Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Férfi Ifjúsági I. osztály-Nyugat
2018. augusztus 29. szerda
13:00 Telekom Veszprém - Csurgói KK 28 - 19
2018. augusztus 30. csütörtök
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - CYEB Budakalász 22 - 30
18:00 NEKA - Sport36-Komló 34 - 16
18:30 Várpalotai BSK - Veszprémi KKFT Felsőörs 32 - 35
2018. szeptember 1. szombat
15:45 FTC - Diagnosticum - Szigetszentmiklósi KSK 40 - 31
2018. szeptember 2. vasárnap
17:30 Grundfos Tatabánya KC - Balatonfüredi KSE 19 - 23
18:00 Váci KSE - Rév TSC 32 - 19
2018. szeptember 6. csütörtök
17:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - NEKA 29 - 34
2018. szeptember 7. péntek
15:00 Csurgói KK - Váci KSE 30 - 26
2018. szeptember 8. szombat
11:00 Rév TSC - Várpalotai BSK 26 - 18
13:00 Balatonfüredi KSE - AGROFEED ETO-SZESE 33 - 24
15:00 CYEB Budakalász - Telekom Veszprém 28 - 31
16:00 Sport36-Komló - FTC - Diagnosticum 25 - 35
2018. szeptember 9. vasárnap
16:00 Szigetszentmiklósi KSK - Grundfos Tatabánya KC 36 - 29
2018. szeptember 12. szerda
18:00 Telekom Veszprém - Balatonfüredi KSE 31 - 27
2018. szeptember 13. csütörtök
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - Szigetszentmiklósi KSK 41 - 38
18:00 NEKA - Rév TSC 42 - 18
2018. szeptember 14. péntek
15:00 Csurgói KK - Várpalotai BSK 35 - 26
15:30 Grundfos Tatabánya KC - FTC - Diagnosticum 30 - 28
2018. szeptember 15. szombat
15:00 Sport36-Komló - Veszprémi KKFT Felsőörs 26 - 28
2018. szeptember 16. vasárnap
15:00 CYEB Budakalász - Váci KSE 35 - 25
2018. szeptember 27. csütörtök
16:00 Balatonfüredi KSE - Váci KSE 35 - 20
2018. szeptember 28. péntek
15:00 Csurgói KK - NEKA 24 - 32
15:30 Grundfos Tatabánya KC - Sport36-Komló 30 - 19
18:30 FTC - Diagnosticum - AGROFEED ETO-SZESE 42 - 28
2018. szeptember 29. szombat
13:00 CYEB Budakalász - Várpalotai BSK 47 - 22
2018. szeptember 30. vasárnap
15:00 Szigetszentmiklósi KSK - Telekom Veszprém 25 - 25
18:00 Rév TSC - Veszprémi KKFT Felsőörs 22 - 45
2018. október 2. kedd
17:00 NEKA - CYEB Budakalász 26 - 21
2018. október 3. szerda
18:00 Telekom Veszprém - FTC - Diagnosticum 34 - 28
2018. október 4. csütörtök
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - Grundfos Tatabánya KC 20 - 27
17:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Csurgói KK 31 - 28
18:30 Várpalotai BSK - Balatonfüredi KSE 31 - 39
2018. október 6. szombat
15:00 Sport36-Komló - Rév TSC 31 - 21
2018. október 7. vasárnap
18:00 Váci KSE - Szigetszentmiklósi KSK 24 - 22
2018. október 10. szerda
15:00 Grundfos Tatabánya KC - Telekom Veszprém 25 - 29
2018. október 11. csütörtök
16:00 Balatonfüredi KSE - NEKA 22 - 26
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - Sport36-Komló 34 - 25
2018. október 12. péntek
18:30 FTC - Diagnosticum - Váci KSE 40 - 20
2018. október 13. szombat
11:00 Csurgói KK - Rév TSC 30 - 19
13:00 CYEB Budakalász - Veszprémi KKFT Felsőörs 31 - 29
2018. október 14. vasárnap
11:45 Szigetszentmiklósi KSK - Várpalotai BSK 38 - 32
2018. október 16. kedd
18:00 NEKA - Szigetszentmiklósi KSK 40 - 27
2018. október 17. szerda
18:00 Telekom Veszprém - AGROFEED ETO-SZESE 30 - 26
2018. október 18. csütörtök
17:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Balatonfüredi KSE 25 - 31
18:30 Várpalotai BSK - FTC - Diagnosticum 29 - 40
2018. október 20. szombat
11:00 Rév TSC - CYEB Budakalász 28 - 35
16:00 Sport36-Komló - Csurgói KK 24 - 28
2018. október 21. vasárnap
18:00 Váci KSE - Grundfos Tatabánya KC 24 - 33
2018. október 25. csütörtök
18:30 Szigetszentmiklósi KSK - Veszprémi KKFT Felsőörs 29 - 27
2018. október 30. kedd
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - Váci KSE 33 - 25
2018. október 31. szerda
17:00 CYEB Budakalász - Csurgói KK 23 - 22
18:00 Telekom Veszprém - Sport36-Komló 33 - 18
18:00 Balatonfüredi KSE - Rév TSC 35 - 28
2018. november 2. péntek
15:30 Grundfos Tatabánya KC - Várpalotai BSK 37 - 23
2018. november 3. szombat
15:45 FTC - Diagnosticum - NEKA 31 - 32
2018. november 7. szerda
16:15 Telekom Veszprém - Váci KSE 32 - 20
2018. november 8. csütörtök
18:30 Várpalotai BSK - AGROFEED ETO-SZESE 15 - 26
2018. november 9. péntek
15:00 Csurgói KK - Balatonfüredi KSE 15 - 30
2018. november 10. szombat
16:00 Rév TSC - Szigetszentmiklósi KSK 33 - 35
16:00 Sport36-Komló - CYEB Budakalász 22 - 33
2018. november 21. szerda
18:00 Telekom Veszprém - Várpalotai BSK 36 - 20
2018. november 22. csütörtök
16:00 Balatonfüredi KSE - CYEB Budakalász 27 - 23
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - NEKA 20 - 37
2018. november 23. péntek
15:30 Grundfos Tatabánya KC - Veszprémi KKFT Felsőörs 30 - 27
18:30 FTC - Diagnosticum - Rév TSC 46 - 17
2018. november 24. szombat
16:00 Váci KSE - Sport36-Komló 24 - 21
2018. november 25. vasárnap
13:30 Szigetszentmiklósi KSK - Csurgói KK 29 - 30
2018. november 27. kedd
17:15 CYEB Budakalász - Szigetszentmiklósi KSK 38 - 26
2018. november 28. szerda
18:00 NEKA - Telekom Veszprém 22 - 23
2018. november 29. csütörtök
17:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - AGROFEED ETO-SZESE 31 - 36
18:30 Várpalotai BSK - Váci KSE 30 - 35
2018. november 30. péntek
15:00 Csurgói KK - FTC - Diagnosticum 23 - 27
2018. december 1. szombat
16:00 Rév TSC - Grundfos Tatabánya KC 22 - 34
16:00 Sport36-Komló - Balatonfüredi KSE 24 - 37
2018. december 5. szerda
18:00 Telekom Veszprém - Veszprémi KKFT Felsőörs 25 - 27
20:00 Váci KSE - NEKA 30 - 33
2018. december 6. csütörtök
15:30 Grundfos Tatabánya KC - Csurgói KK 21 - 20
18:30 Várpalotai BSK - Sport36-Komló 31 - 24
18:30 Szigetszentmiklósi KSK - Balatonfüredi KSE 21 - 43
2018. december 7. péntek
18:30 FTC - Diagnosticum - CYEB Budakalász 30 - 22
2018. december 8. szombat
16:00 AGROFEED ETO-SZESE - Rév TSC 44 - 26
2018. december 10. hétfő
17:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Váci KSE 33 - 28
2018. december 11. kedd
16:00 NEKA - Grundfos Tatabánya KC 25 - 23
2018. december 13. csütörtök
18:00 NEKA - Várpalotai BSK 33 - 26
2018. december 14. péntek
15:00 Csurgói KK - AGROFEED ETO-SZESE 30 - 27
16:00 Sport36-Komló - Szigetszentmiklósi KSK 30 - 29
2018. december 15. szombat
13:00 CYEB Budakalász - Grundfos Tatabánya KC 25 - 25
16:00 Balatonfüredi KSE - FTC - Diagnosticum 30 - 30
16:00 Rév TSC - Telekom Veszprém 30 - 37
2018. december 17. hétfő
19:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - FTC - Diagnosticum 31 - 35
2019. január 30. szerda
19:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Várpalotai BSK 37 - 24
2019. január 31. csütörtök
15:00 Sport36-Komló - NEKA 22 - 34
18:30 Szigetszentmiklósi KSK - FTC - Diagnosticum 28 - 45
2019. február 1. péntek
15:00 Csurgói KK - Telekom Veszprém 26 - 37
2019. február 2. szombat
11:00 Rév TSC - Váci KSE 25 - 30
13:00 Balatonfüredi KSE - Grundfos Tatabánya KC 28 - 22
15:00 CYEB Budakalász - AGROFEED ETO-SZESE 31 - 30
2019. február 6. szerda
18:00 Telekom Veszprém - CYEB Budakalász 38 - 25
2019. február 7. csütörtök
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - Balatonfüredi KSE 25 - 33
17:45 NEKA - Veszprémi KKFT Felsőörs 31 - 25
2019. február 9. szombat
15:30 Grundfos Tatabánya KC - Szigetszentmiklósi KSK 36 - 27
15:45 FTC - Diagnosticum - Sport36-Komló 35 - 24
18:00 Váci KSE - Csurgói KK 32 - 27
2019. február 10. vasárnap
11:00 Várpalotai BSK - Rév TSC 30 - 27
2019. február 21. csütörtök
16:00 Balatonfüredi KSE - Telekom Veszprém 25 - 31
17:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Sport36-Komló 36 - 29
18:30 Várpalotai BSK - Csurgói KK 23 - 24
18:30 Szigetszentmiklósi KSK - AGROFEED ETO-SZESE 32 - 27
2019. február 22. péntek
18:30 FTC - Diagnosticum - Grundfos Tatabánya KC 41 - 26
2019. február 23. szombat
11:00 Rév TSC - NEKA 22 - 39
2019. február 24. vasárnap
11:30 Váci KSE - CYEB Budakalász 37 - 29
2019. február 26. kedd
19:45 Váci KSE - Balatonfüredi KSE 34 - 33
2019. február 27. szerda
17:00 NEKA - Csurgói KK 33 - 23
18:00 Telekom Veszprém - Szigetszentmiklósi KSK 33 - 30
2019. február 28. csütörtök
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - FTC - Diagnosticum 28 - 30
17:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Rév TSC 34 - 32
18:30 Várpalotai BSK - CYEB Budakalász 29 - 29
2019. március 2. szombat
16:00 Sport36-Komló - Grundfos Tatabánya KC 21 - 23
2019. március 4. hétfő
18:45 Szigetszentmiklósi KSK - Váci KSE 31 - 31
2019. március 7. csütörtök
16:00 Balatonfüredi KSE - Várpalotai BSK 29 - 12
2019. március 8. péntek
15:00 Csurgói KK - Veszprémi KKFT Felsőörs 35 - 38
2019. március 9. szombat
11:00 Rév TSC - Sport36-Komló 26 - 34
15:30 Grundfos Tatabánya KC - AGROFEED ETO-SZESE 25 - 24
15:45 FTC - Diagnosticum - Telekom Veszprém 25 - 31
2019. március 10. vasárnap
16:00 CYEB Budakalász - NEKA 32 - 25
2019. március 13. szerda
18:00 Telekom Veszprém - Grundfos Tatabánya KC 23 - 25
18:00 NEKA - Balatonfüredi KSE 19 - 22
2019. március 14. csütörtök
13:00 Sport36-Komló - AGROFEED ETO-SZESE 34 - 25
17:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - CYEB Budakalász 39 - 31
18:30 Várpalotai BSK - Szigetszentmiklósi KSK 24 - 34
2019. március 16. szombat
11:00 Rév TSC - Csurgói KK 27 - 28
18:00 Váci KSE - FTC - Diagnosticum 22 - 30
2019. március 18. hétfő
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - Telekom Veszprém 28 - 37
18:45 Szigetszentmiklósi KSK - NEKA 27 - 29
2019. március 21. csütörtök
16:00 Balatonfüredi KSE - Veszprémi KKFT Felsőörs 25 - 31
2019. március 22. péntek
15:00 Csurgói KK - Sport36-Komló 28 - 33
2019. március 23. szombat
13:00 CYEB Budakalász - Rév TSC 37 - 24
15:30 Grundfos Tatabánya KC - Váci KSE 38 - 25
15:45 FTC - Diagnosticum - Várpalotai BSK 34 - 25
2019. március 27. szerda
15:45 NEKA - FTC - Diagnosticum 28 - 21
2019. március 28. csütörtök
15:00 Sport36-Komló - Telekom Veszprém 21 - 39
18:30 Várpalotai BSK - Grundfos Tatabánya KC 24 - 27
2019. március 29. péntek
15:00 Csurgói KK - CYEB Budakalász 26 - 26
19:00 Veszprémi KKFT Felsőörs - Szigetszentmiklósi KSK 51 - 34
2019. március 30. szombat
11:00 Rév TSC - Balatonfüredi KSE 21 - 42
14:00 Váci KSE - AGROFEED ETO-SZESE 27 - 30
2019. április 4. csütörtök
18:15 FTC - Diagnosticum - Veszprémi KKFT Felsőörs 40 - 33
2019. április 11. csütörtök
14:00 Sport36-Komló - Váci KSE 29 - 18
2019. április 17. szerda
19:45 Váci KSE - Telekom Veszprém 31 - 34
2019. április 18. csütörtök
15:00 Grundfos Tatabánya KC - NEKA 23 - 35
16:00 Balatonfüredi KSE - Csurgói KK 22 - 26
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - Várpalotai BSK 0 - 10
19:30 Szigetszentmiklósi KSK - Rév TSC 44 - 37
2019. április 20. szombat
15:00 CYEB Budakalász - Sport36-Komló 25 - 26
2019. április 24. szerda
17:45 NEKA - AGROFEED ETO-SZESE 38 - 27
2019. április 25. csütörtök
17:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Grundfos Tatabánya KC 27 - 27
18:30 Várpalotai BSK - Telekom Veszprém 17 - 34
2019. április 26. péntek
15:00 Csurgói KK - Szigetszentmiklósi KSK 38 - 29
2019. április 27. szombat
11:00 Rév TSC - FTC - Diagnosticum 15 - 31
15:00 CYEB Budakalász - Balatonfüredi KSE 28 - 35
2019. április 30. kedd
18:00 Balatonfüredi KSE - Szigetszentmiklósi KSK 34 - 26
2019. május 2. csütörtök
16:00 Balatonfüredi KSE - Sport36-Komló 28 - 21
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - Veszprémi KKFT Felsőörs 31 - 35
18:00 Telekom Veszprém - NEKA 22 - 21
18:15 FTC - Diagnosticum - Csurgói KK 21 - 20
2019. május 4. szombat
15:30 Grundfos Tatabánya KC - Rév TSC 31 - 24
2019. május 5. vasárnap
14:00 Váci KSE - Várpalotai BSK 30 - 23
17:00 Szigetszentmiklósi KSK - CYEB Budakalász 34 - 31
2019. május 7. kedd
15:30 NEKA - Váci KSE 35 - 27
2019. május 8. szerda
16:00 Sport36-Komló - Várpalotai BSK 24 - 21
2019. május 9. csütörtök
17:45 Veszprémi KKFT Felsőörs - Telekom Veszprém 27 - 29
2019. május 10. péntek
15:00 Csurgói KK - Grundfos Tatabánya KC 26 - 26
2019. május 11. szombat
11:00 Rév TSC - AGROFEED ETO-SZESE 32 - 50
13:00 CYEB Budakalász - FTC - Diagnosticum 26 - 36
2019. május 15. szerda
19:45 Váci KSE - Veszprémi KKFT Felsőörs 28 - 30
2019. május 16. csütörtök
17:30 AGROFEED ETO-SZESE - Csurgói KK 25 - 27
17:30 Szigetszentmiklósi KSK - Sport36-Komló 34 - 35
18:30 Várpalotai BSK - NEKA 27 - 38
2019. május 18. szombat
11:00 Telekom Veszprém - Rév TSC 41 - 21
13:30 Grundfos Tatabánya KC - CYEB Budakalász 26 - 20
2019. május 19. vasárnap
18:00 FTC - Diagnosticum - Balatonfüredi KSE 27 - 31
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Telekom Veszprém 26 23 1 2 823 637 186 47
2. NEKA 26 22 0 4 821 630 191 44
3. Balatonfüredi KSE 26 19 1 6 799 640 159 39
4. FTC - Diagnosticum 26 19 1 6 868 689 179 39
5. Grundfos Tatabánya KC 26 16 3 7 718 666 52 35
6. Veszprémi KKFT Felsőörs 26 15 1 10 841 783 58 31
7. CYEB Budakalász 26 11 3 12 761 740 21 25
8. Csurgói KK 26 11 2 13 688 715 -27 24
9. Váci KSE 26 9 1 16 705 790 -85 19
10. Sport36-Komló 26 9 0 17 658 769 -111 18
11. Szigetszentmiklósi KSK 26 8 2 16 796 883 -87 18
12. AGROFEED ETO-SZESE 26 8 0 18 731 780 -49 16
13. Várpalotai BSK 26 3 1 22 624 818 -194 7
14. Rév TSC 26 1 0 25 642 935 -293 2
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. MÁTÉS ISTVÁN AGROFEED ETO-SZESE 168 25
2. FOKI DÁVID Várpalotai BSK 164 24
3. SINGELY MIHÁLY NEKA 7 3 148 19
Váci KSE 141 16
4. BREZOVSZKY BARNABÁS Csurgói KK 147 25
5. BOGNÁR ALEX Váci KSE 145 12
6. MÁRTON BENCE Szigetszentmiklósi K 143 25
7. SZMETÁN MÁTÉ Veszprémi KKFT Felső 134 25
8. ILLÉS LEVENTE Sport36-Komló 132 26
9. ÓNODI JÁNOSKÚTI MÁTÉ FTC - Diagnosticum 130 23
10. LUKÁCS PÉTER FTC - Diagnosticum 129 22
11. SZÉP MILÁN Veszprémi KKFT Felső 127 25
12. ÁCS GERGELY Szigetszentmiklósi K 122 20
13. PÁL LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 115 26
14. KOVÁCSEVICS ISTVÁN Sport36-Komló 114 26
15. CZABÁN MÁRTON NEKA 50 19 111 27
Szigetszentmiklósi K 61 8
16. MARACSKÓ ZALÁN Rév TSC 109 25
17. BAZSÓ GERGELY Csurgói KK 106 25
18. TÓTH KRISTÓF CYEB Budakalász 104 24
19. DAINESE NICOLAS Veszprémi KKFT Felső 103 25
20. DOBOS PATRIK Várpalotai BSK 101 25
21. BOROS BALÁZS Grundfos Tatabánya K 98 24
22. SPACSEK LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 98 23
23. FAZEKAS LEVENTE CYEB Budakalász 96 22
24. ÁCS PÉTER Csurgói KK 94 24
25. BAZSÓ PÉTER Csurgói KK 93 25
26. KECSKÉS DÁNIEL NEKA 93 26
27. KUCSERA MIKLÓS Grundfos Tatabánya K 93 25
28. PAPP GERGELY Rév TSC 91 14
29. DRASKOVICS GELLÉRT Balatonfüredi KSE 90 25
30. KLUCSIK ROLAND Rév TSC 88 23
31. MOÓR JAKAB Váci KSE 86 26
32. GÁSPÁR IMRE Várpalotai BSK 85 24
33. HORNYÁK BENCE Telekom Veszprém 85 19
34. GÁL DOMINIK NEKA 82 24
35. VÁCZI MILÁN CYEB Budakalász 82 14
36. GLÜCK ÁKOS CYEB Budakalász 79 25
37. ILIC ZORAN NEKA 78 24
38. PRAINER VIKTOR FTC - Diagnosticum 78 18
39. CSABAI BARNABÁS GERGELY Csurgói KK 77 25
40. DRÖSZLER GERGŐ Várpalotai BSK 77 22
41. KISS BENCE FTC - Diagnosticum 76 20
42. MUSZTÁCS DÁNIEL FTC - Diagnosticum 76 21
43. GAJDOS DÁNIEL Sport36-Komló 75 25
44. PAPP BOTOND Grundfos Tatabánya K 75 25
45. ÁG BÁLINT Balatonfüredi KSE 74 22
46. HORVÁTH PATRIK Szigetszentmiklósi K 73 21
47. FAZEKAS GERGŐ Veszprémi KKFT Felső 72 19
48. OROSZ BARNABÁS Rév TSC 71 26
49. FÜLÖP NÁNDOR Szigetszentmiklósi K 70 26
50. NYERS TAMÁS Sport36-Komló 70 26
51. MADÁR BALÁZS Szigetszentmiklósi K 69 26
52. MELNYICSUK VIKTOR Telekom Veszprém 69 18
53. SZÁSZ BÁLINT Balatonfüredi KSE 69 16
54. BRANDT BALÁZS Balatonfüredi KSE 68 25
55. DOBI BENCE Telekom Veszprém 68 24
56. ROSTA BÁLINT Grundfos Tatabánya K 67 24
57. TÓVIZI TAMÁS Balatonfüredi KSE 66 26
58. BORBÉNYI ANDRÁS CYEB Budakalász 62 25
59. IMRE BENCE FTC - Diagnosticum 62 19
60. SCARDONE PLACIDO Váci KSE 62 26
61. VÉKONY BENCE AGROFEED ETO-SZESE 62 21
62. GYŐRVÁRI TAMÁS Veszprémi KKFT Felső 61 26
63. SISA ERHÁRD Veszprémi KKFT Felső 60 23
64. FINTA GYULA Sport36-Komló 59 26
65. HŐS-NAGY BENCE AGROFEED ETO-SZESE 59 23
66. TIHANYI MÁTÉ CYEB Budakalász 59 21
67. TÓTH PÉTER NEKA 59 21
68. FÓTI BENEDEK Grundfos Tatabánya K 57 24
69. KAÁLI NAGY KENDE Sport36-Komló 57 25
70. PÉTER BARNABÁS NEKA 57 25
71. SZABÓ BALÁZS Veszprémi KKFT Felső 57 23
72. SZÁVA MÁTÉ Telekom Veszprém 57 18
73. BALOGH JÓZSEF NEKA 56 25
74. LAKOSY MÁTÉ AGROFEED ETO-SZESE 56 19
75. TÓTH DÁNIEL Balatonfüredi KSE 56 21
76. VETÉSI BENCE NEKA 55 26
77. GÁLFI SZILÁRD Grundfos Tatabánya K 54 25
78. KURUCZ MÁTÉ Telekom Veszprém 53 18
79. ORBÁN SZABOLCS Grundfos Tatabánya K 53 26
80. BURONY BENCE FTC - Diagnosticum 52 24
81. FARKAS BENEDEK AGROFEED ETO-SZESE 52 21
82. KARAI MIKLÓS FTC - Diagnosticum 52 24
83. KEPESS JÁNOS MARCELL NEKA 51 21
84. VAJDA HUBA Balatonfüredi KSE 51 18
85. CSOMOR TAMÁS NEKA 50 22
86. HEGYI BARNABÁS Várpalotai BSK 50 23
87. HANTOS BÁLINT Váci KSE 49 26
88. MORVAI LEVENTE FTC - Diagnosticum 49 24
89. SIMOTICS MÁTYÁS CYEB Budakalász 49 15
90. SZALAY BALÁZS Grundfos Tatabánya K 49 23
91. DELY MÁRTON NEKA 48 26
92. BODNÁR MÁTÉ CYEB Budakalász 47 18
93. SÖVEGJÁRTÓ MÁTYÁS AGROFEED ETO-SZESE 47 20
94. BLANÁRIK ÁDÁM AGROFEED ETO-SZESE 46 17
95. CSOMÓS LÓRÁNT Csurgói KK 46 26
96. JUHÁSZ LEVENTE PÉTER AGROFEED ETO-SZESE 46 17
97. CZEGLÉDY LÁSZLÓ Telekom Veszprém 45 20
98. ELGOHARY MOHAMED AYMAN Rév TSC 45 11
99. SERFÖZŐ ÁDÁM Váci KSE 45 24
100. HOMOR DOMINIK Rév TSC 44 26
101. BENDICSEK ÁKOS Telekom Veszprém 43 21
102. BOGNÁR NÁNDOR NEKA 43 19
103. GYÖRFI ÁDÁM Rév TSC 43 26
104. HATÁR PÉTER Balatonfüredi KSE 43 17
105. HUTVÁGNER ÁRON Balatonfüredi KSE 43 22
106. PAPP KRISZTIÁN Balatonfüredi KSE 43 24
107. CSALA KRISTÓF AGROFEED ETO-SZESE 42 22
108. SZŰCS BENCE Balatonfüredi KSE 42 13
109. BENKŐ BENJÁMIN Rév TSC 41 17
110. SZUHAREV LEV Telekom Veszprém 41 15
111. KENDE PÉTER FTC - Diagnosticum 40 26
112. SCHÄFFER ZSOLT Grundfos Tatabánya K 40 7
113. SZRNKA BENEDEK Telekom Veszprém 40 15
114. MOLNÁR RENÁTÓ AGROFEED ETO-SZESE 39 19
115. MÓRICZ ZSOLT Balatonfüredi KSE 39 17
116. OSZKÓ ZALÁN Várpalotai BSK 39 20
117. SZABÓ NORBERT Veszprémi KKFT Felső 39 23
118. TÓTH DÁNIEL CYEB Budakalász 39 25
119. ZELLER MARTIN Váci KSE 39 25
120. BÁLINT BENCE NEKA 38 13
121. OBERRITTER ROLAND ROMEO Sport36-Komló 38 24
122. GAÁL LEVENTE Telekom Veszprém 37 16
123. PÁPAI PÉTER Telekom Veszprém 37 14
124. FEKETE DÁNIEL Grundfos Tatabánya K 36 12
125. TRISCHLER MÁTÉ Sport36-Komló 36 19
126. KOCSIS MARCELL Váci KSE 35 24
127. KŐHEGYI ÁKOS Telekom Veszprém 35 14
128. VÁRADI BOLDIZSÁR PÉTER Rév TSC 35 12
129. TÓTH SZABOLCS FTC - Diagnosticum 34 17
130. VARGA ZOLTÁN Várpalotai BSK 34 25
131. DÁVID MÁRK Telekom Veszprém 32 14
132. DÖRNYEI BORISZ Telekom Veszprém 32 13
133. FEKÉSHÁZY ZSOLT CYEB Budakalász 32 18
134. BALOGH PATRIK Sport36-Komló 31 26
135. CSORDÁS MÁTÉ FTC - Diagnosticum 31 26
136. NAGY MARTIN OLIVÉR Veszprémi KKFT Felső 31 23
137. BECK MÁTÉ Sport36-Komló 29 25
138. BOROS TAMÁS Rév TSC 29 25
139. NAGY MARTIN DÁNIEL AGROFEED ETO-SZESE 29 23
140. FARKAS BENCE DÁNIEL Grundfos Tatabánya K 28 16
141. FIRON DÖMÖTÖR CYEB Budakalász 28 19
142. GUBICZA CSABA Balatonfüredi KSE 26 17
143. KOVÁCS GERGŐ NEKA 26 6
144. MÁNDY TIBOR Grundfos Tatabánya K 26 24
145. TÓTH DÁVID DOMINIK Csurgói KK 26 26
146. ALFÖLDI BENCE Váci KSE 25 22
147. BÁTORI MÁTÉ CYEB Budakalász 25 15
148. INCÉDY PÉTER Váci KSE 25 26
149. JÁRÁSI RICHÁRD Várpalotai BSK 25 23
150. MALÁK PÉTER VILMOS CYEB Budakalász 25 18
151. PARZER NORBERT GERGŐ FTC - Diagnosticum 25 16
152. SKODA LEVENTE Csurgói KK 25 23
153. TÓTH DÁNIEL Veszprémi KKFT Felső 25 22
154. REDLING ANDRÁS Veszprémi KKFT Felső 24 11
155. ZILAHI GÁBOR Csurgói KK 23 19
156. DUDOLI MÁRK Váci KSE 22 4
157. HUTVÁGNER ÁKOS Balatonfüredi KSE 22 20
158. JENEI BÁLINT SÁNDOR FTC - Diagnosticum 22 23
159. BECSKEI BARNABÁS Csurgói KK 21 25
160. NAGY ÁDÁM CYEB Budakalász 21 16
161. VARGA MÁRTON Balatonfüredi KSE 21 8
162. NKOUSA DÁVID LUC Telekom Veszprém 20 12
163. SZIKRA BARNA Várpalotai BSK 20 16
164. GOMBAI ÁRON Telekom Veszprém 19 16
165. HERKOVITS ROLAND AGROFEED ETO-SZESE 19 19
166. HORVÁTH ZSOLT ISTVÁN AGROFEED ETO-SZESE 19 21
167. KOVÁCS LÁSZLÓ Telekom Veszprém 19 10
168. BÓKA DOMINIK Veszprémi KKFT Felső 18 22
169. GONDA ZSOLT Szigetszentmiklósi K 18 13
170. MAROSI ZOLTÁN Telekom Veszprém 18 15
171. ORBÁN BARNABÁS Balatonfüredi KSE 18 14
172. PUNYI PATRIK Rév TSC 16 25
173. BORZAS UROS Telekom Veszprém 15 3
174. CSÁNYI DÁNIEL Telekom Veszprém 15 25
175. LUKÁCS SOMA Grundfos Tatabánya K 15 20
176. ÉLES BENEDEK Veszprémi KKFT Felső 13 4
177. RADVÁNSZKI ZSOLT Veszprémi KKFT Felső 13 6
178. WICZIÁN SOMA Telekom Veszprém 13 12
179. ÁSVÁNYI GELLÉRT AGROFEED ETO-SZESE 12 15
180. BALATONI ÁDÁM Várpalotai BSK 12 17
181. HÁRI LEVENTE Veszprémi KKFT Felső 12 3
182. BODNÁR KRISZTIÁN Grundfos Tatabánya K 11 16
183. BUZÁS KRISTÓF OLIVÉR Csurgói KK 11 17
184. PERCZEL KRISTÓF Veszprémi KKFT Felső 11 14
185. SZMETÁN PÉTER Veszprémi KKFT Felső 11 4
186. GONDA DOMINIK CYEB Budakalász 10 20
187. KADOCSA BOTOND AGROFEED ETO-SZESE 10 10
188. LUKA ANDRÁS Szigetszentmiklósi K 10 17
189. LUKÁCS BOTOND AGROFEED ETO-SZESE 10 15
190. PAPP SEBESTYÉN Váci KSE 10 11
191. PERÉNYI MÁRK Rév TSC 10 24
192. SZÁNTÓ ANDRÁS Veszprémi KKFT Felső 10 12
193. BARTHA BENCE Veszprémi KKFT Felső 9 3
194. HORVÁTH MÁTÉ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 9 17
195. KÁDÁR KEVIN Grundfos Tatabánya K 9 15
196. KISGYÖRGY ÁDÁM Veszprémi KKFT Felső 9 12
197. KISS SÁNDOR Telekom Veszprém 9 6
198. MOLNÁR MARCELL Balatonfüredi KSE 9 16
199. OROSS DÁNIEL AGROFEED ETO-SZESE 9 4
200. ZSENI ISTVÁN BENEDEK Váci KSE 9 22
201. DOBI SÁNDOR NEKA 8 6
202. FRAUENBERGER BENEDEK Balatonfüredi KSE 8 9
203. METCZ DÁVID Sport36-Komló 8 22
204. TÓTH LEHEL Rév TSC 8 3
205. HOLDOSI BENCE FTC - Diagnosticum 7 2
206. MAJOR MÁRK NEKA 7 5
207. MEZEI JÓZSEF MÁTÉ Váci KSE 7 25
208. SZABÓ ÁDÁM NEKA 7 5
209. BENE ZSOMBOR SOMA Telekom Veszprém 6 2
210. HORVÁTH HENRIK Balatonfüredi KSE 6 6
211. MARKOVICS PATRIK Telekom Veszprém 6 6
212. TESNER OLIVÉR KRISZTIÁN Rév TSC 6 9
213. TORMÁS NEMESHALMI ÁRON Csurgói KK 6 24
214. DOMBI SOMA Balatonfüredi KSE 5 9
215. DÖMÖTÖR MARCELL Csurgói KK 5 15
216. KOVÁCS JÁNOS Csurgói KK 5 13
217. SZŰCS LEVENTE AGROFEED ETO-SZESE 5 15
218. BARNA LÁSZLÓ Grundfos Tatabánya K 4 6
219. DOBOS MÁTÉ Várpalotai BSK 4 21
220. PUTNOKI PÉTER Sport36-Komló 4 5
221. BONDÁR DOMINIK Rév TSC 3 7
222. FÁBIÁN VINCE NEKA 3 11
223. KÖVESDI ZSOMBOR Váci KSE 3 26
224. MÉCS MARTIN Szigetszentmiklósi K 3 20
225. SOMOGYI MÁRK Várpalotai BSK 3 22
226. SZÉPVÖLGYI LÁSZLÓ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 3 18
227. TÓTH JÓZSEF FTC - Diagnosticum 3 4
228. BÓDY BOTOND BENDEGÚZ FTC - Diagnosticum 2 16
229. GÖDÖR BENCE Telekom Veszprém 2 20
230. GYŐRI KRISTÓF NEKA 2 6
231. HORVÁTH MILÁN Grundfos Tatabánya K 2 4
232. KURUCZ BENCE Telekom Veszprém 2 1
233. NAGY BENEDEK Telekom Veszprém 2 13
234. SZOKOLÓCZI ÁRON Váci KSE 2 4
235. TÓTH KEVIN Sport36-Komló 2 23
236. VANYEK SZABOLCS Sport36-Komló 2 26
237. DÉCSI GÁBOR AGROFEED ETO-SZESE 1 20
238. FÓRIZS BENCE CYEB Budakalász 1 4
239. FÜSTÖS ÁDÁM Csurgói KK 1 26
240. HUSONYICZA GERGELY Szigetszentmiklósi K 1 22
241. JAKSA KRISZTIÁN Veszprémi KKFT Felső 1 14
242. KARFNER ÁDÁM Veszprémi KKFT Felső 1 22
243. KOVÁCS ROLAND Szigetszentmiklósi K 1 25
244. KÖRTÉLYESI ZOLTÁN Telekom Veszprém 1 1
245. LASSÚ MARTIN Csurgói KK 1 2
246. MEGYESI GÁBOR Rév TSC 1 24
247. MIKLÓS LEVENTE Csurgói KK 1 6
248. NAGY TIBOR NEKA 1 25
249. PINTÉR BENEDEK Telekom Veszprém 1 1
250. RÁTKI GERGELY Rév TSC 1 4
251. SCHWÁB OLIVÉR CYEB Budakalász 1 3
252. SURGUTA ÁRON VINCE Telekom Veszprém 1 1
253. SZILÁGYI BENJAMIN Sport36-Komló 1 25
254. TAKÁCS DÁNIEL Rév TSC 1 25
255. VASVÁRI ZSOLT CYEB Budakalász 1 25
256. ZOVITS ZALÁN Grundfos Tatabánya K 1 8
257. ÁGOSTON ÁRON Balatonfüredi KSE 0 19
258. ALEXY MILÁN Váci KSE 0 18
259. ALMÁSY RICHÁRD Telekom Veszprém 0 2
260. ANDÓ ARIÁN Balatonfüredi KSE 0 1
261. BAGI BALÁZS Grundfos Tatabánya K 0 3
262. BAKOS BÁLINT Telekom Veszprém 0 1
263. BARACSKAI SÁNDOR Veszprémi KKFT Felső 0 20
264. BESZE MÁTYÁS Rév TSC 0 6
265. BIHARI AMBRUS CYEB Budakalász 0 23
266. BOGDÁNY ÁRON Várpalotai BSK 0 11
267. BOGYÓ BENEDEK LÁSZLÓ Grundfos Tatabánya K 0 24
268. BOSZNAI PATRIK Csurgói KK 0 3
269. DÁVID JÁNOS Rév TSC 0 22
270. DE RIDDER ROBERT AGROFEED ETO-SZESE 0 3
271. DEMÉNYI XAVÉR Grundfos Tatabánya K 0 14
272. DOMBRÁDI OLIVÉR FTC - Diagnosticum 0 21
273. DOMOKOS ÁDÁM Szigetszentmiklósi K 0 4
274. FÁBIÁN ÁKOS AGROFEED ETO-SZESE 0 2
275. GERGÁLY ÁDÁM Csurgói KK 0 20
276. HEGEDŰS MÁRK Csurgói KK 0 2
277. HORNYÁK VENDEL Grundfos Tatabánya K 0 2
278. HORVÁTH BALÁZS Balatonfüredi KSE 0 8
279. HUSZÁR BÁLINT Váci KSE 0 26
280. JÁMBOR MÁTÉ Várpalotai BSK 0 2
281. KECSKÉS MILÁN Várpalotai BSK 0 20
282. KONYICSÁK TAMÁS NEKA 0 10
283. KÓSA BARNABÁS Telekom Veszprém 0 3
284. KOVÁCS LEVENTE Szigetszentmiklósi K 0 3
285. KŐBER MÁRTON JÓZSEF Szigetszentmiklósi K 0 1
286. LAKATOS KRISZTIÁN Balatonfüredi KSE 0 10
287. LOPEZ-FILKORN NERY FERNANDO CYEB Budakalász 0 10
288. MAGYAR VIKTOR Szigetszentmiklósi K 0 14
289. MARTON OLIVÉR PÉTER Csurgói KK 0 10
290. MERKOVSZKI PÁL FTC - Diagnosticum 0 2
291. MIKLER KRISZTIÁN ISTVÁN Telekom Veszprém 0 1
292. MOLNÁR GÁBOR MARTIN Szigetszentmiklósi K 0 1
293. MOLNÁR GERGŐ Várpalotai BSK 0 2
294. MUCSI LÁSZLÓ Grundfos Tatabánya K 0 26
295. NAGY PATRIK TAMÁS FTC - Diagnosticum 0 21
296. NÁNÁSI LAJOS FTC - Diagnosticum 0 7 0 16
Rév TSC 0 9
297. NÉMETH GÁBOR Sport36-Komló 0 5
298. NÉMETH MARTIN TIBOR AGROFEED ETO-SZESE 0 10
299. PALASICS KRISTÓF Telekom Veszprém 0 12
300. PÁLFI DOMINIK NEKA 0 14
301. PAPP GERGŐ ZOLTÁN Szigetszentmiklósi K 0 1
302. PONGRÁCZ CSABA Várpalotai BSK 0 11
303. REZESSY SZILVESZTER ÖRS Váci KSE 0 1
304. RIBI MARTIN Várpalotai BSK 0 9
305. SÁRI GÁBOR Várpalotai BSK 0 22
306. SEPRŐS BENCE Balatonfüredi KSE 0 22
307. STOFF RONALD Csurgói KK 0 13
308. SZABÓ PÉTER Rév TSC 0 2
309. SZABÓ SZILÁRD Telekom Veszprém 0 3
310. SZABÓ TAS Telekom Veszprém 0 1
311. SZÉLES NÁNDOR NEKA 0 1
312. SZIGETI BÁLINT Sport36-Komló 0 1
313. SZŐLLŐS MÁRTON Szigetszentmiklósi K 0 4
314. TAKÁCS ZOLTÁN Várpalotai BSK 0 5
315. VARGA ROLAND Sport36-Komló 0 3
316. VARGA ZOLTÁN Szigetszentmiklósi K 0 4
317. VIDÉKI ROLAND AGROFEED ETO-SZESE 0 24
318. ZERGI BÁLINT Várpalotai BSK 0 3
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó