Címjegyzék
KÉZILABDA VERSENYEK
HÍREK
FOTÓ
VIDEÓ
MŰSOR - EREDMÉNYEK - 2020/2021
Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport
2020. szeptember 12. szombat
16:00 VS Dunakeszi - Dunaújvárosi AC 33 - 31
17:00 Martonvásári KSE - ENUSE 25 - 54
2020. szeptember 13. vasárnap
16:00 Inárcs-Örkény KC - Ceglédi KCSE 15 - 57
16:30 Rákosmenti KSK - Vecsési SE 25 - 45
17:00 Gyömrői KA - VSK Tököl 41 - 28
2020. szeptember 19. szombat
10:00 Dunaújvárosi AC - ÉRD
2020. szeptember 20. vasárnap
11:00 Vecsési SE - Gyömrői KA 28 - 32
14:00 VSK Tököl - Martonvásári KSE 32 - 23
18:00 Ceglédi KCSE - Rákosmenti KSK 45 - 32
19:00 ENUSE - VS Dunakeszi 31 - 43
2020. szeptember 24. csütörtök
17:30 ÉRD - ENUSE 39 - 28
2020. szeptember 26. szombat
18:00 Gyömrői KA - Ceglédi KCSE 38 - 37
18:00 VSK Tököl - Vecsési SE 23 - 26
2020. szeptember 27. vasárnap
16:00 VS Dunakeszi - Martonvásári KSE 54 - 15
17:00 Inárcs-Örkény KC - Dunaújvárosi AC 19 - 38
2020. szeptember 29. kedd
18:30 Dunaújvárosi AC - ÉRD 24 - 33
2020. október 10. szombat
12:00 Dunaújvárosi AC - Rákosmenti KSK 40 - 31
14:30 Martonvásári KSE - ÉRD 17 - 49
16:00 VS Dunakeszi - VSK Tököl 34 - 26
2020. október 11. vasárnap
15:00 ENUSE - Inárcs-Örkény KC 39 - 18
18:00 Ceglédi KCSE - Vecsési SE 31 - 24
2020. október 14. szerda
16:00 ÉRD - VS Dunakeszi 21 - 31
2020. október 17. szombat
17:00 Gyömrői KA - Dunaújvárosi AC 31 - 29
18:00 ENUSE - Rákosmenti KSK 41 - 27
2020. október 18. vasárnap
14:00 VSK Tököl - Ceglédi KCSE 26 - 38
16:00 Martonvásári KSE - Inárcs-Örkény KC 30 - 25
2020. október 24. szombat
14:30 Martonvásári KSE - Rákosmenti KSK 29 - 40
16:00 VS Dunakeszi - Inárcs-Örkény KC 51 - 4
2020. október 25. vasárnap
10:00 Dunaújvárosi AC - Vecsési SE 32 - 27
11:45 ÉRD - VSK Tököl 31 - 16
18:00 ENUSE - Gyömrői KA 37 - 35
2020. november 4. szerda
17:30 Ceglédi KCSE - Dunaújvárosi AC 39 - 38
2020. november 7. szombat
17:00 Inárcs-Örkény KC - ÉRD 10 - 63
2020. november 8. vasárnap
11:30 Rákosmenti KSK - VS Dunakeszi 26 - 62
12:00 Vecsési SE - ENUSE 23 - 46
2020. november 14. szombat
14:30 Martonvásári KSE - Vecsési SE 25 - 40
18:00 ENUSE - Ceglédi KCSE 33 - 46
2020. december 6. vasárnap
10:00 Dunaújvárosi AC - Martonvásári KSE 48 - 11
12:00 Vecsési SE - Inárcs-Örkény KC 46 - 22
2021. január 17. vasárnap
11:45 ÉRD - Vecsési SE 50 - 20
2021. január 23. szombat
11:45 ÉRD - Rákosmenti KSK 52 - 19
2021. január 31. vasárnap
16:00 Ceglédi KCSE - Martonvásári KSE 46 - 19
2021. február 6. szombat
18:00 Ceglédi KCSE - ÉRD 30 - 34
2021. február 14. vasárnap
10:00 Dunaújvárosi AC - VS Dunakeszi 30 - 29
11:00 VSK Tököl - Gyömrői KA 27 - 29
12:00 Vecsési SE - Rákosmenti KSK 43 - 28
18:00 Ceglédi KCSE - Inárcs-Örkény KC 60 - 26
18:15 ENUSE - Martonvásári KSE 61 - 27
2021. február 18. csütörtök
18:00 ÉRD - Dunaújvárosi AC 31 - 29
2021. február 19. péntek
Gyömrői KA - Vecsési SE
2021. február 20. szombat
11:45 VS Dunakeszi - ENUSE 42 - 34
14:00 Martonvásári KSE - VSK Tököl 20 - 32
2021. február 21. vasárnap
15:45 Rákosmenti KSK - Ceglédi KCSE 32 - 47
2021. február 27. szombat
Martonvásári KSE - VS Dunakeszi
15:30 Ceglédi KCSE - Gyömrői KA 41 - 33
2021. február 28. vasárnap
10:00 Dunaújvárosi AC - Inárcs-Örkény KC 48 - 21
12:00 Vecsési SE - VSK Tököl 26 - 25
18:15 ENUSE - ÉRD 35 - 34
TABELLA
hely csapat M GY D V LG KG GK PONT
1. Ceglédi KCSE 12 10 0 2 517 350 167 20
2. ÉRD 11 9 0 2 437 259 178 18
3. VS Dunakeszi 9 8 0 1 379 218 161 16
4. ENUSE 11 7 0 4 439 359 80 14
5. Dunaújvárosi AC 11 6 0 5 387 305 82 12
6. Vecsési SE 11 6 0 5 348 339 9 12
7. Gyömrői KA 7 5 0 2 239 227 12 10
8. VSK Tököl 9 2 0 7 235 268 -33 4
9. Rákosmenti KSK 9 1 0 8 260 404 -144 2
10. Martonvásári KSE 11 1 0 10 241 481 -240 2
11. Inárcs-Örkény KC 9 0 0 9 160 432 -272 -1
BÜNTETŐ ÉS BÓNUSZPONTOK
csapat neve büntető pont bónusz pont
Inárcs-Örkény KC -1
GÓLLÖVŐLISTA - MÉRKŐZÉSSZÁM
hely név csapat gól M gól M
1. PESZEKI LAURA Ceglédi KCSE 141 12
2. GYARMATI KAMILLA Vecsési SE 113 11
3. FARKAS SZIMONETTA Ceglédi KCSE 91 12
4. TIHANYI ANNA Martonvásári KSE 91 11
5. ERDÉLYI VIRÁG BIANKA Dunaújvárosi AC 90 11
6. JÁNOSHÁZI MÓNIKA Dunaújvárosi AC 88 11
7. SIPOS FANNI VS Dunakeszi 88 9
8. RÉKASI REBEKA EUGÉNIA ENUSE 85 11
9. FEHÉR DOMINIKA ENUSE 82 11
10. GYENES-BÍRÓ ESZTER Gyömrői KA 79 7
11. TÓTH ZSÓFIA ENUSE 76 10
12. KOVÁCS DÓRA Vecsési SE 75 10
13. PÉNZES EVELIN ÉRD 70 11
14. JORDÁN EMESE Inárcs-Örkény KC 61 7
15. JOÓ ANNA VS Dunakeszi 59 9
16. SÜLE DORINA Martonvásári KSE 56 7
17. TÓTH ANNA Rákosmenti KSK 55 9
18. MOLNÁR ZSÓFIA ÉRD 54 11
19. HALÁSZ RÉKA VSK Tököl 53 8
20. SZUNYOK RÉKA ÉRD 53 11
21. SZŰCS KRISZTINA LUCA Dunaújvárosi AC 53 11
22. JÓNÁS ALEXANDRA Ceglédi KCSE 51 9
23. KISS VIVIEN Ceglédi KCSE 51 11
24. ORBÁN KRISZTINA Vecsési SE 50 9
25. DANKULY VIKTÓRIA ENUSE 49 11
26. FARKAS FRUZSINA Ceglédi KCSE 49 12
27. KOVÁCS ESZTER ÉRD 48 9
28. KÁLMÁN VIKTÓRIA Rákosmenti KSK 45 6
29. MÉSZÁROS DORINA ENUSE 45 11
30. PORTÁS PETRA VS Dunakeszi 44 9
31. PENDERIK SÁRA Rákosmenti KSK 43 9
32. CZVIK ANNA VSK Tököl 42 9
33. KUBINYI RITA VS Dunakeszi 42 9
34. SÁRAI VIVIEN Inárcs-Örkény KC 41 8
35. BOBÁK ESZTER ENUSE 39 11
36. KIRÁLY FLÓRA ÉRD 39 11
37. JUHÁSZ EMESE Vecsési SE 36 10
38. SZABÓ DANIELLA LÉNA Gyömrői KA 36 7
39. LÁSZLÓ TÜNDE Rákosmenti KSK 35 7
40. URBÁNYI JÚLIA ÉRD 35 10
41. SERÉNYI SZONJA ÉRD 34 9
42. PIRICZ VIRÁG LILI Gyömrői KA 33 6
43. PINTÉR ZSÓFIA HELGA Ceglédi KCSE 32 11
44. SZEIDL EVELIN VS Dunakeszi 32 9
45. BESENYI NAPSUGÁR ENUSE 31 3
46. TANCSA KITTI Dunaújvárosi AC 30 8
47. MÓD KLAUDIA Ceglédi KCSE 28 11
48. NEMES NÓRA Gyömrői KA 28 7
49. WENINGER ZITA VS Dunakeszi 27 8
50. KOVÁCS VIVIEN Dunaújvárosi AC 26 7
51. MARTIN ABIGÉL Vecsési SE 26 10
52. KÓNYA BIANKA VIKTÓRIA VSK Tököl 25 8
53. KUBINYI DORA VS Dunakeszi 25 7
54. DÖMÖTÖR SZONJA Rákosmenti KSK 24 5
55. FALTUSZ BIANKA Gyömrői KA 24 5
56. KÁDÁR KATA Ceglédi KCSE 23 8
57. RIBARICS RÉKA ADRIENN VSK Tököl 22 9
58. DIÓSI RÉKA Rákosmenti KSK 21 6
59. FUSZKÓ VIVIEN Martonvásári KSE 20 10
60. KOVÁCS SZONJA Dunaújvárosi AC 20 6
61. SÁRI FANNI ÉRD 20 6
62. FISCHER ORSOLYA Vecsési SE 19 10
63. HLUSEK ENIKŐ Dunaújvárosi AC 19 11
64. SZUNYOK RENÁTA ÉRD 19 10
65. ZSÍROS ZSÓFIA Vecsési SE 19 6
66. CSÖMÖZ VIRÁG NAPSUGÁR VSK Tököl 18 9
67. JAKAB FLÓRA RÉKA Gyömrői KA 18 7
68. JOSZKIN MARIETTA VSK Tököl 18 9
69. PETŐ LUCA Ceglédi KCSE 18 6
70. FOGARASI ANETT ERIKA ÉRD 17 8
71. PINTÉR PETRA ÉRD 17 10
72. BEBESI ZSÓFIA ZSANKA Dunaújvárosi AC 16 11
73. KENDERES JÁZMIN VS Dunakeszi 16 5
74. SZÁNTÓ PETRA Dunaújvárosi AC 16 5
75. ÁLDOTT FRUZSINA ELIZABET Martonvásári KSE 15 11
76. GARAI VIVIEN Martonvásári KSE 15 10
77. HOVER PETRA Inárcs-Örkény KC 15 3
78. JANECSKÓ CSENGE KATA VSK Tököl 15 9
79. PORPÁCZI SZABINA KITTI ENUSE 15 11
80. TEKAUER GRÉTA ÉRD 15 9
81. TÓTH PETRA VS Dunakeszi 15 8
82. BALOGH GRÉTA GABRIELLA Inárcs-Örkény KC 14 9
83. BAUER BOGLÁRKA VSK Tököl 14 9
84. BERNÁTH ANNA KATA Martonvásári KSE 13 11
85. FEKETE ADÉL LAURA Martonvásári KSE 13 7
86. VARGA REBEKA Dunaújvárosi AC 13 11
87. ESKÜDT ZSANETT Inárcs-Örkény KC 12 4
88. KÁDÁR SAROLTA VSK Tököl 12 3
89. KECSKÉS JÁZMIN Gyömrői KA 12 7
90. BARICZA VIKTÓRIA Ceglédi KCSE 11 11
91. VASILEIOU SOFIA ÉRD 11 4
92. DÁVID TÜNDE Rákosmenti KSK 10 9
93. KISS BERNADETT VS Dunakeszi 10 6
94. FORRÁS VIVIEN ENUSE 9 1
95. PAVLIS ANNA Vecsési SE 9 5
96. LUKÁCS DZSENIFER Inárcs-Örkény KC 8 9
97. ŐRLŐS ZSÓFIA Rákosmenti KSK 8 6
98. TAX ANNA VIKTÓRIA VS Dunakeszi 8 5
99. VERESS-FILEP BOGLÁRKA ORSOLYA VS Dunakeszi 8 1
100. KALICZKA KINGA VSK Tököl 7 8
101. KISS DOMINIKA Dunaújvárosi AC 7 9
102. KOVÁCS ALÍZ Ceglédi KCSE 6 10
103. RUPA ALEXA MERCÉDESZ Inárcs-Örkény KC 6 8
104. SIMON ANNA ELIZA Ceglédi KCSE 6 8
105. VÁGÁNY NOÉMI JÁZMIN Ceglédi KCSE 6 5
106. FARKAS VIVIEN Gyömrői KA 5 3
107. HARGITAI ESZTER Martonvásári KSE 5 3
108. HEGEDŐS RITA Rákosmenti KSK 5 7
109. KISS AMANDA Dunaújvárosi AC 5 8
110. BENKŐ BARBARA KATALIN Ceglédi KCSE 4 12
111. BERECZ SÁRA LILI VSK Tököl 4 2
112. BIRÓ DORINA MÁRIA Martonvásári KSE 4 11
113. KISS CSENGE MÁRIA Rákosmenti KSK 4 6
114. ÁBRAHÁM VIKTÓRIA Martonvásári KSE 3 6
115. FARKAS ZSÓFIA SÁRA Rákosmenti KSK 3 3
116. HERMAN BOGLÁRKA DOMINIKA Rákosmenti KSK 3 4
117. LÉRÁNT ANNA Gyömrői KA 3 6
118. NAGY ESZTER ÉVA VS Dunakeszi 3 4
119. SIMON ADÉL ENUSE 3 4
120. SZTYÉHLIK DORKA Martonvásári KSE 3 3
121. TÓTH BOGLÁRKA ENUSE 3 7
122. WEISZ ZSÓFIA DALMA ÉRD 3 2
123. CSŐKE VIKTÓRIA ENUSE 2 6
124. GONDI EVELIN Martonvásári KSE 2 2
125. KÉSMÁRKY VIVIEN Dunaújvárosi AC 2 3
126. KOVÁCS NELLI Inárcs-Örkény KC 2 6
127. PROSSER NATÁLIA Rákosmenti KSK 2 1
128. SCHNEIDER PETRA VSK Tököl 2 6
129. SZABÓ DANIELLA BRENDA Dunaújvárosi AC 2 7
130. BÁN ESZTER VSK Tököl 1 2
131. BENEDEK VIVIEN Vecsési SE 1 11
132. BERZICAI KITTI ÉRD 1 5
133. CSUKÁS CSENGE ALEXIA Rákosmenti KSK 1 5
134. ELEK PANNA ÉRD 1 1
135. HENÉZI KATA VSK Tököl 1 7
136. KISS VIRÁG Martonvásári KSE 1 4
137. MOLNÁR VERONIKA VS Dunakeszi 1 9
138. SZONDI ENIKŐ Inárcs-Örkény KC 1 6
139. TEMESVÁRI TINETTA VS Dunakeszi 1 2
140. TÓTH ENIKŐ SZINTIA Rákosmenti KSK 1 4
141. ZAKARIÁS ESZTER VSK Tököl 1 9
142. ZOLTÁN RAMÓNA Gyömrői KA 1 5
143. BAKÓ VIVIEN ENUSE 0 11
144. BALÁZS KLAUDIA Inárcs-Örkény KC 0 9
145. BALIKÓ FLÓRA Martonvásári KSE 0 11
146. BÁLINT ORSOLYA Gyömrői KA 0 7
147. BALOGH ESZTER VS Dunakeszi 0 5
148. BALOGH RITA Inárcs-Örkény KC 0 3
149. BALOGH VIVIEN Inárcs-Örkény KC 0 3
150. BARANYI ANNA VS Dunakeszi 0 2
151. DEMETER DANIELLA Gyömrői KA 0 7
152. ÉLES ENIKŐ Rákosmenti KSK 0 8
153. ENGLER VIRÁG Martonvásári KSE 0 4
154. FODOR TAMARA ÉRD 0 1
155. GÁL VIKTÓRIA Martonvásári KSE 0 3
156. HADAMCSIK EMESE Vecsési SE 0 11
157. HARAPU ANETT VSK Tököl 0 8
158. HORVÁTH SÁRA ÉRD 0 9
159. JÓZSA ANIKÓ ÉRD 0 2
160. KINCSES ALEXANDRA NOÉMI Rákosmenti KSK 0 9
161. LOVÁSZ ESZTER Gyömrői KA 0 7
162. MARKOVICS JANKA Dunaújvárosi AC 0 1
163. PATAKI GRÉTA Vecsési SE 0 8
164. PECZ VIVIEN VS Dunakeszi 0 6
165. PINTÉR POLINA ÉRD 0 10
166. RESZEGI DÓRA ERIKA Dunaújvárosi AC 0 3
167. ROHÁLY RITA ANITA Rákosmenti KSK 0 5
168. ROMÁN KATA Gyömrői KA 0 3
169. SZÁRAZ KLAUDIA PETRA Rákosmenti KSK 0 5
170. SZATMÁRI CSENGE ÉRD 0 1
171. TAMASOVITS NÓRA GABRIELLA ÉRD 0 1
172. VITÉZ ANNA Rákosmenti KSK 0 5
173. ZSADÁNYI RÉKA BEÁTA Inárcs-Örkény KC 0 1
174. ZSADÁNYI ZSÓFIA FRUZSINA Inárcs-Örkény KC 0 1
K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA
www.mksz.hu
- Főoldal
- Napi műsor
- TV közvetítés
- Fegyelmi
MKSZ
- Főoldal
- Hírek
- NEK - Edzőképzés
- Támogatók
- Elnökség
- Elnökségi határozatok
- Megyei szövetségek
- Adatvédelmi szabályzat
- Munkatársak
- Bizottságok
- NB I-es Liga
- Amatőr Tanács
- Felügyelő Bizottság
- MKSZ Támogatói Alapítvány
- MKSZ Sporttudományi Tanácsadó Testület
- Akkreditáció
- Nemzetközi átigazolás
- Kiadványok
- Címjegyzék
- Fontos információk
- Linkgyűjtemény
- Kézitörténelem
- Antidopping
- Csarnokfelújítási program
TAO Szakma Parasport, csörgőlabda Szenior sport
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentumok
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
Válogatott férfi felnőtt Válogatott férfi junior Válogatott férfi ifjúsági Válogatott férfi serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Válogatott női felnőtt Válogatott női junior Válogatott női ifjúsági Válogatott női serdülő
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Játékos keret
- Szakmai stáb
- Program, eredmény
- Statisztika
- Fotó
- Videó
Kézilabda versenyek Kézilabda versenyek - K&H férfi kézilabda liga Kézilabda versenyek - K&H női kézilabda liga Néhány link
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Napi műsor
- Küldés
- Edzőmérkőzések
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- kezitortenelem.hu
Gyermekbajnokság Kisiskolás bajnokság Régió válogatott bajnokság Kézilabda az iskolában
- Főoldal
- Hírek
- Dokumentum
- Határozat
- Fotó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Főoldal
- Hírek
- Videó
- Videó - szakmai
MKSZ - strandkézilabda Játékvezetés Európa Kupa versenyek - férfi Európa Kupa versenyek - női
- Főoldal
- Hírek
- Verseny, bajnokság
- Fotó
- Videó
- Youtube
- Dokumentum
- Oktatás
- Kapcsolat
- Főoldal
- Hírek
- Oktatás, képzés
- Szabályértelmező videóblokk
- Dokumentum
- Nemzetközi játékvezető, delegált
- Keret
- Bizottság
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
- Főoldal
- Hírek
- Fotó
- Videó
Velünk kerek a világ
- Főoldal
- Hírek
- Szakfelügyelők
- Dokumentum
- Fotó
- Videó
- Blog
- Szakmai anyag / dokumentum
- Szakmai anyag / videó