Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Győr-Moson-Sopron megyei női
2020. szeptember 26. szombat
14:00 Petőfi SK Lipót - KSE Bősárkány 19 - 19
15:30 Répcelaki SE - Jánossomorjai SE 32 - 18
2020. szeptember 27. vasárnap
16:00 Győrújbaráti TK - Nyalkai SK 30 - 16
18:00 Fertőmenti KC - Szany SE 16 - 40
2020. október 3. szombat
15:30 KSE Bősárkány - Mosonszolnoki KSE 27 - 35
2020. október 4. vasárnap
16:00 Répcelaki SE - Nyalkai SK 41 - 11
17:00 Győrszemere KSK - Győrújbaráti TK 29 - 21
17:00 Jánossomorjai SE - Fertőszentmiklósi KC 15 - 38
18:00 Szany SE - Mosonmagyaróvári KC 33 - 25
2020. október 9. péntek
19:00 Fertőszentmiklósi KC - Nyalkai SK 44 - 6
2020. október 10. szombat
14:30 KSE Bősárkány - Győrújbaráti TK 35 - 31
17:00 Mosonszolnoki KSE - Petőfi SK Lipót 38 - 22
18:00 Fertőmenti KC - Jánossomorjai SE 38 - 10
2020. október 11. vasárnap
14:00 Répcelaki SE - Győrszemere KSK 27 - 36
2020. október 17. szombat
15:30 KSE Bősárkány - Répcelaki SE 38 - 30
17:00 Jánossomorjai SE - Mosonmagyaróvári KC 28 - 38
2020. október 18. vasárnap
15:00 Petőfi SK Lipót - Győrújbaráti TK 32 - 20
17:00 Győrszemere KSK - Fertőszentmiklósi KC 31 - 39
18:00 Fertőmenti KC - Nyalkai SK 39 - 25
2020. október 24. szombat
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Nyalkai SK 47 - 10
18:00 Fertőmenti KC - Győrszemere KSK 22 - 43
18:00 KSE Bősárkány - Fertőszentmiklósi KC 28 - 32
2020. október 25. vasárnap
16:30 Répcelaki SE - Petőfi SK Lipót 26 - 27
18:00 Szany SE - Jánossomorjai SE 53 - 23
2020. október 31. szombat
13:00 Mosonmagyaróvári KC - KSE Bősárkány 23 - 30
2020. november 7. szombat
15:30 KSE Bősárkány - Fertőmenti KC 40 - 24
2020. november 8. vasárnap
15:00 Petőfi SK Lipót - Fertőszentmiklósi KC 24 - 30
16:00 Győrújbaráti TK - Jánossomorjai SE 36 - 23
17:00 Győrszemere KSK - Mosonmagyaróvári KC 35 - 35
18:00 Mosonszolnoki KSE - Répcelaki SE 35 - 19
2020. november 15. vasárnap
16:00 Szany SE - Győrszemere KSK 27 - 30
2020. november 17. kedd
19:30 Mosonszolnoki KSE - Jánossomorjai SE 59 - 13
2020. november 21. szombat
14:30 KSE Bősárkány - Szany SE 22 - 33
16:00 Jánossomorjai SE - Nyalkai SK 35 - 18
2020. november 22. vasárnap
15:00 Petőfi SK Lipót - Mosonmagyaróvári KC 33 - 25
2020. november 28. szombat
14:00 Jánossomorjai SE - Győrszemere KSK 19 - 58
2020. november 29. vasárnap
19:00 Szany SE - Petőfi SK Lipót 23 - 24
2020. december 1. kedd
19:30 Mosonszolnoki KSE - Mosonmagyaróvári KC 36 - 18
2020. december 2. szerda
17:00 Szany SE - Nyalkai SK 51 - 16
2020. december 6. vasárnap
Répcelaki SE - Fertőmenti KC
16:00 KSE Bősárkány - Jánossomorjai SE 47 - 22
2020. december 12. szombat
17:00 Jánossomorjai SE - Petőfi SK Lipót 16 - 40
2020. december 13. vasárnap
Szany SE - Győrújbaráti TK
2021. január 10. vasárnap
16:00 KSE Bősárkány - Nyalkai SK 51 - 18
2021. január 17. vasárnap
14:00 KSE Bősárkány - Győrszemere KSK 37 - 30
15:00 Fertőszentmiklósi KC - Mosonmagyaróvári KC 33 - 24
17:00 Mosonszolnoki KSE - Fertőmenti KC 47 - 11
18:00 Répcelaki SE - Szany SE 27 - 27
2021. január 24. vasárnap
Nyalkai SK - Mosonszolnoki KSE 0 - 10
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Fertőmenti KC 34 - 22
17:00 Győrszemere KSK - Petőfi SK Lipót 30 - 31
17:00 Szany SE - Fertőszentmiklósi KC 33 - 28
2021. január 30. szombat
Nyalkai SK - Győrújbaráti TK 0 - 10
16:00 Jánossomorjai SE - Répcelaki SE 24 - 30
2021. január 31. vasárnap
14:00 KSE Bősárkány - Petőfi SK Lipót 28 - 27
17:00 Győrszemere KSK - Mosonszolnoki KSE 25 - 37
18:00 Szany SE - Fertőmenti KC 42 - 23
2021. február 6. szombat
17:00 Fertőszentmiklósi KC - Jánossomorjai SE 34 - 16
2021. február 7. vasárnap
Nyalkai SK - Répcelaki SE 0 - 10
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Szany SE 31 - 24
14:30 Mosonszolnoki KSE - KSE Bősárkány 35 - 27
17:00 Győrújbaráti TK - Győrszemere KSK 29 - 41
2021. február 13. szombat
Nyalkai SK - Fertőszentmiklósi KC 0 - 10
16:00 Jánossomorjai SE - Fertőmenti KC 27 - 29
2021. február 14. vasárnap
16:00 Győrújbaráti TK - KSE Bősárkány 21 - 34
17:00 Győrszemere KSK - Répcelaki SE 22 - 26
18:00 Petőfi SK Lipót - Mosonszolnoki KSE 21 - 23
2021. február 16. kedd
18:30 Fertőmenti KC - Fertőszentmiklósi KC 18 - 44
2021. február 20. szombat
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Jánossomorjai SE 32 - 24
17:30 Répcelaki SE - KSE Bősárkány 20 - 23
2021. február 21. vasárnap
Nyalkai SK - Fertőmenti KC 0 - 10
16:00 Győrújbaráti TK - Petőfi SK Lipót 21 - 33
17:30 Mosonszolnoki KSE - Szany SE 35 - 20
2021. február 26. péntek
18:00 Fertőszentmiklósi KC - KSE Bősárkány 37 - 25
2021. február 27. szombat
Nyalkai SK - Mosonmagyaróvári KC 0 - 10
16:00 Jánossomorjai SE - Szany SE 17 - 39
18:00 Petőfi SK Lipót - Répcelaki SE 31 - 16
2021. február 28. vasárnap
16:00 Mosonszolnoki KSE - Győrújbaráti TK 34 - 22
2021. március 5. péntek
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Petőfi SK Lipót 28 - 34
2021. március 6. szombat
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Győrszemere KSK 25 - 27
18:00 Répcelaki SE - Mosonszolnoki KSE 26 - 39
18:00 Fertőmenti KC - KSE Bősárkány 29 - 30
2021. március 7. vasárnap
Nyalkai SK - Szany SE 0 - 10
2021. március 11. csütörtök
Győrszemere KSK - Nyalkai SK 10 - 0
2021. március 13. szombat
16:00 Petőfi SK Lipót - Fertőmenti KC 39 - 16
2021. március 14. vasárnap
Győrújbaráti TK - Mosonszolnoki KSE
Fertőszentmiklósi KC - Répcelaki SE
2021. március 19. péntek
Petőfi SK Lipót - Nyalkai SK 10 - 0
2021. március 20. szombat
KSE Bősárkány - Mosonmagyaróvári KC
2021. március 21. vasárnap
Mosonszolnoki KSE - Fertőszentmiklósi KC
Győrújbaráti TK - Répcelaki SE
15:00 Fertőmenti KC - Petőfi SK Lipót 20 - 34
17:00 Győrszemere KSK - Szany SE 36 - 31
2021. március 27. szombat
Fertőmenti KC - Mosonszolnoki KSE
Nyalkai SK - Jánossomorjai SE 0 - 10
16:00 Petőfi SK Lipót - Jánossomorjai SE 35 - 13
2021. március 28. vasárnap
Fertőszentmiklósi KC - Győrújbaráti TK
18:00 Szany SE - KSE Bősárkány 37 - 25
2021. április 10. szombat
Mosonmagyaróvári KC - Mosonszolnoki KSE
2021. április 11. vasárnap
Győrújbaráti TK - Fertőmenti KC
Répcelaki SE - Fertőszentmiklósi KC
17:00 Győrszemere KSK - Jánossomorjai SE 52 - 18
2021. április 15. csütörtök
Nyalkai SK - Győrszemere KSK
2021. április 16. péntek
Fertőszentmiklósi KC - Mosonszolnoki KSE
2021. április 17. szombat
18:00 Fertőmenti KC - Répcelaki SE 16 - 28
2021. április 18. vasárnap
Szany SE - Mosonszolnoki KSE
16:00 Jánossomorjai SE - KSE Bősárkány 28 - 47
18:00 Petőfi SK Lipót - Szany SE 21 - 18
2021. április 24. szombat
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Fertőmenti KC 37 - 14
2021. április 25. vasárnap
Nyalkai SK - KSE Bősárkány
15:00 Mosonszolnoki KSE - Győrszemere KSK 30 - 24
16:00 Győrújbaráti TK - Szany SE 26 - 44
16:30 Répcelaki SE - Mosonmagyaróvári KC 24 - 25
2021. április 28. szerda
19:00 Győrszemere KSK - Fertőmenti KC 49 - 17
19:00 Mosonmagyaróvári KC - Petőfi SK Lipót 24 - 26
2021. május 2. vasárnap
Győrújbaráti TK - Fertőszentmiklósi KC
2021. május 4. kedd
18:00 Jánossomorjai SE - Győrújbaráti TK 23 - 26
2021. május 8. szombat
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Fertőszentmiklósi KC 26 - 33
2021. május 9. vasárnap
Nyalkai SK - Petőfi SK Lipót
16:00 Jánossomorjai SE - Mosonszolnoki KSE 20 - 50
17:00 Fertőmenti KC - Győrújbaráti TK 17 - 23
17:00 Győrszemere KSK - KSE Bősárkány 43 - 28
18:00 Szany SE - Répcelaki SE 34 - 19
2021. május 14. péntek
18:00 Fertőszentmiklósi KC - Szany SE
2021. május 15. szombat
17:00 Répcelaki SE - Győrújbaráti TK
18:00 Fertőmenti KC - Mosonmagyaróvári KC
2021. május 16. vasárnap
Mosonszolnoki KSE - Nyalkai SK
16:00 Petőfi SK Lipót - Győrszemere KSK
2021. május 22. szombat
13:00 Mosonmagyaróvári KC - Győrújbaráti TK
17:00 Fertőszentmiklósi KC - Győrszemere KSK
2021. május 30. vasárnap
16:00 Győrújbaráti TK - Mosonmagyaróvári KC
2021. június 6. vasárnap
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Répcelaki SE
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Petőfi SK Lipót 20 15 1 4 563 434 129 31
2. Mosonszolnoki KSE 15 15 0 0 543 295 248 30
3. Szany SE 19 12 1 6 619 444 175 25
4. Győrszemere KSK 19 12 1 6 651 499 152 25
5. KSE Bősárkány 20 12 1 7 641 574 67 25
6. Fertőszentmiklósi KC 14 12 0 2 467 294 173 24
7. Mosonmagyaróvári KC 16 7 1 8 442 418 24 15
8. Répcelaki SE 16 6 1 9 401 406 -5 13
9. Győrújbaráti TK 13 5 0 8 316 361 -45 10
10. Fertőmenti KC 18 4 0 14 381 592 -211 8
11. Jánossomorjai SE 22 2 0 20 442 831 -389 4
12. Nyalkai SK 18 0 0 18 120 438 -318 0
13. Öttevényi KSE (TÖRÖLVE)
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. HORVÁTH FLÓRA ANNA KSE Bősárkány 230 20
2. NÉMETH KLAUDIA Győrszemere KSK 180 18
3. MARKÓ DÓRA Fertőszentmiklósi KC 139 13
4. MOLNÁR DORINA Mosonszolnoki KSE 118 14
5. SZALAI LAURA Győrszemere KSK 117 18
6. BOGNÁR PETRA Szany SE 113 17
7. CSANÁDI MARTINA Jánossomorjai SE 113 19
8. MÉSZÁROS ESZTER KINGA Szany SE 111 17
9. MOLNÁR ANNA DORINA Petőfi SK Lipót 103 18
10. PÁL ALEXANDRA Győrújbaráti TK 91 10
11. VADÁSZ KATA Mosonszolnoki KSE 90 14
12. MOLNÁR VIKTÓRIA Petőfi SK Lipót 89 13
13. TIBOLD ENIKŐ Petőfi SK Lipót 89 16
14. HEGYI LILLA Fertőmenti KC 87 17
15. NÉMETH REGINA Szany SE 84 17
16. SERE MÁRTA Mosonszolnoki KSE 83 14
17. SZTRANYOVSZKY LAURA JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 82 13
18. SEFCSIK NÓRA Mosonmagyaróvári KC 75 14
19. FALUSSY FLÓRA Répcelaki SE 68 12
20. KŐVÁRI ALEXANDRA Jánossomorjai SE 67 21
21. VIDA NOÉMI Győrszemere KSK 66 17
22. KOVÁCS GEORGINA Fertőszentmiklósi KC 62 12
23. KISS ESZTER Szany SE 61 17
24. NAGY SZABINA Petőfi SK Lipót 60 17
25. CSER BERNADETT KSE Bősárkány 58 17
26. ÁBRAHÁM VIRÁG DR. Fertőmenti KC 56 15
27. VARGA VIKTÓRIA KSE Bősárkány 56 16
28. EDVY ANNAMÁRIA Répcelaki SE 55 11
29. PÓCZIK VANESSZA KSE Bősárkány 55 19
30. REIDER VIVIEN Győrújbaráti TK 55 12
31. PAPP FRUZSINA Mosonszolnoki KSE 54 13
32. SÁRVÁRI PATRÍCIA Szany SE 54 14
33. THÜLLY KARINA JOHANNA Jánossomorjai SE 53 18
34. HORVÁTH DORI RITA Fertőmenti KC 51 16
35. KÁLMÁN PETRA KSE Bősárkány 50 17
36. KONYECSNYIK RÉKA Mosonszolnoki KSE 50 12
37. MARKÓ RÉKA Fertőszentmiklósi KC 50 7
38. BLAHOVITS ESZTER Petőfi SK Lipót 47 17
39. BURNÓCZKI NÓRA Petőfi SK Lipót 47 17
40. SZABÓNÉ GŐSI JUDIT Győrszemere KSK 47 17
41. REGNERNÉ HALÁSZ RENÁTA Győrszemere KSK 44 18
42. RADICS ADRIENN Nyalkai SK 43 8
43. SZABÓ KATALIN Répcelaki SE 42 13
44. FUTÓ PATRÍCIA Győrszemere KSK 40 14
45. PAP BARBARA Répcelaki SE 40 14
46. BAUMGARTNER EVELIN Mosonmagyaróvári KC 39 14
47. LENGYEL KLAUDIA Répcelaki SE 38 14
48. DIÓS MÓNIKA Jánossomorjai SE 37 20
49. SULYOK CSENGE Répcelaki SE 37 11
50. SZABÓ HAJNALKA Győrszemere KSK 37 11 37 12
Szany SE 0 1
51. TÓTH ANETT Mosonszolnoki KSE 37 14
52. KATONA ÁGNES Győrújbaráti TK 36 12
53. KOCZMANN MÓNIKA Szany SE 36 15
54. KOLLÁR KRISZTINA KSE Bősárkány 35 20
55. KOVÁCS AIDA KSE Bősárkány 20 8 34 13
Mosonszolnoki KSE 14 5
56. PETŐ KITTI ANNA Mosonmagyaróvári KC 34 14
57. BERECZ-ROZSONICS ZSUZSANNA Fertőmenti KC 32 10
58. SZEKERES NÓRA JULIANNA Jánossomorjai SE 32 19
59. GYURKÓ LILI Mosonmagyaróvári KC 31 8
60. KOZMA REBEKA Győrújbaráti TK 31 10
61. MAJOR ZOÉ VIKTÓRIA Répcelaki SE 31 14
62. KISS ZSANETT Fertőszentmiklósi KC 30 10
63. NÉMETH BIANKA Jánossomorjai SE 30 18
64. UZONYI-VARGA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 30 10
65. HORVÁTH DORINA Fertőszentmiklósi KC 29 8
66. SZABÓ DÓRA Nyalkai SK 29 7
67. KOVÁCS GEORGINA Fertőszentmiklósi KC 28 8
68. TURI JUDIT Fertőmenti KC 28 9
69. HORVÁTH ESZTER Fertőszentmiklósi KC 27 13
70. LŐRINCZ BARBARA Mosonszolnoki KSE 27 4
71. VARGA EDINA Répcelaki SE 27 13
72. LENGYEL LILLA Mosonmagyaróvári KC 26 12
73. HORVÁTH RÉKA Szany SE 25 8
74. FIALKA LIZA Petőfi SK Lipót 24 13
75. HAJTÓ ALICIA KINGA Mosonszolnoki KSE 24 14
76. FÁBIÁN ÁGNES Petőfi SK Lipót 23 16
77. KECSKÉS KATA Győrszemere KSK 23 17
78. TÖRÖK NÁRCISZ KSE Bősárkány 22 7
79. BOTH LILI Fertőszentmiklósi KC 21 12
80. KOCZMANN ESZTER Szany SE 21 11
81. MUSATICS KITTI Fertőmenti KC 21 13
82. RUZSIK FANNI KSE Bősárkány 21 12
83. SIPOS PATRÍCIA KSE Bősárkány 21 8
84. SZIJÁRTÓ EDINA Szany SE 21 11
85. BUGA RÉKA Mosonmagyaróvári KC 20 12
86. ANGYAL ALEXANDRA Petőfi SK Lipót 19 19
87. KAJTÁR ÉVA Jánossomorjai SE 19 19
88. KOVÁCS DÓRA KSE Bősárkány 19 20
89. RANYÁK VANESSZA Mosonszolnoki KSE 19 12
90. SZABÓ-MAYER MÓNIKA ILDIKÓ Győrújbaráti TK 19 12
91. BERTALAN NADIN MÓNIKA Mosonmagyaróvári KC 18 11
92. SZÁR DZSENIFER Répcelaki SE 18 13
93. CZEGLÉDI-THIESZ PANNA Fertőmenti KC 17 3
94. DOMBI PETRA Szany SE 17 6
95. KOVÁCS DOROTTYA ELVIRA KSE Bősárkány 17 16
96. RENNER DÓRA Mosonmagyaróvári KC 17 9
97. SZALAI TAMARA Győrszemere KSK 17 13
98. GARTNER ANDREA Nyalkai SK 16 7
99. KARÁCSONY RÉKA LILI Petőfi SK Lipót 16 16
100. KECSKÉS KINGA Győrszemere KSK 16 18
101. NAGY KITTI Jánossomorjai SE 16 21
102. NÉMETH MARINA VIRÁG Szany SE 16 16
103. FARKAS RÓBERTNÉ Jánossomorjai SE 15 15
104. HALLER ESZTER Fertőmenti KC 15 13
105. HORVÁTH ENIKŐ Fertőmenti KC 15 6
106. MÉSZÁROS ANNA Mosonmagyaróvári KC 15 11
107. RUZSICS ADRIENN Szany SE 15 17
108. SZABÓ LAURA Győrújbaráti TK 15 11
109. SZAKOS DOMINIKA Mosonmagyaróvári KC 15 6
110. SZMOLA-KISS ANIKÓ Jánossomorjai SE 15 20
111. VISY ESZTER Győrújbaráti TK 15 8
112. HOLLÓSNÉ FEHÉR BARBARA Fertőszentmiklósi KC 14 11
113. HORVÁTH NÓRA KSE Bősárkány 14 17
114. LAKICS MÁRIA Győrszemere KSK 14 14
115. BENCSIK-NOVITS KATALIN Fertőszentmiklósi KC 12 8
116. ZSUGONICS KAROLINA Jánossomorjai SE 12 18
117. BÍRÓ LUCA Mosonmagyaróvári KC 11 12
118. SOÓSNÉ KISS CSILLA Győrszemere KSK 11 16
119. SZABÓ ERIKA Jánossomorjai SE 11 20
120. KINCSESNÉ SZABÓ ILDIKÓ Győrszemere KSK 10 9
121. KISS-TIMÁR ORSOLYA Fertőszentmiklósi KC 10 11
122. KÓCZÁN ORSOLYA Fertőmenti KC 10 5
123. PÁR EVELIN Győrújbaráti TK 10 5
124. STEFKA BOGLÁRKA Nyalkai SK 10 8
125. FUTÓ LORETTA Győrszemere KSK 9 10
126. GAZSÓ BARBARA KSE Bősárkány 9 19
127. JAKAB-HORVÁTH DZSENIFER Jánossomorjai SE 9 10
128. KELEMEN MÓNIKA Győrszemere KSK 9 18
129. MOLNÁR ALIZ DIÁNA Petőfi SK Lipót 9 11
130. MOLNÁR DÓRA Győrújbaráti TK 9 11
131. SOÓS KAMILLA MARGARÉTA Fertőmenti KC 9 12
132. SZABÓ REBEKA Fertőmenti KC 9 12
133. SZÁNTÓ HENRIETT KSE Bősárkány 9 16
134. CSAPÓ BETTINA Fertőszentmiklósi KC 7 8
135. FORGÁCS BOGLÁRKA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 7 15
136. PINTÉR BOGLÁRKA Petőfi SK Lipót 7 15
137. RABI TÍMEA JUDIT Fertőszentmiklósi KC 7 10
138. SMUK VANESSZA Mosonmagyaróvári KC 7 8
139. WERTÁL DÓRA Petőfi SK Lipót 7 10
140. WERTÁN BORBÁLA Fertőszentmiklósi KC 7 7
141. FARKAS NÓRA Nyalkai SK 6 5
142. HORVÁTH SZANDRA Fertőszentmiklósi KC 6 7
143. NAGY LUCA Petőfi SK Lipót 6 16
144. SZÖLLŐSINÉ HORVÁTH EDINA TERÉZIA Fertőmenti KC 6 6
145. FLÓRIÁN ZSANETT Győrújbaráti TK 5 4
146. GULYÁS VIVIEN Győrújbaráti TK 5 2
147. KORPÁCZY KINGA Győrújbaráti TK 5 4
148. NAGY CYNTIA Mosonszolnoki KSE 5 6
149. PÁPAI HANNA Répcelaki SE 5 2
150. SZIGETHI ANNA Fertőmenti KC 5 6
151. SZÓRÁDI LIZA Nyalkai SK 5 3
152. ZALÁN LILLA VIOLA Mosonszolnoki KSE 5 11
153. CSISZÉR CSILLA Győrújbaráti TK 4 7
154. FEKETE KLAUDIA KSE Bősárkány 4 14
155. FISCHER JANKA VIKTÓRIA Fertőszentmiklósi KC 4 7
156. FOKI ANNA Répcelaki SE 4 2
157. HUSZÁR ZSUZSA Győrújbaráti TK 4 7
158. KANDA KITTI Mosonszolnoki KSE 4 2
159. NÁDASDI ENIKŐ Petőfi SK Lipót 4 3
160. TÓTH VALENTINA Fertőszentmiklósi KC 4 2
161. TÓTH ZSÓFIA Nyalkai SK 4 5
162. UNGER EMESE DOROTTYA Nyalkai SK 4 6
163. CSISZÁR GYOPÁR Mosonszolnoki KSE 3 2
164. GERGÁCZ DÓRA KATA Fertőmenti KC 3 3
165. GOMBÁS LAURA Répcelaki SE 3 13
166. HEVEDER PATRÍCIA Petőfi SK Lipót 3 9
167. KOVÁCS-TÓTH ERZSÉBET Nyalkai SK 3 5
168. TARRÓ JUDIT MÁRIA Jánossomorjai SE 3 2
169. ZSUGONITS LUCA Fertőmenti KC 3 14
170. DEUTSCH DORINA HANNA Mosonmagyaróvári KC 2 3
171. KÁROLYI ANNA EVELIN Répcelaki SE 2 1
172. KETTINGER REBEKA Mosonmagyaróvári KC 2 6
173. PÁRNÉ SIMON MARIANNA Győrújbaráti TK 2 4
174. SZALAY ELIZA Fertőmenti KC 2 10
175. FARAGÓ REBEKA Fertőmenti KC 1 5
176. FOKI REGINA Répcelaki SE 1 6
177. GERENCSÉR KLAUDIA Szany SE 1 1
178. JÁKLI NATÁLIA KSE Bősárkány 1 4
179. KERTÉSZ CSILLA Fertőmenti KC 1 2
180. PATKÓ ADÉL Répcelaki SE 1 1
181. PLACHY ANNA Mosonmagyaróvári KC 1 1
182. SZÉKELY RÓBERTNÉ Győrszemere KSK 1 1
183. ÁBRAHÁM REBEKA HANNA Fertőmenti KC 0 6
184. ÁRKI DALMA KATALIN Fertőmenti KC 0 17
185. BAKSÁN VIVIEN Fertőmenti KC 0 3
186. BALASSA GEORGINA VIKTÓRIA KSE Bősárkány 0 3
187. BALÁZS ANITA Petőfi SK Lipót 0 4
188. BALLA EDIT Nyalkai SK 0 2
189. BANKÓ LAURA Mosonszolnoki KSE 0 6
190. BOGNÁR RÉKA EDDA Mosonmagyaróvári KC 0 11
191. BUDAI BARBARA KSE Bősárkány 0 17
192. BUDAI VIKTÓRIA Jánossomorjai SE 0 17
193. BUDAY ZSÓFIA NINA Győrújbaráti TK 0 2
194. BURNÓCZKI RÉKA Petőfi SK Lipót 0 18
195. CSERESZNYÉS BERNADETT Győrszemere KSK 0 12
196. CSIZMADIA ÍRISZ Petőfi SK Lipót 0 14
197. DÉZSI LILLA Nyalkai SK 0 7
198. DÉZSI VIKTÓRIA Nyalkai SK 0 1
199. DIÓS SÁNDOR GYÖRGYNÉ Jánossomorjai SE 0 15
200. DR MÁNDLI ÁDÁMNÉ DR PETHŐ ANNAMÁRIA Nyalkai SK 0 1
201. FEKETE TÍMEA Fertőszentmiklósi KC 0 5
202. GÓCSA BOGLÁRKA Nyalkai SK 0 6
203. GOSZTOLA DORKA Fertőmenti KC 0 3
204. GÖNDÖCS ANTÓNIA Répcelaki SE 0 11
205. GÖNDŐCS GEORGINA Répcelaki SE 0 13
206. HIDEGHÉTY ZSÓFIA Petőfi SK Lipót 0 13
207. HORVÁTH BOGLÁRKA KSE Bősárkány 0 18
208. HORVÁTH KATA Szany SE 0 17
209. HORVÁTH LAURA Fertőszentmiklósi KC 0 12
210. HORVÁTH VIVIEN Győrújbaráti TK 0 8
211. JÁNÓ ANNAMÁRIA Jánossomorjai SE 0 17
212. KALÓZ LÚCIA Mosonszolnoki KSE 0 7
213. KÁNTOR ANNA Nyalkai SK 0 6
214. KISS NIKOLETT Nyalkai SK 0 3
215. KOLLER VIKTÓRIA Fertőmenti KC 0 3
216. KOVÁCS BRIGITTA Mosonszolnoki KSE 0 12
217. KOVÁCS FANNY Győrújbaráti TK 0 4
218. KOVÁCS KLAUDIA Nyalkai SK 0 2
219. KRÁNITZ GEORGINA KSE Bősárkány 0 9
220. LENGYEL NIKOLETTA Mosonmagyaróvári KC 0 8
221. LENGYEL REBEKA KSE Bősárkány 0 1
222. MAYER REBEKA FRUZSINA Győrszemere KSK 0 4 0 7
Győrújbaráti TK 0 3
223. MOLNÁR KINGA Répcelaki SE 0 2
224. NAGY ESZTER Nyalkai SK 0 2
225. NAGY EVELIN Nyalkai SK 0 5
226. NÉMETH MÓNIKA Győrújbaráti TK 0 9
227. PÉCSI-PALOTÁS REBEKA Mosonmagyaróvári KC 0 3
228. PETHŐ PÁLMA Nyalkai SK 0 6
229. PILTMANN ZSANETT Nyalkai SK 0 4
230. RÁDI MÓNIKA Fertőszentmiklósi KC 0 11
231. RADICS RAMÓNA Nyalkai SK 0 2
232. RUGLI ADRIENN Szany SE 0 13
233. SIPOS DÓRA Győrújbaráti TK 0 2
234. SÜTŐ HANNA ARANKA Répcelaki SE 0 2
235. SZALAI NIKOLETTA Répcelaki SE 0 10
236. SZIKRA KATA Mosonmagyaróvári KC 0 6
237. SZÓRÁDI JÁNOSNÉ Nyalkai SK 0 1
238. TAKÁCSNÉ HORVÁTH PETRA Győrszemere KSK 0 18
239. TÓTH JOHANNA Fertőszentmiklósi KC 0 11
240. TÓTH TÍCIA Répcelaki SE 0 1
241. TUMAY ZSOLT KÁROLYNÉ Fertőszentmiklósi KC 0 7
242. TURI ZSUZSANNA Fertőmenti KC 0 6
243. VARGA BOGLÁRKA Mosonmagyaróvári KC 0 2
244. VARGA ESZTER Nyalkai SK 0 8
245. VARGA NINA CSENGE Répcelaki SE 0 2
246. VIDRA KATINKA Mosonmagyaróvári KC 0 2
247. VIZMATI VIVIEN Fertőmenti KC 0 12
248. VÖRÖS RÓZSA Szany SE 0 13
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó