Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Győr-Moson-Sopron megyei női
2020. szeptember 26. szombat
14:00 Petőfi SK Lipót - KSE Bősárkány 19 - 19
15:30 Répcelaki SE - Jánossomorjai SE 32 - 18
2020. szeptember 27. vasárnap
Mosonszolnoki KSE - Győrszemere KSK
16:00 Győrújbaráti TK - Nyalkai SK 30 - 16
18:00 Fertőmenti KC - Szany SE 16 - 40
2020. október 3. szombat
15:30 KSE Bősárkány - Mosonszolnoki KSE 27 - 35
2020. október 4. vasárnap
16:00 Répcelaki SE - Nyalkai SK 41 - 11
17:00 Győrszemere KSK - Győrújbaráti TK 29 - 21
17:00 Jánossomorjai SE - Fertőszentmiklósi KC 15 - 38
18:00 Szany SE - Mosonmagyaróvári KC 33 - 25
2020. október 9. péntek
19:00 Fertőszentmiklósi KC - Nyalkai SK 44 - 6
2020. október 10. szombat
14:30 KSE Bősárkány - Győrújbaráti TK 35 - 31
17:00 Mosonszolnoki KSE - Petőfi SK Lipót 38 - 22
18:00 Fertőmenti KC - Jánossomorjai SE 38 - 10
2020. október 11. vasárnap
14:00 Répcelaki SE - Győrszemere KSK 27 - 36
2020. október 17. szombat
15:30 KSE Bősárkány - Répcelaki SE 38 - 30
17:00 Jánossomorjai SE - Mosonmagyaróvári KC 28 - 38
2020. október 18. vasárnap
15:00 Petőfi SK Lipót - Győrújbaráti TK 32 - 20
17:00 Győrszemere KSK - Fertőszentmiklósi KC 31 - 39
18:00 Fertőmenti KC - Nyalkai SK 39 - 25
2020. október 24. szombat
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Nyalkai SK 47 - 10
18:00 Fertőmenti KC - Győrszemere KSK 22 - 43
18:00 KSE Bősárkány - Fertőszentmiklósi KC 28 - 32
2020. október 25. vasárnap
Győrújbaráti TK - Mosonszolnoki KSE
16:30 Répcelaki SE - Petőfi SK Lipót 26 - 27
18:00 Szany SE - Jánossomorjai SE 53 - 23
2020. október 31. szombat
13:00 Mosonmagyaróvári KC - KSE Bősárkány 23 - 30
2020. november 7. szombat
15:30 KSE Bősárkány - Fertőmenti KC 40 - 24
2020. november 8. vasárnap
15:00 Petőfi SK Lipót - Fertőszentmiklósi KC 24 - 30
16:00 Győrújbaráti TK - Jánossomorjai SE 36 - 23
17:00 Győrszemere KSK - Mosonmagyaróvári KC 35 - 35
18:00 Mosonszolnoki KSE - Répcelaki SE 35 - 19
2020. november 15. vasárnap
Fertőmenti KC - Petőfi SK Lipót
Fertőszentmiklósi KC - Mosonszolnoki KSE
Répcelaki SE - Győrújbaráti TK
16:00 Szany SE - Győrszemere KSK 27 - 30
2020. november 17. kedd
19:30 Mosonszolnoki KSE - Jánossomorjai SE 59 - 13
2020. november 21. szombat
14:30 KSE Bősárkány - Szany SE 22 - 33
16:00 Jánossomorjai SE - Nyalkai SK 35 - 18
2020. november 22. vasárnap
15:00 Petőfi SK Lipót - Mosonmagyaróvári KC 33 - 25
2020. november 28. szombat
14:00 Jánossomorjai SE - Győrszemere KSK 19 - 58
2020. november 29. vasárnap
Fertőmenti KC - Győrújbaráti TK
Fertőszentmiklósi KC - Répcelaki SE
19:00 Szany SE - Petőfi SK Lipót 23 - 24
2020. december 1. kedd
19:30 Mosonszolnoki KSE - Mosonmagyaróvári KC 36 - 18
2020. december 2. szerda
17:00 Szany SE - Nyalkai SK 51 - 16
2020. december 6. vasárnap
Répcelaki SE - Fertőmenti KC
Mosonszolnoki KSE - Szany SE
16:00 KSE Bősárkány - Jánossomorjai SE 47 - 22
2020. december 12. szombat
17:00 Jánossomorjai SE - Petőfi SK Lipót 16 - 40
2020. december 13. vasárnap
Mosonmagyaróvári KC - Répcelaki SE
Fertőmenti KC - Fertőszentmiklósi KC
Szany SE - Győrújbaráti TK
2021. január 10. vasárnap
16:00 KSE Bősárkány - Nyalkai SK 51 - 18
2021. január 17. vasárnap
14:00 KSE Bősárkány - Győrszemere KSK 37 - 30
15:00 Fertőszentmiklósi KC - Mosonmagyaróvári KC 33 - 24
17:00 Mosonszolnoki KSE - Fertőmenti KC 47 - 11
18:00 Répcelaki SE - Szany SE 27 - 27
2021. január 24. vasárnap
Nyalkai SK - Mosonszolnoki KSE
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Fertőmenti KC
17:00 Győrszemere KSK - Petőfi SK Lipót
17:00 Szany SE - Fertőszentmiklósi KC
2021. január 30. szombat
11:00 Nyalkai SK - Győrújbaráti TK
16:00 Jánossomorjai SE - Répcelaki SE
2021. január 31. vasárnap
Szany SE - Fertőmenti KC
14:00 KSE Bősárkány - Petőfi SK Lipót
17:00 Győrszemere KSK - Mosonszolnoki KSE
2021. február 6. szombat
17:00 Fertőszentmiklósi KC - Jánossomorjai SE
2021. február 7. vasárnap
Mosonszolnoki KSE - KSE Bősárkány
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Szany SE
13:00 Nyalkai SK - Répcelaki SE
17:00 Győrújbaráti TK - Győrszemere KSK
2021. február 13. szombat
11:00 Nyalkai SK - Fertőszentmiklósi KC
16:00 Jánossomorjai SE - Fertőmenti KC
2021. február 14. vasárnap
16:00 Győrújbaráti TK - KSE Bősárkány
17:00 Győrszemere KSK - Répcelaki SE
18:00 Petőfi SK Lipót - Mosonszolnoki KSE
2021. február 20. szombat
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Jánossomorjai SE
2021. február 21. vasárnap
Répcelaki SE - KSE Bősárkány
Fertőszentmiklósi KC - Győrszemere KSK
13:00 Nyalkai SK - Fertőmenti KC
16:00 Győrújbaráti TK - Petőfi SK Lipót
2021. február 27. szombat
11:00 Nyalkai SK - Mosonmagyaróvári KC
16:00 Jánossomorjai SE - Szany SE
18:00 Petőfi SK Lipót - Répcelaki SE
2021. február 28. vasárnap
KSE Bősárkány - Fertőszentmiklósi KC
Mosonszolnoki KSE - Győrújbaráti TK
17:00 Győrszemere KSK - Fertőmenti KC
2021. március 7. vasárnap
Répcelaki SE - Mosonszolnoki KSE
Fertőszentmiklósi KC - Petőfi SK Lipót
Fertőmenti KC - KSE Bősárkány
15:00 Nyalkai SK - Szany SE
17:00 Jánossomorjai SE - Győrújbaráti TK
18:30 Mosonmagyaróvári KC - Győrszemere KSK
2021. március 11. csütörtök
18:00 Győrszemere KSK - Nyalkai SK
2021. március 13. szombat
16:00 Petőfi SK Lipót - Fertőmenti KC
2021. március 19. péntek
18:00 Petőfi SK Lipót - Nyalkai SK
2021. március 20. szombat
15:00 KSE Bősárkány - Mosonmagyaróvári KC
2021. március 21. vasárnap
Mosonszolnoki KSE - Fertőszentmiklósi KC
16:00 Győrújbaráti TK - Répcelaki SE
17:00 Győrszemere KSK - Szany SE
2021. március 27. szombat
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Petőfi SK Lipót
11:00 Nyalkai SK - Jánossomorjai SE
2021. március 28. vasárnap
Fertőszentmiklósi KC - Győrújbaráti TK
Fertőmenti KC - Mosonszolnoki KSE
Szany SE - KSE Bősárkány
2021. április 11. vasárnap
Mosonszolnoki KSE - Mosonmagyaróvári KC
Répcelaki SE - Fertőszentmiklósi KC
16:00 Győrújbaráti TK - Fertőmenti KC
16:00 Petőfi SK Lipót - Szany SE
17:00 Győrszemere KSK - Jánossomorjai SE
2021. április 15. csütörtök
18:00 Nyalkai SK - Győrszemere KSK
2021. április 17. szombat
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Győrújbaráti TK
2021. április 18. vasárnap
Fertőmenti KC - Répcelaki SE
Szany SE - Mosonszolnoki KSE
16:00 Jánossomorjai SE - KSE Bősárkány
2021. április 25. vasárnap
Répcelaki SE - Mosonmagyaróvári KC
Fertőszentmiklósi KC - Fertőmenti KC
11:00 Nyalkai SK - KSE Bősárkány
16:00 Petőfi SK Lipót - Jánossomorjai SE
16:00 Győrújbaráti TK - Szany SE
2021. május 2. vasárnap
16:00 Győrújbaráti TK - Fertőszentmiklósi KC
2021. május 8. szombat
11:00 Mosonmagyaróvári KC - Fertőszentmiklósi KC
2021. május 9. vasárnap
Szany SE - Répcelaki SE
16:00 Jánossomorjai SE - Mosonszolnoki KSE
16:00 Nyalkai SK - Petőfi SK Lipót
17:00 Győrszemere KSK - KSE Bősárkány
2021. május 16. vasárnap
Fertőmenti KC - Mosonmagyaróvári KC
Mosonszolnoki KSE - Nyalkai SK
Fertőszentmiklósi KC - Szany SE
16:00 Petőfi SK Lipót - Győrszemere KSK
2021. május 30. vasárnap
16:00 Győrújbaráti TK - Mosonmagyaróvári KC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. KSE Bősárkány 11 7 1 3 374 297 77 15
2. Mosonszolnoki KSE 6 6 0 0 250 110 140 12
3. Fertőszentmiklósi KC 6 6 0 0 216 128 88 12
4. Szany SE 8 5 1 2 287 183 104 11
5. Győrszemere KSK 8 5 1 2 292 227 65 11
6. Petőfi SK Lipót 8 5 1 2 221 197 24 11
7. Répcelaki SE 7 2 1 4 202 192 10 5
8. Mosonmagyaróvári KC 8 2 1 5 235 238 -3 5
9. Győrújbaráti TK 5 2 0 3 138 135 3 4
10. Fertőmenti KC 6 2 0 4 150 205 -55 4
11. Jánossomorjai SE 11 1 0 10 222 457 -235 2
12. Nyalkai SK 8 0 0 8 120 338 -218 0
13. Öttevényi KSE (TÖRÖLVE)
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. HORVÁTH FLÓRA ANNA KSE Bősárkány 126 11
2. NÉMETH KLAUDIA Győrszemere KSK 77 8
3. MARKÓ DÓRA Fertőszentmiklósi KC 64 6
4. BOGNÁR PETRA Szany SE 59 8
5. MOLNÁR DORINA Mosonszolnoki KSE 55 6
6. MÉSZÁROS ESZTER KINGA Szany SE 54 8
7. MOLNÁR ANNA DORINA Petőfi SK Lipót 52 8
8. SZALAI LAURA Győrszemere KSK 51 8
9. TIBOLD ENIKŐ Petőfi SK Lipót 49 8
10. CSANÁDI MARTINA Jánossomorjai SE 48 11
11. NÉMETH REGINA Szany SE 44 8
12. RADICS ADRIENN Nyalkai SK 43 8
13. PÁL ALEXANDRA Győrújbaráti TK 41 5
14. VARGA VIKTÓRIA KSE Bősárkány 41 11
15. MARKÓ RÉKA Fertőszentmiklósi KC 39 5
16. SZTRANYOVSZKY LAURA JÁZMIN Mosonmagyaróvári KC 38 7
17. EDVY ANNAMÁRIA Répcelaki SE 37 6
18. SEFCSIK NÓRA Mosonmagyaróvári KC 37 8
19. KÁLMÁN PETRA KSE Bősárkány 35 10
20. CSER BERNADETT KSE Bősárkány 34 8
21. FALUSSY FLÓRA Répcelaki SE 34 6
22. KŐVÁRI ALEXANDRA Jánossomorjai SE 33 11
23. NAGY SZABINA Petőfi SK Lipót 33 8
24. SERE MÁRTA Mosonszolnoki KSE 33 6
25. THÜLLY KARINA JOHANNA Jánossomorjai SE 33 9
26. VADÁSZ KATA Mosonszolnoki KSE 33 6
27. HEGYI LILLA Fertőmenti KC 32 6
28. PÓCZIK VANESSZA KSE Bősárkány 29 10
29. SZABÓ DÓRA Nyalkai SK 29 7
30. SZABÓ HAJNALKA Győrszemere KSK 29 8
31. VIDA NOÉMI Győrszemere KSK 29 7
32. KONYECSNYIK RÉKA Mosonszolnoki KSE 28 6
33. REIDER VIVIEN Győrújbaráti TK 28 5
34. LŐRINCZ BARBARA Mosonszolnoki KSE 27 4
35. PAPP FRUZSINA Mosonszolnoki KSE 27 6
36. SZABÓ KATALIN Répcelaki SE 27 7
37. DIÓS MÓNIKA Jánossomorjai SE 25 11
38. KISS ESZTER Szany SE 25 8
39. SÁRVÁRI PATRÍCIA Szany SE 25 5
40. KOVÁCS GEORGINA Fertőszentmiklósi KC 24 5
41. SULYOK CSENGE Répcelaki SE 24 7
42. MAJOR ZOÉ VIKTÓRIA Répcelaki SE 23 7
43. BURNÓCZKI NÓRA Petőfi SK Lipót 22 6
44. GYURKÓ LILI Mosonmagyaróvári KC 22 5
45. KOLLÁR KRISZTINA KSE Bősárkány 22 11
46. SZABÓNÉ GŐSI JUDIT Győrszemere KSK 22 8
47. KOCZMANN MÓNIKA Szany SE 21 7
48. LENGYEL KLAUDIA Répcelaki SE 21 7
49. SIPOS PATRÍCIA KSE Bősárkány 21 8
50. UZONYI-VARGA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 21 8
51. MOLNÁR VIKTÓRIA Petőfi SK Lipót 19 3
52. ÁBRAHÁM VIRÁG DR. Fertőmenti KC 18 5
53. HORVÁTH DORI RITA Fertőmenti KC 18 5
54. REGNERNÉ HALÁSZ RENÁTA Győrszemere KSK 18 8
55. BAUMGARTNER EVELIN Mosonmagyaróvári KC 17 7
56. CZEGLÉDI-THIESZ PANNA Fertőmenti KC 17 3
57. DOMBI PETRA Szany SE 17 6
58. FUTÓ PATRÍCIA Győrszemere KSK 17 6
59. HORVÁTH DORINA Fertőszentmiklósi KC 17 5
60. KISS ZSANETT Fertőszentmiklósi KC 17 5
61. KOCZMANN ESZTER Szany SE 17 6
62. KOVÁCS AIDA KSE Bősárkány 3 1 17 6
Mosonszolnoki KSE 14 5
63. PETŐ KITTI ANNA Mosonmagyaróvári KC 17 7
64. GARTNER ANDREA Nyalkai SK 16 7
65. KATONA ÁGNES Győrújbaráti TK 16 5
66. TURI JUDIT Fertőmenti KC 16 5
67. BERECZ-ROZSONICS ZSUZSANNA Fertőmenti KC 15 3
68. NÉMETH BIANKA Jánossomorjai SE 15 9
69. SZEKERES NÓRA JULIANNA Jánossomorjai SE 15 11
70. HORVÁTH ENIKŐ Fertőmenti KC 14 5
71. KOVÁCS DOROTTYA ELVIRA KSE Bősárkány 14 10
72. KOZMA REBEKA Győrújbaráti TK 14 5
73. RUZSIK FANNI KSE Bősárkány 14 9
74. SZÁR DZSENIFER Répcelaki SE 14 7
75. BERTALAN NADIN MÓNIKA Mosonmagyaróvári KC 13 4
76. LENGYEL LILLA Mosonmagyaróvári KC 13 6
77. SZAKOS DOMINIKA Mosonmagyaróvári KC 13 5
78. BLAHOVITS ESZTER Petőfi SK Lipót 12 6
79. KOVÁCS DÓRA KSE Bősárkány 12 11
80. TÓTH ANETT Mosonszolnoki KSE 12 6
81. FARKAS RÓBERTNÉ Jánossomorjai SE 11 10
82. VARGA EDINA Répcelaki SE 11 6
83. BÍRÓ LUCA Mosonmagyaróvári KC 10 8
84. BOTH LILI Fertőszentmiklósi KC 10 5
85. KÓCZÁN ORSOLYA Fertőmenti KC 10 5
86. LAKICS MÁRIA Győrszemere KSK 10 5
87. NAGY KITTI Jánossomorjai SE 10 11
88. PAP BARBARA Répcelaki SE 10 7
89. PÁR EVELIN Győrújbaráti TK 10 5
90. RUZSICS ADRIENN Szany SE 10 8
91. STEFKA BOGLÁRKA Nyalkai SK 10 8
92. BUGA RÉKA Mosonmagyaróvári KC 9 6
93. HORVÁTH ESZTER Fertőszentmiklósi KC 9 6
94. HORVÁTH NÓRA KSE Bősárkány 9 9
95. JAKAB-HORVÁTH DZSENIFER Jánossomorjai SE 9 8
96. KECSKÉS KINGA Győrszemere KSK 9 8
97. SZABÓ-MAYER MÓNIKA ILDIKÓ Győrújbaráti TK 9 5
98. SZIJÁRTÓ EDINA Szany SE 9 5
99. FÁBIÁN ÁGNES Petőfi SK Lipót 8 6
100. KARÁCSONY RÉKA LILI Petőfi SK Lipót 8 7
101. MÉSZÁROS ANNA Mosonmagyaróvári KC 8 6
102. RENNER DÓRA Mosonmagyaróvári KC 8 4
103. SOÓSNÉ KISS CSILLA Győrszemere KSK 8 8
104. SZMOLA-KISS ANIKÓ Jánossomorjai SE 8 11
105. BENCSIK-NOVITS KATALIN Fertőszentmiklósi KC 7 5
106. HAJTÓ ALICIA KINGA Mosonszolnoki KSE 7 6
107. HOLLÓSNÉ FEHÉR BARBARA Fertőszentmiklósi KC 7 6
108. SZABÓ ERIKA Jánossomorjai SE 7 10
109. VISY ESZTER Győrújbaráti TK 7 4
110. ANGYAL ALEXANDRA Petőfi SK Lipót 6 8
111. FARKAS NÓRA Nyalkai SK 6 5
112. FIALKA LIZA Petőfi SK Lipót 6 4
113. GAZSÓ BARBARA KSE Bősárkány 6 11
114. FLÓRIÁN ZSANETT Győrújbaráti TK 5 4
115. FUTÓ LORETTA Győrszemere KSK 5 6
116. HORVÁTH SZANDRA Fertőszentmiklósi KC 5 5
117. KINCSESNÉ SZABÓ ILDIKÓ Győrszemere KSK 5 4
118. KOVÁCS GEORGINA Fertőszentmiklósi KC 5 1
119. NÉMETH MARINA VIRÁG Szany SE 5 8
120. RANYÁK VANESSZA Mosonszolnoki KSE 5 4
121. SZALAI TAMARA Győrszemere KSK 5 5
122. SZÁNTÓ HENRIETT KSE Bősárkány 5 9
123. SZÓRÁDI LIZA Nyalkai SK 5 3
124. ZSUGONICS KAROLINA Jánossomorjai SE 5 9
125. FORGÁCS BOGLÁRKA ADÉL Mosonmagyaróvári KC 4 8
126. KANDA KITTI Mosonszolnoki KSE 4 1
127. KECSKÉS KATA Győrszemere KSK 4 7
128. KISS-TIMÁR ORSOLYA Fertőszentmiklósi KC 4 5
129. NAGY CYNTIA Mosonszolnoki KSE 4 4
130. RABI TÍMEA JUDIT Fertőszentmiklósi KC 4 4
131. SZABÓ LAURA Győrújbaráti TK 4 4
132. TÓTH ZSÓFIA Nyalkai SK 4 5
133. UNGER EMESE DOROTTYA Nyalkai SK 4 6
134. FEKETE KLAUDIA KSE Bősárkány 3 7
135. GERGÁCZ DÓRA KATA Fertőmenti KC 3 3
136. KAJTÁR ÉVA Jánossomorjai SE 3 9
137. KOVÁCS-TÓTH ERZSÉBET Nyalkai SK 3 5
138. NAGY LUCA Petőfi SK Lipót 3 7
139. SMUK VANESSZA Mosonmagyaróvári KC 3 6
140. WERTÁN BORBÁLA Fertőszentmiklósi KC 3 2
141. CSISZÉR CSILLA Győrújbaráti TK 2 3
142. KELEMEN MÓNIKA Győrszemere KSK 2 8
143. PÁRNÉ SIMON MARIANNA Győrújbaráti TK 2 4
144. SZABÓ REBEKA Fertőmenti KC 2 6
145. WERTÁL DÓRA Petőfi SK Lipót 2 8
146. ZSUGONITS LUCA Fertőmenti KC 2 5
147. FARAGÓ REBEKA Fertőmenti KC 1 5
148. FISCHER JANKA VIKTÓRIA Fertőszentmiklósi KC 1 4
149. GERENCSÉR KLAUDIA Szany SE 1 1
150. GOMBÁS LAURA Répcelaki SE 1 7
151. HEVEDER PATRÍCIA Petőfi SK Lipót 1 3
152. KETTINGER REBEKA Mosonmagyaróvári KC 1 3
153. MUSATICS KITTI Fertőmenti KC 1 2
154. PLACHY ANNA Mosonmagyaróvári KC 1 1
155. SOÓS KAMILLA MARGARÉTA Fertőmenti KC 1 2
156. SZÉKELY RÓBERTNÉ Győrszemere KSK 1 1
157. ZALÁN LILLA VIOLA Mosonszolnoki KSE 1 4
158. ÁRKI DALMA KATALIN Fertőmenti KC 0 6
159. BAKSÁN VIVIEN Fertőmenti KC 0 3
160. BALASSA GEORGINA VIKTÓRIA KSE Bősárkány 0 3
161. BALLA EDIT Nyalkai SK 0 2
162. BOGNÁR RÉKA EDDA Mosonmagyaróvári KC 0 5
163. BUDAI BARBARA KSE Bősárkány 0 8
164. BUDAI VIKTÓRIA Jánossomorjai SE 0 8
165. BUDAY ZSÓFIA NINA Győrújbaráti TK 0 2
166. BURNÓCZKI RÉKA Petőfi SK Lipót 0 7
167. CSAPÓ BETTINA Fertőszentmiklósi KC 0 3
168. CSERESZNYÉS BERNADETT Győrszemere KSK 0 8
169. CSIZMADIA ÍRISZ Petőfi SK Lipót 0 7
170. DÉZSI LILLA Nyalkai SK 0 7
171. DÉZSI VIKTÓRIA Nyalkai SK 0 1
172. DIÓS SÁNDOR GYÖRGYNÉ Jánossomorjai SE 0 6
173. DR MÁNDLI ÁDÁMNÉ DR PETHŐ ANNAMÁRIA Nyalkai SK 0 1
174. FEKETE TÍMEA Fertőszentmiklósi KC 0 4
175. FOKI REGINA Répcelaki SE 0 3
176. GÓCSA BOGLÁRKA Nyalkai SK 0 6
177. GÖNDÖCS ANTÓNIA Répcelaki SE 0 5
178. GÖNDŐCS GEORGINA Répcelaki SE 0 7
179. HALLER ESZTER Fertőmenti KC 0 2
180. HIDEGHÉTY ZSÓFIA Petőfi SK Lipót 0 7
181. HORVÁTH BOGLÁRKA KSE Bősárkány 0 9
182. HORVÁTH KATA Szany SE 0 8
183. HORVÁTH LAURA Fertőszentmiklósi KC 0 6
184. HORVÁTH VIVIEN Győrújbaráti TK 0 4
185. JÁKLI NATÁLIA KSE Bősárkány 0 1
186. JÁNÓ ANNAMÁRIA Jánossomorjai SE 0 9
187. KALÓZ LÚCIA Mosonszolnoki KSE 0 6
188. KÁNTOR ANNA Nyalkai SK 0 6
189. KISS NIKOLETT Nyalkai SK 0 3
190. KOVÁCS BRIGITTA Mosonszolnoki KSE 0 5
191. KOVÁCS FANNY Győrújbaráti TK 0 3
192. KOVÁCS KLAUDIA Nyalkai SK 0 2
193. KRÁNITZ GEORGINA KSE Bősárkány 0 8
194. LENGYEL NIKOLETTA Mosonmagyaróvári KC 0 4
195. LENGYEL REBEKA KSE Bősárkány 0 1
196. MOLNÁR ALIZ DIÁNA Petőfi SK Lipót 0 2
197. MOLNÁR DÓRA Győrújbaráti TK 0 5
198. NAGY ESZTER Nyalkai SK 0 2
199. NAGY EVELIN Nyalkai SK 0 5
200. NÉMETH MÓNIKA Győrújbaráti TK 0 4
201. PÉCSI-PALOTÁS REBEKA Mosonmagyaróvári KC 0 2
202. PETHŐ PÁLMA Nyalkai SK 0 6
203. PILTMANN ZSANETT Nyalkai SK 0 4
204. PINTÉR BOGLÁRKA Petőfi SK Lipót 0 7
205. RÁDI MÓNIKA Fertőszentmiklósi KC 0 5
206. RADICS RAMÓNA Nyalkai SK 0 2
207. RUGLI ADRIENN Szany SE 0 8
208. SZALAI NIKOLETTA Répcelaki SE 0 4
209. SZALAY ELIZA Fertőmenti KC 0 3
210. SZIKRA KATA Mosonmagyaróvári KC 0 4
211. SZÓRÁDI JÁNOSNÉ Nyalkai SK 0 1
212. TAKÁCSNÉ HORVÁTH PETRA Győrszemere KSK 0 8
213. TÓTH JOHANNA Fertőszentmiklósi KC 0 6
214. TÓTH TÍCIA Répcelaki SE 0 1
215. TÖRÖK NÁRCISZ KSE Bősárkány 0 1
216. TUMAY ZSOLT KÁROLYNÉ Fertőszentmiklósi KC 0 2
217. TURI ZSUZSANNA Fertőmenti KC 0 4
218. VARGA BOGLÁRKA Mosonmagyaróvári KC 0 2
219. VARGA ESZTER Nyalkai SK 0 8
220. VIZMATI VIVIEN Fertőmenti KC 0 2
221. VÖRÖS RÓZSA Szany SE 0 7
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó