Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
NB II női felnőtt-Dél
2020. szeptember 12. szombat
13:00 Alba Fehérvár KC U22 - ENUSE 28 - 31
2020. szeptember 13. vasárnap
13:30 ÉRD U22 - Szigetszentmiklós NKSE 29 - 32
18:00 Inárcs-Örkény KC - Ceglédi KCSE 25 - 22
18:15 Rákosmenti KSK - Vecsési SE 24 - 30
2020. szeptember 20. vasárnap
Szigetszentmiklós NKSE - Inárcs-Örkény KC
16:00 Ceglédi KCSE - Rákosmenti KSK 27 - 20
16:00 VSK Tököl - Alba Fehérvár KC U22 30 - 33
17:00 ENUSE - Dabasi KC VSE 35 - 28
2020. szeptember 24. csütörtök
18:45 Rákosmenti KSK - Szigetszentmiklós NKSE 23 - 24
19:30 Inárcs-Örkény KC - Gárdony-Pázmánd NKK U22 23 - 23
19:30 ÉRD U22 - ENUSE 32 - 31
2020. szeptember 26. szombat
13:30 Ceglédi KCSE - Csepel DSE 21 - 21
2020. szeptember 27. vasárnap
VSK Tököl - Vecsési SE
18:00 Dabasi KC VSE - Alba Fehérvár KC U22 30 - 30
2020. október 1. csütörtök
17:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - ÉRD U22
2020. október 3. szombat
14:00 Vecsési SE - Csepel DSE
18:00 Dabasi KC VSE - Gárdony-Pázmánd NKK U22
2020. október 11. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - Csepel DSE
14:30 Dabasi KC VSE - VSK Tököl
16:00 Alba Fehérvár KC U22 - ÉRD U22
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Rákosmenti KSK
16:00 Ceglédi KCSE - Vecsési SE
17:00 ENUSE - Inárcs-Örkény KC
2020. október 17. szombat
15:30 ÉRD U22 - Dabasi KC VSE
16:00 Csepel DSE - Gárdony-Pázmánd NKK U22
18:15 Rákosmenti KSK - ENUSE
2020. október 18. vasárnap
14:00 Vecsési SE - Szigetszentmiklós NKSE
16:00 VSK Tököl - Ceglédi KCSE
18:00 Inárcs-Örkény KC - Alba Fehérvár KC U22
2020. október 24. szombat
11:00 Alba Fehérvár KC U22 - Rákosmenti KSK
2020. október 25. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - Ceglédi KCSE
16:00 ÉRD U22 - VSK Tököl
16:00 Dabasi KC VSE - Inárcs-Örkény KC
16:00 ENUSE - Csepel DSE
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Vecsési SE
2020. október 31. szombat
16:00 Csepel DSE - VSK Tököl
2020. november 3. kedd
19:30 Inárcs-Örkény KC - ÉRD U22
2020. november 5. csütörtök
18:45 Rákosmenti KSK - Dabasi KC VSE
2020. november 7. szombat
13:30 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Ceglédi KCSE
16:00 Csepel DSE - Alba Fehérvár KC U22
16:00 VSK Tököl - Szigetszentmiklós NKSE
2020. november 8. vasárnap
14:00 Vecsési SE - ENUSE
2020. november 12. csütörtök
19:00 ÉRD U22 - Rákosmenti KSK
2020. november 14. szombat
11:00 Alba Fehérvár KC U22 - Vecsési SE
16:00 Dabasi KC VSE - Csepel DSE
2020. november 15. vasárnap
15:00 ENUSE - Ceglédi KCSE
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Szigetszentmiklós NKSE
18:00 Inárcs-Örkény KC - VSK Tököl
2020. november 20. péntek
19:00 Rákosmenti KSK - Inárcs-Örkény KC
2020. november 21. szombat
12:00 VSK Tököl - Gárdony-Pázmánd NKK U22
16:00 Csepel DSE - ÉRD U22
16:00 Dabasi KC VSE - Vecsési SE
2020. november 22. vasárnap
12:00 Szigetszentmiklós NKSE - ENUSE
16:00 Ceglédi KCSE - Alba Fehérvár KC U22
2020. november 28. szombat
11:00 Alba Fehérvár KC U22 - Szigetszentmiklós NKSE
2020. november 29. vasárnap
14:00 ÉRD U22 - Vecsési SE
16:00 ENUSE - Gárdony-Pázmánd NKK U22
16:30 Ceglédi KCSE - Dabasi KC VSE
18:00 Inárcs-Örkény KC - Csepel DSE
18:15 Rákosmenti KSK - VSK Tököl
2020. december 5. szombat
16:00 Csepel DSE - Rákosmenti KSK
16:00 VSK Tököl - ENUSE
2020. december 6. vasárnap
10:00 Szigetszentmiklós NKSE - Dabasi KC VSE
14:00 Vecsési SE - Inárcs-Örkény KC
16:00 Gárdony-Pázmánd NKK U22 - Alba Fehérvár KC U22
16:00 Ceglédi KCSE - ÉRD U22
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. ENUSE 3 2 0 1 97 88 9 4
2. Szigetszentmiklós NKSE 2 2 0 0 56 52 4 4
3. Ceglédi KCSE 3 1 1 1 70 66 4 3
4. Inárcs-Örkény KC 2 1 1 0 48 45 3 3
5. Alba Fehérvár KC U22 3 1 1 1 91 91 0 3
6. Vecsési SE 1 1 0 0 30 24 6 2
7. ÉRD U22 2 1 0 1 61 63 -2 2
8. Gárdony-Pázmánd NKK U22 1 0 1 0 23 23 0 1
9. Csepel DSE 1 0 1 0 21 21 0 1
10. Dabasi KC VSE 2 0 1 1 58 65 -7 1
11. VSK Tököl 1 0 0 1 30 33 -3 0
12. Rákosmenti KSK 3 0 0 3 67 81 -14 0
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. KOZMA DOMINIKA ENUSE 24 3
2. TÓTH ZSÓFIA ENUSE 21 3
3. FUNDÁK ANNAMÁRIA ENUSE 17 3
4. TAR ZSÓFIA ENUSE 15 3
5. KERTÉSZ KORINA Alba Fehérvár KC U22 13 2
6. TÓTH ADRIEN Ceglédi KCSE 13 2
7. TÖRÖK PETRA ENUSE 13 3
8. SZABÓ IZABELLA SZERÉNKE Rákosmenti KSK 12 2
9. TOLNAI LAURA ÉVA Alba Fehérvár KC U22 12 2
10. PINTÉR KRISZTINA Inárcs-Örkény KC 11 2
11. KÓKA MARIANN ÉRD U22 10 2
12. SALEM VIRÁG Rákosmenti KSK 10 2
13. BERÉNYI KIRA ÉRD U22 9 2
14. CSÁKI LILLA ÉRD U22 9 2
15. EGERESI ZSUZSANNA Inárcs-Örkény KC 9 2
16. GYŐRFFY RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 9 1
17. MAROSI RITA VSK Tököl 9 1
18. VULETIC SUNCICA Ceglédi KCSE 9 2
19. HIDEG MARIANN Inárcs-Örkény KC 8 2
20. TAKÁCS KITTI VSK Tököl 8 1
21. GYARMATI GRÉTA Rákosmenti KSK 7 2
22. GYUGYI GRÉTA Alba Fehérvár KC U22 7 2
23. LÍZER DOROTTYA Szigetszentmiklós NK 7 1
24. SÜTŐ SÁRA Vecsési SE 7 1
25. SZŰCS NOÉMI Gárdony-Pázmánd NKK 7 1
26. TÖRÖK MELINDA Ceglédi KCSE 7 2
27. TUTTI KATA ENUSE 7 3
28. WÁGNER VIRÁG Inárcs-Örkény KC 7 2
29. DOBOS RENÁTA Ceglédi KCSE 6 2
30. FARKAS SZIMONETTA Ceglédi KCSE 6 2
31. HORVÁTH DÓRA Szigetszentmiklós NK 6 1
32. KAJDI KINGA Alba Fehérvár KC U22 6 2
33. KEREKES LAURA Dabasi KC VSE 6 1
34. KOVÁCS BARBARA ÉRD U22 6 2
35. LANDI GABRIELLA ÉRD U22 6 1
36. LÍZER MELINDA Szigetszentmiklós NK 6 1
37. MÁTRAI NÓRA VSK Tököl 6 1
38. MINÁROVICS ANITA Vecsési SE 6 1
39. PERÁK CSENGE Dabasi KC VSE 6 1
40. SULYOK RÉKA Alba Fehérvár KC U22 6 1
41. ERDŐS PETRA ÉRD U22 5 2
42. GYÖPÖS SZABINA Alba Fehérvár KC U22 5 1
43. HORVÁTH NÓRA Szigetszentmiklós NK 5 1
44. JÓNÁS ALEXANDRA Ceglédi KCSE 5 2
45. KISS DOROTTYA ZSÓFIA ÉRD U22 5 1
46. BALLA ANITA VSK Tököl 4 1
47. GLOFÁK ESZTER Inárcs-Örkény KC 4 2
48. HARGITAI DOROTTYA Gárdony-Pázmánd NKK 4 1
49. KOVÁCS PETRA Rákosmenti KSK 4 2
50. KOVÁCS REBECCA Inárcs-Örkény KC 4 1
51. KÖKÉNY NÓRA Vecsési SE 4 1
52. MENDRE VIRÁG ÉRD U22 4 2
53. SINKA-HALÁSZ SZABINA Vecsési SE 4 1
54. SZALAI PETRA Dabasi KC VSE 4 1
55. ZIMEK KRISZTINA ÉRD U22 4 2
56. BOJTOS BEÁTA BARBARA Alba Fehérvár KC U22 3 1
57. CSER LIZA ÉRD U22 3 2
58. FÜZES ANGELIKA Alba Fehérvár KC U22 3 2
59. HALASI RÉKA Ceglédi KCSE 3 2
60. KAUFMANN DÓRA Szigetszentmiklós NK 3 1
61. MÁRKUS ADRIENN Inárcs-Örkény KC 3 2
62. RAUSCH KRISZTINA Szigetszentmiklós NK 3 1
63. TÓTH TAMARA Rákosmenti KSK 3 2
64. BURAI EDINA Vecsési SE 2 1
65. DÖMÖTÖR VIRÁG Alba Fehérvár KC U22 2 1
66. FARKAS ANDREA Alba Fehérvár KC U22 2 2
67. GÁL SINOPA ANNA Vecsési SE 2 1
68. GRUBER ZITA Vecsési SE 2 1
69. HALMOS NIKOLETTA Vecsési SE 2 1
70. INÁNCSI FRUZSINA Dabasi KC VSE 2 1
71. KOVÁCS FLÓRA Rákosmenti KSK 2 2
72. KUCZI DORINA Gárdony-Pázmánd NKK 2 1
73. MILKOVICS NOÉMI Dabasi KC VSE 2 1
74. NAGY PETRA Rákosmenti KSK 2 2
75. NÁNÁSI NIKOLETT Dabasi KC VSE 2 1
76. PETHŐ VIRÁG Alba Fehérvár KC U22 2 2
77. POLÁKOVICS RÉKA Dabasi KC VSE 2 1
78. TERMÁNY MELANI Rákosmenti KSK 2 2
79. TÓTH SZABINA VSK Tököl 2 1
80. VERES ANNA Dabasi KC VSE 2 1
81. ÉDES BOGLÁRKA Szigetszentmiklós NK 1 1
82. HAJDÚ GYÖNGYVÉR Dabasi KC VSE 1 1
83. HERMANN ZILLE HANGA Dabasi KC VSE 1 1
84. HIBERT ADRIENN Vecsési SE 1 1
85. JORDÁN EMESE Inárcs-Örkény KC 1 2
86. KALMÁR MÓNIKA Rákosmenti KSK 1 2
87. MAJOROS ESZTER Rákosmenti KSK 1 2
88. NÉMETH ZSÓFIA Gárdony-Pázmánd NKK 1 1
89. ÖTVÖS RÉKA Szigetszentmiklós NK 1 1
90. SZTANCSIK ANETT BEÁTA Inárcs-Örkény KC 1 2
91. TAKÁCS BARBARA VSK Tököl 1 1
92. ÁGOSTON NÓRA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
93. ALMÁSI ANNA DÓRA ÉRD U22 0 1
94. ANDRÁSI BRIGITTA Inárcs-Örkény KC 0 2
95. APÁTI ZSÓFIA ÉRD U22 0 2
96. BAKÓ VIVIEN ENUSE 0 3
97. BARANYI GRÉTA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
98. BARÁTH BLANKA VIVIEN ÉRD U22 0 2
99. BENUS TÍMEA Dabasi KC VSE 0 1
100. BERNÁTH RÉKA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
101. BINÓ BOGLÁRKA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
102. BOBÁK ESZTER ENUSE 0 3
103. BÖJTÖS ANDREA VSK Tököl 0 1
104. CSÁBI ZSUZSANNA Ceglédi KCSE 0 2
105. CSEKE ANNA Alba Fehérvár KC U22 0 1
106. DANKULY VIKTÓRIA ENUSE 0 3
107. DOLÁNYI HANNA Dabasi KC VSE 0 1
108. DOSZPOD RÉKA Vecsési SE 0 1
109. ESKÜDT ZSANETT Inárcs-Örkény KC 0 1
110. FAJTH LILI Dabasi KC VSE 0 1
111. FARKAS FRUZSINA Ceglédi KCSE 0 1
112. FEHÉR DOMINIKA ENUSE 0 3
113. FEHÉR LAURA SAROLTA Szigetszentmiklós NK 0 1
114. GAJDÓCZI BARBARA Alba Fehérvár KC U22 0 2
115. GELLÉRFI ÉVA VSK Tököl 0 1
116. GYŐRI ÁGNES ENUSE 0 3
117. HORVÁTH VIVIEN Vecsési SE 0 1
118. JUHÁSZ ADÉL Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
119. JUHÁSZ BERNADETT Ceglédi KCSE 0 2
120. KAJDI ILONA Alba Fehérvár KC U22 0 2
121. KISS BARBARA Inárcs-Örkény KC 0 2
122. KISS MELINDA Szigetszentmiklós NK 0 1
123. KNAUER CSENGE ANITA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
124. KOVÁCS ALÍZ Ceglédi KCSE 0 1
125. KOVÁCS BETTINA VSK Tököl 0 1
126. KOVÁCS DÓRA Vecsési SE 0 1
127. KŐNIG-MAROSI KRISZTINA VSK Tököl 0 1
128. KUBINA MOLLI Alba Fehérvár KC U22 0 1
129. MANDEL HANNA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
130. MARLYIN BERNADETT Szigetszentmiklós NK 0 1
131. MEGYESI ORSOLYA Vecsési SE 0 1
132. MERŐ DÓRA Szigetszentmiklós NK 0 1
133. MÉSZÁROS DORINA ENUSE 0 3
134. MICS ANNAMÁRIA ERZSÉBET Rákosmenti KSK 0 1
135. MÓD KLAUDIA Ceglédi KCSE 0 2
136. MOLNÁR SÁRA MELINDA VSK Tököl 0 1
137. MONCZ NIKOLETT ÉRD U22 0 2
138. NACHTMANN RENÁTA VSK Tököl 0 1
139. NÉMETH KAMILLA Rákosmenti KSK 0 1
140. ORBÁN RENÁTA Vecsési SE 0 1
141. PERVEIN ORSOLYA KATA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
142. PESZEKI LAURA Ceglédi KCSE 0 2
143. PIAZZA DÓRA SZIMONETTA Szigetszentmiklós NK 0 1
144. PORPÁCZI SZABINA KITTI ENUSE 0 3
145. PROSSER NATÁLIA Rákosmenti KSK 0 1
146. RÉKASI REBEKA EUGÉNIA ENUSE 0 3
147. REZNEKI FANNI EMMA Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
148. SÁNTA BARBARA Inárcs-Örkény KC 0 1
149. SCHVART ENIKŐ ENUSE 0 3
150. SIMON ADÉL ENUSE 0 3
151. SIPOS ANGÉLA TAMARA Dabasi KC VSE 0 1
152. SLETT ENIKŐ VIRÁG Gárdony-Pázmánd NKK 0 1
153. SZAJKÓ KINGA VSK Tököl 0 1
154. SZALAI DORKA Szigetszentmiklós NK 0 1
155. SZEGEDI BRIGITTA Ceglédi KCSE 0 2
156. TÁDER LUCA Dabasi KC VSE 0 1
157. TALIGÁS MELINDA Dabasi KC VSE 0 1
158. TÁTRAI RENÁTA Ceglédi KCSE 0 2
159. TÓTH ENIKŐ Vecsési SE 0 1
160. VAJDA SZONJA ÉRD U22 0 2
161. ZAY ESZTER Rákosmenti KSK 0 2
162. ZSIGMUND EMESE Inárcs-Örkény KC 0 2
163. ZSOLNAI ARABELLA REBEKA ÉRD U22 0 2
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó