSK Tököl 10 2 1 7 266 312 -46 5
11. Rákosmenti KSK 14 2 0 12 331 423 -92 4
12. Inárcs-Örkény KC 12 1 1 10 309 375 -66 3
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KOZMA DOMINIKA ENUSE 94 10
2. SALEM VIRÁG Rákosmenti KSK 82 13
3. PINTÉR KRISZTINA Inárcs-Örkény KC 78 11
4. EGERESI ZSUZSANNA Inárcs-Örkény KC 73 12
5. TÓTH ADRIEN Ceglédi KCSE 72 14
6. VULETIC SUNCICA Ceglédi KCSE 66 14
7. KEREKES LAURA Dabasi KC VSE 63 12
8. TOLNAI LAURA ÉVA Alba Fehérvár KC U22 62 10
9. HORVÁTH DÓRA Szigetszentmiklós NK 58 10
10. PERÁK CSENGE Dabasi KC VSE 55 12
11. SZABÓ IZABELLA SZERÉNKE Rákosmenti KSK 53 13
12. WÁGNER VIRÁG Inárcs-Örkény KC 53 12
13. MENDRE VIRÁG ÉRD U22 51 11
14. MAROSI RITA VSK Tököl 49 10
15. HARGITAI DOROTTYA Gárdony-Pázmánd NKK 47 9
16. LÍZER MELINDA Szigetszentmiklós NK 46 11
17. TÓTH ZSÓFIA ENUSE 46 10
18. HALASI RÉKA Ceglédi KCSE 45 14
19. KANYIK BOROKA Csepel DSE 45 13
20. TAKÁCS KITTI VSK Tököl 43 9
21. DOBOS RENÁTA Ceglédi KCSE 42 14
22. GYUGYI GRÉTA Alba Fehérvár KC U22 42 9
23. RAUSCH KRISZTINA Szigetszentmiklós NK 42 9
24. SZŰCS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKK 41 11
25. FORGÁCS KLAUDIA BIANKA Csepel DSE 40 10
26. BÁLINT RENÁTA Csepel DSE 39 13
27. SÜTŐ SÁRA Vecsési SE 39 10
28. TÖRÖK PETRA ENUSE 39 9
29. FUNDÁK ANNAMÁRIA ENUSE 37 8
30. KERNER TÜNDE Csepel DSE 37 14
31. LÍZER DOROTTYA Szigetszentmiklós NK 37 10
32. BURAI EDINA Vecsési SE 35 10
33. JANICSÁK MAJA Dabasi KC VSE 35 11
34. KUCZI DORINA Gárdony-Pázmánd NKK 35 8
35. NÁNÁSI NIKOLETT Dabasi KC VSE 35 12
36. PÁRTOS ORSOLYA Csepel DSE 35 9
37. TUTTI KATA ENUSE 34 10
38. FARKAS SZIMONETTA Ceglédi KCSE 33 14
39. TERMÁNY MELANI Rákosmenti KSK 33 13
40. GYÖPÖS SZABINA Alba Fehérvár KC U22 32 9
41. INÁNCSI FRUZSINA Dabasi KC VSE 32 9
42. KISS DOROTTYA ZSÓFIA ÉRD U22 32 7
43. KAJDI KINGA Alba Fehérvár KC U22 31 10
44. HIDEG MARIANN Inárcs-Örkény KC 30 8
45. KERTÉSZ KORINA Alba Fehérvár KC U22 30 10
46. MOLNÁR-GÁBOR DALMA Csepel DSE 30 12
47. TAR ZSÓFIA ENUSE 30 10
48. PASQUALETTI LAURA Szigetszentmiklós NK 29 9
49. ÁGOSTON NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 28 11
50. MAJOROS ESZTER Rákosmenti KSK 27 13
51. KOVÁCS PETRA Rákosmenti KSK 26 13
52. MARKOS RÉKA Csepel DSE 26 10
53. SZABÓ RÉKA Csepel DSE 25 12
54. BALOGH VIKTÓRIA Csepel DSE 24 7
55. HAJDÚ GYÖNGYVÉR Dabasi KC VSE 24 12
56. JÓNÁS ALEXANDRA Ceglédi KCSE 24 11
57. KAJDÁCSI KATA Csepel DSE 24 12
58. MINÁROVICS ANITA Vecsési SE 24 9
59. TÖRÖK MELINDA Ceglédi KCSE 24 13
60. BOJTOS BEÁTA BARBARA Alba Fehérvár KC U22 23 7
61. CSÁBI ZSUZSANNA Ceglédi KCSE 22 13
62. CSÁKI LILLA ÉRD U22 22 8
63. GYŐRFFY RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 22 6
64. KAJDÁCSI KINGA Csepel DSE 22 6
65. KÓKA MARIANN ÉRD U22 22 8
66. MÁTRAI NÓRA VSK Tököl 22 5
67. PERVEIN ORSOLYA KATA Gárdony-Pázmánd NKK 22 11
68. BÖJTÖS ANDREA VSK Tököl 21 9
69. ERDŐS PETRA ÉRD U22 21 10
70. HORVÁTH NÓRA Szigetszentmiklós NK 21 10
71. MILKOVICS NOÉMI Dabasi KC VSE 21 12
72. TAKÁCS BARBARA VSK Tököl 21 6
73. KISS VIRÁG Alba Fehérvár KC U22 20 7
74. KÖKÉNY NÓRA Vecsési SE 20 9
75. LANDI GABRIELLA ÉRD U22 20 5
76. MICS ANNAMÁRIA ERZSÉBET Rákosmenti KSK 20 7
77. SULYOK RÉKA Alba Fehérvár KC U22 20 7
78. DOSZPOD RÉKA Vecsési SE 19 9
79. GLOFÁK ESZTER Inárcs-Örkény KC 19 10
80. HIBERT ADRIENN Vecsési SE 19 8
81. PIAZZA DÓRA SZIMONETTA Szigetszentmiklós NK 19 11
82. SINKA-HALÁSZ SZABINA Vecsési SE 19 9
83. TÓTH SZABINA VSK Tököl 19 10
84. KOVÁCS FLÓRA Rákosmenti KSK 18 11
85. KOVÁCS REBECCA Inárcs-Örkény KC 18 6
86. BARANYI GRÉTA Gárdony-Pázmánd NKK 16 9
87. BERÉNYI KIRA ÉRD U22 16 5
88. KOVÁCS BARBARA ÉRD U22 16 6
89. MERTLIK MÓNIKA Ceglédi KCSE 16 5
90. POLÁKOVICS RÉKA Dabasi KC VSE 16 10
91. ZIMEK KRISZTINA ÉRD U22 16 11
92. GYARMATI GRÉTA Rákosmenti KSK 15 10
93. KALMÁR DÓRA Csepel DSE 15 13
94. BALLA ANITA VSK Tököl 14 2
95. HORVÁTH VIVIEN Vecsési SE 14 10
96. MÁRKUS ADRIENN Inárcs-Örkény KC 13 7
97. MARTINEK EMŐKE Vecsési SE 13 6
98. VARJÚ LILIÁNA Csepel DSE 13 3
99. APÁTI ZSÓFIA ÉRD U22 12 8
100. BESENYI NAPSUGÁR ENUSE 12 2
101. HALMOS NIKOLETTA Vecsési SE 12 10
102. PETHŐ VIRÁG Alba Fehérvár KC U22 12 8
103. DOLÁNYI HANNA Dabasi KC VSE 11 12
104. REZNEKI FANNI EMMA Gárdony-Pázmánd NKK 11 10
105. GYEBROVSZKI ZITA Vecsési SE 10 4
106. KOVÁCS ESZTER ÉRD U22 10 3
107. MARLYIN BERNADETT Szigetszentmiklós NK 10 10
108. MOLNÁR SÁRA MELINDA VSK Tököl 10 10
109. TÓTH TAMARA Rákosmenti KSK 10 6
110. CSIKI JANKA Csepel DSE 9 7
111. ÉDES BOGLÁRKA Szigetszentmiklós NK 9 10
112. FRIEDMAN LUCA Csepel DSE 9 11
113. PINIZSI-CZIRÁKI KLAUDIA VSK Tököl 9 7
114. SZALAI PETRA Dabasi KC VSE 9 4
115. BILIK ZSÓFIA SÁRA ÉRD U22 8 3
116. CZUDOR ALEXANDRA Vecsési SE 8 9
117. CSER LIZA ÉRD U22 8 10
118. FÜZES ANGELIKA Alba Fehérvár KC U22 8 9
119. KŐNIG-MAROSI KRISZTINA VSK Tököl 8 8
120. SLETT ENIKŐ VIRÁG Gárdony-Pázmánd NKK 8 11
121. SZABÓ VIKTÓRIA Szigetszentmiklós NK 8 2
122. SZALAI KYRA Csepel DSE 8 8
123. SZTANCSIK ANETT BEÁTA Inárcs-Örkény KC 8 9
124. VIGH REBEKA RENÁTA Rákosmenti KSK 8 7
125. ZSOLNAI ARABELLA REBEKA ÉRD U22 8 8
126. BALOGH VIVIEN Csepel DSE 7 4
127. FEHÉR LAURA SAROLTA Szigetszentmiklós NK 7 11
128. GIESZER-TAKÁCS NIKOLETT VSK Tököl 7 5
129. NAGY PETRA Rákosmenti KSK 7 7
130. PESZEKI LAURA Ceglédi KCSE 7 12
131. SÁRVÁRI KRISZTINA Gárdony-Pázmánd NKK 7 8
132. ANDRÉ ILONA Inárcs-Örkény KC 6 2
133. DÖMÖTÖR VIRÁG Alba Fehérvár KC U22 6 8
134. GELLÉRFI ÉVA VSK Tököl 6 10
135. HERMANN ZILLE HANGA Dabasi KC VSE 6 6
136. HORVÁTH HANNA Dabasi KC VSE 6 4
137. JUHÁSZ ADÉL Gárdony-Pázmánd NKK 6 9
138. LŐRINC PANNA Alba Fehérvár KC U22 6 4
139. POTONDI DIÁNNA Csepel DSE 6 3
140. CSEKE ANNA Alba Fehérvár KC U22 5 3
141. FARKAS ANDREA Alba Fehérvár KC U22 5 8
142. FEHÉR DOMINIKA ENUSE 5 10
143. KAUFMANN DÓRA Szigetszentmiklós NK 5 9
144. PEREZNYÁK ANNA Csepel DSE 5 7
145. CS.NAGY ORSOLYA Rákosmenti KSK 4 2
146. JORDÁN EMESE Inárcs-Örkény KC 4 11
147. MONCZ NIKOLETT ÉRD U22 4 11
148. ÖTVÖS RÉKA Szigetszentmiklós NK 4 6
149. PANCZÁK PETRA VSK Tököl 4 4
150. PINTÉR KLAUDIA Inárcs-Örkény KC 4 2
151. SEBŐK BARBARA Csepel DSE 4 12
152. VAJDA SZONJA ÉRD U22 4 11
153. VERES ANNA Dabasi KC VSE 4 2
154. BERNÁTH RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 3 9
155. GÁL SINOPA ANNA Rákosmenti KSK 0 1 3 7
Vecsési SE 3 6
156. GRUBER ZITA Vecsési SE 3 4
157. HORVÁTH HENRIETT ÉRD U22 3 4
158. HRABINA INEZ Rákosmenti KSK 3 2
159. KOVÁCS BETTINA VSK Tököl 3 8
160. MOLNÁR ZSÓFIA ÉRD U22 3 2
161. SZABÓ ESZTER Alba Fehérvár KC U22 3 2
162. URBÁNYI SÁRA Rákosmenti KSK 3 2
163. VÖRÖS SZIMONETTA Gárdony-Pázmánd NKK 3 1
164. BINÓ BOGLÁRKA Gárdony-Pázmánd NKK 2 7
165. BODÓ SÁRA Inárcs-Örkény KC 2 2
166. KALLA KRISZTINA Vecsési SE 2 1
167. KOVÁCS DÓRA Vecsési SE 2 8
168. MANDEL HANNA Gárdony-Pázmánd NKK 2 7
169. SZALAI DORKA Szigetszentmiklós NK 2 9
170. VAS VIKTÓRIA Alba Fehérvár KC U22 2 7
171. BENEDEK BIANKA ÉRD U22 1 5
172. FURKA ALÍZ Gárdony-Pázmánd NKK 1 4
173. HOVER PETRA Inárcs-Örkény KC 1 1
174. JOSZKIN MARIETTA VSK Tököl 1 7
175. KALMÁR MÓNIKA Rákosmenti KSK 1 3
176. KOVÁCS ALÍZ Ceglédi KCSE 1 12
177. KUBINA MOLLI Alba Fehérvár KC U22 1 4
178. LIPOVICS GABRIELLA Csepel DSE 1 14
179. MEDVECZKY NOÉMI Csepel DSE 1 2
180. MÉSZÁROS DORINA ENUSE 1 10
181. NÉMETH ZSÓFIA Gárdony-Pázmánd NKK 1 9
182. RÉKASI REBEKA EUGÉNIA ENUSE 1 10
183. SCHVART KINGA ENUSE 1 6
184. SZARVAS ZSÓFIA Dabasi KC VSE 1 1
185. SZEGEDI BRIGITTA Ceglédi KCSE 1 14
186. TÁDER LUCA Dabasi KC VSE 1 9
187. TÁTRAI RENÁTA Ceglédi KCSE 1 14
188. ALMÁSI ANNA DÓRA ÉRD U22 0 6
189. ANDRÁSI BRIGITTA Inárcs-Örkény KC 0 12
190. BAKÓ VIVIEN ENUSE 0 9
191. BALOGH MELANI KÍRA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
192. BARÁTH BLANKA VIVIEN ÉRD U22 0 11
193. BENEDEK RÉKA Csepel DSE 0 2
194. BENUS TÍMEA Dabasi KC VSE 0 12
195. BOBÁK ESZTER ENUSE 0 9
196. CSINOS MILLA Dabasi KC VSE 0 6
197. CSOMOR ZSÓFIA VSK Tököl 0 1
198. DANKULY VIKTÓRIA ENUSE 0 8
199. DURÁCZKY-BOZSÓ NÓRA LEILA ENUSE 0 2
200. ESKÜDT ZSANETT Inárcs-Örkény KC 0 2
201. FAJTH LILI Dabasi KC VSE 0 7
202. FARKAS FRUZSINA Ceglédi KCSE 0 8
203. FORRÁS VIVIEN ENUSE 0 1
204. GAJDÓCZI BARBARA Alba Fehérvár KC U22 0 10
205. GYARMATI KAMILLA Vecsési SE 0 8
206. GYŐRI ÁGNES ENUSE 0 7
207. HERMANN BARBARA Inárcs-Örkény KC 0 2
208. HETYEI KATALIN KINCSŐ Gárdony-Pázmánd NKK 0 6
209. JÓNÁS DORINA Gárdony-Pázmánd NKK 0 2
210. JUHÁSZ BERNADETT Ceglédi KCSE 0 14
211. KÁDÁR SAROLTA VSK Tököl 0 3
212. KAFFKA ESZTER Csepel DSE 0 9
213. KAJDI ILONA Alba Fehérvár KC U22 0 10
214. KEREKES BETTINA Szigetszentmiklós NK 0 1
215. KISS BARBARA Inárcs-Örkény KC 0 10
216. KISS MELINDA Szigetszentmiklós NK 0 11
217. KISS VIVIEN Gárdony-Pázmánd NKK 0 5
218. KNAUER CSENGE ANITA Gárdony-Pázmánd NKK 0 7
219. MEGYESI ORSOLYA Vecsési SE 0 10
220. MERŐ DÓRA Szigetszentmiklós NK 0 8
221. MÓD KLAUDIA Ceglédi KCSE 0 7
222. NACHTMANN RENÁTA VSK Tököl 0 10
223. NÉMETH KAMILLA Rákosmenti KSK 0 9
224. ORBÁN RENÁTA Vecsési SE 0 5
225. ÓVÁRI BOGLÁRKA Szigetszentmiklós NK 0 7
226. PÁCZ VIKTÓRIA Szigetszentmiklós NK 0 6
227. PÁSZTOR PÁLMA Dabasi KC VSE 0 1
228. PÉCSI VIRÁG ADRIENN VSK Tököl 0 1
229. PITYER DOROTTYA KITTI VSK Tököl 0 1
230. PORPÁCZI SZABINA KITTI ENUSE 0 8
231. POTECZIN ENIKŐ ÉRD U22 0 5
232. PROSSER NATÁLIA Rákosmenti KSK 0 3
233. RUBINT ALEXANDRA Szigetszentmiklós NK 0 3
234. SÁNTA BARBARA Inárcs-Örkény KC 0 2
235. SCHVART ENIKŐ ENUSE 0 8
236. SIMON ADÉL ENUSE 0 3
237. SIPOS ANGÉLA TAMARA Dabasi KC VSE 0 1
238. SZABADOS VIRÁG Dabasi KC VSE 0 4
239. SZABÓ BODZA ÉRD U22 0 3
240. SZAJKÓ KINGA VSK Tököl 0 10
241. TALIGÁS MELINDA Dabasi KC VSE 0 10
242. TÓTH ANNA Rákosmenti KSK 0 1
243. TÓTH ENIKŐ Vecsési SE 0 10
244. VÁRADI HANNA ÉRD U22 0 1
245. VISZLAI RÉKA VSK Tököl 0 1
246. VUKMANN VIKTÓRIA Csepel DSE 0 7
247. ZAY ESZTER Rákosmenti KSK 0 13
248. ZSIGMUND EMESE Inárcs-Örkény KC 0 6
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó