Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK
Fiú Serdülő II. osztály-Nyugat
2018. szeptember 12. szerda
17:30 Balatonfüredi KSE II. - Bp. Elektromos SE 23 - 24
2018. szeptember 14. péntek
17:00 Tatai AC - Cunder TU Kézisuli 32 - 17
2018. szeptember 15. szombat
10:00 Budai Farkasok NKFT - Százhalombattai KE 33 - 24
11:00 KK Ajka - Várpalotai BSK 25 - 24
2018. szeptember 16. vasárnap
15:00 FTC KN KFT II. - Telekom Veszprém II. 22 - 17
17:30 Szigetszentmiklósi KSK - Éles KISE 22 - 35
2018. szeptember 19. szerda
15:00 Bp. Elektromos SE - FTC KN KFT II. 33 - 28
16:00 Cunder TU Kézisuli - Budai Farkasok NKFT 24 - 21
17:45 Várpalotai BSK - Tatai AC 26 - 33
18:00 Telekom Veszprém II. - Szigetszentmiklósi KSK 37 - 28
2018. szeptember 21. péntek
17:45 KK Ajka - Éles KISE 31 - 27
2018. szeptember 22. szombat
14:00 Százhalombattai KE - Balatonfüredi KSE II. 17 - 27
2018. szeptember 26. szerda
17:45 Várpalotai BSK - Éles KISE 32 - 36
2018. szeptember 27. csütörtök
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Cunder TU Kézisuli 22 - 24
18:30 Budai Farkasok NKFT - Tatai AC 31 - 41
2018. szeptember 28. péntek
17:45 KK Ajka - Telekom Veszprém II. 25 - 24
2018. szeptember 29. szombat
15:00 FTC KN KFT II. - Százhalombattai KE 33 - 20
2018. szeptember 30. vasárnap
13:00 Szigetszentmiklósi KSK - Bp. Elektromos SE 28 - 35
2018. október 3. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Éles KISE 25 - 36
16:00 Cunder TU Kézisuli - FTC KN KFT II. 22 - 16
18:20 Budai Farkasok NKFT - Várpalotai BSK 32 - 24
2018. október 4. csütörtök
15:00 Bp. Elektromos SE - KK Ajka 35 - 25
2018. október 5. péntek
15:30 Tatai AC - Balatonfüredi KSE II. 34 - 28
2018. október 6. szombat
16:00 Százhalombattai KE - Szigetszentmiklósi KSK 27 - 34
2018. október 10. szerda
17:45 Várpalotai BSK - Telekom Veszprém II. 25 - 24
2018. október 11. csütörtök
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Budai Farkasok NKFT 23 - 24
2018. október 12. péntek
15:00 Éles KISE - Bp. Elektromos SE 31 - 31
2018. október 13. szombat
12:30 KK Ajka - Százhalombattai KE 29 - 27
14:00 FTC KN KFT II. - Tatai AC 30 - 32
2018. október 14. vasárnap
10:10 Szigetszentmiklósi KSK - Cunder TU Kézisuli 28 - 26
2018. október 17. szerda
15:30 Bp. Elektromos SE - Telekom Veszprém II. 41 - 35
16:00 Balatonfüredi KSE II. - Várpalotai BSK 23 - 28
16:00 Cunder TU Kézisuli - KK Ajka 24 - 23
2018. október 19. péntek
17:00 Tatai AC - Szigetszentmiklósi KSK 35 - 24
2018. október 20. szombat
10:00 Budai Farkasok NKFT - FTC KN KFT II. 22 - 25
14:00 Százhalombattai KE - Éles KISE 20 - 39
2018. november 7. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Százhalombattai KE 38 - 19
17:45 Várpalotai BSK - Bp. Elektromos SE 29 - 30
2018. november 9. péntek
15:00 Éles KISE - Cunder TU Kézisuli 32 - 21
2018. november 10. szombat
14:00 KK Ajka - Tatai AC 21 - 27
15:00 FTC KN KFT II. - Balatonfüredi KSE II. 21 - 25
2018. november 11. vasárnap
17:15 Szigetszentmiklósi KSK - Budai Farkasok NKFT 32 - 26
2018. november 14. szerda
16:00 Cunder TU Kézisuli - Telekom Veszprém II. 25 - 21
2018. november 15. csütörtök
18:00 FTC KN KFT II. - Várpalotai BSK 22 - 20
2018. november 17. szombat
11:00 Budai Farkasok NKFT - KK Ajka 26 - 19
14:00 Balatonfüredi KSE II. - Szigetszentmiklósi KSK 26 - 23
14:00 Százhalombattai KE - Bp. Elektromos SE 22 - 41
2018. november 18. vasárnap
18:00 Tatai AC - Éles KISE 28 - 25
2018. november 21. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Tatai AC 20 - 38
15:30 Bp. Elektromos SE - Cunder TU Kézisuli 31 - 24
2018. november 23. péntek
15:00 Éles KISE - Budai Farkasok NKFT 34 - 26
2018. november 24. szombat
14:00 KK Ajka - Balatonfüredi KSE II. 21 - 22
16:00 Várpalotai BSK - Százhalombattai KE 32 - 18
2018. november 25. vasárnap
11:45 Szigetszentmiklósi KSK - FTC KN KFT II. 20 - 29
2018. november 29. csütörtök
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Éles KISE 26 - 25
17:00 Tatai AC - Bp. Elektromos SE 36 - 30
18:30 Budai Farkasok NKFT - Telekom Veszprém II. 24 - 36
2018. december 1. szombat
11:00 Cunder TU Kézisuli - Százhalombattai KE 35 - 23
2018. december 2. vasárnap
15:00 FTC KN KFT II. - KK Ajka 29 - 20
15:15 Szigetszentmiklósi KSK - Várpalotai BSK 29 - 28
2018. december 5. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Balatonfüredi KSE II. 22 - 23
15:30 Bp. Elektromos SE - Budai Farkasok NKFT 32 - 26
17:45 Várpalotai BSK - Cunder TU Kézisuli 29 - 33
2018. december 7. péntek
15:00 Éles KISE - FTC KN KFT II. 26 - 24
17:30 Százhalombattai KE - Tatai AC 20 - 36
2018. december 9. vasárnap
15:00 KK Ajka - Szigetszentmiklósi KSK 37 - 27
2019. február 7. csütörtök
18:50 Szigetszentmiklósi KSK - Telekom Veszprém II. 36 - 34
2019. február 13. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - FTC KN KFT II. 32 - 28
15:30 Bp. Elektromos SE - Balatonfüredi KSE II. 28 - 28
16:00 Cunder TU Kézisuli - Tatai AC 34 - 28
17:15 Várpalotai BSK - KK Ajka 22 - 21
2019. február 15. péntek
14:30 Éles KISE - Szigetszentmiklósi KSK 41 - 34
17:15 Százhalombattai KE - Budai Farkasok NKFT 26 - 36
2019. február 21. csütörtök
15:00 FTC KN KFT II. - Bp. Elektromos SE 27 - 32
16:00 Éles KISE - KK Ajka 30 - 31
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Százhalombattai KE 32 - 12
18:30 Budai Farkasok NKFT - Cunder TU Kézisuli 25 - 28
2019. február 22. péntek
17:00 Tatai AC - Várpalotai BSK 31 - 19
2019. február 27. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - KK Ajka 33 - 24
15:30 Bp. Elektromos SE - Szigetszentmiklósi KSK 0 - 10
16:00 Cunder TU Kézisuli - Balatonfüredi KSE II. 22 - 17
2019. február 28. csütörtök
16:00 Éles KISE - Várpalotai BSK 35 - 26
2019. március 2. szombat
14:00 Százhalombattai KE - FTC KN KFT II. 19 - 44
2019. március 3. vasárnap
13:00 Tatai AC - Budai Farkasok NKFT 29 - 25
2019. március 6. szerda
17:15 Várpalotai BSK - Budai Farkasok NKFT 24 - 22
2019. március 7. csütörtök
16:00 Éles KISE - Telekom Veszprém II. 30 - 30
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Tatai AC 19 - 29
18:00 FTC KN KFT II. - Cunder TU Kézisuli 16 - 25
2019. március 9. szombat
11:00 KK Ajka - Bp. Elektromos SE 25 - 44
2019. március 10. vasárnap
10:30 Szigetszentmiklósi KSK - Százhalombattai KE 41 - 24
2019. március 13. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Várpalotai BSK 20 - 17
15:30 Bp. Elektromos SE - Éles KISE 28 - 26
16:00 Cunder TU Kézisuli - Szigetszentmiklósi KSK 33 - 24
2019. március 14. csütörtök
17:00 Tatai AC - FTC KN KFT II. 33 - 24
18:30 Budai Farkasok NKFT - Balatonfüredi KSE II. 31 - 32
2019. március 16. szombat
14:00 Százhalombattai KE - KK Ajka 23 - 33
2019. március 20. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Bp. Elektromos SE 22 - 30
17:15 Várpalotai BSK - Balatonfüredi KSE II. 17 - 19
2019. március 21. csütörtök
16:00 Éles KISE - Százhalombattai KE 35 - 24
2019. március 22. péntek
16:00 KK Ajka - Cunder TU Kézisuli 22 - 28
2019. március 24. vasárnap
11:30 Szigetszentmiklósi KSK - Tatai AC 20 - 30
15:00 FTC KN KFT II. - Budai Farkasok NKFT 31 - 18
2019. március 27. szerda
15:30 Bp. Elektromos SE - Várpalotai BSK 34 - 29
16:00 Cunder TU Kézisuli - Éles KISE 27 - 22
17:30 Százhalombattai KE - Telekom Veszprém II. 24 - 43
2019. március 28. csütörtök
16:00 Tatai AC - KK Ajka 36 - 13
17:00 Balatonfüredi KSE II. - FTC KN KFT II. 23 - 22
18:30 Budai Farkasok NKFT - Szigetszentmiklósi KSK 38 - 27
2019. április 3. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Cunder TU Kézisuli 27 - 30
15:30 Bp. Elektromos SE - Százhalombattai KE 0 - 10
17:15 Várpalotai BSK - FTC KN KFT II. 21 - 24
2019. április 4. csütörtök
16:00 Éles KISE - Tatai AC 38 - 31
2019. április 5. péntek
16:00 KK Ajka - Budai Farkasok NKFT 27 - 28
2019. április 7. vasárnap
16:15 Szigetszentmiklósi KSK - Balatonfüredi KSE II. 27 - 29
2019. április 24. szerda
16:00 Cunder TU Kézisuli - Bp. Elektromos SE 29 - 29
2019. április 25. csütörtök
18:30 Budai Farkasok NKFT - Éles KISE 26 - 33
2019. április 26. péntek
17:00 Tatai AC - Telekom Veszprém II. 34 - 21
2019. április 27. szombat
15:30 FTC KN KFT II. - Szigetszentmiklósi KSK 35 - 26
2019. április 28. vasárnap
12:00 Balatonfüredi KSE II. - KK Ajka 29 - 24
14:00 Százhalombattai KE - Várpalotai BSK 19 - 32
2019. május 6. hétfő
16:00 Bp. Elektromos SE - Tatai AC 31 - 28
2019. május 8. szerda
14:30 Telekom Veszprém II. - Budai Farkasok NKFT 33 - 25
2019. május 9. csütörtök
15:00 Éles KISE - Balatonfüredi KSE II. 33 - 21
2019. május 10. péntek
17:00 Várpalotai BSK - Szigetszentmiklósi KSK 36 - 31
2019. május 11. szombat
14:00 Százhalombattai KE - Cunder TU Kézisuli 23 - 35
14:00 KK Ajka - FTC KN KFT II. 17 - 32
2019. május 15. szerda
16:00 Cunder TU Kézisuli - Várpalotai BSK 28 - 21
2019. május 16. csütörtök
17:00 Balatonfüredi KSE II. - Telekom Veszprém II. 27 - 24
18:00 FTC KN KFT II. - Éles KISE 21 - 30
18:30 Budai Farkasok NKFT - Bp. Elektromos SE 25 - 34
2019. május 17. péntek
17:00 Tatai AC - Százhalombattai KE 43 - 15
17:15 Szigetszentmiklósi KSK - KK Ajka 39 - 36
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Tatai AC 22 19 0 3 724 531 193 38
2. Bp. Elektromos SE 22 16 3 3 653 566 87 35
3. Cunder TU Kézisuli 22 17 1 4 594 532 62 35
4. Éles KISE 22 14 2 6 699 585 114 30
5. Balatonfüredi KSE II. 22 13 1 8 544 532 12 27
6. FTC KN KFT II. 22 11 0 11 583 533 50 22
7. Telekom Veszprém II. 22 8 1 13 618 611 7 17
8. Szigetszentmiklósi KSK 22 8 0 14 610 677 -67 15
9. Budai Farkasok NKFT 22 7 0 15 590 638 -48 14
10. Várpalotai BSK 22 7 0 15 561 589 -28 14
11. KK Ajka 22 7 0 15 549 636 -87 14
12. Százhalombattai KE 22 1 0 21 456 751 -295 2
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Szigetszentmiklósi KSK -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. HORVÁTH MÁTÉ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 171 20
2. SÜLE LÁSZLÓ Bp. Elektromos SE 162 20
3. SZÜCS BENCE KK Ajka 155 19
4. RUPRECHT BENEDEK Cunder TU Kézisuli 145 22
5. ANGEBRANDT ÁKOS Telekom Veszprém II. 143 21
6. SZÉPVÖLGYI LÁSZLÓ DÁNIEL Szigetszentmiklósi K 136 19
7. WILLI OLIVÉR ATTILA Tatai AC 135 21
8. CSÁNYI CSONGOR Tatai AC 134 18
9. SISA RAJMOND MÁTÉ Éles KISE 134 22
10. BODNÁR BÁLINT Éles KISE 113 22
11. SZI-BENEDEK BALÁZS Tatai AC 110 20
12. GÁDOR KRISZTIÁN Budai Farkasok NKFT 108 20
13. BENCZE BENDEGÚZ Cunder TU Kézisuli 107 20
14. MORVAI TAMÁS FTC KN KFT II. 102 21
15. FERENCZI MÁRK Cunder TU Kézisuli 101 21
16. MAJOR OLIVÉR Százhalombattai KE 101 21
17. SZABOLCSI BENCE Bp. Elektromos SE 101 19
18. SPILÁK LEVENTE Budai Farkasok NKFT 100 21
19. CZABULA HUBA Éles KISE 92 21
20. LENDVAY TARDOS Budai Farkasok NKFT 92 18
21. POINTNER KRISTÓF KK Ajka 92 22
22. GRUNDA DÁVID TIBOR Telekom Veszprém II. 89 21
23. TÓTH LEVENTE Balatonfüredi KSE II 88 20
24. BODNÁR BENCE Éles KISE 87 20
25. SZIKRA BARNA Várpalotai BSK 87 18
26. TÖRÖK ÁDÁM FTC KN KFT II. 87 20
27. VÁCZI DOMINIK GYÖRGY FTC KN KFT II. 87 21
28. KOVÁCS BENCE Balatonfüredi KSE II 86 17
29. PANAIT DÖME Budai Farkasok NKFT 86 20
30. GÁLLI KEVIN Bp. Elektromos SE 84 17
31. KOVÁCSPÁL KRISTÓF Cunder TU Kézisuli 84 21
32. MÉCS MARTIN Szigetszentmiklósi K 81 20
33. SOMOGYI MÁRK Várpalotai BSK 80 21
34. MARINKA MARCELL Bp. Elektromos SE 77 17
35. SZABÓ ÁKOS Éles KISE 77 16
36. HORVÁTH KORNÉL KK Ajka 73 20
37. BAUMGARTNER MÁRK Százhalombattai KE 72 20
38. JÁRÁSI RICHÁRD Várpalotai BSK 72 22
39. VÁMOSI MILÁN Tatai AC 70 21
40. KOVÁCS LEVENTE Százhalombattai KE 68 21
41. TÓTH BERTALAN Telekom Veszprém II. 66 21
42. HERMANN HUNOR Balatonfüredi KSE II 62 8
43. BOLYÁN ÁDÁM Tatai AC 61 14
44. KUBIK ÁDÁM KK Ajka 61 22
45. DOBOS MÁTÉ Várpalotai BSK 59 20
46. HEGYESI ALEX ERIK Várpalotai BSK 58 22
47. TÁJOK TAMÁS PÉTER FTC KN KFT II. 57 22
48. BÁDER BARNABÁS Telekom Veszprém II. 56 21
49. ERDÉLYI BENEDEK Balatonfüredi KSE II 56 18
50. RÓKA MIKLÓS Bp. Elektromos SE 56 19
51. TURÁK XAVÉR Budai Farkasok NKFT 56 21
52. FODOR BARNABÁS Balatonfüredi KSE II 55 21
53. BODZÁN BENCE FTC KN KFT II. 54 18
54. NAGY ÁDÁM Telekom Veszprém II. 54 21
55. SZALAY GERGŐ Tatai AC 54 22
56. KOVÁCS ALBERT Telekom Veszprém II. 52 21
57. TÖRÖK ÁKOS IMRE FTC KN KFT II. 51 20
58. FERCSIK DÁNIEL Éles KISE 50 22
59. ORMAY SOMA NÁNDOR Balatonfüredi KSE II 49 17
60. VARGA ZOLTÁN Várpalotai BSK 49 19
61. HEGEDÜS ZALÁN Cunder TU Kézisuli 48 22
62. HANCSAROV BENCE Balatonfüredi KSE II 47 22
63. TAKÁCS MÁTÉ Tatai AC 46 21
64. MOLNÁR LEÓ Budai Farkasok NKFT 43 19
65. BALOGH BOTOND Telekom Veszprém II. 42 22
66. NÉMETH LÁSZLÓ KK Ajka 42 11
67. PAPP GERGŐ ZOLTÁN Szigetszentmiklósi K 42 19
68. DOMBOVÁRI GERGŐ FTC KN KFT II. 31 10 41 14
Telekom Veszprém II. 10 4
69. MAJOROS DOMOKOS Bp. Elektromos SE 41 13
70. LANTOS KORNÉL Százhalombattai KE 40 21
71. STRUPKA ATTILA Százhalombattai KE 40 21
72. NAGY GERGŐ Várpalotai BSK 39 20
73. GALAMBOS MARTIN Százhalombattai KE 37 14
74. SZABÓ DÁNIEL Budai Farkasok NKFT 37 18
75. SIMON TAMÁS Szigetszentmiklósi K 36 19
76. SCHMIDT ZSOMBOR Éles KISE 32 20
77. FERENCZ KRISTÓF Bp. Elektromos SE 30 17
78. GYÖRE BOTOND Telekom Veszprém II. 30 20
79. STRELICZ ÁKOS Balatonfüredi KSE II 30 8
80. GODA KOPPÁNY Éles KISE 18 7 29 17
Telekom Veszprém II. 11 10
81. BARTA LEVENTE TIBOR Éles KISE 28 6
82. FÁBIÁN DOMINIK KK Ajka 28 11
83. KRANJEC BARNABÁS Éles KISE 27 20
84. SOÓS BENEDEK KK Ajka 27 16
85. ZUBEK GÁBOR TIBOR Tatai AC 27 12
86. HOLUBECZ BENEDEK Balatonfüredi KSE II 26 20
87. KOVÁCS BENDEGÚZ Szigetszentmiklósi K 26 16
88. PÁDÁR PATRIK FTC KN KFT II. 26 22
89. FARKAS DOMINIK KK Ajka 25 16
90. BALI BENCE Éles KISE 24 21
91. KARNICZKI MÁRK Cunder TU Kézisuli 24 22
92. NAGY PÉTER Tatai AC 23 7
93. ÁCS PATRIK Cunder TU Kézisuli 22 11
94. FARKAS BÁLINT LEVENTE Bp. Elektromos SE 21 5
95. KAZSOKI BALÁZS Telekom Veszprém II. 21 17
96. MÉHES BÁLINT Bp. Elektromos SE 21 14
97. PADRAGI BÁLINT Várpalotai BSK 21 11
98. FENYŐ JORDÁN Várpalotai BSK 20 22
99. LIPTAI TAMÁS ÁLMOS Cunder TU Kézisuli 20 14
100. MAJOR SOMA Budai Farkasok NKFT 20 20
101. SZŐLLŐS MÁRTON Szigetszentmiklósi K 20 9
102. JÁSZ DOMINIK Várpalotai BSK 19 12
103. KOZÁK DÁVID FTC KN KFT II. 19 18
104. MÁRFI RICHÁRD ATTILA FTC KN KFT II. 19 21
105. SZABÓ MÁTÉ FTC KN KFT II. 19 18
106. ZSÁKI ÁKOS KK Ajka 19 21
107. NAGY MÁRTON GÁBOR Tatai AC 18 10
108. BÓZSA BRENDON Telekom Veszprém II. 17 20
109. HERKLI NOEL Százhalombattai KE 17 17
110. TÖRÖK -VIDA ZSOMBOR Éles KISE 17 18
111. ZERGI BÁLINT Várpalotai BSK 17 22
112. MÁRTON KRISTÓF Szigetszentmiklósi K 16 17
113. SIMÓ BALÁZS Bp. Elektromos SE 16 20
114. BORBÉLY ANDRÁS Várpalotai BSK 15 18
115. IHÁSZ VILMOS Százhalombattai KE 15 11
116. KOVÁCS TIMÓTEUS Szigetszentmiklósi K 15 16
117. FEHÉR DOMINIK Cunder TU Kézisuli 14 21
118. PAPP BÁLINT FTC KN KFT II. 14 15
119. PONGRÁCZ CSABA Várpalotai BSK 14 19
120. DOMOKOS ÁDÁM Szigetszentmiklósi K 13 20
121. EKKER BALÁZS Cunder TU Kézisuli 13 9
122. HORVÁTH BÁLINT Tatai AC 13 8
123. MEIDLINGER LEVENTE Balatonfüredi KSE II 13 9
124. PALLOS MÁRTON Budai Farkasok NKFT 13 10
125. PIETRASKÓ ADRIÁN MÁTÉ Százhalombattai KE 13 19
126. SOLYMOSI LAJOS FERENC Bp. Elektromos SE 13 17
127. EGRI DÁNIEL Balatonfüredi KSE II 12 20
128. GARAI BALÁZS GÁBOR Szigetszentmiklósi K 12 9
129. PALLOS LŐRINC JÓZSEF Budai Farkasok NKFT 12 19
130. SZABÓ BENCE ISTVÁN Bp. Elektromos SE 12 16
131. SZABÓ MAGOR Telekom Veszprém II. 12 16
132. BARNA BENJAMIN Bp. Elektromos SE 11 12
133. KOVÁCS LEVENTE Szigetszentmiklósi K 11 17
134. BALATONI JÁNOS Várpalotai BSK 10 22
135. TÓTH MÁRTON FTC KN KFT II. 10 19
136. ZÖMBIK CSONGOR Balatonfüredi KSE II 10 11
137. ZWICKL DÁNIEL Tatai AC 10 9
138. ZSÁKI OLIVÉR KK Ajka 10 22
139. ERDŐSI BALÁZS ISTVÁN Százhalombattai KE 8 13
140. KOCH SIMON Budai Farkasok NKFT 8 21
141. KURBÉLY ÁRON Telekom Veszprém II. 8 21
142. MAJOR TAMÁS Százhalombattai KE 8 8
143. ÓDOR BENJAMIN Százhalombattai KE 8 18
144. PUSKÁS KRISTÓF KK Ajka 8 17
145. SPILÁK BARNABÁS Budai Farkasok NKFT 8 4
146. VEISZ ANDOR Tatai AC 8 12
147. FARKAS BÁLINT ZSOLT Cunder TU Kézisuli 7 19
148. ORAVECZ BENCE Tatai AC 7 17
149. SÍRÓ LEVENTE LÁSZLÓ Szigetszentmiklósi K 7 6
150. VÖRÖS OLIVÉR Telekom Veszprém II. 7 17
151. HORVÁTH DÁNIEL Tatai AC 6 9
152. BODA BENCE Százhalombattai KE 5 7
153. CZALTIG MÁTÉ Százhalombattai KE 5 10
154. ADORJÁN MARCELL Százhalombattai KE 4 8
155. BEKE ZSOMBOR FTC KN KFT II. 4 16
156. HORVÁTH ÁKOS Balatonfüredi KSE II 4 11
157. SZEKERES VIKTOR Cunder TU Kézisuli 4 18
158. VÁRADI ZSIGMOND Szigetszentmiklósi K 4 8
159. ANDRÁSKA BÁLINT FTC KN KFT II. 3 12
160. CSERE GERGŐ Balatonfüredi KSE II 3 6
161. CSŐGÖR MARTIN Szigetszentmiklósi K 3 12
162. DENKŐ DOMINIK Százhalombattai KE 3 15
163. ÉGETŐ BENCE Budai Farkasok NKFT 3 14
164. RÓZSA CSONGOR BOLDIZSÁR KK Ajka 3 8
165. SZÖLLŐSI GERGELY Bp. Elektromos SE 3 15
166. ÜRÖGI GÁBOR KK Ajka 3 20
167. VÁRADI GÁSPÁR LÖRINC Szigetszentmiklósi K 3 10
168. ÁRKI ROLAND Cunder TU Kézisuli 2 19
169. BALDAUF ZOLTÁN Szigetszentmiklósi K 2 9
170. BARTUS BRUNÓ DOMONKOS Bp. Elektromos SE 2 5
171. BATA MÁRK BENCE Cunder TU Kézisuli 2 4
172. BICZÓ JÓZSEF MÁTÉ Szigetszentmiklósi K 2 10
173. HENN KORNÉL Balatonfüredi KSE II 2 13
174. KLIMES ERIK Budai Farkasok NKFT 2 3
175. TÓTH ÁBEL Budai Farkasok NKFT 2 6
176. TÓTH LEVENTE KK Ajka 2 6
177. FEKETE ÁRPÁD Százhalombattai KE 1 17
178. LAKÓ MIHÁLY ATTILA Várpalotai BSK 1 21
179. NAGY KRISZTIÁN MÁRK KK Ajka 1 9
180. PAP MÁTÉ MÁRK Tatai AC 1 12
181. PESTI PATRIK BOTOND Bp. Elektromos SE 1 5
182. POÓR GERGŐ ANDRÁS Cunder TU Kézisuli 1 6
183. RECK NIKOLÁSZ Bp. Elektromos SE 1 2
184. RIBÁRIK BÁLINT Százhalombattai KE 1 3
185. SOMOGYVÁRI MÁTÉ Tatai AC 1 22
186. SÓTONYI BÁLINT Balatonfüredi KSE II 1 2
187. SZABÓ KRISTÓF Bp. Elektromos SE 1 20
188. ÁBRAHÁM MÁRTON Bp. Elektromos SE 0 2
189. ALEXA BOTOND FTC KN KFT II. 0 20
190. BALOGH DÁNIEL Bp. Elektromos SE 0 4
191. BATHÓ MARCELL Balatonfüredi KSE II 0 1
192. BEGE ÁDÁM Budai Farkasok NKFT 0 2
193. BENCZE BÁLINT KK Ajka 0 22
194. BOGDÁNY ÁRON Várpalotai BSK 0 10
195. BOLLA BOTOND KK Ajka 0 9
196. EKKER GÁBOR Cunder TU Kézisuli 0 1
197. ERKI ZALÁN Bp. Elektromos SE 0 1
198. FEIR LÁSZLÓ Százhalombattai KE 0 18
199. GÉMES LEVENTE Balatonfüredi KSE II 0 1
200. GYŐRI NÁNDOR Balatonfüredi KSE II 0 11
201. HAJDÚ ZOLTÁN Éles KISE 0 20
202. JÁMBOR MÁTÉ Várpalotai BSK 0 22
203. JUHÁSZ ROLAND Szigetszentmiklósi K 0 11
204. KOVÁCS BOLDIZSÁR Éles KISE 0 18
205. KOVÁCS ZSOMBOR Szigetszentmiklósi K 0 11
206. KOZMA KRISTÓF KK Ajka 0 5
207. KŐBER MÁRTON JÓZSEF Szigetszentmiklósi K 0 5
208. KULISICS MIRKO Szigetszentmiklósi K 0 2
209. LANTOS GERGŐ Cunder TU Kézisuli 0 2
210. MAKRAI BÁLINT Telekom Veszprém II. 0 9
211. MELLÁR MÁTYÁS Várpalotai BSK 0 10
212. MOLNÁR BALÁZS MÁRK Százhalombattai KE 0 9
213. NAGY DÁNIEL FTC KN KFT II. 0 20
214. NEMES MÁRIÓ LEVENTE KK Ajka 0 1
215. PERÉNYI MARTIN Telekom Veszprém II. 0 19
216. PETRÓCZKI DÁNIEL ISTVÁN Cunder TU Kézisuli 0 19
217. PRÓKAI MÁRTON Cunder TU Kézisuli 0 22
218. RÁCZ ZSOMBOR Balatonfüredi KSE II 0 21
219. RADVÁNSZKI ATTILA Éles KISE 0 19
220. REIDMAR DOMINIK Telekom Veszprém II. 0 16
221. RIGÓ BÁLINT Budai Farkasok NKFT 0 20
222. ROZGONYI ZSOMBOR Balatonfüredi KSE II 0 17
223. SIMÓ BÁLINT Bp. Elektromos SE 0 20
224. SIMON MÁTÉ Budai Farkasok NKFT 0 22
225. SZOMBATI JÁNOS ANDRÁS Bp. Elektromos SE 0 3
226. SZÖVÉRFI ERIK KK Ajka 0 4
227. TIHANYI BALÁZS Szigetszentmiklósi K 0 8
228. VINCZE BÁLINT Tatai AC 0 22
229. ZÉTÉNYI LAJOS TIBOR Cunder TU Kézisuli 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Apparátus
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó