Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport
2020. szeptember 12. szombat
16:00 VS Dunakeszi - Dunaújvárosi AC 33 - 31
17:00 Martonvásári KSE - ENUSE 25 - 54
2020. szeptember 13. vasárnap
16:00 Inárcs-Örkény KC - Ceglédi KCSE 15 - 57
16:30 Rákosmenti KSK - Vecsési SE 25 - 45
17:00 Gyömrői KA - VSK Tököl 41 - 28
2020. szeptember 19. szombat
10:00 Dunaújvárosi AC - ÉRD
2020. szeptember 20. vasárnap
11:00 Vecsési SE - Gyömrői KA 28 - 32
14:00 VSK Tököl - Martonvásári KSE 32 - 23
18:00 Ceglédi KCSE - Rákosmenti KSK 45 - 32
19:00 ENUSE - VS Dunakeszi 31 - 43
2020. szeptember 24. csütörtök
17:30 ÉRD - ENUSE 39 - 28
2020. szeptember 26. szombat
18:00 Gyömrői KA - Ceglédi KCSE 38 - 37
18:00 VSK Tököl - Vecsési SE 23 - 26
2020. szeptember 27. vasárnap
16:00 VS Dunakeszi - Martonvásári KSE 54 - 15
17:00 Inárcs-Örkény KC - Dunaújvárosi AC 19 - 38
2020. szeptember 29. kedd
18:30 Dunaújvárosi AC - ÉRD 24 - 33
2020. október 10. szombat
12:00 Dunaújvárosi AC - Rákosmenti KSK 40 - 31
14:30 Martonvásári KSE - ÉRD 17 - 49
16:00 VS Dunakeszi - VSK Tököl 34 - 26
2020. október 11. vasárnap
15:00 ENUSE - Inárcs-Örkény KC 39 - 18
18:00 Ceglédi KCSE - Vecsési SE 31 - 24
2020. október 14. szerda
16:00 ÉRD - VS Dunakeszi 21 - 31
2020. október 17. szombat
17:00 Gyömrői KA - Dunaújvárosi AC 31 - 29
18:00 ENUSE - Rákosmenti KSK 41 - 27
2020. október 18. vasárnap
14:00 VSK Tököl - Ceglédi KCSE 26 - 38
16:00 Martonvásári KSE - Inárcs-Örkény KC 30 - 25
2020. október 24. szombat
14:30 Martonvásári KSE - Rákosmenti KSK 29 - 40
16:00 VS Dunakeszi - Inárcs-Örkény KC 51 - 4
2020. október 25. vasárnap
10:00 Dunaújvárosi AC - Vecsési SE 32 - 27
11:45 ÉRD - VSK Tököl 31 - 16
18:00 ENUSE - Gyömrői KA 37 - 35
2020. november 4. szerda
17:30 Ceglédi KCSE - Dunaújvárosi AC 39 - 38
2020. november 7. szombat
Gyömrői KA - Martonvásári KSE
17:00 Inárcs-Örkény KC - ÉRD 10 - 63
2020. november 8. vasárnap
11:30 Rákosmenti KSK - VS Dunakeszi 26 - 62
12:00 Vecsési SE - ENUSE 23 - 46
2020. november 14. szombat
VS Dunakeszi - Gyömrői KA
14:30 Martonvásári KSE - Vecsési SE 25 - 40
18:00 ENUSE - Ceglédi KCSE 33 - 46
2020. november 15. vasárnap
Inárcs-Örkény KC - VSK Tököl
ÉRD - Rákosmenti KSK
2020. november 21. szombat
Gyömrői KA - ÉRD
Rákosmenti KSK - Inárcs-Örkény KC
Vecsési SE - VS Dunakeszi
VSK Tököl - Dunaújvárosi AC
2020. november 22. vasárnap
Ceglédi KCSE - Martonvásári KSE
2020. november 28. szombat
Inárcs-Örkény KC - Gyömrői KA
16:00 VS Dunakeszi - Ceglédi KCSE
2020. november 29. vasárnap
ÉRD - Vecsési SE
16:30 Rákosmenti KSK - VSK Tököl
18:00 ENUSE - Dunaújvárosi AC
2020. december 5. szombat
14:00 Gyömrői KA - Rákosmenti KSK
18:00 VSK Tököl - ENUSE
2020. december 6. vasárnap
10:00 Dunaújvárosi AC - Martonvásári KSE
18:00 Ceglédi KCSE - ÉRD
18:00 Vecsési SE - Inárcs-Örkény KC
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. VS Dunakeszi 7 7 0 0 308 154 154 14
2. Ceglédi KCSE 7 6 0 1 293 206 87 12
3. ÉRD 6 5 0 1 236 126 110 10
4. ENUSE 8 5 0 3 309 256 53 10
5. Gyömrői KA 5 4 0 1 177 159 18 8
6. Dunaújvárosi AC 7 3 0 4 232 213 19 6
7. Vecsési SE 7 3 0 4 213 214 -1 6
8. VSK Tököl 6 1 0 5 151 193 -42 2
9. Rákosmenti KSK 6 1 0 5 181 262 -81 2
10. Martonvásári KSE 7 1 0 6 164 294 -130 2
11. Inárcs-Örkény KC 6 0 0 6 91 278 -187 -1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Inárcs-Örkény KC -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. PESZEKI LAURA Ceglédi KCSE 89 7
2. SIPOS FANNI VS Dunakeszi 70 7
3. GYARMATI KAMILLA Vecsési SE 66 7
4. RÉKASI REBEKA EUGÉNIA ENUSE 62 8
5. TÓTH ZSÓFIA ENUSE 62 8
6. SÜLE DORINA Martonvásári KSE 56 7
7. GYENES-BÍRÓ ESZTER Gyömrői KA 54 5
8. TIHANYI ANNA Martonvásári KSE 52 7
9. FEHÉR DOMINIKA ENUSE 51 8
10. ERDÉLYI VIRÁG BIANKA Dunaújvárosi AC 50 7
11. DANKULY VIKTÓRIA ENUSE 48 8
12. JOÓ ANNA VS Dunakeszi 48 7
13. FARKAS SZIMONETTA Ceglédi KCSE 47 7
14. TÓTH ANNA Rákosmenti KSK 47 6
15. JÁNOSHÁZI MÓNIKA Dunaújvárosi AC 46 7
16. KOVÁCS DÓRA Vecsési SE 46 6
17. HALÁSZ RÉKA VSK Tököl 38 6
18. JÓNÁS ALEXANDRA Ceglédi KCSE 34 7
19. MOLNÁR ZSÓFIA ÉRD 34 6
20. MÉSZÁROS DORINA ENUSE 33 8
21. PÉNZES EVELIN ÉRD 33 6
22. KUBINYI RITA VS Dunakeszi 32 7
23. PENDERIK SÁRA Rákosmenti KSK 32 6
24. PORTÁS PETRA VS Dunakeszi 32 7
25. JORDÁN EMESE Inárcs-Örkény KC 31 4
26. BOBÁK ESZTER ENUSE 30 8
27. KISS VIVIEN Ceglédi KCSE 29 6
28. PIRICZ VIRÁG LILI Gyömrői KA 28 5
29. CZVIK ANNA VSK Tököl 27 6
30. ORBÁN KRISZTINA Vecsési SE 27 5
31. SZEIDL EVELIN VS Dunakeszi 27 7
32. SZUNYOK RÉKA ÉRD 27 6
33. SZŰCS KRISZTINA LUCA Dunaújvárosi AC 27 7
34. KOVÁCS VIVIEN Dunaújvárosi AC 26 7
35. KOVÁCS ESZTER ÉRD 25 5
36. KUBINYI DORA VS Dunakeszi 25 7
37. SÁRAI VIVIEN Inárcs-Örkény KC 25 5
38. SZABÓ DANIELLA LÉNA Gyömrői KA 25 5
39. WENINGER ZITA VS Dunakeszi 25 7
40. FALTUSZ BIANKA Gyömrői KA 24 5
41. FARKAS FRUZSINA Ceglédi KCSE 24 7
42. KÁLMÁN VIKTÓRIA Rákosmenti KSK 24 3
43. KIRÁLY FLÓRA ÉRD 24 6
44. JUHÁSZ EMESE Vecsési SE 23 6
45. LÁSZLÓ TÜNDE Rákosmenti KSK 22 4
46. NEMES NÓRA Gyömrői KA 22 5
47. KÓNYA BIANKA VIKTÓRIA VSK Tököl 20 5
48. HLUSEK ENIKŐ Dunaújvárosi AC 19 7
49. ZSÍROS ZSÓFIA Vecsési SE 19 6
50. URBÁNYI JÚLIA ÉRD 18 5
51. SERÉNYI SZONJA ÉRD 17 4
52. TANCSA KITTI Dunaújvárosi AC 17 4
53. KENDERES JÁZMIN VS Dunakeszi 16 5
54. MÓD KLAUDIA Ceglédi KCSE 16 6
55. SZÁNTÓ PETRA Dunaújvárosi AC 16 5
56. JAKAB FLÓRA RÉKA Gyömrői KA 15 5
57. MARTIN ABIGÉL Vecsési SE 15 6
58. PORPÁCZI SZABINA KITTI ENUSE 15 8
59. SÁRI FANNI ÉRD 15 3
60. BAUER BOGLÁRKA VSK Tököl 14 6
61. PETŐ LUCA Ceglédi KCSE 14 3
62. RIBARICS RÉKA ADRIENN VSK Tököl 14 6
63. DÖMÖTÖR SZONJA Rákosmenti KSK 13 2
64. FEKETE ADÉL LAURA Martonvásári KSE 13 6
65. KÁDÁR KATA Ceglédi KCSE 13 4
66. KOVÁCS SZONJA Dunaújvárosi AC 13 4
67. TÓTH PETRA VS Dunakeszi 13 6
68. BALOGH GRÉTA GABRIELLA Inárcs-Örkény KC 12 6
69. ESKÜDT ZSANETT Inárcs-Örkény KC 12 4
70. PINTÉR PETRA ÉRD 12 6
71. FUSZKÓ VIVIEN Martonvásári KSE 11 7
72. PINTÉR ZSÓFIA HELGA Ceglédi KCSE 11 6
73. DIÓSI RÉKA Rákosmenti KSK 10 3
74. KISS BERNADETT VS Dunakeszi 10 6
75. ÁLDOTT FRUZSINA ELIZABET Martonvásári KSE 9 7
76. CSÖMÖZ VIRÁG NAPSUGÁR VSK Tököl 9 6
77. DÁVID TÜNDE Rákosmenti KSK 9 6
78. JANECSKÓ CSENGE KATA VSK Tököl 9 6
79. JOSZKIN MARIETTA VSK Tököl 9 6
80. KECSKÉS JÁZMIN Gyömrői KA 9 5
81. PAVLIS ANNA Vecsési SE 9 5
82. TEKAUER GRÉTA ÉRD 9 5
83. FISCHER ORSOLYA Vecsési SE 8 6
84. VARGA REBEKA Dunaújvárosi AC 8 7
85. ŐRLŐS ZSÓFIA Rákosmenti KSK 7 3
86. BERNÁTH ANNA KATA Martonvásári KSE 6 7
87. FOGARASI ANETT ERIKA ÉRD 6 3
88. SZUNYOK RENÁTA ÉRD 6 5
89. TAX ANNA VIKTÓRIA VS Dunakeszi 6 3
90. VÁGÁNY NOÉMI JÁZMIN Ceglédi KCSE 6 5
91. GARAI VIVIEN Martonvásári KSE 5 6
92. HARGITAI ESZTER Martonvásári KSE 5 3
93. LUKÁCS DZSENIFER Inárcs-Örkény KC 5 6
94. RUPA ALEXA MERCÉDESZ Inárcs-Örkény KC 5 5
95. VASILEIOU SOFIA ÉRD 5 2
96. BARICZA VIKTÓRIA Ceglédi KCSE 4 6
97. BEBESI ZSÓFIA ZSANKA Dunaújvárosi AC 4 7
98. BERECZ SÁRA LILI VSK Tököl 4 2
99. HEGEDŐS RITA Rákosmenti KSK 4 4
100. KALICZKA KINGA VSK Tököl 4 6
101. KISS CSENGE MÁRIA Rákosmenti KSK 4 5
102. KOVÁCS ALÍZ Ceglédi KCSE 4 5
103. FARKAS ZSÓFIA SÁRA Rákosmenti KSK 3 2
104. HERMAN BOGLÁRKA DOMINIKA Rákosmenti KSK 3 2
105. KISS DOMINIKA Dunaújvárosi AC 3 5
106. SIMON ADÉL ENUSE 3 4
107. TÓTH BOGLÁRKA ENUSE 3 7
108. WEISZ ZSÓFIA DALMA ÉRD 3 2
109. ÁBRAHÁM VIKTÓRIA Martonvásári KSE 2 3
110. BIRÓ DORINA MÁRIA Martonvásári KSE 2 7
111. CSŐKE VIKTÓRIA ENUSE 2 4
112. GONDI EVELIN Martonvásári KSE 2 2
113. KÉSMÁRKY VIVIEN Dunaújvárosi AC 2 3
114. NAGY ESZTER ÉVA VS Dunakeszi 2 2
115. PROSSER NATÁLIA Rákosmenti KSK 2 1
116. SCHNEIDER PETRA VSK Tököl 2 6
117. SIMON ANNA ELIZA Ceglédi KCSE 2 4
118. BERZICAI KITTI ÉRD 1 5
119. ELEK PANNA ÉRD 1 1
120. HENÉZI KATA VSK Tököl 1 4
121. KISS AMANDA Dunaújvárosi AC 1 6
122. KISS VIRÁG Martonvásári KSE 1 3
123. MOLNÁR VERONIKA VS Dunakeszi 1 7
124. SZONDI ENIKŐ Inárcs-Örkény KC 1 4
125. TEMESVÁRI TINETTA VS Dunakeszi 1 1
126. TÓTH ENIKŐ SZINTIA Rákosmenti KSK 1 2
127. BAKÓ VIVIEN ENUSE 0 8
128. BALÁZS KLAUDIA Inárcs-Örkény KC 0 6
129. BALIKÓ FLÓRA Martonvásári KSE 0 7
130. BÁLINT ORSOLYA Gyömrői KA 0 5
131. BALOGH ESZTER VS Dunakeszi 0 5
132. BALOGH RITA Inárcs-Örkény KC 0 3
133. BALOGH VIVIEN Inárcs-Örkény KC 0 2
134. BENEDEK VIVIEN Vecsési SE 0 7
135. BENKŐ BARBARA KATALIN Ceglédi KCSE 0 7
136. CSUKÁS CSENGE ALEXIA Rákosmenti KSK 0 2
137. DEMETER DANIELLA Gyömrői KA 0 5
138. ÉLES ENIKŐ Rákosmenti KSK 0 5
139. FARKAS VIVIEN Gyömrői KA 0 1
140. FODOR TAMARA ÉRD 0 1
141. HADAMCSIK EMESE Vecsési SE 0 7
142. HARAPU ANETT VSK Tököl 0 5
143. HORVÁTH SÁRA ÉRD 0 6
144. JÓZSA ANIKÓ ÉRD 0 1
145. KINCSES ALEXANDRA NOÉMI Rákosmenti KSK 0 6
146. KOVÁCS NELLI Inárcs-Örkény KC 0 3
147. LÉRÁNT ANNA Gyömrői KA 0 4
148. LOVÁSZ ESZTER Gyömrői KA 0 5
149. PATAKI GRÉTA Vecsési SE 0 5
150. PECZ VIVIEN VS Dunakeszi 0 6
151. PINTÉR POLINA ÉRD 0 5
152. ROHÁLY RITA ANITA Rákosmenti KSK 0 3
153. ROMÁN KATA Gyömrői KA 0 3
154. SZABÓ DANIELLA BRENDA Dunaújvárosi AC 0 5
155. SZÁRAZ KLAUDIA PETRA Rákosmenti KSK 0 4
156. SZATMÁRI CSENGE ÉRD 0 1
157. VITÉZ ANNA Rákosmenti KSK 0 5
158. ZAKARIÁS ESZTER VSK Tököl 0 6
159. ZOLTÁN RAMÓNA Gyömrői KA 0 3
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó