Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Férfi Ifjúsági III. osztály-C. csoport
2020. szeptember 17. csütörtök
18:00 MISI SC - BSK 51 - 46
2020. szeptember 20. vasárnap
11:00 Eger Eszterházy SZSE II - Szalézi DSE Kazincbarcika 50 - 24
12:00 Acélváros Kézilabda Klub - Sárospataki TC 20 - 38
2020. szeptember 25. péntek
16:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Acélváros Kézilabda Klub 44 - 16
2020. szeptember 26. szombat
11:00 Eger Eszterházy SZSE II - MISI SC 34 - 14
16:00 Sárospataki TC - BSK 41 - 31
2020. október 8. csütörtök
16:00 BSK - Eger Eszterházy SZSE II 20 - 32
18:00 MISI SC - Acélváros Kézilabda Klub 24 - 46
2020. október 11. vasárnap
10:45 Sárospataki TC - Szalézi DSE Kazincbarcika 43 - 30
2020. október 15. csütörtök
17:00 BSK - Acélváros Kézilabda Klub 30 - 34
2020. október 16. péntek
16:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - MISI SC 26 - 21
2020. október 17. szombat
11:00 Eger Eszterházy SZSE II - Sárospataki TC 31 - 27
2020. október 24. szombat
11:00 Eger Eszterházy SZSE II - Acélváros Kézilabda Klub 26 - 22
2020. október 25. vasárnap
11:00 MISI SC - Sárospataki TC 18 - 32
2020. november 12. csütörtök
16:00 BSK - MISI SC 35 - 34
2020. november 13. péntek
16:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Eger Eszterházy SZSE II 29 - 41
2020. november 14. szombat
16:00 Sárospataki TC - Acélváros Kézilabda Klub 31 - 32
2020. november 19. csütörtök
18:00 MISI SC - Eger Eszterházy SZSE II 24 - 26
2020. november 22. vasárnap
16:00 BSK - Sárospataki TC 24 - 35
2020. november 28. szombat
16:00 Eger Eszterházy SZSE II - BSK 36 - 22
2020. november 29. vasárnap
12:00 Acélváros Kézilabda Klub - MISI SC 33 - 30
2020. december 3. csütörtök
18:00 MISI SC - Szalézi DSE Kazincbarcika 27 - 28
2020. december 5. szombat
14:00 Sárospataki TC - Eger Eszterházy SZSE II 26 - 24
2020. december 12. szombat
12:00 Acélváros Kézilabda Klub - Eger Eszterházy SZSE II 30 - 28
14:00 Sárospataki TC - MISI SC 43 - 25
2020. december 18. péntek
18:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Sárospataki TC 37 - 27
2021. január 31. vasárnap
11:00 Acélváros Kézilabda Klub - Szalézi DSE Kazincbarcika 31 - 30
2021. február 7. vasárnap
16:00 Acélváros Kézilabda Klub - BSK 41 - 29
2021. február 12. péntek
16:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - BSK 44 - 26
2021. február 14. vasárnap
11:00 BSK - Szalézi DSE Kazincbarcika 25 - 30
2021. február 18. csütörtök
18:00 MISI SC - BSK 26 - 33
2021. február 20. szombat
13:00 Eger Eszterházy SZSE II - Szalézi DSE Kazincbarcika 24 - 24
2021. február 26. péntek
16:00 Szalézi DSE Kazincbarcika - Acélváros Kézilabda Klub 26 - 27
2021. február 27. szombat
10:00 Eger Eszterházy SZSE II - MISI SC 38 - 16
2021. február 28. vasárnap
Sárospataki TC - BSK
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Eger Eszterházy SZSE II 12 9 1 2 390 278 112 19
2. Acélváros Kézilabda Klub 11 8 0 3 332 336 -4 15
3. Sárospataki TC 10 7 0 3 343 272 71 14
4. Szalézi DSE Kazincbarcika 12 6 1 5 372 358 14 13
5. MISI SC 12 1 0 11 310 420 -110 2
6. BSK 11 2 0 9 321 404 -83 1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Acélváros KS KFT Miskolc -1
Borsodi Sport Klub -3
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. SZEGEDI ISTVÁN PATRIK BSK 3 1 95 11
MISI SC 92 10
2. HEGEDŰS KORNÉL Szalézi DSE Kazincba 91 11
3. KABAI MÁRKÓ BSK 86 11
4. JÓZSA MILÁN BSK 79 11
5. HORVÁTH MARCELL Eger Eszterházy SZSE 77 11
6. STEFÁN ANDRÁS Acélváros Kézilabda 62 8
7. LAKNER DOMINIK BSK 2 1 61 11
MISI SC 59 10
8. PÉLI BOLDIZSÁR BSK 53 11
9. RAJZ PATRIK Sárospataki TC 51 8
10. ORAVECZ DÁVID Szalézi DSE Kazincba 50 8
11. BÉRES BENCE ÁKOS BSK 47 11
12. MÁRTON BALÁZS Eger Eszterházy SZSE 47 11
13. KOLCZA BOTOND Acélváros Kézilabda 46 6
14. TÓTH ZOLTÁN Eger Eszterházy SZSE 46 12
15. KIRÁLY DÁVID ISTVÁN Sárospataki TC 44 7
16. HORVÁTH GERGŐ Szalézi DSE Kazincba 42 12
17. DÉKÁNY CSANÁD Sárospataki TC 41 7
18. HORVÁTH VAJK BSK 4 1 41 11
MISI SC 37 10
19. SEREG BENDEGÚZ Sárospataki TC 41 10
20. SZEGEDI DÁNIEL Szalézi DSE Kazincba 41 12
21. KISS LEVENTE Acélváros Kézilabda 40 9
22. NÉMETH DÁVID Eger Eszterházy SZSE 40 12
23. NAGYSZEGI BALÁZS Szalézi DSE Kazincba 39 8
24. KOLCZA GERGELY Acélváros Kézilabda 36 7
25. MOLNÁR-NAGY MARTIN Eger Eszterházy SZSE 35 7
26. CSONTOS PÉTER Sárospataki TC 33 8
27. NAGY MÁTÉ Eger Eszterházy SZSE 32 10
28. TÓTH BOTOND MISI SC 32 12
29. OLÁH NÁNDOR Eger Eszterházy SZSE 31 10
30. ZSIGRAY MÁRTON Szalézi DSE Kazincba 30 12
31. FAJGER ISTVÁN ATTILA MISI SC 29 11
32. BÉRES ZOLTÁN MÁRK MISI SC 28 7
33. HARSÁNYI MILÁN Acélváros Kézilabda 26 7
34. KERÜLŐ LÁSZLÓ Sárospataki TC 26 7
35. MAGYAR PÉTER Sárospataki TC 26 4
36. FECSKE SZABOLCS Acélváros Kézilabda 25 8
37. CSEH PATRIK Eger Eszterházy SZSE 21 12
38. HALÁSZ ÁDÁM Sárospataki TC 21 9
39. SIMON DÁNIEL Acélváros Kézilabda 21 4
40. ANTAL MARCELL Szalézi DSE Kazincba 20 5
41. JUHÁSZ ÁDÁM BSK 20 10
42. ÉLES JÓZSEF Acélváros Kézilabda 19 10
43. MOLNÁR CSABA SZABOLCS Sárospataki TC 19 4
44. ADELSBERGER DÁNIEL Eger Eszterházy SZSE 18 10
45. BALÁZS VALENTIN ZOLTÁN BSK 17 10
46. GYÖNGYÖSI DÁVID Acélváros Kézilabda 16 4
47. RÉTI LEVENTE Szalézi DSE Kazincba 16 12
48. SZABÓ BOTOND Eger Eszterházy SZSE 15 8
49. NOVÁK ÁRON ANDRÁS Szalézi DSE Kazincba 14 10
50. FARKAS MÁRTON BÁLINT MISI SC 13 2
51. MOLNÁR PÉTER DÁNIEL Eger Eszterházy SZSE 13 9
52. BORSOS MÁTÉ Sárospataki TC 12 8
53. BÉRES BOTOND PÁL Acélváros Kézilabda 11 3
54. HEGYESI KRISTÓF Acélváros Kézilabda 10 2
55. ANGYAL RICHÁRD GUJDÓ Sárospataki TC 9 6
56. KÓRÓ MARCELL JÓZSEF Sárospataki TC 9 9
57. TÓTH ZSOMBOR ZOLTÁN Szalézi DSE Kazincba 9 12
58. RAJZ ATTILA Sárospataki TC 8 8
59. SZABÓ PÉTER BSK 8 9
60. TÓTH BOTOND MISI SC 8 12
61. BATA BENCE BOTOND Eger Eszterházy SZSE 7 5
62. CIFRÁK BALÁZS Szalézi DSE Kazincba 7 4
63. SZABÓ MARTIN Szalézi DSE Kazincba 7 12
64. NAGY GERGŐ PÉTER Acélváros Kézilabda 6 10
65. DOLAP SZATHMÁRY-KIRÁLY TARKAN EZMAR Szalézi DSE Kazincba 5 2
66. LUKÁCS TAMÁS Eger Eszterházy SZSE 5 10
67. MÁTYUS BÁLINT ATTILA MISI SC 5 10
68. SZILÁGYI ISTVÁN ATTILA MISI SC 4 2
69. TÓTH PÉTER Acélváros Kézilabda 4 10
70. TVERGYÁK BALÁZS Acélváros Kézilabda 4 4
71. BÓTA OLIVÉR Eger Eszterházy SZSE 3 6
72. NAGY GÁBOR CSABA Acélváros Kézilabda 3 4
73. BODNÁR BALÁZS Acélváros Kézilabda 2 4
74. KÁNTOR BENEDEK Sárospataki TC 2 3
75. UJJADY BÁLINT LÁSZLÓ MISI SC 2 7
76. DÉKÁNY KOLOS Sárospataki TC 1 1
77. HAJDÚ PÉTER BSK 1 2
78. HORNYÁK ADRIÁN Acélváros Kézilabda 1 2
79. JAKAB ÁDÁM Szalézi DSE Kazincba 1 11
80. JUHÁSZ LÁSZLÓ BSK 1 6
81. PACSAI CIRILL MISI SC 1 2
82. BAJNOK ZOLTÁN SZABOLCS BSK 0 1 0 7
MISI SC 0 6
83. BATÓ MÁTYÁS Acélváros Kézilabda 0 11
84. DAKÓ BALÁZS MISI SC 0 12
85. GULYBÁN CSONGOR MISI SC 0 4
86. JUHÁSZ DÁVID BSK 0 1
87. KMECZ ÁDÁM GÁBOR MISI SC 0 2
88. LAKATOS ADRIÁN MISI SC 0 1
89. MÁRK RUDOLF Sárospataki TC 0 9
90. MELIKA SÁNDOR Sárospataki TC 0 10
91. ROHÁCS ISTVÁN Acélváros Kézilabda 0 4
92. STEFÁN ALEXANDER Szalézi DSE Kazincba 0 6
93. STUMPF DÁVID BSK 0 3
94. SZABAD DÁVID Eger Eszterházy SZSE 0 12
95. VADÁSZ MARCELL BSK 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó